Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Víťazom kola je Erich Schober z Nitry, ktorý uhádol 9 zápasov! V čele je kvarteto so 17 bodmi.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 2. kola Dominik Slamka z Nitry. Na snímke s vnukom Samkom.(Zdroj: ki)

Správne tipy 3. kola

Nové Zámky - ViOn B Vráble 1:1 X
H. Obdokovce - FC Nitra jun. 2:1 1
Lapáš - Báb 0:3 2
Krušovce - Zbehy 2:0 1
Pata - V. Blahovo 2:1 1
Janíkovce - Ivanka 2:0 1
Selice - Horný Ohaj 0:0 X
Dyčka - D. Obdokovce 1:4 2
Č. Kľačany - ViOn C/Volkovce 1:4 2
Betonáris Šaľa - Trnovec 2:1 1

Poradie po 3. kole

17 - František Benc, Peter Krajčo, Nitra, Janka Tóthová, H. Kráľová, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble

16 - Ivan Kupec, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marián Straňák, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Mário Pánis, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Török, Pata, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter Hipp, Šaľa, Anton Bábik, Rumanová

15 - Michal Kucharovič, Miroslav Fábry, Erich Schober, Patrik Andrášik, Marián Grman, Anton Bulla, Nitra, Lukáš Bíro, Oskar Bíro, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Dušan Šóš, Zbehy, Jozef Filo, Peter Mihálik, Mojmírovce, Vladimír Miškolci, Marek Kutak, Lehota, Dušan Vnučko, D. Krškany, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Pecho, Ján Slíž, Beladice, Filip Dobiáš, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marián Mateička, Behynce, Ivan Bradáč, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jaroslav Skačan, Žihárec, Miroslav Mokráš, Martina Hippová, Šaľa, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Anna Jedlovská, Zl. Moravce, Petra Barbušiaková, Pavel Babiak, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž.

14 - Jozef Prešinský, Vlado Krajčovič, Marián Benca, Ľubomír Ballay, Roman Sýkora, Juraj Náhlovský, Stano Gábor, Jarmila Saidová, Mária Sýkorová, Ivanko Magdolen, Milan Púčik, Vladimír Zabák, Ivan Lauko, Mário Čurgali, Nitra, Jozef Lenčeš, Gabriel Miškovič, Jozef Baláž, Šaľa, Viliam Félis, Patrícia Šranková, Vráble, Juraj Holták, D. Krškany, Marián Koreň, Andrej Hudec, Čeľadice, Terka Tasaryová, Ivanka, František Imre, Branč, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tibor Panyik, Matúškovo, Boris Mesároš, Lehota, Gabriel Lešš, Anton Krajačic, Monika Pápayová, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Homola, Hosťovce, Matúš Rybanský, Kapince, Marián Herceg, Pata, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Močol, Hlohovec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Erik Fábry, Veľký Cetín, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Matúš Vrábel, Lužianky, Zoltán Jancso, Ján Cibula, Vlčany, Ján Kozla, Žirany, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Pavol Patkolo, Lúčnica, Gabriela Sádovská, Žitavce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ladislav Németh, Golianovo, Henrich Richter, Bratislava, Marek Paukov, Miloš Kukučka, Žitavany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Miroslav Tonka, Sľažany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Árpád Fazekaš, Neded

13 - Jozef Gutai, Dominik Slamka, Štefan Csampai, Miro Raček, Ľudovít Desat, Miroslav Muzika, Ladislav Skalický, Miroslav Lieskovský, Vladimír Kompas, Milan Borovský, Dušan Letko, Stanislav Billik, Nitra, Tatiana Mifková, Pavel Mihálik, Miroslav Šiška, Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jozef Virág, Daniela Sečkárová, František Kunkel, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Andel, Jakub Vojtek, Marcel Tokár, Vráble, Jozef Horňák, Cyril Slamka, Rišňovce, Jaroslav Sliška, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Tibor Šmitala, Čab, Dominik Greguš, Čakajovce, Magda Čmaradová, Tomáš Javor, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Šidó, Veľká Mača, Roman Bilický, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Martiška, Dražovce, Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Tomáš Jobek, Sila, Vladimír Gombáš st., Močenok, Ivan Tóth, Ľubomír Straňák, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Milan Greguš, Zbehy, Marcel Čerman, Tibor Bene, František Maťo, D. Obdokovce, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Zahnaš, Lužianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Peter Lukáč, Lehota, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Labuda, Solčany, Pavol Pagáč, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Darász, Tešedíkovo, Michal Čery, Jelenec, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Miroslav Lenický, Hájske, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Chren, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jaroslav Lazor, Báb

