Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

V 2. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria tipujúci. Vedie Marián Straňák s 13 bodmi.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 2. kola

Nové Mesto - FC Nitra 0:0 X
Slovan B - Sereď 0:4 2
Šurany - Galanta 2:2 X
Zbehy - H. Kráľová 0:1 2
Trstice - Janíky 3:1 1
Kráľová n/V. - Klasov 0:0 X
Cabaj-Čápor - Veča 0:0 X
Čechynce - D. Obdokovce 2:2 X
Lovce - Velčice 0:1 2
Sereď B - Šintava 3:1 1

Poradie po 2. kole

13 - Marián Straňák, H. Kráľová

12 - Štefan Peťovský, Lužianky, František Benc, Nitra, Janka Tóthová, H. Kráľová, Patrícia Šranková, Vráble, Pavol Patkolo, Lúčnica

11 - Anton Krajačic, Peter Odráška, H. Kráľová, Roman Obložinský, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Oskar Bíro, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Lenčeš, Šaľa

10 - Marián Benca, Stano Gábor, Peter Krajčo, Nitra, Gabriel Miškovič, Peter Hipp, Šaľa, Juraj Holták, D. Krškany, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Dušan Šóš, Zbehy, Marián Koreň, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Kupec, Čakajovce, Vladimír Miškolci, Marek Kutak, Lehota, Jozef Šidó, Veľká Mača, Tomáš Jobek, Sila, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Pecho, Ján Slíž, Beladice, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ladislav Čekey, Pohranice, Zoltán Jancso, Vlčany, Ivan Bradáč, Ladislav Németh, Golianovo, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Viliam Félis, Vráble, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce

9 - Jozef Prešinský, Jozef Gutai, Štefan Csampai, Mária Gromová, Ľuboš Mičík, Juraj Urban, Juraj Náhlovský, Jozef Drobec, Dušan Jančovič, Marek Horváth, Mária Sýkorová, Miroslav Fábry, Miroslav Lieskovský, Milan Púčik, Eduard Szabó, Stanislav Billik, Marián Grman, Mário Čurgali, Milan Vörös, Nitra, Miroslav Mokráš, Jozef Karlubík, Martina Hippová, Juraj Csirik, Jozef Baláž, Šaľa, František Kunkel, Marta Kunkelová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Vojtech Borka, Trstice, Terka Tásaryová, Pavol Pagáč, Ivanka, František Imre, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Filo, Peter Mihálik, Mojmírovce, Juraj Dubeň, Peter Lukáč, Lehota, Marián Nemeš, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jozef Martiška, František Čaniga, Dražovce, Ján Kovarčík, Jelenec, Marek Fábry, Jozef Búcora, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčéš, Stanislav Packa, Močenok, Ivan Tóth, H. Kráľová, Andrej Hudec, Čeľadice, Michal Valášik, Miroslav Lenický, Hájske, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Imrich Hrdlica, Báb, Milan Greguš, Zbehy, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jana Gálová, Ján Kozla, Žirany, Jozef Homola, Hosťovce, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Ján Dekan, Velčice, Erik Fábry, Veľký Cetín, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Labuda, Solčany, Emil Dubec, Žikava, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ján Hegyi, Jelka, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Cibula, Vlčany, Marianna Peťková, Slepčany, Marek Hlava, Praha, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Árpád Fazekaš, Neded

