Streda, 19. február, 2020 | Meniny má Vlasta

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Šiesti tipujúci uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 33 - Andrejka Božiková, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miloš Kukučka, Žitavany, atď.

Víťazom 7. kola (po žrebe) sa stal Pavel Hrnčár z Nitry. Z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.Víťazom 7. kola (po žrebe) sa stal Pavel Hrnčár z Nitry. Z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.(Zdroj: ki)

Správne tipy 6. kola

FC ViOn - Dun. Streda    1:1    X
Dubnica - ViOn B Vráble    0:3    2
Zbehy - Alekšince    0:1    2
V. Bedzany - V. Zálužie    4:0    1
Váhovce - Nový Život    2:8    2
Klasov - Horný Ohaj    1:0    1
Mojmírovce - Nové Sady    3:1    1
D. Obdokovce - Vinodol    1:2    2
ViOn C/Volk. - Nevidzany B    5:1    1
Matúškovo - Sládkovičovo    1:2    2

Poradie po 6. kole

33 - Andrejka Božiková, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miloš Kukučka, Žitavany

32 - Jozef Labuda, Solčany, Peter Sliška, Šurianky, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Milan Lazan, Šaľa, Karol Blažovič, Lužianky

Článok pokračuje pod video reklamou

31 - Boris Grežo, Pavel Dojčár, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Milan Minarovič, Behynce, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice

30 - Iveta Matejová, Pavel Čvirik, Štefan Zabák, Pavel König, René Daniš, Vladimír Zabák, Marek Husivarga, Štefan Csampai, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ľubomír Ballay, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marek Fábry ml., Šurianky, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Emil Dubec, Žitavany, Ján Gál, Žirany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

29 - Vladimír Kompas, Daniel Tasáry, Jakub Bernát, Martin Krajčír, Ivan Minárik, Rado Vágai, Eduard Szabó, Ladislav Pindeš, Dušan Novorolník, Ladislav Piška, Nitra, Peter Zahnaš, Lužianky, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Dekan, Velčice, Jaroslav Grman, Vráble, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Mária Mesárošová, Lehota, Juraj Csirik, Šaľa, František Novák, Tešedíkovo, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Štefan Török, Ivan Ďurický, Branč, Janka Tóthová, H. Kráľová, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce

28 - Igor Drotár, Ján Bernát, Štefan Bede, Pavol Krajčo, Alexander Jurík, Vlado Krajčovič, Vladimír Nemšovský, Nitra, Arpád Fazekaš, Neded, Michaela Benköová, Július Pápay, Močenok, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Vráble, Jaromír Slíž, Beladice, Albín Tóth, Milan Bíro, Čakajovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Barbora Homolová, Lúčky, Juraj Mészáros, Selice, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Tomáš Lenický, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Juhász, Kolíňany, Roman Margetin, Rišňovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Viktor Branický, Rumanová, Roman Bilický, Preseľany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Guniš, Ludanice, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Blaho, Čeľadice

27 - Ondrej Kozolka, Volkovce, Pavel Hrnčár, Miro Raček, Štefan Matesko, Roman Sýkora, Stano Gábor, Miloš Sýkora, Slavomír Kotrla, Jaroslav Andrášik, Nitra, René Vincze, Marian Titka, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Dušan Petrovič, Obyce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Veronika Kukučková, Žitavany, Peter Lukáč, Boris Mesároš, Lehota, Vlado Lyžičiar, Darina Horváthová, Jana Fazekašová, Podhorany, Zoltán Odráška, Anna Duczová, Marián Straňák, H. Kráľová, Sandra Gálová, Žirany, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Rybanský, Kapince, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vladimír Kertész, Michal Belan, Svätoplukovo, Roman Vrábel ml., Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Bartolomej Guľka, Branč, Milan Roman, Čab, Anton Bábik, Bohuš Konopásek, Rumanová, Adam Bíro, Čakajovce, František Kausek, Klasov, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Török, Pata, Jaro Fúska, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Jeremiáš Vnuk, Vráble, František Andraško, Jelenec, Vladimír Kubala, Belince

26 - Miro Račko, Peter Krajčo, Július Michalička, Jarmila Saidová, Ivan Lauko, Patrik Andrášik, Róbert Marinov, Mária Kóšová, Ľudovít Černek, Dávid Said, Vladimír Šabík, Milan Petráš, Miroslav Fábry, Ľudovít Laca, Stanislav Billik, František Dedič, Ladislav Skalický, Lucia Némethová, Nitra, Martina Hippová, Jozef Baláž, Dezider Vanko, Róbert Sedlák, Ján Révay, Šaľa, Jozef Jamrich, Peter Čepček, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Miloš Gál st., Žirany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ján Štepianský, Hostie, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Vlček, Ivan Kupec, Čakajovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Mária Lintnerová, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Vladimír Malý, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Paukov, Jozef Šabo, Žitavany, Silvester Lenčéš, Tomáš Minarovič, Močenok, Ján Kóssi, Čifáre, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ľudovít Desat, Podhorany, Alexander Kobza, Alexander Németh, Čechynce, Mirka Guzmická, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Veronika Nováková, Tešedíkovo, Pavol Králik, Zbehy, Pavol Török, V. Dolina, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľuboš Varga, Rumanová, Vincent Hunka, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ľuboš Nagy, Jelenec, Tibor Šebök, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

