Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Juraj Bujko a Zara Čekey trafili 8 zápasov. Poradie na čele: 69 - Miroslav Drahoš, Hosťovce; 65 - Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Mészáros, Selice; atď.

Víťazom 11. kola bol Attila Szolnoki z Dyčky, ktorý uhádol 10 zápasov! Kartón piva Corgoň mu patrí právom!Víťazom 11. kola bol Attila Szolnoki z Dyčky, ktorý uhádol 10 zápasov! Kartón piva Corgoň mu patrí právom! (Zdroj: ki)

Správne tipy 12. kola

FC ViOn - Slovan 1:5 2
Skalica - FC Nitra 4:2 1
B. Bystrica - Sereď 0:1 2
Kalná n/Hr. - FC Nitra jun. 2:1 1
Tešedíkovo - Lapáš 0:1 2
Zbehy - Tovarníky -
Selice - Močenok 4:2 1
Hájske - Čakajovce 0:1 2
Machulince - Topoľčianky 2:1 1
Šintava - Košúty 9:1 1
Rišňovce - Veča 1:1 X

Poradie po 12. kole:

69 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

65 - Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Mészáros, Selice

64 - Iveta Matejová, Nitra

63 - Boris Grežo, Štefan Zabák, Alexander Jurík, Vlado Krajčovič, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Miloš Kukučka, Žitavany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., František Novák, Tešedíkovo, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Zara Čekey, Pohranice

Skryť Vypnúť reklamu

62 - Daniel Tasáry, Nitra, Jaroslav Grman, Vráble, Tibor Križovič st., Šaľa, Ľubomír Ballay, Lužianky, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Hlohovec

61 - Miroslav Piovarči, Karol Blažovič, Lužianky, Jakub Bernát, Nitra, Peter Sliška, Marek Fábry ml., Šurianky, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Hipp, Šaľa, Michal Čery, Jelenec, Andrej Hudec, Čeľadice, Roman Margetin, Rišňovce, Tibor Glovenský, Košúty, Emil Dubec, Žikava

60 - Miro Raček, Pavel Dojčár, Jaroslav Andrášik, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Dekan, Velčice, Darina Horváthová, Podhorany, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tomáš Lenický, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Čeľadice

59 - Róbert Marinov, Roman Sýkora, Ivan Minárik, Rado Vágai, Nitra, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Albín Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Mária Mesárošová, Lehota, Barbora Homolová, Lúčky, Milan Lazan, Šaľa, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Juhász, Kolíňany, Ladislav Kéry, Volkovce, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Ďurický, Branč

Skryť Vypnúť reklamu

58 - Štefan Bede, Pavel König, Pavol Krajčo, Jozef Gutai, Nitra, Ján Révay, Šaľa, Dušan Petrovič, Obyce, Juraj Káčer, Čaradice, Miroslav Kováč, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Sandra Gálová, Žirany, Milan Minarovič, Behynce, Mário Pánis, D. Krškany, Anton Bábik, Rumanová, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Bakyta, Jarok

57 - Ľuboš Nagy, Jelenec, Pavel Hrnčár, Július Michalička, Vladimír Kompas, František Bojda, René Daniš, Nitra, Tibor Széker, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Zoltán Odráška, Janka Tóthová, H. Kráľová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Marian Titka, Milan Bekéni, Šaľa, Slavko Mikula, Zbehy, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ján Šantavý, Mojmírovce, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Milan Bíro, Čakajovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Imrich Maťo, Golianovo

Skryť Vypnúť reklamu

56 - Ľubica Tasáryová, Andrej Kudamik, Peter Krajčo, Ján Bernát, Viliam Halla ml., Miriama Ďurinová, Milan Petráš, Vladimír Nemšovský, Nitra, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Vodný, Babindol, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Slíž, Beladice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Roman Vrábel ml., Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Mravík, Žitavany, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ján Hegyi, Jelka, Viktor Branický, Rumanová, Jozef Török, Pata, František Andraško, Jelenec

55 - Juraj Náhlovský, Štefan Matesko, Vladimír Zabák, Stanislav Billik, Nitra, Viliam Félis, Imrich Struhár, Vráble, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Vlček, Jozef Čentéš, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Michaela Benköová, Tomáš Minarovič, Močenok, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marek Paukov, Žitavany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lukáš Mesároš, Lehota, Dezider Vanko, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Čaniga, Dražovce, Vojtech Földeši, Janíkovce, Martina Segíňová, Sľažany, Jožko Černý, Rumanová, Bartolomej Guľka, Branč, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Ladislav Čekey, Pohranice, Jaro Fúska, Zbehy, Tibor Šebök, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Vladimír Kubala, Belince

