Streda, 19. február, 2020 | Meniny má Vlasta

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Víťazom 10. kola je Jožko Černý z Rumanovej, ktorý uhádol 9 zápasov! Poradie na čele: 57 - Andrejka Božiková, 56 - Miroslav Drahoš, 55 - Miloš Kukučka, atď.

Kartón piva si v 9. kole rozdelili dvaja tipéri. Vľavo Jaroslav Skačan zo Žihárca, vpravo Dávid Tóth z H. Kráľovej, ktorý prevzal odmenu za otca Slavomíra.Kartón piva si v 9. kole rozdelili dvaja tipéri. Vľavo Jaroslav Skačan zo Žihárca, vpravo Dávid Tóth z H. Kráľovej, ktorý prevzal odmenu za otca Slavomíra.(Zdroj: ki, lo)

Správne tipy 10. kola

B. Bystrica - FC Nitra    1:3    2
Dubnica - Galanta    2:0    1
D. Saliby - FC Nitra jun.    0:2    2
Tešedíkovo - Tovarníky     1:3    2
Selice - Kolíňany     1:3    2
Šurianky - Jarok    5:1    1
Mojmírovce - Diakovce    4:0    1
D. Obdokovce - Veľký Cetín    0:4    2
Sľažany - ViOn C/Volkovce    2:1    1
Topoľnica - Sládkovičovo    3:4    2

Poradie po 10. kole

57 - Andrejka Božiková, Hosťovce

56 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

55 - Miloš Kukučka, Žitavany

54 - Iveta Matejová, Nitra, Ľubomír Ballay, Lužianky, Emil Dubec, Žitavany

Článok pokračuje pod video reklamou

53 - Daniel Tasáry, Nitra, Tomáš Lenický, H. Kráľová

52 - Alexander Jurík, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Jaroslav Grman, Vráble, Juraj Mészáros, Selice, Marek Fábry ml., Šurianky, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Peter Vrabec, Čakajovce

51 - Boris Grežo, Štefan Zabák, Rado Vágai, René Daniš, Vlado Krajčovič, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Zuzana Beneová, D. Obdokovce, František Novák, Tešedíkovo, Tibor Križovič st., Šaľa, Andrej Hudec, Čeľadice, Miroslav Močol, Hlohovec

50 - Miro Raček, Pavel Dojčár, Marek Husivarga, Jaroslav Andrášik, Nitra, Milan Lazan, Šaľa, Peter Sliška, Šurianky, Juraj Valla, V. Zálužie, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Pápay, Močenok, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Juhász, Kolíňany, Roman Margetin, Rišňovce, Karol Blažovič, Lužianky, Zara Čekey, Pohranice, Ján Gál, Žirany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

49 - Róbert Marinov, Roman Sýkora, Pavel König, Pavol Krajčo, Štefan Csampai, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Dekan, Velčice, Darina Horváthová, Podhorany, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Albín Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Lukáš Mesároš, Lehota, Barbora Homolová, Lúčky, Peter Hipp, Šaľa, Anton Bábik, Rumanová, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Drahovský, Pusté Sady

48 - Július Michalička, Pavel Čvirik, Štefan Bede, Dušan Novorolník, Vladimír Zabák, Ladislav Piška, Vladimír Nemšovský, Nitra, Tibor Széker, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Mária Mesárošová, Lehota, Jaroslav Skačan, Žihárec, Michal Čery, Jelenec, Jožko Černý, Rumanová, Bartolomej Guľka, Branč, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Šabo, Žitavany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Török, Pata, Milan Bíro, Čakajovce, Imrich Maťo, Golianovo

47 - Pavel Hrnčár, Ľubica Tasáryová, Patrik Andrášik, Martin Krajčír, Ivan Minárik, Ľuboš Rák, Juraj Urban, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Imrich Struhár, Vráble, Anton Pánis, Kostoľany p/T., György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Alexander Kobza, Čechynce, Sandra Gálová, Žirany, Jozef Šercel, Váhovce, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Roman Vrábel ml., Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Révay, Šaľa, Tomáš Minarovič, Močenok, Ladislav Kéry, Volkovce, Roman Bilický, Preseľany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Boris Mesároš, Lehota, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Guniš, Ludanice, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Pecho, Beladice, Jana Fazekašová, Podhorany, Dušan Bogár, Galanta