25 - Ľubomír Bartakovič, Marián Benca, Juraj Náhlovský, Ľubica Tasáryová, Dezider Zaujec, Jozef Prešinský, Peter Kardoš, Mária Sýkorová, Ľuboš Rák, Roman Mrázik, Juraj Urban, Jozef Gutai, Nitra, Marián Móri, Gabriel Odráška, Pavol Uher, Slavo Kališ, Roman Harčár, Timea Mészárosová, Šaľa, Eva Lahučká, Sabína Korcová, Daniela Sečkárová, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Ivan Tóth, H. Kráľová, Štefan Valovič, Rišňovce, Jana Gálová, Žirany, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Anton Adamec, H. Lefantovce, Miroslav Szlamka, Jozef Šercel, Štefan Dubnička, Váhovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Barczi, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Vojtech Földeši, Janíkovce, Ján Babčan, Zbehy, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Jozef Búcora, Šurianky, Ján Félis, Žitavany, Jozef Šidó, Veľká Mača, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Gálik, Matúš Jančo, Jelenec, Vladimír Machata, Lúčnica, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dušan Bogár, Galanta, Jozef Filo, Mojmírovce

24 - Andrej Kudamik, Vladimír Ťapušík, Ján Hudec, Michal Hunka, Martin Tesár, Miloš Segéň, Jozef Nosian, František Filo, Erich Schrober, František Bojda, Viliam Halla ml., Miriama Ďurinová, Ernest Mako, Mariana Letková, Miroslav Brezina, Nitra, Ladislav Geleneky, Pavel Bachan, Jozef Masár, Patrik Pacher, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, Peter Zeleňák, Peter Jobbágy, Milan Bekéni, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Varga, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Tóth, Dušan Gál, Klasov, Gabriel Šuba, Čechynce, Albert Lauro, Čeľadice, Milan Babic, Zvolen, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Fiala, Branč, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Kuzmický, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Bene, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Sabo, Vinodol, Marek Fábry, Šurianky, Jozef Andel, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Henrich Richter, Bratislava, Marián Mateička, Behynce, Marek Kutak, Lehota, Magda Čmaradová, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Imrich Maťo, Golianovo, Ivan Kozár, D. Krškany

23 - Peter Solčianský, Michal Lauko, Denisa Bakošová, František Grom, Viera Lauková, Ladislav Nosian, Ľudovít Konečný, Vlado Sásik, Milan Vörös, Pavol Ďurina, Dominik Slamka, František Benc, Daniel Mičík, Ján Antal, František Juhás, Milan Zmeko, Nitra, Jozef Sklenár, Tibor Pittich, Gabriel Miškovič, Zuzana Ürge, Ladislav Héviz, Šaľa, Miroslav Školník, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Pavel Gálik, Lovce, Jakub Vojtek, Jozef Hoppan, Vráble, Róbert Lešš, Róbert Lešš ml., Močenok, Cyril Slamka, Jozef Horňák, Jozef Žemba, Rišňovce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Anton Kazáň, Sára Selecká, František Kóša, František Imre, Branč, František Čaniga, Juraj Kadlieček, Dražovce, Slavko Mikula, Ján Kollár, Zbehy, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Vnučko, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Ján Lipovský, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Dodo Augustín, Topoľčianky, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Marián Labai, Mankovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Attila Szolnoki, Dyčka, František Švihorík, Anton Viskup, Pusté Sady, Lubor Kajaba, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice, Martin Mokráň, Topoľčany

22 - Štefan Dékány, Jozef Ehrenhold, Milan Púčik, Dominik Bartakovič, Karol Ryba, Ján Doboš, Marián Mičík, Peter Plandora, Mária Königová, Viliam Halla st., Michal Garay, Ľubomír Turňa, Roman Hradecký, Michal Kucharovič, Ľuboš Mičík, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Bohuslav Bene, Nitra, Jozef Paulovič, Ľubomír Novota, Martin Petrovič, Irena Petková, Zl. Moravce, Tibor Križovič st., Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Bielik, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Oslanec, Vráble, Boris Lacika, Ivanko Vanko, Stanislav Debnár, Zbehy, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Ján Slíž, Beladice, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Július Szarka, Topoľnica, Róbert Jánošík, Juraj Holták, Dušan Podhradský, D. Krškany, Viliam Moravčík, Kajal, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Laczko, Tešedíkovo, František Maťo, D. Obdokovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Milan Macho, M. Ripňany, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Ďurinka, Kolta, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Viera Bradáčová, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Ján Kozla, Kolíňany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vladimír Miškolci, Lehota, Adam Nádaský, Lužianky, Tibor Horváth, Komjatice

