Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

V 9. kole dvaja tipujúci uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 52 - Iveta Matejová, Nitra; 50 - Jozef Zima, Vráble, atď.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 9. kola

FC ViOn - Dun. Streda 1:2 2
FC Nitra - Bardejov 2:0 1
Krušovce - Alekšince 2:3 2
Solčany - Báb 1:2 2
Šoporňa - Nový Život 2:0 1
Kráľová n/V. - Ivanka 4:3 1
Močenok - Chrenová 2:1 1
Svätoplukovo - Veča 1:2 2
N. Hrnčiarovce - Babindol 7:3 1
Nevidzany B - Machulince 2:3 2

Poradie po 9. kole

52 - Iveta Matejová, Nitra

50 - Jozef Zima, Vráble

49 - Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Gajdács, Michal n/O.

48 - Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Marián Grman, Nitra

47 - Peter Krajčo, Patrik Andrášik, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava, Michal Čery, Jelenec, Anton Bábik, Rumanová

46 - Ľuboš Mičík, Miroslav Fábry, Nitra, Peter Sliška, Šurianky, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Piovarči, Lužianky, Alojz Jenis, Žitavany

45 - Mária Sýkorová, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Roman Bilický, Preseľany, Marián Straňák, H. Kráľová, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Filip Dobiáš, Čeľadice, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marián Mateička, Behynce, Zara Čekey, Pohranice, Csaba Sándor, Kolíňany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Baláž, Šaľa

44 - Dominik Slamka, Miro Raček, Stano Gábor, Miroslav Lieskovský, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Andrej Hudec, Čeľadice, Štefan Deák, Sľažany, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble, Jozef Török, Pata, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Baťala, Žitavany

43 - Marián Benca, Jozef Gutai, Ľubomír Mikula, Ivanko Magdolen, Štefan Matesko, Nitra, Adam Nádaský, Lužianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marek Kutak, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľubomír Straňák, Janka Tóthová, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Jana Gálová, Žirany, Peter Gyepes, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Juraj Valla, V. Zálužie, Zoltán Jancso, Vlčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Katarína Vlčeková, Róbert Lipecký, Čakajovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Kristián Varga, Tešedíkovo, Miroslav Mokráš, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Pavel Babiak, Žitavany

42 - Viliam Halla ml., Marianna Viskupová, Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Nitra, Jakub Vojtek, Marcel Tokár, Vráble, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Sabo, Rumanová, Lukáš Bíro, Oskar Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Terka Tasaryová, Ivanka, František Sabo, Vinodol, Andrej Mareček, Čab, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Močol, Hlohovec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Pavol Patkolo, Lúčnica, Gabriela Sádovská, Žitavce, Miloš Kukučka, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Juraj Mészáros, Selice, Peter Hipp, Šaľa

41 - Alexander Jurík, Ľubomír Ballay, Roman Sýkora, Pavel Dojčar, Milan Borovský, Milan Púčik, Vladimír Zabák, Anton Bulla, Nitra, Tibor Križovič ml., Róbert Sedlák, Marián Titka, Beáta Szölösiová, Šaľa, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Anton Viskup, Pusté Sady, Ľuboš Nagy, Jelenec, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Štefek, Čeľadice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Lukáč, Lehota, Juraj Šranko, Babindol, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Roman Vrábel, Milan Pagáč, Tomáš Čičo, Ivanka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, A. Drozdák, D. Obdokovce, Marek Paukov, Štefan Mravík, Petra Barbušiaková, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Tonka, Sľažany

40 - Ľudovít Konečný, Štefan Dekány, Slavomír Kotrla, Jozef Kompas, Jarmila Saidová, Dušan Letko, Boris Grežo, Stanislav Billik, Nitra, Lukáš Kondela, Babindol, Cyril Slamka, Rišňovce, Albín Tóth, Dominik Greguš, Čakajovce, Dušan Šóš, Stanislav Debnár, Zbehy, František Imre, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Boris Mesároš, Lehota, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Zoltán Odráška, Anton Krajačic, Monika Pápayová, H. Kráľová, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, Alexander Mikláš, Rumanová, Michal Belan, Svätoplukovo, Tibor Bene, František Maťo, D. Obdokovce, Ivan Bradáč, Golianovo, František Čaniga, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Jozef Hoppan, Vráble, Pavel König, Ivanka, Matúš Jančo, Miroslav Borbély, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Jobbágy, Šaľa

