Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V piatom kolo bolo maximum 7 zápasov, čo uhádli až 14 tipujúci. Poradie na čele: 28 - M. Kukučka, P. Hipp, P. Čvirik, M. Drahoš, atď.

Vo štvrtom kole si kartón piva Corgoň rozdelili dvaja výhercovia. Na snímke je Marek Husivarga s manželkou Danielou.Vo štvrtom kole si kartón piva Corgoň rozdelili dvaja výhercovia. Na snímke je Marek Husivarga s manželkou Danielou. (Zdroj: ki)

Správne tipy 5. kola

Slovensko - Anglicko    0:1    2
Sereď - FC Nitra    1:3    2
ViOn B Vráble - Horná Nitra    1:1    X
ČFK Nitra - Svätý Peter    0:3    2
Báb - Tešedíkovo    3:2    1
Vydrany - Pata    1:0    1
Lehota - Horný Ohaj    4:3    1
Kolíňany - Rumanová    5:2    1
Dyčka - Čechynce    6:0    1
Machulince - Sľažany    3:1    1

Poradie po 5. kole

28 - Miloš Kukučka, Žitavany, Peter Hipp, Šaľa, Pavel Čvirik, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce

27 - Roman Sýkora, Pavel Dojčár, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Valla, V. Zálužie 

Skryť Vypnúť reklamu

26 - Peter Sliška, Šurianky, Boris Grežo, Nitra, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Milan Lazan, Šaľa, Emil Dubec, Žitavany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

25 - Štefan Zabák, Pavel König, Vladimír Zabák, Štefan Csampai, Nitra, Michaela Benköová, Močenok, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Milan Minarovič, Behynce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Gál, Žirany

24 - Vladimír Kompas, Miloš Segéň, Ľudovít Černek, Martin Krajčír, Rado Vágai, Pavol Krajčo, Eduard Szabó, René Daniš, Marek Husivarga, Vladimír Nemšovský, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Dekan, Velčice, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubomír Ballay, Lužianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Lukáš Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, René Vincze, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, František Novák, Tešedíkovo, Peter Palka, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Štefan Török, Branč, Peter Sládeček, V. Zálužie, Andrej Hudec, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Šantavý, Mojmírovce, Jozef Guniš, Ludanice, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Peter Pecho, Beladice

Skryť Vypnúť reklamu

23 - Igor Drotár, Mária Kóšová, Ivan Minárik, Ladislav Pindeš, Dušan Novorolník, Vlado Krajčovič, Juraj Urban, Ladislav Piška, Nitra, Radek Kováčik, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Vlček, Milan Bíro, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Arpád Fazekaš, Neded, György Jakubecz, H. Saliby, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Veronika Kukučková, Žitavany, Darina Horváthová, Ľudovít Desat, Podhorany, Sandra Gálová, Žirany, Mirka Guzmická, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Július Pápay, Močenok, Mário Pánis, D. Krškany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Tomáš Lenický, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Marek Fábry ml., Šurianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Juhász, Kolíňany, František Kausek, Klasov, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Štefan Ivanič st., Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Ďurický, Branč, Zara Čekey, Pohranice, Jaro Fúska, Zbehy, Tibor Glovenský, Košúty, Ivan Bakyta, Jarok, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

Skryť Vypnúť reklamu

22 - Andrej Kudamik, Pavel Hrnčár, Miro Račko, Iveta Matejová, Peter Krajčo, Miro Raček, Marián Benca, Štefan Matesko, Ivan Lauko, Daniel Tasáry, Dezider Zaujec, Patrik Andrášik, Jakub Bernát, Miloš Sýkora, Alexander Jurík, Vladimír Šabík, Miroslav Fábry, Ľudovít Laca, Stanislav Billik, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Baláž, Juraj Csirik, Zuzana Ürge, Šaľa, Peter Zahnaš, Bohuš Baják, Lužianky, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Viliam Matejov, Tibor Széker, Sabína Korcová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Lukáč, Lehota, Silvester Lenčéš, Močenok, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Alexander Kobza, Alexander Németh, Čechynce, Jaromír Slíž, Beladice, Imrich Guzmický, Roman Vrábel ml., Ivanka, Barbora Homolová, Lúčky, Miroslav Szlamka, Jozef Šercel, Váhovce, Veronika Nováková, Tešedíkovo, Miloš Gál st., Žirany, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Pavol Králik, Ján Babčan, Zbehy, Martina Segíňová, Sľažany, Marián Piterka, Svätoplukovo, Bartolomej Guľka, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Roman Bilický, Preseľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Magda Čmaradová, Sereď, Jakub Kováčik, V. Zálužie, František Andraško, Jelenec, Anton Bapčány, D. Obdokovce