21 - Marian Barta, Ľuboš Baranec, Ladislav Fazekaš, Milan Ružička, Dušan Letko, Vladimír Galas, Tomáš Levčík, Ján Kmeťo, Anton Cibiry, Jožko Moder, Nitra, Róbert Pospiš, Miroslav Mokráš, František Szolik, Tibor Križovič, Šaľa, Peter Rajnoha, Daniel Jedlovský, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Lukáš Grznár, Radošina, Anna Fazekašová, Neded, Jaroslav Petko, Piešťany, Jozef Králik, Erik Valent, T. Mlyňany, František Meňhert, Č. Kľačany, Karol Bujalko, Vráble, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Daniel Ivančík, Čakajovce, Roman Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Švarcbacher, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Šmitala, Čab, Peter Macháč, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alex Lovaš, H. Saliby, Dominika Chlebcová, Lehota, Pavel Kúsek, Žikava, Imrich Hrdlica, Báb, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Marián Tkáč, Sereď, Margita Pánisová, D. Krškany

20 - Richard Magušin, Vladimír Papp, Ľudovít Kováč, Milan Borovský, Ivan Eliáš, Juraj Demény, František Piška, Nitra, Peter Gomboš, Ján Szöcs, Róbert Ščepka, Július Miškovič, Jozef Lenčeš, Šaľa, Ladislav Vass, Baloň, Tibor Panyik, Matúškovo, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Adela Tomeková, Lúčnica, Erik Šimák, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Fúska, Branč, Peter Török, V. Dolina, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Peter Andódi, Dlhá n/V., Zoltán Jancsó, Vlčany, Kristián Györi, Neded

19 - Ján Hnilica, Miroslav Lieskovský, Jozef Hudec st., Stanislav Habáň, Tomáš Sonnenschein, Nikolo Sabó, Nitra, Jakub Baranec, Ján Bucheň, Peter Struk, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Molnár, Tibor Odráška, Šaľa, Ladislav Holečka, Ladice, Lukáš Stanko, Sereď, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Miroslav Bédi, Lúčnica, Marcel Pánis, Matej Letko, D. Krškany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Juraj Vrábel, Lužianky, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Lena Kunkelová, Praha, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Obložinský, Ivanka, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov

18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Školník, Zl. Moravce, Peter Eliáš, Lúčnica, Štefan Ambrus, Žihárec, Jozef Záhorský, František Chudý, Peter Korec, Rišňovce, Andrej Repta, Branč, Peter Orlíček, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Šlosár, Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Tuhý, Machulince, Peter Svitač, Telince, Ľuboš Plevka, Jozef Danada, Šaľa, Richard Karabinoš, Nitra

17 - Nina Mikulová, Dionýz Pecháček, Ján Šimun, Jozef Nemeš st., Jozef Drobec, Nitra, Viktor Csizmadia, Roman Uher, Alica Michalková, Šaľa, Jozef Zima, Ján Golha, Ladislav Szöke, Vráble, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Varga, Topoľnica, František Lörinc, Lúčnica, Andrej Maťo ml., Jarok, Marek Sokol, Miroslav Šiška, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda, Dalibor Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Kornel Gál, Žirany

16 - Janka Danková, Monika Skalická, Nitra, Veronika Tonková, Sľažany, Tatiana Mifková, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Repta, Branč, Daniel Jamrich, Kolíňany, Jozef Toman, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Pavel Períček, Rišňovce

