Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

V 13. kole bolo maximum 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali ôsmi súťažiaci. Poradie na čele: 72 - Jozef Zima, Vráble; 71 - Iveta Matejová, Nitra; 70 - Patrik Andrášik, Nitra, atď.

V 12. kole vyhral kartón piva Corgoň Jakub Chrenko zo Zlatých Moraviec. Prišiel poň aj s otcom. (Zdroj: ki)

Správne tipy 13. kola

Topoľčany - ViOn B Vráble 1:2 2
Dvory n/Ž. - FC Nitra jun. 1:2 2
ČFK Nitra - Tvrdošovce 1:3 2
H. Kráľová - Lapáš 2:4 2
Vydrany - Nový Život 2:1 1
Žitavany - Ivanka 0:0 X
Lužianky - Jelenec 2:3 2
Lukáčovce - Veča 2:7 2
N. Hrnčiarovce - Vinodol 2:6 2
ViOn D/Hostie - Velčice 2:3 2

Poradie po 13. kole

72 - Jozef Zima, Vráble

71 - Iveta Matejová, Nitra

70 - Patrik Andrášik, Nitra

69 - Peter Sliška, Šurianky, Peter Vašek, Ivanka

68 - Anton Bábik, Rumanová

67 - Peter Krajčo, Nitra

66 - Imrich Hrdlica, Báb, Mária Sýkorová, Nitra, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble

65 - Miro Raček, Marián Grman, Nitra, Marián Koreň, Čeľadice, Roman Bilický, Preseľany, Marián Straňák, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Marián Mateička, Behynce, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Michal Čery, Jelenec, Milan Pagáč, Ivanka, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Baláž, Šaľa

64 - Adam Nádaský, Lužianky, Albín Tóth, Čakajovce, Matúš Vajzer, Báb, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Gajdács, Michal n/O., Jozef Török, Pata, Jozef Dubaj, Topoľčianky

63 - Štefan Bede, Ľubomír Mikula, Ľuboš Mičík, Miroslav Lieskovský, Erich Schober, Nitra, Terka Tasaryová, Ivanka, Jozef Šidó, Veľká Mača, Andrej Hudec, Jozef Štefek, Čeľadice, Marián Herceg, Pata, Marcel Čerman, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Katarína Vlčeková, Peter Vrabec, Čakajovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavol Patkolo, Lúčnica, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Róbert Sedlák, Šaľa

62 - Lukáš Kondela, Babindol, Lukáš Bíro, Čakajovce, Stanislav Debnár, Slavko Mikula, Zbehy, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Miroslav Fábry, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Zoltán Jancso, Vlčany, Peter König, Tomáš Čičo, Ivanka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Beáta Szölösiová, Šaľa

61 - Stano Gábor, Pavel Dojčar, Igor Drotár, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Deák, Miroslav Tonka, Sľažany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Jarok, František Maťo, D. Obdokovce, Milan Piovarči, Lužianky, Róbert Lipecký, Čakajovce, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Mokráš, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Drahoš, Andrejka Božiková, Hosťovce, Juraj Mészáros, Selice

60 - Bohuslav Bene, Vladimír Nemšovský, Juraj Náhlovský, Jozef Kompas, Miro Račko, Nitra, Eva Lahučká, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Juraj Sabo, Rumanová, Dušan Šóš, Zbehy, Anton Kazáň, Branč, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ivan Tóth, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Gál, Žirany, Jakub Vojtek, Vráble, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Vodný, Babindol, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Török, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Tóth, Klasov

59 - Ľudovít Konečný, Dominik Slamka, Juraj Urban, Milan Borovský, Vladimír Zabák, Michal Hunka, Nitra, Tibor Križovič ml., Peter Hipp, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Filip Marinov, Alexander Mikláš, Jožko Černý, Rumanová, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Andrej Mareček, Čab, Anton Viskup, Pusté Sady, Marek Kutak, Lehota, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Pecho, Beladice, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Tibor Bene, D. Obdokovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Pavel König, Ivanka, Miloš Kukučka, Petra Barbušiaková, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Viliam Moravčík, Kajal

58 - Vlado Krajčovič, Marianna Viskupová, Štefan Matesko, Dušan Letko, Daniel Tasáry, Ivan Lauko, Daniel Čerman, Nitra, Jozef Virág, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Štefan Peťovský, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Ivan Kupec, Čakajovce, František Sabo, Vinodol, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Andrej Maťo ml., Jarok, Ján Lipovský, Báb, Ján Babčan, Zbehy, Dušan Vnučko, Vlado Jánošík, D. Krškany, Bohuš Konopásek, Rumanová, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Matúš Jančo, Jelenec, Štefan Mravík, Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Dezider Vanko, Šaľa

