Štvrtok, 17. august, 2017 | Meniny má Milica
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Víťazom kola je 9-bodový Erich Schober. Podarilo sa mu to na jar už druhýkrát! Poradie na čele: 57 - Iveta Matejová, Nitra, Jozef Zima, Vráble, atď.

V 9. kole si kartón piva Corgoň rozdelili Marián Grman (prišiel s dcérkou Evičkou) a Matúš Vajzer.(Zdroj: ki)

Správne tipy 10. kola

L. Mikuláš - Sereď 1:3 2
ViOn B Vráble - Púchov 3:1 1
ČFK Nitra - Dvory n/Ž. 1:0 1
Báb - Alekšince 2:1 1
Preseľany - H. Kráľová 3:2 1
Trstice - Šoporňa 0:3 2
Selice - Golianovo 2:2 X
Žihárec - Rišňovce 1:3 2
Dyčka - Veľký Cetín 2:8 2
T. Mlyňany - ViOn D/Hostie 3:2 1

Poradie po 10. kole

57 - Iveta Matejová, Nitra, Jozef Zima, Vráble

54 - Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble

53 - Peter Sliška, Šurianky, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Šidó, Veľká Mača, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Gajdács, Michal n/O., Michal Čery, Jelenec, Jozef Baláž, Šaľa

52 - Patrik Andrášik, Marián Grman, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Milan Piovarči, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Anton Bábik, Rumanová

51 - Miro Raček, Ľubomír Mikula, Ľuboš Mičík, Stano Gábor, Miroslav Fábry, Peter Krajčo, Nitra, Roman Bilický, Preseľany, Marián Straňák, H. Kráľová, Andrej Hudec, Čeľadice, Štefan Deák, Sľažany, Ján Slíž, Beladice, Mário Pánis, D. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Török, Pata, Miroslav Havetta ml., Lovce

50 - Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Dominik Slamka, Nitra, Adam Nádaský, Lužianky, Peter Gyepes, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Alojz Jenis, Jozef Baťala, Pavel Babiak, Žitavany, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter König, Ivanka

49 - Marianna Viskupová, Mária Sýkorová, Miroslav Lieskovský, Nitra, Viliam Matejov, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Filip Dobiáš, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, Zoltán Jancso, Vlčany, Pavol Patkolo, Lúčnica, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Tóth, Klasov

48 - Miroslav Mokráš, Peter Hipp, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Sabo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ivan Kupec, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Terka Tasaryová, Ivanka, Andrej Mareček, Čab, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marek Kutak, Lehota, Jozef Štefek, Čeľadice, Jakub Vojtek, Vráble, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Šranko, Babindol, Kristián Varga, Tešedíkovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Tonka, Sľažany

47 - Štefan Peťovský, Lužianky, Marián Benca, Jozef Gutai, Alexander Jurík, Viliam Halla ml., Ivanko Magdolen, Štefan Matesko, Dušan Letko, Erich Schober, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jana Gálová, Žirany, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Tibor Bene, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Juraj Valla, V. Zálužie, Róbert Lipecký, Čakajovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Gabriela Sádovská, Žitavce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Milan Pagáč, Ivanka, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Róbert Sedlák, Šaľa

46 - Ľudovít Konečný, Ľubomír Ballay, Vladimír Papp, Slavomír Kotrla, Pavel Dojčar, Milan Borovský, Daniel Tasáry, Milan Púčik, Vladimír Zabák, Anton Bulla, Nitra, Gabriela Szökeová, Marcel Tokár, Vráble, Lukáš Kondela, Babindol, Cyril Slamka, Rišňovce, Albín Tóth, Peter Vrabec, Milan Bíro, Čakajovce, Dušan Šóš, Stanislav Debnár, Zbehy, Tibor Križovič ml., Šaľa, Ľuboš Nagy, Jelenec, Gabriel Galbavý, Monika Pápayová, H. Kráľová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, Matúš Rybanský, Kapince, Michal Belan, Svätoplukovo, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Močol, Hlohovec, Ivan Bradáč, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Lukáč, Lehota, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Pavel König, Roman Vrábel, Tomáš Čičo, Ivanka, Štefan Dubnička, Váhovce, Petra Barbušiaková, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jaroslav Lazor, Báb