8 - Vlado Krajčovič, Vlado Sásik, Michal Kucharovič, Dominik Slamka, Viliam Halla st., Roman Sýkora, Vladimír Papp, Miro Raček, Ján Hudec, Pavel Hrnčár, Ladislav Skalický, Ivana Danišová, Martin Peniaško, Ľubomír Turňa, Jarmila Saidová, Ernest Szombath, Ivanko Magdolen, Róbert Marinov, Denisa Bakošová, Vladimír Kompas, Dušan Letko, Daniel Tasáry, Vladimír Zabák, Ivan Lauko, Boris Grežo, Michal Garay, Michal Hunka, Nitra, Július Miškovič, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Miroslav Šiška, Roman Uher, Ľuboš Plevka, Marián Titka, Šaľa, Jakub Vojtek, Juraj Vojtek, Ľuboš Modzga „Šuker“, Renáta Bajneková, Marcel Tokár, Vráble, Marián Zlatňanský, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Lukáš Kondela, Babindol, Jozef Horňák, Pavel Períček, Peter Korec, Rišňovce, Juraj Sabo, Marián Pauk, Rumanová, Albín Tóth, Lukáš Bíro, Dominik Greguš, Milan Bíro, Čakajovce, Peter Sliška, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Tibor Šmitala, Čab, Tibor Panyik, Matúškovo, Roland Babulic, Lukáčovce, Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Zoltán Odráška, Gabriel Tóth, Gabriel Galbavý, Ľubomír Straňák, Slavomír Tóth, Monika Pápayová, H. Kráľová, Vladimír Gombáš st., Močenok, Marcel Pánis, Róbert Šimák, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Lajda, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Michal Belan, Mária Látečková, Svätoplukovo, Filip Dobiáš, Čeľadice, Lukáš Bennár, Hájske, František Andraško, Michal Čery, Jelenec, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marián Mateička, Behynce, Tibor Bene, František Maťo, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Marián Valla, V. Zálužie, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Gabriela Sádovská, Žitavce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, György Jakubecz, H. Saliby, Dušan Bogár, Matej Medovarský, Galanta, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Majerčík, Golianovo, Henrich Richter, Bratislava, Ladislav Holečka, Ladice, František Novák, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Andrejka Božiková, Hosťovce, Anton Bábik, Rumanová, Sylvia Švecová, Hostie

7 - Štefan Duchoň, Štefan Bede, Martin Krajčír, Milan Ružička, Dušan Novorolník, Ľubomír Ballay, Viliam Halla ml., Slavomír Kotrla, Ľudovít Kováč, Ján Bernát, Miroslav Muzika, Juraj Hrnčár, Andrej Kudamik, Monika Skalická, Miroslav Čulák, Peter Solčianský, Jozef Kompas, Štefan Zabák, Miloš Sýkora, Ľubomír Bartakovič, František Bojda, Štefan Matesko, Július Petrík, František Dedič, Roman Hradecký, Marianna Letková, Pavol Krajčo, Ľubica Tasáryová, Mária Kóšová, Marián Mičík, Dionýz Pecháček, Jozef Kuzmický, Katarína Billiková, Ľudovít Černek, Patrik Andrášik, Pavol Vörös, Iveta Matejová, Anton Buchta, Nitra, Jozef Andel, Lukáš Félis, Miroslav Mikulec, Ján Golha, Ján Antalík, Imrich Struhár, František Prešinský, Ladislav Nagy, Vráble, Tatiana Mifková, Peter Jobbágy, Ladislav Molnár, Dezider Vanko, Tibor Odráška, Milan Lazan, Róbert Pospiš, Peter Lehocký, Šaľa, Rudolf Kéri, Irena Peťková, Patrik Londák, Jozef Virág, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miloš Gál st., Žirany, Peter Šponiar, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Cyril Slamka, Roman Margetin, Jozef Štefák, František Chudý, Jozef Nikodem, Rišňovce, Štefan Fiala, Anton Kazáň, Ivan Ďurický, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Ivan Kozár, Jozef Brath, Marcel Hajaš, Erik Šimák, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Stanislav Debnár, Pavol Králik, Peter Vranský, Daniel Fuska, Ivanko Vanko, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Štefan Varga, Topoľnica, Magda Čmaradová, Tomáš Javor, Matúš Kubačka, Martin Földeši, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Anton Viskup, Štefan Lipovský, František Švihorík, Pusté Sady, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Stanislav Vojtila, Ľuboš Nagy, Miroslav Borbély, Jelenec, Ladislav Kéry, Volkovce, Mária Mesárošová, Lukáš Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, Roman Bilický, Preseľany, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Lipovský, Pavol Viskup, Báb, Peter Rybanský, Kapince, Róbert Lešš, Močenok, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Kúdela, V. Dolina, Štefan Šmitala, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Milan Minarovič, Behynce, Zara Čekey, Pohranice, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jaroslav Viskup, Rumanová, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Lipecký, Čakajovce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Viera Pavelková, Golianovo, Vincent Hunka, Bohuš Baják, Lužianky, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Vlado Matušica, Hájske, Pavel König, Ivanka, Tomáš Bačkády, Topoľčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Tóth, František Kausek, Klasov, František Laczko, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Tibor Kovács, Neded, Jaroslav Peťko, Piešťany, Patrik Mikuš, Obyce, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V.

