Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

V 7. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, podarilo sa to štyrom tipujúcim. Poradie na čele: 39 - Mário Pánis, D. Krškany, 38 - Jozef Zima, Vráble, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Milan Pagáč z Ivanky spolu s priateľkou Marikou.(Zdroj: ki)

Správne tipy 7. kola

Prešov - FC ViOn nehrali
Nemšová - ViOn B Vráble 4:1 1
Veľké Lovce - FC Nitra jun. 1:1 X
Zbehy - Báb 1:0 1
Šoporňa - Vydrany 0:2 2
Golianovo - Horný Ohaj 1:0 1
Hájske - Veča 2:2 X
Hosťová - Čechynce 2:2 X
Obyce - Velčice 1:1 X
Mostová - Šintava 2:0 1
Lužianky - Ivanka 0:2 2 (rátal sa rezervný zápas)

Poradie po 7. kole

39 - Mário Pánis, D. Krškany

38 - Jozef Zima, Vráble, Emil Dubec, Žikava

37 - Miroslav Mokráš, Šaľa, Iveta Matejová, Nitra

36 - Miroslav Fábry, Marián Grman, Nitra, Ivan Kupec, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Piovarči, Lužianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Michal Čery, Jelenec

35 - Marián Benca, Dominik Slamka, Ľuboš Mičík, Peter Krajčo, Nitra, Imrich Hrdlica, Báb, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Róbert Lipecký, Čakajovce, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Jozef Baláž, Šaľa, Anton Bábik, Rumanová

34 - Terka Tasaryová, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, Miro Raček, Mária Sýkorová, Miroslav Lieskovský, Ivanko Magdolen, Patrik Andrášik, Nitra, Marek Kutak, Peter Lukáč, Lehota, Roman Bilický, Preseľany, Gabriel Galbavý, Janka Tóthová, Anton Krajačic, Peter Odráška, H. Kráľová, Andrej Hudec, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marián Herceg, Pata, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce

33 - Alexander Jurík, Roman Sýkora, Stano Gábor, Milan Borovský, Anton Bulla, Nitra, Róbert Sedlák, Martina Hippová, Šaľa, Lukáš Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marián Mateička, Behynce, Miroslav Močol, Hlohovec, František Maťo, D. Obdokovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Ivan Bradáč, Golianovo, Pavol Patkolo, Lúčnica, Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Török, Pata, Štefan Tóth, Klasov, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Pavel Babiak, Žitavany, Juraj Mészáros, Selice, Gabriela Szökeová, Vráble, Bohuš Konopásek, Rumanová

32 - Ľubomír Mikula, Juraj Náhlovský, Jozef Kompas, Roman Hradecký, Daniel Tasáry, Milan Púčik, Pavel Dojčar, Nitra, Jozef Virág, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter Hipp, Beáta Szölösiová, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Adam Nádaský, Lužianky, Cyril Slamka, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Sliška, Šurianky, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Dominik Greguš, Oskar Bíro, Milan Bíro, Čakajovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Andrej Mareček, Čab, Tomáš Jobek, Sila, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Štefek, Čeľadice, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Štefan Deák, Miroslav Tonka, Sľažany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jakub Vojtek, Vráble, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., František Čaniga, Dražovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Labuda, Solčany, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Andrejka Božiková, Hosťovce

31 - Ľudovít Konečný, Vlado Krajčovič, František Benc, Vladimír Papp, Marianna Viskupová, Juraj Urban, Ján Bernát, Miroslav Muzika, Jarmila Saidová, František Filo, Štefan Matesko, Vladimír Zabák, Igor Drotár, Boris Grežo, Ľudovít Černek, Nitra, Daniel Jedlovský, Jozef Paukov, Ľubomír Králik, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Lenčeš, Gabriel Miškovič, Marián Titka, Šaľa, Jozef Andel, Lukáš Félis, Marcel Tokár, Vráble, Lukáš Kondela, Juraj Šranko, Babindol, Juraj Sabo, Rumanová, František Imre, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, František Sabo, Vinodol, Andrej Maťo ml., Jarok, Jozef Brath, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ľuboš Nagy, František Andraško, Jelenec, Marián Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Milan Minarovič, Behynce, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Vašek, Pavel König, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ján Hegyi, Jelka, Ján Jambor, Rišňovce, Pavol Török, V. Dolina, Marek Paukov, Petra Barbušiaková, Ján Félis, Žitavany, Miroslav Drahoš, Lukáš Valent, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Dušan Petrovič, Obyce, Alexander Kusý, Trnovec n/V.