12 - Mária Gromová, Ľuboš Mičík, Jozef Drobec, Dušan Jančovič, Ľubomír Turňa, Ernest Szombath, Ľubomír Bartakovič, Roman Hradecký, Mária Kóšová, Marián Mičík, Eduard Szabó, Boris Grežo, Michal Garay, Michal Hunka, Milan Vörös, Iveta Matejová, Nitra, Marián Zlatňanský, Viliam Matejov, Daniel Jedlovský, Jozef Paukov, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Július Miškovič, Jozef Danada, Jozef Karlubík, Milan Lazan, Juraj Csirik, Róbert Pospiš, Šaľa, Miroslav Mikulec, Ľuboš Modzga „Šuker“, Imrich Struhár, Renáta Bajneková, Jozef Zima, Vráble, Vojtech Borka, Trstice, Juraj Sabo, Marián Pauk, Rumanová, Albín Tóth, Róbert Lipecký, Milan Bíro, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Sliška, Marek Fábry, Jozef Búcora, Šurianky, Juraj Dubeň, Lehota, Stanislav Debnár, Jaro Fúska, Daniel Fuska, Zbehy, František Sabo, Vinodol, Dušan Irsák, Igor Tkáč, Sereď, Matúš Vajzer, Báb, Anton Viskup, František Švihorík, Pusté Sady, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Brath, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Róbert Šimák, D. Krškany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Gabriel Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Róbert Lešš, Silvester Lenčéš, Močenok, Michal Valášik, Vlado Matušica, Hájske, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Peter Lajda, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Lužianky, Štefan Deák, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Šmitala, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ján Šantavý, Mojmírovce, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ján Dekan, Velčice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Čaniga, Dražovce, Ladislav Báboti, Vlčany, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n./O., Peter Török, V. Dolina, Štefan Tóth, Klasov, Marek Hlava, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Matúš Jančo, Miroslav Borbély, Jelenec, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marianna Peťková, Slepčany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Juraj Mészáros, Selice, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Miroslav Szlamka, Váhovce

11 - Ľudovít Konečný, Vlado Sásik, Jozef Ehrenhold, Alexander Jurík, Vladimír Papp, Slavomír Kotrla, Ľudovít Kováč, Andrej Kudamik, Peter Solčianský, Marek Horváth, Ivana Danišová, Martin Peniaško, Miloš Sýkora, Ján Šimun, František Bojda, Róbert Marinov, Július Michalička, Denisa Bakošová, Martin Tesár, Štefan Matesko, Pavel Čvirik, František Dedič, Gitka Letková, Pavol Krajčo, Ľubica Tasáryová, Igor Drotár, Milan Petráš, Rastislav Švec, Ľudovít Černek, Nitra, Gabriela Szökeová, Miroslav Kováč, František Prešinský, Ladislav Nagy, Vráble, Milan Bekéni, Zuzana Ürge, Šaľa, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Lukáš Kondela, Babindol, Adam Nádaský, Lužianky, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Štefan Valovič, Roman Margetin, František Chudý, Jozef Rehuš, Peter Korec, Ján Jambor, Rišňovce, Štefan Fiala, Jozef Ružička, Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, Marián Blaho, Čeľadice, Ján Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dušan Švehla, Matúš Kubačka, Martin Földeši, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Andrej Mareček, Čab, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Mária Mesárošová, Lukáš Mesároš, Lehota, Ľuboš Nagy, Jelenec, Roland Babulic, Lukáčovce, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Ľuboš Lacina, Michal Belan, Svätoplukovo, Milan Macho, M. Ripňany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jana Gálová, Žirany, Peter Tuhý, Machulince, Alexander Mikláš, Jaroslav Viskup, Rumanová, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Erik Candrák, Alekšince, Ján Kollár, Zbehy, Peter Gyepes, A. Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Pavol Viskup, Báb, Milan Minarovič, Behynce, Zara Čekey, Pohranice, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Marián Valla, Miloš Kečkéš, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Stanislav Majerčík, Golianovo, Alojz Jenis, Žitavany, Milan Roško, Dyčka, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Barát, Topoľčany, György Jakubecz, H. Saliby, Dušan Bogár, Galanta, Pavel König, Imrich Guzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Štefan Dubnička, Váhovce, Michaela Benköová, Močenok, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lena Kunkelová, Praha, Irena Peťková, Zl. Moravce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Štefan Hrúzik, Miroslav Drahoš, Andrejka Božiková, Hosťovce, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Tibor Kovács, Neded, Miloš Macala, Gáň, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V.