54 - Ivan Lauko, Michal Hunka, Igor Drotár, Martin Tesár, Pavel Čvirik, Jozef Nosian, Marek Husivarga, Nitra, Gabriel Odráška, René Vincze, Šaľa, Miroslav Mrázik, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Peter Náhlik, Nové Sady, Arpád Fazekaš, Neded, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jaromír Slíž, Beladice, Imrich Guzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Július Pápay, Močenok, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Gál, Klasov, Marián Mateička, Behynce, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Gál, Žirany, Matúš Jančo, Jelenec

53 - Michal Lauko, Patrik Andrášik, Jozef Prešinský, Pavol Ďurina, Dušan Novorolník, František Dedič, Ján Antal, Juraj Urban, Ladislav Piška, Štefan Csampai, Nikolo Sabó, Nitra, Martina Hippová, Peter Zeleňák, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Miroslav Vojtek „Ara“, Radek Kováčik, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Gabriel Šuba, Čechynce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Alexander Mikláš, Bohuš Konopásek, Rumanová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Marek Fábry, Jozef Búcora, Šurianky, Jozef Šidó, Veľká Mača, František Kóša, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vladimír Machata, Lúčnica, Michal Hájnik, Pusté Sady, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Jana Dudonová, Sereď, Ivan Kozár, D. Krškany

52 - Miro Račko, Marián Benca, Stano Gábor, Ladislav Fazekaš, Miroslav Brezina, Miroslav Fábry, Slavomír Kotrla, Roman Hradecký, Nitra, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Peter Zahnaš, Lužianky, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Štefan Páleník, Prílepy, Veronika Kukučková, Žitavany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Vlado Lyžičiar, Ľudovít Desat, Podhorany, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Jozef Horňák, Rišňovce, Mirka Guzmická, Jozef Kuzmický, Ivanka, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Baláž, Róbert Pospiš, Šaľa, František Kausek, Klasov, Ján Kollár, Zbehy, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Viskup, Pusté Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Imrich Hrdlica, Báb, Dušan Bogár, Galanta

51 - Dezider Zaujec, Miloš Segéň, Karol Ryba, Marián Mičík, Ľudovít Konečný, Martin Krajčír, Eduard Szabó, Ľudovít Laca, Ladislav Skalický, Bohuslav Bene, Nitra, Eva Lahučká, Ľubomír Králik, Jozef Jamrich, Daniela Sečkárová, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Milan Kukučka, Žitavany, Silvester Lenčéš, Močenok, Štefan Tóth, Klasov, František Lörinc, Lúčnica, Jozef Kukliš, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Anton Kazáň, Branč, František Maťo, D. Obdokovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Vladimír Ďurinka, Kolta, Alex Lovaš, H. Saliby, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Pavol Viskup, Báb, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Lubor Kajaba, Ivanka, Alexander Németh, Čechynce, Jana Fazekašová, Podhorany, Martin Mokráň, Topoľčany, Jozef Filo, Mojmírovce

50 - Vladimír Ťapušík, Ľubomír Bartakovič, Ján Hnilica, Vladimír Papp, Mária Kóšová, Ladislav Nosian, Ján Doboš, Vlado Sásik, František Hrnčiar st., Ľuboš Rák, František Benc, Ľuboš Mičík, Milan Zmeko, Nitra, Miroslav Mokráš, Peter Jobbágy, Róbert Sedlák, Tibor Križovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Bachan, Sabína Korcová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Panyik, Matúškovo, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Róbert Lešš, Michaela Dobišová, Močenok, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Gál, Žirany, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Veronika Nováková, František Laczko, Tešedíkovo, Peter Rybanský, Kapince, Anna Duczová, H. Kráľová, Ján Babčan, Zbehy, Pavol Török, V. Dolina, Sára Selecká, František Imre, Branč, Alojz Jenis, Ján Félis, Žitavany, Adam Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Andel, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Terka Tasáryová, Ivanka, Adam Nádaský, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Margita Pánisová, D. Krškany