30 - Jozef Prešinský, Michal Kucharovič, Slavomír Kotrla, Jozef Nosian, Erich Schober, Mária Kóšová, Nitra, Jozef Záhorský, Rišňovce, Albín Tóth, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Matúš Vajzer, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Anton Viskup, František Švihorík, Pusté Sady, Ľudmila Verešová, Viera Pavelková, Golianovo, Róbert Lešš, Močenok, Margita Pánisová, Dušan Vnučko, D. Krškany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Gál, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Milan Fridrich, Rumanová, Zoltán Jancso, Vlčany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ivan Ďurický, Branč, Daniel Fuska, Zbehy, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Roman Vrábel, Ivanka, Peter Török, V. Dolina, A. Drozdák, D. Obdokovce, Matúš Jančo, Miroslav Borbély, Jelenec, Miloš Kukučka, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Tibor Odráška, Šaľa, František Kausek, Klasov

29 - Jozef Gutai, Peter Plandora, Ľubomír Ballay, Viliam Halla ml., Ľudovít Kováč, Jozef Hudec st., Andrej Kudamik, Jozef Drobec, Dušan Jančovič, Miro Račko, Ernest Szombath, František Dedič, Dušan Letko, Pavol Krajčo, Marián Mičík, Ivan Lauko, Mário Čurgali, Nitra, Peter Jobbágy, Jozef Karlubík, Dezider Vanko, Milan Lazan, Ľuboš Plevka, Šaľa, Miroslav Kováč, Jozef Hoppan, Ladislav Nagy, Vráble, Vladimír Kubala, Belince, Ivan Kozár, D. Krškany, Viktor Balko, Lužianky, Ján Bíro, Čakajovce, Michal Hájnik, Pusté Sady, Kristián Krasňanský, Peter Matulník, Nové Sady, Zoltán Odráška, Anna Duczová, H. Kráľová, Silvester Lenčéš, Michaela Benköová, Močenok, Lubor Kajaba, Peter Lajda, Roman Obložinský, Tomáš Čičo, Ivanka, Slavko Mikula, Ivanko Vanko, Zbehy, Jozef Homola, Hosťovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jožko Černý, Jaroslav Viskup, Rumanová, Erik Candrák, Alekšince, Michal Belan, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Jozef Rehuš, Rišňovce, Tibor Horváth, Komjatice, Erik Fábry, Veľký Cetín, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ladislav Németh, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Igor Tkáč, Sereď, Árpád Fazekaš, Neded

28 - Štefan Dekány, René Daniš, Vlado Sásik, Stanislav Habáň, Štefan Bede, Dušan Novorolník, Bohuslav Bene, Ľudovít Desat, Mária Gromová, Pavel Hrnčár, Martin Peniaško, Miroslav Brezina, Miloš Sýkora, František Bojda, Róbert Marinov, Gitka Letková, Ľubica Tasáryová, Marek Husivarga, Jaroslav Andrášik, Milan Petráš, Peter Pavelka, Eduard Szabó, Michal Hunka, Pavol Vörös, Nitra, Tibor Križovič ml., Miroslav Šiška, Juraj Csirik, Tibor Križovič st., Róbert Pospiš, Šaľa, František Kunkel, Marta Kunkelová, Anna Jedlovská, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Vráble, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jozef Horňák, Rišňovce, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Holták, D. Krškany, Dušan Šóš, Zbehy, Tibor Šmitala, Čab, Vladimír Tasáry, Ivanka, Anton Kazáň, Milan Fúska, Bartolomej Guľka, Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Štefan Varga, Július Szarka, Topoľnica, Mária Mesárošová, Lehota, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Monika Pápayová, H. Kráľová, Michal Valášik, Hájske, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Pavol Viskup, Báb, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Marek Vlček, Ivan Tóth, Čakajovce, Sandra Gálová, Žirany, Alojz Jenis, Milan Kukučka, Žitavany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Černák, Miroslav Bédi, Lúčnica, György Jakubecz, H. Saliby, Dušan Bogár, Galanta, Peter Strieška, Volkovce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Štefan Páleník, Prílepy, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Andrej Žemberi, J. Kostoľany

