Piatok, 17. august, 2018 | Meniny má Milica

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Rátalo sa osem zápasov. Piati čitatelia uhádli sedem z nich. Poradie na čele: 40 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Daniel Tasáry, Nitra, atď.

V šiestom kole budeme majiteľa kartónu piva Corgoň žrebovať z pätice tipujúcich. (Zdroj: ki)

Správne tipy 6. kola

FC ViOn - Dun. Streda 2:3 2
Bánovce - FC Nitra jun. 2:1 1
Beluša - ViOn B Vráble -
Čeľadice - Šurany -
Močenok - Rumanová -
Lužianky - Klasov 3:1 1
H. Lefantovce - Cabaj-Čápor 0:2 2
Lúčnica - Babindol 2:0 1
ViOn D/Hostie - Obyce 0:2 2
Veľké Úľany - Žihárec 3:5 2
Rátal sa rezervný zápas:
Nevidzany B - Ladice 1:1 X

Poradie po 6. kole

40 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Daniel Tasáry, Nitra

39 - Albín Tóth, Čakajovce

38 - Henrich Richter, Bratislava, Bohuš Konopásek, Rumanová, Arpád Balogh, Kolárovo

Článok pokračuje pod video reklamou

37 - František Bojda, Ernest Szombath, Miroslav Lieskovský, Dušan Letko, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Albert Lauro, Čeľadice, Ľuboš Lacina, Svatoplukovo, Miroslav Piovarči, Lužianky, Miloš Remenár, Sereď

36 - Miloš Majdiak, Michaela Benköová, Močenok, Miroslav Fábry, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Dušan Vnučko, D. Krškany

35 - Pavel König, Juraj Urban, Ľudovít Laca, Nitra, Peter Hipp, Miroslav Brezina, Jozef Danada, Šaľa, Marek Paukov, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Deák, Sľažany, Filip Dobiáš, Marián Koreň, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Michaela Žemberová, Nové Sady, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Peter Zahnaš, Lužianky, Ján Árgyusi, Neded, Miroslav Oslanec, Vráble

34 - Ladislav Nosian, Vladimír Kompas, Mária Königová, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Ivan Lauko, Ľubica Tasáryová, Lenka Sýkorová, Dominik Slamka, Ján Bernát, Nitra, Milan Lazan, Gabriel Miškovič, Dezider Vanko, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Juraj Holták, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Búcora, Nové Sady, Vincent Komačka, Topoľčany, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Roman Margetin, Rišňovce, Róbert Lipecký, Čakajovce, Vincent Hunka, Lužianky, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Juraj Kadlieček, Dražovce, Imrich Hrdlica, Báb, Emanuel Maňúch, Sandra Gálová, Žirany, Mário Slezák, Lukáčovce, Radoslav Henček ml., Branč, František Lörinc, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Zima, Vráble

33 - Július Michalička, Jozef Nemeš st., Igor Drotár, Mária Sýkorová, Nitra, Patrik Benček, Patrik Londák, Jozef Virág, Zl. Moravce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Búcora, Šurianky, Imrich Guzmický, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, František Margetin, Rišňovce, Katarína Vlčeková, Lukáš Bíro, Čakajovce, František Novák, František Laczko, Tešedíkovo, Juraj Bárek, Jozef Gál, Žirany, Jozef Filo, Mojmírovce, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Peter Zeleňák, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Ivan Kozár, Martin Tesár, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Andrej Švihorík, Báb, Emil Dubec, Žikava, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Peter Vrábel, Križovany, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Ladislav Németh, Vráble, Pavol Králik, Zbehy

