Nedeľa, 22. október, 2017 | Meniny má Sergej
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

V 7. kole sa rátalo 8 zápasov. Jedenásť čitateľov získalo sedem bodov. Poradie na čele: 44 - Albín Tóth, Čakajovce, Daniel Tasáry, Nitra, Arpád Balogh, Kolárovo, atď.

V 6. kole vyhral kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken Tibor Pittich zo Šale. (Zdroj: ki)

Správne tipy 7. kola

FC Nitra - Ružomberok 0:0 X
Galanta - Borčice 0:1 2
H. Kráľová - Lapáš -
Nevidzany - Alekšince -
Trstice - Lehnice 3:1 1
Horný Ohaj - D. Obdokovce 0:2 2
Klasov - ViOn C/Volkovce -
Golianovo - Vlčany 1:2 2
Cabaj-Čápor - Nové Sady 4:3 1
N. Hrnčiarovce - Vinodol 1:4 2
Rátal sa rezervný zápas:
Velčice - T. Mlyňany 3:3 X

Poradie po 7. kole

44 - Albín Tóth, Čakajovce, Daniel Tasáry, Nitra, Arpád Balogh, Kolárovo

43 - Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Henrich Richter, Bratislava, Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Bohuš Konopásek, Rumanová

42 - František Bojda, Ernest Szombath, Dušan Letko, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Ján Árgyusi, Neded

41 - Miroslav Lieskovský, Dominik Slamka, Nitra, Peter Hipp, Miroslav Brezina, Šaľa, Miloš Majdiak, Močenok, Dušan Vnučko, D. Krškany, Miloš Remenár, Sereď

40 - Miroslav Fábry, Ľudovít Laca, Nitra, Albert Lauro, Filip Dobiáš, Čeľadice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Róbert Lipecký, Čakajovce, Dušan Petrovič, Obyce, Michaela Žemberová, Nové Sady, Jozef Šidó, Veľká Mača, Gabriel Miškovič, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Imrich Hrdlica, Báb, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Zima, Vráble

39 - Ladislav Nosian, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Ivan Lauko, Ľubomír Turňa, Nitra, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marek Paukov, Žitavany, Štefan Deák, Sľažany, Milan Búcora, Nové Sady, Jozef Filo, Mojmírovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Daniel Jamrich, Kolíňany, Marián Pauk, Rumanová, Cyril Slamka, Rišňovce, Peter Zeleňák, Šaľa, František Sabo, Vinodol, Sandra Gálová, Žirany, František Lörinc, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Oslanec, Vráble, Marián Koreň, Čeľadice, Pavol Králik, Zbehy

38 - Vladimír Kompas, Július Michalička, Mária Königová, Juraj Urban, Rado Vágai, Lenka Sýkorová, Mária Sýkorová, Nitra, Milan Lazan, Dezider Vanko, Šaľa, Jozef Búcora, Šurianky, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Imrich Valent, Hosťovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Peter Vrabec, Čakajovce, Juraj Bárek, Žirany, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Juraj Dubeň, Lehota, Roman Margetin, Rišňovce, Margita Pánisová, Ivan Kozár, D. Krškany, Vincent Hunka, Lužianky, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Michaela Benköová, Močenok, Peter Vrábel, Križovany, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Radoslav Henček ml., Branč

37 - Pavel König, Marián Grman, Peter Plandora, Ľuboš Baranec, Igor Drotár, Patrik Andrášik, René Daniš, František Juhás, Ján Bernát, Boris Grežo, Nitra, Ladislav Molnár, Štefan Hipp, Juraj Csirik, Róbert Ščepka, Šaľa, Patrik Londák, Jozef Virág, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter Gyepes, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Žirany, Imrich Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Holták, Matej Letko, Martin Tesár, D. Krškany, František Margetin, Rišňovce, Katarína Vlčeková, Daniel Ivančík, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alexander Mikláš, Rumanová, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ján Weselowski, Hlohovec, Štefan Fiala, Branč, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Juraj Mészáros, Selice, Ondrej Hajdu, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ján Babčan, Zbehy, Peter Zahnaš, Lužianky, Dávid Slíž, Dolná Streda, Emil Dubec, Žikava, Róbert Stareček ml., Sereď, Ladislav Németh, Vráble

