Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole deviati tipéri uhádli 7 zápasov. Poradie na čele: 68 - Jozef Zima, Vráble, 65 - Iveta Matejová, Nitra, atď.

V 11. kole vyhral kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken Vincent Komačka z Topoľčian. Prišiel poň jeho syn Peter. (Zdroj: ki)

Správne tipy 12. kola

Čeľadice - Imeľ 0:3 2
V. Zálužie - Alekšince 2:1 1
Oponice - Báb 0:1 2
H. Saliby - Šoporňa 0:1 2
Selice - Janíkovce 1:4 2
Jelenec - Výč.-Opatovce 5:5 X
Nové Sady - Čakajovce 2:2 X
Vinodol - Veľký Cetín 2:1 1
J. Kostoľany - Obyce 0:1 2
Tomášikovo - Sládkovičovo 4:3 1

Poradie po 12. kole

68 - Jozef Zima, Vráble

65 - Iveta Matejová, Nitra

63 - Zara Čekey, Pohranice, Peter Vašek, Ivanka, Patrik Andrášik, Nitra

62 - Peter Sliška, Šurianky, Peter Krajčo, Nitra, Ladislav Čekey, Pohranice

61 - Marián Koreň, Čeľadice, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Piovarči, Lužianky, Alojz Jenis, Pavel Babiak, Žitavany, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Michal Čery, Jelenec, Anton Bábik, Rumanová

60 - Miro Raček, Mária Sýkorová, Nitra, Terka Tasaryová, Ivanka, Roman Bilický, Preseľany, Marián Straňák, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Slíž, Beladice, Marián Mateička, Behynce, Jozef Gajdács, Michal n/O., Jozef Baláž, Šaľa

59 - Ľuboš Mičík, Marián Grman, Nitra, Adam Nádaský, Lužianky, Jozef Šidó, Veľká Mača, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Gyepes, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Csaba Sándor, Kolíňany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Viliam Félis, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Török, Pata, Jozef Dubaj, Topoľčianky

58 - Ľubomír Mikula, Stano Gábor, Miroslav Fábry, Miroslav Lieskovský, Erich Schober, Ján Doboš, Igor Drotár, Nitra, Albín Tóth, Čakajovce, Matúš Vajzer, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Štefan Deák, Sľažany, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Eliáš, Pavol Patkolo, Lúčnica, Juraj Šranko, Babindol, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Róbert Sedlák, Šaľa

57 - Štefan Bede, Ivanko Magdolen, Nitra, Lukáš Bíro, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Ľubomír Straňák, Janka Tóthová, H. Kráľová, Zoltán Jancso, Vlčany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Mokráš, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce

56 - Dominik Slamka, Marianna Viskupová, Pavel Dojčar, Nitra, Jozef Virág, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Lukáš Kondela, Babindol, Cyril Slamka, Rišňovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Andrej Mareček, Čab, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Filip Dobiáš, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jakub Vojtek, Vráble, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Pavel König, Tomáš Čičo, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Miroslav Drahoš, Andrejka Božiková, Hosťovce, Beáta Szölösiová, Šaľa

55 - Alexander Jurík, Vladimír Nemšovský, Dušan Letko, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Sabo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Štefan Peťovský, Lužianky, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Marek Kutak, Lehota, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Gál, Žirany, Matúš Rybanský, Kapince, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Tibor Bene, Zuzana Beneová, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Vodný, Babindol, Ján Jambor, Rišňovce, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Tonka, Sľažany, Juraj Mészáros, Selice, Peter Hipp, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal

54 - Ľudovít Konečný, Roman Sýkora, Viliam Halla ml., Juraj Urban, Juraj Náhlovský, Jozef Kompas, Miro Račko, Jozef Nosian, Milan Borovský, Daniel Tasáry, Vladimír Zabák, Anton Bulla, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Alexander Mikláš, Rumanová, Michal Belan, Svätoplukovo, Ivan Bradáč, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Bíro, Čakajovce, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Lukáč, Lehota, Peter Odráška, H. Kráľová, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Náhlik, Nové Sady, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Mravík, Žitavany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina

53 - Štefan Dekány, Marián Benca, František Benc, Bohuslav Bene, Miriama Ďurinová, Štefan Matesko, Roman Hradecký, Milan Púčik, Ľudovít Černek, Nitra, Tibor Križovič ml., Peter Jobbágy, Tibor Križovič st., Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Roman Vrábel, Ivanka, Anton Kazáň, Branč, Tibor Panyik, Matúškovo, Michal Hájnik, Pusté Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Ľuboš Nagy, Matúš Jančo, Jelenec, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Róbert Lešš, Močenok, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Pecho, Beladice, Sandra Gálová, Žirany, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Gabriela Sádovská, Žitavce, A. Drozdák, D. Obdokovce, Pavol Török, V. Dolina, Peter Strieška, Volkovce, Marek Paukov, Petra Barbušiaková, Žitavany, Ivana Kunkelová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Páleník, Prílepy, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Szlamka, Váhovce

52 - Vlado Krajčovič, Jozef Gutai, Ľubomír Ballay, Slavomír Kotrla, Martin Tesár, Peter Pavelka, Michal Hunka, Daniel Čerman, Nitra, Jozef Karlubík, Tibor Odráška, Jozef Lenčeš, Martina Hippová, Milan Lazan, Marián Titka, Šaľa, Daniel Jedlovský, Eva Lahučká, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Andel, Marcel Tokár, Vráble, Jozef Horňák, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Dominik Greguš, Čakajovce, František Imre, Branč, Ivan Kozár, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Dušan Podhradský, Vlado Jánošík, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Vladimír Miškolci, Lehota, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Kristián Krasňanský, Peter Matulník, Nové Sady, Monika Pápayová, H. Kráľová, Miroslav Močol, Hlohovec, František Čaniga, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jana Dudonová, Sereď, Michaela Benköová, Močenok, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Miloš Kukučka, Ján Félis, Žitavany, František Kausek, Klasov

51 - Peter Plandora, Michal Kucharovič, Vladimír Papp, Ľudovít Desat, Jozef Hudec st., Jozef Drobec, Ľubomír Turňa, Miloš Sýkora, Ernest Szombath, Marianna Letková, Ľubica Tasáryová, Marián Mičík, Ivan Lauko, Nitra, Milan Bekéni, Dezider Vanko, Juraj Csirik, Ján Szöcs, Šaľa, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Valovič, Rišňovce, Juraj Dubeň, Lehota, Tomáš Klobučník, Lúčnica, František Švihorík, Pusté Sady, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Roman Obložinský, Ivanka, Jožko Černý, Rumanová, Ján Šantavý, Mojmírovce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Vincent Hunka, Lužianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ladislav Holečka, Ladice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

50 - René Daniš, Dušan Novorolník, Ján Bernát, Andrej Kudamik, Jarmila Saidová, Miloš Segéň, Denisa Bakošová, Július Petrík, Stanislav Billik, Pavol Vörös, Nitra, Lukáš Félis, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Anton Barčák, Abrahám, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Flaska, H. Saliby, Slavomír Tóth, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Milan Macho, M. Ripňany, Ján Babčan, Zbehy, Marián Pauk, Milan Fridrich, Rumanová, Pavol Viskup, Báb, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Oskar Bíro, Čakajovce, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Gál, Klasov, Peter Török, V. Dolina, Jozef Králik, T. Mlyňany, Patrik Mikuš, Obyce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Laczko, Tešedíkovo

49 - Ivan Minárik, Ladislav Piška, Mária Gromová, Daniel Mičík, Miroslav Brezina, František Filo, Pavol Krajčo, Marek Husivarga, Eduard Szabó, Karol Ryba, Boris Grežo, Nitra, Ladislav Héviz, Gabriel Miškovič, Marián Móri, Peter Lehocký, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Marián Blaho, Čeľadice, Július Szarka, Topoľnica, Anna Duczová, H. Kráľová, Lubor Kajaba, Ivanka, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Nikodem, Peter Korec, Rišňovce, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Milan Minarovič, Behynce, Ján Dekan, Velčice, Marián Valla, V. Zálužie, Marek Vlček, Ivan Tóth, Čakajovce, Renáta Bajneková, Vráble, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Andódi, Dlhá n/V., Lucia Richnáková, Šúrovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Árpád Fazekaš, Neded, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Čepček, Zl. Moravce