32 - Vladimír Nemšovský, Marián Grman, Rado Vágai, Ľuboš Baranec, Alexander Jurík, Ľubomír Turňa, Patrik Andrášik, René Daniš, František Juhás, Boris Grežo, Miro Raček, Nitra, Štefan Hipp, Juraj Csirik, Roman Sýkora, Šaľa, Ján Gažo ml., Vráble, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Nikodem, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Debnár, Ján Babčan, Zbehy, Jozef Kukliš, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Ľubomír Straňák, Janka Tóthová, Anna Duczová, H. Kráľová, Ladislav Szekelyi, Štefan Fiala, František Kóša, Branč, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Lukáč, Ludanice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Daniel Jamrich, Rudolf Macho, Kolíňany, Marián Pauk, Rumanová, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Ivanka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Matej Letko, D. Krškany, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Šercel, Váhovce, Dušan Švehla, Magda Čmaradová, Róbert Stareček ml., Sereď

31 - Mário Macháč, Štefan Matesko, Daniel Mičík, Stano Gábor, Ľudovít Černek, Richard Vnučko, Štefan Duchoň, Peter Plandora, Pavel Hrnčár, René Matyó, Peter Kardoš, Miloš Sýkora, Nitra, Jakub Vojtek, Jeremiáš Vnuk, Ľuboš Modzga „Šuker“, Miroslav Vojtek „Ara“, Miroslav Kováč, Gabriela Szökeová, Vráble, Andrejka Božiková, Ema Benčeková, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Ladislav Molnár, Róbert Ščepka, Šaľa, Marek Fiantok, Ladice, Juraj Segíň, Sľažany, Miloš Kukučka, Pavel Babiak, Erik Barát, Žitavany, Štefan Peťovský, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Anton Viskup, Pusté Sady, Alex Lovaš, György Jakubecz, H. Saliby, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Dominik Greguš, Daniel Ivančík, Čakajovce, Milan Fridrich, Alexander Mikláš, Rumanová, Ján Weselowski, Hlohovec, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Repa, Prílepy, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Kajabová, Ivanka, Ivan Bakyta, Jarok, Július Szarka, Topoľnica, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Štefek, Čeľadice, Michal Belan, Svätoplukovo, Daniel Lörincz, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Dávid Slíž, Dolná Streda

30 - Jaroslav Belan, Milan Púčik, Erich Schober, Lenka Škoblová, Ján Kmeťo, Jozef Ehrenhold, Anton Bulla, Ján Doboš, Richard Magušin, Stanislav Billik, Michal Lauko, Nitra, Július Miškovič, Marián Titka, Miroslav Šiška, Peter Gomboš, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Juraj Minárik, Obyce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, František Švihorík, Pusté Sady, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Matúš Čičo, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Ivan Kupec, Čakajovce, František Čaniga, Dražovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Alexander Repta, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Horňák, Peter Macháč, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Viliam Moravčík, Kajal, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Viktor Balko, Lužianky, Robo Lešš jr., Močenok, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Valla, V. Zálužie, Martin Földeši, Sereď, Vlado Matušica, Hájske, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Anton Bábik, Rumanová, František Prešinský, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

29 - Lukáš Valent, Hosťovce, Vladimír Papp, Pavol Vörös, Ľuboš Mičík, Miloš Segéň, Slavomír Kotrla, Roman Hradecký, Michal Kucharovič, Milan Ružička, Marianna Viskupová, Jozef Kompas, Július Petrík, Nitra, Jozef Pec, Jozef Karlubík, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Šaľa, Viliam Félis, Peter Nagy, Juraj Vojtek, Vráble, Ľubomír Novota, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Adam Bíro, Ján Bíro, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Šabo, Ján Félis, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Miro Senneš, Miroslav Mrázik, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab, Roman Vrábel, Pavol Pagáč, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, Milan Greguš, Jaro Fuska, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Lukáš Kondela, Babindol, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Szlamka, Váhovce, František Imre, Branč, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Štefan Šlosár, Andrej Vereš, Golianovo, Alexander Kobza, Čechynce, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Jozef Labuda, Solčany, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Jánošík, D. Krškany, Tomáš Klobučník, Miroslav Bédi, Lúčnica, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Michal Čery, Jelenec

