Pondelok, 20. august, 2018 | Meniny má Anabela

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Víťazom kola je Anton Cibiry zo Svätoplukova, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele:

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 8. kola:

Slovan - FC Nitra 1:1 X
Púchov - ViOn B Vráble 5:2 1
H. Kráľová - Zbehy 0:2 2
Šoporňa - Nový Život 0:1 2
Rišňovce - Rumanová 4:0 1
Klasov - Žitavany 3:1 1
Nové Sady - Čakajovce 0:1 2
Vinodol - Čechynce 1:2 2
Č. Kľačany - Sľažany 0:1 2
Hody - Tešedíkovo 4:1 1

Poradie po 8. kole

52 - Albín Tóth, Čakajovce
49 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Arpád Balogh, Kolárovo
48 - Ján Slíž, Beladice, Henrich Richter, Bratislava
47 - Daniel Tasáry, Dušan Letko, Nitra, Miroslav Lieskovský, Peter Hipp, Šaľa, Miloš Majdiak, Močenok, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jozef Zima, Vráble
46 - František Bojda, Nitra, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Daniel Jamrich, Kolíňany, Bohuš Konopásek, Rumanová, Dušan Petrovič, Obyce, Milan Lazan, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Imrich Hrdlica, Báb, Ján Árgyusi, Neded, František Lörinc, Lúčnica
45 - Július Michalička, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Ernest Szombath, Miroslav Brezina, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Štefan Deák, Sľažany, Imrich Guzmický, Ivanka, František Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Gabriel Miškovič, Šaľa, Dušan Vnučko, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Vincent Hunka, Lužianky, Emanuel Maňúch, Sandra Gálová, Žirany, Miloš Remenár, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Oslanec, Vráble
44 - Ladislav Nosian, Miroslav Fábry, Rado Vágai, Mária Sýkorová, Ľubomír Turňa, René Daniš, Dominik Slamka, Nitra, Peter Zeleňák, Jozef Danada, Šaľa, Milan Minarovič, Behynce, Vincent Komačka, Topoľčany, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Weselowski, Hlohovec, Jozef Gál, Žirany, Jozef Šidó, Veľká Mača, Mária Kajabová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Margita Pánisová, D. Krškany, Michaela Benköová, Močenok, Radoslav Henček ml., Branč, Marián Koreň, Čeľadice, Pavol Králik, Zbehy
43 - Vladimír Kompas, Ivan Lauko, Peter Plandora, Peter Kardoš, Ľudovít Laca, František Juhás, Nitra, Štefan Hipp, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Gyepes, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marek Paukov, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Straňák, Anna Duczová, H. Kráľová, Milan Búcora, Michaela Žemberová, Nové Sady, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Šuba, Čechynce, Marián Pauk, Rumanová, Juraj Mészáros, Selice, Ivan Kozár, D. Krškany, Ján Babčan, Zbehy, Emil Dubec, Žikava, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ladislav Németh, Vráble
42 - Mária Königová, Juraj Urban, Ľubica Tasáryová, Roman Hradecký, Ján Bernát, Boris Grežo, Nitra, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miloš Kukučka, Erik Barát, Žitavany, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Juraj Holták, Matej Letko, D. Krškany, Milan Lukáč, Ludanice, Jozef Filo, Mojmírovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Dezider Vanko, Šaľa, Peter Zahnaš, Karol Blažovič, Lužianky, Anton Cibiry, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Jozef Šercel, Váhovce, Róbert Stareček ml., Sereď, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble
41 - Štefan Matesko, Pavel König, Daniel Mičík, Marián Grman, Igor Drotár, Milan Ružička, Lenka Sýkorová, Alexander Jurík, Patrik Andrášik, Nitra, Patrik Benček, Jozef Masár, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Jozef Nikodem, Roman Margetin, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Búcora, Šurianky, Juraj Minárik, Obyce, Anton Viskup, Pusté Sady, Alex Lovaš, György Jakubecz, H. Saliby, Matúš Čičo, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Anton Pánis, Kostoľany p/T., František Laczko, Tešedíkovo, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Andrej Hudec, Čeľadice, František Kóša, Daniel Lörincz, Branč, Peter Vrábel, Križovany, Ján Gažo ml., Vráble
