Nedeľa, 24. september, 2017 | Meniny má Ľuboš, Ľubor
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Víťazom kola je Jozef Zima z Vrábeľ, ktorý uhádol 9 zápasov. Až trinásti tipujúci si pripísali 8 bodov. Vedie Peter Krajčo z Nitry.

Vo 4. kole vyhral kartón piva Corgoň Imrich Hrdlica z Bábu.(Zdroj: ki)

Správne tipy 5. kola

FC ViOn - Michalovce 1:2 2
Horná Nitra - ViOn B Vráble 0:1 2
Čeľadice - FC Nitra jun. 3:1 1
H. Kráľová - Alekšince 1:2 2
Radošina - Nevidzany 4:3 1
Šoporňa - V. Blahovo 1:2 2
Horný Ohaj - Klasov 3:2 1
Žitavce - Dyčka 1:4 2
Topoľčianky - Sľažany 2:0 1
Mostová - Čierna Voda 3:1 1

Poradie po 5. kole

29 - Peter Krajčo, Nitra

27 - Marián Koreň, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marek Kutak, Lehota, Miroslav Fábry, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Miroslav Vojtek „Ara“, Jozef Zima, Vráble

26 - Michal Kucharovič, Dominik Slamka, Iveta Matejová, Nitra, Miroslav Mokráš, Jozef Baláž, Šaľa, Ivan Kupec, Čakajovce, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Peter Lukáč, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Slíž, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

25 - Juraj Náhlovský, Stano Gábor, Milan Púčik, Patrik Andrášik, Marián Grman, Anton Bulla, Nitra, Roman Uher, Peter Hipp, Martina Hippová, Šaľa, Lukáš Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Marián Straňák, Janka Tóthová, H. Kráľová, Silvester Lenčéš, Močenok, Jozef Štefek, Čeľadice, Marián Herceg, Pata, Marián Mateička, Behynce, Ivan Bakyta, Jarok, Viliam Félis, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Emil Dubec, Žikava, Michal Čery, Jelenec, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Baťala, Pavel Babiak, Žitavany, Anton Bábik, Rumanová

24 - Vlado Krajčovič, Marián Benca, František Benc, Miro Raček, Ľuboš Mičík, Jarmila Saidová, Mária Sýkorová, Ivanko Magdolen, Milan Borovský, Nitra, Viliam Matejov, Jozef Virág, Eva Lahučká, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Lukáš Félis, Jakub Vojtek, Marcel Tokár, Vráble, Cyril Slamka, Roman Margetin, Rišňovce, Terka Tasaryová, Roman Obložinský, Ivanka, Marián Nemeš, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ľuboš Nagy, Jelenec, Peter Mihálik, Mojmírovce, Štefan Deák, Miroslav Tonka, Sľažany, Bohuš Konopásek, Rumanová, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Močol, Hlohovec, Milan Piovarči, Lužianky, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Zoltán Jancso, Vlčany, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jaroslav Skačan, Žihárec, Miloš Kukučka, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Lenčeš, Šaľa, Emanuel Maňúch, Žirany

23 - Jozef Prešinský, Alexander Jurík, Juraj Urban, Jozef Drobec, Ernest Szombath, Miroslav Lieskovský, Ivan Lauko, Boris Grežo, Ľudovít Černek, Nitra, Marián Zlatňanský, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Miloš Gál st., Žirany, Adam Nádaský, Lužianky, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Sabo, Rumanová, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Dušan Šóš, Zbehy, Jozef Filo, Ján Šantavý, Mojmírovce, Jozef Andel, Vráble, Tibor Panyik, Matúškovo, Andrej Mareček, Čab, Anton Viskup, Pusté Sady, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Brath, Dušan Vnučko, D. Krškany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Andrej Hudec, Čeľadice, Matúš Rybanský, Kapince, Peter Gyepes, Marcel Čerman, František Maťo, D. Obdokovce, František Andraško, Miroslav Borbély, Jelenec, Pavol Viskup, Báb, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zara Čekey, Pohranice, Oskar Bíro, Čakajovce, Ivan Ďurický, Branč, Peter Vašek, Ivanka, Pavol Patkolo, Lúčnica, Jozef Labuda, Solčany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Török, V. Dolina, Jozef Török, Pata, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Tóth, Klasov, Marek Paukov, Žitavany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Juraj Mészáros, Selice, Gabriel Miškovič, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce

22 - Vlado Sásik, Roman Sýkora, Slavomír Kotrla, Marianna Viskupová, Dušan Jančovič, Jozef Kompas, Štefan Matesko, František Dedič, Mária Kóšová, Eduard Szabó, Nitra, Tibor Odráška, Milan Lazan, Marián Titka, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Lukáš Kondela, Juraj Šranko, Babindol, Albín Tóth, Milan Bíro, Čakajovce, Juraj Holták, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Sliška, Šurianky, František Imre, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Stanislav Debnár, Zbehy, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Tomáš Javor, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Švihorík, Pusté Sady, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Tomáš Jobek, Sila, Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, Ivan Tóth, Anton Krajačic, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Homola, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marián Pauk, Rumanová, Erik Candrák, Alekšince, Peter Pecho, Beladice, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Jozef Rehuš, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Zuzana Beneová, A. Drozdák, D. Obdokovce, Erik Fábry, Veľký Cetín, Mário Kramár, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Gabriela Szökeová, Vráble, Pavol Pagáč, Peter König, Ivanka, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Németh, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Petra Barbušiaková, Ján Félis, Žitavany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Árpád Fazekaš, Neded

21 - Ľudovít Konečný, Peter Plandora, Dušan Novorolník, Štefan Csampai, Ľubomír Ballay, Marek Horváth, Ivana Danišová, Miloš Sýkora, Pavel Dojčar, Roman Hradecký, Erich Schober, Igor Drotár, Marián Mičík, Rastislav Švec, Stanislav Billik, Michal Garay, Mário Čurgali, Nitra, František Kunkel, Marta Kunkelová, Anna Jedlovská, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Patrícia Šranková, Imrich Struhár, Vráble, Vladimír Kubala, Belince, Tibor Šmitala, Čab, Dominik Greguš, Ján Bíro, Ivan Tóth, Čakajovce, Ivan Kozár, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Német, D. Lefantovce, František Sabo, Vinodol, Viktor Balko, Lužianky, Dušan Irsák, Sereď, Michal Hájnik, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jozef Štefák, Rišňovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Róbert Lešš, Močenok, Michal Valášik, Hájske, Jaro Fúska, Daniel Fuska, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Alexander Mikláš, Rumanová, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ivan Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Alojz Jenis, Jaroslav Chren, Štefan Mravík, Žitavany, František Čaniga, Dražovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Vodný, Babindol, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vladimír Malý, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Matúš Jančo, Jelenec, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Dušan Petrovič, Obyce, Róbert Sedlák, Šaľa, Ján Kovarčík, D. Štitáre, František Kausek, Klasov

20 - Štefan Duchoň, Ladislav Piška, Roman Mrázik, Jozef Gutai, Štefan Bede, Milan Ružička, Viliam Halla ml., Bohuslav Bene, Ľudovít Desat, Ján Bernát, Andrej Kudamik, Ladislav Skalický, Miroslav Čulák, Jozef Nosian, František Filo, Róbert Marinov, Denisa Bakošová, Július Petrík, Dušan Letko, Gitka Letková, Pavol Krajčo, Daniel Tasáry, Vladimír Zabák, Nitra, Tatiana Mifková, Július Miškovič, Milan Bekéni, Peter Jobbágy, Jozef Karlubík, Jozef Kučera, Ľuboš Plevka, Juraj Csirik, Šaľa, Ľubomír Novota, Daniel Jedlovský, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Renáta Bajneková, Jozef Hoppan, Ladislav Nagy, Vráble, Ľudovít Brath, Tibor Bene, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Piovarči, Karol Blažovič, Peter Zahnaš, Bohuš Baják, Lužianky, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Varga, Július Szarka, Topoľnica, Magda Čmaradová, Sereď, Matúš Vajzer, Báb, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľudmila Verešová, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Rybanský, Kapince, Anna Duczová, H. Kráľová, Lubor Kajaba, Peter Lajda, Pavel König, Milan Pagáč, Ivanka, Milan Greguš, Zbehy, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Žirany, Tibor Horváth, Komjatice, Ján Dekan, Velčice, Juraj Valla, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jaroslav Viskup, Milan Fridrich, Rumanová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ladislav Báboti, Vlčany, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Miroslav Bédi, Lúčnica, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Kristián Varga, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Dušan Bogár, Galanta, Bartolomej Guľka, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Dubnička, Váhovce, Pavol Török, V. Dolina, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Lukáš Valent, Hosťovce

