V pondelok 24. júla sa na štadióne ŠKF predstaví turecký klub Trabzonspor, dres ktorého obliekajú aj traja slovenskí reprezentanti Juraj Kucka, Ján Ďurica a Matúš Bero. Sedemnásobný majster v krajine polmesiaca a osemnásobný víťaz Tureckého pohára má obrovský kredit, kulisa na zápas s ŠKF Sereď bude určite rekordná.
„Bez diskusie sa chystáme na najväčší zápas v histórii nášho klubu, napätie a očakávania sa u nás každým dňom stupňujú,“ hovorí prezident ŠKF Róbert Stareček.
V Seredi majú nového trénera, Mariána Šarmíra predchádza vynikajúca povesť, perspektívny kormidelník má v košiari medzi novými posilami aj Ľubomíra Michalíka, ktorý naposledy pôsobil v Dunajskej Strede, z Nitry prichádza do brány Richard Stránsky.
„Tešíme sa, tento zápas bude pre nás všetkých – hráčov, funkcionárov aj fanúšikov – tou najkrajšou odmenou,“ pozýva Róbert Stareček divákov zblízka i ďaleka na seredský štadión. Lákadlami budú nesporne i traja reprezentanti Slovenska, ktorí nastúpia v drese Trabzonsporu.