Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Attila Szolnoki z Dyčky uhádol všetkých 10 zápasov! Poradie na čele: 62 - Miroslav Drahoš, Hosťovce; 61 - Andrejka Božiková, Hosťovce, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 10. kola Jožko Černý z Rumanovej.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 10. kola Jožko Černý z Rumanovej.(Zdroj: ki)

Správne tipy 11. kola

FC Nitra - Šamorín 3:0 1
Trnava B - Sereď 2:2 X
ČFK Nitra - Hrušovany 2:2 X
Preseľany - Zbehy 1:2 2
Radošina - Tešedíkovo 0:4 2
Štvrtok n/O. - Šoporňa 2:0 1
Klasov - Ivanka 3:0 1
N. Hrnčiarovce - D. Obdokovce 3:4 2
D. Štitáre - Lúčnica 3:1 1
Hosťovce - Obyce 4:1 1

Poradie po 11. kole

62 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

61 - Andrejka Božiková, Hosťovce

59 - Iveta Matejová, Boris Grežo, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Miloš Kukučka, Žitavany

58 - Štefan Zabák, Alexander Jurík, Vlado Krajčovič, Nitra, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Ballay, Lužianky, Juraj Mészáros, Selice, Tibor Križovič st., Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Miroslav Močol, Hlohovec

Článok pokračuje pod video reklamou

57 - Daniel Tasáry, Jaroslav Andrášik, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Emil Dubec, Žikava

56 - Peter Sliška, Marek Fábry ml., Šurianky, Darina Horváthová, Podhorany, Jaroslav Grman, Vráble, Miro Raček, Nitra, František Novák, Tešedíkovo, Andrej Hudec, Čeľadice, Karol Blažovič, Lužianky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

55 - Róbert Marinov, Rado Vágai, René Daniš, Vladimír Zabák, Pavel Dojčár, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Ján Dekan, Velčice, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Hipp, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Juhász, Kolíňany, Zara Čekey, Pohranice, Peter Vrabec, Čakajovce

54 - Roman Sýkora, Jakub Bernát, Pavol Krajčo, Marek Husivarga, Nitra, Juraj Valla, V. Zálužie, György Jakubecz, H. Saliby, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Kováč, Vráble, Albín Tóth, Čakajovce, Mária Mesárošová, Lehota, Barbora Homolová, Lúčky, Milan Lazan, Šaľa, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Šabo, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Glovenský, Košúty

53 - Pavel Hrnčár, Patrik Andrášik, Štefan Bede, Ivan Minárik, František Bojda, Pavel König, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Kóssi, Čifáre, Sandra Gálová, Ján Gál, Žirany, Milan Minarovič, Behynce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Anton Bábik, Rumanová, Ladislav Kéry, Volkovce, Roman Bilický, Preseľany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Bíro, Čakajovce

52 - Andrej Kudamik, Peter Krajčo, Július Michalička, Vladimír Kompas, Juraj Urban, Vladimír Nemšovský, Nitra, Marian Titka, Ján Révay, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Náhlik, Nové Sady, Tibor Széker, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Alexander Kobza, Čechynce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Vojtech Földeši, Janíkovce, Roman Vrábel ml., Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Bartolomej Guľka, Branč, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Jozef Török, Pata, Boris Mesároš, Lehota, Peter Pecho, Beladice, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Imrich Maťo, Golianovo, Dušan Bogár, Galanta

51 - Juraj Náhlovský, Ivan Lauko, Ľubica Tasáryová, Michal Hunka, Pavel Čvirik, Ján Bernát, Martin Krajčír, Dušan Novorolník, Stanislav Billik, Ladislav Piška, Štefan Csampai, Jozef Gutai, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Radek Kováčik, Imrich Struhár, Vráble, Miroslav Mrázik, Peter Šponiar, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Marek Vlček, Jozef Čentéš, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Zoltán Odráška, Janka Tóthová, H. Kráľová, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Jožko Černý, Viktor Branický, Rumanová, Tomáš Minarovič, Močenok, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Milan Bekéni, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jana Fazekašová, Podhorany

