Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

V 9. kole Jaroslav Skačan a Slavomír Tóth uhádli až 9 zápasov! Poradie na čele: 50 - Miloš Kukučka, Žitavany; 49 - Andrejka Božiková, Miroslav Drahoš, Hosťovce, atď.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 9. kola

Martin - Sereď    2:3    2
Neded - Komárno    0:3    2
V. Zálužie - Zbehy     0:1    2
Radošina - Lapáš     0:2    2
H. Saliby - Váhovce     3:0    1
Lehota - Ivanka     1:0    1
Močenok - Horný Ohaj     2:0    1
Nové Sady - Veča    1:1    X
Č. Kľačany - Velčice    1:2    2
Hostie - Volkovce    1:4    2

Poradie po 9. kole

50 - Miloš Kukučka, Žitavany

49 - Andrejka Božiková, Miroslav Drahoš, Hosťovce

48 - Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany

47 - Iveta Matejová, Štefan Zabák, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jaroslav Grman, Vráble, Juraj Mészáros, Selice, Ján Gál, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce

Skryť Vypnúť reklamu

46 - Peter Sliška, Šurianky, Boris Grežo, Nitra, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Ballay, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Milan Lazan, Šaľa, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Andrej Hudec, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Miroslav Močol, Hlohovec, Emil Dubec, Žitavany

45 - Miroslav Piovarči, Lužianky, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Tibor Križovič st., Šaľa, Daniel Tasáry, Pavel König, Alexander Jurík, Vlado Krajčovič, Štefan Csampai, Nitra, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Juhász, Kolíňany, Ivan Ďurický, Branč, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

44 - Vladimír Kompas, Róbert Marinov, Roman Sýkora, René Daniš, Pavel Dojčár, Jaroslav Andrášik, Vladimír Zabák, Nitra, Juraj Valla, V. Zálužie, Dušan Petrovič, Obyce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Albín Tóth, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Peter Hipp, Šaľa, Július Pápay, Močenok, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Šabo, Žitavany, Roman Margetin, Rišňovce, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Török, Pata

Skryť Vypnúť reklamu

43 - Július Michalička, Miro Raček, Ivan Minárik, Rado Vágai, Pavol Krajčo, Vladimír Nemšovský, Nitra, Miroslav Kováč, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Darina Horváthová, Podhorany, Jozef Vodný, Babindol, Mária Mesárošová, Lehota, Jaroslav Skačan, Žihárec, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Palka, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Michal Čery, Jelenec, Slavomír Tóth, Janka Tóthová, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Kupec, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Guniš, Ludanice, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Vladimír Kubala, Belince

42 - Pavel Hrnčár, Ivan Lauko, Štefan Bede, Jakub Bernát, Marek Husivarga, Nitra, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Vlček, Čakajovce, Štefan Páleník, Prílepy, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Alexander Kobza, Čechynce, Jaromír Slíž, Beladice, Lukáš Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Barbora Homolová, Lúčky, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Bartolomej Guľka, Branč, Anton Bábik, Rumanová, Ján Révay, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Kéry, Volkovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Glovenský, Košúty, Ivan Bakyta, Jarok, Dušan Bogár, Galanta, Matúš Jančo, Jelenec

Skryť Vypnúť reklamu

41 - Ľubica Tasáryová, Pavel Čvirik, Ján Bernát, Stano Gábor, Jozef Nosian, Martin Krajčír, Miloš Sýkora, Eduard Szabó, Miriama Ďurinová, Dušan Novorolník, Milan Petráš, Stanislav Billik, Ladislav Piška, Nitra, Gabriel Odráška, Marian Titka, Šaľa, Emanuel Maňúch, Sandra Gálová, Žirany, Peter Zahnaš, Lužianky, Arpád Fazekaš, Neded, György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Paukov, Žitavany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ľudovít Desat, Jana Fazekašová, Podhorany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Štefan Török, Branč, Roman Vrábel ml., Milan Pagáč, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Ján Hegyi, Jelka, Ján Šantavý, Mojmírovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Pecho, Beladice, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Imrich Maťo, Golianovo

