Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Víťazom kola je Jozef Hitka z Martina n/Ž., ktorý uhádol až 9 zápasov! Poradie na čele: 38 - Miloš Kukučka, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce, atď.

Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol víťaz 6. kola Ján Lipovský z Bábu.Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol víťaz 6. kola Ján Lipovský z Bábu. (Zdroj: L. Odráška)

Správne tipy 7. kola

Martin - FC Nitra     1:1    X
Šaľa - Púchov    0:1    2
ViOn B Vráble - Nemšová    5:1    1
ČFK Nitra - D. Saliby     2:3    2
V. Zálužie - Tešedíkovo     2:2    X
H. Saliby - Kost. Kračany     1:2    2
Močenok - Rumanová     2:2    X
Hájske - Žihárec    3:1    1
Obyce - Machulince    2:1    1
D. Lefantovce - Trnovec    1:4    2

Poradie po 7. kole

38 - Miloš Kukučka, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce

37 - Jozef Labuda, Solčany, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Milan Lazan, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

36 - Roman Sýkora, Štefan Zabák, Nitra, Peter Sliška, Šurianky, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Peter Hipp, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

35 - Boris Grežo, Rado Vágai, Vladimír Zabák, Nitra, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, František Novák, Tešedíkovo, Andrej Hudec, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Emil Dubec, Žitavany, Ján Gál, Žirany

34 - Iveta Matejová, Daniel Tasáry, Martin Krajčír, Pavel König, René Daniš, Pavel Dojčár, Štefan Csampai, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Juraj Mészáros, Selice, Tomáš Lenický, Janka Tóthová, H. Kráľová, Marek Fábry ml., Šurianky, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Guniš, Ludanice, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Peter Vrabec, Čakajovce

Skryť Vypnúť reklamu

33 - Miloš Sýkora, Ivan Minárik, Alexander Jurík, Ladislav Pindeš, Dušan Novorolník, Marek Husivarga, Ladislav Piška, Vladimír Nemšovský, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Ján Dekan, Velčice, Jaroslav Grman, Radek Kováčik, Vráble, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Palka, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Štefan Török, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Milan Roman, Čab, Anton Bábik, Rumanová, Roman Margetin, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Török, Pata, Zara Čekey, Pohranice

32 - Július Michalička, Vladimír Kompas, Ivan Lauko, Pavel Čvirik, Ján Bernát, Stano Gábor, Štefan Bede, Jakub Bernát, Pavol Krajčo, Eduard Szabó, Vlado Krajčovič, Nitra, René Vincze, Tibor Križovič st., Šaľa, Ján Štepianský, Hostie, Peter Zahnaš, Lužianky, Arpád Fazekaš, Neded, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavel Babiak, Jozef Šabo, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Alexander Kobza, Čechynce, Jaromír Slíž, Beladice, Albín Tóth, Adam Bíro, Ivan Kupec, Milan Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Lukáš Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Barbora Homolová, Lúčky, Július Pápay, Močenok, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Bartolomej Guľka, Branč, Viktor Branický, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok, Jana Fazekašová, Podhorany, Dušan Bogár, Galanta

Skryť Vypnúť reklamu

31 - Pavel Hrnčár, Miro Raček, Marián Benca, Jarmila Saidová, Igor Drotár, Róbert Marinov, Slavomír Kotrla, Lucia Némethová, Nitra, Gabriel Odráška, Dezider Vanko, Róbert Sedlák, Šaľa, Tibor Széker, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Náhlik, Nové Sady, Michaela Benköová, Silvester Lenčéš, Močenok, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Babóti, Vlčany, Darina Horváthová, Ľudovít Desat, Podhorany, Miloš Gál st., Žirany, Pavol Török, V. Dolina, Filip Dobiaš, Čeľadice, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Juhász, Kolíňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, František Kausek, Klasov, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Kéry, Volkovce, Boris Mesároš, Lehota, Jaro Fúska, Zbehy, Tibor Glovenský, Košúty, Alexander Németh, Čechynce, František Andraško, Jelenec, Vladimír Kubala, Belince

