Piatok, 15. december, 2017 | Meniny má Ivica
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Víťazom kola je Vincent Komačka z Topoľčian, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 65 - Jozef Zima, Vráble, 63 - Iveta Matejová, Nitra, atď.

Už druhýkrát počas tejto jarnej časti si kartón piva odniesol Erich Schober. (Zdroj: vm)

Správne tipy 11. kola

Zvolen - FC Nitra 0:1 2
Neded - Šaľa 2:0 1
Štúrovo - FC Nitra jun. 2:1 1
Svätý Peter - Čeľadice 2:1 1
H. Kráľová - Tovarníky 0:6 2
Váhovce - Lehnice 1:2 2
Lužianky - Horný Ohaj 1:7 2
Golianovo - Lehota 5:2 1
Branč - Vinodol 1:1 X
Hosťovce - Č. Kľačany 1:3 2

Poradie po 11. kole

65 - Jozef Zima, Vráble

63 - Iveta Matejová, Nitra

60 - Peter Sliška, Šurianky, Zara Čekey, Pohranice, Patrik Andrášik, Nitra

59 - Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Anton Bábik, Rumanová

58 - Ľuboš Mičík, Peter Krajčo, Nitra, Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Šidó, Veľká Mača, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Jozef Gajdács, Michal n/O., Michal Čery, Jelenec, Jozef Baláž, Šaľa

57 - Miro Raček, Nitra, Imrich Hrdlica, Báb, Marián Mateička, Behynce, Milan Piovarči, Lužianky, Csaba Sándor, Kolíňany

56 - Mária Sýkorová, Marián Grman, Nitra, Roman Bilický, Preseľany, Marián Straňák, H. Kráľová, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Gyepes, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Alojz Jenis, Pavel Babiak, Žitavany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Viliam Félis, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec, Miroslav Havetta ml., Lovce

55 - Ľubomír Mikula, Stano Gábor, Miroslav Fábry, Miroslav Lieskovský, Nitra, Terka Tasaryová, Ivanka, František Andraško, Jelenec, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zoltán Jancso, Vlčany, Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Dubaj, Topoľčianky

54 - Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Deák, Sľažany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Pavol Patkolo, Lúčnica, Juraj Šranko, Babindol, Peter König, Ivanka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Török, Pata, Jozef Baťala, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Matúš Vajzer, Báb, Peter Hipp, Šaľa

53 - Lukáš Bíro, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Dominik Slamka, Marianna Viskupová, Nitra, Viliam Matejov, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Sabo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Rudolf Macho, Kolíňany, Adam Nádaský, Lužianky, Andrej Mareček, Čab, Marek Kutak, Lehota, Janka Tóthová, H. Kráľová, Filip Dobiáš, Čeľadice, Gabriela Szökeová, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Miroslav Mokráš, Šaľa, Milan Pagáč, Ivanka, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Tonka, Sľažany

52 - Alexander Jurík, Štefan Bede, Dušan Letko, Erich Schober, Ivanko Magdolen, Nitra, Cyril Slamka, Rišňovce, Albín Tóth, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Ľubomír Straňák, Peter Odráška, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Gál, Jana Gálová, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jakub Vojtek, Vráble, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Vodný, Babindol, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Juraj Mészáros, Selice, Róbert Sedlák, Šaľa, Tomáš Čičo, Ivanka

51 - Ľudovít Konečný, Roman Sýkora, Slavomír Kotrla, Juraj Náhlovský, Pavel Dojčar, Milan Púčik, Igor Drotár, Anton Bulla, Nitra, Tibor Križovič ml., Beáta Szölösiová, Šaľa, Lukáš Kondela, Babindol, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Dušan Šóš, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Andel, Vráble, Ľuboš Nagy, Matúš Jančo, Jelenec, Gabriel Galbavý, Ivan Tóth, H. Kráľová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Matúš Rybanský, Kapince, Marián Herceg, Pata, Michal Belan, Svätoplukovo, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Tibor Bene, A. Drozdák, D. Obdokovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Bíro, Čakajovce, Sandra Gálová, Žirany, Peter Lukáč, Lehota, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Pavel König, Ivanka, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jaroslav Lazor, Báb