10 - Jozef Nemeš st., Peter Kardoš, Štefan Dekány, Štefan Duchoň, Stanislav Habáň, Štefan Bede, Júlia Kucharovičová, Milan Ružička, Viliam Halla st., Dušan Novorolník, Viliam Halla ml., Vladimír Nemšovský, Ján Bernát, Juraj Hrnčár, Miroslav Čulák, Štefan Zabák, Matúš Škorec, Miroslav Brezina, Miro Račko, Jozef Nosian, Miriama Ďurinová, Pavel Dojčar, Marianna Letková, Daniel Tasáry, Marek Husivarga, René Matyó, Katarína Billiková, Ladislav Nosian, Nitra, Tibor Križovič ml., Tibor Križovič st., Jozef Sklenár, František Szolík, Ladislav Molnár, Roman Uher, Dezider Vanko, Jozef Kučera, Marián Titka, Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, Beáta Szölösiová, Šaľa, Pavel Bachan, Patrik Londák, Zl. Moravce, Lukáš Félis, Ján Golha, Jozef Hoppan, Matúš Klas, Vráble, Pavel Períček, Rišňovce, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Viktor Balko, Vincent Hunka, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Varga, Július Szarka, Topoľnica, Miloš Remenár, Sereď, Alex Lovaš, H. Saliby, Andrej Maťo, Jarok, Ján Lipovský, Báb, Andrej Vereš, Imrich Maťo, Štefan Šlosár, Golianovo, Peter Rybanský, Kapince, Anna Duczová, H. Kráľová, Peter Vranský, Ivanko Vanko, Zbehy, Anton Cibiry, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Jožko Černý, Rumanová, Lukáš Bennár, Hájske, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marek Vlček, Peter Vrabec, Čakajovce, Sandra Gálová, Žirany, Tibor Glovenský, Košúty, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Vodný, Babindol, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Vincent Komačka, Tomáš Bačkády, Topoľčany, Dušan Gál, Klasov, Peter Náhlik, Nové Sady, Jaroslav Peťko, Piešťany, Štefan Mravík, Erik Barát, Milan Kukučka, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Juraj Minárik, Obyce, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, František Laczko, František Novák, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Ján Jacsa, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Sylvia Švecová, Peter Švec, Hostie, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

9 - Ladislav Piška, Roman Mrázik, Peter Plandora, Ľubica Homolová, Pavel Hrnčár, Juraj Urban, Vladimír Ťapušík, Jozef Kompas, Tomáš Levčík, Martina Magdolenová, František Filo, Ladislav Fazekaš, Miloš Segéň, Július Petrík, Dionýz Pecháček, Karol Ryba, Mária Königová, Patrik Studený, Pavol Vörös, František Grom ml., Nitra, Ľubomír Králik, Jozef Paulovič, Stanislav Pacher, Tibor Szekér, Peter Struk, Zl. Moravce, Peter Jobbágy, Ladislav Héviz, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Antalík, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Albert Lauro, Čeľadice, Boris Lacika, Ján Babčan, Slavko Mikula, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Vladimír Kubala, Belince, Milan Šlosár, Čab, Anton Kazáň, Radoslav Henček ml., Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky, Alexander Kobza, Gabriel Šuba, Čechynce, Tomáš Klobučník, Peter Černák, Lúčnica, Ladislav Varga, Topoľnica, Michal Hájnik, Pusté Sady, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ferko Valent, Jozef Králik, T. Mlyňany, Andrej Maťo ml., Jarok, Michaela Dobišová, Stanislav Packa, Močenok, Marcel Hajaš, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Nikodem, František Margetin, Rišňovce, Dávid Bennár, Hájske, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Fridrich, Rumanová, Dalibor Bradáč, Miroslav Šiller, Dušan Šlosár, Golianovo, Ladislav Marcinko, Kajal, Roman Vrábel, Ivanka, Lucia Richnáková, Šúrovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Dušan Petrovič, Patrik Mikuš, Obyce, Gabriel Fazekaš, Neded, František Kausek, Klasov, Lucia Bálešová, Sila, Emanuel Maňúch, Žirany