48 - Vlado Sásik, Mária Kóšová, Milan Petráš, Katarína Billiková, Nitra, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ladislav Varga, Topoľnica, Lukáš Mesároš, Lehota, Zuzana Lovászová, Anton Krajačic, H. Kráľová, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Zahnaš, Lužianky, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Viskup, Rumanová, Tibor Glovenský, Košúty, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica, Igor Tkáč, Sereď, Marián Zlatňanský, Jozef Paukov, Gejza Dubaj, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Martina Segíňová, Sľažany, Erik Barát, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Molnár, Šaľa, Štefan Ambrus, Žihárec, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Tomáš Karácsony, Váhovce

47 - Stanislav Habáň, Ladislav Pindeš, Gitka Letková, Dionýz Pecháček, René Matyó, Marián Barta, Nitra, Patrícia Šranková, Miroslav Kováč, Vráble, Slavomír Sysel, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Tibor Šmitala, Milan Roman, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Daniel Ivančík, Čakajovce, Štefan Varga, Topoľnica, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Martiška, Dražovce, Andrej Vereš, Miroslav Kozlík, Viera Pavelková, Ladislav Németh, Golianovo, Michal Valášik, Hájske, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, František Kóša, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Černák, Lúčnica, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Marián Tkáč, Sereď, Juraj Segíň, Sľažany, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Šiška, Šaľa, Miloš Macala, Gáň

46 - Jozef Prešinský, Štefan Duchoň, Jozef Ehrenhold, František Juhás, Pavel Hrnčár, Peter Solčianský, Ernest Mako, František Dedič, Jaroslav Andrášik, Nina Mikulová, Rastislav Švec, Mário Čurgali, Dezider Zaujec, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Danada, Peter Zeleňák, Štefan Mrllák, Pavol Sedliačik, Peter Gomboš, Šaľa, Ján Golha, Ladislav Nagy, Vráble, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Fiala, Milan Fúska, Branč, Štefan Hudec, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Magda Čmaradová, Sereď, Andrej Maťo, Jarok, Tomáš Jobek, Sila, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Erik Candrák, Alekšince, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Pavol Bradáč, Golianovo, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Veronika Tonková, Sľažany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Matej Letko, D. Krškany

45 - František Grom, Jakub Bernát, Štefan Zabák, Martin Peniaško, Ľuboš Baranec, Richard Magušin, Róbert Marinov, Viera Lauková, Milan Vörös, Richard Vnučko, František Grom ml., Nitra, Irena Peťková, Ján Školník, Zl. Moravce, Vojtech Borka, Trstice, Boris Lacika, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Radoslav Henček ml., Sára Selecká, Branč, Juraj Német, D. Lefantovce, Viktor Balko, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dušan Švehla, Dušan Irsák, Sereď, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Kúdela, V. Dolina, Gabriel Šuba, Čechynce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ladislav Báboti, Vlčany, Imrich Struhár, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Attila Szolnoki, Dyčka, Miroslav Borbély, Jelenec, František Szolík, Šaľa, Csaba Nagy, Žihárec, Ján Árgyusi, Neded, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Mária Marušincová, V. Cetín

44 - Ján Kmeťo, Milan Ružička, Matej Jánošík, Ján Šimun, Mária Königová, Mária Sásiková, Dávid Said, Nitra, Marta Kunkelová, Anna Jedlovská, Jozef Paulovič, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Milan Šlosár, Čab, Marek Sabo, Rumanová, Peter Macháč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Bíro, Čakajovce, Peter Rybanský, Kapince, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Daniel Fuska, Zbehy, František Lörinc, Lúčnica, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ondrej Kozolka, Volkovce, Dušan Bogár, Galanta, Imrich Guzmický, Mária Kajabová, Ivanka, Ľuboš Plevka, Šaľa, Sylvia Švecová, Hostie, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ján Gál, Žirany

43 - Štefan Csampai, Ladislav Skalický, Ivana Danišová, Ladislav Fazekaš, Nitra, Ján Antalík, Matúš Klas, Vráble, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Jozef Brath, Marcel Hajaš, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Roland Babulic, Lukáčovce, Július Bradáč, Ľudmila Verešová, Viera Bradáčová, Golianovo, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Peter Vranský, Zbehy, Ján Štepiansky, Hostie, Matúš Kubačka, Sereď, Pavel Mihálik, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Lena Kunkelová, Praha, Jaroslav Peťko, Piešťany, Andrej Žemberi, J. Kostoľany

