Utorok, 16. január, 2018 | Meniny má Kristína
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Fantastické kolo pre tipérov - až piati uhádli 10 zápasov (!) a 21 čitateľov si pripísalo 9 bodov. Vedie Albert Lauro s 24 bodmi.

Pre kartón piva si prišiel víťaz 2. kola Štefan Hrúzik (vľavo) so synom Michalom. (Zdroj: ki)

Správne tipy 3. kola

FC Nitra - Dun. Streda 3:1 1
Michalovce - FC ViOn 2:0 1
Šaľa - Galanta 1:1 X
D. Saliby - Čeľadice 2:4 2
Oponice - Alekšince 1:5 2
Lužianky - Janíkovce 2:3 2
D. Krškany - Svätoplukovo 1:5 2
Babindol - Vinodol 1:2 2
Hosťovce - Topoľčianky 3:0 1
Matúškovo - Sládkovičovo 2:1 1

Poradie po 3. kole

24 - Albert Lauro, Čeľadice

23 - Ján Slíž, Beladice, Henrich Richter, Bratislava

22 - Juraj Urban, Ernest Szombath, Nitra, Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Dávid Slíž, Dolná Streda, Mária Mesárošová, Lehota, Mário Slezák, Lukáčovce

21 - Vladimír Kompas, František Bojda, Miroslav Fábry, Miroslav Lieskovský, Dušan Letko, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Eva Gombášová, Močenok, Ľuboš Lacina, Svatoplukovo, Juraj Dubeň, Lehota, Bohuš Konopásek, Rumanová, Roman Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Gál, Žirany, František Lörinc, Lúčnica, Miroslav Oslanec, Vráble, Pavol Králik, Zbehy

20 - Ladislav Nosian, Mária Königová, Pavel König, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Peter Plandora, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, Lenka Sýkorová, Mária Sýkorová, Alexander Jurík, Ľubomír Turňa, Dominik Slamka, Nitra, Milan Lazan, Peter Hipp, Miroslav Brezina, Šaľa, Patrik Benček, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Deák, Sľažany, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Peťovský, Vincent Hunka, Miroslav Piovarči, Lužianky, František Margetin, Rišňovce, Milan Lukáč, Ludanice, Alex Lovaš, H. Saliby, Vincent Komačka, Topoľčany, Filip Dobiáš, Marián Koreň, Čeľadice, Ján Šantavý, Mojmírovce, Albín Tóth, Róbert Lipecký, Čakajovce, Ján Weselowski, Hlohovec, Michaela Žemberová, Nové Sady, Juraj Mészáros, Selice, Ivan Kozár, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Babčan, Zbehy, Ľubomír Mikula, Lehota, Sandra Gálová, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre

19 - Július Michalička, Marián Mičík, Štefan Duchoň, Pavel Hrnčár, Jozef Ehrenhold, Ján Bernát, Stanislav Billik, Nitra, Marián Bachrony, Marek Paukov, Pavel Babiak, Žitavany, Jakub Vojtek, Viliam Félis, Vráble, Stanislav Debnár, Milan Greguš, Jaro Fuska, Zbehy, Jozef Búcora, Šurianky, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Homola, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Janka Tóthová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Imrich Guzmický, Peter König, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ladislav Szekelyi, Radoslav Henček ml., Branč, Milan Búcora, Nové Sady, Milan Šlosár, Čab, Katarína Vlčeková, Peter Vrabec, Dominik Greguš, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Erik Candrák, Alekšince, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Šidó, Veľká Mača, Jozef Pec, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viktor Balko, Lužianky, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Štefan Šlosár, Golianovo, Pavol Török, V. Dolina, Michaela Benköová, Močenok, Arpád Balogh, Kolárovo, Miloš Remenár, Sereď, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

