Štvrtok, 14. december, 2017 | Meniny má Branislava, Bronislava
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Bolo to ťažké kolo, vyšli tri remízy. Víťazom kola je Marián Straňák z H. Kráľovej, trafil 7 zápasov. Poradie na čele: 64 - Jozef Zima, Albín Tóth, atď.

Kartón piva Corgoň v 10. kole vyhrala Ivana Kunkelová zo Zlatých Moraviec. Prišla aj s otcom Františkom, dlhoročným futbalovým rozhodcom. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola

Michalovce - FC Nitra 0:0 X
FC ViOn - Slovan 3:2 1
FC Nitra jun. - Dubnica 2:6 2
Báb - Alekšince 1:1 X
Krušovce - Lapáš 2:2 X
Topoľníky - Pata 2:1 1
Veľký Cetín - Janíkovce 4:0 1
Kolíňany - Žitavany 4:5 2
Cabaj-Čápor - Mojmírovce 3:0 1
Jelenec - Branč 2:4 2

Poradie po 11. kole

64 - Jozef Zima, Vráble, Albín Tóth, Čakajovce

62 - Ján Slíž, Beladice, Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce

61 - Arpád Balogh, Kolárovo, Radoslav Henček ml., Branč

60 - Ernest Szombath, Miroslav Lieskovský, Dušan Letko, Nitra, Patrik Londák, Zl. Moravce, Henrich Richter, Bratislava, Daniel Jamrich, Kolíňany

59 - František Bojda, Daniel Tasáry, René Daniš, Nitra, Anna Duczová, H. Kráľová, Juraj Dubeň, Lehota, Bohuš Konopásek, Rumanová, Cyril Slamka, Rišňovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Oslanec, Vráble

58 - Miroslav Fábry, Ivan Lauko, Ľubomír Turňa, Nitra, Milan Lazan, Juraj Csirik, Peter Hipp, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Mária Kajabová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Dušan Vnučko, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Ján Babčan, Zbehy, Imrich Hrdlica, Báb, Emanuel Maňúch, Žirany, Miloš Remenár, Sereď, František Lörinc, Lúčnica, Marián Koreň, Čeľadice

57 - Miroslav Brezina, Dominik Slamka, Nitra, Matúš Jančo, Jelenec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Milan Búcora, Nové Sady, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Roman Margetin, Rišňovce, Róbert Lipecký, Čakajovce, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Gál, Žirany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Michaela Benköová, Močenok, Ladislav Németh, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Erik Barát, Žitavany, Pavol Králik, Zbehy

56 - Július Michalička, Igor Drotár, Mária Sýkorová, Peter Kardoš, Ľudovít Laca, František Juhás, Boris Grežo, Miro Raček, Nitra, Tibor Šmitala, Čab, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marek Paukov, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Katarína Vlčeková, Peter Vrabec, Čakajovce, Milan Lukáč, Ludanice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ján Weselowski, Hlohovec, Gabriel Miškovič, Šaľa, Matej Letko, Margita Pánisová, D. Krškany, Vincent Hunka, Lužianky, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Tomáš Klobučník, Lúčnica

55 - Ľuboš Mičík, Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Nitra, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miloš Majdiak, Močenok, Imrich Guzmický, Ivanka, Anton Viskup, Pusté Sady, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Šidó, Veľká Mača, Juraj Mészáros, Selice, Ivan Kozár, D. Krškany, Ľubomír Mikula, Lehota, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Vrábel, Križovany, Sandra Gálová, Žirany, Juraj Vojtek, Vráble

54 - Ladislav Nosian, Daniel Mičík, Erich Schober, Rado Vágai, Lenka Sýkorová, Patrik Andrášik, Ladislav Piška, Miloš Sýkora, Nitra, Peter Gyepes, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Albert Lauro, Andrej Hudec, Jozef Štefek, Čeľadice, Juraj Holták, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Alexander Mikláš, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Fiala, Branč, Ondrej Hajdu, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ján Gál, Žirany, Peter Macháč, Rišňovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Karol Blažovič, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Emil Dubec, Žikava, Mário Slezák, Lukáčovce, György Jakubecz, H. Saliby, Anton Žáčik st., Svätoplukovo