8 - Ivan Minárik, René Daniš, Jaroslav Belan, Ján Hudec, František Grom, Ján Hnilica, Daniel Mičík, Monika Skalická, Ľudovít Laca, Ernest Mako, Matej Jánošík, Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Nina Mikulová, Peter Pavelka, Marián Barta, Richard Vnučko, Nitra, Kristián Frajka, Ján Školník, Peter Rajnoha, Dušan Babocký, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Róbert Ščepka, Peter Hrebík, Štefan Mrllák, Šaľa, Helena Mikulecová, Juraj Vojtek, Peter Nagy, Vráble, Milan Roman, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Štefan Hudec, Lužianky, Pavol Lieskovský, Juraj Valla, V. Zálužie, Milan Babic, Zvolen, Jozef Flaska, H. Saliby, Viera Bradáčová, Golianovo, Anton Homola, Kapince, Róbert Lešš jr., Tomáš Minarovič, Močenok, Róbert Jánošík, Dušan Podhradský, Matej Letko, D. Krškany, Lubor Kajaba, Ivanka, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Tibor Horváth, Komjatice, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Štepiansky, Hostie, Peter Andódi, Dlhá n/V., Tibor Lenčéš, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Vass, Baloň, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Dušan Gašparík, Machulince, Juraj Segíň, Sľažany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Félis, Žitavany, Csaba Nagy, Žihárec, Matej Medovarský, Galanta, Ján Árgyusi, Neded, Daniel Jamrich, Kolíňany, Pavol Prosnan, Lukáčovce

7 - Martin Krajčír, František Juhás, Ján Kmeťo, Bohuslav Bene, Marianna Viskupová, Ladislav Pindeš, Ľuboš Baranec, Richard Magušin, Jozef Kuzmický, Nitra, Róbert Sedlák, Marián Móri, Roman Harčár, Slavo Kališ, Šaľa, Radek Kováčik, Miroslav Vajzer, Vráble, Kamil Gajdoš, Golianovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Filip Marinov, Rumanová, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Daniel Ivančík, Čakajovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Zuzana Lovászová, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Alexander Repta, František Kóša, Sára Selecká, Branč, Pavol Králik, Zbehy, Marián Labai, Mankovce, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Pecho, Žitavany, Jozef Jakab, T. Mlyňany, Veronika Tonková, Sľažany, Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Tomáš Čičo, Ivanka, Mária Kostolániová, Žirany, Matúš Cibuľa, Žitavce, Jakub Chrenko, Zl. Moravce

6 - František Hrnčiar st., František Piška, Jozef Hudec st., Ľubomír Mikula, Jakub Bernát, Ján Doboš, Jozef Kóša, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Dezider Zaujec, Mária Sásiková, Igor Kotora, Dávid Said, Milan Hajaš, Mária Schoberová, Nitra, Pavol Uher, Ján Szöcs, Peter Gomboš, Šaľa, Karin Vajzerová, Martina Baková, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Mário Slezák, Lukáčovce, Július Bradáč, Peter Civáň, Golianovo, Fero Libay, Samuel Čapkovič, Ľubka Čapkovičová, Vlado Jánošík, D. Krškany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Marián Varga, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Lukáš Valent, Hosťovce, Anton Majdiak, Močenok, Peter Matulník, Nové Sady, Michal Hitka, Martin n/Ž.

