Sobota, 18. november, 2017 | Meniny má Eugen
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

V 10. kole štyria tipujúci uhádli 8 zápasov: Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, Ján Kollár a Jozef Zima. Poradie na čele: 62 - Jozef Zima, 60 - Albín Tóth, 59 - Ján Slíž, Ladislav Baláži, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 9. kola Alexander Kobza z Čechyniec. (Zdroj: Ladislav Odráška)

Správne tipy 10. kola

Nemšová - FC Nitra jun. 1:0 1
Ivanka - Báb 1:3 2
H. Kráľová - Nevidzany 2:3 2
Lužianky - Horný Ohaj 1:1 X
Klasov - Kolíňany 1:0 1
Hájske - Čakajovce 0:5 2
Branč - Vinodol 1:2 2
Sľažany - Tek. Nemce 4:2 1
Machulince - Obyce 1:1 X
Veľká Mača - Čierny Brod 2:1 1

Poradie po 10. kole

62 - Jozef Zima, Vráble

60 - Albín Tóth, Čakajovce

59 - Ján Slíž, Beladice, Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce

57 - Miroslav Lieskovský, Dušan Letko, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Arpád Balogh, Kolárovo, Henrich Richter, Bratislava

56 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Cyril Slamka, Rišňovce, Daniel Tasáry, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč, Miroslav Oslanec, Vráble

55 - František Bojda, Miroslav Fábry, Ernest Szombath, René Daniš, Nitra, Anna Duczová, H. Kráľová, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Daniel Jamrich, Kolíňany, Dušan Petrovič, Obyce, Milan Lazan, Šaľa, Mária Kajabová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Dušan Vnučko, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Babčan, Zbehy, Michaela Benköová, Močenok, František Lörinc, Lúčnica

54 - Ivan Lauko, Peter Kardoš, Nitra, Juraj Csirik, Peter Hipp, Šaľa, Štefan Deák, Sľažany, Milan Búcora, Nové Sady, Štefan Lipovský, Pusté Sady, František Margetin, Rišňovce, Filip Dobiáš, Marián Koreň, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Pauk, Rumanová, Róbert Lipecký, Čakajovce, Imrich Hrdlica, Báb, Emanuel Maňúch, Žirany, Miloš Remenár, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre

53 - Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Mária Sýkorová, Dominik Slamka, Nitra, Marek Paukov, Žitavany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Milan Lukáč, Ludanice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, Margita Pánisová, D. Krškany, Vincent Hunka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Šercel, Váhovce, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Pavol Králik, Zbehy

52 - Július Michalička, Igor Drotár, Miroslav Brezina, Ľubomír Turňa, František Juhás, Ján Bernát, Miro Raček, Nitra, Tibor Šmitala, Čab, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Matúš Jančo, Jelenec, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miloš Majdiak, Močenok, Albert Lauro, Čeľadice, Anton Viskup, Pusté Sady, Vincent Komačka, Topoľčany, František Maťo, D. Obdokovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Gabriel Miškovič, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Karol Blažovič, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ladislav Németh, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Erik Barát, Žitavany

51 - Ladislav Nosian, Ivanko Magdolen, Rado Vágai, Peter Plandora, Roman Hradecký, Ľudovít Laca, Boris Grežo, Nitra, Ján Gažo ml., Juraj Vojtek, Vráble, Jozef Nikodem, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Peter König, Matúš Čičo, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Gabriel Šuba, Čechynce, Ján Weselowski, Hlohovec, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Fiala, Daniel Lörincz, Branč, Miroslav Šiška, Šaľa, Matej Letko, Ivan Kozár, D. Krškany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Andrej Hudec, Čeľadice, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Vrábel, Križovany

50 - Vladimír Kompas, Pavel König, Daniel Mičík, Erich Schober, Ľuboš Mičík, Juraj Urban, Ľubica Tasáryová, Patrik Andrášik, Nitra, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Jozef Masár, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Ľuboš Modzga „Šuker“, František Prešinský, Vráble, Juraj Holták, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, Jožko Černý, Rumanová, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Šidó, Veľká Mača, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Róbert Sedlák, Šaľa, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Árgyusi, Neded, Andrej Švihorík, Báb, Magda Čmaradová, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Milan Roško, Dyčka

