Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Víťazom 5. kola je opäť Daniel Tasáry, ktorý uhádol 9 zápasov. Pivo vyhral druhýkrát za päť jesenných kôl! Poradie na čele: 35 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Daniel Tasáry, Nitra, atď.

Kartón piva Corgoň vo 4. kole vyhral Emanuel Maňúch zo Žirian. Prišiel poň jeho dedko Viliam Maňúch. (Zdroj: ki)

Správne tipy 5. kola

Trnava - FC Nitra 2:1 1
Senica - FC ViOn 0:1 2
Vydrany - Čeľadice 3:1 1
Zbehy - Alekšince 1:1 X
Výč.-Opatovce - V. Zálužie 2:3 2
Golianovo - D. Obdokovce 1:3 2
Hájske - Nové Sady 3:2 1
Babindol - Branč 0:2 2
Obyce - Hosťovce 4:0 1
Diakovce - Selice 0:0 X

Poradie po 5. kole

35 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Daniel Tasáry, Nitra

34 - Henrich Richter, Bratislava, Ernest Szombath, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky

33 - Ján Slíž, Beladice, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Albert Lauro, Čeľadice, Ľuboš Lacina, Svatoplukovo, Albín Tóth, Čakajovce, Dušan Letko, Nitra, Miloš Remenár, Sereď

32 - Miroslav Fábry, Juraj Urban, Miroslav Lieskovský, Nitra, Bohuš Konopásek, Rumanová, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Miroslav Brezina, Šaľa, Dušan Vnučko, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Arpád Balogh, Kolárovo, Ján Árgyusi, Neded, Radoslav Henček ml., Branč, František Lörinc, Lúčnica

31 - Ladislav Nosian, Vladimír Kompas, František Bojda, Mária Königová, Pavel König, Ivan Lauko, Dominik Slamka, Nitra, Peter Hipp, Jozef Danada, Šaľa, Marek Paukov, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Deák, Sľažany, Miloš Majdiak, Močenok, Ladislav Szekelyi, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, František Maťo, D. Obdokovce, František Laczko, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Mário Slezák, Lukáčovce, Marián Koreň, Čeľadice

30 - Július Michalička, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Ľubica Tasáryová, Ľuboš Baranec, Lenka Sýkorová, Ľubomír Turňa, Nitra, Peter Palka, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Patrik Benček, Jozef Virág, Zl. Moravce, Imrich Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marián Mateička, Behynce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, František Margetin, Rišňovce, Juraj Bárek, Sandra Gálová, Žirany, Gabriel Šuba, Čechynce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Filip Dobiáš, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Dušan Petrovič, Obyce, Michaela Žemberová, Nové Sady, Ivan Kozár, D. Krškany, Vincent Hunka, Lužianky, Imrich Hrdlica, Báb, Michaela Benköová, Močenok, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Peter Vrábel, Križovany, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Oslanec, Vráble, Pavol Králik, Zbehy

29 - Igor Drotár, Jozef Ehrenhold, Mária Sýkorová, Ľudovít Laca, Boris Grežo, Nitra, Milan Lazan, Dezider Vanko, Šaľa, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Jozef Búcora, Šurianky, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Janka Tóthová, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Milan Búcora, Nové Sady, Katarína Vlčeková, Ivan Tóth, Róbert Lipecký, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Pauk, Rumanová, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Repa, Prílepy, Štefan Fiala, František Kóša, Branč, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Margita Pánisová, Martin Tesár, D. Krškany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Németh, Vráble

28 - Stano Gábor, Ľudovít Černek, Rado Vágai, Jozef Nemeš st., Peter Plandora, Ján Kmeťo, Pavel Hrnčár, René Matyó, Alexander Jurík, Peter Kardoš, Patrik Andrášik, René Daniš, František Juhás, Nitra, Jakub Vojtek, Jeremiáš Vnuk, Miroslav Vojtek „Ara“, Jozef Zima, František Prešinský, Vráble, Gabriel Miškovič, Peter Zeleňák, Peter Gomboš, Roman Sýkora, Šaľa, Jozef Paukov, Patrik Londák, Zl. Moravce, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Stanislav Debnár, Ján Babčan, Zbehy, Matúš Jančo, Jelenec, Marek Fiantok, Ladice, Juraj Segíň, Sľažany, Miloš Kukučka, Erik Barát, Žitavany, Anna Duczová, Gabriel Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter König, Ivanka, Juraj Holták, Matej Letko, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Anton Viskup, Pusté Sady, Peter Vrabec, Dominik Greguš, Lukáš Bíro, Daniel Ivančík, Čakajovce, Alex Lovaš, H. Saliby, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Milan Fridrich, Alexander Mikláš, Rumanová, Ján Weselowski, Hlohovec, Ivan Ďurický, Branč, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Macháč, Ján Jambor, Rišňovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Ľubomír Mikula, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Štefek, Čeľadice, Jaroslav Lazor, Báb, Dávid Slíž, Dolná Streda, Magda Čmaradová, Róbert Stareček ml., Sereď, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

