Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Traja tipujúci uhádli 9 zápasov - Stano Gábor, Tibor Šebök a Anton Kostoláni. Poradie na čele: 76 - Miroslav Drahoš, 73 - Juraj Mészáros, 71 - Andrejka Božiková, Iveta Matejová, atď.

V 12. kole si kartón piva rozdelili Ladislav Čekey (tipoval na vnučku Zaru) a Juraj Bujko (vo výreze).V 12. kole si kartón piva rozdelili Ladislav Čekey (tipoval na vnučku Zaru) a Juraj Bujko (vo výreze). (Zdroj: ki)

Správne tipy 13. kola

Šaľa - Komárno 0:1 2
Nevidzany - Alekšince 0:2 2
Radošina - Zbehy 0:1 2
V. Bedzany - Tešedíkovo 0:0 X
Kolíňany - Ivanka 1:2 2
Močenok - Lehota 1:2 2
Diakovce - Veča 0:2 2
Veľký Cetín - Vinodol 1:0 1
Topoľčianky - Velčice 2:0 1
Tomášikovo - Sládkovičovo 3:2 1

Poradie po 13. kole

76 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

73 - Juraj Mészáros, Selice

71 - Iveta Matejová, Nitra, Andrejka Božiková, Hosťovce

70 - Boris Grežo, Nitra, František Novák, Tešedíkovo

69 - Štefan Zabák, Alexander Jurík, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Miloš Kukučka, Žitavany, Zuzana Beneová, D. Obdokovce

Skryť Vypnúť reklamu

68 - Vlado Krajčovič, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Tibor Križovič st., Šaľa, Zara Čekey, Pohranice, György Jakubecz, H. Saliby

67 - Daniel Tasáry, Jakub Bernát, Nitra, Peter Sliška, Marek Fábry ml., Šurianky, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Ballay, Lužianky, Mária Mesárošová, Lehota, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice

66 - Miro Raček, Rado Vágai, Jaroslav Andrášik, Nitra, Peter Hipp, Milan Lazan, Šaľa, Jaroslav Grman, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Ján Dekan, Velčice, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Močol, Hlohovec, Emil Dubec, Žikava, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Vrabec, Čakajovce

65 - Roman Sýkora, Štefan Bede, Ivan Minárik, Vladimír Zabák, Pavel Dojčár, Nitra, Milan Bekéni, Šaľa, Ján Kóssi, Čifáre, Albín Tóth, Čakajovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Karol Blažovič, Lužianky, Tibor Glovenský, Košúty, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

Skryť Vypnúť reklamu

64 - Pavel Hrnčár, Róbert Marinov, Pavel König, René Daniš, Nitra, Pavel Babiak, Jozef Šabo, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Darina Horváthová, Podhorany, Miroslav Kováč, Vráble, Sandra Gálová, Žirany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Barbora Homolová, Lúčky, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Juhász, Kolíňany, Roman Bilický, Preseľany, Boris Mesároš, Lehota, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Bíro, Čakajovce, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Imrich Maťo, Golianovo

63 - Andrej Kudamik, Peter Krajčo, Július Michalička, František Bojda, Ľuboš Rák, Vladimír Nemšovský, Jozef Gutai, Nitra, Juraj Valla, V. Zálužie, Miroslav Havetta ml., Lovce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Vojtech Földeši, Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Jožko Černý, Anton Bábik, Rumanová, Ján Révay, Šaľa, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Ďurický, Branč, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Pecho, Beladice

Skryť Vypnúť reklamu

62 - Janka Tóthová, H. Kráľová, Pavol Krajčo, Miriama Ďurinová, Nitra, Marek Vlček, Čakajovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Vincent Komačka, Topoľčany, Juraj Káčer, Čaradice, Marek Paukov, Štefan Mravík, Žitavany, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Slíž, Beladice, Milan Minarovič, Behynce, Marian Titka, Šaľa, František Čaniga, Dražovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ján Gál, Žirany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Vladimír Kubala, Belince

