Štvrtok, 24. august, 2017 | Meniny má Bartolomej
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V 15. kole piati tipéri uhádli 7 zápasov. Neoficiálne konečné poradie: 82 - Jozef Zima, 79 - Patrik Andrášik, 78 - Iveta Matejová, 77 - Peter Sliška, atď.

Kartón piva Corgoň si rozdelili František Margetin z Rišňoviec a Jakub Chrenko zo Zlatých Moraviec. (Zdroj: my)

Správne tipy 15. kola

SR 21 - Anglicko 1:2 2
DAC B/Vrakúň - ViOn B Vráble neráta sa
Alekšince - Tovarníky 1:1 X
Krušovce - V. Zálužie 1:1 X
Oponice - Nevidzany 1:3 2
Jacovce - Lapáš 4:4 X
Jelka - H. Saliby 2:4 2
Výčapy-Opatovce - Klasov 3:0 1
Ivanka - Horný Ohaj 4:1 1
Lužianky - Lehota 2:3 2
rezerva: Topoľníky - Lehnice 1:1 X

Konečné poradie 15. kola

82 - Jozef Zima, Vráble

79 - Patrik Andrášik, Nitra

78 - Iveta Matejová, Nitra

77 - Peter Sliška, Šurianky

75 - Peter Vašek, Milan Pagáč, Ivanka

74 - Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Krajčo, Nitra

73 - Albín Tóth, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Juraj Valla, V. Zálužie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Baláž, Šaľa

72 - Marián Grman, Mária Sýkorová, Nitra, Marián Straňák, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Mário Pánis, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Eliáš, Lúčnica, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Török, Pata, Pavel Babiak, Žitavany, Anton Bábik, Rumanová

71 - Ľubomír Mikula, Nitra, Marián Koreň, Čeľadice, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Zara Čekey, Pohranice, Csaba Sándor, Kolíňany, Alojz Jenis, Žitavany, Viliam Félis, Vráble, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miroslav Havetta ml., Lovce, Róbert Sedlák, Šaľa

70 - Štefan Bede, Miro Raček, Erich Schober, Nitra, Lukáš Bíro, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Lukáš Kondela, Babindol, Roman Bilický, Preseľany, Andrej Hudec, Filip Dobiáš, Čeľadice, Peter Gyepes, Marcel Čerman, D. Obdokovce, František Andraško, Michal Čery, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, Zoltán Jancso, Vlčany, Jozef Gajdács, Michal n/O., Miroslav Drahoš, Andrejka Božiková, Hosťovce

69 - Bohuslav Bene, Vladimír Nemšovský, Ľuboš Mičík, Miroslav Lieskovský, Pavel Dojčar, Nitra, Adam Nádaský, Lužianky, Terka Tasaryová, Ivanka, Anton Kazáň, Branč, Jozef Šidó, Veľká Mača, Michal Hájnik, Pusté Sady, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Juraj Šranko, Babindol, Kristián Varga, Tešedíkovo, Miloš Kukučka, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Juraj Mészáros, Selice, Beáta Szölösiová, Šaľa

68 - Miroslav Fábry, Nitra, Stanislav Debnár, Zbehy, Matúš Vajzer, Báb, Andrej Maťo ml., Ivan Bakyta, Jarok, Janka Tóthová, H. Kráľová, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Miroslav Mokráš, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Baťala, Žitavany

67 - Juraj Náhlovský, Stano Gábor, Ivanko Magdolen, Miriama Ďurinová, Peter Pavelka, Michal Hunka, Nitra, Juraj Sabo, Rumanová, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Andel, Gabriela Szökeová, Vráble, František Sabo, Vinodol, Tibor Križovič ml., Šaľa, Slavko Mikula, Zbehy, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Lukáč, Lehota, Jaroslav Skačan, Žihárec, Miroslav Szlamka, Váhovce

