Nedeľa, 18. február, 2018 | Meniny má Jaromír
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

V druhom kole sa tipujúcim darilo, až šiesti uhádli 9 zápasov. Vedie Dávid Slíž z Dolnej Stredy.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 2. kola

Senica - FC Nitra 0:1 2
Komárno - Sereď 1:6 2
FC Nitra jun. - Led. Rovne 3:1 1
Výč.-Opatovce - Nevidzany 3:2 1
Sap-Ňárad - H. Saliby 2:1 1
Janíkovce - Vlčany 5:2 1
Rišňovce - Klasov 3:2 1
Sľažany - Velčice 2:2 X
Choča - T. Mlyňany 2:1 1
Trnovec n/V. - Kráľov Brod 2:0 1

Poradie po 2. kole

16 - Dávid Slíž, Dolná Streda

15 - Miroslav Lieskovský, Daniel Tasáry, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Henrich Richter, Bratislava

14 - Ladislav Nosian, Pavel König, Ernest Szombath, Ľubica Tasáryová, Nitra, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Janka Tóthová, H. Kráľová, Peter König, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Daniel Jamrich, Kolíňany, Bohuš Konopásek, Rumanová, Tibor Glovenský, Košúty, Pavol Török, V. Dolina, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Oslanec, Vráble, Pavol Králik, Zbehy

13 - Vladimír Kompas, Juraj Urban, Ľudovít Černek, Lenka Škoblová, Dominik Slamka, Nitra, Július Miškovič, Jozef Pec, Peter Hipp, Miroslav Brezina, Šaľa, Jozef Masár, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Karin Vajzerová, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Michal Bedeč, Žitavany, Štefan Deák, Sľažany, Gabriel Galbavý, Monika Pápayová, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Ľuboš Lacina, Svatoplukovo, František Margetin, Roman Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Milan Greguš, Jaro Fuska, Ján Babčan, Zbehy, Filip Dobiáš, Mariáhn Koreň, Čeľadice, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ján Šantavý, Mojmírovce, Albín Tóth, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Laci Takács, Dlhá n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Milan Fúska, František Kóša, Branč, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Matej Letko, Margita Pánisová, Ivan Kozár, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Vincent Hunka, Lužianky, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Mária Marušincová, Veľký Cetín

12 - František Bojda, Marek Husivarga, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Rado Vágai, Štefan Duchoň, Peter Plandora, Jozef Ehrenhold, Michal Kucharovič, Dušan Letko, Milan Ružička, Lenka Sýkorová, Peter Krajčo, Martin Krajčír, Alexander Jurík, Ľubomír Turňa, Miloš Sýkora, Nitra, Milan Lazan, Ladislav Molnár, Miroslav Mokráš, Peter Zeleňák, Jozef Baláž, Roman Sýkora, Šaľa, Jakub Vojtek, Ladislav Németh, Peter Nagy, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Miroslav Drahoš, Jozef Homola, Hosťovce, Patrik Benček, Zl. Moravce, Marek Paukov, Ján Félis, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Anna Duczová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ladislav Szekelyi, Štefan Fiala, Radoslav Henček ml., Branč, Štefan Peťovský, Miroslav Piovarči, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Tibor Bene, Mikuláš Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Anton Viskup, František Švihorík, Pusté Sady, Katarína Vlčeková, Ivan Kupec, Róbert Lipecký, Ján Bíro, Čakajovce, Milan Lukáč, Ludanice, František Novák, Tešedíkovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alex Lovaš, H. Saliby, Alexander Mikláš, Rumanová, Ján Weselowski, Hlohovec, Jozef Repa, Prílepy, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, Michaela Žemberová, Nové Sady, Cyril Slamka, Ján Jambor, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vladimír Tasáry, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Mészáros, Selice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Šlosár, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Martin Földeši, Sereď, Arpád Balogh, Kolárovo, Ján Árgyusi, Neded, Vlado Matušica, Hájske, František Lörinc, Pavol Patkolo, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Šranko, Babindol, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