53 - Vladimír Kompas, Vladimír Nemšovský, Ivanko Magdolen, Peter Plandora, Ľubica Tasáryová, Ján Bernát, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Peter Nagy, Vráble, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter König, Roman Obložinský, Peter Vašek, Ivanka, Michaela Žemberová, Nové Sady, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Dezider Vanko, Šaľa, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

52 - Štefan Matesko, Juraj Urban, Ľuboš Baranec, Roman Hradecký, Nitra, Patrik Benček, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Róbert Sedlák, Peter Zeleňák, Miroslav Šiška, Šaľa, Lukáš Félis, František Prešinský, Vráble, Jozef Nikodem, Rišňovce, Miloš Kukučka, Žitavany, František Švihorík, Pusté Sady, Alex Lovaš, H. Saliby, František Čaniga, Dražovce, Gabriel Šuba, Alexander Kobza, Čechynce, Jožko Černý, Rumanová, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Alexander Repta, Branč, Dušan Gál, Klasov, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Terka Tasáryová, Ivanka, Adam Nádaský, Lužianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Magda Čmaradová, Sereď, Jozef Vodný, Babindol, Milan Roško, Dyčka, Marcel Čerman, D. Obdokovce

51 - Vladimír Papp, Mária Königová, Pavel König, Milan Hajaš, Marián Grman, Ľubomír Ballay, Ladislav Pindeš, Milan Ružička, Anton Bulla, Alexander Jurík, Juraj Náhlovský, Ján Doboš, František Benc, Richard Magušin, Nitra, Ladislav Molnár, Róbert Ščepka, Peter Gomboš, Roman Sýkora, Šaľa, Andrejka Božiková, Zl. Moravce, Attila Drozdák, Tibor Bene, D. Obdokovce, Anton Kazáň, Branč, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Bedeč, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Gabriel Lešš, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Marián Mateička, Behynce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, František Kausek, Klasov, Matúš Čičo, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Kozla, Žirany, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Fridrich, Rumanová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Viktor Balko, Lužianky, Vlado Matušica, Hájske, Dávid Slíž, Dolná Streda, Róbert Stareček ml., Sereď, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Ján Gažo ml., Vráble

50 - Jaroslav Andrášik, Milan Púčik, Pavol Vörös, Jozef Nosian, Slavomír Kotrla, Jozef Ehrenhold, Michal Hunka, Dušan Novorolník, Peter Solčianský, Pavol Ďurina, Stanislav Billik, Michal Lauko, Nitra, Július Miškovič, Miroslav Mokráš, Peter Jobbágy, Štefan Hipp, Jozef Baláž, Šaľa, Ema Benčeková, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Renáta Bajneková, Vráble, Stanislav Debnár, Zbehy, Jozef Búcora, Šurianky, Jozef Šabo, Ján Félis, Žitavany, Jozef Homola, Hosťovce, Marek Fiantok, Ladice, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Roman, Čab, Jozef Filo, Mojmírovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Csaba Sándor, Rudolf Macho, Kolíňany, Ivan Ďurický, Branč, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Marcel Pánis, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Vladimír Miškolci, Mária Mesárošová, Lehota, Jozef Török, Pata, Juraj Šranko, Babindol, Boris Boďo, Tajná, Stanislav Packa, Močenok