66 - Štefan Dekány, Marianna Viskupová, Juraj Urban, Jozef Kompas, Miro Račko, Igor Drotár, Ivan Lauko, Nitra, Filip Marinov, Bohuš Konopásek, Rumanová, František Imre, Branč, Anton Viskup, Pusté Sady, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, František Margetin, Rišňovce, František Maťo, D. Obdokovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Vodný, Babindol, Henrich Richter, Bratislava, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miroslav Tonka, Sľažany, Vlado Jánošík, D. Krškany

65 - Ľudovít Konečný, René Daniš, Peter Plandora, Dominik Slamka, Viliam Halla ml., Vladimír Papp, Slavomír Kotrla, Milan Borovský, Daniel Tasáry, Stanislav Billik, Nitra, Peter Hipp, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Kubala, Belince, Ivan Kozár, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Marek Kutak, Lehota, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Peter Mihálik, Mojmírovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Marián Herceg, Pata, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Pecho, Beladice, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Tibor Bene, D. Obdokovce, Štefan Tóth, Klasov, Matúš Jančo, Jelenec, Marcel Tokár, Vráble

64 - Vlado Krajčovič, Marián Benca, František Benc, Daniel Mičík, Štefan Matesko, Dušan Letko, Daniel Čerman, Nitra, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Lubor Kajaba, Pavel König, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Andrej Mareček, Čab, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Gabriel Galbavý, Monika Pápayová, H. Kráľová, Ján Babčan, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Marián Pauk, Rumanová, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ivan Bradáč, Golianovo, Milan Bíro, Čakajovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Čaniga, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Roško, Dyčka, Dušan Gál, Klasov, Jozef Virág, Zl. Moravce, Petra Barbušiaková, Žitavany, Milan Lazan, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor

63 - Jozef Gutai, Roman Sýkora, Ernest Szombath, Miloš Segéň, Mária Kóšová, Milan Púčik, Dionýz Pecháček, Ľudovít Černek, Nitra, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Štefan Deák, Sľažany, Peter Zahnaš, Lužianky, Tibor Horváth, Komjatice, Milan Fridrich, Rumanová, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Jambor, Rišňovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Török, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marek Paukov, Žitavany, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Dezider Vanko, Martina Hippová, Marián Titka, Ján Szöcs, Šaľa, František Kausek, Klasov

62 - Michal Kucharovič, Dušan Novorolník, Ľubomír Ballay, Mária Gromová, Jakub Bernát, Jozef Drobec, František Filo, Marianna Letková, Pavol Krajčo, Ján Doboš, Vladimír Zabák, Marián Mičík, Nina Mikulová, Karol Ryba, Boris Grežo, Nitra, Cyril Slamka, Jozef Nikodem, Rišňovce, Lukáš Félis, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Karlubík, Jozef Lenčeš, Marián Móri, Šaľa, Vladimír Miškolci, Lehota, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Ivan Tóth, H. Kráľová, Margita Pánisová, Dušan Vnučko, D. Krškany, Jaro Fúska, Zbehy, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Ivan Ďurický, Branč, Peter König, Tomáš Čičo, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Augustín, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lukáš Valent, Hosťovce, Árpád Fazekaš, Neded, Peter Čepček, Zl. Moravce

61 - Ladislav Piška, Ľubomír Turňa, Ladislav Pindeš, Jozef Nosian, Denisa Bakošová, Július Petrík, Roman Hradecký, Eduard Szabó, Anton Bulla, Nitra, Ľubomír Novota, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Štefan Fiala, Radoslav Henček ml., Branč, Miroslav Piovarči, Viktor Balko, Milan Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Július Szarka, Topoľnica, Matúš Rybanský, Kapince, Milan Minarovič, Behynce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Odráška, H. Kráľová, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica, A. Drozdák, D. Obdokovce, Martina Segíňová, Sľažany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Imrich Valent, Hosťovce, Ján Félis, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Jobbágy, Gabriel Miškovič, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Žihárec