50 - Michal Lauko, Štefan Matesko, Igor Drotár, Jozef Prešinský, Eduard Szabó, Viliam Halla ml., Miriama Ďurinová, Ľuboš Rák, Nitra, Peter Čepček, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michaela Benköová, Július Pápay, Močenok, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marek Paukov, Žitavany, Peter Lukáč, Lehota, Viliam Félis, Vráble, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Slíž, Beladice, Imrich Guzmický, Ivanka, Dezider Vanko, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Bohuš Baják, Lužianky, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Dušan Gál, Klasov, Ján Hegyi, Jelka, Jana Dudonová, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Csaba Sándor, Kolíňany, František Andraško, Matúš Jančo, Jelenec, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Ivan Kozár, D. Krškany

49 - Marián Benca, Jarmila Saidová, Stano Gábor, Bohuslav Bene, Nitra, René Vincze, Peter Zeleňák, Zuzana Ürge, Šaľa, Ľubomír Králik, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Zahnaš, Vincent Hunka, Lužianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Pavel Gálik, Lovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Jaromír Slíž, Beladice, František Čaniga, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab, Ján Félis, Žitavany, František Kóša, Branč, Vladimír Ďurinka, Kolta, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Milan Pagáč, Ivanka, František Kausek, Klasov, Vladimír Gálik, Jelenec, Bohuš Konopásek, Rumanová, Jaro Fúska, Ján Kollár, Zbehy, Michal Hájnik, Pusté Sady, Štefan Dubnička, Váhovce, Imrich Hrdlica, Báb, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Vladimír Kubala, Belince

48 - Miro Račko, Martin Tesár, Miloš Segéň, Karol Ryba, Marián Mičík, Ladislav Fazekaš, Pavol Ďurina, Miroslav Fábry, Slavomír Kotrla, Ladislav Skalický, Roman Hradecký, Ján Antal, Dajana Borovská, Nitra, Martina Hippová, Gabriel Odráška, Šaľa, Arpád Fazekaš, Neded, Eva Lahučká, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Veronika Kukučková, Žitavany, Anna Pacherová, Sľažany, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Štefan Tóth, Klasov, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miloš Gál st., Žirany, Jaroslav Lazor „Jarik“, Matúš Vajzer, Báb, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Ján Babčan, Zbehy, Jozef Kuzmický, Ivanka, Alexander Mikláš, Rumanová, Marek Fábry, Jozef Búcora, Šurianky, Jozef Šidó, Veľká Mača, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Kristián Varga, Tešedíkovo, Vladimír Machata, Lúčnica, Ladislav Čekey, Pohranice, Henrich Richter, Bratislava, Attila Szolnoki, Dyčka, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Filo, Mojmírovce

47 - Dezider Zaujec, Ladislav Nosian, Jozef Nosian, Roman Mrázik, František Benc, Miroslav Brezina, František Dedič, Nitra, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Róbert Sedlák, Šaľa, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Jozef Jamrich, František Kunkel, Zl. Moravce, Silvester Lenčéš, Močenok, Jana Gálová, Žirany, Mirka Guzmická, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Rybanský, Kapince, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Guniš, Ludanice, Alexander Németh, Čechynce

46 - Vladimír Ťapušík, Milan Púčik, Mária Kóšová, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Dominik Slamka, Ľudovít Laca, Ľuboš Mičík, Nikolo Sabó, Nitra, Pavel Bachan, Sabína Korcová, Zl. Moravce, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Vráble, Miroslav Mokráš, Pavel Mihálik, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Milan Kukučka, Žitavany, Ladislav Babóti, Vlčany, František Lörinc, Lúčnica, Jozef Horňák, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jozef Gál, Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Veronika Nováková, Tešedíkovo, Anton Kazáň, Štefan Fiala, Milan Fúska, Branč, Anna Duczová, H. Kráľová, František Maťo, D. Obdokovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Dušan Vnučko, D. Krškany, Róbert Lešš ml., Močenok, Adam Bíro, Čakajovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Pavol Viskup, Báb, Anton Viskup, Pusté Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Viktor Balko, Lužianky

