Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Poradie po 6. kole: 37 - Marián Varga, Nitra, 36 - Helena Vargová, Martina Hanusová, Nitra, František Margetin, Rišňovce

Správne tipy 6. kola
Senec - Šaľa 1:0 1
Kremnička - FC ViOn 1:3 2
Baka - ŠK Močenok 1:3 2
Hurbanovo - Pata 1:0 1
Veľké Úľany - Veľký Cetín 1:2 2
Rumanová - Tešedíkovo 0:4 2
N. Hrnčiarovce - Šaľa B 0:3 2
D. Lefantovce - Kráľová n/V. 1:1 X
Lovce - ViOn C/Hostie 3:2 1
Váhovce - Čierna Voda 2:1 1

Poradie po 6. kole
37 - Marián Varga, Nitra
36 - Helena Vargová, Martina Hanusová, Nitra, František Margetin, Rišňovce
35 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Margita Kališová, Martin Rác, Šaľa, Vladimír Gregor, Ivanka, Marián Tóth, H. Kráľová
34 - Marek Kováč, Ľudovít Billik, Ľuboš Štefánik, Monika Vargová, Nitra, Viktor Karásek, Vlado Matušica, Hájske, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ivan Kupec, Čakajovce, Andrej Vörös, Šaľa, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Filip Dobiaš, Čeľadice
33 - Július Petrík, Vlasta Spišáková, František Imre, Nitra, Peter Bleho, Šaľa, Ladislav Vranka, Čab, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Roman Margetin, Rišňovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ladislav Babóti, Vlčany, Eva Tóthová, Vráble, Mária Ružičková, Branč, Michal Čery, Jelenec
32 - Richard Lidik, Ľudmila Šimalová, František Jasan, Štefan Pénzeš, Štefan Gibala, Iveta Dubeňová, Jozef Gutai ml., Milan Borovský, Nitra, Tomáš Bleho, Jozef Karlubík, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marián Mateička, Behynce, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Repa, Prílepy, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ladislav Nagy, Jelenec, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Borčin, Žikava, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Natália Švihoríková, Báb, Marta Bališová, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Norbert Együd, Pohranice, Ladislav Vašek, Branč, Peter Vašek, Ivanka, Marián Varga, V. Dolina
31 - Peter Balkó, Martin Tesár, Alena Lacinová, Peter Varga, Ľubomír Kiesel, Martin Valnoha, Mária Sýkorová, František Bojda, Ján Janíček, Nitra, Erika Ölvecká, Andrej Fábry, Andrej Mareček, Čab, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Hipp, Jaroslav Kartík, Šaľa, Martin Račko, D. Krškany, Henrich Richter, Jelenec, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Eva Tóthová, Močenok, Filip Bakyta, Jarok, Jaroslav Baťo, Obyce, Zsolt Bánczi, V. Mača, Michal Bene, D. Obdokovce, Emília Molnárová, Anton Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Oto Benc, Branč, Lukáš Ševčík, Kynek
30 - Mária Krátka, Štefan Matesko, Marián Grman, Milan Benko, Jozef Svitač, Viera Pavelková, Jozef Lenghart, Jaroslav Balla, Nitra, Ján Kozla, Alžbeta Dobiášová, Valent Vaňo, Žirany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Miroslav Lešš, Močenok, Margita Horňáková, Rišňovce, Štefan Mrllák, Ján Učeň, Kornélia Šoková, Štefan Fabian, Šaľa, Katka Szökeová, V. Cetín, Ľuboš Brath, Hosťová, Miloš Ďurický, Karol Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Juraj Hudec, Sľažany, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Páleník, Prílepy, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Marián Železník, Trnovec, Juraj Sojka, Marek Andel, Vráble, Martin Ščípa, Šintava, Marián Svorad, Hrušovany, Kristína Miklová, Šurianky, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Peter Lukáč, Lehota, Emília Poláková, V. Ripňany, Július Czako, Jelenec, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Vladimír Tasáry, Ivanka, Roman Rajnoha, Zl. Moravce