36 - Vladimír Nemšovský, Ľudovít Černek, Ľubica Tasáryová, René Matyó, Alexander Jurík, Peter Kardoš, Nitra, Patrik Benček, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Šiška, Roman Sýkora, Šaľa, Jozef Nikodem, Rišňovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Miloš Kukučka, Erik Barát, Žitavany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Peťovský, Karol Blažovič, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Anton Viskup, Pusté Sady, Milan Lukáč, Ludanice, František Novák, František Laczko, Tešedíkovo, Alexander Repta, Daniel Lörincz, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Gál, Žirany, Terka Tasáryová, Mária Kajabová, Ivanka, Lukáš Bíro, Čakajovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Jozef Šercel, Váhovce, Magda Čmaradová, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

35 - Štefan Matesko, Daniel Mičík, Stano Gábor, Lenka Škoblová, Jozef Nemeš st., Roman Hradecký, Milan Ružička, Nitra, Jakub Vojtek, Jeremiáš Vnuk, Ján Gažo ml., Gabriela Szökeová, Vráble, Július Miškovič, Peter Gomboš, Jozef Danada, Šaľa, Andrejka Božiková, Zl. Moravce, Tibor Šmitala, Čab, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Janka Tóthová, H. Kráľová, Peter König, Ivanka, Alex Lovaš, H. Saliby, Milan Fridrich, Rumanová, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Robo Lešš jr., Močenok, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Macháč, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Bíro, Čakajovce, František Kóša, Branč, Juraj Valla, V. Zálužie, Martin Földeši, Dušan Švehla, Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrej Švihorík, Báb

34 - Mário Macháč, Ľuboš Mičík, Jozef Ehrenhold, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Michal Lauko, Miro Raček, Nitra, Róbert Sedlák, Jozef Karlubík, Marián Titka, Peter Lehocký, Šaľa, Peter Nagy, František Prešinský, Vráble, Ema Benčeková, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marek Fiantok, Ladice, Ladislav Szekelyi, Branč, Milan Šlosár, Čab, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, František Švihorík, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Matúš Čičo, Vladimír Tasáry, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Erik Candrák, Alekšince, František Čaniga, Dražovce, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Horňák, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Viktor Balko, Lužianky, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Július Szarka, Topoľnica, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Štefek, Čeľadice, Vlado Matušica, Hájske, Mário Slezák, Lukáčovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

33 - Jaroslav Belan, Pavol Vörös, Ivanko Magdolen, Erich Schober, Ľubomír Ballay, Štefan Duchoň, Slavomír Kotrla, Pavel Hrnčár, Michal Kucharovič, Anton Bulla, Ladislav Piška, Jozef Kompas, Richard Magušin, Stanislav Billik, Nitra, Viliam Félis, Juraj Vojtek, Miroslav Vojtek „Ara“, Miroslav Kováč, Vráble, Marián Zlatňanský, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Anton Kazáň, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Šabo, Pavel Babiak, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Juraj Segíň, Sľažany, Gabriel Tóth, Gabriel Lešš, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Miro Senneš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Roman Vrábel, Ivanka, Tibor Bene, Marcel Čerman, D. Obdokovce, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Dominik Greguš, Ivan Tóth, Ondrej Hupka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Lukáš Kondela, Babindol, Vladimír Kertész, Anton Cibiry, Michal Belan, Svätoplukovo, Martin Kornutij, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Jaroslav Skačan, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Baláž, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Šlosár, Dalibor Bradáč, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Török, Pata, Jozef Labuda, Solčany, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Hegyi, Jelka, Anton Bábik, Rumanová, Tomáš Klobučník, Miroslav Bédi, Lúčnica, Peter Strieška, Volkovce, Boris Boďo, Tajná, Michal Čery, Jelenec