27 - Jaroslav Belan, Daniel Mičík, Vladimír Nemšovský, Marián Grman, Miloš Segéň, Lenka Škoblová, Richard Vnučko, Štefan Duchoň, Roman Hradecký, Michal Kucharovič, Ján Doboš, Richard Magušin, Miro Raček, Nitra, Ladislav Molnár, Jozef Pec, Marián Titka, Juraj Csirik, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Andrejka Božiková, Zl. Moravce, Jozef Nikodem, Jozef Záhorský, Rišňovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Straňák, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Roman Vrábel, Vladimír Tasáry, Mária Kajabová, Roman Obložinský, Ivanka, František Švihorík, Pusté Sady, Milan Lukáč, Ludanice, Tibor Rakoncza, György Jakubecz, H. Saliby, František Novák, Tešedíkovo, Štefan Ivanič st., Andrej Hudec, Čeľadice, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Balko, D. Štitáre, Lukáš Kondela, Babindol, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Kubáň, Alekšince, Viktor Balko, Lužianky, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Šlosár, Golianovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Martin Földeši, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Šercel, Váhovce, Andrej Švihorík, Báb, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Róbert Jánošík, D. Krškany, Boris Boďo, Tajná

26 - Mário Macháč, Štefan Matesko, Jaroslav Andrášik, Milan Púčik, Ľuboš Mičík, Slavomír Kotrla, Anton Bulla, Peter Solčianský, Miloš Sýkora, Stanislav Billik, Michal Lauko, Nitra, Július Miškovič, Jozef Karlubík, Štefan Hipp, Miroslav Šiška, Róbert Ščepka, Šaľa, Ján Gažo ml., Peter Nagy, Juraj Vojtek, Gabriela Szökeová, Vráble, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Tibor Šmitala, Čab, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Šabo, Marián Bachrony, Štefan Mravík, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Bernardína Jobková, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Páleník, Prílepy, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tomáš Minarovič, Robo Lešš jr., Močenok, Matúš Čičo, Ivanka, Erik Candrák, Alekšince, Milan Greguš, Zbehy, František Čaniga, Dražovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Viliam Moravčík, Kajal, Miroslav Szlamka, Váhovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Sliška, Šurianky, Ján Gál, Žirany, Štefan Tóth, Klasov, Július Szarka, Topoľnica, Dalibor Bradáč, Golianovo, Vladimír Miškolci, Lehota, Juraj Valla, V. Zálužie, Daniel Lörincz, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vlado Matušica, Hájske, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Anton Bábik, Rumanová, Jozef Vodný, Babindol, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Miroslav Bédi, Lúčnica

25 - Marián Benca, Milan Petráš, Pavol Vörös, Ivanko Magdolen, Milan Hajaš, Marek Husivarga, Erich Schober, Štefan Dekány, Jozef Hudec st., Vlado Sásik, Milan Borovský, Milan Ružička, Jarmila Saidová, Dionýz Pecháček, František Benc, Ján Bernát, Pavol Ďurina, Július Petrík, Nitra, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Anton Kazáň, Alexander Repta, Branč, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Homola, Hosťovce, Dušan Gašparík, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Štefan Varga, Topoľnica, Gašpar Gál, Žirany, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce, Tomáš Čičo, Jozef Kuzmický, Miroslav Bystrický, Peter Vašek, Pavol Pagáč, Ivanka, Dušan Podhradský, Mário Pánis, Marcel Pánis, D. Krškany, Jaro Fuska, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Peter Sládeček, Marián Valla, V. Zálužie, Jaroslav Viskup, Rumanová, Tibor Horváth, Komjatice, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Imrich Drozdák, Babindol, Kristián Varga, Tešedíkovo, Pavol Uher, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ondrej Hupka, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Kúdela, Pavol Török, V. Dolina, Zoltán Jancso, Vlčany, Andrej Vereš, Golianovo, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Lipovský, Báb, Vojtech Borka, Trstice, Ján Hegyi, Jelka, Milan Roško, Dyčka, Jozef Králik, T. Mlyňany