49 - Štefan Matesko, Mária Königová, Vladimír Nemšovský, Marián Grman, Slavomír Kotrla, Lenka Sýkorová, Alexander Jurík, Ladislav Piška, Miloš Sýkora, Michal Lauko, Nitra, Imrich Struhár, Lukáš Félis, Peter Nagy, Vráble, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Patrik Benček, Zl. Moravce, Peter Zeleňák, Dezider Vanko, Štefan Hipp, Šaľa, Miloš Kukučka, Žitavany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Peter Andódi, Dlhá n/V., Tibor Horváth, Komjatice, Michaela Žemberová, Nové Sady, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viktor Balko, Lužianky, Juraj Valla, V. Zálužie, Dávid Slíž, Dolná Streda, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

48 - Pavol Vörös, Milan Hajaš, Ľubomír Ballay, Ľuboš Baranec, Pavel Hrnčár, Milan Ružička, Anton Bulla, Ján Doboš, František Benc, Pavol Ďurina, Vlado Krajčovič, Nitra, Andrejka Božiková, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Anton Kazáň, Alexander Repta, Branč, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Milan Roman, Čab, František Švihorík, Pusté Sady, Alex Lovaš, H. Saliby, Jozef Filo, Mojmírovce, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Milan Fridrich, Rumanová, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Kuzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Gál, Žirany, Marcel Pánis, D. Krškany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Török, Pata, Róbert Stareček ml., Sereď, Jozef Vodný, Juraj Šranko, Babindol, Marcel Čerman, D. Obdokovce

47 - Jaroslav Andrášik, Milan Púčik, Ján Šimun, Stano Gábor, Monika Skalická, Viliam Halla ml., Dionýz Pecháček, Michal Hunka, Jozef Kompas, Peter Solčianský, Richard Magušin, Stanislav Billik, Nitra, Július Miškovič, Ladislav Molnár, Peter Jobbágy, Róbert Ščepka, Peter Gomboš, Roman Sýkora, Šaľa, Miroslav Drahoš, Lukáš Valent, Hosťovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marek Fiantok, Ladice, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Peťovský, Adam Nádaský, Lužianky, Tibor Bene, D. Obdokovce, František Novák, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Čaniga, Dražovce, Lukáš Kondela, Babindol, Csaba Sándor, Kolíňany, Ivan Ďurický, František Kóša, Branč, Jozef Kubáň, Alekšince, Lukáš Bíro, Milan Bíro, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Zoltán Jancso, Vlčany, Dalibor Bradáč, Golianovo, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Lazor, Báb, Vlado Matušica, Hájske, Mária Mesárošová, Lehota, Boris Boďo, Tajná, Stanislav Packa, Močenok

46 - Vladimír Papp, Mário Macháč, Viera Lauková, Jozef Nosian, Jozef Nemeš st., Jozef Ehrenhold, Milan Borovský, Juraj Náhlovský, Marianna Viskupová, Dušan Novorolník, Nitra, Miroslav Mokráš, Jozef Karlubík, Jozef Baláž, Šaľa, Ivana Kunkelová, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Búcora, Peter Sliška, Šurianky, Gabriel Chrenko, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Šabo, Ján Félis, Žitavany, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Kováč, Lovce, Zoltán Odráška, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Roman Vrábel, Ivanka, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Štefan Tóth, Klasov, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Bakyta, Jarok, Jana Gálová, Žirany, Vladimír Miškolci, Lehota, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dušan Švehla, Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Bédi, Lúčnica, Michal Čery, Jelenec

45 - Vladimír Galas, Marián Mičík, Ľudovít Černek, František Filo, Július Petrík, Nitra, Marián Titka, Peter Lehocký, Jozef Danada, Šaľa, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Gabriela Szökeová, Vráble, Eva Lahučká, Tibor Széker, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Anton Majdiak, Močenok, Janka Tóthová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marek Vlček, Čakajovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Kozla, Žirany, Milan Greguš, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jaroslav Viskup, Rumanová, Erik Valent, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Jaroslav Skačan, Žihárec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Július Szarka, Topoľnica, Andrej Vereš, Július Bradáč, Golianovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Török, V. Dolina, Jozef Labuda, Solčany, Pavol Pagáč, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

44 - Štefan Duchoň, Pavol Buš, Ľudovít Konečný, René Matyó, Michal Kucharovič, Jarmila Saidová, Nitra, Dušan Babocký, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Marián Móri, Ján Szöcs, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka, Dodo Augustín, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tomáš Lenický, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Marián Balko, D. Štitáre, Ján Kollár, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Imrich Drozdák, Babindol, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Kristián Varga, Tešedíkovo, Csaba Nagy, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, František Imre, Branč, Robo Lešš jr., Močenok, Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Štefan Dubnička, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Šlosár, Pavol Bradáč, Golianovo, Marián Valla, V. Zálužie, Martin Földeši, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Jánošík, D. Krškany, Renáta Bajneková, Vráble, Peter Strieška, Volkovce