57 - Štefan Dekány, Alexander Jurík, František Benc, Ľubomír Ballay, Roman Sýkora, Viliam Halla ml., Ernest Szombath, Jozef Nosian, Ivanko Magdolen, Miriama Ďurinová, Nitra, Martina Hippová, Milan Lazan, Tibor Križovič st., Šaľa, Jozef Andel, Marcel Tokár, Vráble, Rudolf Macho, Kolíňany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Cyril Slamka, Rišňovce, František Imre, Branč, Ivan Kozár, Margita Pánisová, D. Krškany, Tibor Panyik, Matúškovo, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Ján Šantavý, Mojmírovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Milan Fridrich, Rumanová, Ivan Bradáč, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Bíro, Čakajovce, Sandra Gálová, Žirany, František Čaniga, Dražovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Strieška, Volkovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Félis, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, František Kausek, Klasov, Jaroslav Lazor, Báb

56 - Jaroslav Sliška, Kristián Krasňanský, Nové Sady, René Daniš, Marián Benca, Jozef Gutai, Peter Plandora, Vladimír Papp, Slavomír Kotrla, Jarmila Saidová, František Filo, Miloš Segéň, Martin Tesár, Milan Púčik, Marián Mičík, Peter Pavelka, Ľudovít Černek, Anton Bulla, Nitra, Juraj Csirik, Marián Titka, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Šaľa, Ľubomír Novota, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Roman Obložinský, Ivanka, Lukáš Félis, Vráble, Vladimír Miškolci, Lehota, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Zoltán Odráška, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Róbert Lešš, Močenok, Jana Gálová, Žirany, Oskar Bíro, Čakajovce, Anton Bapčány, A. Drozdák, D. Obdokovce, Bohuš Baják, Lužianky, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Labuda, Solčany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marek Paukov, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice

55 - Jozef Drobec, Marianna Letková, Ján Doboš, Karol Ryba, Boris Grežo, Stanislav Billik, Nitra, Milan Bekéni, Peter Jobbágy, Tibor Odráška, Šaľa, Patrícia Šranková, Jozef Hoppan, Vráble, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Lipovský, František Švihorík, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Monika Pápayová, H. Kráľová, Lubor Kajaba, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, Erik Candrák, Alekšince, Matúš Rybanský, Kapince, Pavol Viskup, Báb, Vincent Hunka, Lužianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Hegyi, Jelka, Dušan Gál, Klasov, Ivan Tóth, Čakajovce, Michaela Benköová, Močenok, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

54 - Ladislav Piška, Michal Kucharovič, Dušan Novorolník, Ľudovít Desat, Mária Gromová, Ján Bernát, Andrej Kudamik, Daniel Mičík, Ľubomír Turňa, Július Petrík, Roman Hradecký, Gitka Letková, Pavol Krajčo, Ľubica Tasáryová, Mária Kóšová, Dionýz Pecháček, Eduard Szabó, Nitra, Jozef Karlubík, Jozef Lenčeš, Peter Lehocký, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Renáta Bajneková, Vráble, Štefan Valovič, Rišňovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Dominik Greguš, Čakajovce, Miroslav Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Július Szarka, Topoľnica, Anton Barčák, Abrahám, Boris Mesároš, Lehota, Marcel Pánis, D. Krškany, Jaro Fúska, Zbehy, Jozef Homola, Hosťovce, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Milan Minarovič, Behynce, Tibor Horváth, Komjatice, Marián Valla, V. Zálužie, Jaroslav Viskup, Rumanová, Ivan Ďurický, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Náhlik, Nové Sady, Lucia Richnáková, Šúrovce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, František Laczko, Tešedíkovo, Árpád Fazekaš, Neded

53 - Jozef Hudec st., Jakub Bernát, Miroslav Brezina, Miloš Sýkora, Denisa Bakošová, František Dedič, Jaroslav Andrášik, Nina Mikulová, Pavol Vörös, Nitra, Ľubomír Králik, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Kubáň, Alekšince, Ladislav Varga, Topoľnica, Lukáš Mesároš, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Slavomír Tóth, H. Kráľová, František Chudý, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Marek Vlček, Čakajovce, Miroslav Bédi, Lúčnica, Peter Andódi, Dlhá n/V., Roman Vrábel, Ivanka, Peter Török, V. Dolina, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Augustín, Topoľčianky, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Štefan Ambrus, Žihárec, Marián Móri, Šaľa, Emanuel Maňúch, Žirany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Tomáš Karácsony, Váhovce

