Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Víťazom kola je 9-bodový Adam Bíro z Čakajoviec. Na čele sú siedmi tipujúci s 18 bodmi.

Víťazom 2. kola sa po žrebovaní stal František Kausek z Klasova. Pôsobí v miestnom futbalovom klube (aktuálne líder 6. ligy) ako hospodár a masér.Víťazom 2. kola sa po žrebovaní stal František Kausek z Klasova. Pôsobí v miestnom futbalovom klube (aktuálne líder 6. ligy) ako hospodár a masér. (Zdroj: ki)

Správne tipy 3. kola

Prešov - FC ViOn    1:0    1
FK Pohronie - FC Nitra    1:6    2
ČFK Nitra - Palárikovo     0:1    2
Báb - Lapáš     1:2    2
Jelka - Váhovce    0:7    2
Selice - Žitavany    0:3    2
H. Lefantovce - Šurianky    2:0    1
Branč - Veľký Cetín    2:2    X
Skýcov - Sľažany    1:3    2
Šintava - Čierny Brod    1:1    X

Poradie po 3. kole

18 - Pavel Čvirik, Štefan Zabák, Štefan Csampai, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Peter Hipp, Šaľa, Andrejka Božiková, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

17 - Ľudovít Černek, Eduard Szabó, Nitra, Jozef Zima, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Štefan Páleník, Prílepy, Janka Tóthová, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Šantavý, Mojmírovce

Skryť Vypnúť reklamu

16 - Boris Grežo, Pavel König, René Daniš, Dušan Novorolník, Nitra, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jozef Barát, Topoľčany, Michaela Benköová, Močenok, Marek Paukov, Miloš Kukučka, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Dekan, Velčice, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľudovít Desat, Podhorany, Sandra Gálová, Jozef Gál, Ján Gál, Žirany, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Ján Babčan, Zbehy, Bartolomej Guľka, Branč, Miroslav Drahoš, Hosťovce, František Kausek, Klasov, Ladislav Kéry, Volkovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Čentéš, Čakajovce

15 - Peter Krajčo, Vladimír Kompas, Marián Benca, Juraj Náhlovský, Miloš Segéň, Roman Sýkora, Miloš Sýkora, Rado Vágai, Vladimír Šabík, Vladimír Zabák, Pavel Dojčár, Vlado Krajčovič, Ladislav Piška, Nitra, Jaroslav Grman, Radek Kováčik, Vráble, Milan Lazan, Tibor Križovič st., Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Zahnaš, Ľubomír Ballay, Lužianky, Peter Sliška, Šurianky, Arpád Fazekaš, Neded, Vladimír Malý, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Emil Dubec, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Novák, Tešedíkovo, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Michal Čery, František Andraško, Jelenec, Martina Segíňová, Sľažany, Adam Bíro, Milan Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Drahovský, Pusté Sady, Peter Pecho, Beladice, Marián Blaho, Čeľadice, Vladimír Kubala, Belince

Skryť Vypnúť reklamu

14 - Iveta Matejová, Miro Raček, Dezider Zaujec, Mária Kóšová, Martin Krajčír, Ivan Minárik, Viliam Halla ml., Ladislav Pindeš, František Dedič, Slavomír Kotrla, Ľubomír Turňa, Nitra, Róbert Pospiš, Jozef Baláž, René Vincze, Juraj Csirik, Róbert Sedlák, Šaľa, Viliam Matejov, Ján Bucheň, Ľubomír Králik, Rudolf Kéri, Daniela Sečkárová, Jozef Virág, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Ľuboš Nagy, Matúš Jančo, Jelenec, Imrich Valent, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Lukáč, Lehota, Silvester Lenčéš, Július Pápay, Tomáš Minarovič, Močenok, Zoltán Odráška, Anna Duczová, H. Kráľová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Imrich Guzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Mário Pánis, D. Krškany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, František Maťo, D. Obdokovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Andrej Hudec, Jozef Štefek, Čeľadice, Marek Fábry ml., Šurianky, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Ján Hegyi, Jelka, Viktor Branický, Rumanová, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Ďurický, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Guniš, Ludanice, Marián Mateička, Behynce, Magda Čmaradová, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Imrich Maťo, Golianovo

