Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

Víťazom kola je Vlado Lyžičiar z Podhorian, ktorý trafil 10 zápasov! Poradie na čele: 86 - Miroslav Drahoš, 84 - Iveta Matejová, Juraj Mészáros, 82 - Vlado Krajčovič, Zara Čekey, atď.

Pre kartón piva si prišiel víťaz 14. kola Ľubomír Turňa z Nitry. Pre kartón piva si prišiel víťaz 14. kola Ľubomír Turňa z Nitry. (Zdroj: ki)

Správne tipy 15. kola

Žilina B - FC Nitra 4:1 1
Čeľadice - Kalná n/Hr. 4:1 1
Tovarníky - Alekšince 2:0 1
V. Zálužie - Krušovce 1:0 1
V. Bedzany - Zbehy 0:4 2
Váhovce - Šoporňa 0:5 2
Golianovo - Ivanka 1:2 2
Jarok - Veča 2:3 2
Babindol - D. Obdokovce 0:3 2
Lovce - Machulince 1:2 2

Konečné poradie po 15. kole:

86 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

84 - Iveta Matejová, Nitra, Juraj Mészáros, Selice

82 - Vlado Krajčovič, Nitra, Zara Čekey, Pohranice

81 - Peter Hipp, Tibor Križovič st., Šaľa, Štefan Zabák, Nitra, Andrejka Božiková, Hosťovce

Skryť Vypnúť reklamu

80 - Jozef Labuda, Solčany, Miloš Kukučka, Žitavany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž.

79 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jaroslav Grman, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, František Novák, Tešedíkovo, Alexander Jurík, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok

78 - Boris Grežo, Daniel Tasáry, Roman Sýkora, Jakub Bernát, Nitra, Miroslav Piovarči, Ľubomír Ballay, Lužianky, György Jakubecz, H. Saliby, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Milan Lazan, Šaľa, Tomáš Lenický, Ľubomír Straňák, H. Kráľová

77 - Július Michalička, Jaroslav Andrášik, Nitra, Mária Mesárošová, Lehota, Barbora Homolová, Lúčky, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Andrej Hudec, Čeľadice, Marek Fábry ml., Šurianky, Roman Margetin, Rišňovce

76 - Pavel Hrnčár, Štefan Bede, Ivan Minárik, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Sliška, Šurianky, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Kóssi, Čifáre, Jaroslav Skačan, Žihárec, Michal Čery, Jelenec, Jozef Šabo, Žitavany, Roman Bilický, Preseľany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Peter Vrabec, Čakajovce

Skryť Vypnúť reklamu

75 - Róbert Marinov, René Daniš, Jozef Gutai, Nitra, Juraj Valla, V. Zálužie, Miroslav Havetta ml., Lovce, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Imrich Struhár, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Sandra Gálová, Žirany, Slavko Mikula, Zbehy, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Juhász, Kolíňany, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Emil Dubec, Žikava

74 - Andrej Kudamik, Miro Raček, Pavel König, Milan Petráš, Pavel Dojčár, Nitra, Darina Horváthová, Podhorany, Viliam Félis, Vráble, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Albín Tóth, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Vojtech Földeši, Janíkovce, Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Močol, Hlohovec, Ivan Ďurický, Branč, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ján Gál, Žirany

73 - Ivan Lauko, Martin Tesár, Jozef Nosian, Nitra, Marek Vlček, Čakajovce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ján Dekan, Velčice, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Horňák, Rišňovce, Alexander Kobza, Čechynce, Martina Hippová, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Janka Tóthová, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Štefek, Čeľadice, Tibor Šebök, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, František Andraško, Jelenec

Skryť Vypnúť reklamu

72 - Ján Bernát, Stano Gábor, Viliam Halla ml., Vladimír Zabák, Nitra, René Vincze, Marian Titka, Ján Révay, Šaľa, Peter Náhlik, Nové Sady, Ľuboš Nagy, Jelenec, Marek Paukov, Žitavany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Štefan Tóth, Klasov, Róbert Jánošík, D. Krškany, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Sládeček, V. Zálužie, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Csaba Sándor, Kolíňany, Imrich Maťo, Golianovo