28 - Marián Benca, Jaroslav Andrášik, Ivanko Magdolen, Štefan Dekány, Jakub Bernát, Jarmila Saidová, František Benc, Peter Solčianský, Pavol Ďurina, Nitra, Róbert Sedlák, Peter Jobbágy, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Marián Zlatňanský, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Hudec, Lužianky, Oskar Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Anton Kazáň, Branč, Marián Bachrony, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Jozef Homola, Hosťovce, Štefan Páleník, Prílepy, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabriel Lešš, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Imrich Struhár, Vráble, Gašpar Gál, Ján Gál, Žirany, Erik Candrák, Alekšince, Marián Balko, D. Štitáre, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Pecho, Beladice, Jaroslav Viskup, Rumanová, Tibor Glovenský, Košúty, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Bystrický, Ivanka, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jaroslav Skačan, Žihárec, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Sliška, Šurianky, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Kúdela, Pavol Török, V. Dolina, Štefan Dubnička, Váhovce, Zoltán Jancso, Vlčany, Peter Civáň, Golianovo, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Jakub Kováčik, Marián Valla, V. Zálužie, Jana Fazekašová, Podhorany, Ján Lipovský, Báb, Vojtech Borka, Trstice, Dušan Bogár, Galanta, Štefan Popelka, Hájske, Mária Mesárošová, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Vodný, Babindol, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Králik, T. Mlyňany

27 - Vladimír Galas, Milan Petráš, Jozef Drobec, Marián Mičík, Marek Husivarga, Ľubomír Ballay, Anita Vallová, Peter Benca, Pavel Buš, Vlado Sásik, Janka Danková, Monika Skalická, Ladislav Pindeš, Viliam Halla ml., Dionýz Pecháček, Michal Hunka, Ladislav Piška, Vlado Krajčovič, Nitra, Jozef Sklenár, Stanislav Skačan, Miroslav Mokráš, Pavol Uher, Šaľa, Peter Rajnoha, Tibor Széker, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Jozef Andel, Radek Kováčik, Vráble, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Bohuš Baják, Lužianky, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Lukáš Bennár, Hájske, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lukáš Gajdoš, Žitavany, Monika Pápayová, Peter Odráška, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Erik Valent, T. Mlyňany, Imrich Drozdák, Juraj Šranko, Babindol, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Ján Jacsa, Žihárec, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ondrej Hupka, Čakajovce, Pavol Bradáč, Július Bradáč, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Vlado Jánošík, D. Krškany, Dušan Irsák, Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Mária Marušincová, Veľký Cetín

26 - Ján Kuchtiak, Andrej Kudamik, Erik Viskup, Ján Šimun, Júlia Kucharičová, Mária Kóšová, Viera Lauková, Jozef Nosian, Miro Račko, Jozef Hudec st., Ľudovít Konečný, Eduard Szabo, Milan Borovský, Peter Slezák, Peter Krajčo, Ernest Mako, Dajana Borovská, Nitra, Viktor Csizmadia, František Szolik, Ján Szöcs, Šaľa, Lukáš Félis, Renáta Bajneková, Vráble, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Pavel Bachan, Irena Peťková, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Marián Straňák, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Michal Hájnik, Pusté Sady, Marek Vlček, Čakajovce, Tomáš Čičo, Ivanka, Ján Kozla, Jana Gálová, Žirany, Václav Magáth, Podhorany, Ján Kollár, Zbehy, Mário Pánis, D. Krškany, Marek Tigyi, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Jozef Balla, Veľký Lapáš, Miroslav Kozlík, Golianovo, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, Peter Török, V. Dolina, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Peter Švec, Hostie, Matúš Vajzer, Báb, Pavol Patkolo, Lúčnica, Jozef Rehuš, Rišňovce