24 - Vladimír Papp, Vladimír Galas, Erik Viskup, Viera Lauková, Jozef Nosian, Peter Benca, Pavel Buš, Ladislav Pindeš, Juraj Náhlovský, Vlado Krajčovič, Nitra, Stanislav Skačan, Róbert Sedlák, Peter Jobbágy, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Ján Szöcs, Pavel Mihálik, Šaľa, Eva Lahučká, Tibor Széker, Irena Peťková, Zl. Moravce, Lukáš Félis, Renáta Bajneková, Radek Kováčik, Vráble, Ján Ligač, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Oskar Bíro, Čakajovce, Peter Tuhý, Machulince, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vladimír Kováč, Lovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ján Félis, Žitavany, Tomáš Lenický, Gabriel Lešš, Monika Pápayová, Peter Odráška, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Marián Nemeš, Marián Chobot, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Erik Valent, T. Mlyňany, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Žilák, Žihárec, Milan Fúska, Branč, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Civáň, Golianovo, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jana Gálová, Žirany, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Dušan Bogár, Galanta, Lukáš Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Peter Černák, Tomáš Klobučník, Pavol Patkolo, Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Juraj Šranko, Babindol, Stanislav Packa, Močenok, Michal Čery, Jelenec

23 - Jozef Prešinský, Jozef Drobec, Ján Kuchtiak, Marián Mičík, Ján Šimun, Júlia Kucharičová, Ľubomír Ballay, František Filo, Miro Račko, Janka Danková, Eduard Szabo, Monika Skalická, Peter Slezák, Jakub Bernát, Marianna Viskupová, Ladislav Piška, Jozef Kompas, Ernest Mako, El Nino Libay, Dajana Borovská, Nitra, Ivana Kunkelová, Pavel Bachan, Ľubomír Králik, Peter Rajnoha, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Viktor Csizmadia, Tibor Križovič ml., Jozef Sklenár, Miroslav Mokráš, Milan Bekéni, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Adam Bíro, Marek Vlček, Čakajovce, Filip Guzmický, Ivanka, Lukáš Bennár, Štefan Popelka, Hájske, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Tomáš Nagy, Ladislav Holečka, Ladice, Michaela Dobišová, Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ján Kozla, Žirany, Róbert Šimák, D. Krškany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Štefan Finta, Jarok, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Štefan Ambrus, Ján Jacsa, Žihárec, Boris Lacika, Zbehy, Tomáš Švec, Pohranice, Pavol Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Roman Fazekaš, Podhorany, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Török, V. Dolina, Peter Švec, Hostie, Ladislav Vass, Baloň, Dušan Irsák, Sereď, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica

22 - Mária Kóšová, Denisa Bakošová, Anita Vallová, Ján Hnilica, Dezider Zaujec, Ľudovít Konečný, Viliam Halla ml., Peter Krajčo, Michal Hunka, Dušan Novorolník, Nitra, Tatiana Mifková, František Szolik, Ladislav Héviz, Marián Móri, Šaľa, Fero Libay, Erik Šimák, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Hoppan, Jozef Žiačko, Vráble, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Marián Straňák, Ivan Tóth, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Václav Magáth, Podhorany, Ján Kollár, Zbehy, Marek Viskup, Rumanová, Andrej Repta, František Imre, Bartolomej Guľka, Branč, Peter Andódi, Dlhá n/V., Csaba Nagy, Žihárec, František Andraško, Jelenec, Gabriel Fazekaš, Árpád Fazekaš, Neded, František Chudý, Rišňovce, Miroslav Kozlík, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Štepiansky, Hostie, Pavel Kúsek, Žikava, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Michal Valášik, Hájske, Vladimír Kubala, Belince