19 - Štefan Dekány, René Daniš, Stanislav Habáň, Júlia Kucharovičová, Ján Kmeťo, Vladimír Papp, Ľubomír Mikula, Vladimír Nemšovský, Miroslav Muzika, Ľubomír Turňa, Miroslav Brezina, Miro Račko, Miriama Ďurinová, František Bojda, Vladimír Kompas, Marianna Letková, Nina Mikulová, Milan Petráš, Dionýz Pecháček, René Matyó, Mária Königová, Ladislav Nosian, Michal Hunka, Pavol Vörös, Richard Vnučko, Nitra, Miroslav Šiška, Peter Zeleňák, Tibor Križovič st., Šaľa, Patrik Londák, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vojtech Borka, Trstice, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Vladimír Tasáry, Jozef Kuzmický, Roman Vrábel, Tomáš Čičo, Ivanka, Anton Kazáň, Milan Fúska, František Kóša, Branč, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Martin Földeši, Sereď, Mária Mesárošová, Lehota, Andrej Maťo ml., Jarok, Jozef Flaska, György Jakubecz, H. Saliby, Roland Babulic, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Zoltán Odráška, Slavomír Tóth, H. Kráľová, František Chudý, Jozef Nikodem, František Margetin, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Marek Vlček, Jozef Čentéš, Čakajovce, Vincent Hunka, Lužianky, Róbert Šimák, Matej Letko, D. Krškany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Miroslav Kováč, Vráble, Vlado Matušica, Miroslav Lenický, Hájske, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Strieška, Volkovce, Martina Segíňová, Marián Varga, Sľažany, Milan Augustín, Topoľčianky, Lena Kunkelová, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Erik Barát, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Štefan Hrúzik, Andrejka Božiková, Hosťovce, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Juraj Minárik, Obyce, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Žihárec, Miloš Macala, Gáň, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Jakub Kováčik, V. Zálužie

18 - Jozef Nemeš st., Jaroslav Belan, Ľudovít Kováč, Pavel Hrnčár, Jakub Bernát, Juraj Hrnčár, Daniel Mičík, Vladimír Ťapušík, Monika Skalická, Peter Solčianský, Ernest Mako, Matúš Škorec, Martin Peniaško, Matej Jánošík, Ľubica Tasáryová, Marek Husivarga, Jaroslav Andrášik, Peter Pavelka, Nitra, Tibor Križovič ml., František Szolík, Dezider Vanko, Róbert Pospiš, Peter Lehocký, Šaľa, Daniela Sečkárová, Peter Struk, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Ľuboš Modzga „Šuker“, Matúš Klas, Vráble, Boris Lacika, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Radoslav Henček ml., Branč, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ladislav Kéry, Volkovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Lukáš Mesároš, Lehota, Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Homola, Kapince, Monika Pápayová, H. Kráľová, Marián Labai, Mankovce, Anton Cibiry, Michal Belan, Svätoplukovo, Jozef Kúdela, V. Dolina, Csaba Sándor, Kolíňany, Marián Valla, V. Zálužie, Sandra Gálová, Žirany, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Matúš Kubačka, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Peter Andódi, Dlhá n/V., Peter Korec, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Peter Náhlik, Nové Sady, Lucia Richnáková, Šúrovce, Michaela Benköová, Močenok, Marek Hlava, Praha, Jaroslav Peťko, Piešťany, Štefan Páleník, Prílepy, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tibor Kovács, Neded, Ján Jacsa, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Sylvia Švecová, Hostie, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

