Sobota, 22. júl, 2017 | Meniny má Magdaléna
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

V 14. kole František Margetin a Jakub Chrenko uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 77 - Jozef Zima, 75 - Patrik Andrášik, 73 - Iveta Matejová, Peter Vašek, atď.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 14. kola

Šurany - Šaľa 2:1 1
Galanta - Púchov 1:2 2
Čeľadice - Štúrovo 4:2 1
Nevidzany - Báb 0:0 X
H. Saliby - V. Blahovo 1:1 X
Cabaj-Čápor - Žihárec zápas sa neráta, hral sa v Žihárci
Žitavce - D. Štitáre 2:0 1
Velčice - ViOn C/Volkovce 0:1 2
Obyce - ViOn D/Hostie 2:2 X
Šintava - Sládkovičovo 3:0 1
Svätý Peter - Hrušovany 1:2 2

Poradie po 14. kole

77 - Jozef Zima, Vráble

75 - Patrik Andrášik, Nitra

73 - Iveta Matejová, Nitra, Peter Vašek, Ivanka

72 - Peter Sliška, Šurianky

70 - Peter Krajčo, Marián Grman, Nitra, Milan Pagáč, Ivanka, Jozef Baláž, Šaľa, Anton Bábik, Rumanová

69 - Roman Bilický, Preseľany, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Alojz Jenis, Žitavany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

68 - Miro Raček, Mária Sýkorová, Nitra, Albín Tóth, Čakajovce, Marián Koreň, Čeľadice, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Slíž, Beladice, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Csaba Sándor, Kolíňany, Juraj Valla, V. Zálužie, Viliam Félis, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Michal Čery, Jelenec, Jozef Török, Pata, Pavel Babiak, Žitavany

67 - Andrej Hudec, Filip Dobiáš, Čeľadice, Miroslav Lieskovský, Nitra, Adam Nádaský, Lužianky, Peter Gyepes, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, Mário Pánis, D. Krškany, Zoltán Jancso, Vlčany, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Miroslav Havetta ml., Lovce

66 - Ľubomír Mikula, Erich Schober, Nitra, Lukáš Kondela, Babindol, Terka Tasaryová, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Šidó, Veľká Mača, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Slavko Mikula, Zbehy, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Róbert Lipecký, Čakajovce, Jozef Gajdács, Michal n/O., Henrich Richter, Bratislava, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Michal Hájnik, Pusté Sady, Róbert Sedlák, Šaľa

65 - Štefan Bede, Bohuslav Bene, Vladimír Nemšovský, Ľuboš Mičík, Nitra, Stanislav Debnár, Zbehy, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Marián Herceg, Pata, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Katarína Vlčeková, Čakajovce, Juraj Šranko, Babindol, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Baťala, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Andrejka Božiková, Hosťovce, Tibor Szekér, Zl. Moravce

64 - Miro Račko, Miroslav Fábry, Pavel Dojčar, Michal Hunka, Nitra, Miroslav Mokráš, Beáta Szölösiová, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Anton Kazáň, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Ivan Bakyta, Jarok, Gabriela Szökeová, Vráble, Pavol Patkolo, Lúčnica, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Juraj Mészáros, Selice

63 - Dominik Slamka, Juraj Urban, Stano Gábor, Jozef Kompas, Dušan Letko, Igor Drotár, Peter Pavelka, Nitra, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, František Sabo, Vinodol, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Tibor Križovič ml., Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Štefan Deák, Miroslav Tonka, Sľažany, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Tibor Bene, Zuzana Beneová, František Maťo, D. Obdokovce, Peter Lukáč, Lehota, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Vodný, Babindol, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Strieška, Volkovce, Štefan Tóth, Klasov, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Viliam Moravčík, Kajal, Gabriel Chrenko, V. Dolina

62 - Ľudovít Konečný, Štefan Dekány, Juraj Náhlovský, Ivanko Magdolen, Miriama Ďurinová, Milan Borovský, Ivan Lauko, Nitra, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Filip Marinov, Alexander Mikláš, Bohuš Konopásek, Rumanová, Jozef Andel, Vráble, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Andrej Mareček, Čab, Anton Viskup, Pusté Sady, Marek Kutak, Lehota, Andrej Maťo ml., Jarok, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, Peter Mihálik, Ján Šantavý, Mojmírovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter König, Tomáš Čičo, Ivanka, Štefan Mravík, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Szlamka, Váhovce, Vlado Jánošík, D. Krškany