39 - Vlado Krajčovič, Štefan Bede, Michal Kucharovič, František Benc, Vladimír Papp, Ján Bernát, Miroslav Muzika, Ernest Szombath, Roman Hradecký, Marianna Letková, Peter Pavelka, Ľudovít Černek, Pavol Krajčo, Nitra, Jozef Karlubík, Martina Hippová, Juraj Csirik, Tibor Križovič st., Róbert Pospiš, Šaľa, Daniel Jedlovský, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Lukáš Félis, Gabriela Szökeová, Vráble, Jaroslav Sliška, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Roman Obložinský, Ivanka, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Irsák, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Vladimír Miškolci, Lehota, Roman Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Jobek, Sila, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Milan Macho, M. Ripňany, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Peter Pecho, Beladice, Jaroslav Viskup, Rumanová, Milan Bíro, Čakajovce, Ivan Ďurický, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Vodný, Babindol, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavol Török, V. Dolina, Ján Félis, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, František Kausek, Klasov, Emanuel Maňúch, Žirany

38 - René Daniš, Peter Plandora, Bohuslav Bene, Ľudovít Desat, Jozef Hudec st., Juraj Urban, Miroslav Brezina, Miro Račko, Miloš Sýkora, Jozef Nosian, Miriama Ďurinová, Martin Tesár, Erich Schober, Ľubica Tasáryová, Marek Husivarga, Igor Drotár, Marián Mičík, Milan Petráš, Michal Hunka, Nitra, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Jozef Lenčeš, Gabriel Miškovič, Milan Lazan, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miroslav Kováč, Renáta Bajneková, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vladimír Kubala, Belince, Michal Hájnik, František Švihorík, Pusté Sady, Lukáš Mesároš, Lehota, Róbert Lešš, Michaela Benköová, Močenok, Gabriel Lešš, Anna Duczová, H. Kráľová, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jožko Černý, Marián Pauk, Milan Fridrich, Rumanová, Matúš Rybanský, Kapince, Pavol Viskup, Báb, Milan Minarovič, Behynce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Marek Vlček, Čakajovce, Miloš Kečkéš, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Viera Pavelková, Golianovo, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Gál, Klasov, Dušan Bogár, Galanta, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubomír Novota, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alexander Kusý, Trnovec n/V., Peter Matulník, Nové Sady

37 - Vlado Sásik, Dušan Novorolník, Vladimír Nemšovský, Jozef Drobec, Denisa Bakošová, Július Petrík, František Dedič, Gitka Letková, Mária Kóšová, Eduard Szabó, Ivan Lauko, Pavol Vörös, Nitra, Dezider Vanko, Peter Zeleňák, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Anton Kazáň, Milan Fúska, Branč, Viktor Balko, Lužianky, Ján Bíro, Čakajovce, Július Szarka, Topoľnica, Mária Mesárošová, Lehota, Michal Valášik, Vlado Matušica, Hájske, Lubor Kajaba, Ivanka, Erik Candrák, Alekšince, Erik Šimák, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marián Valla, V. Zálužie, Peter Černák, Lúčnica, Patrícia Šranková, Vráble, Marián Tkáč, Sereď, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Török, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Strieška, Volkovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Kukučka, Žitavany, František Laczko, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Árpád Fazekaš, Neded

36 - Ladislav Piška, Stanislav Habáň, Pavel Hrnčár, Andrej Kudamik, František Filo, Róbert Marinov, Katarína Billiková, Nitra, Marián Móri, Ľuboš Plevka, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Paukov, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Juraj Holták, D. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Miroslav Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudmila Verešová, Ladislav Németh, Golianovo, Ján Babčan, Zbehy, Jozef Homola, Hosťovce, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Ján Dekan, Velčice, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ivan Tóth, Čakajovce, Daniel Lörincz, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Patrik Mikuš, Obyce