18 - Jaroslav Belan, Milan Púčik, Pavol Vörös, Stano Gábor, Lenka Škoblová, František Filo, René Matyó, Peter Kardoš, Ľudovít Laca, René Daniš, Miloš Sýkora, Nitra, Ján Gažo ml., Karin Vajzerová, Miroslav Vojtek „Ara“, Miroslav Kováč, Jozef Zima, Vráble, Gabriel Miškovič, Peter Zeleňák, Jozef Karlubík, Jozef Danada, Štefan Hipp, Šaľa, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Nikodem, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Holták, Dušan Podhradský, Margita Pánisová, Dušan Vnučko, Martin Tesár, D. Krškany, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, František Švihorík, Pusté Sady, Tibor Rakoncza, H. Saliby, František Novák, František Laczko, Tešedíkovo, Juraj Bárek, Žirany, Ivan Kupec, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Gabriel Šuba, Čechynce, Jožko Černý, Rumanová, Lukáš Kondela, Babindol, Tibor Glovenský, Košúty, Ivan Ďurický, Štefan Fiala, Branč, Dušan Petrovič, Obyce, Vladimír Kertész, Michal Belan, Svätoplukovo, Laci Takács, Dlhá n/V., Viliam Moravčík, Kajal, Ľubor Kajaba, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Balla, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Ivan Bakyta, Jarok, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Jana Fazekašová, Podhorany, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Árgyusi, Neded, Magda Čmaradová, Róbert Stareček ml., Sereď, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Pavol Patkolo, Lúčnica, Boris Boďo, Tajná

17 - Vladimír Papp, Andrej Bednárik, Marián Benca, Vladimír Galas, Ľubomír Bartakovič, Milan Hajaš, Marián Grman, Ľudovít Černek, Miloš Segéň, Mária Kóšová, Ivan Lauko, Rado Vágai, Jozef Nemeš st., Slavomír Kotrla, Ján Kmeťo, Ľuboš Baranec, Michal Kucharovič, Jakub Bernát, Ján Doboš, František Benc, Peter Solčianský, Richard Magušin, Július Petrík, Boris Grežo, Nitra, Jeremiáš Vnuk, Jozef Andel, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Németh, Peter Nagy, Renáta Bajneková, Vráble, Ladislav Molnár, Jozef Baláž, Pavol Uher, Juraj Csirik, Miroslav Šiška, Roman Sýkora, Šaľa, Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany, Ján Ligač, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Bohuš Baják, Peter Zahnaš, Karol Blažovič, Lužianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Gabriel Chrenko, Jozef Kúdela, V. Dolina, Anton Kazáň, Milan Fúska, Branč, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marek Fiantok, Ladice, Michal Bedeč, Miloš Kukučka, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Gašparík, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Gabriel Tóth, Gabriel Lešš, Monika Pápayová, H. Kráľová, Roman Vrábel, Tomáš Čičo, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Miroslav Bystrický, Pavol Pagáč, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Tomáš Minarovič, Robo Lešš jr., Močenok, Štefan Ivanič st., Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Filo, Mojmírovce, Ladislav Kéry, Volkovce, František Čaniga, Dražovce, Milan Fridrich, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Kristián Varga, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Bíro, Lukáš Bíro, Ondrej Hupka, Milan Bíro, Čakajovce, Matej Letko, Róbert Jánošík, D. Krškany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Imrich Hrdlica, Jaroslav Lazor, Andrej Švihorík, Báb, Martin Földeši, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Dušan Bogár, Galanta, Vlado Matušica, Hájske, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš

16 - Mário Macháč, Štefan Matesko, Jaroslav Andrášik, Milan Petráš, Jozef Drobec, Vladimír Nemšovský, Ivanko Magdolen, Richard Vnučko, Štefan Bede, Jozef Nosian, Ján Hnilica, Roman Hradecký, Jozef Hudec st., Pavel Buš, Igor Drotár, Milan Borovský, Milan Ružička, Peter Krajčo, Miriama Ďurinová, Michal Hunka, Patrik Andrášik, František Juhás, Ernest Mako, Nitra, Tibor Križovič ml., Július Miškovič, Dezider Vanko, Marián Titka, Róbert Ščepka, Šaľa, Miroslav Vajzer, Juraj Vojtek, Jozef Žiačko, Vráble, Marián Zlatňanský, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Štefan Hudec, Lužianky, Matúš Jančo, Jelenec, Dodo Augustín, Topoľčianky, Juraj Segíň, Sľažany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľubomír Straňák, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Marek Vlček, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Marián Balko, D. Štitáre, Róbert Šimák, D. Krškany, Jaroslav Viskup, Rumanová, Csaba Sándor, Kolíňany, Marián Nemeš, Marián Chobot, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Pavol Žilák, Štefan Ambrus, Žihárec, Slavko Mikula, Zbehy, Štefan Tóth, Klasov, Tomáš Švec, Pohranice, Zoltán Jancso, Vlčany, Peter Civáň, Andrej Vereš, Vladimír Chlpík, Golianovo, Peter Török, V. Dolina, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Šercel, Váhovce, Emil Dubec, Žikava, Peter Vrábel, Križovany, György Jakubecz, H. Saliby, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Milan Roško, Dyčka, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Šranko, Babindol