21 - Jozef Gutai, Ľubomír Bartakovič, Andrej Kudamik, Patrik Studený, Miriama Ďurinová, František Hrnčiar st., Milan Vörös, Lenka Königová, Stanislav Habáň, Ľuboš Šindler, Nitra, Mário Drienovský, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Lenčéš, Ľuboš Plevka, Šaľa, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Bedeč, Alojz Jenis, Žitavany, Vladimír Szegény, Ladice, Slavomír Tóth, Michal Šoka, H. Kráľová, Anton Majdiak, Močenok, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Laci Takács, Dlhá n/V., Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Andrej Maťo, Jarok, Adam Nádaský, Lužianky, Miroslav Šiller, Táňa Šimková, Ľudmila Verešová, Viera Bradáčová, Golianovo, Štefan Török, Branč, Ľubomír Števanka, Preseľany, Matúš Vajzer, Báb, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Peter Lukáč, Lehota, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Peter Svitač, Telince, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Labai, Mankovce

20 - Nina Mičíková, Zdenko Šimko, František Grom, Júlia Urbanová, Karol Ryba, Pavol Krajčo, Michal Garay, Pavel Čvirik, Daniel Čerman, Slavomír Brna, Nitra, Marta Kunkelová, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Jozef Martiška, Dražovce, Roman Bilický, Preseľany, Otília Fúsková, Lužianky, Jozef Štefák, Rišňovce, Tibor Odráška, Šaľa, Mário Čurgali, D. Krškany, Kornel Gál, Žirany, Helena Kozlíková, Golianovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Kristián Švec, Sylvia Švecová, Hostie, Anna Ráczová, Modrany, Miroslav Vajzer, Vráble, Jaroslav Petko, Piešťany

19 - Štefan Bede, Dávid Said, Viliam Halla st., Nitra, Ján Školník, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Richard Konopásek, Rumanová, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Ladislav Németh, Stanislav Majerčík, Golianovo, Andrej Maťo ml., Jarok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Sára Selecká, Branč, Igor Tkáč, Sereď, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ján Golha, Vráble, František Szpevár, Šaľa, Peter Korec, Rišňovce

18 - František Dedič, Marianna Letková, Bohuslav Bene, Nitra, František Kunkel, Štefan Petrovič, Peter Struk, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Kovács, Neded, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Ivan Bradáč, Peter Duchoň, Golianovo, Lukáš Vajzer, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Filip Marinov, Rumanová

17 - Andrej Bednárik, Ivan Minárik, Ladislav Skalický, Ľubica Homolová, Jožko Moder, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miroslav Močol, Hlohovec, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Jozef Kučera, Šaľa, Pavel Radocha, Modrany, Jozef Gajdacs, Michal n./O., Jozef Pecho, Žitavany, Milan Božik, Báb, Lucia Richnáková, Šúrovce

16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Miroslav Mihalička, Velčice, Martina Segíňová, Sľažany, Ľudovít Kováč, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Patrícia Šranková, Vráble, Jozef Bradáč, Golianovo, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Slavo Kališ, Šaľa, Erik Fazekaš, Ladice

15 - Róbert Maťo, Peter Cúcor, Ján Hudec, Nitra, Tibor Pittich, Zuzana Ürge, Šaľa, Juraj Német, D. Lefantovce, Marcel Hajaš, D. Krškany, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Matulník, Nové Sady, Roland Babulic, Lukáčovce, Július Oláh, Matúškovo

14 - Jozef Kóša, František Piška, Nitra, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Peter Bodi Jamrich, Klasov, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Ladislav Varga, Topoľnica, Filip Šmátrala, Sereď, Ľudovít Desat, Podhorany

13 - Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Peter Juhász, Kolíňany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit.

12 - Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Roman Uher, Šaľa, Tibor Karabinoš, Golianovo, Marián Varga, Sľažany, Matúš Sliška, Šurianky, Jaromír Slíž, Beladice

11 - Lena Kunkelová, Praha, Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Ján Civáň, Golianovo, Silvester Lenčéš, Močenok, Michal Hitka, Martin n./Ž., Lukáš Mála, Nitra, Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy, Miroslav Havetta ml., Lovce

10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Ladislav Nagy, Vráble, Ivan Eliaš, Marian Barta, Nitra, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Ivan Bileny, Rišňovce
9 - Tomáš Levčík, Bohuš Gombík, Nitra, Marek Kutak, Lehota
8 - Emil Rusnák, Beladice, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Attila Sonlajtner, Žirany
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Igor Kotora, Viktor Karabín, Nitra
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Chudý, Rumanová, Monika Krištofová, Čeľadice, Miroslav Sojka, Mankovce
4 - Nela Holtáková, Martina Magdolenová, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Marek Hlava, Praha
3 - Iveta Matejová, Eva Konečná, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Trungel, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota
2 - Peter Lajda, Ivanka
1 - Peter Orban, Golianovo
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

V 5. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafil ich iba Daniel Tasáry, ktorý tak opäť vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Naposledy sa mu to podarilo v 1. kole tejto jesennej tipovačky!