5 - Ľuboš Rák, Daniel Čerman, Martin Libay, Nitra, Martin Petrovič, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Peter Macháč, Juraj Jánošík, Rišňovce, František Lörinc, Lúčnica, Jozef Šabo, Žitavany, Marián Valovič, Topoľčianky, Katka Tokárová, Sľažany, Imrich Valent, Hosťovce, Marek Franko, Šaľa, Táňa Šimková, Helena Kozlíková, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vojtech Mesároš, Lehota, Mária Marušincová, V. Cetín, Janka Gálová, Žirany

4 - Viera Lauková, Dajana Borovská, Mária Zarkadas, Jožko Moder, Nitra, Jozef Macák, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Bodi, Zbehy, Attila Sonlajtner, Ján Gál, Róbert Bencz, Žirany, Peter Svitač, Telince, Jozef Baťala, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Pavel Gálik, Lovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Mária Kajabová, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Mikula, Lehota, Filip Deák, Sľažany, Marek Viskup, Rumanová, Miroslav Oslanec, Vráble

3 - Ján Paukeje, Janka Danková, Nitra, Tibor Pittich, Erik Svitač, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Pavel Sojka, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie

2 - Juraj Schnierer, Nitra, Martin Hôrik, Lehota, Miroslav Machálik, Šaľa, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Roman Vrábel, Ivanka

Víťazom kola je Erich Schober z Nitry, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Osem bodov si pripísali P. Andrášik, A. Bulla a A. Bábik.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk, alebo zavolajte na 0905 550 775.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza 2 250
  2. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 703
  3. ViOnu šestnásty gól Šveca nestačil. Dubnica vyhrala futbalom (+FOTO) 415
  4. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 338
  5. Zsebi porazil Čeľadice 288
  6. Vrábľania v derby naplno 255
  7. V nedeľu bude v Nitre reprezentačná hádzaná 200
  8. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 184
  9. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 172
  10. Hokejisti ako deň a noc 163

Najčítanejšie správy

Nitra

Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza

Malý Lapáš zažíva v poslednom období stavebný boom. Zápach sa podľa obyvateľov začal šíriť, keď napojili na starú čističku desiatky nových domov.

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

ViOnu šestnásty gól Šveca nestačil. Dubnica vyhrala futbalom (+FOTO)

Vráble v sobotu ožili megašlágrom druhej ligy staršieho dorastu.

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Zsebi porazil Čeľadice

IV. LIGA JV: Prvá výhra Kozároviec. Na dno klesol Veľký Meder. Čeľadice prehrali tretí zápas v rade.

Blízke regióny

Z polikliniky miznú kľučky aj záchodové dosky + FOTO

Minulý rok išlo do opráv a údržby mestskej polikliniky na Družbe 270-tisíc eur. Hlavnou prioritou sú sociálne zariadenia, tie sú však aj najčastejším terčom vandalov.

Kasai Slovakia plánuje postaviť nový výrobný závod v Leviciach

Spoločnosť Kasai Slovakia plánuje v Géni postaviť závod na výrobu plastových interiérových komponentov pre automobilový priemysel.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Letné terasy pri kostole sa budúci rok neotvoria

Úrady vraj terasy pri kostole ticho tolerovali.

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Všetky správy

Milióny na jeho plat? Prieskumy ukázali, že Sagan sa oplatí, tvrdí jeho šéf

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale napokon to nebolo zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

Merckx: Súperi Saganovi len nahrávajú

Saganovi stačí na to, aby vyhral, získať desať metrov pred súpermi. Pri menej selektívnych pretekoch, je to pre ostatných až ponižujúce, vraví legenda.

Keď dôjde na sex a alkohol, dvadsaťpäť rokov je nových osemnásť

Vedci naznačujú, že ľudia dnes dospievajú pomalšie. Mali by sme sa tomu prispôsobiť.

Radivojevič: Do Slovana som nemal ísť. Zničil ma Krikunov, ktorý bol blázon

Mrzí ma len jedno, že nám ušla medaila z olympiády, priznáva hokejista Branko Radivojevič, od tejto sezóny hráč Dukly Trenčín.

Kiskovi sa do vysvetľovania financovania kampane nechce, mimovládky by čakali viac

Minister Kažimír prezidentovi odporučil vzdať sa daňového tajomstva. Aliancia Fair-play varuje pred zneužívaním témy proti politickým súperom.

Kam vyraziť