49 - Jarmila Saidová, Milan Púčik, František Grom, Viera Lauková, Marian Barta, Peter Plandora, Ernest Mako, Dominik Slamka, Daniel Mičík, Nitra, Ladislav Héviz, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ladislav Geleneky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Lukáš Stanko, Sereď, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavel Gálik, Lovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Roško, Dyčka, Jozef Hoppan, Vráble, Adela Tomeková, Lúčnica, Andrej Maťo, Jarok, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Juraj Dubeň, Vladimír Miškolci, Lehota, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Fiala, Milan Fúska, Branč, Slavomír Sysel, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Róbert Lešš ml., Močenok, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vladimír Gálik, Jelenec, Matúš Vajzer, Báb, Ján Kozla, Kolíňany, František Švihorík, Pusté Sady, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jakub Kováčik, V. Zálužie

48 - Richard Magušin, Štefan Dékány, Mária Königová, Milan Ružička, Roman Mrázik, Ľubomír Turňa, František Juhás, Dajana Borovská, Richard Karabinoš, Nitra, Ján Školník, Peter Rajnoha, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Pavol Sedliačik, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Štefák, Peter Macháč, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Filip Marinov, Rumanová, Milan Macho, M. Ripňany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Török, V. Dolina, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Eduard Kontár, H. Saliby, Henrich Richter, Bratislava, Marek Kutak, Lehota, Vladimír Tasáry, Ivanka

47 - František Filo, Erich Schober, Ján Kmeťo, Jozef Nemeš st., Anton Cibiry, Nitra, Ľubomír Novota, Martin Petrovič, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Marián Móri, Pavol Uher, Timea Mészárosová, Šaľa, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica, Štefan Valovič, Rišňovce, Albert Lauro, Čeľadice, Július Szarka, Topoľnica, Štefan Ambrus, Žihárec, Juraj Holták, Matej Letko, D. Krškany, Ivanko Vanko, Stanislav Debnár, Zbehy, Marián Straňák, H. Kráľová, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Chovanec, Šurianky, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Erik Valent, T. Mlyňany, Jozef Guniš, Ludanice, Dušan Švehla, Sereď

46 - Ľudovít Černek, Miloš Sýkora, Peter Kardoš, Ladislav Pindeš, Vladimír Šabík, Stanislav Habáň, Nitra, Róbert Ščepka, Július Miškovič, Gabriel Miškovič, Slavo Kališ, Roman Harčár, Šaľa, Miroslav Oslanec, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Štefan Török, Branč, Ján Lipovský, Báb, Gašpar Gál, Žirany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Igor Tkáč, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava, Viktor Balko, Lužianky, Peter Švec, Hostie

45 - Peter Solčianský, Denisa Bakošová, Ján Hudec, Milan Vörös, Miroslav Lieskovský, Mária Sýkorová, Viliam Halla st., Nitra, Jakub Baranec, Peter Struk, Zl. Moravce, Peter Gomboš, Tibor Pittich, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Jaroslav Petko, Piešťany, František Meňhert, Č. Kľačany, Marcel Pánis, D. Krškany, Boris Lacika, Zbehy, Tomáš Karácsony, Váhovce, Csaba Nagy, Žihárec, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Eva Gombášová, Močenok, Ján Jambor, Rišňovce, Marián Tkáč, Sereď, Dominika Chlebcová, Lehota, Viera Bradáčová, Pavol Bradáč, Golianovo, Vojtech Borka, Trstice, Tibor Horváth, Komjatice

44 - Dávid Said, Jozef Hudec st., Vladimír Galas, Juraj Demény, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice, Štefan Varga, Topoľnica, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Roman Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Milan Babic, Zvolen, Ján Szöcs, Šaľa, František Chudý, František Margetin, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, František Sabo, Vinodol, Lukáš Valent, Hosťovce, Radoslav Bajnek, Vráble

43 - Nina Mikulová, Jozef Ehrenhold, Ľuboš Baranec, Mariana Letková, Erik Viskup, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Veronika Tonková, Sľažany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Miroslav Šiška, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Pavol Králik, Zbehy, Jozef Martiška, Dražovce

42 - Dušan Letko, Nitra, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Lenčeš, Ladislav Molnár, Jozef Danada, Šaľa, Juraj Vrábel, Lužianky, Alexander Repta, Branč, Daniel Jamrich, Kolíňany, Lena Kunkelová, Praha, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Obložinský, Ivanka, Kornel Gál, Žirany, Galina Ferusová, Mojmírovce

41 - Tomáš Levčík, Lucia Némethová, Jozef Drobec, Nitra, Ladislav Vass, Baloň, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Ján Golha, Vráble, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Juraj Német, D. Lefantovce, Ľuboš Varga, Rumanová, Peter Korec, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Ičko Čapkovič, D. Krškany