32 - Vladimír Papp, Marián Benca, Jaroslav Andrášik, Milan Púčik, Miloš Segéň, Jozef Nosian, Ján Kmeťo, Vlado Sásik, Milan Borovský, Viliam Halla ml., Dionýz Pecháček, Michal Hunka, František Benc, Július Petrík, Nitra, Jozef Sklenár, Stanislav Skačan, Miroslav Mokráš, Peter Jobbágy, Šaľa, Tomáš Lenický, Gabriel Galbavý, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Imrich Struhár, Radek Kováčik, Vráble, Miroslav Drahoš, Jozef Homola, Hosťovce, Oskar Bíro, Adam Bíro, Ivan Kupec, Ján Bíro, Čakajovce, Ján Félis, Žitavany, Bernardína Jobková, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Milan Roman, Čab, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ladislav Kéry, Volkovce, Jaro Fuska, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Jaroslav Viskup, Rumanová, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Kristián Varga, Tešedíkovo, František Imre, Branč, Ján Gál, Žirany, Štefan Tóth, Klasov, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Zoltán Jancso, Vlčany, Július Bradáč, Golianovo, Vladimír Miškolci, Lehota, Marián Valla, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Lipovský, Báb, Pavol Török, V. Dolina, Pavol Pagáč, Ivanka, Dušan Bogár, Galanta, Štefan Popelka, Hájske, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Vodný, Babindol, Milan Roško, Dyčka

31 - Andrej Kudamik, Ján Šimun, Marek Husivarga, Júlia Kucharičová, Richard Vnučko, Peter Benca, Pavol Buš, Janka Danková, Monika Skalická, Ladislav Pindeš, Dušan Novorolník, Peter Solčianský, Pavol Ďurina, Vlado Krajčovič, Nitra, Viktor Csizmadia, Jozef Pec, Pavol Uher, Ján Szöcs, Šaľa, Tibor Széker, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Bohuš Baják, Adam Nádaský, Lužianky, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Miroslav Bystrický, Ivanka, Lukáš Bennár, Hájske, Vladimír Kováč, Lovce, Dodo Augustín, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Dušan Gašparík, Machulince, Slavomír Tóth, Monika Pápayová, Peter Odráška, H. Kráľová, Vladimír Galas, Milan Petráš, Tomáš Minarovič, Močenok, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Vlček, Čakajovce, Gašpar Gál, Žirany, Marián Balko, D. Štitáre, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Erik Valent, T. Mlyňany, Štefan Finta, Jarok, Štefan Valovič, Jozef Rehuš, Rišňovce, Imrich Drozdák, Babindol, Zara Čekey, Pohranice, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Jozef Kúdela, Peter Török, V. Dolina, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Civáň, Pavol Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Marián Herceg, Pata, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Štepiansky, Hostie, Matúš Vajzer, Báb, Vojtech Borka, Trstice, Dušan Irsák, Sereď, Ján Jacsa, Žihárec, Lukáš Félis, Vráble, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Pavol Patkolo, Lúčnica

30 - Jozef Gutai, Ján Kuchtiak, Viera Lauková, Štefan Dekány, Patrik Studený, Ľudovít Konečný, Jakub Bernát, Jarmila Saidová, Peter Krajčo, Juraj Náhlovský, Marianna Viskupová, Milan Vörös, Nitra, Dušan Babocký, Pavel Bachan, Jakub Chrenko, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Andel, Renáta Bajneková, Vráble, Peter Tuhý, Machulince, Michal Bedeč, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ján Kozla, Jana Gálová, Žirany, Václav Magáth, Podhorany, Ján Kollár, Zbehy, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Marián Móri, Šaľa, Peter Sliška, Šurianky, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ľubomír Števanka, Preseľany, Mária Mesárošová, Lukáš Mesároš, Lehota, Pavel Kúsek, Žikava, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Peter Svitač, Telince, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Králik, T. Mlyňany

29 - Jozef Prešinský, Jozef Drobec, Marián Mičík, Mária Kóšová, František Filo, Anita Vallová, Eduard Szabo, Ernest Mako, El Nino Libay, Dajana Borovská, Ľuboš Šindler, Nitra, František Szolik, Tibor Pittich, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Anton Majdiak, Stanislav Packa, Močenok, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ján Šantavý, Mojmírovce, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Táňa Šimková, Golianovo, Ladislav Holečka, Ladice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Švec, Hostie, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ladislav Vass, Baloň, Boris Mesároš, Lehota, Peter Černák, Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Žiačko, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