50 - Štefan Dekány, Marián Benca, Jozef Gutai, František Benc, Ľubomír Ballay, Viliam Halla ml., Vladimír Nemšovský, Jozef Nosian, Štefan Matesko, Roman Hradecký, Milan Borovský, Vladimír Zabák, Nitra, Kristián Krasňanský, Peter Náhlik, Nové Sady, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Róbert Lešš, Močenok, Margita Pánisová, D. Krškany, Miroslav Močol, Hlohovec, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Ján Hegyi, Jelka, Ján Jambor, Rišňovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Miloš Kukučka, Petra Barbušiaková, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Petrovič, Obyce, Milan Lazan, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal

49 - Vlado Krajčovič, Michal Kucharovič, Vladimír Papp, Jozef Kompas, Ľubomír Turňa, Miro Račko, Miriama Ďurinová, Martin Tesár, Daniel Tasáry, Ľudovít Černek, Michal Hunka, Nitra, Dezider Vanko, Jozef Lenčeš, Juraj Csirik, Marián Titka, Šaľa, Eva Lahučká, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Vladimír Kubala, Belince, Vladimír Tasáry, Roman Vrábel, Ivanka, Dominik Greguš, Čakajovce, Anton Kazáň, František Imre, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, František Sabo, Vinodol, Tibor Panyik, Matúškovo, Michal Hájnik, František Švihorík, Pusté Sady, Ján Lipovský, Báb, Zoltán Odráška, Anna Duczová, H. Kráľová, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, František Maťo, D. Obdokovce, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Pavol Török, V. Dolina, Marek Paukov, Štefan Mravík, Ján Félis, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marcel Tokár, Vráble

48 - Peter Plandora, Ján Bernát, Ľubica Tasáryová, Marián Mičík, Ivan Lauko, Stanislav Billik, Nitra, Peter Jobbágy, Jozef Karlubík, Martina Hippová, Tibor Križovič st., Zuzana Ürge, Šaľa, Ivan Kozár, Marcel Pánis, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ľubomír Novota, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Roman Margetin, Rišňovce, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Vladimír Miškolci, Lehota, Andrej Maťo ml., Jarok, Anton Krajačic, Monika Pápayová, H. Kráľová, Lubor Kajaba, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ján Šantavý, Mojmírovce, Pavol Viskup, Báb, Oskar Bíro, Čakajovce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Čaniga, Dražovce, Vincent Hunka, Lužianky, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jana Dudonová, Sereď, Peter Török, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michaela Benköová, Močenok, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Patrik Mikuš, Obyce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Kausek, Klasov

47 - Ivan Minárik, Bohuslav Bene, Ľudovít Desat, Juraj Urban, Jozef Drobec, Miloš Sýkora, Jarmila Saidová, Ernest Szombath, Denisa Bakošová, Gitka Letková, Pavol Krajčo, Peter Pavelka, Eduard Szabó, Boris Grežo, Pavol Vörös, Daniel Čerman, Nitra, Lukáš Félis, Renáta Bajneková, Jozef Hoppan, Vráble, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Šaľa, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Anton Barčák, Abrahám, Boris Mesároš, Lehota, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Michal Valášik, Hájske, Dušan Podhradský, D. Krškany, Roman Obložinský, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Ďurický, Branč, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Strieška, Volkovce, Martina Segíňová, Sľažany, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, František Laczko, Tešedíkovo, Árpád Fazekaš, Neded, Peter Matulník, Nové Sady, Emanuel Maňúch, Žirany

46 - René Daniš, Dušan Novorolník, Miroslav Brezina, Marianna Letková, Ján Doboš, Nitra, Gabriel Miškovič, Marián Móri, Ján Szöcs, Šaľa, Marián Zlatňanský, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Kubáň, Erik Candrák, Alekšince, Albert Lauro, Čeľadice, Tomáš Jobek, Sila, Slavomír Tóth, H. Kráľová, František Chudý, Jozef Nikodem, Peter Korec, Rišňovce, Ján Babčan, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Ján Dekan, Velčice, Jozef Labuda, Solčany, Igor Tkáč, Sereď, Ivan Tóth, Čakajovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ladislav Holečka, Ladice, Vlado Jánošík, D. Krškany