40 - Ján Šimun, Oľga Szabová, Nitra, Daniel Ivančík, Čakajovce, František Szolik, Roman Uher, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter Andódi, Dlhá n/V., Peter Tuhý, Machulince

39 - Michal Kucharovič, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Miroslav Tonka, Sľažany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Andrej Maťo ml., Jarok, Ladislav Németh, Golianovo, Milan Fridrich, Rumanová

38 - Ľudovít Kováč, Jožko Moder, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Miloš Macala, Gáň, Jozef Danada, Šaľa, Dalibor Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Michal Strišovský, Jelšovce

37 - Michal Garay, František Piška, Nitra, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tatiana Mifková, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Pavel Períček, Rišňovce, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce

36 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Marián Blaho, Čeľadice, Michal Hitka, Martin n/Ž., Milan Hajaš, Nitra

35 - Dominik Bartakovič, Monika Skalická, Nitra, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Peter Bodi, Zbehy, Roland Babulic, Lukáčovce

34 - Janka Danková, Nitra, Július Bradáč, Golianovo, František Štefák, Mojmírovce

33 - Marek Hlava, Praha, Jozef Kóša, Nitra, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Šlosár, Golianovo

32 - Karol Bujalko, Vráble, Štefan Finta, Jarok

31 - Milan Borovský, Tibor Fabiš, Nitra

30 - Juraj Minárik, Obyce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
29 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Dionýz Pecháček, Nitra, Marián Labai, Mankovce, Peter Vašek, Ivanka
27 - Ivan Eliáš, Ján Jedlička, Ľuboš Šindler, Nitra, Alica Michalková, Šaľa, Janka Záhradníková, Cabaj-Čápor
26 - Peter Duchoň, Peter Civáň, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
25 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Jozef Bradáč, Golianovo
24 - Jozef Kučera, Šaľa, Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded
23 - Jakub Vojtek, Vráble, Peter Svitač, Telince, Samuel Slamka, Nitra, Vojtech Mesároš, Lehota
22 - Peter Eliáš, Lúčnica, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Kováč, Nitra, Dušan Čuchta, Žitavany
21 - Lukáš Grznár, Radošina
20 - Erik Šimák, D. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Kristián Györi, Neded
19 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Mária Krasňanská, Nové Sady
18 - Ľubica Homolová, Michal Borovský, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Marián Varga, Sľažany, Martin Bachratý, Pusté Úľany
17 - Jozef Zima, Vráble, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda, Miro Sojka, Mankovce
16 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Toman, D. Krškany
15 - Igor Kotora, Jozef Palkovič, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce
14 - Tomáš Klobučník, Lúčnica, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.
13 - Ivanko Magdolen, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Radovan Polák, Topoľčianky, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Katarína Billiková, Pavol Tkáčik, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Peter Liška, Marcel Hajaš, D. Krškany, Jozef Svolík, Obyce
11 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Erik Candrák, Alekšince, Janka Čambalová, Ján Palka, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Štefan Krajanec, Nina Letková, Nitra, Oskar Bíro, Čakajovce
9 - Ján Londák, Zl. Moravce, Ján Šiška, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová
8 - Ernest Lenický, Anton Krajačič, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany, Lucia Ďurianova, Nová Baňa
7 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Andrea Andrášiková, Nitra
6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Studený, Dávid Bernát, Ladislav Pokorný, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marianna Džurbanová, Slepčany, Janka Gálová ml., Žirany, Iveta Bodnárová, Levice
5 - Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Peter Pavelka, Erika Belicová, Juraj Kadiš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky, Dušan Šlosár, Golianovo, Marianna Petková, Slepčany, Július Šípoš, Galanta, Roman Mihálik, Sereď
4 - Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Anita Valová, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Diana Mraková, Malá Mača, Milan Rajtár, Zl. Moravce
3 - Milan Žákovič, Alekšince, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Diana Szabóová, Nitra, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Dušan Cifra, Tlmače
2 - Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Ladislav Turba, Daniela Tasáryová, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín, Pavel Gažik, Lovce
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Lenka Sýkorová, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

V 12. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich Juraj Bujko zo Sládkovičova a Zara Čekey z Pohraníc. Rozdelia si kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Sedem bodov si pripísalo 21 tipérov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Aj matematika sa dá skrotiť
  4. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  6. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  7. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 450
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 22 001
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 443
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 063
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 402
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 366
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 977
  8. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 926
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 718
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 616
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?