45 - Štefan Dekány, Štefan Bede, František Benc, Roman Sýkora, Ján Bernát, Juraj Náhlovský, Miro Račko, Jozef Nosian, Ľudovít Černek, Nitra, Peter Jobbágy, Marián Titka, Beáta Szölösiová, Šaľa, Vladimír Kubala, Belince, František Imre, Branč, Jozef Andel, Vráble, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Zoltán Odráška, Ivan Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Róbert Lešš, Močenok, Margita Pánisová, D. Krškany, Marián Herceg, Pata, František Maťo, A. Drozdák, D. Obdokovce, Oskar Bíro, Čakajovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Vodný, Babindol, Milan Roško, Dyčka, Ján Hegyi, Jelka, Ján Jambor, Rišňovce, Marek Paukov, Miloš Kukučka, Žitavany, Matúš Jančo, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce, Dušan Petrovič, Obyce, Juraj Mészáros, Selice

44 - Vlado Krajčovič, Peter Plandora, Michal Kucharovič, Jozef Hudec st., Juraj Urban, Jozef Kompas, Jarmila Saidová, Miriama Ďurinová, Martin Tesár, Roman Hradecký, Gitka Letková, Pavol Krajčo, Igor Drotár, Marián Mičík, Stanislav Billik, Nitra, Jozef Karlubík, Jozef Lenčeš, Milan Lazan, Juraj Csirik, Tibor Križovič st., Šaľa, Daniel Jedlovský, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Roman Margetin, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vladimír Tasáry, Ivanka, Dominik Greguš, Čakajovce, Anton Kazáň, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, František Sabo, Vinodol, Tomáš Klobučník, Lúčnica, František Švihorík, Pusté Sady, Ján Lipovský, Báb, Kristián Krasňanský, Peter Náhlik, Nové Sady, Marcel Pánis, Dušan Vnučko, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, Milan Minarovič, Behynce, Viera Pavelková, Golianovo, František Čaniga, Dražovce, Bohuš Baják, Lužianky, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Hoppan, Vráble, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Štefan Mravík, Ján Félis, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, Miroslav Szlamka, Váhovce

43 - Bohuslav Bene, Ľudovít Desat, Miroslav Brezina, Ernest Szombath, Ľubica Tasáryová, Peter Pavelka, Ivan Lauko, Boris Grežo, Michal Hunka, Nitra, Ľubomír Novota, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Dezider Vanko, Martina Hippová, Šaľa, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jaroslav Sliška, Peter Matulník, Nové Sady, Lukáš Félis, Vráble, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, Michal Hájnik, Pusté Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Jobek, Sila, Anna Duczová, Anton Krajačic, H. Kráľová, Michal Valášik, Hájske, Slavko Mikula, Zbehy, Roman Obložinský, Ivanka, Jožko Černý, Rumanová, Pavol Viskup, Báb, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Labuda, Solčany, Pavol Török, V. Dolina, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Borbély, Jelenec, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Laczko, Tešedíkovo, František Kausek, Klasov, Emanuel Maňúch, Žirany

42 - René Daniš, Dušan Novorolník, Vladimír Nemšovský, Jozef Drobec, Ľudovít Laca, Miloš Sýkora, Július Petrík, František Dedič, Marianna Letková, Pavol Vörös, Nitra, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Gabriel Miškovič, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Varga, Topoľnica, Anton Barčák, Abrahám, Tibor Panyik, Matúškovo, Lubor Kajaba, Ivanka, Ján Babčan, Zbehy, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marek Vlček, Ivan Tóth, Čakajovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Renáta Bajneková, Vráble, Vlado Matušica, Hájske, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Michaela Benköová, Močenok, Martina Segíňová, Sľažany, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Patrik Mikuš, Obyce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Chrenko, V. Dolina