43 - Jozef Gutai, Jaroslav Belan, Marek Husivarga, Mária Kóšová, Ján Kmeťo, Patrik Studený, František Dedič, Ladislav Pindeš, Peter Krajčo, Dajana Borovská, Bohuslav Bene, Nitra, Jozef Pec, Ladislav Héviz, Pavol Uher, Šaľa, Jozef Andel, Radek Kováčik, Vráble, Peter Rajnoha, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Peter Bodi, Zbehy, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Hudec, Lužianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Erik Candrák, Alekšince, Václav Magáth, Podhorany, Fero Libay, Erik Šimák, D. Krškany, Zara Čekey, Pohranice, Stanislav Skačan, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Ján Jambor, František Chudý, Rišňovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ján Lipovský, Báb, Dušan Irsák, Sereď, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Frajka, Vieska n/Ž.

42 - Marián Benca, Ján Kuchtiak, Júlia Kucharičová, Peter Benca, Pavol Krajčo, Janka Danková, Jakub Bernát, Nitra, Jozef Sklenár, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Tomáš Minarovič, Močenok, Gašpar Gál, Žirany, Tomáš Čičo, Ivanka, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Andrej Maťo ml., Jarok, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Kúdela, V. Dolina, Peter Civáň, Golianovo, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Hostie, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Hoppan, Vráble

41 - František Grom, Štefan Dekány, Eduard Szabo, Ernest Mako, Nitra, Viktor Csizmadia, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Žiačko, Ján Golha, Vráble, Adam Bíro, Ján Bíro, Ondrej Hupka, Čakajovce, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Ladislav Szekelyi, Andrej Repta, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Glovenský, Košúty, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Bystrický, Ivanka, Ľudmila Verešová, Vladimír Chlpík, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, Boris Mesároš, Lehota, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Korec, Rišňovce

40 - Milan Petráš, Miloš Segéň, Denisa Bakošová, Anita Vallová, Vlado Sásik, Daniel Čerman, Miriama Ďurinová, Milan Vörös, Nitra, Jakub Chrenko, Irena Peťková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Vladimír Szegény, Ladice, Michaela Dobišová, Močenok, Monika Pápayová, Peter Odráška, H. Kráľová, Michal Hájnik, Pusté Sady, Mário Pánis, D. Krškany, Ladislav Németh, Táňa Šimková, Viera Bradáčová, Ivan Bradáč, Golianovo, Tibor Odráška, Šaľa, Milan Fúska, Štefan Török, Branč, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Tomáš Švec, Pohranice, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Vojtech Borka, Trstice, Lukáš Mesároš, Lehota, Filip Marinov, Rumanová

39 - Jozef Prešinský, Ivan Minárik, Erik Viskup, Lenka Škoblová, Ľuboš Šindler, Nitra, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Michal Bedeč, Žitavany, Ján Školník, Zl. Moravce, Richard Konopásek, Rumanová, Jozef Martiška, Dražovce, Jaro Fuska, Zbehy, Jozef Repa, Prílepy, Martin Kornutij, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Igor Tkáč, Sereď, Jozef Lenčéš, Šaľa, Stanislav Majerčík, Golianovo, Michal Valášik, Hájske, Vladimír Kubala, Belince

38 - Zdenko Šimko, Ján Hnilica, El Nino Libay, Nitra, Peter Čepček, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Tatiana Mifková, Šaľa, Oskar Bíro, Čakajovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Slavomír Tóth, H. Kráľová, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Boris Lacika, Zbehy, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ladislav Vass, Baloň, Peter Duchoň, Golianovo

37 - Jozef Drobec, Andrej Kudamik, Štefan Bede, Miro Račko, Pavel Čvirik, Lenka Königová, Stanislav Habáň, Nitra, Milan Kukučka, Žitavany, Marián Straňák, H. Kráľová, Jakub Vojtek, Vráble, František Szolik, Šaľa, Bartolomej Guľka, Branč, Martin Tesár, D. Krškany, Helena Kozlíková, Golianovo, Jozef Chovanec, Šurianky, Sylvia Švecová, Peter Švec, Hostie, Štefan Popelka, Hájske, Anton Bábik, Rumanová, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Marián Labai, Mankovce, Roland Babulic, Lukáčovce