15 - Andrej Kudamik, Erik Viskup, Marek Husivarga, Róbert Maťo, Ľuboš Mičík, Štefan Dekány, Dezider Zaujec, Patrik Studený, Vlado Sásik, Janka Danková, Eduard Szabo, Monika Skalická, Ladislav Pindeš, Peter Slezák, Jarmila Saidová, Anton Bulla, František Hrnčiar st., Marianna Viskupová, Viliam Halla st., Jozef Kompas, El Nino Libay, Pavol Ďurina, Michal Lauko, Vlado Krajčovič, Nitra, Tibor Odráška, Miroslav Mokráš, Róbert Sedlák, Peter Jobbágy, Peter Lehocký, Peter Gomboš, Ján Szöcs, Milan Bekéni, Šaľa, Andrejka Božiková, Marta Kunkelová, Ľubomír Králik, Patrik Londák, Irena Peťková, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Lukáš Félis, Gabriela Szökeová, Radek Kováčik, František Prešinský, Vráble, Lukáš Valent, Hosťovce, Adam Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Baťala, Ján Félis, Lukáš Gajdoš, Erik Barát, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Vladimír Szegény, Ladislav Holečka, Ladice, Tomáš Lenický, Michal Šoka, Peter Odráška, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Milan Roman, Čab, Michal Hájnik, Pusté Sady, Štefan Varga, Július Szarka, Topoľnica, Matúš Čičo, Mária Kajabová, Ivanka, Ján Kozla, Ján Gál, Žirany, Mário Pánis, Zlatica Šimáková, Marcel Pánis, Vlado Jánošík, D. Krškany, Otília Fúsková, Lužianky, Peter Andódi, Dlhá n/V., Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Štefák, Peter Macháč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Csaba Nagy, Jaroslav Skačan, Žihárec, Róbert Darázs, Tešedíkovo, František Imre, Daniel Lörincz, Štefan Török, Branč, Štefan Dubnička, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Táňa Šimková, Pavol Bradáč, Golianovo, Vladimír Miškolci, Lehota, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Švec, Hostie, Štefan Popelka, Hájske, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Ján Hegyi, Jelka, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Anton Bábik, Rumanová, Jozef Vodný, Babindol, Miroslav Bédi, Lúčnica

14 - Jozef Gutai, Daniel Mičík, Erich Schober, Júlia Kucharičová, Ľubomír Ballay, František Grom, Denisa Bakošová, Peter Benca, Pavel Čvirik, Dávid Said, Juraj Náhlovský, Dionýz Pecháček, Dušan Novorolník, Ladislav Piška, Milan Vörös, Slavomír Brna, Nitra, Mário Drienovský, Ivana Kunkelová, Dušan Babocký, Eva Lahučká, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Viktor Csizmadia, František Szolik, Marián Móri, Šaľa, Lukáš Bennár, Michal Valášik, Hájske, Jozef Šabo, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Kováč, Lovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marián Straňák, Ivan Tóth, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Blaho, Čeľadice, Miro Senneš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Alexander Repta, Andrej Repta, Bartolomej Guľka, Branč, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Sliška, Jozef Chovanec, Šurianky, Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Adam Nádaský, Lužianky, Árpád Fazekaš, Neded, František Chudý, Rišňovce, Ľudmila Verešová, Miroslav Kozlík, Golianovo, Marián Herceg, Pata, Peter Vašek, Ivanka, Juraj Valla, V. Zálužie, Ján Lipovský, Báb, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vojtech Borka, Trstice, Boris Mesároš, Peter Lukáč, Lehota, Igor Tkáč, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava, Lukáš Vajzer, Vráble, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Peter Černák, Lúčnica, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Kubala, Belince, Lucia Richnáková, Šúrovce

13 - Jozef Prešinský, Zdenko Šimko, Ján Šimun, Viera Lauková, Miro Račko, Pavol Krajčo, Ľudovít Konečný, Michal Garay, Daniel Čerman, Miro Raček, Nitra, Jozef Masár, Peter Čepček, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Tibor Széker, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Šaľa, Pavol Danko, Erik Valent, T. Mlyňany, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Anton Majdiak, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kollár, Peter Vranský, Boris Lacika, Zbehy, Erik Šimák, Ičko Čapkovič, Mário Čurgali, D. Krškany, Peter Sládeček, Jaroslav Teplanský, Jakub Kováčik, Marián Valla, V. Zálužie, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Zara Čekey, Pohranice, Ladislav Németh, Miroslav Šiller, Golianovo, Sára Selecká, František Kóša, Branč, Roman Fazekaš, Podhorany, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Kristián Švec, Ján Štepiansky, Hostie, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Svitač, Telince, Michal Čery, Jelenec, Marián Labai, Mankovce