60 - František Juhás, Ján Bernát, Andrej Kudamik, Ernest Mako, Matej Jánošík, Miroslav Brezina, Jarmila Saidová, František Dedič, Ľubica Tasáryová, Jaroslav Andrášik, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Milan Roman, Čab, Daniel Ivančík, Čakajovce, Dušan Švehla, Sereď, František Švihorík, Pusté Sady, Jozef Martiška, Dražovce, Róbert Lešš, Močenok, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Roman Obložinský, Ivanka, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Jakub Vojtek, Vráble, Milan Bekéni, Tibor Križovič st., Šaľa, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Marián Valla, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Miroslav Kozlík, Golianovo, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Hegyi, Jelka, Sára Selecká, Branč, Peter Náhlik, Nové Sady, Lucia Richnáková, Šúrovce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Matej Letko, D. Krškany

59 - Ivan Minárik, Alexander Jurík, Stanislav Habáň, Pavel Hrnčár, Miloš Sýkora, Nitra, Jozef Sklenár, Miroslav Šiška, Tibor Odráška, Šaľa, Boris Lacika, Peter Bodi, Zbehy, Peter Šponiar, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Slavomír Sysel, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marek Sabo, Jaroslav Viskup, Rumanová, Ladislav Varga, Topoľnica, Milan Macho, M. Ripňany, Marek Vlček, Čakajovce, Patrícia Šranková, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Šabo, Milan Kukučka, Žitavany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky

58 - Ján Kmeťo, Ľuboš Baranec, Pavol Vörös, Dávid Said, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Ivan Kupec, Oskar Bíro, Čakajovce, Ivan Berec „Putin“, Karol Blažovič, Lužianky, Július Bradáč, Golianovo, František Chudý, Rišňovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavol Viskup, Báb, Michaela Benköová, Močenok, Ladislav Héviz, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Tomáš Karácsony, Váhovce

57 - Jozef Nemeš st., Jozef Prešinský, Štefan Duchoň, Ľudovít Desat, František Grom st., Ľudovít Laca, Peter Solčianský, Štefan Zabák, Gitka Letková, Rastislav Švec, Viera Lauková, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Štefan Valovič, Rišňovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Anton Barčák, Abrahám, Ľuboš Nagy, Jelenec, Andrej Vereš, Viera Pavelková, Ladislav Németh, Golianovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Michal Valášik, Hájske, Gabriel Šuba, Čechynce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Tibor Glovenský, Košúty, František Lörinc, Lúčnica, Ján Štepiansky, Hostie, Jozef Danada, Šaľa, Igor Tkáč, Sereď, Peter Andódi, Dlhá n/V., Bartolomej Guľka, Branč, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany

56 - Jozef Hudec st., Richard Magušin, Róbert Marinov, Martin Tesár, Milan Petráš, Marián Barta, Milan Vörös, Dezider Zaujec, František Grom ml., Nitra, Ján Školník, Peter Struk, Gejza Dubaj, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Albert Lauro, Čeľadice, Peter Macháč, Peter Korec, Rišňovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Magda Čmaradová, Dušan Irsák, Sereď, Gašpar Gál, Žirany, Marcel Pánis, Marcel Hajaš, Erik Šimák, D. Krškany, Jozef Kúdela, V. Dolina, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Ladislav Báboti, Vlčany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ladislav Molnár, Šaľa, Sylvia Švecová, Hostie

55 - Jozef Ehrenhold, Ivana Danišová, Marek Husivarga, René Matyó, Nitra, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Jozef Masár, Zl. Moravce, Pavol Sedliačik, Peter Gomboš, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Flaska, H. Saliby, Anna Duczová, H. Kráľová, Ján Golha, Miroslav Oslanec, Vráble, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Csaba Nagy, Žihárec, Peter Matulník, Nové Sady, Michal Hitka, Martin n/Ž.