Osem bodov si pripísalo 13 tipujúcich: Jozef Plesnivý, Ivan Lauko, Alexander Repta, Jozef Šidó, František Laczko, Jozef Karlubík, Peter Gomboš, Jeremiáš Vnuk, Jozef Török, Miloš Remenár, Peter Vrábel, Ladislav Németh, Pavel Mihálik.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú Foto 4 906
  2. V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur 4 524
  3. Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO) 1 641
  4. Moravce sú bez vody. Údajne pre výstavbu kruhovej križovatky 1 575
  5. Na Pohári primátora bude desať tímov 402
  6. Ľudia sú pobúrení, so zastavaním parkoviska na nábreží nesúhlasia Foto 395
  7. V piatok do Rumanovej 265
  8. Zo stávkovej kancelárie si vzal lup 750 eur 265
  9. Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole 219
  10. Galantu si podmanili prípravkári z Nitry 199

Najčítanejšie správy

Nitra

Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú

Hlasovalo vyše tritisíc ľudí. Anglický názov skončil na poslednom mieste.

V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur

Fakultná nemocnica Nitra podľa hovorkyne rozhodnutie akceptuje a pokutu zaplatí.

Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO)

Dorastenci Nitry žijú v európskej rozprávke! Vyradili už majstrov Macedónska aj Bieloruska, Liga majstrov im bude pokračovať vo februári.

Moravce sú bez vody. Údajne pre výstavbu kruhovej križovatky

Radnica o výpadkoch dodávky vody nevedela. Situáciu preverila a podľa nej s výstavbou pred mestským úradom nesúvisí.

Na Pohári primátora bude desať tímov

Elitný halový turnaj už pozná svoje obsadenie aj zloženie základných skupín.

Blízke regióny

Parkovanie zadarmo vrátilo autá späť, nespokojní sú pacienti i lekári

Spoplatnené parkovanie v areáli nemocnice malo regulovať dopravu a v neposlednom rade priniesť aj nejaké peniaze do rozpočtu. Už niekoľko mesiacov sa za vstup neplatí, čo sa okamžite prejavilo v zhustenej premávke.

Dávajte si pozor, epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Na psychiatrii v Trnave už majú Vianoce. Pozrite, čo dokážu pacienti

Ručne vyrobené predmety si kupujú lekári, pacienti, ich rodinní príslušníci či známi.

Želiezovce: Na 20. ročníku Ondrejského jarmoku bude 180 predajcov

Jarmok sa uskutoční od štvrtka 23. novembra do soboty 25. novembra.

Všetky správy

Analytici ukázali mapu diaľnic. Pozrite si, v akom stave je naozaj výstavba

Štát chce diaľnicu D1 do Košíc dokončiť v roku 2026. Problém s dokončením je na úseku medzi Turanmi a Hubovou.

Slovensko ničí lowcostová mentalita. Kedy s tým niečo urobíme?

Atmosféra nedôstojných príjmov a života nás ničí, z nej pramenia spoločenské nedorozumenia.

Jeremy Renner pre SME: Ako Johnny Depp neskončím, víno za päťtisíc mi musíte kúpiť vy

Hviezdny herec prišiel na rozhovor, aj keď mal obe ruky zlomené.

Vedec, ktorý vyvíja palivá: Motory majú problémy, aké sme roky nevideli

Benzíny a nafty sa musia vyvíjať s motormi, hovorí Andreas Schäfer.

Danko v dume dvoril Rusom, teraz, keď prekrúcajú ´68, mlčí

Danko je absolútne mimo reality, ohodnotil proruský sentiment šéfa slovenského parlamentu politológ Grigorij Mesežnikov.

Kam vyraziť