12 - Ján Kuchtiak, Júlia Urbanová, Anita Vallová, Dominik Bartakovič, Ľudovít Kováč, Martin Krajčír, Dajana Borovská, Jožko Moder, Nitra, František Kunkel, Ján Školník, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Jozef Kučera, Jozef Lenčéš, Šaľa, Fero Libay, Marcel Hajaš, D. Krškany, Oskar Bíro, Čakajovce, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Martina Segíňová, Sľažany, Milan Kukučka, Žitavany, Tomáš Nagy, Ladice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Václav Magáth, Podhorany, Marek Viskup, Rumanová, Viera Bradáčová, Jozef Bradáč, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Lukáš Mesároš, Lehota, Ján Jacsa, Žihárec, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Tomáš Klobučník, Lúčnica, Ján Golha, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Gajdacs, Michal n./O.

11 - Viliam Halla ml., Stanislav Habáň, František Piška, Nitra, Peter Struk, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Stanislav Skačan, Ľuboš Plevka, Pavel Mihálik, Šaľa, Slavomír Tóth, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Miroslav Močol, Hlohovec, Milan Srnka, Čeľadice, Štefan Finta, Andrej Maťo ml., Jarok, Štefan Valovič, Peter Korec, Rišňovce, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Kornel Gál, Žirany, Helena Kozlíková, Ivan Bradáč, Ján Civáň, Golianovo, Jozef Török, Pata, Sylvia Švecová, Hostie, Matúš Vajzer, Báb, Dušan Irsák, Sereď, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany

10 - Nina Mičíková, Ivan Eliaš, Karol Ryba, František Dedič, Lenka Königová, Ľuboš Šindler, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Anna Pauková, Štefan Petrovič, Zl. Moravce, Martina Baková, Ján Tvrdý, Jozef Hoppan, Vráble, Roman Uher, Zuzana Ürge, František Szpevár, Šaľa, Richard Konopásek, Filip Marinov, Rumanová, Peter Bodi Jamrich, Klasov, Roman Bilický, Preseľany, Roman Cina, Neverice, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Kovács, Neded, Juraj Német, D. Lefantovce, Anna Ráczová, Modrany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Stanislav Majerčík, Golianovo, Jaroslav Petko, Piešťany

9 - Jozef Kóša, Tomáš Levčík, Peter Cúcor, Nitra, Peter Juhász, Kolíňany, Marek Kutak, Lehota, Patrícia Šranková, Vráble, Tibor Karabinoš, Golianovo, Milan Božik, Báb

8 - Ivan Minárik, Ladislav Skalický, Bohuslav Bene, Nitra, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Miroslav Úradniček, Pata, Tibor Pittich, Šaľa, Emil Rusnák, Beladice, Silvester Lenčéš, Močenok

7 - Pavel Radocha, Modrany, Jozef Brath, Marian Barta, Nitra, Marek Fábry, Šurianky, Juraj Jánošík, Rišňovce, Peter Matulník, Nové Sady, Ladislav Varga, Topoľnica, Roland Babulic, Lukáčovce, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Duchoň, Golianovo, Erik Fazekaš, Ladice, Jaromír Slíž, Beladice

6 - Zdenek Gombík, Igor Kotora, Lukáš Mála, Ján Hudec, Nitra, Miroslav Mihalička, Velčice, Peter Pukan, Čeľadice, Alojz Jenis, Jozef Pecho, Žitavany, Michaela Ďurišková, Šurianky, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Dezider Lenčéš, Filip Šmátrala, Sereď, Aďka Vöröšová, Rumanová

5 - Ľubica Homolová, Jozef Prešinský, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Mária Pagáčová, Ivanka, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Tibor Panyik, Matúškovo, Slavo Kališ, Šaľa, Jozef Chudý, Rumanová, Ľudovít Desat, Podhorany

4 - Nela Holtáková, Marianna Letková, Martina Magdolenová, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Michal Hitka, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Attila Sonlajtner, Žirany, Július Oláh, Matúškovo, Matúš Sliška, Šurianky