35 - Jozef Prešinský, Ivan Minárik, Daniel Mičík, Ľudovít Laca, Peter Solčianský, Dušan Jančovič, Ľubomír Turňa, Matej Jánošík, Jaroslav Andrášik, Daniel Čerman, Nitra, Peter Rajnoha, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Miroslav Šiška, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ivan Kozár, Matej Letko, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Drahovský, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ladislav Varga, Topoľnica, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Nikodem, Peter Korec, Rišňovce, Peter Tuhý, Machulince, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Karol Blažovič, Lužianky, Gabriel Šuba, Čechynce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Čentéš, Čakajovce, František Kóša, Bartolomej Guľka, Branč, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica, Jozef Barát, Topoľčany, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Erik Barát, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ladislav Holečka, Ladice, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Mária Marušincová, V. Cetín

34 - František Grom, Mária Gromová, Ivana Danišová, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, Vladimír Kompas, Marián Barta, Mário Čurgali, Milan Vörös, Mária Sásiková, Dávid Said, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Danada, František Szolík, Ladislav Héviz, Šaľa, František Kunkel, Irena Peťková, Ján Školník, Zl. Moravce, Albert Lauro, Čeľadice, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Juraj Német, D. Lefantovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Magda Čmaradová, Sereď, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Brath, D. Krškany, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Flaska, H. Saliby, Zuzana Lovászová, Slavomír Tóth, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Ján Ligač, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Štefan Ambrus, Ján Jacsa, Žihárec, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Karacsóny, Váhovce

33 - Štefan Duchoň, Ján Kmeťo, Štefan Csampai, Jakub Bernát, Juraj Hrnčár, Monika Skalická, Ernest Mako, Štefan Zabák, Pavel Čvirik, Ján Doboš, Dionýz Pecháček, René Matyó, Rastislav Švec, Karol Ryba, Richard Vnučko, Nitra, Anna Jedlovská, Gejza Dubaj, Patrik Londák, Peter Čepček, Zl. Moravce, František Prešinský, Matúš Klas, Vráble, Boris Lacika, Daniel Fuska, Zbehy, Štefan Valovič, Rišňovce, Radoslav Henček ml., Sára Selecká, Branč, Daniel Ivančík, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Dušan Švehla, Matúš Kubačka, Sereď, Peter Rybanský, Kapince, Silvester Lenčéš, Tomáš Minarovič, Močenok, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Kúdela, V. Dolina, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Ján Kozla, Žirany, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Andódi, Dlhá n/V., Miroslav Šiller, Golianovo, Milan Augustín, Topoľčianky, Jaroslav Peťko, Piešťany, Veronika Tonková, Sľažany, Csaba Nagy, Žihárec, Peter Gomboš, Šaľa, Daniel Jamrich, Kolíňany, Pavol Prosnan, Lukáčovce

32 - Roman Mrázik, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Ľudovít Kováč, František Bojda, Miloš Segéň, Nina Mikulová, František Grom ml., Nitra, Ladislav Molnár, Jozef Kučera, Šaľa, Pavel Períček, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Fiala, Štefan Török, Branč, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Javor, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jaro Fúska, Zbehy, Erik Fábry, Veľký Cetín, Miroslav Kozlík, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Ján Antalík, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Mária Kajabová, Ivanka, Vincent Komačka, Topoľčany, Lucia Richnáková, Šúrovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Sylvia Švecová, Hostie

31 - Jozef Nemeš st., Júlia Kucharovičová, Ladislav Skalický, Martin Peniaško, Ladislav Pindeš, Richard Magušin, Mária Königová, Dezider Zaujec, Nitra, Marta Kunkelová, Peter Struk, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Peter Macháč, Rišňovce, Milan Babic, Zvolen, Gašpar Gál, Žirany, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Ján Golha, Vráble, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Lena Kunkelová, Praha, Marián Varga, Sľažany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Peter Lehocký, Šaľa, Dušan Šlosár, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.