27 - Jozef Nemeš st., Ladislav Piška, Milan Ružička, Štefan Csampai, Vladimír Nemšovský, Monika Skalická, Ernest Mako, Ivana Danišová, Miriama Ďurinová, Denisa Bakošová, Martin Tesár, Július Petrík, Marianna Letková, Nina Mikulová, Dionýz Pecháček, René Matyó, Rastislav Švec, Nitra, Ľubomír Novota, Pavel Bachan, Dušan Babocký, Peter Čepček, Zl. Moravce, Patrícia Šranková, Renáta Bajneková, Vráble, Jozef Kučera, Pavol Sedliačik, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Filip Marinov, Rumanová, Milan Roman, Čab, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Német, D. Lefantovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Dušan Irsák, Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jozef Flaska, H. Saliby, Gabriel Lešš, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Peter Vranský, Zbehy, Peter Tuhý, Machulince, Karol Blažovič, Peter Zahnaš, Lužianky, Erik Šimák, Matej Letko, D. Krškany, Vladimír Kertész, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Jozef Čentéš, Čakajovce, František Kóša, Daniel Lörincz, Branč, Miro Senneš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Barát, Topoľčany, Dušan Gál, Klasov, Peter Korec, Rišňovce, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Marián Varga, Sľažany, Erik Barát, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Juraj Minárik, Patrik Mikuš, Obyce, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec, Miloš Macala, Gáň, Jakub Kováčik, V. Zálužie

26 - Ivan Minárik, Ján Kmeťo, Juraj Hrnčár, Ľubomír Turňa, Ján Šimun, Július Michalička, Ján Doboš, Stanislav Billik, Nitra, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Ladislav Molnár, Ladislav Héviz, Ján Szöcs, Šaľa, Irena Peťková, Peter Struk, Tibor Szekér, Patrik Londák, Zl. Moravce, Albert Lauro, Čeľadice, Boris Lacika, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Jozef Kubáň, Alekšince, Pavol Lieskovský, Marián Valla, V. Zálužie, Anton Barčák, Abrahám, Tibor Panyik, Matúškovo, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Štefák, Jozef Nikodem, František Margetin, Rišňovce, Andrej Vereš, Imrich Maťo, Miroslav Šiller, Stanislav Majerčík, Golianovo, Matúš Rybanský, Kapince, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Ján Dekan, Velčice, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Kuzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, Vincent Hunka, Lužianky, František Prešinský, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Vlado Matušica, Hájske, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Náhlik, Nové Sady, Milan Augustín, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viliam Moravčík, Kajal, Marián Tkáč, Sereď, Mária Marušincová, V. Cetín

25 - Roman Mrázik, František Grom, Jakub Bernát, Ladislav Skalický, Daniel Mičík, Ľudovít Laca, Peter Solčianský, Štefan Zabák, Ľuboš Baranec, Marián Barta, Richard Vnučko, Dávid Said, Nitra, Ján Golha, Ján Antalík, Matúš Klas, Vráble, Milan Bekéni, Peter Zeleňák, Šaľa, Štefan Valovič, Pavel Períček, František Chudý, Rišňovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Radoslav Henček ml., Sára Selecká, Branč, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Tomáš Javor, Sereď, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ferko Valent, T. Mlyňany, Roland Babulic, Lukáčovce, Gašpar Gál, Žirany, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Jozef Búcora, Šurianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Golianovo, Mária Látečková, Svätoplukovo, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Hostie, Kristián Varga, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Peter Andódi, Dlhá n/V., Imrich Guzmický, Ivanka, Lucia Richnáková, Šúrovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Jaroslav Peťko, Piešťany, Jozef Šabo, Žitavany, Ján Školník, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Gabriel Fazekaš, Neded, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Vlado Jánošík, D. Krškany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Matúš Cibuľa, Žitavce