71 - Juraj Náhlovský, Štefan Matesko, Michal Hunka, Ladislav Fazekaš, Dušan Novorolník, Slavomír Kotrla, Nitra, Jozef Baláž, Dezider Vanko, Milan Bekéni, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Vincent Komačka, Topoľčany, Michaela Benköová, Močenok, Juraj Káčer, Čaradice, Veronika Kukučková, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Čepček, Zl. Moravce, Gabriel Šuba, Čechynce, Jaromír Slíž, Beladice, Imrich Guzmický, Ivanka, Lukáš Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, František Maťo, D. Obdokovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, František Čaniga, Dražovce, Jožko Černý, Alexander Mikláš, Rumanová, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Šidó, Veľká Mača, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jana Dudonová, Sereď, Vladimír Machata, Lúčnica, Jaro Fúska, Zbehy, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Zoltán Jancsó, Vlčany, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Vladimír Kubala, Belince, Ivan Kozár, D. Krškany

70 - Miro Račko, Vladimír Kompas, Ľubica Tasáryová, Igor Drotár, František Bojda, Eduard Szabó, Ľuboš Rák, Juraj Urban, Nitra, Rudolf Kéri, Stanislav Pacher, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Lukáč, Lehota, Radek Kováčik, Vráble, Mirka Guzmická, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Kóša, Branč, Dušan Gál, Klasov, Ladislav Kéry, Volkovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Michal Hájnik, Pusté Sady

69 - Vladimír Ťapušík, Jarmila Saidová, Dezider Zaujec, Ladislav Nosian, Miriama Ďurinová, Ľubomír Turňa, Ján Antal, Ladislav Piška, Nitra, Peter Zeleňák, Zuzana Ürge, Šaľa, Arpád Fazekaš, Neded, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Jozef Rehuš, Jozef Žemba, Rišňovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Rybanský, Kapince, Jaroslav Lazor „Jarik“, Báb, Ján Babčan, Zbehy, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Bene, D. Obdokovce, Anton Bábik, Rumanová, Alex Lovaš, H. Saliby, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce

68 - Michal Lauko, Peter Krajčo, Miloš Segéň, Mária Kóšová, Mária Sýkorová, Ľudovít Laca, František Dedič, Dajana Borovská, Bohuslav Bene, Nitra, Róbert Sedlák, Ľuboš Plevka, Šaľa, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Cyril Slamka, Rišňovce, Viliam Moravčík, Kajal, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Miloš Gál st., Žirany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Marek Fábry, Šurianky, Štefan Hudec, Lužianky, Bohuš Konopásek, Rumanová, Jozef Török, Pata, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Pecho, Beladice

67 - Marian Barta, Marián Mičík, Jozef Prešinský, Pavol Krajčo, Pavol Ďurina, Miroslav Brezina, Roman Hradecký, Milan Zmeko, Nitra, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Žirany, Peter Zahnaš, Vincent Hunka, Lužianky, Ladislav Geleneky, Ján Školník, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miroslav Kováč, Vráble, Rudolf Macho, Kolíňany, Anton Kazáň, Branč, Róbert Lešš ml., Močenok, Jozef Búcora, Šurianky, Lýdia Augustíniová, Topoľčianky, Milan Pagáč, Ivanka, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Pavel Mihálik, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Viskup, Pusté Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Matúš Jančo, Jelenec

66 - Ján Hnilica, Viera Lauková, Ľudovít Konečný, Rado Vágai, Peter Kardoš, Ernest Mako, Miroslav Fábry, Stanislav Billik, Nitra, Peter Lehocký, Miroslav Mokráš, Peter Jobbágy, Tibor Odráška, Šaľa, Ľubomír Králik, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Ján Jacsa, Žihárec, Pavol Török, V. Dolina, Dušan Vnučko, Margita Pánisová, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Andel, Vráble, Jozef Gajdacs, Michal n/O., František Imre, Branč, Pavol Viskup, Báb, František Švihorík, Pusté Sady, Lubor Kajaba, Ivanka, Róbert Lipecký, Čakajovce, Martin Mokráň, Topoľčany, Anton Bapčány, D. Obdokovce

65 - František Grom, Karol Ryba, Ján Doboš, Dávid Said, František Benc, Ladislav Skalický, Marek Husivarga, Štefan Csampai, František Juhás, Jozef Nemeš st., Nitra, Pavel Bachan, Ľubomír Novota, František Kunkel, Zl. Moravce, Tibor Panyik, Matúškovo, Milan Roško, Dyčka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Gabriel Odráška, Šaľa, Štefan Ambrus, Žihárec, František Laczko, Tešedíkovo, Ivanko Vanko, Stanislav Debnár, Ján Kollár, Zbehy, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Török, V. Dolina, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Alojz Jenis, Žitavany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ján Šantavý, Mojmírovce, Tibor Glovenský, Košúty, Dušan Švehla, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava, Alexander Németh, Čechynce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Adam Nádaský, Lužianky, Tibor Horváth, Komjatice

