Nedeľa, 22. október, 2017 | Meniny má Sergej
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Ľubomír Mikula a Alexander Kobza uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 56 - Albín Tóth, 54 - Ján Slíž, Ladislav Baláži, Jozef Zima, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Anton Cibiry zo Svätoplukova. (Zdroj: ki)

Správne tipy 9. kola

Bardejov - Sereď 0:0 X
Zbehy - Lapáš 0:0 X
Golianovo - Klasov 1:4 2
Chrenová - Janíkovce 1:0 1
Rumanová - D. Obdokovce 3:1 1
D. Krškany - Mojmírovce 0:1 2
Dyčka - Čechynce 2:4 2
Lovce - Hosťovce 1:3 2
Tomášikovo - Matúškovo 5:0 1
Betonáris - Veča 2:0 1

Poradie po 9. kole

56 - Albín Tóth, Čakajovce

54 - Ján Slíž, Beladice, Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce, Jozef Zima, Vráble

53 - Miroslav Lieskovský, Dušan Letko, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Arpád Balogh, Kolárovo

52 - Daniel Tasáry, Nitra, Henrich Richter, Bratislava

51 - Štefan Deák, Sľažany, Miloš Majdiak, Michaela Benköová, Močenok, František Bojda, Nitra, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Milan Lazan, Šaľa, Radoslav Henček ml., Branč

50 - Július Michalička, Ivan Lauko, René Daniš, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Milan Búcora, Nové Sady, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Vrabec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Juraj Dubeň, Lehota, Cyril Slamka, Rišňovce, Margita Pánisová, Dušan Vnučko, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Vincent Hunka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Juraj Kadlieček, Dražovce, Imrich Hrdlica, Báb, Emanuel Maňúch, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Miloš Remenár, Sereď, František Lörinc, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Oslanec, Vráble

49 - Miroslav Fábry, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Ernest Szombath, Ján Bernát, Nitra, Juraj Csirik, Peter Hipp, Šaľa, Anna Duczová, H. Kráľová, Imrich Guzmický, Mária Kajabová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Albert Lauro, Filip Dobiáš, Marián Koreň, Čeľadice, František Margetin, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Gál, Žirany, Ján Babčan, Zbehy, Emil Dubec, Žikava, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

48 - Vladimír Kompas, Rado Vágai, Mária Sýkorová, Peter Kardoš, Ľubomír Turňa, Dominik Slamka, Nitra, Tibor Šmitala, Čab, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marek Paukov, Žitavany, Milan Lukáč, Ludanice, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Weselowski, Hlohovec, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Gabriel Miškovič, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Šercel, Váhovce, Sandra Gálová, Žirany, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Pavol Králik, Zbehy

47 - Ladislav Nosian, Juraj Urban, Peter Plandora, Miroslav Brezina, Ľudovít Laca, František Juhás, Boris Grežo, Nitra, Jozef Virág, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter Gyepes, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Juraj Holták, Ivan Kozár, D. Krškany, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Filo, Mojmírovce, Matúš Čičo, Ivanka, Gabriel Šuba, Čechynce, Alexander Mikláš, Rumanová, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Vrábel, Križovany, György Jakubecz, H. Saliby, Ladislav Németh, Vráble

46 - Štefan Matesko, Mária Königová, Pavel König, Erich Schober, Ľuboš Mičík, Slavomír Kotrla, Ľubica Tasáryová, Roman Hradecký, Igor Drotár, Milan Ružička, Nitra, Patrik Benček, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Jozef Búcora, Šurianky, Matúš Jančo, Jelenec, Imrich Valent, Hosťovce, Juraj Minárik, Obyce, Miloš Kukučka, Erik Barát, Žitavany, Peter König, Roman Vrábel, Peter Vašek, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Anton Viskup, Pusté Sady, Ivan Kupec, Čakajovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Fiala, Daniel Lörincz, Branč, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Zeleňák, Miroslav Šiška, Šaľa, Matej Letko, D. Krškany, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Štefek, Čeľadice, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica

45 - Marián Grman, Stano Gábor, Ľuboš Baranec, Anton Bulla, Alexander Jurík, Patrik Andrášik, Miro Raček, Nitra, Dezider Vanko, Štefan Hipp, Róbert Ščepka, Šaľa, Jozef Nikodem, Peter Macháč, Rišňovce, Anton Kazáň, Branč, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Kausek, Klasov, František Čaniga, Dražovce, Jožko Černý, Rumanová, Michaela Žemberová, Nové Sady, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Roman Obložinský, Ivanka, Jozef Labuda, Solčany, Dávid Slíž, Dolná Streda, Andrej Švihorík, Báb, Róbert Stareček ml., Sereď, Juraj Vojtek, Vráble

44 - Pavol Vörös, Daniel Mičík, Vladimír Nemšovský, Ivanko Magdolen, Milan Hajaš, Monika Skalická, Lenka Sýkorová, Miloš Sýkora, Vlado Krajčovič, Michal Lauko, Nitra, Ján Gažo ml., Lukáš Félis, Peter Nagy, František Prešinský, Vráble, Ladislav Molnár, Róbert Sedlák, Jozef Karlubík, Jozef Danada, Šaľa, Andrejka Božiková, Ema Benčeková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Šebík, Topoľčianky, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Miroslav Mrázik, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dušan Podhradský, D. Krškany, Milan Fridrich, Rumanová, Alexander Repta, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Horváth, Komjatice, Dušan Gál, Klasov, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Ivanka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Čentéš, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jakub Kováčik, Juraj Valla, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Magda Čmaradová, Sereď, Milan Roško, Dyčka, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Marcel Čerman, D. Obdokovce

43 - Milan Púčik, Jozef Nemeš st., Pavel Hrnčár, Milan Borovský, Viliam Halla ml., Dionýz Pecháček, Ján Doboš, Ladislav Piška, Peter Solčianský, Richard Magušin, Stanislav Billik, Nitra, Július Miškovič, Jozef Baláž, Peter Gomboš, Roman Sýkora, Šaľa, Imrich Struhár, Gabriela Szökeová, Vráble, Attila Drozdák, Tibor Bene, D. Obdokovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab, František Švihorík, Jozef Drahovský, Pusté Sady, František Novák, Tešedíkovo, Csaba Sándor, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Andódi, Dlhá n/V., Jozef Horňák, Ján Jambor, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ján Gál, Žirany, Marcel Pánis, D. Krškany, Štefan Tóth, Klasov, Adam Nádaský, Lužianky, Július Szarka, Topoľnica, Zoltán Jancso, Vlčany, František Kóša, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vlado Matušica, Hájske, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Vodný, Babindol, Boris Boďo, Tajná

42 - Mário Macháč, Vladimír Galas, Jaroslav Andrášik, Ján Šimun, René Matyó, Jozef Ehrenhold, Michal Hunka, František Benc, Jozef Kompas, Pavol Ďurina, Nitra, Marián Zlatňanský, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jeremiáš Vnuk, Miroslav Kováč, Vráble, Gabriel Chrenko, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Homola, Hosťovce, Marek Fiantok, Ladice, Juraj Segíň, Sľažany, Janka Tóthová, Zoltán Odráška, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Marek Vlček, Ivan Tóth, Milan Bíro, Čakajovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Lukáš Kondela, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Laczko, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Lehocký, Šaľa, František Imre, Branč, Peter Sliška, Šurianky, Ivan Bakyta, Jarok, Jana Gálová, Žirany, Vladimír Miškolci, Lehota, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Štepiansky, Hostie, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Miroslav Bédi, Lúčnica, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

41 - Vladimír Papp, Marián Mičík, Marek Husivarga, Ľudovít Černek, Viera Lauková, Jozef Nosian, Štefan Duchoň, Ľudovít Konečný, Michal Kucharovič, Juraj Náhlovský, Marianna Viskupová, Dušan Novorolník, Nitra, Peter Jobbágy, Marián Titka, Marián Móri, Šaľa, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Adam Bíro, Ján Bíro, Ondrej Hupka, Čakajovce, Vladimír Kováč, Lovce, Ján Félis, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Anton Majdiak, Močenok, Tibor Rakoncza, Alex Lovaš, H. Saliby, Ladislav Kéry, Volkovce, Erik Candrák, Alekšince, Milan Greguš, Zbehy, Erik Valent, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Kuzmický, Miroslav Bystrický, Ivanka, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Kristián Varga, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Jaroslav Skačan, Žihárec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Šlosár, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Marián Valla, V. Zálužie, Michal Belan, Svätoplukovo, Jozef Török, Pata, Martin Földeši, Dušan Švehla, Sereď, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Viliam Félis, Vráble

