Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Vo 4. kole dvaja tipujúci uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 23 - Pavel Čvirik, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Valla, V. Zálužie, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 3. kola Adam Bíro z Čakajoviec.Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 3. kola Adam Bíro z Čakajoviec.(Zdroj: ki)

Správne tipy 4. kola

Podbrezová - FC ViOn    1:1    X
FK Pohronie - Sereď    0:4    2
Kolárovo - FC Nitra jun.    0:1    2
Tešedíkovo - Alekšince     0:0    X
H. Kráľová - Solčany     2:1    1
Rumanová - Klasov     6:0    1
Diakovce - Čakajovce    1:5    2
Lúčnica - Vinodol    0:3    2
Lovce - Obyce    0:0    X
Veľká Mača - Sládkovičovo    3:1    1

Poradie po 4. kole

23 - Pavel Čvirik, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Valla, V. Zálužie

22 - Miloš Kukučka, Žitavany, Peter Hipp, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce 

Článok pokračuje pod video reklamou

21 - Miloš Segéň, Roman Sýkora, Štefan Zabák, Pavel Dojčár, Štefan Csampai, Nitra, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Michaela Benköová, Močenok, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Martina Hippová, Šaľa, Michal Čery, Jelenec, Janka Tóthová, H. Kráľová, Andrejka Božiková, Hosťovce, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Šantavý, Mojmírovce, Emil Dubec, Žitavany

20 - Boris Grežo, Vladimír Kompas, Ľudovít Černek, Pavel König, Eduard Szabó, René Daniš, Vladimír Zabák, Nitra, Jaroslav Grman, Miroslav Vojtek „Ara“, Radek Kováčik, Vráble, Peter Sliška, Marek Fábry ml., Šurianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Lazan, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Gál, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Páleník, Prílepy

19 - Marián Benca, Igor Drotár, Martin Krajčír, Miloš Sýkora, Rado Vágai, Vladimír Šabík, Dušan Novorolník, Vlado Krajčovič, Ladislav Piška, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ľuboš Nagy, Jelenec, Pavel Babiak, Marek Paukov, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Juraj Káčer, Čaradice, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ján Dekan, Velčice, Peter Lukáč, Lukáš Mesároš, Lehota, Silvester Lenčéš, Július Pápay, Močenok, Ľubomír Ballay, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Imrich Guzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, René Vincze, Šaľa, František Novák, Tešedíkovo, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ján Babčan, Zbehy, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Andrej Hudec, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, František Kausek, Klasov, Magda Čmaradová, Sereď, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Sandra Gálová, Žirany

18 - Andrej Kudamik, Peter Krajčo, Mária Kóšová, Jakub Bernát, Ivan Minárik, Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Stanislav Billik, Ľubomír Turňa, Marek Husivarga, Vladimír Nemšovský, Jaroslav Andrášik, Nitra, Eva Lahučká, Ľubomír Králik, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Baláž, Róbert Sedlák, Šaľa, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Štepianský, Hostie, Peter Zahnaš, Lužianky, György Jakubecz, H. Saliby, Vladimír Malý, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Zoltán Odráška, Anna Duczová, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jaromír Slíž, Beladice, Mirka Guzmická, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Barbora Homolová, Lúčky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Csaba Nagy, Žihárec, Juraj Mészáros, Selice, Mário Pánis, D. Krškany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Marián Piterka, Michal Belan, Svätoplukovo, Bartolomej Guľka, Ivan Ďurický, Branč, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Roman Bilický, Preseľany, Henrich Richter, Bratislava, Jaro Fúska, Zbehy, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Bíro, Čakajovce, Alexander Németh, Čechynce, František Andraško, Jelenec, Marián Blaho, Čeľadice

17 - Peter Solčianský, Július Michalička, Jarmila Saidová, Ivan Lauko, Dezider Zaujec, Patrik Andrášik, Pavol Krajčo, Alexander Jurík, Ernest Mako, Milan Petráš, Slavomír Kotrla, Ladislav Skalický, Ján Kmeťo, Juraj Urban, Nitra, Jozef Masár, Tibor Széker, Sabína Korcová, Jozef Jamrich, Jozef Virág, Peter Čepček, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Marian Titka, Dezider Vanko, Juraj Csirik, Ladislav Héviz, Slavo Kališ, Tibor Križovič st., Šaľa, Jozef Zima, Jakub Vojtek, Vráble, Emanuel Maňúch, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Minárik, Obyce, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Vass, Baloň, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Vlček, Adam Bíro, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Arpád Fazekaš, Neded, Matúš Jančo, Vladimír Gálik, Jelenec, Veronika Kukučková, Žitavany, Ladislav Babóti, Vlčany, Darina Horváthová, Podhorany, Ivan Tóth, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Alexander Kobza, Čechynce, Albert Lauro, Filip Dobiaš, Jozef Štefek, Čeľadice, Mária Mesárošová, Marek Kutak, Lehota, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Veronika Nováková, Juraj Barczi, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, František Čaniga, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Török, Branč, Filip Marinov, Viktor Branický, Rumanová, Roman Vrábel ml., Terka Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavol Králik, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Búcora, Šurianky, Zsolt Király, Čierna Voda, Tomáš Minarovič, Močenok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Török, Pata, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Guniš, Ludanice, Andrej Vereš, Golianovo, Tibor Šebök, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Filo, Mojmírovce