3 - Iveta Matejová, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Trungel, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Marián Varga, Sľažany, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce

2 - Peter Lajda, Ivanka

V 3. kole piati tipujúci uhádli všetkých 10 zápasov: Jozef Nikodem, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Miroslav Fábry, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajšom vydaní MY novín.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Nitra lanári Vestenického 1 255
  2. Lantoši sníva o tom, že s Nitrou získa titul 1 056
  3. Fotogaléria z kvalifikácie PP Invest Cupu Foto 696
  4. Veľká fotogaléria: Pohár firmy TIBI Foto 623
  5. Chorobnosť výrazne stúpla, objavil sa aj prípad nebezpečného ochorenia SARI 478
  6. V jazere plávalo rekordných 304 otužilcov! Medzi nimi aj maskot Corgi 442
  7. FC ViOn získal hotového útočníka 438
  8. Učiteľka Lucia, ktorá zomrela na svahu, učila na nitrianskej škole 344
  9. Prvý prípravný zápas rozhodol dorastenec (+FOTO) 316
  10. Súkromný plot stojí naďalej v mestskom parku bez povolenia Foto 193

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitra lanári Vestenického

Celý prvý týždeň odtrénovali futbalisti Nitry na hlavnom štadíóne, nie na umelej tráve.

Lantoši sníva o tom, že s Nitrou získa titul

Pod Zobor prichádza bronzový medailista z majstrovstiev sveta v kategórii do 20 rokov.

Fotogaléria z kvalifikácie PP Invest Cupu

V nedeľu sa v mestskej hale rozbehol najväčší dorastenecký turnaj na Slovensku, osemnásť tímov hralo kvalifikáciu na hlavný hrací deň PP Invest Cupu.

Veľká fotogaléria: Pohár firmy TIBI

Futbalová rodina zo šalianskeho regiónu sa stretla v sobotu v mestskej športovej hale. Pozrite si 104 fotografií z veľkého turnaja.

Chorobnosť výrazne stúpla, objavil sa aj prípad nebezpečného ochorenia SARI

Ochorenie SARI sa potvrdilo u 64-ročnej ženy z okresu Nové Zámky. V januári 2017 sa v kraji objavilo až šesť prípadov SARI, tento rok ide zatiaľ o prvý prípad.

Blízke regióny

Osudný stĺp už obalili ochranným matracom

Učiteľku, ktorá 6. januára zomrela na svahu, pripomína improvizované pietne miesto na ZŠ na ulici Gábora Bethlena. Rozlúčili sa s ňou 12. januára v novozámockom krematóriu.

Autobus narazil do plotu, tesne minul plynovú prípojku

Situácia na cestách je problematická, evidujú už viacero nehôd. Na Ustianskej ulici na Kopánke dostal šmyk autobus a narazil do plotu rodinného domu.

V areáli nemocnice zomrela bezdomovkyňa

Ženu našli pred treťou hodinou ráno na schodisku vedúcemu na Kožné oddelenie v zadnej časti areálu.

Postrach Dunajskej Stredy dostal za dve surové vraždy doživotie

Na Slovensku pribudol ďalší odsúdený na doživotie, podľa súdu by na jeho nápravu trest odňatia slobody v dĺžke do 25 rokov nestačil.

FOTO: Havaroval pod vplyvom alkoholu

Auto zišlo z cesty a niekoľkokrát sa prevrátilo.

Všetky správy

Zomrela Dolores O'Riordan, speváčka z kapely Cranberries

Speváčka zomrela náhle, vo veku 46 rokov.

Pracoval na ropnej plošine. Tie peniaze nie sú zadarmo

Z každej strany sa sypú príbehy mladých ľudí, ktorí sú ochotní vzdať sa všetkého, aby zistili, či vedia svoje najväčšie túžby premeniť na skutočnosť. Slovák Andrej Tichý tak urobil v čase, keď to ešte ani zďaleka nebolo trendom.

Dobré ráno: Česi si dovolili, čo si u nás ani Fico netrúfol

Ako prebiehajú české prezidentské voľby.

Messi búra mýty. Väčšinou sa prechádza a šprintuje iba percento zápasu

Messi dal 366. gól v La Lige a prekonal rekord Gerda Müllera v počte gólov v jednej z piatich elitných európskych súťaží.

Vodič po naháňačke zaútočil autom na hliadku, policajti muža postrelili

Polícia zistila, že vodič šoféroval bez vodičského preukazu.