41 - Ivan Minárik, Ladislav Piška, Daniel Mičík, Ľubomír Turňa, Denisa Bakošová, Marek Husivarga, Ján Doboš, Milan Petráš, Eduard Szabó, Milan Vörös, Daniel Čerman, Nitra, Peter Zeleňák, Marián Móri, Pavol Sedliačik, Zuzana Ürge, Šaľa, Miroslav Kováč, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Paukov, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Peter Korec, Rišňovce, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ivan Kozár, Dušan Podhradský, Erik Šimák, D. Krškany, Juraj Dubeň, Mária Mesárošová, Lukáš Mesároš, Lehota, Marián Blaho, Čeľadice, Viktor Balko, Lužianky, Július Szarka, Topoľnica, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Homola, Hosťovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Černák, Lúčnica, Jana Dudonová, Sereď, Dušan Bogár, Galanta, Ladislav Németh, Golianovo, Peter Török, V. Dolina, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miloš Macala, Gáň, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Árpád Fazekaš, Neded, Jakub Kováčik, V. Zálužie

40 - Vlado Sásik, Mária Gromová, Pavel Hrnčár, Peter Solčianský, František Filo, Jaroslav Andrášik, Katarína Billiková, Mário Čurgali, Nitra, Miroslav Šiška, Ľuboš Plevka, Ján Szöcs, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Valovič, František Chudý, František Margetin, Rišňovce, Tibor Šmitala, Čab, Ladislav Varga, Topoľnica, Dušan Irsák, Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Andrej Vereš, Golianovo, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Peter Zahnaš, Lužianky, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Milan Fúska, František Kóša, Daniel Lörincz, Branč, Ján Dekan, Velčice, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Marián Valla, V. Zálužie, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Jozef Barát, Topoľčany, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Erik Barát, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Matej Letko, Vlado Jánošík, D. Krškany, Mária Marušincová, V. Cetín

39 - Stanislav Habáň, Ján Kmeťo, Jakub Bernát, Miroslav Muzika, Andrej Kudamik, Dušan Jančovič, Ivana Danišová, Matej Jánošík, Ľuboš Baranec, Róbert Marinov, Mária Kóšová, Mária Sásiková, Richard Vnučko, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Patrícia Šranková, Imrich Struhár, Vráble, Irena Peťková, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Daniel Ivančík, Ján Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Drahovský, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Martiška, Dražovce, Jaro Fúska, Daniel Fuska, Zbehy, Peter Tuhý, Machulince, Gabriel Šuba, Čechynce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jaroslav Viskup, Rumanová, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Kuzmický, Mária Kajabová, Ivanka, Miroslav Bédi, Lúčnica, Miroslava Salamonová, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Andódi, Dlhá n/V., Milan Kukučka, Žitavany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Veronika Tonková, Sľažany, Róbert Pospiš, Šaľa, Tomáš Karacsóny, Váhovce

38 - Jozef Prešinský, Štefan Duchoň, Ernest Mako, Ján Šimun, Vladimír Kompas, René Matyó, Rastislav Švec, Marián Barta, Dávid Said, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Danada, Ladislav Molnár, Šaľa, František Kunkel, Ján Školník, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, František Prešinský, Matúš Klas, Vráble, Vojtech Borka, Trstice, Boris Lacika, Zbehy, Radoslav Henček ml., Bartolomej Guľka, Branč, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Brath, D. Krškany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Peter Rybanský, Kapince, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Milan Fridrich, Rumanová, Dušan Gál, Klasov, Lucia Richnáková, Šúrovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Štefan Ambrus, Ján Jacsa, Žihárec, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Daniel Jamrich, Kolíňany

37 - Jozef Ehrenhold, Štefan Csampai, František Grom, Štefan Zabák, Ladislav Pindeš, Miloš Segéň, Nina Mikulová, Dionýz Pecháček, Karol Ryba, František Grom ml., Nitra, Marta Kunkelová, Anna Jedlovská, Peter Čepček, Zl. Moravce, Milan Šlosár, Čab, Ivan Berec „Putin“, Karol Blažovič, Lužianky, Magda Čmaradová, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Flaska, H. Saliby, Ľuboš Lacina, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Erik Candrák, Alekšince, Jozef Kúdela, V. Dolina, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Miroslav Kozlík, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Ján Kozla, Žirany, Ján Antalík, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Héviz, Šaľa

