Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Pata bodovala s lídrom

V. LIGA JUH: Štyri góly Michala Fila z Váhoviec za jeden polčas. V Šoporni sa tešili Vydrany.

Pata uhrala remízu s Novým Životom. Vpravo Lukáš Vaško, bráni ho Patrik Kuczman.Pata uhrala remízu s Novým Životom. Vpravo Lukáš Vaško, bráni ho Patrik Kuczman. (Zdroj: Štefan Hubinák)

Šoporňa - Vydrany 0:2 (0:1), 16. P. Ďurica (11 m), 65. vlastný (A. Mészáros). Do Šoporne prišiel veľmi kvalitný súper, ktorý na trávniku dominoval. Nekompletní domáci vzdorovali, koľko im sily stačili. Vydrany išli do vedenia z penalty po faule. Po obrátke domáci chceli niečo urobiť s výsledkom, ale po štandardke si dali vlastný gól a zápas sa viac-menej len dohrával. R Baláž, 150.

Pata - Nový Život 1:1 (1:0), 36. L. Vaško - 54. F. Šporánek. Hralo sa v strede poľa, hostia mali viac loptu na kopačkách a Barčák trafil žrď. Ale platilo „nedáš-dostaneš“, prenikol L. Vaško a z takmer nulového uhla sa presadil. Krátko po obrátke hostia vyrovnali po strele Šporánka z 20 metrov. Ďalej pokračoval vyrovnaný priebeh, bližšie k víťazstvu boli domáci. L. Vaško mohol rozhodnúť, ale nastrelil žrď. R Z. Kukan, 300.

Váhovce - Trstice 6:1 (5:1), 3., 19., 38. a 44. M. Filo, 16. vlastný (K. Sárkány), 80. T. Bedecs - 42. L. Izsák. Domáci sa snažili od úvodu odčiniť vysokú prehru z Nového Života. Pri chuti bol hlavne Michal Filo, ktorý už do prestávky štyrikrát rozvlnil sieť. Hostia korigovali po peknej kombinačnej akcii. V druhom polčase sa obe mužstvá uspokojili, hralo sa bez šancí. Najkrajší moment zápasu ponúkol Tibor Bedecs, ktorý z 20 m ľavačkou vymietol šibenicu. ČK: 83. T. Sárkány (T). R T. Gádoši, 100.

Lehnice - Štvrtok n/O. 1:0 (0:0), 58. S. Jáger. Hostia začali útočne, prvý polčas však veľké šance nepriniesol, akurát domáci Fekete z otočky trafil brvno. Po prestávke Lehnice zlepšili hru. Dékány ešte nastrelil žrď, ale Jáger z priameho kopu z 18 m technicky ponad múr mieril presne. Hostia mohli vyrovnať, ale hlavička šla tesne vedľa. R Valko, 200.

Topoľníky - Jelka 3:0 (1:0), 29. a 58. (11 m) J. Medgyes, 89. A. Rózsa. Domáce mužstvo celý zápas diktovalo tempo hry. Hostia si počas celého zápasu nevypracovali ani jednu vyloženú šancu. Skóre pečatil Rózsa, ktorý sa predribloval do pokutového územia a zakončil. R Matuška, 200.

Janíky - V. Blahovo 3:1 (0:0), 67. a 77. M. Kurejko, 48. G. Sánka - 46. I. Miklóš. V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, v ktorom boli aktívnejší domáci, ale brankára hostí neprekonali. Po zmene strán sa diváci dočkali aj gólov. Páčil sa Kurejkov prvý gól spoza šestnástky - vymietol pravý horný vinkel. R Sklenár, 150.

Kost. Kračany - H. Saliby 5:2 (2:1), 54. a 87. A. Piros, 40. B. Vajda, 22. P. Hamar, 63. K. Bogyai - 13. Zs. Czinege, 53. G. Szabo. Hral sa obojstranný útočný futbal, domácim sa podarilo využiť šance. Hostia nevyužili tri samostatné nájazdy na brankára a položil ich gól na 3:2. Naopak, domáci využili štandardné situácie a rozhodli o svojom víťazstve. R Kiš, 100.

11. Zlaté Klasy 20 7 6 7 20:30 27 (-3)
12. Štvrtok n/O. 21 8 2 11 33:31 26 (-7)
13. H. Saliby 21 7 5 9 36:39 26 (-4)
14. Jelka 20 2 2 16 11:63 8 (-22)
15. Trstice 21 2 0 19 12:97 6 (-24)
Ohrady odstúpili zo súťaže.

NAJLEPŠÍ STRELCI: 19 - A. Barčák (Nový Život), 17 - E. Bartal (Vydrany), L. Marič (Nový Život), 16 - M. Filo (Váhovce), 15 - E. Rojka (Šoporňa).

ZOSTAVA KOLA: M. Harag (N. Život) - T. Bedecs (Váhovce), P. Ďurica (Vydrany), M. Helész (Lehnice) - D. Trnka (Pata), S. Jáger (Lehnice), J. Medgyes (Topoľníky), M. Kurejko (Jelka), P. Hamar (Kost. Kračany) - A. Rózsa (Topoľníky), M. Filo (Váhovce).

10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 343

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.