29 - Ľudovít Konečný, Ladislav Csuthy, Juraj Varga, Miroslav Mada, Andrej Klenko, Filip Škobla, Boris Grežo, Iveta Rosinská, Anton Lieskovský, Ľubica Tasáryová, Ľubomír Kincel, Peter Solčianský, Marek Mikulášik, Ivan Dominka, Pavel König, Pavol Hačko, Ľuboš Kolár, Ľuboš Sýkora, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Pavel Babiak, Peter Ondriaš, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Kováč, Viliam Félis, Vráble, Ľubomír Mikula, Mário Mesároš, Ivan Duchoň, Lehota, Miloš Zaťko, Velčice, Emil Minár, Martin n/Ž., Marta Jacsová, Žihárec, Peter Odráška, H. Kráľová, Marek Bodi, Biskupová, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľubor Kajaba, Anton Zaťko, Ivanka, Ľubor Goldbecher, Igor Barák, Šaľa, Peter Náhlik, N. Sady, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Ivan Tabaček, T. Nemce, Štefan Deák, Marián Čapo, Sľažany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Marcel Pánis, Július Galo, D. Krškany, František Krčmár, Nevidzany, Igor Časár, H. Obdokovce, František Mášik, Zl. Moravce, Peter Hollý, Jarok, Daniel Lörincz, Branč, Zoran Kišš, Ľudovít Desat, Podhorany, Zuzana Kertészová, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Roman Fuska, Čab, František Chrenko, V. Dolina, Jozef Gál, Žirany
28 - Ján Doboš, Marek Kuchtiak, Zuzana Franeková, Vladimír Líška, Marcela Behulová, Ľuboš Kanás st., Zoran Heiser, Jozef Ťapušík, František Trnka, Katarína Hanakovičová, Ľudovít Bajan, Milan Gráf, Dodo Havetta, Dana Horváthová, Jozef Minárik, František Hrnčiar ml., Katarína Karcolová, Vladimír Kompas, Juraj Nagy, Igor Drotár, Peter Janoušek, Nitra, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Baláž, Juraj Csirik, Ján Petráš, Marek Sklenár, Šaľa, Attila Sonlajtner, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Tolok, Volkovce, Martin Bennár, Jozef Karásek, Hájske, Ján Hegyi, Jelka, Ján Hotový, N. Sady, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Imrich Gregor, Jelenec, Vladimír Lauko, Dušan Billa, Zbehy, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Pavel Zsigmond, Zoltán Kozics, N. Život, Milan Mišák, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vladimír Miklošík, Filip Šmátrala, Sereď, Vladimír Ternény, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Zuzana Sabová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Peter König, Terézia Tasáryová, Ivanka, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Peter Kluka, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Peter Šimko, Jozef Šimko, Močenok, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Stanislav Nemček, Janíkovce, Juraj Meliška, Sľažany, Mariana Barátová, Dražovce
27 - František Molnár, Jozef Szabo, Galanta, Ľuboš Baranec, Marián Krištofičin, Vladimír Papp, Tomáš Stoklas, Lukáš Barát, Julián Škobla, Petra Škoblová, Marek Korytko, František Tomek, Vladimír Ballai, Marta Pacherová, Karol Ryba, Ľubomír Búchala, Ivan Minárik, Viliam Strapko, František Hrnčiar st., Michal Vígh, Ernest Szombath, Július Kolník, Eduard Szabó, Peter Kováč, Nitra, Tibor Odráška, Michal Málnási, Jozef Szabo, Milan Valek, Šaľa, Marian Nemeš, Monika Šeböková, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Zorka Velčická, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Tibor Lenčéš, Mária Bennárová, Hájske, Oskár Tóth, Martin Gyulai, Selice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Vladimír Toman, Čifáre, Štefan Račko, Jozef Kuzmický ml., Pavla Ladungová, Marek Olejka, Ivanka, Tibor Mikle, Vlčany, Jozef Hoppan, Vráble, Božena Richterová, Bratislava, Štefan Hudec ml., Lužianky, Július Braun, Močenok, Jozef Alchus, M. Zálužie, Štefan Straňák, H. Kráľová, Veronika Deáková, Sľažany, Ladislav Dávid, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ladislav Szórád ml., Miloš Gál st., Žirany, Martin Sádovský, Žitavce, Stanislav Šlagor, Marián Bitara, T. Mlyňany, Miloš Remenár, Sereď, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Virág, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Dušan Béder, V. Lapáš, Peter Baják, Peter Debnár, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Michal Križan, Rišňovce, Karol Morvai, Tibor Boszorád, Iveta Boszorádová, Andrea Bereczová, Celestín Berecz, Branč, Renáta Fábryová, N. Sady, Milan Minarovič, Behynce, Koloman Mihálka, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Peter Zubčák, Hruboňovo