61 - Michal Lauko, Vladimír Kompas, Martin Tesár, Ján Bernát, Stano Gábor, Jozef Nosian, Viliam Halla ml., Dušan Novorolník, Milan Petráš, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Virág, Peter Čepček, Zl. Moravce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Lukáč, Lukáš Mesároš, Lehota, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Mário Pánis, Ivan Kozár, D. Krškany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Peter Sládeček, V. Zálužie, Bartolomej Guľka, Branč, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Viktor Branický, Rumanová, Jaro Fúska, Zbehy, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Lipecký, Čakajovce

60 - Marián Benca, Juraj Náhlovský, Ivan Lauko, Ľubica Tasáryová, Michal Hunka, Igor Drotár, Ladislav Fazekaš, Marek Husivarga, Nitra, Martina Hippová, René Vincze, Dezider Vanko, Šaľa, Michaela Benköová, Močenok, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Viliam Félis, Vráble, Gabriel Šuba, Čechynce, Imrich Guzmický, Roman Vrábel ml., Milan Pagáč, Ivanka, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Martina Segíňová, Sľažany, Alexander Mikláš, Rumanová, Ivan Tóth, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Gál, Klasov, Jozef Török, Pata, Jozef Žemba, Rišňovce, Jana Dudonová, Sereď, František Andraško, Matúš Jančo, Jelenec

59 - Miro Račko, Jarmila Saidová, Mária Sýkorová, Slavomír Kotrla, Ján Antal, Ladislav Piška, Nitra, Miroslav Mrázik, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Peter Náhlik, Nové Sady, Arpád Fazekaš, Neded, Veronika Kukučková, Žitavany, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Mirka Guzmická, Terka Tasáryová, Ivanka, Viliam Moravčík, Kajal, Peter Zeleňák, Šaľa, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Bohuš Baják, Lužianky, Tibor Bene, D. Obdokovce, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, František Kóša, Branč, Vladimír Machata, Lúčnica, Jozef Čentéš, Čakajovce

58 - Vladimír Ťapušík, Štefan Matesko, Dezider Zaujec, Pavol Ďurina, Ľudovít Laca, Roman Hradecký, Juraj Urban, Štefan Csampai, Bohuslav Bene, Stanislav Billik, Nitra, Eva Lahučká, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Jozef Baláž, Zuzana Ürge, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Tóth, Klasov, Jaromír Slíž, Beladice, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Kazáň, Branč, Miloš Gál st., Žirany, František Maťo, D. Obdokovce, Dušan Vnučko, D. Krškany, Vincent Hunka, Lužianky, Tomáš Minarovič, Močenok, Alex Lovaš, H. Saliby, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michal Hájnik, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce

57 - Marian Barta, Pavel Čvirik, Mária Kóšová, Marián Mičík, Jozef Prešinský, Eduard Szabó, Miroslav Fábry, František Dedič, Nikolo Sabó, Nitra, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Róbert Sedlák, Ľuboš Plevka, Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Geleneky, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Žirany, Peter Zahnaš, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vlado Lyžičiar, Ľudovít Desat, Podhorany, Cyril Slamka, Rišňovce, Július Pápay, Močenok, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Babčan, Zbehy, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Búcora, Šurianky, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Mikula, Lehota, Vladimír Gálik, Jelenec, Bohuš Konopásek, Rumanová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Lubor Kajaba, Ivanka, Alexander Németh, Čechynce, Jozef Filo, Mojmírovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Lukáš Stanko, Sereď

56 - František Grom, Viera Lauková, Miloš Segéň, Karol Ryba, Ladislav Nosian, Ľudovít Konečný, Vlado Sásik, Peter Plandora, Dávid Said, Ernest Mako, Miroslav Brezina, Daniel Mičík, Ľubomír Turňa, Ladislav Skalický, Milan Zmeko, Nitra, Pavel Bachan, Rudolf Kéri, Daniela Sečkárová, František Kunkel, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Roško, Dyčka, František Lörinc, Lúčnica, Róbert Pospiš, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Veronika Nováková, František Laczko, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Sára Selecká, Branč, Milan Roman, Čab, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Pavol Viskup, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Kollár, Zbehy, František Švihorík, Anton Viskup, Pusté Sady, Vladimír Miškolci, Lehota, Adam Nádaský, Lužianky, Martin Mokráň, Topoľčany, Anton Bapčány, D. Obdokovce