6 - Jozef Nemeš st., Peter Kardoš, Ľudovít Konečný, Štefan Dekány, Ivan Minárik, Ladislav Piška, Roman Mrázik, Jozef Ehrenhold, Alexander Jurík, Stanislav Habáň, Ľudovít Desat, Jozef Hudec st., Ľubomír Mikula, Vladimír Ťapušík, Matúš Škorec, Miro Račko, Ján Šimun, Martina Magdolenová, František Filo, Miriama Ďurinová, Ladislav Fazekaš, Július Michalička, Miloš Segéň, Pavel Dojčar, Milan Borovský, Gitka Letková, Erich Schober, Jaroslav Andrášik, Igor Drotár, Nina Mikulová, Milan Petráš, René Matyó, Róbert Bačinský, Rastislav Švec, Karol Ryba, Mária Königová, Ladislav Nosian, Mária Sásiková, František Grom ml., Nitra, Tibor Križovič ml., Jozef Sklenár, Milan Bekéni, Ladislav Héviz, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Štefan Mrllák, Pavol Sedliačik, Beáta Szölösiová, Zuzana Ürge, Šaľa, Gabriela Szökeová, Miroslav Kováč, Jozef Hoppan, Matúš Klas, Martina Baková, Jeremiáš Vnuk, Jozef Zima, Vráble, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Rudolf Macho, Kolíňany, Boris Lacika, Jaro Fúska, Slavko Mikula, Zbehy, Adam Nádaský, Viktor Balko, Peter Zahnaš, Lužianky, Štefan Valovič, Jozef Rehuš, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Imrich Drozdák, Babindol, Vladimír Kubala, Belince, Milan Roman, Čab, Radoslav Henček ml., Jozef Ružička, Štefan Török, Branč, Marián Blaho, Čeľadice, Alexander Kobza, Gabriel Šuba, Čechynce, František Sabo, Vinodol, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Dušan Irsák, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Matúš Vajzer, Jaroslav Lazor, Báb, Michal Hájnik, Pusté Sady, Alex Lovaš, Jozef Flaska, H. Saliby, Andrej Maťo ml., Jarok, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Viera Bradáčová, Imrich Maťo, Miroslav Kozlík, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Štefan Šlosár, Miroslav Šiller, Golianovo, Anton Homola, Kapince, Róbert Lešš jr., Tomáš Minarovič, Michaela Benköová, Močenok, Anna Duczová, H. Kráľová, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Anton Cibiry, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Alexander Mikláš, Jožko Černý, Rumanová, Erik Candrák, Alekšince, Štefan Bapčány, Marcel Čerman, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Dávid Bennár, Hájske, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marek Vlček, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Ivan Tóth, Čakajovce, Sandra Gálová, Žirany, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n./O., Róbert Darász, Tešedíkovo, Ladislav Marcinko, Kajal, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Dušan Gál, Klasov, Imrich Guzmický, Roman Vrábel, Milan Pagáč, Ivanka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Török, V. Dolina, Marek Paukov, Petra Barbušiaková, Pavel Babiak, Ján Félis, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Dušan Petrovič, Obyce, Miloš Macala, Gáň, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Matúš Jančo, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Jakub Kováčik, V. Zálužie