21 - Július Michalička, Jarmila Saidová, Juraj Náhlovský, Róbert Marinov, Ján Bernát, Štefan Bede, Miroslav Brezina, František Dedič, Slavomír Kotrla, Lucia Némethová, Nitra, Eva Lahučká, Daniela Sečkárová, Jozef Virág, Peter Čepček, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Žirany, Ján Štepianský, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Náhlik, Nové Sady, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Paukov, Jozef Šabo, Žitavany, Jakub Vojtek, Miroslav Kováč, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Ivan Tóth, Anna Duczová, Marián Straňák, H. Kráľová, Albert Lauro, Filip Dobiaš, Čeľadice, Albín Tóth, Adam Bíro, Čakajovce, Jozef Rehuš, Roman Margetin, Rišňovce, Martina Hippová, Róbert Pospiš, Marian Titka, Dezider Vanko, Róbert Sedlák, Roman Harčár, Milan Bekéni, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Barczi, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Peter Rybanský, Kapince, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Kuzmický, Peter Vašek, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Alexander Mikláš, Ľuboš Varga, Viktor Branický, Bohuš Konopásek, Rumanová, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Tomáš Minarovič, Močenok, Marek Fábry, Jozef Búcora, Šurianky, Alex Lovaš, H. Saliby, Dušan Gál, Klasov, Ján Hegyi, Jelka, Ľubomír Mikula, Marek Kutak, Lehota, Vladimír Gálik, Jelenec, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Török, Pata, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Dušan Bogár, Galanta, Vladimír Kubala, Belince

20 - Peter Solčianský, Ľubomír Bartakovič, Ľubica Tasáryová, Stano Gábor, František Bojda, Dávid Said, Peter Kardoš, Viliam Halla ml., Mária Sýkorová, Ernest Mako, Viliam Halla st., Milan Petráš, Daniel Mičík, Ľubomír Turňa, Ladislav Skalický, František Juhás, Jozef Gutai, Nitra, Marián Móri, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Peter Jobbágy, Ladislav Héviz, Ján Révay, Timea Mészárosová, Šaľa, Pavel Bachan, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Pavel Gálik, Lovce, Vlado Lyžičiar, Jana Fazekašová, Podhorany, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Štefan Tóth, Klasov, Viliam Félis, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Mário Slezák, Lukáčovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Vodný, Babindol, Zoltán Odráška, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, Milan Babic, Zvolen, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Vojtech Földeši, Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, František Sabo, Vinodol, Lukáš Bíro, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Sára Selecká, Branč, Milan Roman, Čab, Anton Bábik, Rumanová, Alojz Jenis, Žitavany, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Pagáč, Terka Tasáryová, Ivanka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Henrich Richter, Bratislava, Pavol Bradáč, Golianovo, Michal Hájnik, Pusté Sady, Csaba Sándor, Kolíňany, Štefan Dubnička, Váhovce, Ivan Kozár, D. Krškany

19 - Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Ťapušík, Michal Lauko, Milan Púčik, Denisa Bakošová, Karol Ryba, Ľudovít Konečný, František Filo, Milan Vörös, Miriama Ďurinová, František Hrnčiar st., Mariana Letková, Dušan Letko, Ľuboš Rák, Ján Antal, Tomáš Sonnenschein, Ján Kmeťo, Milan Zmeko, Nitra, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ladislav Geleneky, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Sklenár, Peter Lehocký, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Slavo Kališ, Šaľa, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Oslanec, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, Róbert Lešš, Močenok, Štefan Valovič, Jozef Žemba, Rišňovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Jana Gálová, Žirany, Anton Adamec, H. Lefantovce, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Štefan Fiala, František Kóša, František Imre, Branč, Juraj Holták, D. Krškany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Ivanko Vanko, Ján Kollár, Zbehy, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Bene, D. Obdokovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Dodo Augustín, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Ján Félis, Žitavany, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Roman Obložinský, Vladimír Tasáry, Ivanka, Dominika Chlebcová, Lehota, František Švihorík, Anton Viskup, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Imrich Maťo, Golianovo, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Adam Nádaský, Lužianky, Marián Valla, V. Zálužie, Martin Mokráň, Topoľčany