40 - Vladimír Nemšovský, Stano Gábor, Jozef Nemeš st., Slavomír Kotrla, Ľuboš Baranec, René Matyó, Nitra, Ladislav Molnár, Róbert Sedlák, Miroslav Šiška, Róbert Ščepka, Peter Gomboš, Roman Sýkora, Šaľa, Attila Drozdák, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Anton Kazáň, Branč, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter König, Ivanka, Albert Lauro, Jozef Štefek, Čeľadice, Marián Mateička, Behynce, Miroslav Mrázik, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, František Novák, Tešedíkovo, František Čaniga, Dražovce, Jožko Černý, Rumanová, Tibor Horváth, Komjatice, Lukáš Bíro, Jozef Čentéš, Daniel Ivančík, Čakajovce, Július Szarka, Topoľnica, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Labuda, Solčany, Dávid Slíž, Dolná Streda, Andrej Švihorík, Báb, Magda Čmaradová, Sereď, Milan Roško, Dyčka, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Peter Nagy, Vráble
39 - Milan Púčik, Ivanko Magdolen, Erich Schober, Ľuboš Mičík, Ľudovít Černek, Lenka Škoblová, Pavel Hrnčár, Monika Skalická, Anton Bulla, Ján Doboš, Richard Magušin, Miro Raček, Nitra, Július Miškovič, Jozef Karlubík, Jozef Baláž, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Juraj Vojtek, Gabriela Szökeová, Vráble, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Andrejka Božiková, Zl. Moravce, Marek Fiantok, Ladice, Milan Roman, Čab, Roman Vrábel, Ivanka, Tibor Bene, D. Obdokovce, František Švihorík, Pusté Sady, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Ivan Kupec, Čakajovce, Milan Fridrich, Rumanová, Alexander Repta, Štefan Fiala, Branč, Jozef Repa, Prílepy, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Horňák, Ján Jambor, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Viktor Balko, Lužianky, Ján Gál, Žirany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Lazor, Báb, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Miroslav Bédi, Lúčnica, Boris Boďo, Tajná, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n/O.
38 - Jaroslav Andrášik, Štefan Duchoň, Viliam Halla ml., Dionýz Pecháček, Michal Hunka, Ladislav Piška, Miloš Sýkora, Stanislav Billik, Michal Lauko, Nitra, Ema Benčeková, Marián Zlatňanský, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Lukáš Félis, František Prešinský, Vráble, Lukáš Valent, Hosťovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Segíň, Sľažany, Janka Tóthová, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Peťovský, Adam Nádaský, Lužianky, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ivan Tóth, Milan Bíro, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Lukáš Kondela, Jozef Vodný, Babindol, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Dušan Gál, Klasov, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Lehocký, Milan Bekéni, Šaľa, Slavko Mikula, Zbehy, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ivan Bakyta, Jarok, Zoltán Jancso, Vlčany, Dalibor Bradáč, Golianovo, Martin Földeši, Sereď, Ján Štepiansky, Hostie, Vlado Lyžičiar, Podhorany
37 - Vladimír Papp, Mário Macháč, Jaroslav Belan, Vladimír Galas, Pavol Vörös, Ľubomír Ballay, Patrik Studený, Michal Kucharovič, Jozef Kompas, Pavol Ďurina, Július Petrík, Vlado Krajčovič, Nitra, Jakub Vojtek, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Miroslav Mokráš, Peter Jobbágy, Šaľa, Adam Bíro, Marek Vlček, Ján Bíro, Ondrej Hupka, Čakajovce, Jozef Homola, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ján Félis, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Kéry, Volkovce, Erik Candrák, Alekšince, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Erik Valent, T. Mlyňany, Ivan Ďurický, František Imre, Branč, Martin Kornutij, Marián Valla, V. Zálužie, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Žihárec, Robo Lešš jr., Močenok, Peter Sliška, Šurianky, Marcel Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Šlosár, Július Bradáč, Golianovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Pavol Török, V. Dolina, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Popelka, Vlado Matušica, Hájske, Dušan Švehla, Sereď, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Hegyi, Jelka, Mário Slezák, Lukáčovce, Anton Bábik, Rumanová, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Rehuš, Rišňovce
