Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

Traja tipujúci trafili osem zápasov. Na čele je šesť tipérov s 13 bodmi.

Víťazom 1. kola je Igor Drotár, z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň.Víťazom 1. kola je Igor Drotár, z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň. (Zdroj: ki)

Správne tipy 2. kola

Topoľčany - FC Nitra (10. 8.)    -
Kolárovo - Šaľa (10. 8.)    -
Hrušovany - FC Nitra jun.     2:2    X
Lapáš - Alekšince     0:2    2
Krušovce - Nevidzany     2:1    1
Radošina - Báb     0:2    2
Váhovce - V. Blahovo     3:0    1
Horný Ohaj - Chrenová     3:0    1
D. Krškany - Betonáris Šaľa    1:3    2
Matúškovo - Čierna Voda    3:0    1
Žitavany - Jelenec    7:1    1

(Prvé dva zápasy sa nerátali, rátal sa rezervný zápas.)

Poradie po 2. kole

13 - Eduard Szabó, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Dekan, Velčice, Milan Minarovič, Behynce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Vlado Viola, Ľudovít Černek, Štefan Zabák, Vlado Krajčovič, Štefan Csampai, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michaela Benköová, Močenok, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Gál, Ján Gál, Žirany, František Novák, Tešedíkovo, Ján Babčan, Zbehy, Andrejka Božiková, Hosťovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Šantavý, Mojmírovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V.

11 - Boris Grežo, Marián Benca, Dezider Zaujec, Pavel Čvirik, Rado Vágai, Pavel König, Vladimír Šabík, René Daniš, Dušan Novorolník, Nitra, Jozef Zima, Karol Bujalko, Radek Kováčik, Vráble, Ľubomír Králik, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Babóti, Vlčany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Zoltán Odráška, Janka Tóthová, H. Kráľová, Sandra Gálová, Žirany, Imrich Guzmický, Ivanka, Peter Hipp, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Bartolomej Guľka, Branč, Štefan Mravík, Žitavany, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, František Kausek, Klasov, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Roman Bilický, Preseľany, Štefan Ivanič st., Marián Blaho, Čeľadice, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Csaba Sándor, Kolíňany, Vladimír Kubala, Belince

Skryť Vypnúť reklamu

10 - Juraj Náhlovský, Ľubica Tasáryová, Igor Drotár, Roman Sýkora, Mária Kóšová, Miloš Sýkora, Mariana Letková, Viliam Halla st., Pavel Dojčár, Juraj Demény, Stanislav Billik, Slavomír Kotrla, Ladislav Piška, Nitra, Milan Lazan, Jozef Baláž, Dezider Vanko, Róbert Sedlák, Tibor Križovič st., Šaľa, Ľubomír Novota, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jaroslav Grman, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Peter Sliška, Marek Fábry ml., Marek Fábry, Šurianky, Peter Náhlik, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Arpád Fazekaš, Anna Fazekašová, Neded, Juraj Valla, V. Zálužie, Vladimír Malý, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavel Babiak, Marek Paukov, Miloš Kukučka, Emil Dubec, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Lukáč, Mária Mesárošová, Lehota, Ľubomír Ballay, Lužianky, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jaromír Slíž, Peter Pecho, Beladice, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Barbora Homolová, Lúčky, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Mário Pánis, D. Krškany, Štefan Fiala, Ivan Ďurický, Branč, František Maťo, D. Obdokovce, Martina Segíňová, Sľažany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ivan Kupec, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, František Margetin, Rišňovce, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Kéry, Volkovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Glovenský, Košúty, Magda Čmaradová, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava, František Andraško, Jelenec, Radoslav Cigáň „Becher“, N. Ves n/Ž., Anton Kostoláni, M. Lapáš