30 - František Juhás, Vladimír Ťapušík, Viera Lauková, Ladislav Nosian, Nitra, Jozef Paulovič, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Alex Lovaš, H. Saliby, Roland Babulic, Lukáčovce, Róbert Lešš jr., Anton Majdiak, Močenok, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Pavol Králik, Zbehy, Marcel Hajaš, D. Krškany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ján Štepiansky, Hostie, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Mrllák, Šaľa, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Peter Juhász, Kolíňany

29 - Tatiana Mifková, Pavel Mihálik, Pavol Uher, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Július Bradáč, Imrich Maťo, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Peter Lajda, Ivanka, Ján Kollár, Ivanko Vanko, Zbehy, Ladislav Fazekaš, Nitra, Ladislav Báboti, Vlčany, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Marek Hlava, Praha, Ján Árgyusi, Neded, Ján Gál, Žirany

28 - Peter Kardoš, Jaroslav Belan, Jožko Moder, Milan Hajaš, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Viera Bradáčová, Štefan Šlosár, Golianovo, Anton Homola, Kapince, Alexander Repta, Branč, Braňo Zaujec, Hruboňovo, František Lörinc, Lúčnica, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr

27 - František Hrnčiar st., Janka Danková, Ján Hudec, Pavol Ďurina, Nitra, Roman Uher, Tibor Pittich, Roman Harčár, Šaľa, Michaela Dobišová, Močenok, Fero Libay, D. Krškany, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Stanislav Majerčík, Golianovo, Juraj Minárik, Obyce, Tibor Kovács, Neded, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Masár, Zl. Moravce

26 - Ján Hnilica, Tomáš Levčík, Július Michalička, Dajana Borovská, Nitra, Július Miškovič, Róbert Ščepka, Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Jánošík, Rišňovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Peter Švec, Hostie

25 - Viliam Halla st., Ľubica Homolová, Nitra, Peter Nagy, Miroslav Oslanec, Vráble, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Marián Labai, Mankovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Cibuľa, Žitavce

24 - Jozef Ružička, Branč, Milan Greguš, Zbehy, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Radek Kováčik, Vráble, Jaroslav Chren, Jozef Pecho, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Vojtech Mesároš, Lehota, Leo Lovrant, Rišňovce

23 - Jozef Kóša, Nitra, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Lenický, Hájske, Dušan Gašparík, Machulince, Katka Tokárová, Sľažany, Peter Civáň, Golianovo

22 - Miloš Remenár, Sereď, Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany

21 - Marek Horváth, Michal Garay, Mária Zarkadas, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Attila Sonlajtner, Žirany

20 - Miroslav Čulák, Igor Kotora, Erik Viskup, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Helena Kozlíková, Golianovo, Marek Viskup, Rumanová, Janka Gálová, Žirany
19 - Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Táňa Šimková, Ján Civáň, Golianovo
18 - František Piška, Matúš Škorec, Martina Magdolenová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa, Peter Duchoň, Golianovo
17 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Michal Borovský, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
15 - Martin Libay, Nitra
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, František Novák, Tešedíkovo
11 - Pavel Gálik, Lovce, Jozef Jakab, T. Mlyňany
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany, Anita Valová, Nitra
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa
7 - Kamil Gajdoš, Jozef Bradáč, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Samko Slamka, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Tibor Karabinoš, Golianovo
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Anna Ráczová, Modrany
2 - Martin Hôrik, Lehota, Miroslav Machálik, Šaľa, Juraj Schnierer, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce

V 9. kole dvaja tipujúci uhádli 9 zápasov: Matúš Vajzer z Bábu a Marián Grman z Nitry. Rozdelia si kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Osem bodov si pripísalo 22 tipérov: Peter Sliška, Bohuslav Bene, Ján Slíž, František Andraško, Bohuš Konopásek, Marianna Letková, Zara Čekey, Jakub Vojtek, Peter Vašek, Kristián Varga, Róbert Darázs, Iveta Matejová, Pavel Bachan, Veronika Tonková, František Szolík, Jozef Karlubík, Viliam Moravčík, Zuzana Ürge, Peter Gomboš, Gabriel Chrenko, Peter Juhász, Michal Borovský.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní Video 2 254
  2. Ihrisko za Dominom, kde chceli parkovať úradníci, zrekonštruujú 1 637
  3. Na bicykli z Paríža do Vrábeľ Foto 550
  4. Nemocnici chýba heliport, novú súťaž na projekt stále nevypísali Foto 270
  5. Fotogaléria: FC Nitra U19 - Senica 0:0 Foto 200
  6. Gól jesene č. 1: torpédo Damiána Bariša (+VIDEO) 198
  7. Nitra príde do Žitavian 197
  8. Nezvestného M.Horvátha našla polícia dezorientovaného a vo vážnom stave 156
  9. Dubajová pomôže Seredi 95
  10. Mesto už vybralo firmu, ktorá spevní baňu. Zastavia zosuv ulice? Foto 94

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní

Finálové vystúpenie zaujalo porotcov aj preto, že Norbert Grofčík v ňom za pár desiatok sekúnd predviedol niekoľko tanečných štýlov.

Ihrisko za Dominom, kde chceli parkovať úradníci, zrekonštruujú

Radnica sa rozhodne medzi tromi alternatívami. Vylúčená nie je ani dostavba a prestrešenie.

Na bicykli z Paríža do Vrábeľ

Trio nadšencov prejazdilo v sedle bicykla za 15 dní 1800 kilometrov.

Nemocnici chýba heliport, novú súťaž na projekt stále nevypísali

Nemocnica potrebuje nový súhlas z ministerstva. Dôvodom je vyššia cena zákazky.

Fotogaléria: FC Nitra U19 - Senica 0:0

Dnes odštartovala prvá dorastenecká liga vo futbale. Nitra do nej vstúpila domácou bezgólovou remízou so Senicou.

Blízke regióny

Po derby zostali zničené toalety

Sobotné derby, ktoré skončilo prehrou domácich, malo predohru ešte mimo štadióna. Fanúšikovia Slovana sa predviedli na toaletách.

Policajné manévre: Pozrite si fotogalériu z derby

Trnavský Spartak dnes na Štadióne Antona Malatinského hostil odvekých rivalov z Bratislavy. Pozrite si atmosféru pred zápasom i počas neho na fotografiách.

Nešťastie v Zámkoch. Chlapček vypadol zo štvrtého poschodia

Len trojročný Adrián vypadol v Nových Zámkoch zo štvrtého poschodia bytovky na Léckej ulici.

Historické hradby Trnava zvýrazní ilumináciou

Nasvietená bude asi štyristo metrová časť hradieb popri frekventovanej Hlbokej ulici.

Parkovací dom pre bicykle musia ukotviť na pilóty

Trnave sa podarilo získať eurofondy na plnoautomatický parkovací dom pre bicykle. Stáť by mal v priestore medzi železničnou a autobusovou stanicou, jeho predpokladaná cena je takmer 439-tisíc eur bez DPH.

Všetky správy

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

Podnikajú na hranici prežitia. V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili dvaja Bratislavčania svojho tvorivého ducha i značnú časť finančných úspor.

Zomrel účastník motoristického podujatia v Lehote pod Vtáčnikom

Smrť tridsaťjedenročného pretekára nezapríčinila nehoda.

Sagan má výraznú tvár, je fotogenický. Je to prosto chlap, tvrdí fotografka z Tour

Češka Markéta Navrátilová bola dlhé roky jedinou ženou, ktorá fotila Tour de France z motorky.

V garáži opatruje rodinné dedičstvo: Škodu 120 GLS

Najdrahšia verzia škodovky mala ako jediná olejový chladič, majiteľom však robil problémy.

Kam vyraziť