25 - Milan Hajaš, František Filo, Dezider Zaujec, Pavol Krajčo, Juraj Náhlovský, Dušan Novorolník, El Nino Libay, Milan Vörös, Ľuboš Šindler, Nitra, Tibor Odráška, Ladislav Héviz, Marián Móri, Šaľa, Ľubomír Králik, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Jozef Hoppan, Jozef Žiačko, Vráble, Michal Bedeč, Žitavany, Tomáš Lenický, Ivan Tóth, H. Kráľová, Anton Majdiak, Močenok, Erik Šimák, D. Krškany, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marek Viskup, Rumanová, Andrej Repta, Milan Fúska, Bartolomej Guľka, Branč, Štefan Finta, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Vranský, Boris Lacika, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Adam Nádaský, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Táňa Šimková, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ladislav Holečka, Ladice, Ladislav Vass, Baloň, Peter Černák, Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Peter Svitač, Telince, Vladimír Kubala, Belince

24 - Jozef Gutai, Jozef Prešinský, Júlia Urbanová, Denisa Bakošová, Ján Hnilica, Miriama Ďurinová, František Hrnčiar st., Nitra, Ivana Kunkelová, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Tatiana Mifková, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tomáš Nagy, Ladice, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Miroslav Močol, Hlohovec, Ján Šantavý, Mojmírovce, Pavol Žilák, Žihárec, Fero Libay, Mário Čurgali, D. Krškany, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Tomáš Švec, Pohranice, Viera Bradáčová, Vladimír Chlpík, Stanislav Majerčík, Golianovo, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Török, Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Kristián Švec, Sylvia Švecová, Hostie, Peter Eliáš, Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka

23 - Nina Mičíková, Zdenko Šimko, František Grom, Štefan Bede, Patrik Studený, František Dedič, Lenka Königová, Slavomír Brna, Stanislav Habáň, Nitra, Mário Drienovský, Marta Kunkelová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Bodi, Zbehy, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Szegény, Ladice, Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Jozef Martiška, Dražovce, Alojz Jenis, Žitavany, Roman Bilický, Preseľany, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Šaľa, Otília Fúsková, Lužianky, Ladislav Németh, Miroslav Šiller, Peter Duchoň, Golianovo, Ladislav Babóti, Vlčany, František Chudý, Peter Korec, Rišňovce, Roman Fazekaš, Podhorany, Anna Ráczová, Modrany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Karin Vajzerová, Vráble, Jaroslav Petko, Piešťany

22 - Michal Garay, Daniel Čerman, Ľubica Homolová, Viliam Halla st., Marianna Letková, Bohuslav Bene, Nitra, Tibor Pittich, Ľuboš Plevka, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Milan Kukučka, Žitavany, Richard Konopásek, Rumanová, Jozef Štefák, Rišňovce, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Andrej Maťo ml., Jarok, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Árpád Fazekaš, Neded, Helena Kozlíková, Ivan Bradáč, Golianovo, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Sára Selecká, Branč, Pavel Kúsek, Žikava, Mária Látečková, Svätoplukovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ján Golha, Vráble, Michal Valášik, Hájske

21 - Ľubomír Bartakovič, Karol Ryba, Ladislav Skalický, Pavel Čvirik, Dávid Said, Nitra, Ján Školník, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Kornel Gál, Žirany, Marián Labai, Mankovce

20 - Ivan Minárik, Nitra, Štefan Petrovič, Peter Struk, Zl. Moravce, Tibor Kovács, Neded, Jozef Kučera, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Igor Tkáč, Sereď, Pavel Radocha, Modrany, Miroslav Vajzer, Patrícia Šranková, Vráble, Jozef Pecho, Žitavany, Milan Božik, Báb

19 - František Szpevár, Slavo Kališ, Šaľa, Martina Segíňová, Sľažany, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Ľudovít Kováč, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jozef Bradáč, Golianovo, Aďka Vöröšová, Rumanová

18 - František Kunkel, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Lukáš Vajzer, Vráble, Filip Marinov, Rumanová, Peter Matulník, Nové Sady, Roland Babulic, Lukáčovce, Ján Hudec, Nitra