40 - Andrej Kudamik, Michal Lauko, Peter Krajčo, Juraj Náhlovský, Štefan Matesko, Patrik Andrášik, František Bojda, Viliam Halla ml., Pavol Ďurina, Ľuboš Rák, Ladislav Skalický, Juraj Urban, František Juhás, Jozef Gutai, Nitra, Radek Kováčik, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Králik, Patrik Pacher, Zl. Moravce, René Vincze, Dezider Vanko, Šaľa, Ľubomír Števanka, Roman Bilický, Preseľany, Peter Náhlik, Nové Sady, Michaela Benköová, Tomáš Minarovič, Močenok, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Veronika Kukučková, Ján Félis, Štefan Mravík, Žitavany, Mirka Guzmická, Ivanka, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miloš Gál st., Žirany, Vojtech Földeši, Janíkovce, Slavko Mikula, Ján Babčan, Jaro Fúska, Zbehy, Bohuš Baják, Vincent Hunka, Lužianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Búcora, Šurianky, Jana Dudonová, Sereď, Viktor Branický, Bohuš Konopásek, Rumanová, Matúš Vajzer, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Róbert Lipecký, Jozef Čentéš, Čakajovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Filo, Mojmírovce

39 - Ľuboš Nagy, František Andraško, Jelenec, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Dékány, Marián Benca, Michal Hunka, Igor Drotár, Karol Ryba, Ernest Mako, Slavomír Kotrla, Nitra, Peter Lehocký, Róbert Pospiš, Juraj Csirik, Ladislav Héviz, Slavo Kališ, Timea Mészárosová, Šaľa, Sabína Korcová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Miroslav Havetta ml., Pavel Gálik, Lovce, Jozef Dubaj, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Imrich Guzmický, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Rybanský, Kapince, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, Ivan Tóth, Čakajovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Ďurinka, Kolta, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Čekey, Pohranice, Henrich Richter, Bratislava, Marián Mateička, Behynce, Štefan Dubnička, Váhovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce

38 - Vladimír Ťapušík, Miro Račko, Jarmila Saidová, Martin Tesár, Mária Kóšová, Ladislav Nosian, Jozef Prešinský, Mária Königová, Ladislav Pindeš, František Benc, František Dedič, Ľuboš Mičík, Milan Zmeko, Bohuslav Bene, Nitra, Marián Móri, Pavol Sedliačik, Jozef Baláž, Róbert Sedlák, Šaľa, Eva Lahučká, Stanislav Pacher, František Kunkel, Zl. Moravce, Viliam Félis, Jozef Hoppan, Vráble, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Lukáč, Lehota, Silvester Lenčéš, Močenok, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Gabriel Šuba, Čechynce, Róbert Jánošík, Ivan Kozár, D. Krškany, Viliam Moravčík, Kajal, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Anna Duczová, H. Kráľová, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Pavol Králik, Zbehy, Sára Selecká, Branč, Marek Fábry, Šurianky, Adam Bíro, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alex Lovaš, H. Saliby, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vladimír Gálik, Jelenec, Štefan Lipovský, Michal Hájnik, Pusté Sady, Lubor Kajaba, Ivanka, Imrich Hrdlica, Báb

37 - Ľubomír Bartakovič, Ján Hudec, Viera Lauková, Dezider Zaujec, Ján Doboš, Ľudovít Konečný, František Filo, Peter Kardoš, František Hrnčiar st., Vladimír Šabík, Roman Mrázik, Miroslav Fábry, Ľudovít Laca, Ľubomír Turňa, Roman Hradecký, Ján Antal, Lucia Némethová, Nitra, Jozef Sklenár, Milan Bekéni, Šaľa, Pavel Bachan, Jozef Jamrich, Peter Čepček, Martin Petrovič, Irena Petková, Zl. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Tóth, Klasov, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Oslanec, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Slíž, Beladice, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Jacsa, Žihárec, František Maťo, D. Obdokovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Čaniga, Juraj Kadlieček, Dražovce, Róbert Lešš ml., Močenok, Štefan Hudec, Adam Nádaský, Lužianky, František Kóša, Branč, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Machata, Lúčnica, Ján Kollár, Zbehy, Magda Čmaradová, Sereď, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Vladimír Miškolci, Lehota, Anton Kostoláni, M. Lapáš