36 - Marián Benca, Ján Šimun, Viera Lauková, Jozef Nosian, Vlado Sásik, Ľudovít Konečný, Jozef Ehrenhold, Milan Borovský, Marianna Viskupová, Dušan Novorolník, František Benc, Nitra, Renáta Bajneková, Miroslav Vojtek „Ara“, Radek Kováčik, Vráble, Dušan Babocký, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Stanislav Skačan, Marián Titka, Šaľa, Oskar Bíro, Čakajovce, Filip Guzmický, Miroslav Bystrický, Ivanka, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tomáš Lenický, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Anton Majdiak, Močenok, Milan Greguš, Jaro Fuska, Zbehy, Štefan Valovič, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Zara Čekey, Pohranice, Kristián Varga, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Vladimír Miškolci, Lehota, Dušan Irsák, Sereď, Pavel Kúsek, Žikava, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Králik, T. Mlyňany
35 - Andrej Kudamik, Marián Mičík, Marek Husivarga, Júlia Kucharičová, Miloš Segéň, Mária Kóšová, František Filo, Ján Kmeťo, Pavol Buš, Jakub Bernát, Juraj Náhlovský, Peter Solčianský, El Nino Libay, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Pec, Pavol Uher, Marián Móri, Ján Szöcs, Šaľa, Pavel Bachan, Tibor Széker, Zl. Moravce, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Šabo, Štefan Mravík, Žitavany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Dušan Gašparík, Machulince, Tomáš Minarovič, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Varga, Topoľnica, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jaroslav Viskup, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Kuzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Jozef Kúdela, Peter Török, V. Dolina, Peter Civáň, Pavol Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Lipovský, Matúš Vajzer, Báb, Vlado Jánošík, D. Krškany, Dušan Bogár, Galanta, Ján Jacsa, Žihárec, Mária Marušincová, Veľký Cetín
34 - Jozef Gutai, Pavol Krajčo, Janka Danková, Jarmila Saidová, Miriama Ďurinová, Nitra, Jakub Chrenko, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince, Michal Bedeč, Jozef Baťala, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Gabriel Tóth, Monika Pápayová, H. Kráľová, Viktor Csizmadia, Šaľa, Ladislav Szekelyi, Branč, Michal Hájnik, Pusté Sady, Ján Kozla, Žirany, Marián Balko, D. Štitáre, Václav Magáth, Podhorany, Peter Pecho, Beladice, Fero Libay, Erik Šimák, Róbert Jánošík, D. Krškany, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Kristián Krasňanský, Nové Sady, František Chudý, Rišňovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Černák, Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Žiačko, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka
33 - Jozef Prešinský, Milan Petráš, Ján Kuchtiak, Milan Hajaš, František Grom, Anita Vallová, Štefan Dekány, Eduard Szabo, Daniel Čerman, Peter Krajčo, Bohuslav Bene, Ľuboš Šindler, Nitra, František Szolik, Jozef Lenčéš, Šaľa, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Lukáš Bennár, Hájske, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Slavomír Tóth, Ivan Tóth, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Tomáš Čičo, Ivanka, Dominik Greguš, Čakajovce, Ján Kollár, Boris Lacika, Zbehy, Andrej Repta, Branč, Jozef Balla, Veľký Lapáš, František Andraško, Michal Čery, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Andel, Vráble, Tomáš Švec, Pohranice, Táňa Šimková, Golianovo, Jozef Chovanec, Šurianky, Ondrej Kozolka, Volkovce, Kristián Švec, Sylvia Švecová, Peter Švec, Hostie, Vojtech Borka, Trstice, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Peter Eliáš, Lúčnica
32 - Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Michaela Dobišová, Močenok, Jozef Drobec, Ladislav Pindeš, Peter Slezák, Ernest Mako, Nitra, Tibor Pittich, Ľuboš Plevka, Pavel Mihálik, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Ladislav Németh, Ľudmila Verešová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Andrej Maťo ml., Jarok, Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Boris Mesároš, Lehota
31 - Ivan Minárik, Erik Viskup, Richard Vnučko, Dezider Zaujec, Peter Benca, František Dedič, Ľubica Homolová, František Hrnčiar st., Milan Vörös, Lenka Königová, Stanislav Habáň, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Vladimír Kováč, Lovce, Ľubomír Králik, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Vladimír Szegény, Ladice, Jozef Martiška, Dražovce, Štefan Finta, Jarok, Tibor Odráška, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Viera Bradáčová, Ivan Bradáč, Golianovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Hoppan, Vráble, Pavol Patkolo, Lúčnica, Filip Marinov, Rumanová, Vladimír Kubala, Belince