61 - Vlado Krajčovič, René Daniš, Marián Benca, František Benc, Vladimír Papp, Marianna Viskupová, Miloš Segéň, Štefan Matesko, Vladimír Zabák, Stanislav Billik, Daniel Čerman, Nitra, Peter Hipp, Milan Lazan, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Virág, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Jaroslav Sliška, Kristián Krasňanský, Nové Sady, František Imre, Branč, Ján Lipovský, Báb, Monika Pápayová, H. Kráľová, Dušan Vnučko, D. Krškany, Michal Belan, Svätoplukovo, František Margetin, Rišňovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Milan Piovarči, Lužianky, Ivan Bradáč, Golianovo, Milan Bíro, Čakajovce, Pavel König, Ivanka, Štefan Dubnička, Váhovce, Matúš Jančo, Jelenec, Petra Barbušiaková, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Marcel Tokár, Vráble

60 - Peter Plandora, Ľubomír Ballay, Roman Sýkora, Viliam Halla ml., Ernest Szombath, Jozef Nosian, František Filo, Daniel Tasáry, Milan Púčik, Boris Grežo, Nitra, Dezider Vanko, Juraj Csirik, Šaľa, Cyril Slamka, Roman Margetin, Rišňovce, Dušan Šóš, Jaro Fúska, Ján Babčan, Zbehy, Ivan Kozár, D. Krškany, Tibor Panyik, Matúškovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Jakub Vojtek, Jozef Hoppan, Vráble, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Čaniga, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Marek Paukov, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, František Kausek, Klasov, Jaroslav Lazor, Báb

59 - Jozef Gutai, Alexander Jurík, Slavomír Kotrla, Mária Gromová, Marianna Letková, Pavol Krajčo, Karol Ryba, Ľudovít Černek, Anton Bulla, Nitra, Martina Hippová, Marián Titka, Tibor Križovič st., Ján Szöcs, Šaľa, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vladimír Tasáry, Lubor Kajaba, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Lukáš Félis, Vráble, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Milan Macho, M. Ripňany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Žirany, Marián Pauk, Rumanová, Erik Candrák, Alekšince, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Gabriela Sádovská, Žitavce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Michal Gajdoš, Nemčiňany, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

58 - Michal Kucharovič, Daniel Mičík, Jarmila Saidová, Roman Hradecký, Ján Doboš, Mária Kóšová, Marián Mičík, Nina Mikulová, Dionýz Pecháček, Nitra, Jozef Karlubík, Jozef Lenčeš, Peter Lehocký, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Patrícia Šranková, Vráble, Ľubomír Novota, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Oskar Bíro, Ivan Tóth, Čakajovce, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, František Švihorík, Pusté Sady, Róbert Lešš, Michaela Benköová, Močenok, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Nikodem, Rišňovce, Matúš Rybanský, Kapince, Peter Zahnaš, Vincent Hunka, Lužianky, Milan Fridrich, Rumanová, Jozef Labuda, Solčany, Ján Hegyi, Jelka, Dušan Gál, Klasov, A. Drozdák, D. Obdokovce, František Laczko, Tešedíkovo

57 - Ľudovít Desat, Jakub Bernát, Andrej Kudamik, Jozef Drobec, Ľubomír Turňa, Miroslav Brezina, Miloš Sýkora, Július Petrík, Ľubica Tasáryová, Eduard Szabó, Nitra, Milan Bekéni, Peter Jobbágy, Tibor Odráška, Marián Móri, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Július Szarka, Topoľnica, Anton Barčák, Abrahám, Ľuboš Nagy, Jelenec, Roman Obložinský, Ivanka, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Milan Minarovič, Behynce, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Marek Vlček, Čakajovce, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Náhlik, Nové Sady, Lucia Richnáková, Šúrovce, Peter Török, V. Dolina, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Štefan Ambrus, Žihárec, Árpád Fazekaš, Neded, Peter Čepček, Zl. Moravce

56 - Štefan Duchoň, Ladislav Piška, Dušan Novorolník, Jozef Hudec st., Ján Bernát, Ernest Mako, Ladislav Pindeš, Martin Tesár, František Dedič, Pavol Vörös, Nitra, Miroslav Šiška, Gabriel Miškovič, Šaľa, Štefan Fiala, Radoslav Henček ml., Ivan Ďurický, Bartolomej Guľka, Branč, Slavomír Sysel, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Miroslav Piovarči, Lužianky, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Marcel Pánis, Erik Šimák, D. Krškany, František Chudý, Rišňovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Marián Valla, V. Zálužie, Jaroslav Viskup, Rumanová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Milan Augustín, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce

55 - Jozef Ehrenhold, František Juhás, Denisa Bakošová, Gitka Letková, Jaroslav Andrášik, René Matyó, Rastislav Švec, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Danada, Ladislav Héviz, Šaľa, Albert Lauro, Čeľadice, Boris Lacika, Zbehy, Štefan Valovič, Rišňovce, Tibor Šmitala, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ivan Berec „Putin“, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Flaska, H. Saliby, Marcel Hajaš, Matej Letko, D. Krškany, Pavol Viskup, Báb, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Sára Selecká, Branč, Ladislav Németh, Golianovo, Jozef Šabo, Milan Kukučka, Žitavany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Peter Matulník, Nové Sady, Emanuel Maňúch, Žirany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Tomáš Karácsony, Váhovce

54 - Jozef Prešinský, Ivan Minárik, Vlado Sásik, František Grom st., Pavel Hrnčár, Peter Solčianský, Matej Jánošík, Róbert Marinov, Milan Petráš, Katarína Billiková, Dezider Zaujec, Dávid Said, František Grom ml., Nitra, Ľubomír Králik, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Renáta Bajneková, Vráble, Dominik Greguš, Čakajovce, Magda Čmaradová, Sereď, Július Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Gašpar Gál, Žirany, Anna Duczová, H. Kráľová, Peter Bodi, Zbehy, Michal Valášik, Hájske, Jozef Homola, Hosťovce, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Černák, Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Andódi, Dlhá n/V., Tomáš Minarovič, Močenok, Jaroslav Peťko, Piešťany, Peter Gomboš, Šaľa

53 - Stanislav Habáň, Ľuboš Baranec, Marián Barta, Mária Sásiková, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dušan Švehla, Sereď, Lukáš Mesároš, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Karol Blažovič, Lužianky, Gabriel Šuba, Čechynce, Ján Kóssi, Čifáre, František Lörinc, Lúčnica, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Peter Korec, Rišňovce, Roman Vrábel, Ivanka, Vladimír Malý, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Miloš Macala, Gáň, Miloš Gál st., Ján Gál, Žirany, Michal Hitka, Martin n/Ž.

52 - Jozef Nemeš st., Ján Kmeťo, Ľudovít Laca, Štefan Zabák, Ivana Danišová, Richard Magušin, Ján Šimun, Marek Husivarga, Viera Lauková, Milan Vörös, Nitra, František Kunkel, Irena Peťková, Daniel Jedlovský, Jozef Paukov, Ján Školník, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ladislav Molnár, Ľuboš Plevka, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ján Golha, Ján Antalík, Ladislav Nagy, Vráble, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Macháč, Leo Lovrant, Rišňovce, Dušan Irsák, Matúš Kubačka, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Anton Krajačic, H. Kráľová, Peter Vranský, Zbehy, Marián Labai, Mankovce, Milan Fúska, Branč, Ladislav Báboti, Vlčany, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ondrej Kozolka, Volkovce, Veronika Tonková, Sľažany, Csaba Nagy, Žihárec, Sylvia Švecová, Hostie

51 - Martin Peniaško, Nitra, Marián Blaho, Čeľadice, Alex Lovaš, H. Saliby, Roland Babulic, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Kúdela, V. Dolina, Jozef Rehuš, Rišňovce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ján Štepiansky, Hostie, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Imrich Guzmický, Ivanka, Miroslav Šiller, Golianovo, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Mrllák, Šaľa

50 - Milan Ružička, Dušan Jančovič, Vladimír Kompas, Mária Königová, Nitra, Imrich Struhár, Miroslav Oslanec, Vráble, Marta Kunkelová, Peter Struk, Zl. Moravce, Pavel Mihálik, Peter Zeleňák, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Mária Mesárošová, Lehota, Ľudmila Verešová, Golianovo, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Patrik Mikuš, Obyce, Ján Jacsa, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Daniel Jamrich, Kolíňany

49 - Peter Kardoš, Roman Mrázik, Štefan Csampai, Dajana Borovská, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Viera Bradáčová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Peter Rybanský, Kapince, Andrej Repta, František Kóša, Branč, Ján Dekan, Velčice, Ján Kozla, Žirany, Tatiana Mifková, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Peter Švec, Hostie, Jozef Masár, Zl. Moravce

48 - Júlia Kucharovičová, Ladislav Skalický, Ladislav Nosian, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Ičko Čapkovič, D. Krškany, Lena Kunkelová, Praha, Erik Barát, Žitavany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Tibor Kovács, Neded, Jozef Kučera, Šaľa, Anton Majdiak, Močenok, Mária Kajabová, Ivanka