36 - Roman Mrázik, František Juhás, Milan Ružička, Ľudovít Kováč, Juraj Hrnčár, Ladislav Skalický, Martin Peniaško, Richard Magušin, Mária Königová, Nitra, Peter Struk, Patrik Londák, Zl. Moravce, František Szolík, Peter Lehocký, Peter Gomboš, Šaľa, Štefan Fiala, Sára Selecká, Branč, Juraj Holták, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Marek Sabo, Rumanová, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Macháč, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Gašpar Gál, Žirany, Peter Vranský, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Vincent Komačka, Topoľčany, Lena Kunkelová, Praha, Jaroslav Peťko, Piešťany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Csaba Nagy, Žihárec, Ján Árgyusi, Neded, Pavol Prosnan, Lukáčovce

35 - Pavel Čvirik, Dezider Zaujec, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, Július Bradáč, Dušan Šlosár, Golianovo, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ján Golha, Vráble, Silvester Lenčéš, Močenok, Marcel Hajaš, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Tatiana Mifková, Šaľa, Ján Štepiansky, Sylvia Švecová, Hostie, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž.

34 - Jaroslav Belan, Júlia Kucharovičová, Monika Skalická, Ladislav Fazekaš, Viera Lauková, Nitra, Pavel Mihálik, Jozef Kučera, Štefan Mrllák, Šaľa, Alex Lovaš, H. Saliby, Milan Babic, Zvolen, Roland Babulic, Lukáčovce, Peter Bodi, Zbehy, Ladislav Báboti, Vlčany, Ján Kóssi, Čifáre, František Lörinc, Lúčnica, Matúš Kubačka, Sereď, Štefan Šlosár, Golianovo, Marek Hlava, Praha, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Ján Gál, Žirany, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Peter Juhász, Kolíňany

33 - Jozef Nemeš st., Peter Kardoš, Ladislav Nosian, Dajana Borovská, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Ján Kollár, Zbehy, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tibor Kovács, Neded, Anton Majdiak, Močenok, Filip Guzmický, Ivanka

32 - František Hrnčiar st., Pavol Ďurina, František Bojda, Nitra, Martin Petrovič, Jozef Masár, Zl. Moravce, Tomáš Javor, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Viera Bradáčová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Róbert Lešš jr., Michaela Dobišová, Močenok, Alexander Repta, Štefan Török, Branč, Marián Labai, Mankovce, Erik Fábry, Veľký Cetín, Pavol Pagáč, Ivanka, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Slavo Kališ, Šaľa, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie

31 - Pavol Uher, Roman Harčár, Šaľa, Milan Hajaš, Nitra, Juraj Jánošík, Leo Lovrant, Rišňovce, Peter Nagy, Miroslav Oslanec, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Marián Varga, Sľažany

30 - Viliam Halla st., Ján Hudec, Vladimír Ťapušík, Tomáš Levčík, Nitra, Július Miškovič, Tibor Pittich, Šaľa, Pavol Králik, Zbehy, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Vass, Baloň, Peter Švec, Hostie, Ján Bucheň, Zl. Moravce
29 - Peter Lajda, Ivanka, Fero Libay, D. Krškany, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Radek Kováčik, Vráble, Róbert Ščepka, Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy
28 - Ján Hnilica, Jozef Kóša, Jožko Moder, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Homola, Kapince, Jozef Pecho, Žitavany, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr
27 - Janka Danková, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Juraj Minárik, Obyce
26 - Július Michalička, Igor Kotora, Nitra, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Stanislav Packa, Močenok, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Civáň, Golianovo, Viliam Haršányi, Pusté Úľany
25 - Ľubica Homolová, Mária Zarkadas, Erik Viskup, Nitra, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Helena Kozlíková, Golianovo, Matúš Cibuľa, Žitavce
24 - Jozef Ružička, Branč, Jaroslav Chren, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Táňa Šimková, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota
23 - František Piška, Nitra, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Lenický, Hájske, Katka Tokárová, Sľažany, Peter Duchoň, Golianovo
22 - Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany
21 - Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Horváth, Michal Garay, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany
20 - Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Čulák, Nitra, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Marek Viskup, Rumanová, Janka Gálová, Žirany
19 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Ján Civáň, Golianovo
18 - Matúš Škorec, Martina Magdolenová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa
17 - Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Michal Borovský, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
15 - Martin Libay, Nitra
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Bradáč, Golianovo
11 - Pavel Gálik, Lovce, Jozef Jakab, T. Mlyňany
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany, Anita Valová, Nitra
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Samko Slamka, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta, Anna Ráczová, Modrany
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Tibor Karabinoš, Golianovo, Vladimír Klobučník, Lúčnica
3 - Ján Paukeje, Peter Cúcor, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Ján Bíro ml., Čakajovce
2 - Martin Hôrik, Lehota, Juraj Schnierer, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce
0 - Pavel Radocha, Modrany