17 - Andrej Bednárik, Peter Cúcor, Jožko Moder, Nitra, Miroslav Mihalička, Velčice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Német, D. Lefantovce, Marcel Hajaš, D. Krškany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Lucia Richnáková, Šúrovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Filip Šmátrala, Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Ľudovít Desat, Podhorany

16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Erik Fazekaš, Ladice

15 - Róbert Maťo, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Tibor Karabinoš, Golianovo, Silvester Lenčéš, Močenok, Matúš Sliška, Šurianky

14 - Ivan Eliaš, Jozef Kóša, František Piška, Lukáš Mála, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov, Ján Civáň, Golianovo, Ladislav Nagy, Vráble, Miroslav Havetta ml., Lovce

13 - Peter Juhász, Kolíňany, Marian Barta, Nitra

12 - Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Bohuš Gombík, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marián Varga, Sľažany, Michal Hitka, Martin n./Ž., Attila Sonlajtner, Žirany, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Bileny, Rišňovce

11 - Lena Kunkelová, Praha, Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy

10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Monika Krištofová, Čeľadice
8 - Emil Rusnák, Beladice
7 - Marek Fábry, Šurianky, Igor Kotora, Jozef Brath, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce
6 - Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Aladár Kmeť, Nitra, Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Marek Hlava, Praha
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Chudý, Rumanová, Miroslav Sojka, Mankovce, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo
4 - Nela Holtáková, Martina Magdolenová, Samo Slamka, Michal Borovský, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Peter Orban, Golianovo
3 - Iveta Matejová, Nitra, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Trungel, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa
2 - Peter Lajda, Ivanka, Peter Jamrich, Klasov, Margita Letková, Nitra
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

Maximom bolo 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich piati tipujúci: Milan Roman, Čab, Miroslav Močol, Hlohovec, Peter Andódi, Dlhá n/V., Tibor Pittich, Šaľa, Karol Blažovič, Lužianky.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  5. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  2. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  3. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  5. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Ochrana pred tropickou horúčavou
  8. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  10. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 18 301
  2. Vizuálny smog je problém 10 258
  3. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 6 292
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 3 216
  5. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 092
  6. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 2 875
  7. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 2 331
  8. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 2 278
  9. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 1 888
  10. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 1 827

Hlavné správy z MY Nitra

Veslár zo Šintavy deviaty na Majstrovstvách Európy

V Glasgowe bol Marek Režnák zo Šintavy jedným z dvojice reprezentantov Slovenska.

O primátorské kreslo sa bude uchádzať aj súčasný primátor Jozef Dvonč

Kandidatúru na post primátora Nitry zatiaľ oficiálne oznámili piati kandidáti.

Bývalý prvoligista sa dal na dráhu rozhodcu. Vydržal len rok

V najvyššej súťaži obliekal dres Nitry a Trnavy. Ako rozhodca to po roku zabalil. Odmávaš dobre, aj tak na teba nakričia, hovorí.

Získajte permanentku na futbal za predplatné

Predplaťte si týždenník MY Nitrianske noviny a čaká vás skvelý darček.

Medzinárodný turnaj žien Duslo Cup s novinkami

Jeden z najstarších hádzanárskych turnajov žien minimálne v bývalom Československu prinesie súboje šiestich tímov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Policajný kynológ radí: Čo robiť pri útoku psa

Ako sa brániť a aké varovné signály si všímať?

Skoro nad ránom zasiahlo Považie zemetrasenie

Ľuďom sa pred pol štvrtou triasli postele, aj okná. Škody hlásené zatiaľ nie sú.

AKTUÁLNE: Mŕtvy muž na opatovskom moste

Rušný záver dňa v centre Novohradu.

Najdlhšia obhliadka miesta činu, prepísala históriu polície

Polícia pracuje na skládke najmä v nočných hodinách.

Vybrali SME

Už ste čítali?