45 - Ladislav Piška, Vlado Sásik, Jozef Hudec st., Mária Gromová, Daniel Mičík, Miloš Segéň, Július Petrík, Marek Husivarga, Katarína Billiková, Richard Vnučko, Nitra, Miroslav Šiška, Ladislav Héviz, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Šmitala, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Varga, Július Szarka, Ladislav Varga, Topoľnica, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Martiška, Dražovce, Jozef Flaska, H. Saliby, Jozef Homola, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Erik Šimák, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, František Margetin, Rišňovce, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Marek Vlček, Čakajovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miroslav Kováč, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Németh, Golianovo, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Erik Barát, Žitavany, Miroslav Borbély, Jelenec, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Ambrus, Žihárec, Jakub Kováčik, V. Zálužie

44 - Matej Jánošík, František Dedič, Jaroslav Andrášik, Milan Petráš, René Matyó, Mário Čurgali, Nitra, Ladislav Molnár, Peter Zeleňák, Pavol Sedliačik, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Slavomír Sysel, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Daniel Ivančík, Jozef Čentéš, Čakajovce, Mária Mesárošová, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jaro Fúska, Daniel Fuska, Zbehy, Marián Pauk, Jaroslav Viskup, Milan Fridrich, Rumanová, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Milan Fúska, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Kozla, Žirany, Peter Černák, Lúčnica, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Andódi, Dlhá n/V., Dušan Bogár, Galanta, Juraj Segíň, Sľažany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Tomáš Karacsóny, Váhovce, Matej Letko, D. Krškany

43 - Jozef Prešinský, Štefan Duchoň, Stanislav Habáň, Pavel Hrnčár, Andrej Kudamik, Peter Solčianský, Štefan Zabák, Róbert Marinov, Mária Kóšová, Karol Ryba, Marián Barta, Mária Sásiková, Nitra, Irena Peťková, Ľubomír Králik, Peter Rajnoha, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Jozef Danada, Šaľa, Radoslav Henček ml., Branč, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Miroslav Kozlík, Golianovo, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Kúdela, V. Dolina, Gabriel Šuba, Čechynce, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Mário Kramár, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Tibor Glovenský, Košúty, Matúš Klas, Vráble, Marián Tkáč, Sereď, Lucia Richnáková, Šúrovce, Milan Augustín, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Milan Kukučka, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Ján Árgyusi, Neded, Mária Kajabová, Ivanka, Mária Marušincová, V. Cetín

42 - Ján Kmeťo, František Grom, Jakub Bernát, Ľudovít Laca, Ernest Mako, Martin Peniaško, Ladislav Pindeš, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, František Filo, Dionýz Pecháček, Milan Vörös, Dávid Said, Nitra, František Kunkel, Marta Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Imrich Struhár, František Prešinský, Ladislav Nagy, Ján Golha, Vráble, Boris Lacika, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Fiala, František Kóša, Bartolomej Guľka, Branč, Marek Sabo, Rumanová, Ivan Berec „Putin“, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Magda Čmaradová, Dušan Švehla, Dušan Irsák, Sereď, Peter Rybanský, Kapince, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Rehuš, Rišňovce, Marián Valla, V. Zálužie, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Vlado Matušica, Hájske, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Róbert Pospiš, Šaľa, Daniel Jamrich, Kolíňany

41 - Jozef Ehrenhold, František Juhás, Milan Ružička, Nina Mikulová, Rastislav Švec, František Grom ml., Nitra, Ján Antalík, Patrícia Šranková, Vráble, Miloš Gál st., Žirany, Milan Šlosár, Čab, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Brath, D. Krškany, Attila Szolnoki, Dyčka, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Hostie, Dušan Gál, Klasov, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Szolík, Šaľa

40 - Štefan Csampai, Ladislav Skalický, Mária Königová, Dezider Zaujec, Nitra, Pavel Mihálik, Ľuboš Plevka, Peter Gomboš, Šaľa, Peter Macháč, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Roland Babulic, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Gašpar Gál, Ján Gál, Žirany, Marcel Hajaš, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, František Lörinc, Lúčnica, Sára Selecká, Daniel Lörincz, Branč, Lena Kunkelová, Praha, Jaroslav Peťko, Piešťany, Anna Jedlovská, Zl. Moravce, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Veronika Tonková, Sľažany, Sylvia Švecová, Hostie

39 - Peter Kardoš, Roman Mrázik, Miroslav Muzika, Dušan Jančovič, Ivana Danišová, Viera Lauková, Dajana Borovská, Nitra, Štefan Mrllák, Peter Lehocký, Šaľa, Ján Bíro, Čakajovce, Ján Ligač, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Šlosár, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Juhász, Kolíňany