28 - Milan Hajaš, Dezider Zaujec, Miro Račko, Jozef Hudec st., Peter Slezák, Daniel Čerman, Miriama Ďurinová, František Hrnčiar st., Nitra, Tibor Odráška, Jozef Lenčéš, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľubomír Králik, Irena Peťková, Zl. Moravce, Peter Bodi, Zbehy, Marián Bachrony, Žitavany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Tomáš Čičo, Ivanka, Mário Pánis, Erik Šimák, D. Krškany, Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, Tomáš Švec, Pohranice, František Chudý, Rišňovce, Jana Fazekašová, Podhorany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Kristián Švec, Sylvia Švecová, Hostie, Stanislav Majerčík, Golianovo, Filip Marinov, Rumanová

27 - Erik Viskup, Pavol Krajčo, František Dedič, Lenka Königová, Stanislav Habáň, Bohuslav Bene, Nitra, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Pavol Lieskovský, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Andrej Repta, Milan Fúska, Branč, Ladislav Németh, Ľudmila Verešová, Ivan Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Andrej Maťo ml., Jarok, Boris Lacika, Zbehy, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Jozef Chovanec, Šurianky, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Vladimír Kubala, Belince

26 - Nina Mičíková, František Grom, Denisa Bakošová, Ján Hnilica, Pavel Čvirik, Ľubica Homolová, Nitra, Peter Čepček, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vladimír Szegény, Ladice, Marián Straňák, H. Kráľová, Richard Konopásek, Rumanová, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Močol, Hlohovec, Otília Fúsková, Lužianky, Helena Kozlíková, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Igor Tkáč, Sereď, Michal Valášik, Hájske, Ján Golha, Vráble, Peter Korec, Rišňovce

25 - Ivan Minárik, Zdenko Šimko, Júlia Urbanová, Michal Garay, Dávid Said, Slavomír Brna, Nitra, Zuzana Ürge, Slavo Kališ, Šaľa, Marta Kunkelová, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Marek Viskup, Rumanová, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Viera Bradáčová, Peter Duchoň, Golianovo, Sára Selecká, Branč, Mária Látečková, Svätoplukovo

24 - Štefan Bede, Karol Ryba, Viliam Halla st., Marianna Letková, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Tomáš Nagy, Ladice, Ladislav Babóti, Vlčany, Pavol Žilák, Žihárec, Mário Čurgali, D. Krškany, Kornel Gál, Žirany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Marián Labai, Mankovce

23 - Mário Drienovský, Peter Struk, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Skalický, Nitra, Karin Vajzerová, Patrícia Šranková, Vráble, Tibor Križovič ml., Jozef Kučera, Šaľa, Martina Segíňová, Sľažany, Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Roman Bilický, Preseľany, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Roman Fazekaš, Podhorany, Anna Ráczová, Modrany, Jaroslav Petko, Piešťany, Milan Božik, Báb, Július Oláh, Matúškovo

22 - Štefan Petrovič, Zl. Moravce, Árpád Fazekaš, Neded, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Bradáč, Golianovo, Roland Babulic, Lukáčovce

21 - Ľudovít Kováč, Peter Cúcor, Ján Hudec, Nitra, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Miroslav Mihalička, Velčice, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Jozef Pecho, Žitavany, Aďka Vöröšová, Rumanová, Filip Šmátrala, Sereď, Ľudovít Desat, Podhorany

20 - František Kunkel, Zl. Moravce, Tibor Kovács, Neded, Juraj Német, D. Lefantovce, Pavel Radocha, Modrany, Miroslav Vajzer, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n/Žit.
19 - František Piška, Lukáš Mála, Nitra, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Peter Lukáč, Lehota, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, František Szpevár, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica, Ivan Bileny, Rišňovce, Miroslav Havetta ml., Lovce
18 - Lukáš Vajzer, Ladislav Nagy, Vráble, Marcel Hajaš, D. Krškany, Ján Civáň, Golianovo, Peter Matulník, Nové Sady, Matúš Sliška, Šurianky, Erik Fazekaš, Ladice
17 - Andrej Bednárik, Jozef Kóša, Jožko Moder, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Roman Uher, Šaľa, Tibor Karabinoš, Golianovo, Lucia Richnáková, Šúrovce
16 - Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Pavol Danko, T. Mlyňany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
15 - Róbert Maťo, Marian Barta, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Silvester Lenčéš, Močenok, Michal Hitka, Martin n./Ž.
14 - Ivan Eliaš, Bohuš Gombík, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov, Marián Varga, Sľažany
13 - Peter Juhász, Kolíňany
12 - Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaromír Slíž, Beladice, Monika Krištofová, Čeľadice
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy, Aladár Kmeť, Nitra
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marek Hlava, Praha
8 - Iveta Matejová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo
7 - Igor Kotora, Jozef Brath, Nitra, Marek Fábry, Šurianky, Juraj Jánošík, Rišňovce
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Chudý, Rumanová, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Martina Magdolenová, Samo Slamka, Michal Borovský, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Peter Jamrich „Bobi“, Klasov, Dominika Božiková, Báb
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Trungel, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa
2 - Peter Lajda, Ivanka, Margita Letková, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