46 - Andrej Kudamik, Vladimír Kompas, Ivan Lauko, Michal Hunka, Ján Bernát, Jozef Nosian, František Bojda, Eduard Szabó, Viliam Halla ml., Miriama Ďurinová, Jozef Gutai, Nitra, Jozef Virág, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Žirany, Miroslav Mrázik, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marek Vlček, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Peter Náhlik, Nové Sady, Miroslav Havetta ml., Pavel Gálik, Lovce, Marek Paukov, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Kóssi, Čifáre, Jaromír Slíž, Beladice, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marian Titka, Šaľa, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Sládeček, V. Zálužie, Pavol Török, V. Dolina, Janka Tóthová, H. Kráľová, Dušan Gál, Klasov, Jana Dudonová, Sereď, Viktor Branický, Rumanová, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Matúš Jančo, Jelenec

45 - Michal Lauko, Peter Krajčo, Juraj Náhlovský, Štefan Matesko, Stano Gábor, Miloš Sýkora, Pavol Ďurina, Milan Petráš, Nitra, Ľuboš Nagy, František Andraško, Jelenec, Arpád Fazekaš, Neded, Michaela Benköová, Močenok, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Veronika Kukučková, Ján Félis, Žitavany, Viliam Félis, Vráble, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ľudovít Desat, Podhorany, Imrich Guzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Róbert Jánošík, D. Krškany, Dezider Vanko, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Bohuš Baják, Vincent Hunka, Lužianky, Vladimír Guláš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Búcora, Šurianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Hanka Gálová, Výčapy - Opatovce, František Kausek, Klasov, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ladislav Čekey, Pohranice, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Dubnička, Váhovce, Imrich Hrdlica, Báb, Róbert Lipecký, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Vladimír Kubala, Belince

44 - Miro Račko, Igor Drotár, Slavomír Kotrla, Ladislav Skalický, Bohuslav Bene, Nitra, Gabriel Odráška, Róbert Pospiš, Jozef Baláž, René Vincze, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Radek Kováčik, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Mirka Guzmická, Ivanka, Jozef Rehuš, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Rybanský, Kapince, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Vojtech Földeši, Janíkovce, Ján Babčan, Ján Kollár, Zbehy, Dušan Vnučko, Ivan Kozár, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Roman, Čab, Vladimír Gálik, Jelenec, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michal Hájnik, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Filo, Mojmírovce

43 - Jarmila Saidová, Ladislav Nosian, Jozef Prešinský, Roman Mrázik, Miroslav Fábry, Ľubomír Turňa, Dajana Borovská, Nitra, Eva Lahučká, Ľubomír Králik, Peter Čepček, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Zuzana Ürge, Ladislav Héviz, Milan Bekéni, Šaľa, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Lukáč, Lehota, Silvester Lenčéš, Močenok, Gabriel Šuba, Čechynce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jana Gálová, Žirany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Anna Duczová, H. Kráľová, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, František Čaniga, Dražovce, Jozef Kuzmický, Lubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Marek Fábry, Šurianky, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Adam Bíro, Čakajovce, Jozef Andel, Vráble, Jozef Šidó, Veľká Mača, Vladimír Ďurinka, Kolta, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Anton Kostoláni, M. Lapáš

42 - Štefan Dékány, Ľubomír Bartakovič, Marián Benca, Martin Tesár, Karol Ryba, Jakub Bernát, Ladislav Fazekaš, Mária Königová, Mária Sýkorová, Ernest Mako, František Benc, Miroslav Brezina, Ľudovít Laca, Roman Hradecký, Milan Zmeko, Nitra, Peter Zeleňák, Róbert Sedlák, Slavo Kališ, Timea Mészárosová, Šaľa, Daniela Sečkárová, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Štefák, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Veronika Nováková, Tešedíkovo, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Török, František Kóša, Branč, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Machata, Lúčnica, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Henrich Richter, Bratislava, Terka Tasáryová, Ivanka