40 - Jaroslav Belan, Ľubomír Ballay, Ján Kmeťo, Patrik Studený, Július Petrík, Nitra, Miroslav Mokráš, Pavol Uher, Šaľa, Filip Guzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Monika Pápayová, H. Kráľová, Ján Kozla, Žirany, Erik Šimák, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jaroslav Viskup, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Robo Lešš jr., Močenok, Andrej Vereš, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Lipovský, Báb, Peter Török, V. Dolina, Ján Hegyi, Jelka, Ján Jacsa, Žihárec, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Renáta Bajneková, Vráble, Peter Strieška, Volkovce

39 - Jozef Gutai, Lenka Škoblová, František Filo, Pavol Krajčo, Pavol Buš, Janka Danková, Jakub Bernát, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Sklenár, Stanislav Skačan, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Tuhý, Machulince, Michal Bedeč, Žitavany, Tibor Széker, Zl. Moravce, Tomáš Lenický, Ivan Tóth, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ladislav Szekelyi, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Gašpar Gál, Žirany, Marián Balko, D. Štitáre, Václav Magáth, Podhorany, Peter Pecho, Beladice, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Jozef Repa, Prílepy, Štefan Valovič, František Chudý, Rišňovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Csaba Nagy, Žihárec, Peter Vranský, Zbehy, Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Pavol Bradáč, Miroslav Kozlík, Golianovo, Dušan Irsák, Sereď, Mária Marušincová, Veľký Cetín

38 - Marián Benca, Júlia Kucharičová, Miloš Segéň, Mária Kóšová, Peter Benca, František Dedič, Ladislav Pindeš, Jarmila Saidová, Bohuslav Bene, Nitra, Ivana Kunkelová, Peter Rajnoha, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Fero Libay, D. Krškany, Peter Bodi, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Oskar Bíro, Čakajovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Štefan Mravík, Žitavany, Dušan Gašparík, Machulince, Gabriel Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Pec, Ladislav Héviz, Milan Bekéni, Šaľa, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Štefan Dubnička, Váhovce, Matúš Vajzer, Báb, Pavel Kúsek, Žikava, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Radek Kováčik, Vráble, Michal Čery, Jelenec

37 - Ján Kuchtiak, Andrej Kudamik, Anita Vallová, Štefan Dekány, Vlado Sásik, Eduard Szabo, Daniel Čerman, Peter Krajčo, Ernest Mako, Nitra, Jakub Vojtek, Jozef Andel, Jozef Žiačko, Vráble, Viktor Csizmadia, Ľuboš Plevka, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Michal Hájnik, Pusté Sady, Tomáš Čičo, Ivanka, Jaro Fuska, Zbehy, Mário Pánis, Martin Tesár, Vlado Jánošík, D. Krškany, Andrej Repta, Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, Ladislav Németh, Peter Civáň, Golianovo, Jozef Kúdela, V. Dolina, Jozef Chovanec, Šurianky, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Sylvia Švecová, Peter Švec, Hostie, Štefan Popelka, Hájske, Anton Bábik, Rumanová, Attila Szolnoki, Dyčka

36 - Jozef Prešinský, Milan Petráš, František Grom, Peter Slezák, Miriama Ďurinová, El Nino Libay, Lenka Königová, Ľuboš Šindler, Nitra, Jozef Hoppan, Miroslav Vojtek „Ara“, Ján Golha, Vráble, Tibor Odráška, Jozef Lenčéš, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vladimír Szegény, Ladice, Marián Straňák, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kollár, Zbehy, Milan Fúska, Branč, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Tomáš Švec, Pohranice, Táňa Šimková, Ľudmila Verešová, Golianovo, Marián Herceg, Pata, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Vojtech Borka, Trstice, Lukáš Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, Filip Marinov, Rumanová, Michal Valášik, Hájske, Vladimír Kubala, Belince