55 - Ján Hnilica, Ján Doboš, František Benc, Vladimír Galas, Ľuboš Mičík, Nitra, Pavol Uher, Peter Jobbágy, Ladislav Héviz, Šaľa, Vladimír Bielik, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Školník, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Hoppan, Vráble, Róbert Lešš, Róbert Lešš ml., Močenok, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Jozef Gál, Žirany, Štefan Fiala, Branč, Anna Duczová, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Filip Marinov, Rumanová, Peter Török, V. Dolina, Marek Fábry, Šurianky, Adam Bíro, Čakajovce, Ján Kozla, Kolíňany, Attila Szolnoki, Dyčka

54 - Štefan Dékány, Ľubomír Bartakovič, Milan Púčik, Mária Königová, František Hrnčiar st., Mariana Letková, František Juhás, Nitra, Ľubomír Novota, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Miroslav Mokráš, Tibor Odráška, Šaľa, Ján Štepianský, Hostie, Ladislav Varga, Július Szarka, Topoľnica, Štefan Valovič, Peter Macháč, Rišňovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Babic, Zvolen, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Štefan Ambrus, Žihárec, Štefan Peťovský, Lužianky, Slavomír Sysel, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Milan Fúska, Branč, Ivanko Vanko, Stanislav Debnár, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Dušan Podhradský, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ján Félis, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Erik Valent, T. Mlyňany, Eduard Kontár, H. Saliby, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Jeremiáš Vnuk, Vráble

53 - Ján Hudec, Patrik Andrášik, Miloš Sýkora, Peter Kardoš, Dušan Letko, Roman Mrázik, Dominik Slamka, Jozef Nemeš st., Richard Karabinoš, Nitra, Jozef Masár, Peter Rajnoha, Jozef Paukov, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Gomboš, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Miroslav Vojtek „Ara“, Gabriela Szökeová, Miroslav Oslanec, Vráble, Miroslav Bédi, Adela Tomeková, Lúčnica, Andrej Maťo, Jarok, Juraj Holták, D. Krškany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Török, František Imre, Branč, Michaela Dobišová, Močenok, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Chovanec, Šurianky, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Matúš Vajzer, Báb, Marek Kutak, Lehota, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Barát, Topoľčany, Viktor Balko, Lužianky

52 - Peter Solčianský, Richard Magušin, Milan Vörös, Miroslav Lieskovský, Ladislav Pindeš, Vladimír Šabík, Ján Kmeťo, Nitra, Róbert Ščepka, Timea Mészárosová, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Štefák, Ján Jambor, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Silvester Lenčéš, Močenok, Boris Lacika, Peter Vranský, Zbehy, Albert Lauro, Čeľadice, Matej Letko, D. Krškany, Marián Straňák, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Pavel Kúsek, Žikava, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dušan Bogár, Galanta, Tibor Horváth, Komjatice, Radoslav Bajnek, Vráble

51 - Vladimír Papp, Martin Krajčír, František Filo, Erich Schober, Nitra, Marián Móri, Ján Szöcs, Július Miškovič, Gabriel Miškovič, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Ivan Tóth, H. Kráľová, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Segíň, Sľažany, Gašpar Gál, Žirany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Vladimír Ďurinka, Kolta, Dominika Chlebcová, Lehota, Viera Bradáčová, Golianovo, Jana Fazekašová, Podhorany

50 - Ľudovít Černek, Milan Ružička, Stanislav Habáň, Erik Viskup, Nitra, Jakub Baranec, Sabína Korcová, Zl. Moravce, Marcel Pánis, D. Krškany, Miroslav Šiška, Slavo Kališ, Tibor Križovič, Šaľa, Peter Rybanský, Kapince, Ján Lipovský, Báb, Ivan Kupec, Čakajovce, František Margetin, Rišňovce, Roman Obložinský, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice

49 - Nina Mikulová, Jozef Ehrenhold, Denisa Bakošová, Viliam Halla st., Nitra, Marián Zlatňanský, Peter Struk, Zl. Moravce, Tibor Pittich, Roman Harčár, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Pavel Gálik, Lovce, Roman Guzmický, Ivanka, František Chudý, Rišňovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, František Sabo, Vinodol