41 - Vladimír Ťapušík, Viera Lauková, Dezider Zaujec, Miloš Segéň, Mária Kóšová, Ján Doboš, Marián Mičík, Ľudovít Konečný, Peter Plandora, Peter Kardoš, František Hrnčiar st., Dominik Slamka, Vladimír Galas, Daniel Mičík, Stanislav Billik, František Dedič, Ján Antal, Lucia Némethová, Ľuboš Mičík, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavel Bachan, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Martina Hippová, Pavol Sedliačik, Pavel Mihálik, Šaľa, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Jacsa, Žihárec, Anton Kazáň, Štefan Fiala, Branč, Benjamín Odráška, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Ivanko Vanko, Stanislav Debnár, Zbehy, Róbert Lešš ml., Močenok, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Hudec, Viktor Balko, Adam Nádaský, Lužianky, Alex Lovaš, H. Saliby, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Anton Viskup, Pusté Sady, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Martin Mokráň, Topoľčany

40 - Milan Púčik, Ľudovít Černek, František Filo, Ladislav Pindeš, Mariana Letková, Ján Kmeťo, František Juhás, Nitra, Ján Školník, Jozef Jamrich, Martin Petrovič, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Jobbágy, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Roško, Dyčka, Róbert Lešš, Michaela Dobišová, Močenok, Cyril Slamka, Štefan Valovič, Peter Macháč, František Margetin, Rišňovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Milan Fúska, Sára Selecká, Branč, Jozef Chovanec, Šurianky, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alexander Németh, Čechynce, Vladimír Miškolci, Lehota, Peter Andódi, Dlhá n/V.

39 - Erich Schober, Vlado Sásik, Milan Ružička, Vladimír Šabík, Dušan Letko, Richard Karabinoš, Nitra, Jozef Masár, Sabína Korcová, Peter Rajnoha, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Marián Móri, Pavol Uher, Ján Szöcs, Miroslav Mokráš, Šaľa, Ján Štepianský, Hostie, Lukáš Stanko, Sereď, Tibor Panyik, Matúškovo, Štefan Hrúzik, Hosťovce, František Lörinc, Lúčnica, Ivan Tóth, Marián Straňák, H. Kráľová, Andrej Maťo, Jarok, Roman Guzmický, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Peter Vranský, Zbehy, Eva Gombášová, Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince, Eduard Kontár, H. Saliby, František Imre, Branč, Erik Valent, T. Mlyňany, Margita Pánisová, D. Krškany, Marek Kutak, Lehota, Tibor Horváth, Komjatice

38 - Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie, Jaroslav Petko, Piešťany, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Tibor Pittich, Róbert Ščepka, Július Miškovič, Tibor Odráška, Tibor Križovič, Šaľa, Miroslav Bédi, Lúčnica, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Boris Lacika, Pavol Králik, Zbehy, Ján Hnilica, Ján Hudec, František Grom, Vladimír Papp, Dávid Said, Viliam Halla st., Anton Cibiry, Nikolo Sabó, Nitra, Albert Lauro, Čeľadice, Milan Babic, Zvolen, Štefan Ambrus, Žihárec, František Laczko, Tešedíkovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Matej Letko, D. Krškany, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Ján Lipovský, Báb, Gabriel Lešš, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Attila Szolnoki, Dyčka, František Švihorík, Pusté Sady, Vojtech Borka, Trstice

37 - Nina Mikulová, Jozef Ehrenhold, Denisa Bakošová, Milan Vörös, Juraj Demény, Michal Garay, Nitra, Gabriela Szökeová, Miroslav Oslanec, Jeremiáš Vnuk, Vráble, František Meňhert, Č. Kľačany, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Adela Tomeková, Lúčnica, Marcel Pánis, Juraj Holták, D. Krškany, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Daniel Ivančík, Čakajovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Török, V. Dolina, Gašpar Gál, Žirany, Milan Šlosár, Čab, Roman Obložinský, Ivanka, Dominika Chlebcová, Lehota, Pavol Bradáč, Golianovo, Magda Čmaradová, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava

36 - Peter Solčianský, Richard Magušin, Marian Barta, Ľuboš Baranec, Miroslav Lieskovský, Nitra, Peter Gomboš, Miroslav Šiška, Gabriel Miškovič, František Szolik, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ladislav Geleneky, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Vráble, Július Szarka, Topoľnica, Alexander Repta, Branč, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, František Sabo, Vinodol, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Kozla, Kolíňany, Marián Blaho, Čeľadice, Peter Tuhý, Machulince