35 - Ivan Minárik, Jozef Drobec, Zdenko Šimko, Erik Viskup, Jozef Hudec st., Milan Vörös, Stanislav Habáň, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Richard Konopásek, Rumanová, Jozef Martiška, Dražovce, Tatiana Mifková, Šaľa, Boris Lacika, Zbehy, Vladimír Chlpík, Golianovo, Sára Selecká, Branč, Kristián Švec, Hostie, Dušan Bogár, Galanta, Jozef Barát, Topoľčany, Stanislav Packa, Močenok

34 - Karol Ryba, Ján Hnilica, Nitra, Marta Kunkelová, Irena Peťková, Zl. Moravce, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Tibor Pittich, Šaľa, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Viera Bradáčová, Ivan Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Ladislav Holečka, Ladice, Igor Tkáč, Sereď, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Peter Černák, Lúčnica, Peter Korec, Rišňovce, Július Oláh, Matúškovo

33 - Nina Mičíková, Štefan Bede, Denisa Bakošová, Dezider Zaujec, Miro Račko, Pavel Čvirik, Nitra, František Szolik, Zuzana Ürge, Šaľa, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Lukáš Bennár, Hájske, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Dominik Greguš, Čakajovce, Miroslav Močol, Hlohovec, Ladislav Babóti, Vlčany, Helena Kozlíková, Peter Duchoň, Golianovo, Ladislav Vass, Baloň, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Svitač, Telince, Marián Labai, Mankovce

32 - Júlia Urbanová, Ľubica Homolová, Viliam Halla st., Slavomír Brna, Ján Hudec, Nitra, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Šantavý, Mojmírovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslav Šiller, Golianovo, Anna Ráczová, Modrany, Pavel Mihálik, Šaľa, Roland Babulic, Lukáčovce

31 - Richard Vnučko, Ladislav Skalický, Dávid Said, František Hrnčiar st., Nitra, Štefan Petrovič, Ján Dúbravský, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Otília Fúsková, Lužianky, Štefan Finta, Jarok, Pavol Patkolo, Lúčnica, Jaroslav Petko, Piešťany, Slavo Kališ, Šaľa, Ivan Bileny, Rišňovce

30 - Martina Segíňová, Sľažany, Marek Viskup, Rumanová, Michal Garay, Nitra, Mário Čurgali, D. Krškany, Kornel Gál, Žirany, Peter Lukáč, Lehota, Jozef Bradáč, Golianovo, Milan Božik, Báb
29 - Roman Bilický, Preseľany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Marianna Letková, Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica
28 - Mário Drienovský, František Kunkel, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Žitavany, Jana Fazekašová, Podhorany, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Aďka Vöröšová, Rumanová, Peter Matulník, Nové Sady, Filip Šmátrala, Sereď
27 - Jozef Kóša, Peter Cúcor, Lukáš Mála, Nitra, Peter Struk, Zl. Moravce, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Pavel Radocha, Modrany, Patrícia Šranková, Vráble, Jozef Pecho, Žitavany, Matúš Sliška, Šurianky, Miroslav Havetta ml., Lovce
25 - Marian Barta, Jožko Moder, Nitra, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Mária Látečková, Svätoplukovo
24 - Ľudovít Kováč, František Piška, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Miroslav Mihalička, Velčice, Tomáš Nagy, Ladice, Pavol Žilák, Žihárec, Ladislav Nagy, Vráble
23 - Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Roman Uher, Šaľa, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Roman Fazekaš, Podhorany, Karin Vajzerová, Vráble
22 - Árpád Fazekaš, Neded
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Michal Hitka, Martin n./Ž., Ľudovít Desat, Podhorany
20 - Tibor Kovács, Neded, Marcel Hajaš, D. Krškany, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Civáň, Golianovo, Silvester Lenčéš, Močenok, Bohuš Gombík, Nitra
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., František Szpevár, Šaľa, Tibor Karabinoš, Golianovo
18 - Lukáš Vajzer, Vráble, Erik Fazekaš, Ladice, Marek Hlava, Praha, Aladár Kmeť, Nitra
17 - Andrej Bednárik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Varga, Sľažany, Lucia Richnáková, Šúrovce, Monika Krištofová, Čeľadice
16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
15 - Róbert Maťo, Igor Kotora, Nitra
14 - Ivan Eliaš, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov
13 - Peter Juhász, Kolíňany
12 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaromír Slíž, Beladice, Július Pápay, H. Kráľová
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Peter Jamrich „Bobi“, Klasov
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
8 - Iveta Matejová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Margita Letková, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra, Milan Ďuriš, D. Obdokovce
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Lenka Reptová, Branč, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Ján Mičuda, Ján Palka, Jozef Kováč, Nitra, Jozef Chudý, Rumanová, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Martina Magdolenová, Samo Slamka, Michal Borovský, Milan Ratulovský, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Dominika Božiková, Báb
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Ricsi Szarka, Topoľnica
2 - Peter Lajda, Ivanka, Radovan Polák, Topoľčianky, Daniela Tasáryová, Nitra
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