47 - Pavol Ďurina, Ladislav Fazekaš, Nitra, František Szolík, Pavol Uher, Šaľa, Róbert Lešš jr., Močenok, Alexander Repta, Branč, Radek Kováčik, Vráble, Marián Tkáč, Sereď, Štefan Šlosár, Peter Civáň, Golianovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Juhász, Kolíňany

46 - Janka Danková, Tomáš Levčík, Mário Čurgali, Nitra, Jozef Štefák, Rišňovce, Tomáš Jobek, Sila, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Filip Guzmický, Ivanka, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie

45 - Monika Skalická, Richard Vnučko, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Nagy, Vráble, Miroslav Borbély, Jelenec, Mária Marušincová, V. Cetín

44 - František Hrnčiar st., Jaroslav Belan, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Milan Babic, Zvolen, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kollár, Daniel Fuska, Zbehy, František Prešinský, Vráble, Pavol Pagáč, Ivanka, Dušan Bogár, Galanta, Anna Jedlovská, Zl. Moravce, Dušan Šlosár, Golianovo

43 - Július Miškovič, Róbert Ščepka, Tibor Pittich, Slavo Kališ, Šaľa, Viliam Halla st., Pavel Čvirik, Nitra, Jozef Brath, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Juraj Jánošík, Rišňovce, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Helena Kozlíková, Golianovo

42 - Ján Hnilica, Nitra, Fero Libay, D. Krškany, Vlado Matušica, Hájske, Patrik Londák, Zl. Moravce, Róbert Pospiš, Šaľa, Viliam Haršányi, Pusté Úľany

41 - Marián Varga, Sľažany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Roman Uher, Šaľa, Erik Viskup, Nitra

40 - Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Stanislav Packa, Močenok, Michal Garay, Nitra, Marek Hlava, Praha, Jozef Pecho, Žitavany
39 - Miroslav Muzika, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Duchoň, Golianovo
38 - Ľubica Homolová, Jozef Kóša, Milan Hajaš, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Katka Tokárová, Sľažany
37 - Ján Hudec, Nitra, Štefan Šmitala, Svätoplukovo
36 - Ľudovít Kováč, Juraj Hrnčár, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Roman Harčár, Šaľa
34 - Táňa Šimková, Golianovo
33 - Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jožko Moder, Nitra
32 - Tomáš Javor, Sereď, František Bojda, Nitra, Erik Fábry, Veľký Cetín, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Štefan Török, Branč
31 - György Jakubecz, H. Saliby, Martin Libay, Nitra
30 - Vladimír Ťapušík, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Vass, Baloň, Ján Bucheň, Zl. Moravce
29 - František Piška, Igor Kotora, Mária Zarkadas, Nitra, Peter Lajda, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Ivanko Vanko, Zbehy
28 - Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Homola, Kapince, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr
27 - Miloš Remenár, Sereď, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Juraj Minárik, Obyce
26 - Július Michalička, Nitra, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince
25 - Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Cibuľa, Žitavce, Ján Civáň, Golianovo
24 - Jozef Ružička, Branč, Jaroslav Chren, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Vojtech Mesároš, Lehota, Janka Gálová, Žirany, Michal Borovský, Nitra
23 - Miroslav Lenický, Hájske
22 - Martina Magdolenová, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany
21 - Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Horváth, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Marek Viskup, Rumanová, Anna Ráczová, Modrany
20 - Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Čulák, Nitra, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
19 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď
18 - Matúš Škorec, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa
17 - Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
15 - Anita Vallová, Nitra
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavel Gálik, Lovce, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Bradáč, Golianovo
11 - Jozef Jakab, T. Mlyňany, Samko Slamka, Nitra, Benjamín Odráška, H. Kráľová
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa, Pavel Radocha, Modrany, Peter Cúcor, Nitra
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Stanislav Šatura, Lužianky
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Filip Tóth, Výč.-Opatovce
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Tibor Karabinoš, Golianovo, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Vladimír Klobučník, Lúčnica, Matúš Turňa, Nitra, Vlado Chlpík, Golianovo
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Ján Bíro ml., Čakajovce, Štefan Ördög, Golianovo
2 - Martin Hôrik, Lehota, Juraj Schnierer, Lenka Sýkorová, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce
1 - Mária Krasňanská, Nové Sady

V 14. kole bolo maximum 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja tipéri: František Margetin, Rišňovce a Jakub Chrenko, Zl. Moravce. Ak obidvaja budú súhlasiť, kartón piva Corgoň si rozdelia. Čakáme na ich odpoveď na tel. č. 0905 550 775.
Sedem zápasov uhádli štyria - M. Hajaš, P. Pavelka, M. Šiller a J. Peťko.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