36 - Marián Mičík, Ladislav Fazekaš, Erich Schober, Mária Sýkorová, Miroslav Brezina, Vladimír Galas, Dajana Borovská, Nitra, Martina Hippová, Tibor Pittich, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Zuzana Ürge, Peter Jobbágy, Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Školník, Daniela Sečkárová, Jozef Paukov, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Imrich Valent, Hosťovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Cyril Slamka, Štefan Valovič, Jozef Žemba, Rišňovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Veronika Nováková, Tešedíkovo, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Anton Kazáň, Štefan Fiala, František Imre, Branč, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Filip Marinov, Ľuboš Varga, Rumanová, Ivanko Vanko, Peter Vranský, Stanislav Debnár, Zbehy, Michaela Dobišová, Močenok, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Eduard Kontár, H. Saliby, Ján Kozla, Kolíňany, Anton Viskup, Pusté Sady, Viktor Balko, Lužianky, Marián Blaho, Čeľadice, Martin Mokráň, Topoľčany, Zoltán Jancsó, Vlčany

35 - Milan Púčik, Denisa Bakošová, František Grom, Miloš Segéň, Ľudovít Černek, Vlado Sásik, Peter Plandora, Dušan Letko, Dominik Slamka, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Masár, Peter Struk, Peter Rajnoha, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Róbert Ščepka, Július Miškovič, Miroslav Mokráš, Šaľa, Tibor Panyik, Matúškovo, Ladislav Varga, Topoľnica, Peter Strieška, Volkovce, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, František Lörinc, Lúčnica, Róbert Lešš, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Tóth, Zuzana Lovászová, Marián Straňák, H. Kráľová, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Boris Lacika, Zbehy, Andrej Maťo, Jarok, Milan Babic, Zvolen, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Fúska, Branč, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Chovanec, Šurianky, Dodo Augustín, Topoľčianky, Peter Macháč, František Margetin, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, František Švihorík, Pusté Sady, Alexander Németh, Čechynce

34 - Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Dávid Said, Mariana Letková, Daniel Mičík, Juraj Demény, Nikolo Sabó, Nitra, Peter Gomboš, Ján Szöcs, Miroslav Šiška, Gabriel Miškovič, Tibor Odráška, Tibor Križovič, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Gabriela Szökeová, Vráble, Adela Tomeková, Lúčnica, Albert Lauro, Čeľadice, Roman Guzmický, Ivanka, Juraj Dubeň, Dominika Chlebcová, Lehota, Csaba Nagy, Žihárec, Slavomír Sysel, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Matej Letko, D. Krškany, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Török, V. Dolina, Lena Kunkelová, Praha, Igor Tkáč, Sereď, Peter Andódi, Dlhá n/V., Tibor Horváth, Komjatice

33 - Richard Magušin, Vladimír Papp, Ľuboš Baranec, Richard Karabinoš, Nitra, Ladislav Geleneky, Marián Zlatňanský, Miroslav Školník, Zl. Moravce, František Szolik, Jozef Danada, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Lukáš Stanko, Sereď, Jaroslav Petko, Piešťany, František Meňhert, Č. Kľačany, Miroslav Bédi, Lúčnica, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Daniel Ivančík, Čakajovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Ambrus, Žihárec, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Švarcbacher, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, František Sabo, Vinodol, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Német, D. Lefantovce, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Michal Belan, Svätoplukovo, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Erik Valent, T. Mlyňany, Pavol Bradáč, Golianovo, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Vojtech Borka, Trstice, Margita Pánisová, D. Krškany

32 - Milan Vörös, Jozef Hudec st., Viliam Halla st., Michal Garay, František Piška, Anton Cibiry, Nitra, Jozef Paulovič, Jakub Baranec, Dušan Babocký, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Jozef Lenčeš, Roman Harčár, Šaľa, Ladislav Holečka, Ladice, Karol Bujalko, Vráble, František Laczko, Tešedíkovo, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Andrej Repta, Branč, Ján Lipovský, Báb, Štefan Finta, Jarok, Marián Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Roman Obložinský, Ivanka, Attila Szolnoki, Dyčka, Pavel Kúsek, Žikava, Peter Tuhý, Machulince

31 - Nina Mikulová, Ján Hnilica, Dominik Bartakovič, Marian Barta, Miroslav Lieskovský, Tomáš Levčík, Jožko Moder, Nitra, Ladislav Molnár, Roman Uher, Šaľa, Štefan Varga, Július Szarka, Topoľnica, Ladislav Szöke, Vráble, Marcel Pánis, Juraj Holták, D. Krškany, Juraj Vrábel, Lužianky, František Chudý, Peter Korec, Rišňovce, Alexander Repta, Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Švec, Hostie