45 - Štefan Dékány, Ľubomír Bartakovič, Vladimír Papp, Vlado Sásik, Peter Plandora, Mária Königová, Mária Sýkorová, František Hrnčiar st., Ernest Mako, Milan Petráš, Ľubomír Turňa, Ján Kmeťo, Milan Zmeko, Nitra, Ján Školník, Peter Rajnoha, Daniela Sečkárová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Baláž, Peter Jobbágy, Ladislav Héviz, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Adela Tomeková, Lúčnica, Róbert Lešš, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Cyril Slamka, Peter Macháč, Rišňovce, Viliam Moravčík, Kajal, Lukáš Stanko, Sereď, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Slavomír Sysel, H. Kráľová, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ivanko Vanko, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Sára Selecká, František Imre, Branč, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Štefan Hudec, Adam Nádaský, Lužianky, Erik Valent, T. Mlyňany, Lubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Ivanka, Martin Mokráň, Jozef Barát, Topoľčany

44 - Ján Hnilica, František Grom, Viera Lauková, Ľudovít Konečný, Erich Schober, Milan Ružička, Dávid Said, Ladislav Pindeš, Vladimír Galas, Daniel Mičík, František Juhás, Richard Karabinoš, Nitra, Jozef Sklenár, Róbert Pospiš, Pavol Uher, Tibor Odráška, Slavo Kališ, Timea Mészárosová, Šaľa, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Martin Petrovič, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Dodo Augustín, Topoľčianky, Tibor Panyik, Matúškovo, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Štefák, Štefan Valovič, Rišňovce, Milan Roško, Dyčka, Juraj Dubeň, Marek Kutak, Vladimír Miškolci, Lehota, Milan Babic, Zvolen, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Peťovský, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Benjamín Odráška, Zuzana Lovászová, Marián Straňák, H. Kráľová, Matej Letko, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Marián Pauk, Rumanová, Stanislav Debnár, Zbehy, František Švihorík, Pusté Sady, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Zoltán Jancsó, Vlčany

43 - Marian Barta, Ľudovít Černek, František Filo, Peter Kardoš, Mariana Letková, Nitra, Ladislav Geleneky, Irena Petková, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Miroslav Bédi, Lúčnica, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Roman Guzmický, Ivanka, Pavol Sedliačik, Šaľa, Filip Marinov, Rumanová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Kubáň, Alekšince, František Margetin, Rišňovce, Pavel Kúsek, Žikava

42 - Richard Magušin, Denisa Bakošová, Miroslav Lieskovský, Vladimír Šabík, Dušan Letko, Viliam Halla st., Stanislav Habáň, Jozef Nemeš st., Anton Cibiry, Nitra, Marián Móri, Ján Szöcs, Július Miškovič, Tibor Križovič, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marián Zlatňanský, Peter Struk, Zl. Moravce, Gabriela Szökeová, Miroslav Oslanec, Vráble, Ján Štepianský, Peter Švec, Hostie, Marián Valla, V. Zálužie, Ivan Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Ambrus, Csaba Nagy, Žihárec, Juraj Holták, D. Krškany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Török, Branč, Peter Török, V. Dolina, Milan Šlosár, Čab, Jozef Chovanec, Šurianky, Pavol Bradáč, Golianovo, Ján Kozla, Kolíňany, Vojtech Borka, Trstice, Tibor Horváth, Komjatice

41 - Peter Solčianský, Milan Vörös, Juraj Demény, Lucia Némethová, Nitra, Tibor Pittich, Róbert Ščepka, Gabriel Miškovič, Roman Harčár, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Varga, Július Szarka, Topoľnica, Jaroslav Petko, Piešťany, Jozef Baťala, Žitavany, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Lipovský, Báb, Gašpar Gál, Žirany, Ľuboš Varga, Rumanová, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Roman Obložinský, Ivanka

40 - Nina Mikulová, Jozef Ehrenhold, Ján Hudec, Ľuboš Baranec, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Meňhert, Č. Kľačany, Marcel Pánis, D. Krškany, Boris Lacika, Pavol Králik, Zbehy, Peter Gomboš, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, František Sabo, Vinodol, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Martiška, Dražovce, Igor Tkáč, Sereď, Dominika Chlebcová, Lehota, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Andódi, Dlhá n/V., Peter Tuhý, Machulince