Skryť Vypnúť reklamu

9 - Andrej Kudamik, Miro Račko, Peter Krajčo, Vladimír Kompas, Viera Lauková, Miloš Segéň, Martin Krajčír, Ivan Minárik, František Bojda, Alexander Jurík, Ladislav Pindeš, Mária Sýkorová, František Benc, Vladimír Galas, Milan Petráš, František Dedič, Ján Antal, Lucia Némethová, Nitra, Jozef Paulovič, Pavel Bachan, Ján Bucheň, Eva Lahučká, Ján Londák, Jozef Masár, Daniela Sečkárová, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, René Vincze, Július Miškovič, Ján Révay, Pavel Mihálik, Šaľa, Emanuel Maňúch, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepianský, Hostie, Ladislav Vass, Baloň, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Zahnaš, Lužianky, Vladimír Bielik, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Mikuláš Maťo, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., György Jakubecz, Alex Lovaš, H. Saliby, Juraj Káčer, Čaradice, Imrich Valent, Hosťovce, Pavel Gálik, Lovce, Darina Horváthová, Jana Fazekašová, Podhorany, Štefan Valovič, Jozef Horňák, František Chudý, Roman Margetin, Rišňovce, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Juraj Dubeň, Lukáš Mesároš, Marek Kutak, Vladimír Miškolci, Lehota, Miroslav Szlamka, Váhovce, Viliam Moravčík, Kajal, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Július Pápay, Tomáš Minarovič, Močenok, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jaroslav Lazor „Jarik“, Matúš Vajzer, Báb, Anna Duczová, Marián Straňák, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Roman Vrábel ml., Terka Tasáryová, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľuboš Varga, Viktor Branický, Rumanová, Jozef Andel, Vráble, Zsolt Király, Čierna Voda, Dušan Gál, Klasov, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Zara Čekey, Pohranice, Milan Greguš, Zbehy, František Švihorík, Michal Hájnik, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Tibor Šebök, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Bíro, Čakajovce, Alexander Németh, Čechynce

8 - Iveta Matejová, Ľubomír Bartakovič, Július Michalička, Miro Raček, Jarmila Saidová, Milan Púčik, Denisa Bakošová, Ján Hudec, Jozef Palkovič, Dominik Bartakovič, Michal Hunka, Patrik Andrášik, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, Dionýz Pecháček, Vlado Sásik, Peter Plandora, Mária Königová, Dávid Said, Peter Kardoš, Viliam Halla ml., Ján Šimun, Milan Borovský, Daniel Mičík, Miroslav Fábry, Ľudovít Laca, Ľubomír Turňa, Ladislav Skalický, Roman Hradecký, Tomáš Levčík, Michal Kucharovič, František Piška, Vladimír Nemšovský, Nitra, Róbert Pospiš, Pavol Uher, Juraj Csirik, Miroslav Šiška, Jozef Lenčeš, Peter Jobbágy, Slavo Kališ, František Szolik, Milan Bekéni, Šaľa, Ladislav Geleneky, Tibor Széker, Sabína Korcová, Peter Struk, Jozef Jamrich, Jozef Virág, Peter Čepček, Patrik Pacher, Irena Petková, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ján Golha, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Minárik, Obyce, Marek Vlček, Lukáš Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Miroslav Piovarči, Štefan Peťovský, Adam Nádaský, Lužianky, Lukáš Grznár, Radošina, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Jelenec, Tibor Panyik, Matúškovo, František Meňhert, Č. Kľačany, Silvester Lenčéš, Močenok, Štefan Tóth, Klasov, Cyril Slamka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Imrich Drozdák, Babindol, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Gabriel Šuba, Čechynce, Ján Slíž, Beladice, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Mirka Guzmická, Jozef Kuzmický, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Július Szarka, Topoľnica, Milan Babic, Zvolen, Juraj Mészáros, Selice, Veronika Nováková, Tešedíkovo, Jozef Šercel, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Rybanský, Kapince, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Juraj Holták, D. Krškany, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Török, Sára Selecká, Branč, Filip Marinov, Marián Pauk, Jožko Černý, Bohuš Konopásek, Rumanová, Pavol Králik, Peter Bodi, Jaro Fúska, Zbehy, Marián Piterka, Michal Belan, Svätoplukovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Juraj Német, D. Lefantovce, Filip Dobiáš, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Búcora, Šurianky, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Ján Félis, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Finta, Jarok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marián Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Miroslav Močol, Hlohovec, Vladimír Machata, Lúčnica, Pavol Viskup, Báb, Jozef Török, Pata, Pavol Bradáč, Imrich Maťo, Golianovo, Ján Kozla, Kolíňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Guniš, Ludanice, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Filo, Mojmírovce