Skryť Vypnúť reklamu

13 - Andrej Kudamik, Július Michalička, Denisa Bakošová, Igor Drotár, Stano Gábor, Jakub Bernát, Ladislav Fazekaš, Alexander Jurík, Ernest Mako, Viliam Halla st., Daniel Mičík, Miroslav Fábry, Stanislav Billik, Ladislav Skalický, Ján Antal, Vladimír Nemšovský, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Sklenár, Pavol Sedliačik, Marian Titka, Dezider Vanko, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Eva Lahučká, Tibor Széker, Sabína Korcová, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Karol Bujalko, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jozef Andel, Vráble, Emanuel Maňúch, Žirany, Emil Šatan, Vozokany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Miroslav Piovarči, Lužianky, Mikuláš Maťo, Marek Tigyi, D. Obdokovce, György Jakubecz, H. Saliby, František Meňhert, Č. Kľačany, Veronika Kukučková, Jozef Šabo, Žitavany, Darina Horváthová, Jana Fazekašová, Podhorany, Peter Eliáš, Lúčnica, Ivan Tóth, Benjamín Odráška, Tomáš Lenický, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Cyril Slamka, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Roman Margetin, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Jaromír Slíž, Beladice, Lukáš Mesároš, Marek Kutak, Lehota, Barbora Homolová, Lúčky, Miroslav Szlamka, Jozef Šercel, Váhovce, Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Mészáros, Selice, Veronika Nováková, Tešedíkovo, Peter Rybanský, Kapince, Štefan Fiala, Štefan Török, Branč, Juraj Holták, D. Krškany, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Peter Sládeček, V. Zálužie, Marián Piterka, Michal Belan, Svätoplukovo, Pavol Török, V. Dolina, Juraj Kadlieček, Dražovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Marek Fábry, Jozef Búcora, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľuboš Varga, Rumanová, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Šidó, Veľká Mača, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Gál, Klasov, Peter Bodi, Zbehy, Roman Obložinský, Terka Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Glovenský, Košúty, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany

12 - Michal Lauko, Miro Račko, Vlado Viola, Jarmila Saidová, Viera Lauková, Ivan Lauko, Patrik Andrášik, Martin Tesár, Jozef Prešinský, František Bojda, Mária Königová, Pavol Krajčo, Dávid Said, Mária Sýkorová, František Hrnčiar st., Dušan Letko, Roman Mrázik, František Benc, Vladimír Galas, Ľudovít Laca, Lucia Némethová, Ján Kmeťo, Juraj Urban, Nitra, Jozef Paulovič, Jakub Baranec, Ladislav Geleneky, Pavel Bachan, Peter Struk, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Tibor Pittich, Peter Jobbágy, Ladislav Molnár, Slavo Kališ, Timea Mészárosová, Šaľa, Jakub Vojtek, Viliam Félis, Vráble, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Vass, Baloň, Marek Vlček, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Mário Slezák, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Vladimír Bielik, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Miroslav Havetta ml., Lovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Strieška, Volkovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Štefan Valovič, Rišňovce, Alexander Kobza, Gabriel Šuba, Alexander Németh, Čechynce, Ján Slíž, Beladice, Albert Lauro, Čeľadice, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Mirka Guzmická, Roman Vrábel ml., Jozef Kuzmický, Ivanka, Juraj Dubeň, Mária Mesárošová, Boris Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Viliam Moravčík, Kajal, Csaba Nagy, Žihárec, Alexander Kusý, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Bartolomej Szabo, Kristián Varga, Tešedíkovo, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, František Čaniga, Dražovce, Vojtech Földeši, Janíkovce, Pavol Králik, Zbehy, Tibor Bene, D. Obdokovce, František Sabo, Vinodol, Marián Pauk, Anton Bábik, Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Sára Selecká, Branč, Gabriel Galbavý, Marián Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Ján Félis, Žitavany, Štefan Finta, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Juhász, Ján Kozla, Kolíňany, Zsolt Király, Čierna Voda, Vladimír Ďurinka, Kolta, Alex Lovaš, H. Saliby, Miroslav Močol, Hlohovec, Pavol Viskup, Báb, Jozef Török, Pata, Zara Čekey, Pohranice, František Švihorík, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Štefan Dubnička, Váhovce, Pavel Kúsek, Žikava, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jozef Filo, Mojmírovce