64 - Štefan Dékány, Pavel Čvirik, Mária Königová, Dominik Slamka, Daniel Mičík, Ľuboš Mičík, Nikolo Sabó, Nitra, Jozef Sklenár, Pavol Uher, Juraj Csirik, Ladislav Héviz, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Róbert Lešš, Močenok, Štefan Valovič, Peter Macháč, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Benjamín Odráška, H. Kráľová, Milan Fúska, Sára Selecká, Branč, Juraj Holták, D. Krškany, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Chovanec, Šurianky, Dodo Augustín, Topoľčianky, Viktor Branický, Rumanová, Attila Szolnoki, Dyčka, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Vladimír Miškolci, Lehota

63 - Richard Magušin, František Hrnčiar st., Mariana Letková, Dušan Letko, Nitra, Peter Gomboš, Ján Szöcs, Šaľa, Ján Štepianský, Hostie, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Hoppan, Miroslav Oslanec, Vráble, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Fiala, Branč, Peter Vranský, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Gašpar Gál, Žirany, Gabriel Lešš, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Irena Petková, Zl. Moravce, Jozef Kubáň, Alekšince, Tomáš Minarovič, Močenok, Roman Obložinský, Ivanka, Erik Valent, T. Mlyňany, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Kozla, Kolíňany, Jozef Čentéš, Čakajovce

62 - Peter Solčianský, Ján Hudec, Peter Plandora, Miroslav Lieskovský, Vladimír Šabík, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Jakub Baranec, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Boris Lacika, Zbehy, Július Pápay, Michaela Dobišová, Močenok, Ľubomír Sako, Kolíňany, Filip Marinov, Rumanová, Adam Bíro, Čakajovce, František Kausek, Klasov, Matúš Vajzer, Báb, Tibor Križovič, Šaľa, Vladimír Tasáry, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky

61 - Milan Púčik, Denisa Bakošová, Vladimír Papp, Miloš Sýkora, Erich Schober, Vlado Sásik, Ján Kmeťo, Erik Viskup, Richard Karabinoš, Nitra, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Bédi, František Lörinc, Lúčnica, Ivan Tóth, H. Kráľová, Albert Lauro, Čeľadice, Gabriel Miškovič, Šaľa, František Sabo, Vinodol, Milan Roman, Čab, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vojtech Borka, Trstice

60 - Marián Benca, Ľudovít Černek, Milan Ružička, Ladislav Pindeš, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Štefák, Rišňovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriela Szökeová, Vráble, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Daniel Ivančík, Čakajovce, Milan Babic, Zvolen, Marián Móri, Róbert Ščepka, Miroslav Šiška, Šaľa, Matej Letko, D. Krškany, Roman Vrábel ml., Ivanka, Alexander Repta, Branč, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Lipovský, Báb, Dominika Chlebcová, Lehota, Stanislav Hanták, Lukáčovce

59 - Ľubomír Bartakovič, Jozef Ehrenhold, František Filo, Jozef Hudec st., Viliam Halla st., Stanislav Habáň, Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Masár, Zl. Moravce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Marcel Pánis, D. Krškany, Roman Guzmický, Ivanka, Július Miškovič, Jozef Lenčeš, Timea Mészárosová, Šaľa, Anna Duczová, Marián Straňák, H. Kráľová, František Margetin, Rišňovce, Eduard Kontár, H. Saliby

58 - Roman Mrázik, Anton Cibiry, Nitra, Adela Tomeková, Lúčnica, Andrej Maťo ml., Jarok, Pavol Lieskovský, Veľké Zálužie, Juraj Dubeň, Marek Kutak, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Tibor Pittich, Šaľa, Jozef Záhorský, Rišňovce

57 - Ladislav Nagy, Radoslav Bajnek, Vráble, Lukáš Stanko, Igor Tkáč, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, František Meňhert, Č. Kľačany, Miroslav Školník, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Jaroslav Teplanský, Lukáčovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Török, Branč, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ján Šimun, Nitra, Pavol Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Dušan Bogár, Galanta, Peter Švec, Hostie, Kornel Gál, Žirany, Ičko Čapkovič, D. Krškany