39 - Jozef Hudec st., Tomáš Levčík, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice, Anna Fazekašová, Neded, Miroslav Šiška, Ladislav Molnár, Šaľa, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, František Chudý, Rišňovce, Lena Kunkelová, Praha, Eduard Kontár, H. Saliby, Ičko Čapkovič, D. Krškany
38 - Ján Šimun, Erik Viskup, Jožko Moder, Nitra, Mário Slezák, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Miroslav Tonka, Veronika Tonková, Sľažany, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Lenčeš, Jozef Danada, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Alexander Repta, Branč, Daniel Jamrich, Kolíňany, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Korec, Rišňovce, Kornel Gál, Žirany, Galina Ferusová, Mojmírovce
37 - Ľudovít Kováč, Michal Garay, Jozef Drobec, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Daniel Ivančík, Čakajovce, Roman Uher, Šaľa, Juraj Vrábel, Lužianky, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Obložinský, Ivanka, Radoslav Bajnek, Vráble
36 - Dušan Babocký, Zl. Moravce, Ján Golha, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Imrich Drozdák, Babindol, František Szolik, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Marián Blaho, Čeľadice, Milan Fridrich, Rumanová
35 - Vlado Jánošík, D. Krškany, Andrej Maťo ml., Jarok, Pavel Períček, Rišňovce, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Milan Greguš, Zbehy, Ľudmila Verešová, Golianovo, Michal Kucharovič, Nitra, Michal Strišovský, Jelšovce
34 - Dalibor Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Oľga Szabová, Nitra
33 - Tatiana Mifková, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Bodi, Zbehy, František Piška, Milan Hajaš, Nitra, Roland Babulic, Lukáčovce
32 - Ladislav Nagy, Karol Bujalko, Vráble, Jozef Plesnivý, Michal Hitka, Martin n/Ž., Michal Gajdoš, Nemčiňany, Štefan Finta, Jarok, Július Bradáč, Golianovo
31 - Ladislav Vass, Baloň, Dominik Bartakovič, Milan Borovský, Janka Danková, Monika Skalická, Tibor Fabiš, Nitra
30 - Juraj Minárik, Obyce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Jozef Kóša, Nitra, Štefan Šlosár, Miroslav Šiller, Golianovo, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Jozef Hitka, Martin n/Ž., František Štefák, Mojmírovce
29 - Marián Labai, Mankovce, Peter Vašek, Ivanka
28 - Marek Hlava, Praha
27 - Ivan Eliáš, Ľuboš Šindler, Nitra, Alica Michalková, Šaľa
26 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
25 - Dionýz Pecháček, Ján Jedlička, Nitra, Jozef Bradáč, Golianovo
24 - Peter Civáň, Golianovo, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded
23 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jakub Vojtek, Vráble, Peter Duchoň, Golianovo, Peter Svitač, Telince, Janka Záhradníková, Cabaj-Čápor
22 - Peter Eliáš, Lúčnica, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľuboš Rusnák, Lehota, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Jozef Šebík, Topoľčianky
21 - Lukáš Grznár, Radošina, Jozef Kučera, Šaľa
20 - Erik Šimák, D. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Kristián Györi, Neded
19 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Mária Krasňanská, Nové Sady, Jozef Kováč, Nitra, Vojtech Mesároš, Lehota
18 - Ľubica Homolová, Samuel Slamka, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Dušan Čuchta, Žitavany
17 - Jozef Zima, Vráble, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda, Miro Sojka, Mankovce
16 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Toman, D. Krškany
15 - Igor Kotora, Jozef Palkovič, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Marián Varga, Sľažany
14 - Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Michal Borovský, Nitra, Martin Bachratý, Pusté Úľany
13 - Ivanko Magdolen, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Katarína Billiková, Pavol Tkáčik, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Peter Liška, D. Krškany, Jozef Svolík, Obyce
11 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Radovan Polák, Topoľčianky, Erik Candrák, Alekšince, Janka Čambalová, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Štefan Krajanec, Nina Letková, Nitra
9 - Ján Londák, Zl. Moravce, Ján Šiška, Ján Palka, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová
8 - Ernest Lenický, Anton Krajačič, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Marcel Hajaš, D. Krškany
7 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Oskar Bíro, Čakajovce, Andrea Andrášiková, Nitra
6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Studený, Dávid Bernát, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marianna Džurbanová, Slepčany, Janka Gálová ml., Žirany, Iveta Bodnárová, Levice
5 - Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Peter Pavelka, Erika Belicová, Juraj Kadiš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky, Dušan Šlosár, Golianovo, Marianna Petková, Slepčany, Július Šípoš, Galanta, Lucia Ďurianova, Nová Baňa
4 - Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Anita Valová, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Diana Mraková, Malá Mača, Milan Rajtár, Zl. Moravce
3 - Milan Žákovič, Alekšince, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Diana Szabóová, Nitra, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Pavel Ščepka, Zl. Moravce
2 - Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Ladislav Turba, Daniela Tasáryová, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Lenka Sýkorová, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