26 - Juraj Demény, Miroslav Fábry, Dalibor Lisý, Ingrida Laciková, Edo Tomek, Martin Lörincz, Ján Barát, Richard Magušín, Stanislav Billik, Michal Frťala, Michal Bíro, Pavol Balkó, Marián Ištokovics, Miloš Konopásek, Františka Ballaiová, Ľubomír Ballay, Dušan Letko, Anton Černý, Vlastimil Ábela, Zdenko Kamenický, Silvia Baňárová, Jaroslav Ollík, Igor Kotora, Jozef Kóša, Ivan Buchala, Patrik Palka, Daniel Tasáry, Peter Bezák, Nitra, Adriana Babišová, Podhorany, Matej Rafai, H. Saliby, Tibor Karácsony, Váhovce, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Halák, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Andrej Očenáš, Jozef Danada, Gabriel Borza, Eleonóra Udvarosová, Ladislav Mikle, Jozef Sklenár, Šaľa, Ľubomír Kollár, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Eva Čepčeková, Marián Bachrony, Žitavany, Daniela Záhonová, Margita Pavelková, Golianovo, Vladimír Gombáš ml., Jozef Hipp, Močenok, Pavel Gálik ml., Lovce, Peter Bodi, Miroslav Fúska, Zbehy, Dominika Štefeková, Ivan Mrázik, Igor Kováč, Čeľadice, Jozef Štefák, Marta Záhorská, Mário Macháč, Rišňovce, Emerencia Horváthová, Komjatice, Pavol Kozma, D. Krškany, Vladimír Subi, Mojmírovce, Eugen Takács, Vlčany, Alojz Vician, Milan Hritz, Jaromír Slíž, Lucia Holečková, Beladice, Ján Kóssi, Čifáre, Mária Mesárošová, Lehota, Jana Malá, Č. Kľačany, Tibor Berec, V. Lapáš, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Lörincz, Branč, František Andraško, Jelenec, Jozef Olejka, Ivanka, Miroslav Beňo, Vráble, Juraj Segíň, Choča
25 - Juraj Tuchyňa, Rudolf Čápek, Ivan Labuda, Ľubomír Pintér, František Benc, Mário Depeš, Miloslava Mažecová, Katarína Spišáková, Jaroslava Depešová, Katarína Magušínová, Ľudovít Breča, Monika Rekošová, Lukáš Lyžičiar, Jozef Nosian, Eva Golasová, Ivana Mateičková, Pavol Fronc, Valéria Viskupová, Dušan Tirol, Juraj Náhlovský, Martin Búchala, Iveta Molnárová, Radoslav Ollík, Michal Cucík, Juraj Šipoš, Lukáč Tomiš, Vladimír Zabák, Ján Kmeťo, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Jozef Kučera, Branislav Pospiš, Miroslav Machálik, Šaľa, Štefan Horný, Rumanová, Slavomír Sysel, Martina Dicsérová, Močenok, Ivan Chlebák, Štitáre, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Černák, Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Štefek, Čeľadice, Oľga Račková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Jozef Molnár, Mária Maďarová ml., Vráble, Jozef Benček, Erika Chrenová, Peter Rajnoha, Eliška Šupová, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Rudolf Lauko, Zbehy, Anton Berecz, Branč, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Kuzmický, Stanislav Nosian, Ján Vaško, Ivanka, Soňa Ligačová, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Király, N. Život, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Homola, Hosťovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jozef Brieška, T. Nemce, Emanuel Maňúch, Žirany, Martin Jurík, Jozef Čentéš, Čakajovce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Emil Dubec, Žikava, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Timea Ivančíková, Koniarovce, Kamil Dežo, Hostie
24 - Dušan Tuchyňa, Miroslav Šimala, Mário Šándor, Oľga Tomeková, Jozef Hudec st., Štefan Ivančík, Marián Mičík, Milan Gajdošík, Štefan Polák, Ján Ehrenhold, Tomáš Jaroš, Jozef Nemeš st., Jakub Takáč, Bohumil Vincúr, Ivan Hrachovický, Safia Kozlová, Nitra, Patrik Póčik, Branč, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ján Ballek, Hlohovec, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Oľga Pintérová, Marián Nagy, Vladimír Fúska, D. Krškany, Štefan Hudec, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Ján Jacsa, Žihárec, Anna Pacherová, Sľažany, Dominik Studený, František Kunkel, Zl. Moravce, Stano Čapkovič, N. Sady, Štefan Miko, D. Obdokovce, Imrich Maťo, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Ivan Molnár, Matúškovo, František Kausek, Klasov, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ján Nagy, Zl. Klasy, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Molnár, Neded, Andrea Pekarová, Merašice, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Július Horný, Č. Kľačany, Matej Vričan, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslav Ružička, Zbehy, Milan Šlosár, Jana Romanová, Čab, Michal Rác, Mojmírovce, René Scheer, Kolíňany, Juraj Hertel, V. Ripňany, Pavol Štefek, V. Dolina, Bohumír Luzar, Janíkovce, Jozef Bogyó, Vráble, Zoltán Száraz, V. Cetín