56 - Nina Mikulová, Ľuboš Baranec, Milan Vörös, Jozef Drobec, Jožko Moder, Nitra, Jaroslav Petko, Piešťany, Marián Zlatňanský, Peter Struk, Zl. Moravce, Pavol Sedliačik, Róbert Pospiš, Šaľa, Veronika Nováková, Tešedíkovo, František Chudý, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce, Galina Ferusová, Mojmírovce

55 - Ľudovít Kováč, Vladimír Galas, Michal Garay, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Sabína Korcová, Zl. Moravce, Silvester Lenčéš, Močenok, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Csaba Nagy, Žihárec, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Milan Greguš, Zbehy

54 - Michal Kucharovič, Oľga Szabová, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Ján Golha, Vráble, Andrej Repta, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor

53 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Patrik Andrášik, Nitra, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Tibor Rakoncza, H. Saliby

52 - Miroslav Tonka, Veronika Tonková, Sľažany, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Slavo Kališ, František Szolik, Jozef Danada, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Jozef Obložinský, Ivanka, Peter Tuhý, Machulince, Milan Hajaš, Nitra

51 - Martin Krajčír, František Piška, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Vladimír Ďurinka, Kolta, Peter Bodi, Zbehy, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jana Fazekašová, Podhorany

50 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vlado Jánošík, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Pavel Períček, Peter Korec, Rišňovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ivan Kupec, Čakajovce, Janka Danková, Nitra, Ivan Bradáč, Ľudmila Verešová, Golianovo
49 - Pavel Gálik, Lovce, Roman Harčár, Šaľa, Dalibor Bradáč, Golianovo, Tomáš Levčík, Nitra
48 - Roman Uher, Šaľa, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Henrich Richter, Bratislava, Július Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Michal Strišovský, Jelšovce, Milan Fridrich, Rumanová
47 - Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Juraj Vrábel, Lužianky, Milan Borovský, Nitra, Jozef Guniš, Ludanice
46 - Tatiana Mifková, Šaľa, Roland Babulic, Lukáčovce, Janka Záhradníková, Cabaj-Čápor
45 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Dionýz Pecháček, Monika Skalická, Nitra, Eva Gombášová, Močenok, Marián Tkáč, Sereď, Michal Hitka, Martin n/Ž.
44 - Ladislav Holečka, Ladice, Lukáš Valent, Hosťovce, Juraj Demény, Nitra
43 - Dušan Babocký, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Králik, Zbehy, Ján Jedlička, Nitra
42 - Ladislav Molnár, Šaľa, Štefan Šlosár, Golianovo
41 - Ladislav Vass, Baloň, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Miloš Macala, Gáň, Ľuboš Varga, Rumanová, Lucia Némethová, Nitra
40 - Peter Andódi, Dlhá n/V.
39 - Anna Fazekašová, Neded, Marek Hlava, Praha, Jozef Kóša, Ľuboš Šindler, Nitra, Peter Vašek, Ivanka
38 - Mário Slezák, Lukáčovce
37 - Viktor Csizmadia, Šaľa, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Dušan Čuchta, Žitavany
36 - Marián Blaho, Čeľadice
35 - Dominik Bartakovič, Nitra, Radoslav Cigáň, N. Ves n/Ž., Martin Bachratý, Pusté Úľany
34 - František Štefák, Mojmírovce
33 - Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Duchoň, Golianovo
32 - Karol Bujalko, Vráble, Štefan Finta, Jarok
31 - Ivan Eliáš, Tibor Fabiš, Jozef Kováč, Nitra, Vojtech Mesároš, Lehota
30 - Juraj Minárik, Obyce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Peter „Bobi“ Jamrich, Klasov, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Hitka, Martin n/Ž.
29 - Marián Labai, Mankovce
28 - Jozef Kučera, Šaľa, Michal Borovský, Nitra
27 - Alica Michalková, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marián Varga, Sľažany
26 - Peter Civáň, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
25 - Jozef Bradáč, Golianovo, Miro Sojka, Mankovce
24 - Pavol Kozma, Cabaj-Čápor, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded
23 - Jakub Vojtek, Vráble, Igor Kotora, Samuel Slamka, Nitra, Peter Svitač, Telince
22 - Peter Eliáš, Lúčnica, Ľubica Homolová, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jozef Šebík, Topoľčianky
21 - Lukáš Grznár, Radošina
20 - Erik Šimák, D. Krškany, Marek Sokol, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Kristián Györi, Neded
19 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Mária Krasňanská, Nové Sady, Marcel Hajaš, D. Krškany
18 - Miloš Remenár, Sereď, Radovan Polák, Topoľčianky