11 - Peter Solčianský, Ľubomír Bartakovič, Ján Hnilica, Milan Púčik, Štefan Matesko, Marian Barta, Ľubica Tasáryová, Michal Hunka, Karol Ryba, Róbert Marinov, Jozef Nosian, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, František Filo, Erich Schrober, Vlado Sásik, Peter Plandora, Peter Kardoš, Ján Šimun, Mariana Letková, Ivan Eliáš, Miroslav Brezina, Milan Petráš, Stanislav Habáň, Janka Danková, Michal Garay, Tomáš Levčík, Tomáš Sonnenschein, František Juhás, Nitra, Marián Móri, Martina Hippová, Pavol Uher, Július Miškovič, Miroslav Mokráš, Jozef Lenčeš, Peter Zeleňák, Ladislav Héviz, František Szolik, Šaľa, Jozef Jamrich, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Miroslav Kováč, Vráble, Ladislav Holečka, Ladice, Lukáš Grznár, Radošina, Tibor Panyik, Matúškovo, Pavel Gálik, Lovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Štefan Tóth, Klasov, Tomáš Klobučník, Adela Tomeková, Vladimír Machata, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Albín Tóth, Lukáš Bíro, Čakajovce, Július Szarka, Topoľnica, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Vrábel, Ivan Berec „Putin“, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Viktor Balko, Lužianky, Marián Nemeš, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Filip Marinov, Jožko Černý, Rumanová, Ivanko Vanko, Peter Vranský, Slavko Mikula, Ján Kollár, Zbehy, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Török, V. Dolina, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Róbert Lešš ml., Močenok, Tibor Šmitala, Čab, Dodo Augustín, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Macháč, Jozef Žemba, Rišňovce, František Kóša, František Imre, Branč, Milan Pagáč, Lubor Kajaba, Ivanka, Ľubomír Mikula, Lehota, Eduard Kontár, H. Saliby, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Šlosár, Pavol Bradáč, Golianovo, Attila Szolnoki, Dyčka, Anton Viskup, Pusté Sady, Dušan Švehla, Sereď, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Dušan Bogár, Galanta, Martin Mokráň, Topoľčany

10 - Vladimír Ťapušík, Štefan Dékány, Pavel Hrnčár, Ivanko Magdolen, Ján Hudec, František Grom, Jozef Palkovič, Ladislav Nosian, Ľuboš Baranec, Ján Bernát, Ľudovít Kováč, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Miriama Ďurinová, Milan Borovský, Dominik Slamka, Juraj Demény, Roman Hradecký, Marek Husivarga, Milan Zmeko, Nitra, Miroslav Školník, Dušan Babocký, Stanislav Pacher, Patrik Pacher, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Peter Gomboš, Marek Sokol, Róbert Ščepka, Zuzana Ürge, Viktor Csizmadia, Tibor Odráška, Roman Harčár, Ján Révay, Jozef Danada, Alica Michalková, Šaľa, Ladislav Nagy, Ján Golha, Gabriela Szökeová, Jozef Hoppan, Miroslav Oslanec, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Róbert Lešš, Močenok, Andrej Maťo, Jarok, Daniel Ivančík, Čakajovce, Erik Šimák, Dušan Podhradský, Jozef Toman, Ivan Kozár, D. Krškany, Anton Adamec, H. Lefantovce, Milan Babic, Zvolen, František Laczko, Tešedíkovo, Anton Kazáň, Milan Fúska, Andrej Repta, Branč, Jozef Záhorský, František Chudý, Rišňovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Michal Palka, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Alexander Mikláš, Rumanová, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Marián Tkáč, Miloš Remenár, Sereď, Dominika Chlebcová, Lehota, Marián Labai, Mankovce, Matúš Vajzer, Báb, Milan Greguš, Zbehy, Peter Vašek, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice, Adam Nádaský, Lužianky, Rudolf Kozma, D. Štitáre

9 - Daniel Tasáry, Richard Magušin, Vladimír Papp, Dominik Bartakovič, Ján Doboš, Dionýz Pecháček, Milan Vörös, Pavol Ďurina, Monika Skalická, Michal Kucharovič, Ľuboš Mičík, Jozef Nemeš st., Jozef Gutai, Dajana Borovská, Erik Viskup, Jožko Moder, Nitra, Marián Zlatňanský, Ján Londák, Zl. Moravce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tibor Križovič, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Imrich Drozdák, Babindol, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Róbert Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Róbert Darász, Tešedíkovo, Daniel Jamrich, Kolíňany, Pavel Períček, Peter Korec, Rišňovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Lukáš Valent, Hosťovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vladimír Gálik, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Tuhý, Machulince, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Peter Švec, Hostie