7 - Pavel Hrnčár, Michal Lauko, Ľubica Homolová, Richard Magušin, Vladimír Papp, Štefan Matesko, Ivan Lauko, Martin Tesár, Ján Bernát, Stano Gábor, Štefan Bede, Ľudovít Kováč, Ladislav Fazekaš, Jozef Prešinský, František Filo, Erich Schrober, Jozef Hudec st., František Hrnčiar st., Ernest Mako, Dušan Letko, Roman Mrázik, Ivan Eliáš, Stanislav Habáň, Michal Garay, Juraj Urban, Jaroslav Andrášik, Nitra, Marián Móri, Martina Hippová, Peter Gomboš, Tibor Pittich, Marian Titka, Róbert Ščepka, Miroslav Mokráš, Zuzana Ürge, Ladislav Molnár, Tibor Odráška, Roman Harčár, Timea Mészárosová, Šaľa, Jakub Vojtek, Viliam Félis, Imrich Struhár, Miroslav Kováč, Vráble, Jakub Baranec, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Holečka, Ladice, Marián Valla, V. Zálužie, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Baťala, Veronika Kukučková, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Marek Tygyi, Tibor Bene, D. Obdokovce, Alexander Kobza, Čechynce, Erik Šimák, D. Krškany, Anton Adamec, H. Lefantovce, Ernest Lenický, Tomáš Lenický, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, František Laczko, Tešedíkovo, Juraj Vrábel, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Záhorský, Peter Korec, Peter Macháč, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Palka, Michal Palka, Peter Orlíček, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Vojtech Földeši, Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Peter Török, V. Dolina, František Sabo, Vinodol, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Dodo Augustín, Topoľčianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Juhász, Kolíňany, František Kóša, František Imre, Branč, Vladimír Ďurinka, Kolta, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Milan Pagáč, Lubor Kajaba, Ivanka, Eduard Kontár, H. Saliby, Marián Labai, Mankovce, Viera Bradáčová, Štefan Šlosár, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Anton Viskup, Pusté Sady, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Kristián Györi, Neded

6 - Štefan Dékány, Peter Solčianský, Ján Hnilica, Marian Barta, Daniel Tasáry, Karol Ryba, Róbert Marinov, Ladislav Nosian, Ján Doboš, Ľudovít Konečný, Milan Ružička, Pavol Krajčo, Patrik Studený, Pavol Ďurina, Dominik Slamka, Miroslav Brezina, Vladimír Zabák, Marek Husivarga, Tomáš Sonnenschein, Ján Kmeťo, František Juhás, Dávid Bernát, Nitra, Miroslav Školník, Peter Rajnoha, Dušan Babocký, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Gabriel Odráška, Marek Sokol, Gabriel Miškovič, Peter Zeleňák, Ladislav Héviz, Šaľa, Ladislav Nagy, Gabriela Szökeová, Jozef Hoppan, Miroslav Oslanec, Vráble, Lukáš Stanko, Sereď, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Veronika Tonková, Juraj Segíň, Sľažany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Strieška, Volkovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Tomáš Klobučník, Adela Tomeková, Lúčnica, Milan Roško, Dyčka, Róbert Lešš, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Andrej Maťo ml., Andrej Maťo, Jarok, Albert Lauro, Čeľadice, Albín Tóth, Daniel Ivančík, Adam Bíro, Čakajovce, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jaroslav Skačan, Žihárec, Róbert Novák, Tešedíkovo, Anton Kazáň, Milan Fúska, Andrej Repta, Branč, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Sako, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ivan Berec „Putin“, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Viktor Balko, Lužianky, František Čaniga, Jozef Martiška, Dražovce, Jozef Matejov, Preseľany, Peter Vranský, Zbehy, Peter Sládeček, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Lipovský, Báb, Gašpar Gál, Žirany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Anton Bábik, Rumanová, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Andódi, Dlhá n./V., Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Dušan Bogár, Galanta, Tibor Horváth, Komjatice

5 - Vladimír Ťapušík, Ivanko Magdolen, František Grom, Milan Vörös, Miriama Ďurinová, Janka Danková, Monika Skalická, Ľuboš Mičík, Jozef Gutai, Anton Cibiry, Nitra, Viktor Csizmadia, Roman Uher, Jozef Danada, Tibor Križovič, Alica Michalková, Šaľa, Štefan Varga, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Štefák, Pavel Períček, Rišňovce, Jaroslav Petko, Piešťany, Ján Školník, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Boris Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Marek Zeleňák, Branč, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Toman, Ivan Kozár, D. Krškany, Alexander Mikláš, Rumanová, Miroslav Kováč st., Žikava, Igor Tkáč, Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Stanislav Packa, Močenok, Vladimír Gálik, Jelenec, Anton Homola, Kapince, Erik Valent, T. Mlyňany, Dominika Chlebcová, Lehota, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vojtech Borka, Trstice, Martin Mokráň, Topoľčany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Tuhý, Machulince, Vlado Matušica, Hájske, Peter Švec, Hostie