23 - Michal Korytko, Vlado Lyžičiar, Miloš Sýkora, Filip Greguš, Igor Galovič, Katarína Meňhertová, Milan Kokina, Karol Košťál, Miroslav Belis, Ladislav Pintér, Peter Kardoš, Mária Sásiková, Pavol Ďurina, Nitra, Gašpar Gál, Jozef Dobiáš, Juraj Bárek, Janka Gálová, Žirany, Róbert Lukács, V. Úľany, Stanislav Pacher, Sľažany, Radoslav Straňák, Milan Kohút, Močenok, Marián Herceg, Pata, Jozef Kováč, Čifáre, Ernest Lenický, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Dušan Rusznyák, Martin Imrišek, Štefan Rusznyák, Mário Pánis, Natália Kozmová, D. Krškany, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ladislav Kéry, Volkovce, Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Minár, Zl. Moravce, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Katarína Malá, Jakub Vojtek, Ladislav Lang, Vráble, Emil Barabáš, Juraj Mikuš, Zbehy, Anna Čerenková, Topoľčianky, Andrea Zaujecová, Jarok, Norbert Zsigmond, Teodor Nyársik, N. Život, Martin Kolha, Mária Bajáková, Lužianky, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Jaroslav Desat, Podhorany, Igor Tábi ml., Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Matej Fábry, V. Cetín, Juraj Chrenko, V. Dolina, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Šlosár, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Petra Račková, Ivanka, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Topoľčany, Anton Pánis, Kostoľany p/T.
22 - Peter Levčík, Michal Garay, Darina Orbanová, Ladislav Nosian, Ľudovít Kováč, Richard Vilímek, Vladimír Kuchta, Juraj Krčmár, Lenka Königová, Ladislav Čekey, Matúš Mada, Nitra, Gabriela Hippová, Eva Gombášová, Miro Senneš, Štefan Bako, Močenok, Jozef Baláž ml., Štefan Novák, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Soňa Valentová, Machulince, Rado Cigáň, N. Ves, Miroslav Oslanec, Emília Malá, Vráble, Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Vankó, Tešedíkovo, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Zoltán Köböl, V. Mača, Magdaléna Plevková, Čechynce, Zuzana Matušicová, Pata, Miroslav Zverka, Rišňovce, Róbert Berec, V. Lapáš, Miroslav Močol, Alekšince, Ivan Ševčík, Kynek, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Mária Vlacušková, V. Dolina, František Szórád, Žirany, Erik Evetke, Dyčka, Tibor Mócik, Topoľčany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
21 - Zdenko Senneš, Martin Cvrkal, Peter Michalička, Pavel Tomek, František Filo, Andrea Hrnčárová, Renáta Christovová, Dionýz Pecháček, Vladimír Kráľovič, František Grom, Jaroslav Andrášik, Vladimír Horník, Tomáš Krajčovič, Štefan Zabák, Michal Lauko, Anna Farkašová, Nitra, Lukáš Valent, Hosťovce, Ľubica Hlavatá, František Szolík, Peter Palka, Šaľa, Rudolf Krajinčák, Róbert Slamka, Báb, Ján Kojnok, Ladislav Morvai, Neded, Ján Školník, Zl. Moravce, Danko Uharček, Močenok, Štefan Péteri, Vinodol, Ján Hnilica, Štefan Peťovský, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Szöke, Vráble, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ján Hašana, Bojná, Marián Barantal, Sereď, Juraj Šedovič, Lehota, Vladimír Fuglík, Jozef Watter, Rišňovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ladislav Fehér, Vlčany, Jozef Pilka, V. Lapáš, Jozefína Karáseková, Hájske
20 - Vlado Sásik, Jozef Senneš, Ivan Eliaš, Miroslav Desat, Richard Srňánek, Peter Cintula, Štefan Srnka, Patrik Drgoň, Jozef Prešinský, Jozef Viskup, Klaudia Levčíková, Matej Rondoš, Ivan Marci, Eva Pénzešová, Ľudovít Laca ml., Jano Frenczel, Ľudovít Laca, Jozef Paulík, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Popelka, Jarok, Jozef Ižof, Pavel Mihálik, Peter Lehocký, Šaľa, Ivan Ďurický, Alexander Repta, Lenka Reptová, Branč, Jozef Kminiak, Čeľadice, Ján Núdzný, Mojmírovce, Pavel Períček, Rišňovce, Ladislav Kiss, N. Život, Peter Bajla, Dominik Pšenka, N. Ves, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Novota, Sľažany, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Peter Obložinský, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Kluka najml., Čechynce, Jana Gálová, Žirany, Marián Kováč, Levice, Patrik Šarközy, Vinodol, Radoslav Šmitala, Čab, Miroslav Blažovič, Lužianky, Arpád Varga, Trstice
