Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Šiesti tipujúci uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 33 - Andrejka Božiková, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miloš Kukučka, Žitavany, atď.

Víťazom 7. kola (po žrebe) sa stal Pavel Hrnčár z Nitry. Z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.Víťazom 7. kola (po žrebe) sa stal Pavel Hrnčár z Nitry. Z redakcie si odniesol kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. (Zdroj: ki)

Správne tipy 6. kola

FC ViOn - Dun. Streda    1:1    X
Dubnica - ViOn B Vráble    0:3    2
Zbehy - Alekšince    0:1    2
V. Bedzany - V. Zálužie    4:0    1
Váhovce - Nový Život    2:8    2
Klasov - Horný Ohaj    1:0    1
Mojmírovce - Nové Sady    3:1    1
D. Obdokovce - Vinodol    1:2    2
ViOn C/Volk. - Nevidzany B    5:1    1
Matúškovo - Sládkovičovo    1:2    2

Poradie po 6. kole

33 - Andrejka Božiková, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miloš Kukučka, Žitavany

32 - Jozef Labuda, Solčany, Peter Sliška, Šurianky, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Milan Lazan, Šaľa, Karol Blažovič, Lužianky

Skryť Vypnúť reklamu

31 - Boris Grežo, Pavel Dojčár, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Milan Minarovič, Behynce, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice

30 - Iveta Matejová, Pavel Čvirik, Štefan Zabák, Pavel König, René Daniš, Vladimír Zabák, Marek Husivarga, Štefan Csampai, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ľubomír Ballay, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marek Fábry ml., Šurianky, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Emil Dubec, Žitavany, Ján Gál, Žirany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

29 - Vladimír Kompas, Daniel Tasáry, Jakub Bernát, Martin Krajčír, Ivan Minárik, Rado Vágai, Eduard Szabó, Ladislav Pindeš, Dušan Novorolník, Ladislav Piška, Nitra, Peter Zahnaš, Lužianky, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Dekan, Velčice, Jaroslav Grman, Vráble, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Mária Mesárošová, Lehota, Juraj Csirik, Šaľa, František Novák, Tešedíkovo, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Štefan Török, Ivan Ďurický, Branč, Janka Tóthová, H. Kráľová, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce

Skryť Vypnúť reklamu

28 - Igor Drotár, Ján Bernát, Štefan Bede, Pavol Krajčo, Alexander Jurík, Vlado Krajčovič, Vladimír Nemšovský, Nitra, Arpád Fazekaš, Neded, Michaela Benköová, Július Pápay, Močenok, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Vráble, Jaromír Slíž, Beladice, Albín Tóth, Milan Bíro, Čakajovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Barbora Homolová, Lúčky, Juraj Mészáros, Selice, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Tomáš Lenický, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Juhász, Kolíňany, Roman Margetin, Rišňovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Viktor Branický, Rumanová, Roman Bilický, Preseľany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Guniš, Ludanice, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Blaho, Čeľadice

Skryť Vypnúť reklamu

27 - Ondrej Kozolka, Volkovce, Pavel Hrnčár, Miro Raček, Štefan Matesko, Roman Sýkora, Stano Gábor, Miloš Sýkora, Slavomír Kotrla, Jaroslav Andrášik, Nitra, René Vincze, Marian Titka, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Dušan Petrovič, Obyce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Veronika Kukučková, Žitavany, Peter Lukáč, Boris Mesároš, Lehota, Vlado Lyžičiar, Darina Horváthová, Jana Fazekašová, Podhorany, Zoltán Odráška, Anna Duczová, Marián Straňák, H. Kráľová, Sandra Gálová, Žirany, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Rybanský, Kapince, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vladimír Kertész, Michal Belan, Svätoplukovo, Roman Vrábel ml., Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Bartolomej Guľka, Branč, Milan Roman, Čab, Anton Bábik, Bohuš Konopásek, Rumanová, Adam Bíro, Čakajovce, František Kausek, Klasov, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Török, Pata, Jaro Fúska, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Jeremiáš Vnuk, Vráble, František Andraško, Jelenec, Vladimír Kubala, Belince