4 - Jozef Ehrenhold, Marián Mičík, Miroslav Lieskovský, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Ľuboš Rák, Jozef Čaládi, Jozef Nemeš st., Miro Sabó, Jozef Drobec, Erik Viskup, Jozef Móder, Milan Zmeko, Nitra, Marián Zlatňanský, Jozef Paukov, František Kunkel, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Tatiana Mifková, Šaľa, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Marcel Pánis, Matej Letko, Dušan Vnučko, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Róbert Darász, Tešedíkovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Ivan Tóth, Ján Bíro, Čakajovce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Róbert Lešš ml., Močenok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľubomír Báleš, Nové Sady, Jana Dudonová, Sereď, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Obložinský, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Radovan Polák, Topoľčianky, Erik Candrák, Alekšince, Kornel Gál, Žirany, Peter Svitač, Telince

3 - Igor Kotora, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Ján Šiška, Erik Sovič, Dajana Borovská, Nitra, Ladislav Szöke, Pavel Bako, Radoslav Bajnek, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Marek Hlava, Praha, Miroslav Tonka, Sľažany, Miroslav Bédi, František Lörinc, Pavol Patkolo, Lúčnica, Vlado Jánošík, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany, Ján Szöcs, Šaľa, Alexander Repta, Branč, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Ivan Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Michal Sivisovský, Jelšovce, Mária Rajtárová, Martin n./Ž., Andrea Svitačová, Telince

2 - Jozef Kóša, Peter Pavelka, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Katarína Billiková, Nitra, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marián Cifra, Žirany, Miloš Macala, Gáň, Štefan Ambrus, Žihárec, Jozef Kučera, Branislav Pospiš, Štefan Žarnócay, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Peter Lajda, Ivanka, Viera Pavelková, Peter Civáň, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ivan Magdolen, Janíkovce, Imrich Hrdlica, Báb, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany

1 - Nina Mikulová, Jakub Bernát, Nitra, Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Ivanko Vanko, Zbehy, Alexander Tancik, Janíkovce, Lena Kunkelová, Praha, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Peter Duchoň, Golianovo, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Stanislav Hanták, Lukáčovce
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

V 2. kole bolo maximum osem uhádnutých zápasov. Trafili ich traja tipujúci: Ján Dekan, Velčice, Rudolf Macho, Kolíňany, František Kausek, Klasov. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  3. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  4. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  5. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  6. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  2. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  3. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  4. Novinka medzi prefabrikátmi
  5. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  6. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  7. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  8. The future of M&A in Europe
  9. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  10. ADLO sa presťahovalo bližšie k zákazníkom
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 227
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 469
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 14 946
  4. Aká je chémia vôní 10 714
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 470
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 847
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 834
  8. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 734
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 202
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 808
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Skupina obchodovala s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia zatvárala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Berec ju volal Vegetka. Z malého mesta to dotiahla až k titulom v bundeslige

Miriam Šimáková bola v jednej sezóne aj najlepšou pravou spojkou v Nemecku.

Miriam Šimáková vľavo vo farbách Norimbergu, vpravo v drese Plastiky Nitra.

Polícia už nevyšetruje pokus Agrokomplexu predať kaštieľ Malanta

Ministerstvo zatiaľ nevie, čo s kultúrnou pamiatkou.

Kaštieľ funguje v udržiavacom režime, umelecké diela z neho odviezli.

Právna poradňa MY: Práva zamestnanca a riešenie sporov so zamestnávateľom počas pandémie

Bojíte sa o zárobok, lebo ste v karanténe? Prišli ste o prácu, lebo váš zamestnávateľ obmedzuje podnikanie? Viete, na koho a kde sa máte obrátiť v takejto či podobnej situácii? Aj na tieto otázky odpovedajú v bezplatnej právnej poradni naši právni experti.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V trnavskej nemocnici je pozitívne testovaných takmer sto zamestnancov

Počet hospitalizovaných pacientov s COVID-19 je vo Fakultnej nemocnici v Trnave približne rovnaký v porovnaní s predchádzajúcim obdobím.

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

V Nitre padnú hlavy. Len či správne...

Húfna kritika (aj) od ex-hráčov. Za Nitru nastupuje v prvej slovenskej lige najmenej odchovancov v histórii.

Už ste čítali?