30 - Nina Mičíková, Júlia Urbanová, Miro Račko, Jozef Hudec st., Pavel Čvirik, Slavomír Brna, Nitra, Peter Čepček, Ján Školník, Zl. Moravce, Mário Čurgali, D. Krškany, Helena Kozlíková, Miroslav Šiller, Vladimír Chlpík, Peter Duchoň, Golianovo, Sára Selecká, Branč, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Igor Tkáč, Sereď, Peter Svitač, Telince, Michal Valášik, Hájske, Peter Korec, Rišňovce
29 - Zdenko Šimko, Štefan Bede, Denisa Bakošová, Ján Hnilica, Nitra, Marta Kunkelová, Gejza Dubaj, Ján Dúbravský, Irena Peťková, Zl. Moravce, Marián Straňák, H. Kráľová, Richard Konopásek, Rumanová, Roman Bilický, Preseľany, Miroslav Močol, Hlohovec, Ladislav Babóti, Vlčany, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Július Oláh, Matúškovo
28 - Karol Ryba, Michal Garay, Viliam Halla st., Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Otília Fúsková, Lužianky, Kornel Gál, Žirany, Jana Fazekašová, Podhorany, Roland Babulic, Lukáčovce
27 - Ladislav Skalický, Dávid Said, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Bradáč, Golianovo, Jaroslav Petko, Piešťany, Marián Labai, Mankovce, Milan Božik, Báb, Slavo Kališ, Šaľa
26 - Štefan Petrovič, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Štefák, Ivan Bileny, Rišňovce, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Ján Golha, Vráble, Ján Hudec, Nitra
25 - Marek Viskup, Rumanová, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Patrícia Šranková, Vráble, Ladislav Varga, Topoľnica, Filip Šmátrala, Sereď
24 - Ľudovít Kováč, Marianna Letková, Nitra, Miroslav Mihalička, Velčice, Tomáš Nagy, Ladice, Pavol Žilák, Žihárec, Jozef Kučera, Šaľa, Peter Lukáč, Lehota, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Aďka Vöröšová, Rumanová, Miroslav Havetta ml., Lovce
23 - Ľubomír Bartakovič, Jozef Kóša, Peter Cúcor, Lukáš Mála, Nitra, František Kunkel, Zl. Moravce, Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Šaľa, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Roman Fazekaš, Podhorany, Anna Ráczová, Modrany, Karin Vajzerová, Vráble, Jozef Pecho, Žitavany, Matúš Sliška, Šurianky
22 - Juraj Német, D. Lefantovce, Árpád Fazekaš, Neded, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Matulník, Nové Sady, Jožko Moder, Nitra, Ladislav Nagy, Vráble
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Roman Uher, Šaľa, Laci Takács, Dlhá n/V., Ľudovít Desat, Podhorany
20 - Tibor Kovács, Neded, Pavel Radocha, Modrany, Miroslav Vajzer, Vráble, Silvester Lenčéš, Močenok, Marian Barta, Nitra
19 - Lena Kunkelová, Praha, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., František Szpevár, Šaľa, František Piška, Bohuš Gombík, Nitra
18 - Marcel Hajaš, D. Krškany, Lukáš Vajzer, Vráble, Ján Civáň, Golianovo, Michal Hitka, Martin n./Ž., Erik Fazekaš, Ladice
17 - Andrej Bednárik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tibor Karabinoš, Golianovo, Lucia Richnáková, Šúrovce
16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Marián Varga, Sľažany, Aladár Kmeť, Nitra
15 - Róbert Maťo, Nitra
14 - Ivan Eliaš, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov
13 - Peter Juhász, Kolíňany, Marek Hlava, Praha
12 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaromír Slíž, Beladice, Monika Krištofová, Čeľadice
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, Igor Kotora, Nitra, R. Hudec, Cabaj-Čápor
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
8 - Iveta Matejová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo, Július Pápay, H. Kráľová
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Margita Letková, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra, Milan Ďuriš, D. Obdokovce
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Chudý, Rumanová, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Martina Magdolenová, Samo Slamka, Michal Borovský, Milan Ratulovský, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Peter Jamrich „Bobi“, Klasov, Dominika Božiková, Báb
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Lenka Reptová, Branč, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa
2 - Peter Lajda, Ivanka, Radovan Polák, Topoľčianky
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