38 - Jozef Nemeš st., Jaroslav Belan, Ladislav Fazekaš, Vladimír Kompas, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, Július Bradáč, Viera Bradáčová, Miroslav Šiller, Golianovo, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ján Kollár, Zbehy, Tatiana Mifková, Šaľa, Ladislav Báboti, Vlčany, Matúš Kubačka, Sereď, Samuel Čapkovič, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Marek Hlava, Praha, Patrik Londák, Zl. Moravce, Anton Majdiak, Močenok, Miroslav Oslanec, Vráble

37 - Júlia Kucharovičová, Pavol Ďurina, Ladislav Nosian, Nitra, Peter Struk, Jakub Chrenko, Jozef Masár, Zl. Moravce, Alex Lovaš, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Róbert Lešš jr., Močenok, Andrej Repta, Branč, Marián Labai, Mankovce, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Peter Nagy, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Kučera, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka, Leo Lovrant, Rišňovce

36 - František Hrnčiar st., Ľudovít Kováč, Juraj Hrnčár, Richard Magušin, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Štefák, Rišňovce, Michaela Dobišová, Močenok, Alexander Repta, Branč, Pavol Pagáč, Ivanka, Stanislav Majerčík, Dušan Šlosár, Golianovo, Jozef Šebík, Topoľčianky, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Pavol Uher, Šaľa, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie

35 - Viliam Halla st., Monika Skalická, Tomáš Levčík, Pavel Čvirik, Milan Hajaš, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Juraj Jánošík, Rišňovce, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Roman Uher, Slavo Kališ, Šaľa, Tibor Kovács, Neded

34 - Ján Hudec, Ján Hnilica, Nitra, Milan Babic, Zvolen, Július Miškovič, Šaľa, Peter Švec, Hostie

33 - Fero Libay, D. Krškany, Radek Kováčik, Vráble, Marián Varga, Sľažany, Róbert Ščepka, Tibor Pittich, Šaľa

32 - Tomáš Javor, Sereď, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, František Bojda, Jožko Moder, Nitra, Erik Fábry, Veľký Cetín, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Štefan Török, Branč, Jozef Pecho, Žitavany

31 - Janka Danková, Jozef Kóša, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Roman Harčár, Šaľa, Helena Kozlíková, Golianovo

30 - Vladimír Ťapušík, Erik Viskup, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Vass, Baloň, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Viliam Haršányi, Pusté Úľany
29 - Peter Lajda, Ivanka, Imrich Maťo, Táňa Šimková, Peter Civáň, Golianovo, Katka Tokárová, Sľažany, Ivanko Vanko, Zbehy, Igor Kotora, Mária Zarkadas, Nitra
28 - Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Homola, Kapince, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr
27 - Miloš Remenár, Sereď, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Michal Garay, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Peter Duchoň, Golianovo
26 - František Piška, Július Michalička, Nitra, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince
25 - Ľubica Homolová, Nitra, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Cibuľa, Žitavce
24 - Jozef Ružička, Branč, Jaroslav Chren, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Vojtech Mesároš, Lehota
23 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Lenický, Hájske
22 - Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany
21 - Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Horváth, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany
20 - Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Čulák, Nitra, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Marek Viskup, Rumanová, Janka Gálová, Žirany
19 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Martin Libay, Michal Borovský, Nitra, Ján Civáň, Golianovo
18 - Matúš Škorec, Martina Magdolenová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa
17 - Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavel Gálik, Lovce, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Bradáč, Golianovo
11 - Jozef Jakab, T. Mlyňany
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany, Anita Valová, Nitra
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka, Anna Ráczová, Modrany
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa, Peter Cúcor, Nitra
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Samko Slamka, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Benjamín Odráška, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Tibor Karabinoš, Golianovo, Vladimír Klobučník, Lúčnica, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Ján Bíro ml., Čakajovce
2 - Martin Hôrik, Lehota, Juraj Schnierer, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce, Pavel Radocha, Modrany

Víťazom 11. kola je Vincent Komačka z Topoľčian, ktorý uhádol 9 zápasov. Ušiel mu iba zápas v Nedede, kde tipoval dvojku.