15 - Jozef Palkovič, Erik Viskup, Tibor Fabiš, Nitra, Jozef Plesnivý, Mária Rajtárová, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Lukáš Valent, Hosťovce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Michal Strišovský, Jelšovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Jozef Bradáč, Miroslav Šiller, Golianovo, Galina Ferusová, Mojmírovce, Milan Fridrich, Rumanová
14 - Miloš Macala, Gáň, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Kóša, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Peter Švec, Hostie
13 - Ladislav Nagy, Vráble, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marek Hlava, Praha, Ivanko Magdolen, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Róbert Novák, Tešedíkovo, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Peter Civáň, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Ľubica Homolová, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Peter Duchoň, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Štefák, Mojmírovce
11 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Erik Candrák, Alekšince
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Roland Babulic, Lukáčovce
9 - Igor Kotora, Ján Šiška, Pavol Tkáčik, Nitra, Ján Londák, Zl. Moravce, Mária Krasňanská, Nové Sady
8 - Jozef Kováč, Oľga Szabová, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany
7 - Milan Hajaš, Andrea Andrášiková, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Mário Drienovský, Zl. Moravce
6 - Patrik Studený, Dávid Bernát, Katarína Billiková, Janka Čambalová, Štefan Krajanec, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radovan Polák, Topoľčianky, Peter Liška, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany
5 - Peter Pavelka, Erika Belicová, Nitra, Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky
4 - Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Nitra, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Kučera, Šaľa, Rudolf Látečka, Rišňovce, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany
3 - Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Pavel Bako, Vráble, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Oskar Bíro, Čakajovce
2 - Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Samuel Slamka, Ladislav Turba, Michal Borovský, Nitra, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín, Dušan Šlosár, Golianovo
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske

V 6. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich šiesti tipujúci: Viliam Matejov, Zl. Moravce, Iveta Matejová, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Ján Lipovský, Báb, Jozef Štefek, Čeľadice, Dajana Borovská, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich
  2. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  3. Prečo je Nitra rajom študentov?
  4. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  5. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  6. Ako si prepojiť auto so smartfónom?
  7. Kto bude ďalší? Hľadajte s nami Učiteľa Slovenska
  8. Potraviny išli ľuďom v núdzi, uvarili 4,7 milióna porcií jedál
  9. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom
  10. Čo by ste mali vedieť pred tým, ako sa pustíte do investovania?
  1. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  2. Prečo je Nitra rajom študentov?
  3. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  4. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich
  5. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  6. Do BILLA športovej rodiny pribudla biatlonistka Paulína Fialková
  7. Heroes: Klienti sú naši hrdinovia
  8. Domácnosti teraz môžu získať dotáciu až 3 400 eur
  9. Jarné prázdniny na lyžiach? Jednoznačne v Jasnej
  10. Hollého 6 – reprezentatívne kancelárie v centre Žiliny
  1. Viete aký dôchodok budete mať? Radšej si ho vypočítajte 18 735
  2. Vyrábali kozmetiku, o ktorú nebol záujem. Napriek tomu prerazili 12 004
  3. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 10 164
  4. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 7 927
  5. Bytová kríza. Ako na daňové priznanie? Kam investovať? 7 063
  6. Darujte od srdca pre rozum 6 837
  7. SME proti extrémizmu na školách 6 042
  8. Peniaze z poistky môžete dostať rýchlejšie. Poradíme vám ako 5 876
  9. Iná tvár Turecka: Oplatí sa navštíviť Severný Cyprus? 5 787
  10. Obraz, ktorý chceli komunisti do každého bytu, ide na kreditky 5 686

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nad chystanou divadelnou hrou prevzala záštitu bulharská veľvyslankyňa

Jedno z najväčších bábkových divadiel na Slovensku pripravuje jedinečnú šou plnú svetla, tzv. čierne divadlo.

Pre hercov je čierne divadlo výzvou.

Výsledkom kontroly cudzineckej polície je šestnásť vyhostených Gruzíncov

Polícia vykonala kontrolu na stavbe polyfunkčného komplexu v Nitre.

Ilustračné foto.

Mesto Nitra a MH Invest sa stále nezhodli na križovatke k strategickému parku

Spor medzi nitrianskou radnicou a štátnou firmou MH Invest, ktorá chce vybudovať mimoúrovňovú križovatku v lokalite Šindolka pod Zoborom, neutícha.

Závod britskej automobilky Jaguar Land Rover neďaleko Nitry.

Aktivisti nainštalovali v meste trubice na meranie znečistenia ovzdušia

Po dvoch týždňoch budú odmontované a zaslané na vyhodnotenie do laboratória vo Švajčiarsku.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ivan zomrel po operácii ucha. Jeho stav zhoršila nemocničná baktéria

Znalecký posudok je podľa prokuratúry mimoriadne rozsiahly. V kauze zostáva vypočuť ešte jednu lekárku.

Nitrianska hudobná scéna prišla o legendu

Všestranne nadaný muzikant navždy opustil svet po boji s ťažkou chorobou.

Nitrianska župa vyzýva na výstavbu rýchlostnej cesty R8

Nákladné vozidlá nepoužívajú diaľnice a nadmerne ničia cesty nižších tried. Nepomáhajú ani zákazové značky, kamionisti ich často ignorujú.

Novomestský gynekológ mal zneužívať maloleté deti

Policajti z Nového Mesta nad Váhom vyšetrujú prípad zneužívania maloletých detí.

Už ste čítali?