18 - Štefan Dékány, Ján Hudec, Viera Lauková, Marian Barta, Michal Hunka, Martin Tesár, Ladislav Nosian, Jozef Nosian, Marián Mičík, Ladislav Fazekaš, Jozef Prešinský, Mária Königová, Pavol Ďurina, Roman Mrázik, Dominik Slamka, František Benc, Michal Garay, Roman Hradecký, Nitra, Tibor Pittich, Róbert Ščepka, Miroslav Mokráš, František Szolik, Šaľa, Miroslav Školník, Ľubomír Novota, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Lukáš Grznár, Radošina, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Anna Fazekašová, Neded, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Meňhert, Č. Kľačany, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Eliáš, Adela Tomeková, Vladimír Machata, Lúčnica, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Cyril Slamka, Peter Macháč, Rišňovce, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Daniel Ivančík, Čakajovce, Viliam Moravčík, Kajal, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Ivan Berec „Putin“, Viktor Balko, Lužianky, František Čaniga, Dražovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Guláš, Pavol Kozma, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Róbert Lešš ml., Močenok, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Kozla, Kolíňany, Dušan Švehla, Miloš Remenár, Sereď, Lubor Kajaba, Ivanka, Vladimír Miškolci, Lehota, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Filo, Mojmírovce

17 - Jozef Ehrenhold, Ján Hnilica, František Grom, Vladimír Papp, Dominik Bartakovič, Ľuboš Baranec, Ján Doboš, Ľudovít Kováč, Erich Schrober, Vlado Sásik, Peter Plandora, Milan Ružička, Ján Šimun, Ivan Eliáš, Vladimír Galas, Juraj Demény, Ľuboš Mičík, Anton Cibiry, Nitra, Gabriel Miškovič, Viktor Csizmadia, Tibor Križovič st., Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Zima, Gabriela Szökeová, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Strieška, Volkovce, Stanislav Pacher, Daniel Jedlovský, Irena Petková, Zl. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Andrej Maťo, Jarok, Ján Slíž, Beladice, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Erik Šimák, Róbert Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Július Szarka, Topoľnica, František Laczko, Kristián Varga, Tešedíkovo, Anton Kazáň, Branč, Štefan Peťovský, Lužianky, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Gašpar Gál, Žirany, Zuzana Lovászová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Ján Bíro, Čakajovce, Lena Kunkelová, Praha, Zsolt Király, Čierna Voda, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Labai, Mankovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Pavel Kúsek, Žikava, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Jana Dudonová, Sereď, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov

16 - Jozef Hudec st., Tomáš Levčík, Michal Kucharovič, František Piška, Jožko Moder, Bohuslav Bene, Nitra, Jozef Paulovič, Ján Bucheň, Peter Struk, Peter Rajnoha, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Július Miškovič, Jozef Lenčeš, Ladislav Molnár, Tibor Križovič, Šaľa, Jozef Štefák, Rišňovce, Jaroslav Petko, Piešťany, Jozef Baťala, Žitavany, Karol Bujalko, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Miroslav Bédi, Lúčnica, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Imrich Drozdák, Babindol, Roman Guzmický, Ivanka, Tomáš Karácsony, Váhovce, Milan Fúska, Branč, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Török, V. Dolina, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Štefan Finta, Jarok, Vladimír Ďurinka, Kolta, Jozef Martiška, Dražovce, Erik Valent, T. Mlyňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Andódi, Dlhá n/V., Peter Tuhý, Machulince, Tibor Horváth, Komjatice

15 - Jakub Baranec, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Zl. Moravce, Peter Gomboš, Marek Sokol, Tibor Odráška, Roman Uher, Šaľa, Jozef Palkovič, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice, Tibor Panyik, Matúškovo, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Golha, Vráble, Boris Lacika, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Vrábel, Lužianky, František Chudý, Pavel Períček, Peter Korec, Rišňovce, Matej Letko, Margita Pánisová, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Peter Orlíček, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ján Lipovský, Báb, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lukáš Valent, Hosťovce, Eduard Kontár, H. Saliby, Miroslav Kozlík, Ladislav Németh, Golianovo, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Obložinský, Ivanka, Peter Svitač, Telince