49 - Marián Mičík, Stano Gábor, Viera Lauková, René Matyó, Monika Skalická, Milan Borovský, Viliam Halla ml., Jarmila Saidová, Dionýz Pecháček, Marianna Viskupová, Jozef Kompas, Vlado Krajčovič, Nitra, Jozef Pec, Jozef Karlubík, Jozef Danada, Šaľa, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Lukáš Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Janka Tóthová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Lukáš Kondela, Babindol, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Záhorský, Rišňovce, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., František Laczko, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, František Imre, Branč, Peter Sliška, Šurianky, Zoltán Jancso, Vlčany, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jozef Labuda, Solčany, Jaroslav Lazor, Báb, Dušan Švehla, Sereď

48 - Vladimír Galas, Ján Šimun, Marek Husivarga, Ľudovít Černek, Pavel Hrnčár, Július Petrík, Nitra, Ivana Kunkelová, Tibor Széker, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Bodi, Zbehy, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vladimír Kováč, Lovce, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Anton Majdiak, Močenok, Marek Vlček, Lukáš Bíro, Milan Bíro, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Erik Šimák, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Zara Čekey, Pohranice, Kristián Varga, Tešedíkovo, Csaba Nagy, Žihárec, Marián Titka, Šaľa, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Štefan Tóth, Klasov, František Andraško, Michal Čery, Jelenec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jeremiáš Vnuk, Vráble, František Chudý, Jozef Rehuš, Rišňovce, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, František Kóša, Branč, Jana Gálová, Žirany, Pavol Török, Peter Török, V. Dolina, Pavol Pagáč, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb

47 - Jozef Gutai, Jaroslav Belan, Jozef Nemeš st., Ľudovít Konečný, Michal Kucharovič, František Dedič, Peter Krajčo, Dajana Borovská, Bohuslav Bene, Nitra, Dušan Babocký, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Ladislav Héviz, Peter Lehocký, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jozef Hoppan, Gabriela Szökeová, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Filip Guzmický, Ivanka, Juraj Segíň, Sľažany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, František Novák, Tešedíkovo, Marián Balko, D. Štitáre, Václav Magáth, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Ján Kollár, Zbehy, Jaroslav Viskup, Rumanová, Štefan Valovič, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Robo Lešš jr., Močenok, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Šlosár, Pavol Bradáč, Golianovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Dušan Irsák, Sereď, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Ján Jacsa, Žihárec, Róbert Jánošík, D. Krškany, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

46 - Mário Macháč, Marián Benca, Mária Kóšová, Ján Kmeťo, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Adam Bíro, Čakajovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavol Uher, Marián Móri, Ján Szöcs, Šaľa, Fero Libay, D. Krškany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Roman Vrábel, Ivanka, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Erik Valent, T. Mlyňany, Štefan Ambrus, Jaroslav Skačan, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Andel, Vráble, Július Szarka, Topoľnica, Gabriel Fazekaš, Neded, Miroslav Kozlík, Július Bradáč, Golianovo, Marián Valla, V. Zálužie, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Hegyi, Jelka, Miroslav Bédi, Lúčnica

45 - Ján Kuchtiak, Júlia Kucharičová, František Grom, Denisa Bakošová, Štefan Duchoň, František Filo, Anita Vallová, Pavel Buš, Milan Vörös, Nitra, Marta Kunkelová, Jakub Chrenko, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Radek Kováčik, Ján Golha, Vráble, Pavol Lieskovský, Peter Sládeček, V. Zálužie, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Szegény, Ladice, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gašpar Gál, Žirany, Ladislav Kéry, Volkovce, Erik Candrák, Alekšince, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Jozef Sklenár, Šaľa, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ján Štepiansky, Hostie, Peter Frajka, Vieska n/Ž.