Víťazom 11. kola je Attila Szolnoki z Dyčky, ktorý uhádol všetkých 10 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Pre zaujímavosť: nikto neuhádol 9 zápasov, ale deviati tipéri trafili osem.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. ... viac ako vzdelanie
  2. Maturuješ a hľadáš kam na vysokú?
  3. Ktorá farba je tá tvoja?
  4. Naštartuj svoju budúcnosť na EkF TUKE
  5. Jarné prázdniny na lyžiach? Jednoznačne v Jasnej
  6. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  7. Ako si prepojiť auto so smartfónom?
  8. Kto bude ďalší? Hľadajte s nami Učiteľa Slovenska
  9. Potraviny išli ľuďom v núdzi, uvarili 4,7 milióna porcií jedál
  10. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom
  1. Naštartuj svoju budúcnosť na EkF TUKE
  2. Ktorá farba je tá tvoja?
  3. Maturuješ a hľadáš kam na vysokú?
  4. ... viac ako vzdelanie
  5. Študuj matematiku, fyziku a informatiku v Prahe
  6. Prečo je Nitra rajom študentov?
  7. Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!
  8. Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich
  9. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo
  10. Do BILLA športovej rodiny pribudla biatlonistka Paulína Fialková
  1. Viete aký dôchodok budete mať? Radšej si ho vypočítajte 16 397
  2. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 11 020
  3. Vyrábali kozmetiku, o ktorú nebol záujem. Napriek tomu prerazili 10 558
  4. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 7 296
  5. Darujte od srdca pre rozum 6 994
  6. Bytová kríza. Ako na daňové priznanie? Kam investovať? 6 372
  7. SME proti extrémizmu na školách 5 717
  8. Peniaze z poistky môžete dostať rýchlejšie. Poradíme vám ako 5 502
  9. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo 5 469
  10. Iná tvár Turecka: Oplatí sa navštíviť Severný Cyprus? 5 442

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hľadajú nezvestnú 15-ročnú Máriu

Tínedžerka pochádza z obce Čaradice a v súčasnosti je chovankyňa Centra pre deti a rodinu Štós v Jasove.

Hľadajú 39-ročného Nitrana, má ísť do väzenia

Vydali naňho príkaz na dodanie do výkonu trestu pre marenie úradného rozhodnutia.

Hľadaný Vladimír Stúpal.

Hudobníci predvedú ideálny zážitok k dnešnej dobe aj k zimným večerom

Tóny klavíra v sprievode flauty, basgitary a bicích doplní ak špeciálny hosť - zoskupenie Lorem Ipsum.

Drogová dílerka zo Šale skončila vo väzbe

V minulosti ju už za drogovú trestnú činnosť trestali.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Rojkove sa stala smrteľná dopravná nehoda

Vodič dodávky zrazil chodca.

Ivan zomrel po operácii ucha. Jeho stav zhoršila nemocničná baktéria

Znalecký posudok je podľa prokuratúry mimoriadne rozsiahly. V kauze zostáva vypočuť ešte jednu lekárku.

V čadčianskej továrni vyrábajú originálne kúsky, ktoré nosia televízne osobnosti

Cieľom slovenskej módnej značky dF je podľa jej slov osloviť nielen bežných zákazníkov, ale aj tých náročnejších.

Pátranie po Michalovi odvolali

Od apríla 2015 pátrala polícia po 33-ročnom Michalovi Školovi zo Svrčinovca.

Už ste čítali?