17 - Albert Lauro, Čeľadice, Peter Kardoš, Ivan Minárik, Jozef Hudec st., František Grom, Ján Hnilica, Ľudovít Laca, Štefan Zabák, Ladislav Fazekaš, Katarína Billiková, Dávid Said, Nitra, Jozef Sklenár, Róbert Ščepka, Ladislav Molnár, Ladislav Héviz, Pavol Sedliačik, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Šaľa, Ján Golha, František Prešinský, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Paulovič, Ján Školník, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Jozef Záhorský, Pavel Períček, Rišňovce, Imrich Drozdák, Babindol, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Ladislav Varga, Topoľnica, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Dušan Šlosár, Golianovo, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Ján Babčan, Ján Kollár, Ivanko Vanko, Zbehy, Marcel Hajaš, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Jozef Búcora, Šurianky, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ján Kozla, Žirany, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Kóssi, Čifáre, Attila Szolnoki, Dyčka, Dušan Gál, Klasov, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Švec, Hostie, Peter Matulník, Nové Sady, Matúš Cibuľa, Žitavce

16 - Jozef Ehrenhold, Mária Gromová, Ladislav Pindeš, Tomáš Levčík, Ján Šimun, Július Michalička, Miloš Segéň, Martin Tesár, Pavel Čvirik, Ján Doboš, Marián Barta, Patrik Studený, Milan Vörös, Dezider Zaujec, Daniel Čerman, František Grom ml., Milan Hajaš, Nitra, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Beáta Szölösiová, Šaľa, Irena Peťková, Ján Bucheň, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Milan Roman, Čab, Štefan Fiala, Andrej Repta, Sára Selecká, Branč, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Daniel Ivančík, Čakajovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Milan Babic, Zvolen, Viera Bradáčová, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Golianovo, Vladimír Gombáš st., Michaela Dobišová, Močenok, Gabriel Šuba, Čechynce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ján Antalík, Vráble, František Lörinc, Lúčnica, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Hostie, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Patrik Mikuš, Obyce, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Árgyusi, Neded, Daniel Jamrich, Kolíňany, Mária Kostolániová, Žirany

15 - František Hrnčiar st., František Juhás, Ľuboš Baranec, Richard Magušin, Karol Ryba, Viera Lauková, Nitra, Peter Hrebík, Pavol Uher, Roman Harčár, Šaľa, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Milan Šlosár, Čab, Marek Sabo, Rumanová, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Ružička, Štefan Török, Branč, Marek Fábry, Marek Fábry ml., Šurianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ladislav Vass, Baloň, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Gabriel Chrenko, V. Dolina

14 - Štefan Hudec, Matúš Vrábel, Lužianky, Mária Sásiková, Nitra, Miroslav Mikulec, Vráble, Róbert Lešš jr., Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Dávid Bennár, Hájske, Peter Svitač, Telince, Ladislav Marcinko, Kajal, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Ján Cibula, Vlčany, Marián Móri, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín

13 - Ľubica Homolová, Janka Danková, Martina Magdolenová, Pavol Ďurina, Jožko Moder, Nitra, Martin Petrovič, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Helena Mikulecová, Peter Nagy, Vráble, Alexander Repta, Branč, Fero Libay, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Juraj Jánošík, Rišňovce, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Attila Sonlajtner, Ján Gál, Žirany, Milan Roško, Dyčka, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Minarovič, Anton Majdiak, Močenok, Dušan Gašparík, Machulince, Veronika Tonková, Sľažany, Mária Kajabová, Ivanka, Vojtech Mesároš, Lehota

12 - Viliam Halla st., Ján Hudec, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Štefan Mrllák, Peter Gomboš, Šaľa, Gejza Dubaj, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miloš Remenár, Sereď, Július Bradáč, Golianovo, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Lukáš Bennár, Hájske, Samuel Čapkovič, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Marianna Peťková, Slepčany, František Novák, Tešedíkovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Filip Guzmický, Ivanka, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie

11 - Jozef Kóša, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Jozef Pecho, Žitavany, Jozef Jakab, T. Mlyňany, Helena Kozlíková, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Marek Viskup, Rumanová, Miroslav Oslanec, Vráble