42 - Jozef Nemeš st., Peter Kardoš, Roman Mrázik, Ľudovít Laca, Dušan Jančovič, Nitra, Peter Struk, Patrik Londák, Jozef Masár, Zl. Moravce, František Prešinský, Miroslav Oslanec, Vráble, Alex Lovaš, H. Saliby, Vlado Matušica, Hájske, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Štefan Šlosár, Miroslav Šiller, Golianovo, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Anton Majdiak, Močenok, Peter Juhász, Kolíňany

41 - Vladimír Kompas, Ladislav Nosian, Dajana Borovská, Nitra, Tatiana Mifková, Pavol Uher, Šaľa, Pavel Períček, Leo Lovrant, Rišňovce, Alexander Kobza, Čechynce, Róbert Lešš jr., Močenok, Andrej Repta, Branč, Marián Labai, Mankovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok

40 - Jaroslav Belan, Pavol Ďurina, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Pavol Pagáč, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Stanislav Majerčík, Golianovo, Marek Hlava, Praha, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Jozef Kučera, Šaľa, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie
39 - František Hrnčiar st., Júlia Kucharovičová, Miroslav Muzika, Tomáš Levčík, Nitra, Radek Kováčik, Peter Nagy, Vráble, Michaela Dobišová, Silvester Lenčéš, Močenok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marián Varga, Sľažany, Tibor Kovács, Neded
38 - Viliam Halla st., Monika Skalická, Milan Hajaš, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Štefák, Juraj Jánošík, Rišňovce, Milan Babic, Zvolen, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Alexander Repta, Branč, Ján Kollár, Zbehy, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tibor Pittich, Šaľa, Peter Švec, Hostie
37 - Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Pavel Čvirik, Nitra, Roman Uher, Šaľa
36 - Janka Danková, Ľudovít Kováč, Ján Hnilica, Juraj Hrnčár, Nitra, Július Miškovič, Roman Harčár, Šaľa, Juraj Holták, D. Krškany, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Helena Kozlíková, Dušan Šlosár, Golianovo
35 - Ján Hudec, Nitra, Fero Libay, D. Krškany, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jozef Pecho, Žitavany, Róbert Ščepka, Slavo Kališ, Šaľa, Peter Civáň, Golianovo
34 - Jozef Kóša, Erik Viskup, Nitra, Katka Tokárová, Sľažany
33 - Stanislav Packa, Močenok, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Jožko Moder, Nitra
32 - Tomáš Javor, Sereď, Milan Greguš, Zbehy, František Bojda, Michal Garay, Nitra, Erik Fábry, Veľký Cetín, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Štefan Török, Branč
31 - György Jakubecz, H. Saliby, Peter Duchoň, Golianovo
30 - Vladimír Ťapušík, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Vass, Baloň, Ján Bucheň, Zl. Moravce
29 - Peter Lajda, Ivanka, Imrich Maťo, Táňa Šimková, Golianovo, Ivanko Vanko, Zbehy, Igor Kotora, Mária Zarkadas, Nitra
28 - Ľubica Homolová, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Homola, Kapince, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr
27 - Miloš Remenár, Sereď, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Juraj Minárik, Obyce
26 - František Piška, Július Michalička, Nitra, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince
25 - Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Martin Libay, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce
24 - Jozef Ružička, Branč, Jaroslav Chren, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Vojtech Mesároš, Lehota
23 - Miroslav Lenický, Hájske, Janka Gálová, Žirany
22 - Martina Magdolenová, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany, Ján Civáň, Golianovo
21 - Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Horváth, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany
20 - Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Čulák, Nitra, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Marek Viskup, Rumanová
19 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Michal Borovský, Nitra
18 - Matúš Škorec, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa
17 - Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavel Gálik, Lovce, František Novák, Tešedíkovo, Marika Krčmárová, Topoľčianky, Jozef Bradáč, Golianovo
11 - Jozef Jakab, T. Mlyňany, Anna Ráczová, Modrany, Samko Slamka, Nitra
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany, Anita Valová, Nitra
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa, Peter Cúcor, Nitra
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Benjamín Odráška, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Tibor Karabinoš, Golianovo, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Pavel Radocha, Modrany, Vladimír Klobučník, Lúčnica, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, J. Holeček, Dolná Streda
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Ján Bíro ml., Čakajovce
2 - Martin Hôrik, Lehota, Juraj Schnierer, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce

V 12. kole deviati tipéri uhádli 7 zápasov: Juraj Urban, Andrej Kudamik, Ivan Tóth, František Filo, Igor Drotár, Marián Valla, Ladislav Báboti, Štefan Mrllák, Jakub Chrenko. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Dieťa po infarkte: Nemocnica má zaplatiť za zlú diagnózu 16 399
  2. Futbalové tamtamy 1 020
  3. Zomrel herec Vladimír Bartoň 693
  4. Začali búrať futbalový štadión (FOTO) 432
  5. Slovenský futbalový zväz oceňoval 399
  6. Odsúdenému za machinácie v Nitre vyhoveli 304
  7. Zlaté Moravce 2017: Odsúdenie Grujbára, málo hrobov, aj rodinkárstvo poslankyne Foto 288
  8. Z prvého prechodu zimnými Tatrami mrazí aj po 63 rokoch Foto 275
  9. FC ViOn získal hotového útočníka 187
  10. Quo vadis, mužský basketbal? 154

Najčítanejšie správy

Nitra

Dieťa po infarkte: Nemocnica má zaplatiť za zlú diagnózu

Právnička nemocnice sa pýtala, či ochorenie spôsobili zamestnanci odporcu. „Odpoveď znie, nie,“ povedala a žiadala žalobu zamietnuť.

Futbalové tamtamy

Zimný kolotoč zmien sa rozbieha, máme tu prvé novinky z piatej a šiestej ligy.

Zomrel herec Vladimír Bartoň

Na doskách DAB vytvoril rad nezabudnuteľných postáv v mnohých inscenáciách, známy bol aj z televíznych inscenácií, seriálov a filmov.

Začali búrať futbalový štadión (FOTO)

Rekonštrukcia futbalového štadióna v Nitre má trvať pol roka. Pozrite si prvé fotky.

Slovenský futbalový zväz oceňoval

Chvíľu slávy si včera večer užili aj Michal Kuruc, Katarína Košlabová či Nathan Udvaroš.

Blízke regióny

Padli tresty za vraždu zmenárnika, do basy má ísť aj Tony z Vyvolených

Zmenárnika Ladislava Kováča prepadli začiatkom roka 2008 pri Matúškove v okrese Galanta, keď viezol tržbu zo svojej trnavskej prevádzky. Páchatelia zazmätkovali, muža zastrelili a ušli bez peňazí.

Iba 16-ročný mladík bodol svoju matku do krku

Za tento skutok hrozí obvinenému trest odňatia slobody na päť až 12 rokov

Koly zo stredovekého mosta predával na internete, hrozia mu dva roky

Archeologické nálezy z rieky Váh sa 42-ročný Hlohovčan pokúšal speňažiť na webe.

Vlak narazil do áut, ktoré sa zrazili na železničnom priecestí

Nehoda na priecestí medzi Kalnou nad Hronom a Veľkým Ďurom zablokovala na niekoľko hodín premávku.

Mladú vodičku ratovali aj leteckí záchranári

Medzi obcami Vrakúň a Mad v okrese Dunajská Streda narazila do stromu 22-ročná vodička.

Všetky správy

Rybáriková: Keby mi to niekto povedal, pošlem ho na liečenie

Slovenská tenistka postúpila už do osemfinále Australian Open. Tak ďaleko nikdy nebola.

Je až na konci svetovej päťdesiatky. Prečo cena Ronalda rapídne klesla?

Je to ako s nehnuteľnosťami. Ceny najlepších futbalistov určujú trh a kvalita.

Najväčší tender tretej Ficovej vlády sa blíži do finále

ŽSR chcú modernizovať úsek za Bratislavou za viac než 300 miliónov eur.

Ďalšia šanca na referendum o brexite? Podporil ho Blair aj Farage

Aj Briti si myslia, že ak by o brexite hlasovali druhýkrát, rozhodli by inak.

Sagan sa nestane celkovým víťazom Tour Down Under, piatu etapu vyhral Porte

Slovenský cyklista ostal lídrom bodovacej súťaže.