Článok pokračuje pod video reklamou

Víťazom 8. kola je Anton Cibiry zo Svätoplukova, ktorý uhádol 9 zápasov.

Osem zápasov uhádli: Patrik Londák, Zl. Moravce, Imrich Guzmický, Ivanka, František Margetin, Rišňovce, Albín Tóth, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Milan Lazan, Šaľa, Monika Skalická, Nitra, Mária Kajabová, Ivanka, Milan Roško, Dyčka.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  3. Keď Slováci krotia morský vietor
  4. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  5. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  6. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  7. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  8. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  9. Vizuálny smog je problém
  10. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  1. Najkrajšie americké národné parky
  2. Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí
  3. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  4. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  5. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  6. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  7. Keď Slováci krotia morský vietor
  8. Ochrana pred tropickou horúčavou
  9. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  10. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  1. Najkrajšie americké národné parky 13 644
  2. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 11 644
  3. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 7 015
  4. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 € 3 255
  5. Vizuálny smog je problém 2 998
  6. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 2 775
  7. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate 2 703
  8. Keď Slováci krotia morský vietor 2 387
  9. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 1 630
  10. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 € 1 385

Hlavné správy z MY Nitra

Fotogaléria: Duslo Cup 2018

Hádzanárkam Slovana Duslo Šaľa sa podarilo zopakovať prvenstvo spred roka, keď v 23. ročníku Duslo Cupu 2018 porazili vo finále poľské Kielce 22:21.

Nová generálna riaditeľka spísala, čo treba v nemocnici napraviť

Zamestnanci začali s tréningami. Majú vytvárať dobré vzťahy s pacientmi.

Behúlová má cenné striebro a bronz

Tenistka Bianca Behúlová z TK Slávia SPU Nitra sa dokázala presadiť na medzinárodnom fóre.

Pamätník obetiam 1. svetovej vojny v Rišňovciach osobne posvätil Andrej Hlinka

Pamätník postavili hasiči z Československého dobrovoľného hasičského zboru v roku 1935 ho s pomocou občanov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vybrali SME

Už ste čítali?