44 - Štefan Dekány, Peter Benca, Pavol Krajčo, Vlado Sásik, Janka Danková, Eduard Szabo, Ernest Mako, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Školník, Irena Peťková, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marián Straňák, Gabriel Tóth, Zuzana Lovászová, Monika Pápayová, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Ladislav Németh, Peter Civáň, Táňa Šimková, Ľudmila Verešová, Golianovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Martin Földeši, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Attila Szolnoki, Dyčka, Filip Marinov, Rumanová, Peter Korec, Rišňovce

43 - Milan Petráš, Patrik Studený, Jakub Bernát, Miriama Ďurinová, Ľuboš Šindler, Nitra, Viktor Csizmadia, Stanislav Skačan, Šaľa, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Dušan Gašparík, Machulince, Bohuš Baják, Lužianky, Tomáš Minarovič, Močenok, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Bíro, Čakajovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Tomáš Švec, Pohranice, Ján Jambor, Rišňovce, Ivan Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Vlado Jánošík, D. Krškany, Vojtech Borka, Trstice, Lukáš Mesároš, Lehota, Pavel Kúsek, Žikava, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Žiačko, Vráble

42 - Miloš Segéň, Lenka Škoblová, Pavel Čvirik, Daniel Čerman, Stanislav Habáň, Nitra, Oskar Bíro, Čakajovce, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Richard Konopásek, Rumanová, Michal Hájnik, Pusté Sady, Jozef Martiška, Dražovce, Tomáš Čičo, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Andrej Repta, Milan Fúska, Branč, Tibor Glovenský, Košúty, František Szolik, Šaľa, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Viera Bradáčová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Ladislav Vass, Baloň, Boris Mesároš, Lehota, Igor Tkáč, Sereď

41 - Jozef Prešinský, Ivan Minárik, Ján Hnilica, Miro Račko, El Nino Libay, Nitra, Tibor Odráška, Jozef Lenčéš, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ladislav Szekelyi, Branč, Jaro Fuska, Boris Lacika, Zbehy, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Bystrický, Ivanka, Ondrej Hupka, Čakajovce, Helena Kozlíková, Peter Duchoň, Golianovo, Peter Švec, Hostie, Marián Labai, Mankovce, Vladimír Kubala, Belince

40 - Zdenko Šimko, Erik Viskup, Peter Slezák, Viliam Halla st., Nitra, František Kunkel, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Odráška, H. Kráľová, Tatiana Mifková, Šaľa, Bartolomej Guľka, Štefan Török, Branč, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Chovanec, Šurianky, Sylvia Švecová, Hostie, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž.

39 - Jozef Drobec, Júlia Urbanová, Štefan Bede, Jozef Hudec st., Dávid Said, Nitra, Tibor Pittich, Zuzana Ürge, Slavo Kališ, Šaľa, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Repa, Prílepy, Martin Kornutij, V. Zálužie, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Miroslav Šiller, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Michal Valášik, Hájske, Roland Babulic, Lukáčovce

38 - Michal Garay, Ladislav Skalický, Ľubica Homolová, Lenka Königová, Ján Hudec, Nitra, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Hlohovec, Sára Selecká, Branč, Jozef Bradáč, Golianovo, Jaroslav Petko, Piešťany, Milan Božik, Báb

37 - Andrej Kudamik, Nina Mičíková, Dezider Zaujec, Nitra, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Jozef Pecho, Žitavany, Jakub Vojtek, Vráble, Martin Tesár, D. Krškany, Štefan Popelka, Hájske, Anton Bábik, Rumanová, Július Oláh, Matúškovo

36 - František Hrnčiar st., Slavomír Brna, Marianna Letková, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Kučera, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Kristián Švec, Hostie, Anna Ráczová, Modrany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Ladislav Varga, Topoľnica

35 - Otília Fúsková, Lužianky, Peter Cúcor, Nitra, Peter Struk, Zl. Moravce, Dušan Bogár, Galanta, Peter Lukáč, Lehota, Peter Svitač, Telince, Ivan Bileny, Rišňovce

34 - Karol Ryba, Lukáš Mála, Nitra, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Peter Černák, Lúčnica, Patrícia Šranková, Vráble, Filip Šmátrala, Sereď