16 - Michal Lauko, Miro Račko, Iveta Matejová, Miro Raček, Denisa Bakošová, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Róbert Marinov, Ján Bernát, František Bojda, Dávid Said, Peter Kardoš, Viliam Halla ml., Mária Sýkorová, Dušan Letko, Viliam Halla st., Daniel Mičík, František Dedič, Nitra, Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, Pavol Uher, Zuzana Ürge, Roman Harčár, Ján Révay, Timea Mészárosová, Šaľa, Viliam Matejov, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Mária Lintnerová, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Karol Bujalko, Miroslav Kováč, Jozef Andel, Vráble, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Cyril Slamka, Štefan Valovič, Roman Margetin, František Margetin, Rišňovce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jana Gálová, Žirany, Albín Tóth, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Jacsa, Žihárec, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Šercel, Váhovce, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Peter Rybanský, Kapince, Štefan Fiala, Sára Selecká, František Kóša, Branč, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Juraj Holták, Jozef Toman, D. Krškany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Vojtech Földeši, Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Róbert Lešš ml., Močenok, Marek Fábry, Šurianky, Ľuboš Varga, Rumanová, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Šidó, Veľká Mača, Miroslav Močol, Hlohovec, Pavol Viskup, Báb, Pavol Bradáč, Ľudmila Verešová, Imrich Maťo, Golianovo, Michal Hájnik, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Dušan Švehla, Sereď, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Vladimír Kubala, Belince

15 - Pavel Hrnčár, Ľubomír Bartakovič, Juraj Náhlovský, Milan Púčik, Dominik Bartakovič, Štefan Matesko, Viera Lauková, Karol Ryba, Stano Gábor, Ladislav Fazekaš, František Filo, Mária Königová, Miriama Ďurinová, František Hrnčiar st., Mariana Letková, Dominik Slamka, František Benc, Miroslav Brezina, Vladimír Galas, Juraj Demény, Ľudovít Laca, Ján Antal, František Juhás, Milan Zmeko, Nitra, Jozef Sklenár, Marián Móri, Gabriel Odráška, Tibor Pittich, Peter Jobbágy, František Szolik, Šaľa, Ladislav Geleneky, Pavel Bachan, Miroslav Školník, Stanislav Pacher, Irena Petková, Zl. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Peter Náhlik, Nové Sady, Tibor Panyik, Matúškovo, Miroslav Havetta ml., Pavel Gálik, Lovce, Jozef Dubaj, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Vlado Lyžičiar, Jana Fazekašová, Podhorany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Štefan Tóth, Dušan Gál, Klasov, Jozef Hoppan, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Gabriel Šuba, Čechynce, Erik Šimák, Ivan Kozár, D. Krškany, Július Szarka, Topoľnica, Milan Babic, Zvolen, Jaroslav Skačan, Žihárec, Štefan Peťovský, Lužianky, Ivanko Vanko, Ján Kollár, Milan Greguš, Zbehy, Andrej Repta, František Imre, Branč, Jozef Kuzmický, Milan Pagáč, Roman Obložinský, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, František Sabo, Vinodol, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marián Pauk, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Anton Bábik, Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Félis, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Alex Lovaš, Eduard Kontár, H. Saliby, Vladimír Machata, Lúčnica, Marián Labai, Mankovce, Ján Kozla, Kolíňany, František Švihorík, Anton Viskup, Pusté Sady, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Štefan Dubnička, Váhovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Žemba, Rišňovce, Dušan Bogár, Galanta, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Sereď 