17 - Jozef Zima, Vráble, Róbert Novák, Tešedíkovo, Ján Bíro, Čakajovce, Zsolt Király, Čierna Voda
16 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Toman, D. Krškany
15 - Jozef Palkovič, Pavol Tkáčik, Nina Letková, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Peter Líška, D. Krškany, Lucia Ďurianova, Nová Baňa
14 - Tomáš Klobučník, Lúčnica, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Mário Drienovský, Zl. Moravce
13 - Ivanko Magdolen, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Tomáš Švec, Pohranice
12 - Vlado Viola, Katarína Billiková, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Viera Pavelková, Golianovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jozef Svolík, Obyce, Roman Mihálik, Sereď
11 - Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Lukáš Félis, Vráble, Erik Candrák, Alekšince, Janka Čambalová, Ján Palka, Mária Gromová, Nitra
10 - Ľubomír Báleš, Nové Sady, Dávid Straňák, Veľký Kýr, Štefan Krajanec, Nitra, Oskar Bíro, Čakajovce
9 - Ján Londák, Zl. Moravce, Ján Šiška, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová
8 - Ernest Lenický, Anton Krajačič, H. Kráľová, Jozef Matejov, Preseľany
7 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Richard Lidik, N. Hrnčiarovce, Andrea Andrášiková, Daniela Tasáryová, Anita Valová, Nitra
6 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Patrik Studený, Dávid Bernát, Ladislav Pokorný, Pavel Krajčo st., Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marianna Džurbanová, Slepčany, Pavel Ščepka, Peter Králik, Zl. Moravce, Janka Gálová ml., Žirany, Iveta Bodnárová, Levice, Ľudmila Bradáčová, Golianovo
5 - Marek Zeleňák, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Anton Homola, Kapince, Peter Pavelka, Erika Belicová, Juraj Kadiš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Vierka Saturová, Lužianky, Dušan Šlosár, Golianovo, Marianna Petková, Slepčany, Július Šípoš, Galanta
4 - Anton Žáčik st., Mária Látečková, Svätoplukovo, Rudolf Látečka, Rišňovce, Linda Ilinjová, Pavel Búš, Jozef Čaládi, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Zuzana Hajašová, D. Krškany, Diana Mraková, Malá Mača, Milan Rajtár, Zl. Moravce, Simonka Čuchtová, Žitavany, Juraj Bárek, Žirany
3 - Milan Žákovič, Alekšince, Mária Bánovská, Pavol Hamada, Erik Sovič, Marek Desat, Diana Szabóová, Margita Letková, Nitra, Jana Piterková, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Gála, V. Zálužie, Andrea Svitačová, Telince, Pavol Patkolo, Lúčnica, Roman Trenčiansky, Topoľčianky, Jozef Absolon, Žitavany, Dušan Cifra, Tlmače
2 - Marián Cifra, Žirany, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Lajda, Ivanka, Ivan Magdolen, Janíkovce, Martina Magdolenová, Róbert Bačinský, Ladislav Turba, Nitra, Mário Macháč, Rišňovce, Nela Holtáková, D. Krškany, Karol Stifter, Šamorín, Erik Fábry, V. Cetín, Pavel Gažik, Lovce
1 - Peter Marcinkech, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexander Tancik, Janíkovce, Roman Hudec, Cabaj-Čápor, Erik Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fúska, Lenka Sýkorová, Nitra
0 - Lukáš Bennár, Hájske, Daniel Lörinc, Branč

V 15. kole bolo maximom 10 uhádnutých zápasov! Trafil ich Vlado Lyžičiar z Podhorian. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Deväť zápasov uhádli Vlado Krajčovič a Štefan Tóth.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zverejnené konečné poradie berte ako neoficiálne, stále je totiž čas na prijímanie prípadných protestov. Oficiálne poradie bude v najbližšom vydaní MY Nitrianskych novín.

O poradí na 2.-3. a 4.-5. mieste rozhodli špeciálne pravidlo zverejnené pred súťažou - vyšší počet lepších výsledkov v jednotlivých kolách.

Čo rozhodlo o poradí na 2.-3. mieste:
Iveta Matejová 446268458755758 - trikrát uhádla 8
Juraj Mészáros 445564658567856 - dvakrát uhádol 8

Čo rozhodlo o poradí na 4.-5. mieste:
Vlado Krajčovič 663445467675559 - raz uhádol 9
Zara Čekey 453565545858568 - ani raz neuhádla 9

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 715
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 371
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 287
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 085
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 794
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 802
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 393
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 11 197
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 528
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 509
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?