54 - Vlado Sásik, Štefan Csampai, Dušan Jančovič, Katarína Billiková, Ladislav Nosian, Nitra, Miroslav Kováč, Renáta Bajneková, Ladislav Nagy, Vráble, Tatiana Mifková, Peter Zeleňák, Ľuboš Plevka, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Dominik Greguš, Čakajovce, Štefan Hudec, Lužianky, Alex Lovaš, H. Saliby, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Rybanský, Kapince, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Alexander Repta, Milan Fúska, Branč, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Homola, Hosťovce, Peter Černák, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Ondrej Kozolka, Volkovce, Matúš Kubačka, Sereď, Tomáš Minarovič, Močenok, Jaroslav Peťko, Piešťany, Irena Peťková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Pavol Prosnan, Lukáčovce

53 - Peter Kardoš, Júlia Kucharovičová, Ján Šimun, Mária Königová, Mária Sásiková, Nitra, Ján Antalík, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Kubáň, Alekšince, Lukáš Mesároš, Lehota, Roland Babulic, Lukáčovce, Andrej Repta, Branč, Peter Tuhý, Machulince, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Imrich Guzmický, Roman Vrábel, Ivanka, Miroslav Šiller, Golianovo, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lena Kunkelová, Praha, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Ján Gál, Žirany

52 - Daniel Jedlovský, Jozef Paukov, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Štefan Mrllák, Pavol Uher, Šaľa, Roman Mrázik, Nitra, Anton Krajačic, H. Kráľová, Marián Labai, Mankovce, Ján Kozla, Žirany, František Kóša, Branč, Jana Dudonová, Sereď, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Stanislav Majerčík, Golianovo, Veronika Tonková, Sľažany, Tibor Kovács, Neded, Ján Jacsa, Žihárec, Daniel Jamrich, Kolíňany, Leo Lovrant, Rišňovce

51 - Milan Ružička, Martin Peniaško, Nitra, Marián Blaho, Čeľadice, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Radek Kováčik, Vráble, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Kučera, Šaľa, Peter Švec, Hostie, Michal Palka, Cabaj-Čápor