5 - František Hrnčiar st., René Daniš, Jaroslav Belan, Ján Kmeťo, Bohuslav Bene, Marianna Viskupová, Vladimír Nemšovský, Daniel Mičík, Ernest Mako, Miroslav Brezina, Ladislav Pindeš, Jozef Nosian, Pavol Ďurina, Martin Tesár, Pavel Čvirik, Marek Husivarga, Jozef Kóša, Marianna Viskupová, Marián Barta, Ľuboš Rák, Martin Libay, Nitra, Róbert Ščepka, František Szolík, Marek Franko, Róbert Sedlák, Marián Móri, Roman Harčár, Šaľa, Karol Bujalko, Helena Mikulecová, Miroslav Vajzer, Karin Vajzerová, Vráble, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Albert Lauro, Čeľadice, Slavomír Sysel, Bianka Kokešová, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Štefan Hudec, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Daniel Ivančík, Čakajovce, Pavol Lieskovský, Juraj Valla, V. Zálužie, Július Szarka, Topoľnica, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Andrej Mareček, Čab, Ferko Valent, T. Mlyňany, Milan Babic, Zvolen, Alexander Repta, František Kóša, Branč, Lubor Kajaba, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Ján Babčan, Zbehy, Marián Labai, Mankovce, Juraj Jánošík, Rišňovce, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Glovenský, Košúty, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Ladislav Báboti, Vlčany, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Vodný, Babindol, Ladislav Vass, Baloň, Miroslav Mrázik, Vladimír Guláš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Lucia Richnáková, Šúrovce, A. Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Marián Valovič, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jaroslav Chren, Žitavany, Vladimír Malý, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Katka Tokárová, Sľažany, Juraj Mészáros, Selice, Ján Jacsa, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Lena Kunkelová, Praha, Dušan Šlosár, Golianovo

4 - Peter Plandora, František Juhás, Júlia Kucharovičová, František Grom, Jakub Bernát, Ján Hnilica, Ľudovít Laca, Matej Jánošík, Ľuboš Baranec, Tomáš Levčík, Richard Magušin, Ján Doboš, Peter Pavelka, Patrik Studený, Nitra, Anna Jedlovská, Jozef Paukov, Jozef Macák, Dušan Babocký, Ján Bucheň, Jakub Chrenko, Peter Struk, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Jozef Baťala, Štefan Mravík, Miloš Kukučka, Žitavany, Radek Kováčik, Peter Nagy, Vráble, Peter Hrebík, Pavol Uher, Tibor Križovič st., Ján Szöcs, Slavo Kališ, Šaľa, Jozef Záhorský, Peter Macháč, Rišňovce, Filip Marinov, Rumanová, Vladimír Tasáry, Tomáš Čičo, Ivanka, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ján Bíro, Čakajovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Mário Slezák, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Michaela Dobišová, Močenok, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Peter Bodi, Zbehy, Róbert Jánošík, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Attila Sonlajtner, Mária Kostolániová, Žirany, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Svitač, Telince, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Štepiansky, Peter Švec, Hostie, Sára Selecká, Branč, Pavol Török, V. Dolina, Dušan Gašparík, Machulince, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Marián Varga, Miroslav Tonka, Sľažany, Pavel Gálik, Lovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Juraj Minárik, Obyce, Csaba Nagy, Žihárec, Juraj Barczi, Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Daniel Jamrich, Kolíňany, Lucia Bálešová, Sila, Peter Matulník, Nové Sady, Imrich Valent, Hosťovce, Matúš Cibuľa, Žitavce

3 - Ján Paukeje, František Piška, Viera Lauková, Richard Karabinoš, Dezider Zaujec, Daniel Čerman, Richard Vnučko, Igor Kotora, Dávid Said, Nitra, Pavel Sojka, Daniel Jedlovský, Tibor Széker, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Pittich, Erik Svitač, Šaľa, Kamil Gajdoš, Július Bradáč, Peter Civáň, Golianovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Marek Sabo, Rumanová, Fero Libay, Pavol Holták, Samuel Čapkovič, Matej Letko, Vlado Jánošík, D. Krškany, Matúš Rybanský, Kapince, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Andódi, Dlhá n/V., Štefan Páleník, Prílepy, Milan Kukučka, Žitavany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Jakab, Jozef Králik, T. Mlyňany, Veronika Tonková, Sľažany, Emanuel Maňúch, Žirany, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Ľuboš Rusnák, Lehota