35 - Tomáš Levčík, Jozef Nemeš st., Nitra, Jozef Paulovič, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Ladislav Molnár, Jozef Danada, Šaľa, Ladislav Holečka, Ladice, Anna Fazekašová, Neded, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Tonka, Sľažany, Csaba Nagy, Žihárec, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Juraj Vrábel, Lužianky, Andrej Repta, Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Podhradský, D. Krškany, Juraj Német, D. Lefantovce, Lena Kunkelová, Praha, Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Korec, Ján Jambor, Rišňovce, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Peter Švec, Hostie

34 - Stanislav Habáň, Michal Kucharovič, Erik Viskup, Jožko Moder, Nitra, Jozef Lenčeš, Roman Harčár, Šaľa, Veronika Tonková, Sľažany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Hudec st., Jozef Martiška, Dražovce, Igor Tkáč, Sereď

33 - Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Imrich Drozdák, Babindol, Roman Uher, Šaľa, František Chudý, Rišňovce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ľudovít Kováč, Nitra, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Obložinský, Ivanka, Kornel Gál, Žirany, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Galina Ferusová, Mojmírovce, Milan Fridrich, Rumanová

32 - František Piška, Jozef Drobec, Nitra, Karol Bujalko, Ján Golha, Radoslav Bajnek, Vráble, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Štefan Finta, Jarok, Marián Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Stanislav Hanták, Lukáčovce

31 - Tatiana Mifková, Šaľa, Andrej Maťo ml., Jarok, Dominik Bartakovič, Nitra, Miroslav Kozlík, Ladislav Németh, Golianovo, Michal Strišovský, Jelšovce

30 - Ján Šimun, Oľga Szabová, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Plesnivý, Jozef Hitka, Michal Hitka, Martin n/Ž., Vlado Jánošík, D. Krškany, Anton Adamec, H. Lefantovce, Pavel Períček, Rišňovce, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Roland Babulic, Lukáčovce
29 - Marián Labai, Mankovce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Peter Vašek, Ivanka
28 - Jozef Kóša, Monika Skalická, Tibor Fabiš, Nitra, Július Bradáč, Golianovo
27 - Ivan Eliáš, Janka Danková, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Štefan Šlosár, Golianovo, Alica Michalková, Šaľa, František Štefák, Mojmírovce
26 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Milan Borovský, Milan Hajaš, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Miroslav Šiller, Golianovo
25 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Dionýz Pecháček, Nitra
24 - Ladislav Nagy, Vráble, Marek Hlava, Praha, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded
23 - Jakub Vojtek, Vráble, Peter Svitač, Telince
22 - Peter Eliáš, Lúčnica, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľuboš Rusnák, Lehota, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Jozef Šebík, Topoľčianky
21 - Lukáš Grznár, Radošina, Ľuboš Šindler, Nitra
20 - Erik Šimák, D. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Peter Duchoň, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Kristián Györi, Neded
19 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Janka Záhradníková, Cabaj-Čápor
18 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Peter Civáň, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Ján Jedlička, Nitra
17 - Jozef Zima, Vráble, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda
16 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Kováč, Nitra
15 - Igor Kotora, Ľubica Homolová, Jozef Palkovič, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Marián Varga, Sľažany
14 - Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Samuel Slamka, Nitra, Dušan Čuchta, Žitavany, Vojtech Mesároš, Lehota, Miro Sojka, Mankovce
13 - Ivanko Magdolen, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Mária Krasňanská, Nové Sady, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Peter Liška, D. Krškany, Jozef Svolík, Obyce
11 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Erik Candrák, Alekšince, Janka Čambalová, Michal Borovský, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Pavol Tkáčik, Štefan Krajanec, Nitra
9 - Ján Londák, Zl. Moravce, Ján Šiška, Katarína Billiková, Nitra
8 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Martin Bachratý, Pusté Úľany
7 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Andrea Andrášiková, Nitra
6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Studený, Dávid Bernát, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Radovan Polák, Topoľčianky, Marianna Džurbanová, Slepčany, Janka Gálová ml., Žirany, Anton Krajačič, H. Kráľová
5 - Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Peter Pavelka, Erika Belicová, Juraj Kadiš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky, Dušan Šlosár, Golianovo, Marcel Hajaš, D. Krškany, Marianna Petková, Slepčany, Július Pápay, H. Kráľová
4 - Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Anita Valová, Nina Letková, Ján Palka, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Diana Mraková, Malá Mača, Iveta Bodnárová, Levice, Milan Rajtár, Zl. Moravce
3 - Milan Žákovič, Alekšince, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Diana Szabóová, Nitra, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Oskar Bíro, Čakajovce, Pavel Ščepka, Zl. Moravce
2 - Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Ladislav Turba, Daniela Tasáryová, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Lenka Sýkorová, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