33 - Lukáš Bennár, Hájske, Lena Kunkelová, Praha, Pavel Babiak, Žitavany, Dominik Greguš, Čakajovce, Ján Šantavý, Mojmírovce, Kornel Gál, Žirany, Pavel Radocha, Modrany, Peter Eliáš, Lúčnica

32 - Peter Matulník, Nové Sady, Matúš Sliška, Šurianky, Miroslav Havetta ml., Lovce

31 - Richard Vnučko, Marian Barta, Nitra, Štefan Petrovič, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Štefan Finta, Jarok, Roman Uher, Šaľa, Pavol Patkolo, Lúčnica, Aďka Vöröšová, Rumanová, Ladislav Nagy, Vráble

30 - Marek Viskup, Rumanová, Ľudovít Kováč, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Mário Čurgali, D. Krškany
29 - Roman Bilický, Preseľany, Marcel Hajaš, D. Krškany
28 - Jozef Kóša, Jožko Moder, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Žitavany, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Jana Fazekašová, Ľudovít Desat, Podhorany, Michal Hitka, Martin n./Ž.
27 - Ičko Čapkovič, D. Krškany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany
26 - Aladár Kmeť, Nitra
25 - Mária Látečková, Svätoplukovo
24 - Miroslav Mihalička, Velčice, Tomáš Nagy, Ladice, Pavol Žilák, Žihárec, Marián Varga, Sľažany, František Piška, Bohuš Gombík, Nitra
23 - Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Šaľa, Roman Fazekaš, Podhorany, Karin Vajzerová, Vráble, Tibor Karabinoš, Golianovo
22 - Árpád Fazekaš, Neded, František Szpevár, Šaľa
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Peter Juhász, Kolíňany, Monika Krištofová, Čeľadice, Marek Hlava, Praha
20 - Tibor Kovács, Neded, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Civáň, Golianovo, Silvester Lenčéš, Močenok
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Lukáš Vajzer, Vráble, Erik Fazekaš, Ladice
17 - Andrej Bednárik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lucia Richnáková, Šúrovce, Jaromír Slíž, Beladice
16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
15 - Róbert Maťo, Igor Kotora, Nitra
14 - Ivan Eliaš, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov
12 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Pápay, H. Kráľová
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Peter Jamrich „Bobi“, Klasov
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
8 - Iveta Matejová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Michal Borovský, Margita Letková, Ján Palka, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce, Ricsi Szarka, Topoľnica
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra, Milan Ďuriš, D. Obdokovce
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Lenka Reptová, Branč, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Ján Mičuda, Jozef Kováč, Nitra, Jozef Chudý, Rumanová, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo, Katka Tokárová, Sľažany
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Martina Magdolenová, Samo Slamka, Milan Ratulovský, Daniela Tasáryová, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Dominika Božiková, Báb
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Nina Letková, Julo Škobla, Nitra
2 - Peter Lajda, Ivanka, Radovan Polák, Topoľčianky, Matúš Turňa, Michal Motuz, Nitra
1 - Katarína Minarovičová, Behynce
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

Víťazom 11. kola je Marián Straňák z H. Kráľovej, stačilo mu na to trafiť 7 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Šesť zápasov uhádli: Ján Kozla, Roman Margetin, Jozef Pec, Juraj Német, Ján Gál, Ľubomír Turňa, Renáta Bajneková a Jozef Pecho.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Pravoslávna cirkev chce v Nitre svoj chrám. Veriacich pribúda, idú za prácou Foto 1 201
  2. Mesto sa chce adaptovať na klimatické zmeny, bude žiadať príspevok z EÚ 947
  3. Slovensko spieva koledy: Desiatky ľudí sa pripojili k novinárom, deťom i seniorom Foto 537
  4. Vianočný futbalový turnaj v Šali jubiluje 187
  5. Najlepšia európska herečka pochádza od Nitry 183
  6. Stoch a spol. opäť s charitou 157
  7. Víťazstvo šalianskych nádejí na Morave 135
  8. V priemyselnom parku vyrastú štyri ubytovne pre 2 000 ľudí, hotel aj škôlka 103
  9. Mestá pripravili pre obyvateľov na Vianoce viacero prekvapení 79
  10. Bývalé Tesco v Nitre: dostavba alebo len rekonštrukcia? Foto 74

Najčítanejšie správy

Nitra

Pravoslávna cirkev chce v Nitre svoj chrám. Veriacich pribúda, idú za prácou

Kaplnka na cintoríne už kapacitne nestačí. Pravoslávnym ju požičala katolícka cirkev.