52 - Ivan Minárik, Ernest Mako, Ladislav Pindeš, Marek Husivarga, Milan Petráš, Rastislav Švec, Katarína Billiková, Nitra, Miroslav Šiška, Ladislav Héviz, Gabriel Miškovič, Šaľa, Daniel Jedlovský, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Štefan Fiala, Bartolomej Guľka, Branč, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Jozef Flaska, H. Saliby, Anna Duczová, Anton Krajačic, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Erik Šimák, D. Krškany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Miroslav Kováč, Vráble, Jana Dudonová, Sereď, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Šabo, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Matulník, Nové Sady

51 - Štefan Duchoň, Vlado Sásik, Jozef Ehrenhold, Peter Solčianský, Ľuboš Baranec, René Matyó, Dezider Zaujec, Nitra, Marián Zlatňanský, Ján Školník, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Boris Lacika, Zbehy, Milan Roman, Čab, Marek Sabo, Rumanová, Radoslav Henček ml., Branč, Marián Blaho, Čeľadice, Daniel Ivančík, Čakajovce, Magda Čmaradová, Sereď, Miroslav Kozlík, Ladislav Németh, Golianovo, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Sklenár, Šaľa, Peter Černák, Lúčnica, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Barát, Topoľčany, Imrich Valent, Hosťovce, Matej Letko, D. Krškany

50 - Jozef Prešinský, František Juhás, Ján Kmeťo, František Grom st., Pavel Hrnčár, Róbert Marinov, Viera Lauková, Marián Barta, František Grom ml., Nitra, Peter Rajnoha, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Juraj Német, D. Lefantovce, Viktor Balko, Karol Blažovič, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Švehla, Sereď, Mária Mesárošová, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Martiška, Dražovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Bodi, Zbehy, Michal Valášik, Hájske, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Gabriel Šuba, Čechynce, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Kóssi, Čifáre, Sára Selecká, Branč, Milan Kukučka, Žitavany, Patrik Mikuš, Obyce, Miloš Macala, Gáň, Ján Árgyusi, Neded

49 - Stanislav Habáň, Štefan Zabák, Martin Peniaško, Matej Jánošík, Richard Magušin, Milan Vörös, Mária Sásiková, Nitra, Ján Golha, Ján Antalík, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Danada, Ladislav Molnár, Peter Gomboš, Šaľa, František Kunkel, Irena Peťková, Zl. Moravce, Vojtech Borka, Trstice, Imrich Drozdák, Babindol, Dušan Irsák, Sereď, Július Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Gašpar Gál, Ján Gál, Žirany, Jozef Kúdela, V. Dolina, Jozef Rehuš, Peter Korec, Rišňovce, Milan Fúska, Branč, Ján Dekan, Velčice, Tibor Glovenský, Košúty, Ladislav Báboti, Vlčany, František Lörinc, Lúčnica, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Imrich Guzmický, Ivanka, Veronika Tonková, Sľažany, Csaba Nagy, Žihárec, Sylvia Švecová, Hostie

48 - Ľudovít Laca, Ivana Danišová, Ján Šimun, Mária Königová, Dávid Said, Nitra, Pavel Mihálik, Peter Zeleňák, Ľuboš Plevka, Štefan Mrllák, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Paukov, Jozef Paulovič, Peter Struk, Zl. Moravce, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Alex Lovaš, H. Saliby, Roland Babulic, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Peter Vranský, Zbehy, Marcel Hajaš, D. Krškany, Peter Tuhý, Machulince, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Imrich Struhár, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Hostie, Igor Tkáč, Sereď, Daniel Lörincz, Branč, Erik Barát, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Daniel Jamrich, Kolíňany, Mária Kajabová, Ivanka

47 - Jozef Nemeš st., Milan Ružička, Ladislav Fazekaš, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Macháč, Rišňovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Marián Labai, Mankovce, František Kóša, Branč, Matúš Kubačka, Marián Tkáč, Sereď, Ičko Čapkovič, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Jaroslav Peťko, Piešťany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, František Szolík, Šaľa, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Michal Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Oslanec, Vráble, Peter Juhász, Kolíňany