8 - Jozef Ehrenhold, Marián Mičík, Miroslav Lieskovský, František Piška, Miro Sabó, Jozef Drobec, Nitra, Gabriel Odráška, Ján Szöcs, Miroslav Šiška, Gabriel Miškovič, Roman Uher, Šaľa, Lukáš Stanko, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Štefák, Rišňovce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Miroslav Tonka, Veronika Tonková, Sľažany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Lukáš Félis, Vráble, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Boris Lacika, Zbehy, Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Karácsony, Váhovce, Róbert Novák, Tešedíkovo, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Matejov, Preseľany, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Milan Macho, M. Ripňany, Ján Lipovský, Báb, Lena Kunkelová, Praha, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Erik Valent, T. Mlyňany, Ladislav Németh, Golianovo, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Gabriel Fazekaš, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Erik Candrák, Alekšince, Margita Pánisová, D. Krškany, Kornel Gál, Žirany, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Svitač, Telince

7 - Ľubica Homolová, Ľuboš Rák, Anton Cibiry, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Jaroslav Petko, Piešťany, Ján Školník, František Kunkel, Zl. Moravce, Tatiana Mifková, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Miroslav Bédi, Lúčnica, Marcel Pánis, D. Krškany, Roman Guzmický, Jozef Obložinský, Ivanka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Radoslav Mikle-Barát, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Ján Bíro, Čakajovce, Ľubomír Báleš, Nové Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Jambor, Rišňovce, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Michal Strišovský, Jelšovce, Kristián Györi, Neded

6 - Jozef Kóša, Patrik Studený, Dávid Bernát, Katarína Billiková, Nitra, Milan Roško, Dyčka, František Lörinc, Lúčnica, Miloš Macala, Gáň, Matej Letko, D. Krškany, Alexander Repta, Branč, Gašpar Gál, Žirany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ivan Bradáč, Miroslav Kozlík, Peter Civáň, Jozef Bradáč, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Imrich Hrdlica, Báb, Radoslav Bajnek, Vráble, Galina Ferusová, Mojmírovce

5 - Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ladislav Szöke, Vráble, Marek Zeleňák, Branč, Štefan Ambrus, Žihárec, Štefan Žarnócay, Ľuboš Plevka, Šaľa, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Vierka Saturová, Lužianky

4 - Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Richard Karabinoš, Nitra, Marek Hlava, Praha, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Vlado Jánošík, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Rudolf Látečka, Rišňovce, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Peter Duchoň, Miroslav Šiller, Golianovo, Radovan Polák, Topoľčianky, Mária Krasňanská, Nové Sady

3 - Nina Mikulová, Igor Kotora, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Ján Šiška, Erik Sovič, Tibor Fabiš, Bohuslav Bene, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Pavel Bako, Vráble, Jozef Kučera, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Tomáš Švec, Pohranice

2 - Peter Pavelka, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Samuel Slamka, Pavol Tkáčik, Nitra, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Ivan Magdolen, Janíkovce, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, Peter Liška, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany

1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Zuzana Hajašová, D. Krškany, Michal Hitka, Martin n/Ž.

0 - Lukáš Bennár, Hájske

Víťazom 3. kola je Adam Bíro z Čakajoviec, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Pre zaujímavosť, osem zápasov uhádol iba jeden tipér, a to Ivan Tóth z Čakajoviec.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  3. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  6. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  7. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 865
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 337
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 826
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 636
  5. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 586
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 9 510
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 440
  8. Aká je chémia vôní 9 069
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť 8 907
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 820
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Divadlo Andreja Bagara muselo zrušiť niektoré predstavenia

Dôvodom je prevencia v súvislosti s koronavírusom.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Nitrianski bábkari naspievali vianočnú pesničku

Pretlmočili ju aj do posunkovej reči.

Herci Starého divadla pre divákov pripravili vianočné prekvapenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Ako vyzerajú covidové pľúca? Zo špongie je tuhá hmota, hovorí patológ

Súdny lekár František Štuller, vykonáva aj pitvy ľudí, ktorí umreli na covid.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Už ste čítali?