Mesto sa chce adaptovať na klimatické zmeny, bude žiadať príspevok z EÚ

Mesto Nitra plánuje dať vypracovať stratégiu adaptačných opatrení na zmenu klímy. Na tento účel chce požiadať o nenávratný finančný príspevok z eurofondov.

Slovensko spieva koledy: Desiatky ľudí sa pripojili k novinárom, deťom i seniorom

Akciu po prvý raz zorganizovali MY Nitrianske noviny v spolupráci s mestom. Najstarším spevákom bol takmer 90-ročný Jozef Grác.

Vianočný futbalový turnaj v Šali jubiluje

Populárny Vianočný futbalový turnaj v Šali bude mať už piaty ročník.

Najlepšia európska herečka pochádza od Nitry

Odsťahovala sa do Maďarska a urobila dobre. Alexandra Borbély má dnes európskeho Oscara.

Blízke regióny

Postavil sa pred vlak a rozpažil ruky. Muž zrážku neprežil

Policajti vyšetrujú okolnosti včerajšej tragickej zrážky muža s vlakom. Poškodený muž na mieste zraneniam podľahol. Vlaky meškali.

Radnica si berie späť zimný štadión aj kúpalisko v Kamennom mlyne

Mestské zastupiteľstvo v Trnave rozhodlo o vypovedaní nájomnej zmluvy s podnikateľom Petrom Pejkovičom, ktorý mal zimný štadión aj kúpalisko v prenájme viac ako dvadsať rokov.

Poslanci sa boja, že mesto bude za žalobu na City Arenu platiť

Primátor Trnavy Peter Bročka reagoval na list, ktorý zaslali poslancom predstavitelia spoločnosti City Arena. Podľa jeho vyjadrení mestu žiadne finančné následky za žalobu a podania na Európsku komisiu nehrozia, maximálne úhrada trov konania v prípade prehry na súde.

Trnavský akvapark získal silného investora

Spoločnosť Stavcom-HP vlastní aj Aqualand Moravia, najväčší akvapark v Českej republike.

Koledy spievalo v Trnave plné námestie + FOTO a VIDEO

V stredu 13. decembra sa Trnava pridala 24 mestám na Slovensku a vyše šesťsto mestám a obciam v celej Českej republike v projekte Slovensko spieva koledy. Prvý ročník sa podaril nad očakávania a ľudia zaplnili celé Trojičné námestie.

Všetky správy

Superpočítač kúpili za milióny. Nevyužívali ho naplno, o chvíľu zostarne

Slovenskí vedci vyčíslili škody za nepoužívanie počítača na viac ako milión. Dnes už funguje v poriadku, no čoskoro ho bude treba vymeniť.

Dvojica hercov znesvätila kostoly v Prešove, zaoberá sa tým polícia aj cirkev

Cirkevných predstaviteľov i veriacich pobúril sex v prešovských kostoloch.

Nová Dacia Duster už nie je len z núdze cnosť (prvá jazda)

Lacné SUV je krajšie a má kvalitnejší interiér.

Mayová prehrala dôležité hlasovanie o brexite

Proti návrhu zákona sa vzbúrili poslanci Konzervatívnej strany.

Laššáková: Maďarič hovoril čiastočne aj z môjho srdca

Poslankyňa za Smer Jana Laššáková nevidí problém v tom, že by ako ústavná sudkyňa mala politickú minulosť.