14 - Vladimír Ťapušík, Ján Hnilica, Ján Hudec, Marian Barta, Michal Hunka, Martin Tesár, Ľuboš Baranec, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Jozef Prešinský, Vlado Sásik, Milan Vörös, Ján Šimun, Milan Borovský, Roman Mrázik, Ivan Eliáš, Michal Garay, Tomáš Sonnenschein, Lucia Némethová, Jozef Gutai, Dajana Borovská, Nitra, Róbert Pospiš, Róbert Ščepka, Miroslav Mokráš, Jozef Lenčeš, Peter Zeleňák, Ladislav Molnár, Viktor Csizmadia, Šaľa, Ján Bucheň, Peter Struk, Ľubomír Novota, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Lukáš Grznár, Radošina, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Anna Fazekašová, Neded, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Meňhert, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Strieška, Volkovce, Gabriela Szökeová, Miroslav Oslanec, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Jozef Vodný, Babindol, Adela Tomeková, Lúčnica, Róbert Lešš, Močenok, Andrej Maťo, Jarok, Ján Slíž, Beladice, Daniel Ivančík, Čakajovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Róbert Jánošík, Dušan Podhradský, D. Krškany, Róbert Darász, František Laczko, Tešedíkovo, Juraj Vrábel, Ivan Berec „Putin“, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, František Maťo, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Guláš, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Milan Macho, M. Ripňany, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Macháč, Rišňovce, Vladimír Ďurinka, Kolta, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Dominika Chlebcová, Lehota, Ladislav Čekey, Pohranice, Viera Bradáčová, Golianovo, Matúš Vajzer, Báb, Miloš Remenár, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava, Lubor Kajaba, Peter Vašek, Ivanka, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Martin Mokráň, Topoľčany

13 - Štefan Dékány, Ivanko Magdolen, Jozef Ehrenhold, František Grom, Ladislav Nosian, Jozef Nosian, Ján Doboš, Marián Mičík, Ľudovít Kováč, Erich Schrober, Peter Plandora, Jozef Hudec st., Ľuboš Rák, Roman Hradecký, Michal Kucharovič, Jožko Moder, Nitra, Jozef Paulovič, Jakub Baranec, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Július Miškovič, Gabriel Miškovič, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Tibor Križovič, Šaľa, Jozef Štefák, Pavel Períček, Peter Korec, Rišňovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jaroslav Petko, Piešťany, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Eliáš, Miroslav Bédi, Lúčnica, Imrich Struhár, Vráble, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Imrich Drozdák, Babindol, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Tomáš Karácsony, Váhovce, Anton Kazáň, Milan Fúska, Branč, Peter Vranský, Stanislav Debnár, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Segíň, Sľažany, Michal Palka, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ivan Tóth, Ján Bíro, Čakajovce, Gašpar Gál, Žirany, Miroslav Kováč st., Žikava, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Štefan Finta, Jarok, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Erik Valent, T. Mlyňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Adam Nádaský, Lužianky

12 - Vlado Viola, Milan Ružička, Pavol Ďurina, Stanislav Habáň, Monika Skalická, Ľuboš Mičík, František Piška, Jozef Drobec, Erik Viskup, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Veronika Tonková, Sľažany, Ján Školník, Peter Rajnoha, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Golha, Viliam Félis, Vráble, Peter Gomboš, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Záhorský, František Chudý, Rišňovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Peter Török, V. Dolina, Ján Lipovský, Báb, Milan Šlosár, Čab, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Július Bradáč, Golianovo, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Tuhý, Machulince, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Kornel Gál, Žirany, Peter Svitač, Telince, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jozef Hitka, Martin n/Ž.

11 - Richard Magušin, Dionýz Pecháček, Miroslav Lieskovský, Janka Danková, Tomáš Levčík, Nitra, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Zl. Moravce, Ján Szöcs, Roman Uher, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Milan Kukučka, Žitavany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Tomáš Klobučník, Lúčnica, Marcel Pánis, Matej Letko, Margita Pánisová, D. Krškany, Andrej Maťo ml., Jarok, Roman Guzmický, Jozef Obložinský, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Dalibor Bradáč, Štefan Šlosár, Ivan Bradáč, Miroslav Kozlík, Ladislav Németh, Golianovo, Peter Švec, Hostie, Erik Candrák, Alekšince, Tibor Horváth, Komjatice

10 - Vladimír Papp, Jozef Palkovič, Anton Cibiry, Nikolo Sabó, Nitra, Tatiana Mifková, Marek Sokol, Miroslav Šiška, Jozef Danada, Alica Michalková, Šaľa, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Miroslav Tonka, Sľažany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Boris Lacika, Zbehy, Štefan Ambrus, Žihárec, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ľubomír Báleš, Nové Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Lukáš Stanko, Sereď, Peter Civáň, Jozef Bradáč, Golianovo, Imrich Hrdlica, Báb, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Gabriel Fazekaš, Kristián Györi, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany

9 - Jozef Nemeš st., Richard Karabinoš, Nitra, Ladislav Szöke, Radoslav Bajnek, Vráble, Ján Londák, Zl. Moravce, František Lörinc, Lúčnica, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Alexander Repta, Branč, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ľuboš Rusnák, Lehota, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľuboš Plevka, Šaľa, Galina Ferusová, Mojmírovce

8 - Jozef Kóša, Bohuslav Bene, Nitra, Marek Hlava, Praha, Lukáš Félis, Vráble, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Viera Pavelková, Peter Duchoň, Miroslav Šiller, Golianovo, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Michal Strišovský, Jelšovce, Ičko Čapkovič, D. Krškany