26 - Miro Račko, Peter Krajčo, Július Michalička, Jarmila Saidová, Ivan Lauko, Patrik Andrášik, Róbert Marinov, Mária Kóšová, Ľudovít Černek, Dávid Said, Vladimír Šabík, Milan Petráš, Miroslav Fábry, Ľudovít Laca, Stanislav Billik, František Dedič, Ladislav Skalický, Lucia Némethová, Nitra, Martina Hippová, Jozef Baláž, Dezider Vanko, Róbert Sedlák, Ján Révay, Šaľa, Jozef Jamrich, Peter Čepček, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Miloš Gál st., Žirany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ján Štepianský, Hostie, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Vlček, Ivan Kupec, Čakajovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Mária Lintnerová, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Vladimír Malý, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Paukov, Jozef Šabo, Žitavany, Silvester Lenčéš, Tomáš Minarovič, Močenok, Ján Kóssi, Čifáre, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ľudovít Desat, Podhorany, Alexander Kobza, Alexander Németh, Čechynce, Mirka Guzmická, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Veronika Nováková, Tešedíkovo, Pavol Králik, Zbehy, Pavol Török, V. Dolina, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľuboš Varga, Rumanová, Vincent Hunka, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ľuboš Nagy, Jelenec, Tibor Šebök, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

25 - Ľubomír Bartakovič, Marián Benca, Juraj Náhlovský, Ľubica Tasáryová, Dezider Zaujec, Jozef Prešinský, Peter Kardoš, Mária Sýkorová, Ľuboš Rák, Roman Mrázik, Juraj Urban, Jozef Gutai, Nitra, Marián Móri, Gabriel Odráška, Pavol Uher, Slavo Kališ, Roman Harčár, Timea Mészárosová, Šaľa, Eva Lahučká, Sabína Korcová, Daniela Sečkárová, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Ivan Tóth, H. Kráľová, Štefan Valovič, Rišňovce, Jana Gálová, Žirany, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Anton Adamec, H. Lefantovce, Miroslav Szlamka, Jozef Šercel, Štefan Dubnička, Váhovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Barczi, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Vojtech Földeši, Janíkovce, Ján Babčan, Zbehy, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Jozef Búcora, Šurianky, Ján Félis, Žitavany, Jozef Šidó, Veľká Mača, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Eduard Kontár, H. Saliby, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Gálik, Matúš Jančo, Jelenec, Vladimír Machata, Lúčnica, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dušan Bogár, Galanta, Jozef Filo, Mojmírovce

24 - Andrej Kudamik, Vladimír Ťapušík, Ján Hudec, Michal Hunka, Martin Tesár, Miloš Segéň, Jozef Nosian, František Filo, Erich Schrober, František Bojda, Viliam Halla ml., Miriama Ďurinová, Ernest Mako, Mariana Letková, Miroslav Brezina, Nitra, Ladislav Geleneky, Pavel Bachan, Jozef Masár, Patrik Pacher, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, Peter Zeleňák, Peter Jobbágy, Milan Bekéni, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Varga, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Tóth, Dušan Gál, Klasov, Gabriel Šuba, Čechynce, Albert Lauro, Čeľadice, Milan Babic, Zvolen, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Fiala, Branč, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Kuzmický, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Bene, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Sabo, Vinodol, Marek Fábry, Šurianky, Jozef Andel, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Henrich Richter, Bratislava, Marián Mateička, Behynce, Marek Kutak, Lehota, Magda Čmaradová, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Imrich Maťo, Golianovo, Ivan Kozár, D. Krškany