24 - Štefan Duchoň, František Juhás, Júlia Kucharovičová, Matej Jánošík, Ladislav Pindeš, Miloš Segéň, Karol Ryba, Mária Königová, Ladislav Nosian, Milan Vörös, Dezider Zaujec, Mária Sásiková, Nitra, Július Miškovič, Peter Lehocký, Zuzana Ürge, Šaľa, Peter Rajnoha, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Lukáš Mesároš, Lehota, Michaela Dobišová, Močenok, Dalibor Bradáč, Dušan Šlosár, Golianovo, Ján Kozla, Žirany, Ladislav Báboti, Vlčany, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Jaroslav Chren, Žitavany, Lena Kunkelová, Praha, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tomáš Karacsóny, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Sylvia Švecová, Hostie, Daniel Jamrich, Kolíňany

23 - Peter Kardoš, Ján Hnilica, Richard Magušin, Ladislav Fazekaš, Vladimír Kompas, Pavel Čvirik, Viera Lauková, Daniel Čerman, Nitra, Jozef Paulovič, Gejza Dubaj, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szolík, Marián Móri, Šaľa, Štefan Fiala, Štefan Török, Branč, Marek Sabo, Rumanová, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Daniel Ivančík, Čakajovce, Magda Čmaradová, Sereď, Milan Babic, Zvolen, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Róbert Lešš jr., Močenok, Jaro Fúska, Ján Kollár, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Gabriel Šuba, Čechynce, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Ladislav Vass, Baloň, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Lenický, Hájske, Marek Hlava, Praha, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Švec, Hostie, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Michal Hitka, Martin n/Ž.

22 - František Hrnčiar st., Jaroslav Belan, Vladimír Ťapušík, František Grom ml., Nitra, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, Alex Lovaš, H. Saliby, Peter Rybanský, Kapince, Peter Bodi, Zbehy, Andrej Repta, Branč, Marcel Hajaš, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Juraj Jánošík, Rišňovce, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Radek Kováčik, Vráble, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Marianna Peťková, Slepčany, Roman Uher, Šaľa, Mária Kajabová, Ivanka, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie

21 - Jozef Ehrenhold, Marek Horváth, Michal Garay, Jožko Moder, Nitra, Jozef Danada, Pavol Uher, Peter Gomboš, Šaľa, Viera Bradáčová, Štefan Šlosár, Golianovo, Anton Homola, Kapince, Alexander Repta, Branč, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Milan Greguš, Zbehy, Marián Labai, Mankovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Matúš Kubačka, Sereď, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Martin Petrovič, Zl. Moravce, Veronika Tonková, Sľažany, Tibor Kovács, Neded

20 - Janka Danková, Miroslav Čulák, Tomáš Levčík, Nitra, Jozef Ružička, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Nagy, Vráble, František Lörinc, Lúčnica, Ladislav Marcinko, Kajal, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Róbert Ščepka, Šaľa, Anton Majdiak, Močenok, Ján Gál, Janka Gálová, Žirany

19 - Viliam Halla st., Pavol Ďurina, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Vajzer, Miroslav Oslanec, Vráble, Martin Földeši, Sereď, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Filip Guzmický, Ivanka

18 - Pavel Mihálik, Peter Hrebík, Tibor Pittich, Roman Harčár, Slavo Kališ, Šaľa, Matúš Škorec, Milan Hajaš, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Július Bradáč, Golianovo, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Fero Libay, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Masár, Zl. Moravce

