Streda, 22. november, 2017 | Meniny má Cecília

FC ViOn v príprave vyhral v Seredi

Na umelej tráve u druholigistu sa presadili favorizovaní zverenci Juraja Jarábka.

Pre futbalistov Serede (v zelených dresoch) to bol dnes prvý zápas v zimnej príprave.(Zdroj: Štefan Hubinák)

ŠKF Sereď - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 1:3 (1:1), Mečiar - Ujlaky, Kostadinov, Kapor. Pred peknou kulisou sa hral svižný futbal. Prvé dejstvo bolo vyrovnané, na gól Ujlakyho odpovedal v závere polčasu Mečiar. Prvoligista rozhodol o výhre dvomi gólmi v priebehu desiatich minút. Sereď mohla korigovať, ale Jackuliak nepremenil penaltu.

Rozhodovali Šinka - Lenický, Horník.
ŠKF: Senecký - Loduha, Dubeň, Kmeť, Mečiar - Ventúra, Richnák, Jackuliak - Steinhübel, Morong, Laura. Striedali: Koníček - Jankto, Mikinič, Djiby Ba, Baša, Bosý, Jakabovič.
VION: Novota (46. Holec) - Boszorád (80. Jamrich), Karlík (46. Válovčan), Kapor, Chren - Pastva (68. Tonka), Mateus (65. Privat Yao), Kostadinov, Orávik (46. Gešnábel), Ujlaky (65. Sombat) - Nurkovič (65. Ewerton).