7 - Nina Mikulová, Ľubica Homolová, Tibor Fabiš, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Štefan Žarnócay, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Ján Jambor, Rišňovce, Tomáš Švec, Pohranice, Mário Drienovský, Zl. Moravce

6 - Patrik Studený, Dávid Bernát, Katarína Billiková, Janka Čambalová, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radovan Polák, Topoľčianky, Marián Varga, Sľažany

5 - Peter Pavelka, Erika Belicová, Nitra, Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Vlado Matušica, Hájske, Michal Hitka, Martin n/Ž., Vierka Saturová, Lužianky

4 - Igor Kotora, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Jozef Kováč, Nitra, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Mária Krasňanská, Nové Sady, Milan Fridrich, Rumanová, František Štefák, Mojmírovce

3 - Mária Bánovská, Pavol Hamada, Ján Šiška, Erik Sovič, Milan Hajaš, Marek Desat, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Pavel Bako, Vráble, Jozef Kučera, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roland Babulic, Lukáčovce, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany

2 - Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Samuel Slamka, Pavol Tkáčik, Ladislav Turba, Nitra, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, Peter Liška, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín

1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Nitra

0 - Lukáš Bennár, Hájske

Najviac - 8 zápasov - uhádli dvaja tipujúci: Vladimír Gálik, Jelenec a Marek Husivarga, Nitra. Rozdelia si kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Sedem zápasov uhádli štyria: G. Odráška, D. Tasáry, J. Hitka a M. Drienovský.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

 

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Naštartuj svoju budúcnosť na EkF TUKE
  2. Jarné prázdniny na lyžiach? Jednoznačne v Jasnej
  3. ... viac ako vzdelanie
  4. Maturuješ a hľadáš kam na vysokú?
  5. Ktorá farba je tá tvoja?
  6. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  7. Ako si prepojiť auto so smartfónom?
  8. Kto bude ďalší? Hľadajte s nami Učiteľa Slovenska
  9. Potraviny išli ľuďom v núdzi, uvarili 4,7 milióna porcií jedál
  10. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom
  1. Naštartuj svoju budúcnosť na EkF TUKE
  2. Ktorá farba je tá tvoja?
  3. Maturuješ a hľadáš kam na vysokú?
  4. ... viac ako vzdelanie
  5. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  6. Prečo je Nitra rajom študentov?
  7. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  8. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich
  9. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  10. Do BILLA športovej rodiny pribudla biatlonistka Paulína Fialková
  1. Viete aký dôchodok budete mať? Radšej si ho vypočítajte 16 417
  2. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 11 004
  3. Vyrábali kozmetiku, o ktorú nebol záujem. Napriek tomu prerazili 10 576
  4. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 7 309
  5. Darujte od srdca pre rozum 7 010
  6. Bytová kríza. Ako na daňové priznanie? Kam investovať? 6 384
  7. SME proti extrémizmu na školách 5 728
  8. Peniaze z poistky môžete dostať rýchlejšie. Poradíme vám ako 5 511
  9. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo 5 453
  10. Iná tvár Turecka: Oplatí sa navštíviť Severný Cyprus? 5 449

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hľadajú nezvestnú 15-ročnú Máriu

Tínedžerka pochádza z obce Čaradice a v súčasnosti je chovankyňa Centra pre deti a rodinu Štós v Jasove.

Hľadajú 39-ročného Nitrana, má ísť do väzenia

Vydali naňho príkaz na dodanie do výkonu trestu pre marenie úradného rozhodnutia.

Hľadaný Vladimír Stúpal.

Hudobníci predvedú ideálny zážitok k dnešnej dobe aj k zimným večerom

Tóny klavíra v sprievode flauty, basgitary a bicích doplní ak špeciálny hosť - zoskupenie Lorem Ipsum.

Drogová dílerka zo Šale skončila vo väzbe

V minulosti ju už za drogovú trestnú činnosť trestali.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Rojkove sa stala smrteľná dopravná nehoda

Vodič dodávky zrazil chodca.

Ivan zomrel po operácii ucha. Jeho stav zhoršila nemocničná baktéria

Znalecký posudok je podľa prokuratúry mimoriadne rozsiahly. V kauze zostáva vypočuť ešte jednu lekárku.

V čadčianskej továrni vyrábajú originálne kúsky, ktoré nosia televízne osobnosti

Cieľom slovenskej módnej značky dF je podľa jej slov osloviť nielen bežných zákazníkov, ale aj tých náročnejších.

Pátranie po Michalovi odvolali

Od apríla 2015 pátrala polícia po 33-ročnom Michalovi Školovi zo Svrčinovca.

Už ste čítali?