30 - Peter Krajčo, Ján Hudec, Štefan Matesko, Ľudovít Černek, Jozef Prešinský, Peter Kardoš, Stanislav Billik, František Dedič, Jaroslav Andrášik, Nitra, Marián Móri, Pavol Uher, Marian Titka, Ján Révay, Timea Mészárosová, Šaľa, Eva Lahučká, Jozef Jamrich, Jozef Virág, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Sandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Miroslav Mrázik, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Vlček, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ľuboš Nagy, Matúš Jančo, Jelenec, Vincent Komačka, Topoľčany, György Jakubecz, H. Saliby, Marek Paukov, Veronika Kukučková, Ján Félis, Žitavany, Peter Lukáč, Lehota, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Zoltán Odráška, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Mirka Guzmická, Imrich Guzmický, Roman Vrábel ml., Terka Tasáryová, Ivanka, Rudolf Macho, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Šercel, Štefan Dubnička, Váhovce, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Rybanský, Kapince, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Marián Nemeš, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kertész, Michal Belan, Svätoplukovo, Vojtech Földeši, Janíkovce, Pavol Králik, Zbehy, Alexander Mikláš, Rumanová, Roman Bilický, Preseľany, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Pecho, Beladice

29 - Miro Račko, Ľubomír Bartakovič, Juraj Náhlovský, Patrik Andrášik, Jozef Nosian, Dávid Said, Viliam Halla ml., Vladimír Šabík, Roman Mrázik, Miroslav Fábry, Ladislav Skalický, Juraj Urban, Nitra, Sabína Korcová, Daniela Sečkárová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Martina Hippová, Jozef Baláž, Ladislav Héviz, Slavo Kališ, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Topoľčany, Mário Slezák, Lukáčovce, Imrich Valent, Hosťovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Imrich Struhár, Vráble, Gabriel Šuba, Čechynce, Jozef Gál, Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Veronika Nováková, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Peter Vranský, Zbehy, Ivan Tóth, Čakajovce, Marián Straňák, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jozef Búcora, Šurianky, Ľuboš Varga, Rumanová, Tomáš Minarovič, Močenok, František Kóša, Branč, Vladimír Ďurinka, Kolta, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Ľubomír Mikula, Lehota, Jana Dudonová, Sereď, Henrich Richter, Bratislava, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce

28 - Andrej Kudamik, Vladimír Ťapušík, Ľubica Tasáryová, Dezider Zaujec, Martin Tesár, Mária Kóšová, Ladislav Nosian, František Bojda, Mária Sýkorová, Miriama Ďurinová, Ernest Mako, Mariana Letková, Ľuboš Rák, Miroslav Brezina, Milan Petráš, František Juhás, Jozef Gutai, Nitra, Pavel Bachan, Jozef Masár, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Viliam Félis, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Sklenár, Milan Bekéni, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Miroslav Havetta ml., Lovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Tóth, Klasov, Ivan Tóth, H. Kráľová, Štefan Valovič, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Róbert Jánošík, Ivan Kozár, D. Krškany, Jaroslav Skačan, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, František Čaniga, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Babčan, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Michaela Dobišová, Róbert Lešš ml., Eva Gombášová, Močenok, Marek Fábry, Šurianky, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Štefan Finta, Jarok, Jozef Šidó, Veľká Mača, Alex Lovaš, Eduard Kontár, H. Saliby, Vladimír Gálik, Jelenec, František Imre, Branč, Matúš Vajzer, Báb, Michal Hájnik, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Lubor Kajaba, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Filo, Mojmírovce

27 - Štefan Dékány, Michal Lauko, Denisa Bakošová, František Grom, Viera Lauková, Michal Hunka, Miloš Segéň, Karol Ryba, František Filo, Erich Schober, Vlado Sásik, Pavol Ďurina, František Hrnčiar st., Ľudovít Laca, Milan Zmeko, Bohuslav Bene, Nitra, Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, Tibor Pittich, Gabriel Miškovič, Peter Zeleňák, Peter Jobbágy, Šaľa, Miroslav Školník, Martin Petrovič, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Vladimír Bielik, Jozef Dubaj, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ladislav Varga, Topoľnica, Pavel Gálik, Lovce, Peter Strieška, Volkovce, Milan Roško, Dyčka, Cyril Slamka, Peter Macháč, Jozef Žemba, Rišňovce, Boris Lacika, Ivanko Vanko, Slavko Mikula, Zbehy, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Dubeň, Vladimír Miškolci, Lehota, Milan Babic, Zvolen, Anton Kazáň, Štefan Fiala, Sára Selecká, Branč, Benjamín Odráška, H. Kráľová, František Maťo, Tibor Bene, D. Obdokovce, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Kuzmický, Ivanka, František Sabo, Vinodol, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Dušan Gál, Klasov, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Machata, Lúčnica, Pavol Viskup, Imrich Hrdlica, Báb, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Martin Mokráň, Topoľčany, Katarína Vlčeková, Čakajovce