Víťazom 10. kola je Jožko Černý z Rumanovej, ktorý uhádol 9 zápasov! Desiati tipéri si pripísali 8 bodov. J. Černý vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Od tohto piatku už budeme prinášať aj tipy lídrov pred víkendovým kolom.
Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  2. Jarné prázdniny na lyžiach? Jednoznačne v Jasnej
  3. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich
  4. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  5. Prečo je Nitra rajom študentov?
  6. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  7. Ako si prepojiť auto so smartfónom?
  8. Kto bude ďalší? Hľadajte s nami Učiteľa Slovenska
  9. Potraviny išli ľuďom v núdzi, uvarili 4,7 milióna porcií jedál
  10. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom
  1. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  2. Prečo je Nitra rajom študentov?
  3. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  4. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich
  5. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  6. Do BILLA športovej rodiny pribudla biatlonistka Paulína Fialková
  7. Heroes: Klienti sú naši hrdinovia
  8. Domácnosti teraz môžu získať dotáciu až 3 400 eur
  9. Jarné prázdniny na lyžiach? Jednoznačne v Jasnej
  10. Hollého 6 – reprezentatívne kancelárie v centre Žiliny
  1. Viete aký dôchodok budete mať? Radšej si ho vypočítajte 17 158
  2. Vyrábali kozmetiku, o ktorú nebol záujem. Napriek tomu prerazili 10 841
  3. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 10 821
  4. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 7 409
  5. Darujte od srdca pre rozum 7 054
  6. Bytová kríza. Ako na daňové priznanie? Kam investovať? 6 488
  7. SME proti extrémizmu na školách 5 780
  8. Peniaze z poistky môžete dostať rýchlejšie. Poradíme vám ako 5 580
  9. Iná tvár Turecka: Oplatí sa navštíviť Severný Cyprus? 5 508
  10. Obraz, ktorý chceli komunisti do každého bytu, ide na kreditky 5 421

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hľadajú nezvestnú 15-ročnú Máriu

Tínedžerka pochádza z obce Čaradice a v súčasnosti je chovankyňa Centra pre deti a rodinu Štós v Jasove.

Hľadajú 39-ročného Nitrana, má ísť do väzenia

Vydali naňho príkaz na dodanie do výkonu trestu pre marenie úradného rozhodnutia.

Hľadaný Vladimír Stúpal.

Hudobníci predvedú ideálny zážitok k dnešnej dobe aj k zimným večerom

Tóny klavíra v sprievode flauty, basgitary a bicích doplní ak špeciálny hosť - zoskupenie Lorem Ipsum.

Drogová dílerka zo Šale skončila vo väzbe

V minulosti ju už za drogovú trestnú činnosť trestali.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ivan zomrel po operácii ucha. Jeho stav zhoršila nemocničná baktéria

Znalecký posudok je podľa prokuratúry mimoriadne rozsiahly. V kauze zostáva vypočuť ešte jednu lekárku.

V Rojkove sa stala smrteľná dopravná nehoda

Vodič dodávky zrazil chodca.

V čadčianskej továrni vyrábajú originálne kúsky, ktoré nosia televízne osobnosti

Cieľom slovenskej módnej značky dF je podľa jej slov osloviť nielen bežných zákazníkov, ale aj tých náročnejších.

Policajti hľadajú 25-ročného Handlovčana, vyhýba sa nástupu do výkonu trestu (+FOTO)

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 25-ročnom Milanovi z Handlovej.

Už ste čítali?