V 7. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich 11 čitatelia: Tomáš Lenický, H. Kráľová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Daniel Jamrich, Kolíňany, Marián Pauk, Rumanová, Patrik Studený, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Tibor Pittich, Šaľa, Ľubomír Turňa, Nitra, Dominik Slamka, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Marcel Čerman, D. Obdokovce. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Pacienti môžu na izbe pozerať televíziu. Musia mať mince 5 727
  2. Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo 338
  3. Fotogaléria: Šaľa - V. Ludince 3:1 Foto 325
  4. Nehoda pri Šintave si vyžiadala ľudský život Foto 308
  5. Rekonštrukciu mosta plánujú na jar, dva týždne bude uzavretý 279
  6. Fotogaléria: FC ViOn - Slovan 3:2 239
  7. Dopravca navrhol dočasný grafikon. Škrtol v ňom spoje 217
  8. Odchádzajúci starosta sa ešte pokúsil vymenovať zástupcu. Cez mobil 124
  9. Až deväť karatistov z Nitry na MSJ 99
  10. Greššo: Zvolenie mňa aj syna nemôže byť rodinkárstvo 93

Najčítanejšie správy

Nitra

Pacienti môžu na izbe pozerať televíziu. Musia mať mince

Zadarmo je televíziu možné sledovať v spoločenskej miestnosti.

Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo

Dopravné obmedzenia potrvajú do konca novembra.

Fotogaléria: Šaľa - V. Ludince 3:1

Zverencom Milana Mrlláka sa darí. Futbalisti Dusla vyhrali päť z posledných šiestich zápasov a v tabuľke sa posúvajú stále vyššie.

Nehoda pri Šintave si vyžiadala ľudský život

Pri nehode sa zrazili dve osobné autá, jedno skončilo v poli.

Rekonštrukciu mosta plánujú na jar, dva týždne bude uzavretý

Súťaž ešte nie je ukončená, presný termín preto nie je známy. Práce majú trvať pol roka.

Blízke regióny

V Jacovciach padlo deväť gólov

Poriadnu gólovú prestrelku si užili hráči v zápase V. ligy Stred.

Tínedžer na motorke mal ráno nehodu, zomrel na mieste

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes ráno, iba 18 ročný motocyklista zomrel priamo a mieste.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Spartak zlomil odpor Podbrezovej až v druhom polčase

Spartakovci privítali na vlastnom trávniku pre nich neželaného súpera, ktorému ešte z troch vzájomných zápasov v City Aréne nedokázali streliť ani gól. Zmeniť to chceli v 13. kole.

Kandidáti na poslancov avizujú blokádu mosta cez Váh

Kampaň pred krajskými voľbami naberá na obrátkach.

Všetky správy

V Česku vyhral Babiš, Piráti predbehli extrémistov (minúta po minúte)

Česi rozhodli o smerovaní krajiny, voľby vyhralo s veľkým náskokom hnutie ANO.

Historické fiaská aj rekordné úspechy. Česko má po voľbách víťazov i porazených

V novom českom parlamente zasadne deväť strán. Nie všetky sú so svojim výsledkom spokojné.

Deň, keď padla aj Praha

Je zbytočné hovoriť o porážkach jednotlivých strán. V českých voľbách prehralo Česko.

Vraj sme ich milo prekvapili. Cudzinci berú Slovensko ako školu života

Niektorí z nich nikdy neboli v strednej či východnej Európe. Zahraniční študenti sa pripravovali na kultúrny šok.

Korálikovú podrsenku si nikdy nevyzliekala. Ani keď ju viedli na popravu

Október, sto rokov dozadu. Kým na frontoch zomierajú stovky mužov denne, neďaleko Paríža čaká na smrť tanečníčka a femme fatale Mata Hari.

Kam vyraziť