26 - Milan Púčik, Ján Doboš, Ľudovít Konečný, Mária Königová, Milan Vörös, František Benc, Roman Hradecký, Ján Antal, Ján Kmeťo, Nitra, Peter Struk, Peter Rajnoha, Ľubomír Novota, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Zuzana Ürge, Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Jaroslav Petko, Piešťany, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Karol Bujalko, Vráble, Adela Tomeková, Lúčnica, Róbert Lešš, Močenok, Andrej Maťo, Jarok, Ján Slíž, Beladice, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Bartolomej Szabo, František Laczko, Tešedíkovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Berec „Putin“, Adam Nádaský, Lužianky, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Jozef Chovanec, Šurianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Stanislav Debnár, Zbehy, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Marián Labai, Mankovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marek Kutak, Lehota, Magda Čmaradová, Sereď, Peter Vašek, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

25 - Peter Solčianský, Jozef Ehrenhold, Marián Mičík, Peter Plandora, Jozef Hudec st., Dušan Letko, Dominik Slamka, Vladimír Galas, Daniel Mičík, Juraj Demény, Michal Garay, Ľubomír Turňa, Michal Kucharovič, Ľuboš Mičík, Dajana Borovská, Jožko Moder, Nitra, Róbert Pospiš, Róbert Ščepka, Miroslav Šiška, Július Miškovič, Roman Harčár, Šaľa, Anna Fazekašová, Neded, Tibor Panyik, Matúškovo, Ladislav Geleneky, Zl. Moravce, Miroslav Oslanec, Vráble, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Roman Guzmický, Ivanka, Anton Adamec, H. Lefantovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Viliam Moravčík, Kajal, Milan Fúska, Branč, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Macho, M. Ripňany, Ján Lipovský, Báb, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Német, D. Lefantovce, Tibor Šmitala, Čab, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Igor Tkáč, Sereď, Dominika Chlebcová, Lehota, František Švihorík, Pusté Sady, Vojtech Borka, Trstice, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Peter Andódi, Dlhá n/V., Zoltán Jancsó, Vlčany

24 - Richard Magušin, Milan Ružička, Viliam Halla st., Tomáš Sonnenschein, Richard Karabinoš, Nitra, Jozef Paulovič, Jozef Paukov, František Kunkel, Zl. Moravce, Ján Szöcs, Miroslav Mokráš, Ľuboš Plevka, Peter Gomboš, Šaľa, Miroslav Tonka, Sľažany, Milan Kukučka, Žitavany, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Bédi, František Lörinc, Lúčnica, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Július Szarka, Topoľnica, Štefan Ambrus, Žihárec, Štefan Peťovský, Juraj Vrábel, Lužianky, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Juraj Holták, Dušan Podhradský, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Peter Török, V. Dolina, Lena Kunkelová, Praha, Marián Tkáč, Sereď, Roman Obložinský, Ivanka, Ján Kozla, Kolíňany, Ján Kollár, Zbehy, Anton Viskup, Pusté Sady, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Hitka, Martin n/Ž.