48 - Ľuboš Baranec, Jozef Hudec st., Nitra, Jozef Paulovič, Miroslav Školník, Zl. Moravce, František Meňhert, Č. Kľačany, Daniel Ivančík, Čakajovce, Csaba Nagy, Žihárec, Jozef Lenčeš, Jozef Danada, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Alexander Repta, Branč, Jozef Martiška, Dražovce, Henrich Richter, Bratislava, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Peter Švec, Hostie, Igor Tkáč, Sereď, Galina Ferusová, Mojmírovce

47 - Ján Šimun, Anton Cibiry, Jozef Drobec, Nitra, Jaroslav Petko, Piešťany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ladislav Szöke, Vráble, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Juraj Vrábel, Lužianky, Daniel Jamrich, Kolíňany, Pavol Bradáč, Golianovo, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Guniš, Ludanice, Kornel Gál, Žirany

46 - Tomáš Levčík, Jožko Moder, Oľga Szabová, Nitra, Miroslav Tonka, Veronika Tonková, Sľažany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Andrej Vereš, Golianovo

45 - Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Karácsony, Váhovce, Roman Uher, Šaľa, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Juraj Német, D. Lefantovce, Eva Gombášová, Močenok, Marián Tkáč, Sereď, Ľudmila Verešová, Golianovo, Michal Strišovský, Jelšovce, Ičko Čapkovič, D. Krškany

44 - Juraj Demény, Michal Garay, Nitra, Ladislav Nagy, Ján Golha, Vráble, Ladislav Holečka, Ladice, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Szolik, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Lena Kunkelová, Praha, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivan Bradáč, Golianovo, Jozef Obložinský, Ivanka, Peter Tuhý, Machulince

43 - Dušan Babocký, Zl. Moravce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Králik, Peter Bodi, Zbehy, Peter Korec, Rišňovce, Miroslav Kozlík, Ladislav Németh, Golianovo, Michal Kucharovič, Nitra, Milan Fridrich, Rumanová

42 - František Piška, Milan Hajaš, Nitra, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Molnár, Šaľa, Roland Babulic, Lukáčovce

41 - Ľudovít Kováč, Lucia Némethová, Nitra, Ladislav Vass, Baloň, Vlado Jánošík, D. Krškany, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Miloš Macala, Gáň, Pavel Períček, Rišňovce, Ľuboš Varga, Rumanová, Dalibor Bradáč, Golianovo