Osem bodov si pripísali jedenásti tipéri: Jozef Švarcbacher, Juraj Dubeň, Vladimír Nemšovský, Jozef Flaska, Peter Bodi, Ľubomír Turňa, Miloš Segéň, Juraj Bujko, Patrik Andrášik, Ladislav Héviz a Jozef Zima.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Pravoslávna cirkev chce v Nitre svoj chrám. Veriacich pribúda, idú za prácou Foto 684
  2. Slovensko spieva koledy: Desiatky ľudí sa pripojili k novinárom, deťom i seniorom Foto 488
  3. Nitra sa teší na najväčšiu charitatívnu športovú exhibíciu 318
  4. Vianočný futbalový turnaj v Šali jubiluje 262
  5. Víťazstvo šalianskych nádejí na Morave 219
  6. Majstrom jesene je Kalná nad Hronom 183
  7. Mestá pripravili pre obyvateľov na Vianoce viacero prekvapení 170
  8. Mesto sa chce adaptovať na klimatické zmeny, bude žiadať príspevok z EÚ 136
  9. Najlepšia európska herečka pochádza od Nitry 108
  10. Koalícia pravicových strán sa chce pokúsiť vytvoriť väčšinu v kraji 86

Najčítanejšie správy

Nitra

Pravoslávna cirkev chce v Nitre svoj chrám. Veriacich pribúda, idú za prácou

Kaplnka na cintoríne už kapacitne nestačí. Pravoslávnym ju požičala katolícka cirkev.

Slovensko spieva koledy: Desiatky ľudí sa pripojili k novinárom, deťom i seniorom

Akciu po prvý raz zorganizovali MY Nitrianske noviny v spolupráci s mestom. Najstarším spevákom bol takmer 90-ročný Jozef Grác.

Nitra sa teší na najväčšiu charitatívnu športovú exhibíciu

Veľké športové esá, skvelí reprezentanti Slovenska a nielen oni budú 29. decembra v mestskej hale na Klokočine. Príďte aj vy!

Vianočný futbalový turnaj v Šali jubiluje

Populárny Vianočný futbalový turnaj v Šali bude mať už piaty ročník.

Víťazstvo šalianskych nádejí na Morave

Mladé hádzanárky Dusla zaznamenali pekný úspech vo Veselí nad Moravou.

Blízke regióny

Postavil sa pred vlak a rozpažil ruky. Muž zrážku neprežil

Policajti vyšetrujú okolnosti včerajšej tragickej zrážky muža s vlakom. Poškodený muž na mieste zraneniam podľahol. Vlaky meškali.

Radnica si berie späť zimný štadión aj kúpalisko v Kamennom mlyne

Mestské zastupiteľstvo v Trnave rozhodlo o vypovedaní nájomnej zmluvy s podnikateľom Petrom Pejkovičom, ktorý mal zimný štadión aj kúpalisko v prenájme viac ako dvadsať rokov.

Policajti objasnili lúpež v herni za menej ako 24 hodín

Zadržaný Peter má toho na rováši viac.

Koledy spievalo v Trnave plné námestie + FOTO a VIDEO

V stredu 13. decembra sa Trnava pridala 24 mestám na Slovensku a vyše šesťsto mestám a obciam v celej Českej republike v projekte Slovensko spieva koledy. Prvý ročník sa podaril nad očakávania a ľudia zaplnili celé Trojičné námestie.

Desať dní pred Vianocami vyhasol život 58 - ročnej ženy

Vodička prešla do protismeru a narazila do nákladiaku.

Všetky správy

Superpočítač kúpili za milióny. Nevyužívali ho naplno, o chvíľu zostarne

Slovenskí vedci vyčíslili škody za nepoužívanie počítača na viac ako milión. Dnes už funguje v poriadku, no čoskoro ho bude treba vymeniť.

Policajt sa v práci zastrelil služobnou zbraňou

Na toalete ho našli kolegovia. Ostali po ňom dve deti.

Pekné biele Vianoce!

Slovenský Boh nám poslal slovenského Ježiša cez jeho slovenskú matku, aby nás chránil.

Sagan zaujal na sociálnych sieťach, pochválil sa náročným cvikom

Slovenský cyklista sa v Španielsku pripravuje na novú sezónu.

Kiska ukončil dlhoročný spor, vymenoval nových ústavných sudcov

Ústavný súd bude po takmer troch rokoch opäť v kompletnom zložení.