Víťazom kola je Erich Schober, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Osem bodov si pripísalo 9 tipérov: Peter Šponiar, Ľubomír Mikula, Dušan Podhradský, Matúš Rybanský, Ján Doboš, Zara Čekey, Miroslava Salamonová, Ľubka Čapkovičová, Jozef Baláž.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Nezvestného M.Horvátha našla polícia dezorientovaného a vo vážnom stave 1 252
  2. Treťoligista má nového trénera 1 044
  3. Prezidentova žena 430
  4. Starší žiaci ČFK Nitra si pochutili na Nových Zámkoch (+FOTO) 413
  5. Fotogaléria: Janíkovce - Volkovce 4:1 361
  6. Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole 291
  7. SFZ rozdeľuje dotácie 283
  8. Fotogaléria: Bytča – FC Nitra 1:8 Foto 264
  9. Nad Nitrou lietajú historické lietadlá z piatich krajín. Najstarší je slovenský vetroň z roku 1946 155
  10. Trstice siahali v Topoľníkoch po troch bodoch 130

Najčítanejšie správy

Nitra

Nezvestného M.Horvátha našla polícia dezorientovaného a vo vážnom stave

Muž bol v sobotu na hodovej zábave, vypátrali ho až v pondelok pri potoku.

Treťoligista má nového trénera

Nový kormidelník by mal priniesť do kabíny rozvahu a stabilizovať výkony hráčov.

Prezidentova žena

Nevie, čo je ofsajd a ani to nepotrebuje vedieť. Napriek tomu by futbal v Čeľadiciach bez nej nebol tým, čím je.

Starší žiaci ČFK Nitra si pochutili na Nových Zámkoch (+FOTO)

Už len kvôli triu Samuel Sitár - Peter Szöllösy - Matúš Hanakovič by ste sa mali chodiť pozerať na starších žiakov ČFK Nitra.

Fotogaléria: Janíkovce - Volkovce 4:1

V prvom kole privítali letci ambiciózneho nováčika z Volkoviec.

Blízke regióny

Rušeň sa zrazil s kamiónom, šofér z Turecka nerešpektoval STOP-ku +foto

Nehoda sa stala ešte včera popoludní na železničnom priecestí v Dunajskej Strede. O nehode už informovali aj policajti.

Dráma v Chynoranoch. Policajtom sa podarilo zachrániť samovraha

27-ročný Marián stál na streche a tvrdil, že chce skočiť.

Topoľčianske mestské legendy: Únosy v dodávke i miznúci ľudia v Tribečskom pohorí

Pred šiestimi rokmi bolo celé mesto na nohách kvôli fámam o únosoch. Miznúci ľudia v Tribečskom pohorí sú tiež veľmi nepravdepodobní.

Náhradná výsadba za vyše sto topoľov sa znova neujala +foto

Výsadba za desiatky vyrúbaných topoľov popri ceste sa neujala už druhýkrát. Z vysadených mladých líp, orechov či javorov sú len uschnuté pahýle.

FOTOGALÉRIA: Pozri si bábätká z levickej pôrodnice, ktoré sme privítali v 32. týždni

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v levickej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky sme zverejnili aj v pondelňajšom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

Všetky správy

Minúta po minúte: Teroristi zaútočili v Barcelone, zahynulo najmenej 13 ľudí

Dodávka vrazila do davu ľudí v centre mesta. K útoku sa prihlásil Islamský štát.

Plavčan oznámil abdikáciu, z tlačovky opäť ušiel

Plavčan odstúpil z postu ministra deň po výzve Roberta Fica.

Košická schránka siahala na 29 miliónov od Plavčana. Zrazu ich už nechce

Profesor po otázkach cúvol. Vo firme je svokra hodnotiteľa, minule išlo o švagrinú.

Tak to už nie, Béla, odkazuje Bugárovi Paška z SNS

Prvého podpredsedu SNS nahnevalo, že ombudsmanka Patakyová podporila Dúhový pochod.

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

Kam vyraziť