11 - Vladimír Papp, Jaroslav Belan, Július Michalička, Mária Königová, Ľubomír Bartakovič, Jozef Drobec, Mirosav Fábry, Marián Mičík, Zdenko Šimko, Milan Hajaš, Stano Gábor, František Grom, Miloš Segéň, Richard Vnučko, Mária Kóšová, Jozef Nosian, Ján Hnilica, Ján Kmeťo, Ľuboš Baranec, Jozef Hudec st., Pavel Buš, Igor Drotár, Pavel Hrnčár, Peter Slezák, Mária Sýkorová, František Hrnčiar st., Viliam Halla st., František Benc, Peter Solčianský, Richard Magušin, Ján Bernát, Stanislav Billik, Nitra, Tibor Križovič ml., Stanislav Skačan, Gabriel Miškovič, Miroslav Šiška, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Andel, Ján Gažo ml., Ľuboš Modzga „Šuker“, Viliam Félis, Juraj Vojtek, Jozef Zima, Vráble, Andrejka Božiková, Ema Benčeková, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Tibor Šmitala, Čab, Peter Gyepes, Attila Drozdák, František Maťo, D. Obdokovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Viktor Balko, Karol Blažovič, Lužianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Kukliš, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marián Bachrony, Jozef Baťala, Pavel Babiak, Žitavany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Miloš Majdiak, Michaela Dobišová, Vladimír Gombáš ml., Robo Lešš jr., Michaela Benköová, Močenok, Ivan Tóth, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Juraj Holták, Róbert Šimák, Dušan Vnučko, Róbert Jánošík, D. Krškany, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Dominik Greguš, Ondrej Hupka, Daniel Ivančík, Čakajovce, František Čaniga, Dražovce, Peter Pecho, Beladice, Gabriel Šuba, Čechynce, Marián Pauk, Rumanová, Lukáš Kondela, Jozef Vodný, Babindol, Csaba Sándor, Kolíňany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ivan Ďurický, Branč, Dušan Gál, Klasov, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Kuzmický, Roman Obložinský, Pavol Pagáč, Ivanka, Pavol Žilák, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Bakyta, Jarok, Július Szarka, Topoľnica, Andrej Vereš, Vladimír Chlpík, Golianovo, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Vladimír Miškolci, Lehota, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Peter Švec, Hostie, Štefan Popelka, Hájske, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Šercel, Váhovce, Miloš Remenár, Róbert Stareček ml., Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Mário Kramár, Nová Ves n/Ž.

10 - Marián Benca, Vladimír Galas, Milan Petráš, Andrej Kudamik, Vladimír Nemšovský, Ivanko Magdolen, Marián Grman, Erich Schober, Róbert Maťo, Ľubomír Ballay, Štefan Bede, Ivan Lauko, Jozef Nemeš st., František Filo, Štefan Dekány, Miro Račko, René Matyó, Monika Skalická, Pavel Čvirik, Jarmila Saidová, Daniel Čerman, Peter Kardoš, Ján Doboš, Ľudovít Laca, Michal Hunka, René Daniš, El Nino Libay, Lenka Königová, Július Petrík, Boris Grežo, Nitra, Viktor Csizmadia, Tibor Odráška, Jozef Karlubík, Juraj Csirik, Róbert Ščepka, Jozef Danada, Šaľa, Martina Baková, Imrich Struhár, Jeremiáš Vnuk, Miroslav Vajzer, Ján Tvrdý, Renáta Bajneková, Gabriela Szökeová, Radek Kováčik, Jozef Žiačko, Vráble, Mário Drienovský, Jozef Paukov, Patrik Londák, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Miloš Gál st., Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Kazáň, František Imre, Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, Marek Fiantok, Ladice, Juraj Minárik, Obyce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miloš Kukučka, Erik Barát, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Straňák, Ľubomír Straňák, Michal Šoka, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Anton Majdiak, Tomáš Minarovič, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Andrej Hudec, Jozef Štefek, Čeľadice, Milan Búcora, Nové Sady, Milan Roman, Čab, Roman Vrábel, Terka Tasáryová, Miroslav Bystrický, Mária Kajabová, Ivanka, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Peter Bodi Jamrich, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Roman Bilický, Ľubomír Števanka, Preseľany, Erik Candrák, Alekšince, Dušan Podhradský, Mário Pánis, Mário Čurgali, Martin Tesár, D. Krškany, Jaroslav Viskup, Jožko Černý, Rumanová, Roman Cina, Neverice, Marián Nemeš, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Štefák, Rišňovce, Vladimír Kertész, Anton Cibiry, Michal Belan, Svätoplukovo, Martin Kornutij, V. Zálužie, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Kristián Varga, František Laczko, Tešedíkovo, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Kúdela, Peter Török, V. Dolina, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Civáň, Golianovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Ján Lipovský, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Švehla, Magda Čmaradová, Sereď, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Emil Dubec, Pavel Kúsek, Žikava, Peter Vrábel, Križovany, György Jakubecz, H. Saliby, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Bédi, Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš

9 - Jozef Gutai, Mário Macháč, Andrej Bednárik, Štefan Matesko, Jaroslav Andrášik, Milan Púčik, Pavol Vörös, Erik Viskup, Júlia Kucharičová, Ľuboš Mičík, Júlia Urbanová, Dezider Zaujec, Tomáš Levčík, Patrik Studený, Roman Hradecký, Ľudovít Kováč, Ľudovít Konečný, Eduard Szabo, Milan Borovský, Ladislav Pindeš, Jakub Bernát, Dávid Said, Miriama Ďurinová, Marianna Viskupová, Patrik Andrášik, Dušan Novorolník, Ladislav Piška, Jozef Kompas, Ernest Mako, Slavomír Brna, Anita Vallová, Nitra, Marta Kunkelová, Dušan Babocký, Ľubomír Králik, Eva Lahučká, Peter Rajnoha, Ján Dúbravský, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Peter Jobbágy, Dezider Vanko, Marián Titka, Pavol Uher, Peter Gomboš, Marián Móri, Šaľa, Fero Libay, Erik Šimák, Vlado Jánošík, D. Krškany, Pavol Lieskovský, Jaroslav Teplanský, Jakub Kováčik, Marián Valla, V. Zálužie, Adam Bíro, Marek Vlček, Lukáš Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Lukáš Bennár, Michal Valášik, Hájske, Jozef Šabo, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Matúš Jančo, František Andraško, Jelenec, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Kováč, Lovce, Dodo Augustín, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Juraj Segíň, Sľažany, Vladimír Szegény, Tomáš Nagy, Ladislav Holečka, Ladice, Tomáš Lenický, Gabriel Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Imrich Guzmický, Tomáš Čičo, Peter Vašek, Ivanka, Michal Hájnik, Pusté Sady, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Kozla, Kornel Gál, Žirany, Marián Balko, D. Štitáre, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Milan Fridrich, Rumanová, Tibor Horváth, Komjatice, Erik Valent, Jozef Králik, T. Mlyňany, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Kubáň, Alekšince, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Štefan Ambrus, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Macháč, Rišňovce, Adam Nádaský, Lužianky, Zoltán Jancso, Vlčany, Miroslav Šiller, Táňa Šimková, Pavol Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marek Kutak, Lehota, Jozef Chovanec, Šurianky, Alexander Kobza, Čechynce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Štepiansky, Hostie, Vojtech Borka, Trstice, Dušan Bogár, Galanta, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Hegyi, Jelka, Igor Tkáč, Sereď, Lukáš Vajzer, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Attila Szolnoki, Dyčka