19 - Róbert Ďurech, Ľubomír Maczvalda, Jozef Moder, Miroslav Hamar, Nitra, Michal Čerešňa, D. Krškany, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Juraj Danko, N. Ves, Mirko Benček, Zl. Moravce, Stanislav Packa, Močenok, Peter Majerčík, P. Kesov, Štefan Papp, Lukáš Hlavatý, Karol Mészáros, Šaľa, Juraj Zábušek, V. Dolina, Ladislav Nagy, Vráble, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Štefan Guzmický, Ivanka, Peter Mihálik, Alena Filová, Mojmírovce, Erich Hačko, Vinodol, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Peter Jančár, Palárikovo, Tomáš Karácsony, Váhovce
18 - Ľuboš Burda, Ivan Čimo, František Vendlek, Oľga Hádeková, Vladimír Nemšovský, Marcela Hallová, Jozef Pacher, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Tatiana Rakovská, Jaroslav Srňánek, Peter Podsedlý, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Marek Ballek, Hlohovec, Eva Szijjártó, Attila Ivány, Attila Kürti, Vlčany, Gabriel Fazekaš, Neded, Roman Uher, Šaľa, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor, Mária Bereczová, Branč, Jozef Benko, D. Krškany, Marek Struhár, Vráble
17 - Peter Vrba ml., Janka Vargová, Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Henrich Kováč, Nitra, Juraj Volčko, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Róbert Koprda, Čeľadice, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Henrich Benedek, Vráble, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie, František Zaťko, Obyce, Ján Nyesó, Tešedíkovo
16 - Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Malý ml., Ľuboš Modzga, Vráble, Imrich Kollár, Topoľnica, Ján Ivančík, V. Lapáš, Vladimír Kolienek, Nitra, Jiří Bárta, Čakajovce
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Eugen Kráľ, Boris Kašuba, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Jambor, Rišňovce, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Ján Bédi, V. Zálužie, Marek Kováč, Čifáre, Peter Góra, Kamenica n/Hr., Stanislav Tóth, Šaľa, Tomáš Babicz, V. Kýr
14 - Andrej Civáň, Dražovce, Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Marek Eisele, Močenok, Diana Szabóová, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo
13 - Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Ján Jedlička, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Marek Vrábel, Nitra, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Juraj Lisy, Podhorany, Roman Tóth, Róbert Bene, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas, Lukáš Mesároš, Lehota, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol
11 - Miroslav Čmarada, Sereď, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Marek Franko, Pata, Jana Kerestešová, Ivanka, Miloš Macala, Gáň, Alena Valnohová, Nitra, Pavol Vojtek, Vráble
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Ľubo Pénzeš, Mariana Letková, Marek Benc, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Eva Slováková, Kamanová, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Eva Pappová, Martin Garay, Gitka Letková, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Peter Pecho, Beladice, Ondrej Civáň, Dražovce
7 - Katarína Magová, Augustín Grman, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy, Simon Zábušek, V. Dolina
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Hana Bencová, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Róbert Vaňo, Žirany, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Norbet Adamča, Sereď
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Ľuboš Kanás, Roman Hudec, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Eva Gregorová, Jelenec, Ivan Vaňo, Žirany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Oliver Mišák, Alekšince, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Petra Kozmová, D. Štitáre, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Ján Frajtík, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Skryť Vypnúť reklamu