36 - Júlia Urbanová, Dezider Zaujec, Jozef Hudec st., Michal Garay, Peter Slezák, Viliam Halla st., Ján Hudec, Nitra, Tibor Pittich, Zuzana Ürge, Šaľa, Ladislav Holečka, Ladice, Marián Herceg, Pata, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble

35 - Nina Mičíková, Ladislav Skalický, Ľubica Homolová, Slavomír Brna, Nitra, František Kunkel, Ľubomír Králik, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Otília Fúsková, Lužianky, Miroslav Šiller, Golianovo, Sára Selecká, Branč, Kristián Švec, Hostie, Dušan Bogár, Galanta, Jozef Barát, Topoľčany, Jaroslav Petko, Piešťany

34 - Karol Ryba, Dávid Said, František Hrnčiar st., Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Lukáš Gajdoš, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Močol, Hlohovec, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo, Milan Božik, Báb, Slavo Kališ, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo, Ivan Bileny, Rišňovce

33 - Lukáš Bennár, Hájske, Pavel Babiak, Žitavany, Dominik Greguš, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Lukáč, Lehota, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Svitač, Telince, Marianna Letková, Nitra, Ladislav Varga, Topoľnica

32 - Ján Šantavý, Mojmírovce, Jozef Kučera, Šaľa, Kornel Gál, Žirany, Anna Ráczová, Modrany, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Lukáš Mála, Nitra

31 - Štefan Petrovič, Peter Struk, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Patrícia Šranková, Vráble, Pavol Patkolo, Lúčnica, Jozef Pecho, Žitavany, Peter Matulník, Nové Sady, Filip Šmátrala, Sereď, Miroslav Havetta ml., Lovce

30 - Marek Viskup, Rumanová, Mário Čurgali, D. Krškany, Peter Cúcor, Nitra
29 - Lena Kunkelová, Praha, Roman Bilický, Preseľany, Aďka Vöröšová, Rumanová, Marian Barta, Nitra, Matúš Sliška, Šurianky, Ladislav Nagy, Vráble
28 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Žitavany, Roman Uher, Šaľa, Jana Fazekašová, Podhorany, Jožko Moder, Nitra
27 - Jozef Kóša, Ľudovít Kováč, Nitra, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Pavel Radocha, Modrany
26 - Bartolomej Szabó, Tešedíkovo
25 - Marcel Hajaš, D. Krškany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Michal Hitka, Martin n./Ž., Ľudovít Desat, Podhorany
24 - Miroslav Mihalička, Velčice, Tomáš Nagy, Ladice, Pavol Žilák, Žihárec, Juraj Német, D. Lefantovce, František Piška, Nitra
23 - Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Ľubomír Bartakovič, Aladár Kmeť, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Šaľa, Roman Fazekaš, Podhorany, Karin Vajzerová, Vráble
22 - Árpád Fazekaš, Neded
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Marián Varga, Sľažany
20 - Tibor Kovács, Neded, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Civáň, Golianovo, Silvester Lenčéš, Močenok, Bohuš Gombík, Nitra
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., František Szpevár, Šaľa, Tibor Karabinoš, Golianovo
18 - Lukáš Vajzer, Vráble, Erik Fazekaš, Ladice, Marek Hlava, Praha
17 - Andrej Bednárik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Juhász, Kolíňany, Lucia Richnáková, Šúrovce, Jaromír Slíž, Beladice, Monika Krištofová, Čeľadice
16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
15 - Róbert Maťo, Igor Kotora, Nitra
14 - Ivan Eliaš, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov
12 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Pápay, H. Kráľová
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Peter Jamrich „Bobi“, Klasov
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
8 - Iveta Matejová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Michal Borovský, Margita Letková, Ján Palka, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce, Ricsi Szarka, Topoľnica
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra, Milan Ďuriš, D. Obdokovce
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Lenka Reptová, Branč, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Ján Mičuda, Jozef Kováč, Nitra, Jozef Chudý, Rumanová, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Martina Magdolenová, Samo Slamka, Milan Ratulovský, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Dominika Božiková, Báb
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Nina Letková, Julo Škobla, Nitra
2 - Peter Lajda, Ivanka, Radovan Polák, Topoľčianky, Daniela Tasáryová, Matúš Turňa, Nitra
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

V 10. kole štyria tipujúci uhádli 8 zápasov: Marta Kunkelová, Zlaté Moravce, Ivana Kunkelová, Zlaté Moravce, Ján Kollár, Zbehy, Jozef Zima, Vráble. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Desať ľudí uhádlo 7 zápasov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Šport