17 - Ján Hudec, Katarína Billiková, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Svitač, Telince, Peter Civáň, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Marek Viskup, Rumanová, Tomáš Babicz, Veľký Kýr

16 - Ľubica Homolová, Jozef Kóša, Patrik Studený, Dajana Borovská, Nitra, Vladimír Gombáš st., Močenok, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Dušan Gašparík, Machulince, Mária Kostolániová, Žirany, Leo Lovrant, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany

15 - Martina Magdolenová, Mária Zarkadas, Erik Viskup, Nitra, Jozef Pecho, Žitavany, Katka Tokárová, Sľažany, Štefan Mrllák, Šaľa
14 - Miroslav Mikulec, Karin Vajzerová, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Stanislav Packa, Močenok, Ján Cibula, Vlčany, Helena Kozlíková, Golianovo, Igor Kotora, Nitra
13 - Stanislav Pacher, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Helena Mikulecová, Vráble, Stanislav Vojtila, Jelenec, Martin Bachratý, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Táňa Šimková, Golianovo
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, František Novák, Tešedíkovo
11 - Jozef Jakab, T. Mlyňany
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany
9 - František Piška, Ľuboš Rák, Nitra, Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka, Peter Duchoň, Ján Civáň, Golianovo
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa
7 - Martin Krajčír, Martin Libay, Nitra, Kamil Gajdoš, Golianovo, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Martin n./Ž.
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Anita Valová, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Pavel Gálik, Lovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Michal Borovský, Nitra
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Jozef Bradáč, Golianovo
2 - Martin Hôrik, Lehota, Miroslav Machálik, Šaľa, Juraj Schnierer, Nitra, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Jaroslav Slovák, Čab

V 7. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, podarilo sa to štyrom tipujúcim: Ľudovít Kováč, Nitra, Jozef Šidó, Veľká Mača, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Michal Palka, Cabaj-Čápor. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v utorok v MY Nitrianskych novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza 1 611
  2. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 1 128
  3. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 492
  4. Hokejisti ako deň a noc 355
  5. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 253
  6. Vrábľania v derby naplno 214
  7. ViOnu šestnásty gól Šveca nestačil. Dubnica vyhrala futbalom (+FOTO) 213
  8. Zsebi porazil Čeľadice 201
  9. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 195
  10. Kladivo 143

Najčítanejšie správy

Nitra

Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza

Malý Lapáš zažíva v poslednom období stavebný boom. Zápach sa podľa obyvateľov začal šíriť, keď napojili na starú čističku desiatky nových domov.

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Hokejisti ako deň a noc

Proti Trenčínu si debut v drese Nitry odbil 17-ročný Andrej Kollár.

Proti Macedóncom si trúfajú na postup

Mladí Nitrania sa v stredu predstavia v mládežníckej obdobe Lige majstrov.

Blízke regióny

Z polikliniky miznú kľučky aj záchodové dosky + FOTO

Minulý rok išlo do opráv a údržby mestskej polikliniky na Družbe 270-tisíc eur. Hlavnou prioritou sú sociálne zariadenia, tie sú však aj najčastejším terčom vandalov.

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Polícia hľadá hnedý Mercedes bez spätného zrkadla. Zachytil a ťažko zranil chodkyňu

Mladá žena ktorá kráčala v sobotu večer popri ceste z Pohronského Ruskova do Hronoviec.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Všetky správy

Milióny na jeho plat? Prieskumy ukázali, že Sagan sa oplatí, tvrdí jeho šéf

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale napokon to nebolo zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní na Slovensku vyhýbať ťažšie

Ministerstvo financií vysvetľuje, že zmenou chce zakročiť proti agresívnemu daňovému plánovaniu a presunu ziskov mimo územia Slovenskej republiky.

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Zánický: Sagan nepôjde do dôchodku tak neskoro ako iní pretekári

Petra Sagana musí cyklistika baviť. Nič iné ho v nej neudrží, vraví jeho mládežnícky tréner Peter Zánický.

Kam vyraziť