46 - Peter Kardoš, Roman Mrázik, Štefan Csampai, Dušan Jančovič, Mário Čurgali, Nitra, Marta Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Tomáš Jobek, Sila, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Leo Lovrant, Rišňovce

45 - Júlia Kucharovičová, Vladimír Kompas, Ladislav Nosian, Dajana Borovská, Richard Vnučko, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Andrej Repta, Branč, Peter Mihálik, Mojmírovce, Stanislav Majerčík, Golianovo, Miroslav Borbély, Jelenec, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Kučera, Šaľa, Mária Marušincová, V. Cetín

44 - Ladislav Skalický, Tomáš Levčík, Pavol Ďurina, Nitra, Anna Jedlovská, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Pavol Uher, Šaľa, Pavol Lieskovský, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Ján Bíro, Čakajovce, Peter Rybanský, Kapince, Daniel Fuska, Zbehy, Radek Kováčik, Vráble, Dušan Bogár, Galanta, Štefan Šlosár, Miroslav Šiller, Golianovo, Lena Kunkelová, Praha, Peter Švec, Hostie, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Filip Guzmický, Ivanka

43 - Jozef Brath, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Róbert Lešš jr., Anton Majdiak, Močenok, Alexander Repta, Branč, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Tatiana Mifková, Šaľa, Matúš Klas, Vráble, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Tibor Kovács, Neded

42 - František Hrnčiar st., Jaroslav Belan, Janka Danková, Nitra, Pavel Períček, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Kollár, Zbehy, František Prešinský, Vráble, Vlado Matušica, Hájske, Patrik Londák, Zl. Moravce, Róbert Pospiš, Šaľa

41 - Monika Skalická, Pavel Čvirik, Nitra, Róbert Ščepka, Tibor Pittich, Šaľa, Ferko Valent, T. Mlyňany, Milan Babic, Zvolen, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Juraj Jánošík, Rišňovce, Peter Nagy, Vráble, Marián Varga, Sľažany, Helena Kozlíková, Peter Civáň, Golianovo

40 - Michaela Dobišová, Močenok, Fero Libay, D. Krškany, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Pavol Pagáč, Ivanka, Marek Hlava, Praha, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Dušan Šlosár, Golianovo
39 - Viliam Halla st., Miroslav Muzika, Erik Viskup, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Ján Ligač, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Slavo Kališ, Šaľa
38 - Július Miškovič, Roman Uher, Šaľa, Katka Tokárová, Sľažany, Milan Hajaš, Nitra
37 - Ján Hnilica, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Pecho, Žitavany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany
36 - Ľudovít Kováč, Juraj Hrnčár, Michal Garay, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Roman Harčár, Šaľa, Peter Duchoň, Golianovo
35 - Ján Hudec, Jozef Kóša, Nitra, Milan Greguš, Zbehy
34 - Ľubica Homolová, Nitra
33 - Táňa Šimková, Golianovo, Jožko Moder, Nitra
32 - Tomáš Javor, Sereď, František Bojda, Nitra, Erik Fábry, Veľký Cetín, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Štefan Török, Branč
31 - György Jakubecz, H. Saliby, Jeremiáš Vnuk, Vráble
30 - Vladimír Ťapušík, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Vass, Baloň, Ján Bucheň, Zl. Moravce
29 - Peter Lajda, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Ivanko Vanko, Zbehy, Igor Kotora, Martin Libay, Mária Zarkadas, Nitra
28 - Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Homola, Kapince, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr
27 - Miloš Remenár, Sereď, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Juraj Minárik, Obyce
26 - František Piška, Július Michalička, Nitra, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince
25 - Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Cibuľa, Žitavce
24 - Jozef Ružička, Branč, Jaroslav Chren, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Vojtech Mesároš, Lehota, Michal Borovský, Nitra
23 - Miroslav Lenický, Hájske, Janka Gálová, Žirany
22 - Martina Magdolenová, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany, Ján Civáň, Golianovo
21 - Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Horváth, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Marek Viskup, Rumanová
20 - Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Čulák, Nitra, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
19 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď
18 - Matúš Škorec, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa
17 - Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavel Gálik, Lovce, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Bradáč, Golianovo
11 - Jozef Jakab, T. Mlyňany, Anna Ráczová, Modrany, Samko Slamka, Nitra, Benjamín Odráška, H. Kráľová
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany, Anita Valová, Nitra
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa, Peter Cúcor, Nitra
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Stanislav Šatura, Lužianky
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Filip Tóth, Výč.-Opatovce
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Tibor Karabinoš, Golianovo, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Pavel Radocha, Modrany, Vladimír Klobučník, Lúčnica, Matúš Turňa, Nitra
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Ján Bíro ml., Čakajovce
2 - Martin Hôrik, Lehota, Juraj Schnierer, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce

V 13. kole bolo maximum 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali ôsmi súťažiaci: Tomáš Klobučník, Lúčnica, Jakub Bernát, Nitra, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Ján Babčan, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Patrícia Šranková, Vráble, Štefan Páleník, Prílepy, Eva Lahučká, Zl. Moravce. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

V piatok večer tradične zverejníme na nasanitra.sk tipy lídrov v 14. kole.

Upozornenie: V 14. kole sa nebude rátať zápas Cabaj-Čápor - Žihárec (pretože sa hrá v Žihárci), ale bude sa rátať rezervný zápas. Svätý Peter - Hrušovany.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur 6 671
  2. Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú Foto 6 422
  3. Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov Foto 3 010
  4. Moravce sú bez vody. Údajne pre výstavbu kruhovej križovatky 1 814
  5. Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO) 759
  6. V piatok do Rumanovej 468
  7. Ľudia sú pobúrení, so zastavaním parkoviska na nábreží nesúhlasia Foto 368
  8. Fotogaléria: Veľký Cetín - Žitavany 4:1 Foto 254
  9. Občania nechcú benzínovú pumpu v strede dediny, spísali petíciu Foto 237
  10. Na Pohári primátora bude desať tímov 192

Najčítanejšie správy

Nitra

V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur

Fakultná nemocnica Nitra podľa hovorkyne rozhodnutie akceptuje a pokutu zaplatí.

Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú

Hlasovalo vyše tritisíc ľudí. Anglický názov skončil na poslednom mieste.

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov

Zamestnanci transparentmi i pokrikmi poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.

Moravce sú bez vody. Údajne pre výstavbu kruhovej križovatky

Radnica o výpadkoch dodávky vody nevedela. Situáciu preverila a podľa nej s výstavbou pred mestským úradom nesúvisí.

Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO)

Dorastenci Nitry žijú v európskej rozprávke! Vyradili už majstrov Macedónska aj Bieloruska, Liga majstrov im bude pokračovať vo februári.

Blízke regióny

Dávajte si pozor, epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Na psychiatrii v Trnave už majú Vianoce. Pozrite, čo dokážu pacienti

Ručne vyrobené predmety si kupujú lekári, pacienti, ich rodinní príslušníci či známi.

Parkovanie zadarmo vrátilo autá späť, nespokojní sú pacienti i lekári

Spoplatnené parkovanie v areáli nemocnice malo regulovať dopravu a v neposlednom rade priniesť aj nejaké peniaze do rozpočtu. Už niekoľko mesiacov sa za vstup neplatí, čo sa okamžite prejavilo v zhustenej premávke.

FOTO: Z vodnej nádrže vytiahli auto s dvomi mŕtvymi ľuďmi

Z vodnej nádrže v okrese Bánovce nad Bebravou vytiahli v stredu predpoludním auto, v ktorom sa nachádzali dvaja nebohí ľudia.

Všetky správy

Slovensko ničí lowcostová mentalita. Kedy s tým niečo urobíme?

Atmosféra nedôstojných príjmov a života nás ničí, z nej pramenia spoločenské nedorozumenia.

Vedec, ktorý vyvíja palivá: Motory majú problémy, aké sme roky nevideli

Benzíny a nafty sa musia vyvíjať s motormi, hovorí Andreas Schäfer.

Futej predáva strojárne PPS v Detve, keď SNS chystá výrobu transportérov

S ponukou na prevzatie strojární boli oslovení záujemcovia z Česka a Slovenska.

Policajti, vojaci aj vrtuľník. Vrahov Kubašiaka hľadali tri dni

Obvinenia proti Šajgalovi, ktorý je na úteku, odznova prejedná prvostupňový okresný súd.

Paríž? Urobili z nás dvanásťročných žiakov, hanbil sa slávny tréner

V piatich kolách Ligy majstrov strelil Paríž Saint-Germian 24 gólov a má neuveriteľný priemer 4,8 gólu na zápas.

Kam vyraziť