23 - Vladimír Papp, Dominik Bartakovič, Marian Barta, Ľuboš Baranec, Ľudovít Kováč, Miroslav Lieskovský, František Piška, Anton Cibiry, Nikolo Sabó, Nitra, Ladislav Molnár, Jozef Danada, Tibor Križovič, Šaľa, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Králik, Erik Valent, T. Mlyňany, František Meňhert, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Dušan Babocký, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Jakub Vojtek, Ladislav Szöke, Vráble, Imrich Drozdák, Babindol, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Matej Letko, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Milan Šlosár, Čab, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Bodi, Zbehy, Pavol Bradáč, Golianovo, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Peter Svitač, Telince

22 - Nina Mikulová, Ján Hnilica, Stanislav Habáň, Nitra, Jozef Lenčeš, Viktor Csizmadia, František Szolik, Šaľa, Jakub Baranec, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Holečka, Ladice, Lukáš Stanko, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Marcel Pánis, D. Krškany, František Chudý, Peter Korec, Rišňovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Viera Bradáčová, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Tuhý, Machulince, Peter Švec, Hostie

21 - Ladislav Fazekaš, Tomáš Levčík, Nitra, Tibor Odráška, Alica Michalková, Šaľa, Ladislav Vass, Baloň, Lukáš Grznár, Radošina, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Andrej Maťo ml., Jarok, Alexander Repta, Branč, Peter Orlíček, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Daniel Jamrich, Kolíňany, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Obložinský, Ivanka, Gabriel Fazekaš, Neded

20 - Ján Šimun, Milan Borovský, Ivan Eliáš, Janka Danková, Jozef Drobec, Erik Viskup, Nitra, Tatiana Mifková, Marek Sokol, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Veronika Tonková, Sľažany, Erik Šimák, D. Krškany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Kristián Györi, Neded, Galina Ferusová, Mojmírovce

19 - Marek Hlava, Praha, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ján Golha, Vráble, Roman Uher, Šaľa, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ľuboš Rusnák, Lehota, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Nemeš st., Nitra, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Michal Strišovský, Jelšovce, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Milan Fridrich, Rumanová
18 - Ladislav Nagy, Radoslav Bajnek, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Peter Eliáš, Lúčnica, Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Štefan Šlosár, Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Monika Skalická, Nitra, Kornel Gál, Žirany
17 - Dionýz Pecháček, Jozef Kóša, Tibor Fabiš, Nitra, Jozef Zima, Vráble, Vlado Jánošík, D. Krškany, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda, Dalibor Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo
16 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Miloš Macala, Gáň, Jozef Toman, D. Krškany
15 - Jozef Palkovič, Milan Hajaš, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Mária Rajtárová, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Bradáč, Miroslav Šiller, Golianovo, Roland Babulic, Lukáčovce
14 - Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.
13 - Ivanko Magdolen, Igor Kotora, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Peter Civáň, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Ľubica Homolová, Oľga Szabová, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Peter Duchoň, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, František Štefák, Mojmírovce
11 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Erik Candrák, Alekšince, Peter Liška, D. Krškany, Mário Drienovský, Zl. Moravce
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Štefan Krajanec, Nitra
9 - Ján Šiška, Katarína Billiková, Pavol Tkáčik, Nitra, Ján Londák, Zl. Moravce, Mária Krasňanská, Nové Sady
8 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Jozef Kováč, Nitra
7 - Jozef Kučera, Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Andrea Andrášiková, Nitra
6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Studený, Dávid Bernát, Samuel Slamka, Janka Čambalová, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radovan Polák, Topoľčianky, Marián Varga, Sľažany
5 - Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Peter Pavelka, Erika Belicová, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky
4 - Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Martin Bachratý, Pusté Úľany
3 - Milan Žákovič, Alekšince, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Ján Jedlička, Nitra, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Oskar Bíro, Čakajovce
2 - Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Ladislav Turba, Michal Borovský, Daniela Tasáryová, Ľuboš Šindler, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín, Dušan Šlosár, Golianovo
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

Víťazom kola je Jozef Hitka z Martina n/Ž., ktorý uhádol až 9 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Jeho správny nos je pozoruhodný, pretože nikto neuhádol 8 zápasov a potom šiesti tipéri si pripísali 7 bodov.

Ak vám nesedia body, napíšte e-mail na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Hygge ako životný štýl
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 567
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 555
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 166
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 346
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 006
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 641
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 373
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 199
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 074
  10. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 6 737
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Monika Matysová bola pravidelne členkou Jedenástky roka SFZ. Vpravo pózuje v drese rakúskeho St. Pöltenu.

Ženy znesú viac ako chlapi, hovorí nezničiteľná Monika Matysová.

20 h

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

26. jan

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

26. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

23 h

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

20 h

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

20 h

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

26. jan

Už ste čítali?