V 9. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich dvaja čitatelia: Ľubomír Mikula, Lehota, Alexander Kobza, Čechynce.
Prosíme ich, aby dali vedieť (na tel. č. 0905 550 775), či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo máme žrebovať.
Osem zápasov uhádli P. Londák, P. Solčianský a V. Lyžičiar.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Šport

 


  1. Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo 562
  2. Pacienti môžu na izbe pozerať televíziu. Musia mať mince 302
  3. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 282
  4. Rekonštrukciu mosta plánujú na jar, dva týždne bude uzavretý 200
  5. Fotogaléria: Šaľa - V. Ludince 3:1 Foto 179
  6. Odchádzajúci starosta sa ešte pokúsil vymenovať zástupcu. Cez mobil 171
  7. Až deväť karatistov z Nitry na MSJ 160
  8. Nehoda pri Šintave si vyžiadala ľudský život Foto 158
  9. Greššo: Zvolenie mňa aj syna nemôže byť rodinkárstvo 110
  10. Zomrel akademický maliar Marián Žilík 78

Najčítanejšie správy

Nitra

Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo

Dopravné obmedzenia potrvajú do konca novembra.

Pacienti môžu na izbe pozerať televíziu. Musia mať mince

Zadarmo je televíziu možné sledovať v spoločenskej miestnosti.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Rekonštrukciu mosta plánujú na jar, dva týždne bude uzavretý

Súťaž ešte nie je ukončená, presný termín preto nie je známy. Práce majú trvať pol roka.

Fotogaléria: Šaľa - V. Ludince 3:1

Zverencom Milana Mrlláka sa darí. Futbalisti Dusla vyhrali päť z posledných šiestich zápasov a v tabuľke sa posúvajú stále vyššie.

Blízke regióny

Kandidáti na poslancov avizujú blokádu mosta cez Váh

Kampaň pred krajskými voľbami naberá na obrátkach.

Tínedžer na motorke mal ráno nehodu, zomrel na mieste

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes ráno, iba 18 ročný motocyklista zomrel priamo a mieste.

Spartak zlomil odpor Podbrezovej až v druhom polčase

Spartakovci privítali na vlastnom trávniku pre nich neželaného súpera, ktorému ešte z troch vzájomných zápasov v City Aréne nedokázali streliť ani gól. Zmeniť to chceli v 13. kole.

V Jacovciach padlo deväť gólov

Poriadnu gólovú prestrelku si užili hráči v zápase V. ligy Stred.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Všetky správy

V Česku vyhral Babiš, Piráti predbehli extrémistov (minúta po minúte)

Česi rozhodli o smerovaní krajiny, voľby vyhralo s veľkým náskokom hnutie ANO.

Historické fiaská aj rekordné úspechy. Česko má po voľbách víťazov i porazených

V novom českom parlamente zasadne deväť strán. Nie všetky sú so svojim výsledkom spokojné.

Deň, keď padla aj Praha

Je zbytočné hovoriť o porážkach jednotlivých strán. V českých voľbách prehralo Česko.

Nedalo sa ho zachrániť, málokedy bol triezvy. Zadlžený Johnny Depp pôjde na súd

Má problém s matematikou, vravia jeho bývalí manažéri.

V bašte Smeru deti chorľavejú a starším sa cnie za socializmom

Baníci cítia krivdu, keď niekto kritizuje umelé dotovanie Hornonitrianskych baní vládou. Na ťažkú prácu nedajú dopustiť.

Kam vyraziť