30 - Peter Solčianský, Stanislav Habáň, Michal Kucharovič, Erik Viskup, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Vass, Baloň, Anna Fazekašová, Neded, Miroslav Tonka, Sľažany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Anton Adamec, H. Lefantovce, Dušan Podhradský, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Marek Kutak, Lehota, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
29 - Ľudovít Kováč, Jozef Drobec, Nitra, Jozef Baťala, Žitavany, Veronika Tonková, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Imrich Drozdák, Babindol, Daniel Jamrich, Kolíňany, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Bodi, Zbehy, Marián Labai, Mankovce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Jozef Obložinský, Peter Vašek, Ivanka
28 - Jozef Nemeš st., Nitra, Tatiana Mifková, Šaľa, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Július Bradáč, Golianovo, Galina Ferusová, Mojmírovce
27 - Ján Golha, Radoslav Bajnek, Vráble, Pavel Períček, Rišňovce, Ivan Eliáš, Nitra, Miroslav Kozlík, Golianovo, Alica Michalková, Šaľa, Michal Strišovský, Jelšovce, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Kornel Gál, Žirany, Roland Babulic, Lukáčovce, Milan Fridrich, Rumanová
26 - Ján Šimun, Milan Borovský, Monika Skalická, Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ladislav Németh, Golianovo, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
25 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Ivan Bradáč, Golianovo, Tibor Fabiš, Nitra, Michal Hitka, Martin n/Ž.
24 - Jozef Kóša, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Marek Hlava, Praha, Vlado Jánošík, D. Krškany, Miloš Macala, Gáň, Dalibor Bradáč, Golianovo, Gabriel Fazekaš, Neded
23 - Janka Danková, Oľga Szabová, Nitra, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Jakub Vojtek, Vráble, Peter Svitač, Telince
22 - Ladislav Nagy, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľuboš Rusnák, Lehota, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Štefan Šlosár, Golianovo, Jozef Šebík, Topoľčianky
21 - Lukáš Grznár, Radošina, Dionýz Pecháček, Milan Hajaš, Nitra
20 - Erik Šimák, D. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Peter Duchoň, Jozef Bradáč, Golianovo, Kristián Györi, Neded, František Štefák, Mojmírovce
19 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Miroslav Šiller, Golianovo
18 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Miloš Remenár, Sereď
17 - Jozef Zima, Vráble, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda
16 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Kováč, Nitra
15 - Jozef Palkovič, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
14 - Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Janka Záhradníková, Cabaj-Čápor
13 - Ivanko Magdolen, Igor Kotora, Ján Jedlička, Ľuboš Šindler, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Peter Civáň, Golianovo, Mária Krasňanská, Nové Sady, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Ľubica Homolová, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Peter Liška, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany, Jozef Svolík, Obyce
11 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Erik Candrák, Alekšince, Janka Čambalová, Michal Borovský, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Miro Sojka, Mankovce
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Pavol Tkáčik, Štefan Krajanec, Nitra
9 - Ján Londák, Zl. Moravce, Ján Šiška, Katarína Billiková, Samuel Slamka, Nitra, Vojtech Mesároš, Lehota
8 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Dušan Čuchta, Žitavany
7 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Andrea Andrášiková, Nitra
6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Studený, Dávid Bernát, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radovan Polák, Topoľčianky, Marianna Džurbanová, Slepčany, Janka Gálová ml., Žirany
5 - Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Peter Pavelka, Erika Belicová, Juraj Kadiš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky, Dušan Šlosár, Golianovo, Július Pápay, H. Kráľová
4 - Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Anita Valová, Nina Letková, Ján Palka, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, Marcel Hajaš, D. Krškany, Diana Mraková, Malá Mača
3 - Milan Žákovič, Alekšince, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Nitra, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Oskar Bíro, Čakajovce, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Anton Krajačič, H. Kráľová
2 - Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Ladislav Turba, Daniela Tasáryová, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Lenka Sýkorová, Nitra, Marianna Petková, Slepčany
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

Dvaja tipéri - Jaroslav Skačan a Slavomír Tóth - uhádli 9 zápasov! Až 25 tipérov si pripísali 8 bodov.
J. Skačan a S. Tóth si rozdelia kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  7. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 467
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 933
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 280
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 260
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 313
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 12 758
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 974
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 409
  9. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť 10 734
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 562
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Topoľčiankach budú testovať podľa abecedy

Harmonogram bude platiť v sobotu aj v nedeľu.

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Už ste čítali?