V piatok večer (alebo v sobotu dopoludnia) zverejníme tipy lídrov v poslednom 15. kole.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Obchodný dom Tesco v Nitre o dva týždne zatvoria Foto 2 384
  2. Jaguar si chcel postaviť vlastnú školu, z plánov zišlo 834
  3. V Nitre majú trénera techniky, na ViOne otvárajú tím žiačok 646
  4. Poznáte futbalistov Nitry a FC ViOn? Foto 592
  5. Titul pre Nový Život, postup Vydrian 374
  6. Muž po operácii zistil, že vie geniálne kresliť Foto 304
  7. Bicykle bude chrániť moderná technológia 241
  8. Za Zlaté Moravce bude hrať Roberto Baggio 221
  9. Moravce prehrali súd o stovky truhiel. Mesto zastupoval syn poslankyne 217
  10. Už sa teší na derby 199

Najčítanejšie správy

Nitra

Obchodný dom Tesco v Nitre o dva týždne zatvoria

Špeciálne výpredaje spoločnosť podľa hovorcu nechystá.

Jaguar si chcel postaviť vlastnú školu, z plánov zišlo

Na strednej škole vznikne výcvikové stredisko pre Jaguar. Župa schválila prenájom svojej školy súkromnej spoločnosti. Tá do nej v piatich rokoch investuje štyri milióny eur.

V Nitre majú trénera techniky, na ViOne otvárajú tím žiačok

Na novú sezónu sa chystá aj futbalová mládež v dvoch najväčších kluboch v nitrianskom regióne.

Poznáte futbalistov Nitry a FC ViOn?

Aké majú prezývky? Sú slobodní? Ktorého športovca uznávajú? Kde radi oddychujú? Pozrite si hráčske profily.

Titul pre Nový Život, postup Vydrian

V. LIGA JUH: Najviac strelených gólov, najmenej inkasovaných. O prvenstve Nového Života nebolo pochýb.

Blízke regióny

Terénny Mercedes skončil na Študentskej na streche + foto

Polícia dnes krátko po ôsmej ráno dokumentovala dopravnú nehodu na Študentskej ulici.

Futbalistka Spartaka Michaela sa nevrátila z vychádzky. Pomôžte ju nájsť

15-ročná Michaela Orichelová z Hlohovca je nezvestná už päť dni, v pondelok sa nevrátila z vychádzky do detského domova v Trnave.

Kaštieľ v Moravanoch má nového majiteľa, začal s upratovaním

Renesančnému kaštieľu v Moravanoch nad Váhom, ktorý roky chátral drancovaný vandalmi a bezdomovcami, svitá zrejme na lepšie časy. Zmenil majiteľa, ten začal so zabezpečovacími a čistiacimi prácami.

Futbalový fanúšik Trnavy bude počas zápasov mužstva na polícii

Úrad Špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) po prvý raz uplatnil obmedzujúce opatrenie, keď zakázal futbalovému fanúšikovi Richardovi D. účasť na futbalových zápasoch FC Spartak Trnava.

Čo v dedine spôsobilo hnačky a nevoľnosť, zatiaľ nie je jasné

V lekárni v Kalnej nad Hronom sa v týchto dňoch najviac míňajú živočíšne uhlie, lieky proti hnačke a probiotiká. Problémy sa rozšírili do celej obce.

Všetky správy

Riaditeľ Stella centra: Nedobré zvyky vodičov akoby pribúdali (rozhovor)

Situáciu na diaľnici D1 komplikujú viac vodiči ako stavbári, hovorí Viliam Brtáň.

Odhalili záhadu supersilného betónu starovekých Rimanov

Náš betón sa časom drobí, ten z antiky sa stáva pevnejším. Vedci zistili, ako to je možné.

Zemetrasenie na gréckom Kose zabilo dvoch turistov, v oblasti sú aj Slováci

Z oblasti hlásia aj viac ako dvesto zranených, otrasy poškodili dovolenkové rezorty.

Benningtonove trápenia nevyšli nazmar. Dôkazom je Hybrid Theory

Správe o smrti speváka Linkin Park sa nedá uveriť.

Devätnástu etapu vyhral Boasson Hagen, pelotón finišoval s veľkou stratou

Z triumfu sa radoval jazdec z úniku. Pelotón prišiel do cieľa s viac ako 12-minútovou stratou.

Kam vyraziť