Moje postrehy z tipovačky
* Aj v 6. kole trafili najlepší tipéri 8 zápasov. Podarilo sa to tejto pätici: Stanislav Babocký, Martina Hanusová, Ľudovít Billik, Natália Kozmová a Igor Barák.
* Kolegyňa Miriam z nich vyžrebovala Igora Baráka zo Šale. Ten vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej ulici 119 v Dolných Krškanoch. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Sedem zápasov uhádlo 42 tipérov. V súťaži je 999 čitateľov. Čaká sa teda na jubilejného tipéra!
* V 6. kole vyšlo doteraz najviac dvojok - až 5. V sumáre 6 kôl sa zrodila 27-krát jednotka, 11-krát remíza a 22-krát dvojka.
* Ako sa darilo lídrom? M. Varga trafil 7 zápasov, H. Vargová 6, Margetin 6, Gregor 5 a Kaplán 4.
* Marek Struhár dal na Veľké Úľany - Veľký Cetín dvojku a pripísal: „Z dvoch veľkých bude väčší Cetín.“
* Je pozoruhodné, že Marián Varga (ktorý na jeseň vyhral na svojho brata Juraja) je na čele a ďalší z jeho tiketov (Helena Vargová) len o bod za ním. Kde ten človek chodí na tie presné tipy, by asi zaujímalo viacerých...
* Ernest Szombath: „Hrnčiarovce vyhrajú, majú hody!“ Hodovalo však „béčko“ Šale...
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 38 552
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 26 595
  3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 19 467
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 841
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 15 312
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 416
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 557
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 786
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 101
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 601
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hasiči zasahovali v obci Selice, kde sa zrútila časť rodinného domu

Hasiči zo Šale zasahujú v obci Selice (okres Šaľa) kde sa zrútila časť rodinného domu. Pri spadnutí steny došlo k odtrhnutiu plynovej prípojky a k následnému úniku plynu.

V Pustých Sadoch testovanie prerušili, chýbajú im testy

Obec požiadala o 450 kusov antigénových testov, dostala o stovku menej.

Testovanie v obci Štiavnické Bane.

Drive-in odberné miesta v Nitre hlásili plné stavy, policajti radili ľuďom ísť na testy do dedín

Niektorí na test čakali dlhé hodiny. Popoludní sa situácia upokojila.

Pohodlnejšiu formu testovania chcela využiť väčšina ľudí.
Pred nitrianskym kúpaliskom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Novej Bani trinásť pozitívnych, primátora Hriňovej prekvapil záujem (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.

Testovanie v Žilinskom kraji prebieha bez výraznejších problémov (minúta po minúte)

Pred synagógou si rozložili aparatúru žilinskí dídžeji. Centrom mesta sa rozliehala hudba, ktorou chcú spríjemniť čakanie. Tvrdia, že dnes to nie je párty.

Už ste čítali?