8 - Daniel Mičík, Ján Šimun, Jozef Kóša, Viera Lauková, Denisa Bakošová, Slavomír Kotrla, Dominik Bartakovič, Michal Garay, Anton Bulla, Juraj Náhlovský, František Juhás, Pavol Ďurina, Vlado Krajčovič, Nitra, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Pavel Bachan, Ján Školník, Tibor Széker, Gejza Dubaj, Irena Peťková, Zl. Moravce, Tatiana Mifková, František Szolik, Jozef Kučera, Peter Lehocký, Ján Szöcs, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jozef Nikodem, František Chudý, Rišňovce, Pavol Danko, T. Mlyňany, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Miro Senneš, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Martiška, Dražovce, Miroslav Úradniček, Marián Herceg, Pata, Matúš Čičo, Ivanka, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Miroslav Močol, Hlohovec, Zlatica Šimáková, Ičko Čapkovič, Marcel Pánis, Marcel Hajaš, D. Krškany, Otília Fúsková, Lužianky, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Branč, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Emil Rusnák, Beladice, Ľudmila Verešová, Golianovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Dušan Irsák, Sereď, Lukáš Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, Mária Látečková, Svätoplukovo, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Anton Bábik, Rumanová, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Vladimír Kubala, Belince

7 - Ján Kuchtiak, Ivan Eliaš, Peter Benca, Pavol Krajčo, Vlado Sásik, Janka Danková, Dionýz Pecháček, Milan Vörös, Jozef Brath, Nitra, Róbert Sedlák, Ladislav Héviz, Štefan Hipp, Šaľa, František Prešinský, Ján Golha, Vráble, Oskar Bíro, Čakajovce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Peter Tuhý, Machulince, Peter Čepček, Zl. Moravce, Alexander Repta, Branč, Štefan Valovič, Juraj Jánošík, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ladislav Németh, Helena Kozlíková, Ján Civáň, Golianovo, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Andrej Maťo ml., Andrej Maťo, Jarok, Ján Gál, Žirany, Árpád Fazekaš, Neded, Roman Fazekaš, Podhorany, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Török, Pata, Kristián Švec, Hostie, Anna Ráczová, Modrany, Peter Lukáč, Lehota, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Peter Černák, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Stanislav Packa, Močenok, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Labai, Mankovce, Peter Matulník, Nové Sady, Lucia Richnáková, Šúrovce

6 - Nina Mičíková, Karol Ryba, Zdenek Gombík, Ladislav Skalický, Peter Cúcor, Igor Kotora, Dajana Borovská, Nitra, Roman Uher, Tibor Pittich, Zuzana Ürge, Štefan Hipp, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Struk, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Lukáš Félis, Patrícia Šranková, Vráble, Miroslav Mihalička, Velčice, Martina Segíňová, Sľažany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Peter Pukan, Čeľadice, Alojz Jenis, Žitavany, Michaela Ďurišková, Peter Sliška, Šurianky, Peter Sládeček, V. Zálužie, Marek Viskup, Rumanová, Štefan Finta, Jarok, Boris Lacika, Zbehy, Viera Bradáčová, Ivan Bradáč, Jozef Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Sára Selecká, Branč, Sylvia Švecová, Hostie, Matúš Vajzer, Báb, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n./O., Michal Čery, Jelenec, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Dezider Lenčéš, Sereď

5 - Ivan Minárik, Micha Lauko, František Dedič, František Piška, Miro Raček, Jožko Moder, Jozef Prešinský, Ľuboš Šindler, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Anna Pauková, Štefan Petrovič, Zl. Moravce, Richard Konopásek, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Zuzana Zabáková, Lehota, Václav Magáth, Podhorany, Peter Popelka, Jarok, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Kovács, Neded, Mária Pagáčová, Ivanka, Pavel Radocha, Modrany, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Svitač, Telince, Tibor Karabinoš, Golianovo, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Korec, Rišňovce, Tibor Panyik, Matúškovo

4 - Jozef Prešinský, Viliam Halla ml., Nela Holtáková, Marianna Letková, Stanislav Habáň, Michal Lauko, Martina Magdolenová, Nitra, Ľuboš Plevka, František Szpevár, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Jozef Pecho, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Marek Fábry, Šurianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Boris Boďo, Tajná, Michal Hitka, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Milan Božik, Báb, Attila Sonlajtner, Žirany

3 - Iveta Matejová, Ľubica Homolová, Marian Barta, Bohuslav Bene, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Trungel, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Marián Varga, Sľažany, Jaroslav Petko, Piešťany, Aďka Vöröšová, Rumanová, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa

2 - Peter Lajda, Ivanka, Silvester Lences, Močenok, Jozef Jamrich, Zl. Moravce

Šesť tipérov uhádlo 9 zápasov: Peter Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Ľubica Tasáryová, Nitra, Ján Babčan, Zbehy, Michal Valášik, Hájske. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Elektromobily musia prefarbiť, používať ich bude mestská polícia Foto 2 427
  2. Obnovia najstarší zachovaný erb Nitry, bol na Tureckej bráne Foto 1 857
  3. Zabudli dresy, ale majú tretí titul 1 110
  4. Rekonštrukcia mostov: Výber víťaza oddialila námietka Foto 711
  5. Ďalší prvoligista v Branči 675
  6. Fotogaléria: Šaľa - Michalovce 31:24 294
  7. Zábavky na Cypre? Tajomstvo, zatĺka Križan 261
  8. Tribúnu pri Domine zbúrajú. Na ihrisku bude možno klzisko Foto 251
  9. Zneužili meno vicežupana a poslanca, objednali si ubytovanie v hoteloch 215
  10. Futsalisti poskočili v tabuľke, fandil im aj BFC 190

Najčítanejšie správy

Nitra

Elektromobily musia prefarbiť, používať ich bude mestská polícia

Služobné autá musia byť zo zákona biele. Radnica však objednala metalickú farbu.

Obnovia najstarší zachovaný erb Nitry, bol na Tureckej bráne

Brána stála neďaleko dnešnej hlavnej križovatky. Bola súčasťou opevnenia.

Zabudli dresy, ale majú tretí titul

Dynastia hokejových veteránov Nitry je naďalej na tróne. Na šampionáte dostali v štyroch zápasoch iba jeden gól.

Rekonštrukcia mostov: Výber víťaza oddialila námietka

Práce sa mali začať na jar. Univerzitný most v Nitre čaká už niekoľko rokov.

Ďalší prvoligista v Branči

Z futbalu v Branči idú v posledných týždňoch samé pozoruhodné správy.

Blízke regióny

El Maestrovi sa model ligy nepáči. Život v Trnave si obľúbil a chce vyššie návštevy na štadióne

Tréner Spartaka Trnava Nestor El Maestro sa už spolu so svojimi zverencami nevie dočkať štartu jesennej časti. S hráčmi komunikuje v štyroch jazykoch a medzi jeho záľuby patrí navštevovanie kaviarní.

FOTOGALÉRIA: Bábätká z levickej pôrodnice (6. týždeň)

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v levickej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky sme zverejnili aj v pondelňajšom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

Ukradol peniaze a prsteň s diamantom. Pri odchode si stihol odpiť z piva +VIDEO

Kriminalisti vyšetrujú vlámanie do rodinného domu, podozrivého muža zachytila pri odchode z miesta činu priemyselná kamera.

V Trnave vzniklo nové múzeum, vráti vás v čase

Niekoľkoročné zberateľské zanietenie zakladateľa Karola Lipovského a niekoľkomesačná práca ľudí zo združenia Retro múzeum vyústila do rozsiahlej expozície.

Spartak vybavil Zlaté Moravce za 26 minút (+FOTO)

Trnavčania vstúpili do jarnej časti vysokým viťazstvom na trávniku súpera.

Všetky správy

Slováci prehrali so Slovincami po nájazdoch, v skupine skončili poslední

Slovenskí hokejisti mali pred stretnutím šancu postúpiť priamo do štvrťfinále.

Slovensko má prvé zlato, Kuzminová vyhrala preteky s hromadným štartom

Slovenská biatlonistka minula iba posledný výstrel.

Kuzminová: Dochádzali mi sily, tŕpli nohy. Prísť s vlajkou však bol môj sen

Kuzminová si pri streľbe opakovala: Ja som tá voda, ktorá ťa drží nad vodou.

Olympiáda v Pekingu už nehrozí. Možno však pôjde do Tokia, smial sa Kuzmin

Nasťa prekonala predpovede a prepísala históriu, hovorí jej tréner a manžel Daniel Kuzmin.