14 - Richard Magušin, Dionýz Pecháček, Miroslav Lieskovský, Milan Borovský, Stanislav Habáň, Jozef Nemeš st., Dajana Borovská, Nitra, Lukáš Stanko, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Veronika Tonková, Sľažany, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Marcel Pánis, D. Krškany, Andrej Maťo ml., Jarok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Ján Szöcs, Jozef Danada, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Štefan Šlosár, Ivan Bradáč, Golianovo, Gabriel Fazekaš, Kristián Györi, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Švec, Hostie, Kornel Gál, Žirany

13 - Ivanko Magdolen, Monika Skalická, Nikolo Sabó, Jozef Drobec, Richard Karabinoš, Nitra, Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Školník, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ladislav Szöke, Vráble, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, František Lörinc, Lúčnica, Róbert Novák, Tešedíkovo, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Peter Bodi, Zbehy, Peter Civáň, Golianovo, Alica Michalková, Šaľa, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice

12 - Vlado Viola, Erik Viskup, Nitra, Tatiana Mifková, Miroslav Šiška, Šaľa, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Daniel Jamrich, Kolíňany, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Mária Rajtárová, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Radoslav Bajnek, Vráble, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jozef Bradáč, Miroslav Šiller, Golianovo, Galina Ferusová, Mojmírovce

11 - Nina Mikulová, Jozef Kóša, Janka Danková, Tibor Fabiš, Nitra, Marek Hlava, Praha, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Vlado Jánošík, D. Krškany, Michal Strišovský, Jelšovce, Erik Candrák, Alekšince

10 - Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubomír Báleš, Nové Sady, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Duchoň, Golianovo, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Milan Fridrich, Rumanová

9 - Ján Londák, Zl. Moravce, Alexander Repta, Branč, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ján Šiška, Nitra, František Štefák, Mojmírovce

8 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Viera Pavelková, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Kováč, Nitra

7 - Ľubica Homolová, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Roland Babulic, Lukáčovce, Mário Drienovský, Zl. Moravce

6 - Patrik Studený, Dávid Bernát, Katarína Billiková, Pavol Tkáčik, Janka Čambalová, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radovan Polák, Topoľčianky, Peter Liška, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany, Anna Dudonová, Sereď

5 - Peter Pavelka, Erika Belicová, Nitra, Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky

4 - Igor Kotora, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Oľga Szabová, Nitra, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Mária Krasňanská, Nové Sady

3 - Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Milan Hajaš, Marek Desat, Štefan Krajanec, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Pavel Bako, Vráble, Jozef Kučera, Šaľa, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany

2 - Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Samuel Slamka, Ladislav Turba, Nitra, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín

1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Nitra

0 - Lukáš Bennár, Hájske

V 5. kole uhádli najviac - 7 bodov - štrnásti tipujúci: Pavel Hrnčár, Vladimír Papp, Štefan Matesko, Štefan Bede, Pavol Krajčo, Ľudovít Laca, Lucia Némethová, Anton Cibiry, všetci z Nitry, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Török, Branč, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Guniš, Ludanice, Peter Vašek, Ivanka.

Z nich vyžrebujeme majiteľa kartónu piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Meno víťaza sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Úprava osobného motorového vozidla
  2. Important information for Brazilians living in Slovakia
  3. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. Päť chýb pri zateplení strechy
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 265
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 228
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 989
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 13 296
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 756
  6. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 852
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 631
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 617
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 359
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 148
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrianska galéria predstaví tvorbu Danice Pištekovej

Jej diela, ktoré sú presahom odevu a architektúry, budú prezentované na výstave s názvom Shirt strih.

Architektka Danica Pišteková tvorí na báze vzájomných presahov odevu a architektúry.

Nitrianske divadlá opäť nemôžu hrať. DAB reaguje na kritickú situáciu

Predstavenia sú síce zrušené, no práce na inscenáciách pokračujú.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Do sobášnej siene v Nitre pustia len snúbencov a svedkov

Ak bude záujem, radnica obnoví aj donášku potravín do domácností.

Seniori majú opäť vyhradené hodiny na nakupovanie. Mesto zatiaľ donášku potravín neobnovilo.

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Aktuálne: Dopravná nehoda na Balkáne

Vodič má zrejme ťažké zranenie.

Už ste čítali?