23 - Peter Solčianský, Michal Lauko, Denisa Bakošová, František Grom, Viera Lauková, Ladislav Nosian, Ľudovít Konečný, Vlado Sásik, Milan Vörös, Pavol Ďurina, Dominik Slamka, František Benc, Daniel Mičík, Ján Antal, František Juhás, Milan Zmeko, Nitra, Jozef Sklenár, Tibor Pittich, Gabriel Miškovič, Zuzana Ürge, Ladislav Héviz, Šaľa, Miroslav Školník, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Pavel Gálik, Lovce, Jakub Vojtek, Jozef Hoppan, Vráble, Róbert Lešš, Róbert Lešš ml., Močenok, Cyril Slamka, Jozef Horňák, Jozef Žemba, Rišňovce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Anton Kazáň, Sára Selecká, František Kóša, František Imre, Branč, František Čaniga, Juraj Kadlieček, Dražovce, Slavko Mikula, Ján Kollár, Zbehy, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Vnučko, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Ján Lipovský, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Dodo Augustín, Topoľčianky, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Marián Labai, Mankovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Attila Szolnoki, Dyčka, František Švihorík, Anton Viskup, Pusté Sady, Lubor Kajaba, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice, Martin Mokráň, Topoľčany

22 - Štefan Dékány, Jozef Ehrenhold, Milan Púčik, Dominik Bartakovič, Karol Ryba, Ján Doboš, Marián Mičík, Peter Plandora, Mária Königová, Viliam Halla st., Michal Garay, Ľubomír Turňa, Roman Hradecký, Michal Kucharovič, Ľuboš Mičík, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Bohuslav Bene, Nitra, Jozef Paulovič, Ľubomír Novota, Martin Petrovič, Irena Petková, Zl. Moravce, Tibor Križovič st., Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Bielik, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Oslanec, Vráble, Boris Lacika, Ivanko Vanko, Stanislav Debnár, Zbehy, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Ján Slíž, Beladice, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Július Szarka, Topoľnica, Róbert Jánošík, Juraj Holták, Dušan Podhradský, D. Krškany, Viliam Moravčík, Kajal, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Laczko, Tešedíkovo, František Maťo, D. Obdokovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Milan Macho, M. Ripňany, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Ďurinka, Kolta, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Viera Bradáčová, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Ján Kozla, Kolíňany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vladimír Miškolci, Lehota, Adam Nádaský, Lužianky, Tibor Horváth, Komjatice

21 - Marian Barta, Ľuboš Baranec, Ladislav Fazekaš, Milan Ružička, Dušan Letko, Vladimír Galas, Tomáš Levčík, Ján Kmeťo, Anton Cibiry, Jožko Moder, Nitra, Róbert Pospiš, Miroslav Mokráš, František Szolik, Tibor Križovič, Šaľa, Peter Rajnoha, Daniel Jedlovský, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Lukáš Grznár, Radošina, Anna Fazekašová, Neded, Jaroslav Petko, Piešťany, Jozef Králik, Erik Valent, T. Mlyňany, František Meňhert, Č. Kľačany, Karol Bujalko, Vráble, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Andrej Maťo, Štefan Finta, Jarok, Daniel Ivančík, Čakajovce, Roman Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Švarcbacher, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Šmitala, Čab, Peter Macháč, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alex Lovaš, H. Saliby, Dominika Chlebcová, Lehota, Pavel Kúsek, Žikava, Imrich Hrdlica, Báb, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Marián Tkáč, Sereď, Margita Pánisová, D. Krškany

20 - Richard Magušin, Vladimír Papp, Ľudovít Kováč, Milan Borovský, Ivan Eliáš, Juraj Demény, František Piška, Nitra, Peter Gomboš, Ján Szöcs, Róbert Ščepka, Július Miškovič, Jozef Lenčeš, Šaľa, Ladislav Vass, Baloň, Tibor Panyik, Matúškovo, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Adela Tomeková, Lúčnica, Erik Šimák, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Fúska, Branč, Peter Török, V. Dolina, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Peter Andódi, Dlhá n/V., Zoltán Jancsó, Vlčany, Kristián Györi, Neded

19 - Ján Hnilica, Miroslav Lieskovský, Jozef Hudec st., Stanislav Habáň, Tomáš Sonnenschein, Nikolo Sabó, Nitra, Jakub Baranec, Ján Bucheň, Peter Struk, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Molnár, Tibor Odráška, Šaľa, Ladislav Holečka, Ladice, Lukáš Stanko, Sereď, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Miroslav Bédi, Lúčnica, Marcel Pánis, Matej Letko, D. Krškany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Juraj Vrábel, Lužianky, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Lena Kunkelová, Praha, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Obložinský, Ivanka, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov

18 - Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Školník, Zl. Moravce, Peter Eliáš, Lúčnica, Štefan Ambrus, Žihárec, Jozef Záhorský, František Chudý, Peter Korec, Rišňovce, Andrej Repta, Branč, Peter Orlíček, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Šlosár, Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Tuhý, Machulince, Peter Svitač, Telince, Ľuboš Plevka, Jozef Danada, Šaľa, Richard Karabinoš, Nitra

17 - Nina Mikulová, Dionýz Pecháček, Ján Šimun, Jozef Nemeš st., Jozef Drobec, Nitra, Viktor Csizmadia, Roman Uher, Alica Michalková, Šaľa, Jozef Zima, Ján Golha, Ladislav Szöke, Vráble, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Varga, Topoľnica, František Lörinc, Lúčnica, Andrej Maťo ml., Jarok, Marek Sokol, Miroslav Šiška, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda, Dalibor Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Kornel Gál, Žirany

16 - Janka Danková, Monika Skalická, Nitra, Veronika Tonková, Sľažany, Tatiana Mifková, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Repta, Branč, Daniel Jamrich, Kolíňany, Jozef Toman, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Pavel Períček, Rišňovce

15 - Jozef Palkovič, Erik Viskup, Tibor Fabiš, Nitra, Jozef Plesnivý, Mária Rajtárová, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Lukáš Valent, Hosťovce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Michal Strišovský, Jelšovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Jozef Bradáč, Miroslav Šiller, Golianovo, Galina Ferusová, Mojmírovce, Milan Fridrich, Rumanová
14 - Miloš Macala, Gáň, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Kóša, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Peter Švec, Hostie
13 - Ladislav Nagy, Vráble, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marek Hlava, Praha, Ivanko Magdolen, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Róbert Novák, Tešedíkovo, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Peter Civáň, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Ľubica Homolová, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Peter Duchoň, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Štefák, Mojmírovce
11 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Erik Candrák, Alekšince
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Roland Babulic, Lukáčovce
9 - Igor Kotora, Ján Šiška, Pavol Tkáčik, Nitra, Ján Londák, Zl. Moravce, Mária Krasňanská, Nové Sady
8 - Jozef Kováč, Oľga Szabová, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany
7 - Milan Hajaš, Andrea Andrášiková, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Mário Drienovský, Zl. Moravce
6 - Patrik Studený, Dávid Bernát, Katarína Billiková, Janka Čambalová, Štefan Krajanec, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radovan Polák, Topoľčianky, Peter Liška, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany
5 - Peter Pavelka, Erika Belicová, Nitra, Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky
4 - Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Nitra, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Kučera, Šaľa, Rudolf Látečka, Rišňovce, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany
3 - Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Nitra, Milan Žákovič, Alekšince, Pavel Bako, Vráble, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Oskar Bíro, Čakajovce
2 - Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Samuel Slamka, Ladislav Turba, Michal Borovský, Nitra, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín, Dušan Šlosár, Golianovo
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske

V 6. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich šiesti tipujúci: Viliam Matejov, Zl. Moravce, Iveta Matejová, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Ján Lipovský, Báb, Jozef Štefek, Čeľadice, Dajana Borovská, Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 991
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 842
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 10 928
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 136
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 053
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 425
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 624
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 596
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 584
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 232
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Po druhom kole testovania v JLR klesol počet pozitívnych o viac ako polovicu

Popri kolektívnom testovaní automobilka aj naďalej zabezpečuje individuálne testovanie priamo v závode.

Ľudia čakajú na testovanie v areáli Špecializovanej nemocnice sv. Svorada na Zobore.

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Nehoda v Telinciach.

V okrese Nitra sa do druhého kola testovania zapoja všetky obce

V niektorých dedinách budú testovať len jeden deň.

Testovanie na nový koronavírus.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Kam na Liptove počas lockdownu

Nápady na výlety sme rozdelili podľa okresov.

Už ste čítali?