2 - Ľubica Homolová, Janka Danková, Dajana Borovská, Juraj Schnierer, Nitra, Ľubomír Králik, Jozef Paulovič, Ján Školník, Martin Petrovič, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Milan Fridrich, Rumanová, František Lörinc, Lúčnica, Peter Strieška, Volkovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Šabo, Jozef Pecho, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Anton Majdiak, Močenok, Peter Gomboš, Miroslav Machálik, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Gabriel Chrenko, V. Dolina

1 - Erik Barát, Žitavany, Táňa Šimková, Helena Kozlíková, Golianovo, Ján Gál, Žirany, Mária Kajabová, Ivanka

Ak vám chýbajú body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

V 2. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria tipujúci: Dominik Slamka, Nitra, Marek Horváth, Nitra, Janka Tóthová, H. Kráľová, Sylvia Švecová, Hostie.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Šport

 


  1. Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov Foto 18 671
  2. Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú Foto 1 870
  3. V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur 1 181
  4. Ďalšia lúpež v Šali, tentoraz v herni 967
  5. Vedenie FM Logistic: Odmietame sociálny damping 607
  6. Občania nechcú benzínovú pumpu v strede dediny, spísali petíciu Foto 396
  7. Moravce sú bez vody. Údajne pre výstavbu kruhovej križovatky 266
  8. Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO) 257
  9. V piatok do Rumanovej 215
  10. Ľudia sú pobúrení, so zastavaním parkoviska na nábreží nesúhlasia Foto 186

Najčítanejšie správy

Nitra

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov

Zamestnanci transparentmi i pokrikmi poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.

Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú

Hlasovalo vyše tritisíc ľudí. Anglický názov skončil na poslednom mieste.

V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur

Fakultná nemocnica Nitra podľa hovorkyne rozhodnutie akceptuje a pokutu zaplatí.

Ďalšia lúpež v Šali, tentoraz v herni

Neznámy páchateľ vzal 3000 eur, bol ozbrojený.

Vedenie FM Logistic: Odmietame sociálny damping

Prioritou spoločnosti je zamestnávanie miestnych občanov. Je ich však nedostatok.

Blízke regióny

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

V centre Levíc pribudne ďalšia výzdoba. Bude aj klzisko a vianočné mestečko

Stromy okolo námestia sa pred Vianocami rozžiaria. Na fontáne bude ďalší svietiaci kvet.

Dávajte si pozor, epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

Na psychiatrii v Trnave už majú Vianoce. Pozrite, čo dokážu pacienti

Ručne vyrobené predmety si kupujú lekári, pacienti, ich rodinní príslušníci či známi.

Železnica mala podľa plánov z roku 1908 viesť aj cez Špačince

Téme Železnice v trnavskom regióne - história, súčasnosť, budúcnosť sa bude venovať konferencia Klubu priateľov železníc z Trnavy a okolia.

Všetky správy

Prieskum AKO: Parlamentné voľby by vyhral Smer, Matovič s Kollárom predbehli SNS

Kotlebova strana sa by sa podľa prieskumu dostala až na šieste miesto.

Teroristi v Egypte zabili už 235 ľudí

Letisko v Káhire je plné vojakov a policajtov, v krajine vyhlásili štátny smútok.

Vkladné knižky kedysi využívala mafia. Aké sú lepšie investície

Čo urobiť s veľkou sumou našetrených peňazí a čo robiť, ak si chcem šetriť každý mesiac po troche? Denník SME sa pokúsil objasniť niektoré známejšie druhy sporenia.

Chaos a ticho. Uniknutý dokument o brexite zahanbil Britov

Uniknutý írsky dokument popisuje, aké zdĺhavé a neproduktívne sú rokovania o brexite.

Ján Richter má čoskoro opustiť ministerské kreslo, nahradiť ho má Raši

Funkciu ministra vnútra i podpredsedu strany si zrejme udrží Robert Kaliňák.

Kam vyraziť