Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Incar o bod bližšie k Dubnici, s ktorou si poradil Mäsomax

Futsal: Malacky - 1. SC Incar Nitra 5:5 (1:2), 8. a 24. Urbanovič, 16. a 40. Rajčáni, 32. Marčan.

Malacky - 1. SC Incar Nitra 5:5 (1:2), 8. a 24. Urbanovič, 16. a 40. Rajčáni, 32. Marčan. Nitrania cestovali na Záhorie bez troch vykartovaných hráčov (L. Pavlovič, Hrnčár, Látečka), ba navyše chýbal aj zranený Zima, ale boli to práve oni, ktorí sa dostali do vedenia ako prví. Súperovi sa síce podarilo vyrovnať, do šatní ale Rajčáni poslal veselšie hostí. Náskok oslabeného Incaru mohol byť aj výraznejší, lenže Marčan so Šindlerom loptu trikrát poslali iba do žrde. Nepremenené šance a nastrelené žrde hostí po prestávke určite mrzeli, pretože domáci dokázali skóre otočiť. Už-už sa zdalo, že Malacky získajú cenný skalp súpera, lenže 20 sekúnd pred koncom Rajčáni hosťom vydoloval aspoň bod, hoci Incar si za predvedenú hru zaslúžil vyhrať.
INCAR: Repa - M. Pavlovič, Urbanovič, Šindler, Pčola (Marčan, Rajčáni).
Mäsomax Nitra - Program Dubnica 5:2 (2:0), 14. Koprda, 18. Grimbel, 37. Bédi, 38. Galo, 40. Wágner. Dubničania mali do 10. min. viac z hry a nastrelili aj dvakrát žrď a raz brvno, lenže domáci sa ujali vedenia ako prví. Od tohto momentu sa hra vyrovnala a hráči Mäsomaxu pridali do prestávky aj druhý gól. Po zmene strán domáci inkasovali už po 35 sekundách, avšak nezlomilo ich to, v druhej časti polčasu v rozpätí dvoch minút strelili dva góly a o ich víťazstve už nebolo pochýb. Záverečnú bodku dal pár sekúnd pred koncom presnou strelou takmer cez celé ihrisko brankár Wágner.
MÄSOMAX: Wágner - Slovák, Grimbel, Koprda, Prešinský (Frťala, Galo, Bédi, Majzlík).
Predohrávka 25. kola: ŠK Mima Trnava - Mäsomax Nitra 7:2 (3:1), 6. a 31. Grimbel. Nitrania súpera v úvode k ničomu nepustili, ba sami sa ujali vedenia. Hostia sa však v priebehu prvého polčasu dopustili troch zbytočných chýb, po ktorých zakaždým inkasovali. Zápas by mal možno iný priebeh, keby Grimbel v 12. min. za stavu 1:1 netrafil iba brvno. Aj po prestávke sa hrala vyrovnaná partia, v ktorej najskôr mäsiari znížili, lenže potom opäť v obrane doslova prepadli a už to boli iba oni, kto vyťahoval loptu zo siete.
MÄSOMAX: Wágner - Slovák, Frťala, Grimbel, Galo (Majzlík, Strápek).
Ostatné výsledky 24. kola: Slov-matic Ba - Levice 6:1, Górnik Trnava - RCS Košice 7:3, Semic Ba - Lučenec 1:5, Izolex Košice - Mima Trnava 2:1, Pinerola mala voľno.
13. Sabr. Levice 22 3 2 17 61:113 11
25. kolo - 29. 4. o 18.30 h Incar Nitra - Górnik Trnava, o 19.30 h Levice - Malacky.

II. LIGA
Hearts Trnava - Victory Trade Šaľa 3:10 (1:4), Jurík 3, Rácz 2, Nagy 2, Ferencei 2, Paška. ŠAĽA: Cimmermann - Paška, Rácz, Nagy, Jurík, Lencsés, Ferencei. Kobra Nitra - Slovmatic 7:3 (1:1), Panis 2, Trnka, Kazík, Endrödy, Suchan, Beňuš. Prednádražie - Zeleneč 5:0 k., hostia nepricestovali.
10. Hearts 16 3 0 13 58:105 9
18. kolo (posledné) - 7. 5. Šaľa - Prednádražie, Zeleneč - N. Zámky, Santiago - Kobra Nitra, Slov-matic D - Čechynce. - wp -