10 - Dajana Borovská, Igor Kotora, Mária Zarkadas, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Miroslav Vajzer, Vráble, Tomáš Bačkády, Topoľčany, Tibor Pittich, Šaľa
9 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Peter Civáň, Golianovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka, Tomáš Babicz, Veľký Kýr
8 - Juraj Vojtek, Karin Vajzerová, Vráble, Kristián Frajka, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Táňa Šimková, Golianovo, Janka Gálová, Žirany, Leo Lovrant, Rišňovce, Erik Viskup, Nitra
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Martin Libay, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Peter Juhász, Kolíňany
6 - František Piška, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Martina Baková, Vráble, Viktor Csizmadia, Šaľa, Oto Papp, Zl. Moravce
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Katka Tokárová, Sľažany, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Pavel Gálik, Lovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Marika Krčmárová, Topoľčianky
2 - Martin Hôrik, Lehota, Juraj Schnierer, Nitra

Víťazom 5. kola je Jozef Zima z Vrábeľ, ktorý uhádol 9 zápasov. Ušiel mu iba zápas v Radošine, kde veril Nevidzanom. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Osem zápasov uhádli: Ľudovít Konečný, Adam Nádaský, Terka Tasaryová, Alexander Jurík, Bohuslav Bene, Ján Bíro, Tomáš Klobučník, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Jozef Gajdacs, Iveta Matejová, Eva Lahučká a Dávid Said.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží Foto 3 807
  2. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 1 203
  3. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 278
  4. Fotogaléria: Šaľa - Prievidza 2:1 Foto 266
  5. Fotogaléria: FC ViOn - Podbrezová 1:0 Foto 228
  6. Koalícia siedmich strán siaha po Greššovi. Má poraziť extrémistov aj Belicu 207
  7. Mesto vymenilo starú budovu za novú. Zmluvu už roky skúma súd Foto 194
  8. Fotogaléria: FC Nitra - Ružomberok 0:0 Foto 182
  9. Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila 160
  10. V Starom meste bude informačný systém za takmer 50-tisíc Foto 140

Najčítanejšie správy

Nitra

Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží

Obetujú poslanci pozemky so stromami pri rieke, aby zachránili zelenú plochu na Podzámskej ulici?

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Fotogaléria: Šaľa - Prievidza 2:1

Futbalisti Dusla dnes dosiahli prvé víťazstvo na domácej pôde v tejto sezóne. Hostia z Prievidze dohrávali bez troch vylúčených hráčov.

Fotogaléria: FC ViOn - Podbrezová 1:0

Futbalisti Zlatých Moraviec - Vrábeľ prerušili sériu dvoch prehier a opäť získali tri body. V zápase s Podbrezovou im na to stačil kuriózny gól Urgelu.

Blízke regióny

Pestuje celý život, no taký obor sa v jej záhrade ešte neurodil

Na dovolenky nechodí, najväčším relaxom pre Helenu Moderdorfskú zo Zavara je jej záhrada. Tento rok vypestovala unikátnu dyňu.

Stánkari s občerstvením budú na miesta na Vianočných trhoch prihadzovať

Po rokoch bude Vianočné trhy v Trnave opäť organizovať radnica.

Prevádzkovateľa mestskej autobusovej dopravy v súťaži nevybrali

Ponuka jediného uchádzača, spoločnosti Arriva Trnava, bola pre radnicu neprijateľná.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Voľby do VÚC 2017 Hlohovec: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Hlohovec.

Všetky správy

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

Minúta po minúte: Merkelová avizuje tvrdé vysporiadanie sa s extrémistami z AfD

V Berlíne ľudia protestujú proti Alternatíve pre Nemecko.

Osobnosti reagujú na triumf Sagana: Jazdec z malej krajiny mení históriu

Slovenský jazdec ako prvý v histórii získal tri tituly na MS za sebou.

Dvesto pretekárov bojuje šesť a pol hodiny o titul a vždy vyhrá Sagan

Slovák má najviac víťazstiev, tituly zbiera ako na bežiacom páse a slávneho Merckxa mrzí, že si s ním nemohol zmerať sily, keď sám jazdil.

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo. Tohtoročný šampionát však bol spomedzi víťazných jeho najťažší.

Kam vyraziť