 


  1. Po reťazovej nehode na R1 sa vytvorili kilometrové kolóny 17 184
  2. Oblastné výbery do 14 rokov bojovali o postup (+FOTO) 544
  3. Beh večernou Nitrou vyhrali Mazúch a Németová (+FOTO) 343
  4. Ronald Frkala a priame kopy – lepšia love story ako Twilight (gól jesene č. 9 - VIDEO) 182
  5. Po zrážke troch vozidiel zranilo policajta, ošetrili ho v nemocnici 175
  6. Pamätník obetiam komunizmu stojí v Nitre pred bývalým sídlom komunistov 164
  7. Maslo čoskoro zlacnie. Na predraženie už nie sú dôvody, vraví expert 163
  8. FIFA League Nitra bude na Vianočnom turnaji! 144
  9. Fotogaléria: Kolíňany - Horný Ohaj 0:2 Foto 116
  10. Výsledkom vážnej nehody je zranený opitý cyklista a zhorené auto 84

Najčítanejšie správy

Nitra

Po reťazovej nehode na R1 sa vytvorili kilometrové kolóny

Zrazilo sa až jedenásť áut, pri nehode neprišlo k žiadnemu zraneniu.

Oblastné výbery do 14 rokov bojovali o postup (+FOTO)

V mestskej hale na Klokočine sa dnes zišlo šesť oblastných výberov U14 v kvalifikácii o Pohár predsedu ZsFZ.

Beh večernou Nitrou vyhrali Mazúch a Németová (+FOTO)

Pešia zóna patrila včera bežcom. Na tradičnom podujatí stúpol počet účastníkov oproti vlaňajšku o 80.

Ronald Frkala a priame kopy – lepšia love story ako Twilight (gól jesene č. 9 - VIDEO)

Univerzálny hráč z Hornej Kráľovej sa prezentoval dvomi parádne kopnutými štandardkami.

Po zrážke troch vozidiel zranilo policajta, ošetrili ho v nemocnici

Do políciou kontrolovaného auta odhodilo odstavené policajné vozidlo. Príčinou bol náraz tretieho auta - jeho 32-ročná vodička sa asi plne nevenovala riadeniu.

Blízke regióny

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Na priechodoch v Leviciach vodiči opäť zrazili chodkyne

Pod kolesami áut skončili ďalšie chodkyne. Liečiť sa budú niekoľko týždňov. Nehôd s chodcami na priechodoch pribúda.

Primárka psychiatrie: Fetovanie riedidiel je na ústupe, vytlačili ho tvrdé drogy

Správanie človeka pod vplyvom prchavých látok býva nevyspytateľné. V akútnej intoxikácii môže byť pre svoje okolie nebezpečný.

Hrajú futbal, hrešia a fetujú toluén. Ľudia sa sťažujú na mladíkov

Domáci z Jiráskovej ulice na sídlisku Linčianska sa roky snažili presadiť, aby asfaltové ihrisko pred činžiakom zmenili radšej na parkovisko. Dôvodom sú mladíci, ktorí tam každú sobotu a nedeľu hrávajú futbal.

NITRIANSKA ŽUPA: Aké sú odmeny a benefity poslancov a predsedu?

Župan Milan Belica sa vozí na osmičkovej audine za takmer 90-tisíc eur, používa lacný tlačidlový mobil. Odmeny poslancov sa odvíjajú od minimálnej mzdy.

Všetky správy

Demonštrovať proti komunistom prišla v minisukni. Bála sa až na druhý deň

Študenti v Bratislave v roku 1989 predbehli pražskú novembrovú demonštráciu o jeden deň. Sledovala ich polícia aj televízia.

Matka českého hokejistu robí stále predavačku, hoci jej syn zarába milióny

Aby mohla svojmu synovi platiť všetko, čo sa týkalo hokeja, mala dve práce.

Na hymnu Nežnej revolúcie chce Ivo Hoffman zabudnúť. Napísal jej opačnú verziu

Už desať rokov nehral na gitare, spoločnosť ho sklamala.

Život s Teslou X nie je jednoduchý. Majiteľ chodí do servisu každý mesiac

Fanúšik otvorene porozprával o všetkých problémoch s autom, v servise bol už 25-krát.

Viedol slávny klub. Známy český tréner v rulete prehral hodnotu väčšej fabriky

Nebyť trpezlivej manželky Zuzany, možno by skončil na ulici ako bezdomovec.

Kam vyraziť