50 - Ladislav Skalický, Monika Skalická, Vladimír Kompas, Dajana Borovská, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Ferko Valent, T. Mlyňany, Mária Mesárošová, Lehota, Ľudmila Verešová, Peter Civáň, Golianovo, Róbert Lešš jr., Močenok, Jozef Čentéš, Čakajovce, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Patrik Mikuš, Obyce, František Szolík, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka
49 - Jaroslav Belan, Tomáš Levčík, Ladislav Fazekaš, Pavel Čvirik, Nitra, Ján Dekan, Velčice, Peter Nagy, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ičko Čapkovič, D. Krškany, Štefan Šlosár, Golianovo, Viliam Haršányi, Pusté Úľany
48 - František Hrnčiar st., Pavol Ďurina, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Bíro, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Kollár, Zbehy, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., František Prešinský, Vráble, Erik Barát, Žitavany, Anton Majdiak, Močenok, Mária Kajabová, Ivanka, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie
47 - Pavel Períček, Rišňovce, Milan Babic, Zvolen, Pavol Pagáč, Ivanka, Marián Tkáč, Sereď, Róbert Ščepka, Slavo Kališ, Šaľa, Peter Juhász, Kolíňany
46 - Janka Danková, Mário Čurgali, Nitra, Tomáš Jobek, Sila, Michaela Dobišová, Močenok, Fero Libay, D. Krškany, Július Miškovič, Šaľa, Marián Varga, Sľažany, Helena Kozlíková, Golianovo
45 - Viliam Halla st., Richard Vnučko, Nitra, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Juraj Jánošík, Rišňovce, Miroslav Borbély, Jelenec, Tibor Pittich, Šaľa, Mária Marušincová, V. Cetín
44 - Ján Hnilica, Michal Garay, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Daniel Fuska, Zbehy, Stanislav Packa, Močenok, Dušan Bogár, Galanta, Anna Jedlovská, Zl. Moravce, Jozef Pecho, Žitavany, Roman Uher, Šaľa, Dušan Šlosár, Golianovo
43 - Jozef Brath, D. Krškany, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Matúš Klas, Vráble, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Erik Viskup, Nitra
42 - Jozef Kóša, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Patrik Londák, Zl. Moravce, Róbert Pospiš, Šaľa, Peter Duchoň, Golianovo
41 - Milan Greguš, Zbehy
40 - Ľubica Homolová, Nitra, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marek Hlava, Praha
39 - Ján Hudec, Miroslav Muzika, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
38 - Katka Tokárová, Sľažany, Milan Hajaš, Nitra
37 - Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Táňa Šimková, Golianovo
36 - Juraj Holták, D. Krškany, Ľudovít Kováč, Juraj Hrnčár, Jožko Moder, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Roman Harčár, Šaľa
33 - Jeremiáš Vnuk, Vráble
32 - Tomáš Javor, Sereď, František Bojda, Nitra, Erik Fábry, Veľký Cetín, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Štefan Török, Branč
31 - František Piška, Martin Libay, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby
30 - Vladimír Ťapušík, Nitra, Pavol Králik, Zbehy, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Vass, Baloň, Ján Bucheň, Zl. Moravce
29 - Peter Lajda, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Ivanko Vanko, Zbehy, Igor Kotora, Mária Zarkadas, Nitra
28 - Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Homola, Kapince, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr
27 - Miloš Remenár, Sereď, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Juraj Minárik, Obyce, Michal Borovský, Nitra, Ján Civáň, Golianovo
26 - Július Michalička, Nitra, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince
25 - Ján Kovarčík, D. Štitáre, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Cibuľa, Žitavce, Marek Viskup, Rumanová
24 - Jozef Ružička, Branč, Jaroslav Chren, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Vojtech Mesároš, Lehota, Janka Gálová, Žirany
23 - Miroslav Lenický, Hájske, Anna Ráczová, Modrany
22 - Martina Magdolenová, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany
21 - Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marek Horváth, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany
20 - Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Čulák, Nitra, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
19 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Anita Vallová, Nitra
18 - Matúš Škorec, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa
17 - Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Pavel Gálik, Lovce, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Bradáč, Golianovo
11 - Jozef Jakab, T. Mlyňany, Samko Slamka, Nitra, Pavel Radocha, Modrany, Benjamín Odráška, H. Kráľová
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa, Peter Cúcor, Nitra
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce, Stanislav Šatura, Lužianky
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Filip Tóth, Výč. - Opatovce, Vlado Chlpík, Golianovo
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Tibor Karabinoš, Golianovo, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Vladimír Klobučník, Lúčnica, Matúš Turňa, Nitra
3 - Ján Paukeje, Jozef Kováč, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Ján Bíro ml., Čakajovce, Štefan Ördög, Golianovo
2 - Martin Hôrik, Lehota, Juraj Schnierer, Lenka Sýkorová, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce
1 - Mária Krasňanská, Nové Sady

V 15. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich piati čitatelia: Dušan Švehla, Sereď, Alexander Repta, Branč, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Kristián Varga, Tešedíkovo, Viliam Haršányi, Pusté Úľany. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Prinášame neoficiálne konečné poradie. V prípade, že niekomu nesedia body, prosíme ho, aby sa ozval do piatku večera - tel. č. 0905 550 775, e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Iracký utečenec holí u nás mužov. Prácou živí desať ľudí 3 737
  2. Fín používa v Nitre aj slovenčinu, Konečnú by potešil desiaty titul 618
  3. Odišla legenda šalianskej hádzanej 284
  4. Memoriál Princa pre výber západu 272
  5. Zbehy s úlovkom z Bábu 199
  6. Ministerstvu došla trpezlivosť. Galante hrozí, že bude musieť vrátiť 4 milióny Foto 188
  7. Šoporňa je po dvoch kolách stopercentná 174
  8. Na veľtrhu predviedli unikátne ovce aj vyše tonových býkov 165
  9. Fotogaléria: Lehota – Žitavany 2:1 Foto 163
  10. Bohom zabudnutí ľudia ožívajú v Dejinách našej krčmy 119