40 - Milan Borovský, Janka Danková, Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Michal Gajdoš, Nemčiňany, Peter Andódi, Dlhá n/V.
39 - Anna Fazekašová, Neded, Tatiana Mifková, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.
38 - Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Šlosár, Golianovo, Monika Skalická, Nitra
37 - Dionýz Pecháček, Nitra, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce
36 - Marián Blaho, Čeľadice
35 - Dominik Bartakovič, Nitra, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž.
34 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Jozef Kóša, Nitra, František Štefák, Mojmírovce, Janka Záhradníková, Cabaj-Čápor
33 - Marek Hlava, Praha, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Duchoň, Golianovo, Peter Vašek, Ivanka, Ján Jedlička, Nitra
32 - Karol Bujalko, Vráble, Štefan Finta, Jarok
31 - Tibor Fabiš, Nitra
30 - Juraj Minárik, Obyce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
29 - Marián Labai, Mankovce, Ľuboš Šindler, Nitra, Dušan Čuchta, Žitavany
28 - Vojtech Mesároš, Lehota
27 - Ivan Eliáš, Jozef Kováč, Nitra, Alica Michalková, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
26 - Jozef Kučera, Šaľa, Peter Civáň, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
25 - Jozef Bradáč, Golianovo
24 - Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Marián Varga, Sľažany
23 - Jakub Vojtek, Vráble, Peter Svitač, Telince, Samuel Slamka, Nitra, Martin Bachratý, Pusté Úľany
22 - Peter Eliáš, Lúčnica, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jozef Šebík, Topoľčianky
21 - Lukáš Grznár, Radošina, Michal Borovský, Nitra, Miro Sojka, Mankovce
20 - Erik Šimák, D. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Kristián Györi, Neded
19 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Igor Kotora, Nitra, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Mária Krasňanská, Nové Sady
18 - Ľubica Homolová, Nitra, Miloš Remenár, Sereď
17 - Jozef Zima, Vráble, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda, Marcel Hajaš, D. Krškany
16 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Toman, D. Krškany
15 - Jozef Palkovič, Nina Letková, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Radovan Polák, Topoľčianky
14 - Tomáš Klobučník, Lúčnica, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.
13 - Ivanko Magdolen, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Katarína Billiková, Pavol Tkáčik, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Peter Liška, D. Krškany, Jozef Svolík, Obyce, Roman Mihálik, Sereď
11 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Erik Candrák, Alekšince, Janka Čambalová, Ján Palka, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Štefan Krajanec, Nitra, Oskar Bíro, Čakajovce, Lucia Ďurianova, Nová Baňa
9 - Ján Londák, Zl. Moravce, Ján Šiška, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová
8 - Ernest Lenický, Anton Krajačič, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany
7 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Andrea Andrášiková, Nitra
6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Studený, Dávid Bernát, Ladislav Pokorný, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marianna Džurbanová, Slepčany, Janka Gálová ml., Žirany, Iveta Bodnárová, Levice
5 - Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Peter Pavelka, Erika Belicová, Juraj Kadiš, Mária Gromová, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky, Dušan Šlosár, Golianovo, Marianna Petková, Slepčany, Július Šípoš, Galanta
4 - Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Anita Valová, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Diana Mraková, Malá Mača, Milan Rajtár, Zl. Moravce, Simonka Čuchtová, Žitavany
3 - Milan Žákovič, Alekšince, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Diana Szabóová, Margita Letková, Nitra, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Pavel Ščepka, Zl. Moravce, Dušan Cifra, Tlmače
2 - Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Ladislav Turba, Daniela Tasáryová, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín, Pavel Gažik, Lovce
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Lenka Sýkorová, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

V 13. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali traja tipéri. Sú to: Stano Gábor, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Anton Kostoláni, M. Lapáš. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Osem zápasov uhádlo 27 tipujúcich.
Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Inzercia - Tlačové správy

  1. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  2. Česi pod Tatrami šijú tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  3. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  4. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  5. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  6. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  7. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  8. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  9. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  10. Vážení poslanci, to naozaj?
  1. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
  2. Vážení poslanci, to naozaj?
  3. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  4. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  5. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  6. Vážení poslanci, to naozaj?
  7. Koniec čakania na kuriéra
  8. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  9. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
  10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 662
  2. Stiahnite si stovky e-kníh 6 017
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 5 955
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 4 537
  5. Vážení poslanci, to naozaj? 4 476
  6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 3 610
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 436
  8. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 3 385
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 3 068
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 3 020
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ilustračné foto.

Prehliadku tvorby speváckych zborov z Nitry a okolia ponúka Festival Cantate, ktorý organizuje Krajské osvetové stredisko (KOS).


TASR 6 h
Výstava Karola Felixa v Reprezentačných sálach Nitrianskej galérie.

Za svetlom je názov výstavy, v ktorej Nitrianska galéria predstaví tvorbu výtvarníka Karola Felixa.


TASR 6 h
Supermarket Tesco sa nachádza na prízemí OD Prior Nitra.

Predajňa bude po celý týždeň otvorená do 21. hodiny.


6 h

Vodič pravdepodobne nedal prednosť autu, ktoré išlo po hlavnej ceste.


12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická dopravná nehoda uzatvorila rýchlostnú cestu. Policajti pripomínajú, čo robiť, ak vás na diaľnici sklame auto.


a 1 ďalší 22. jún

Zástupcovia ministerstva aj poľovníkov tvrdia, že pomôcť môže radikálne zníženie stavov diviačej zveri.


23. jún

Vodič pravdepodobne nedal prednosť autu, ktoré išlo po hlavnej ceste.


12 h

Chata Ostré roky chátrala. Dostala však novú nádej.


23. jún

Už ste čítali?