Najčítanejšie správy

Nitra

Iracký utečenec holí u nás mužov. Prácou živí desať ľudí

Asýrski kresťania, ktorí k nám prišli, túžia po návrate domov. Niektorých tu drží iba vidina lepšieho života pre svoje deti.

Fín používa v Nitre aj slovenčinu, Konečnú by potešil desiaty titul

Družstvo Volley Project UKF Nitra sa od začiatku augusta pripravuje na novú sezónu. Vyššie ambície potvrdzuje aj príchod prvých posíl. A ďalšie sú na ceste.

Odišla legenda šalianskej hádzanej

Dlhoročný manažér klubu Ladislav Kovács už nie je medzi nami.

Memoriál Princa pre výber západu

V Košiciach sa uskutočnil tradičný turnaj pre kategóriu starších žiakov U15.

Zbehy s úlovkom z Bábu

V. LIGA STRED: V. Zálužie a Lapáš získali prvé body. Výčapy-Opatovce rozhodli zápas s Nevidzanmi v závere z penalty.

Blízke regióny

Obyvatelia nesúhlasia s ďalším zahusťovaním sídliska Družba

Stavebný úrad vydal územné rozhodnutie pre štvorpodlažnú budovu fitness telocvične, približne 140 obyvateľov okolitých bytových domov podalo proti tomu odvolanie.

Muž spadol zo štvorkolky, letel preňho vrtuľník

Muž si pri páde zranil hlavu a driekovú časť chrbtice. Leteckí záchranári ho transportovali do bratislavskej nemocnice.

Zrušený závod Coca-Cola bude mať nového majiteľa + foto

Závod Coca-Cola v Lúke nad Váhom skončil s výrobou ešte v máji 2016. Odvtedy sa spoločnosť snaží rozľahlý areál predať. Podľa ich vyjadrení sú krátko pred podpisom zmluvy.

Vandalov sa obávajú, radnica sa spolieha aj na domácich +foto

Radnica dokončila rozsiahlu humanizáciu sídliska Zátvor. Dva vnútrobloky dostali úplne novú podobu. Zmeny vyšli na viac ako 320-tisíc eur. Ešte tento rok sa obnovy dočkajú aj ľudia z neďalekej Veternej ulice.

Všetky správy

Ramsaymu premiéra vyšla, slovenskí hokejisti zdolali v príprave Česko

Víťazstvo je dobré, ale vieme, že musíme hrať lepšie, priznal nový kouč Slovákov.

O 13. a 14. plate už nahlas hovorí aj Smer. Kto, kedy a ako ho dostane

Koaličné strany sa zrejme dohodnú na úľavách pre firmy, ktoré vyplácajú ľuďom trináste a štrnáste platy.

Nemci chcú vymazať RegioJet z mapy, Jančura vykladá z autobusov sedačky

Zvýšená konkurencia na ceste môže znamenať spomalenie rozvoja železníc pre RegioJet.

Mnohí členovia SNS chcú odísť z vlády, povedal Danko. Fico chystal tlačovku, neprišiel

Premiér Robert Fico sa so svojim vyhlásením pred kamery nepostavil.

Neapol hrá podobne ako Real Madrid. Hamšíkovi sa vernosť môže oplatiť

Príďte sa pozrieť na domáci zápas Ligy majstrov. Ľudia sedia v kaviarňach či reštauráciách a rozprávajú sa len o zápase, tvrdí Hamšík.

Kam vyraziť