Sobota, 26. september, 2020 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Víťazom kola je Marcel Pánis z D. Krškán, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie v čele: 69 - Jozef Zima, Vráble, 68 - Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, atď.

Ilustračné foto. Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 12. kola

ViOn B Vráble - Gabčíkovo nehrali
Beluša - FC Nitra jun. 1:1 X
Oponice - V. Zálužie 0:4 2
Pata - Nový Život 1:2 2
Lužianky - Rumanová 1:0 1
Golianovo - Kolíňany 0:5 2
Cabaj-Čápor - Čakajovce 1:0 1
Lúčnica - Jelenec 0:2 2
Ladice - T. Mlyňany 2:4 2
Čierna Voda - Tomášikovo nehrali
Rátal sa rezervný zápas:
Lovce - Martin n/Ž. 1:3 2

Poradie po 12. kole

69 - Jozef Zima, Vráble

68 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce

67 - Albín Tóth, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice

Skryť Vypnúť reklamu

66 - Arpád Balogh, Kolárovo, Miroslav Lieskovský, Nitra

65 - Ernest Szombath, Nitra, Radoslav Henček ml., Branč

64 - Miroslav Fábry, Ivan Lauko, Dušan Letko, Ľubomír Turňa, René Daniš, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Daniel Jamrich, Kolíňany, Juraj Dubeň, Lehota

63 - František Bojda, Nitra, Jozef Gál, Žirany, Imrich Hrdlica, Báb, Miroslav Oslanec, Vráble, Erik Barát, Žitavany

62 - Tibor Šmitala, Čab, Marek Paukov, Žitavany, Anna Duczová, H. Kráľová, František Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ján Weselowski, Hlohovec, Mária Kajabová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ján Babčan, Zbehy, Emanuel Maňúch, Žirany, František Lörinc, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Marián Koreň, Čeľadice

Skryť Vypnúť reklamu

61 - Július Michalička, Daniel Tasáry, Dominik Slamka, František Juhás, Boris Grežo, Nitra, Imrich Valent, Hosťovce, Patrik Londák, Zl. Moravce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Búcora, Nové Sady, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Katarína Vlčeková, Róbert Lipecký, Čakajovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Milan Lazan, Šaľa, Margita Pánisová, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Vincent Hunka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Majdiak, Močenok, Jozef Šercel, Váhovce

60 - Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Igor Drotár, Miroslav Brezina, Mária Sýkorová, Ľudovít Laca, Miro Raček, Nitra, Juraj Csirik, Peter Hipp, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Roman Margetin, Rišňovce, Dušan Petrovič, Obyce, Juraj Mészáros, Selice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ivan Kozár, D. Krškany, Juraj Valla, V. Zálužie, Michaela Benköová, Močenok, Miloš Remenár, Sereď, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Sandra Gálová, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Pavol Králik, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

59 - Lenka Sýkorová, Peter Kardoš, Patrik Andrášik, Nitra, Matúš Jančo, Jelenec, Štefan Deák, Sľažany, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Maťo, D. Obdokovce, Štefan Fiala, Branč, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Andrej Hudec, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Zahnaš, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Ján Gažo ml., Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble

58 - Peter Gyepes, D. Obdokovce, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Juraj Holták, Matej Letko, Marcel Pánis, D. Krškany, Anton Viskup, Pusté Sady, Milan Lukáč, Ludanice, Alex Lovaš, H. Saliby, František Čaniga, Dražovce, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michaela Žemberová, Nové Sady, Jozef Šidó, Veľká Mača, Gabriel Miškovič, Šaľa, Roman Obložinský, Ivanka, Ladislav Piška, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Ján Árgyusi, Neded, Lukáš Félis, Vráble

57 - Vladimír Kompas, Daniel Mičík, Ľuboš Mičík, Peter Plandora, Ľuboš Baranec, Roman Hradecký, Nitra, Ladislav Németh, Peter Nagy, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Milan Šlosár, Čab, Anton Bapčány, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Zeleňák, Šaľa, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Daniel Lörincz, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Labuda, Solčany, Róbert Stareček ml., Sereď, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

56 - Štefan Matesko, Vladimír Nemšovský, Ivanko Magdolen, Erich Schober, Juraj Urban, Rado Vágai, Slavomír Kotrla, Anton Bulla, Miloš Sýkora, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Virág, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Miloš Kukučka, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Imrich Guzmický, Vladimír Tasáry, Peter Vašek, Ivanka, František Švihorík, Pusté Sady, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Gabriel Šuba, Čechynce, Milan Fridrich, Rumanová, Alexander Repta, Branč, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Magda Čmaradová, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Peter Vrábel, Križovany, György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Vojtek, Vráble

55 - Vladimír Papp, Ladislav Nosian, Milan Hajaš, Marián Grman, Milan Ružička, Ján Bernát, Nitra, Róbert Sedlák, Jozef Karlubík, Róbert Ščepka, Roman Sýkora, Šaľa, Andrejka Božiková, Patrik Benček, Jozef Masár, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Attila Drozdák, Tibor Bene, D. Obdokovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Bedeč, Žitavany, Marián Mateička, Behynce, Peter Andódi, Dlhá n/V., Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Viktor Balko, Lužianky, Ján Gál, Žirany, Zoltán Jancso, Vlčany, Milan Roško, Dyčka, Jozef Rehuš, Rišňovce

54 - Mária Königová, Stano Gábor, Ľubomír Ballay, Ľubica Tasáryová, Juraj Náhlovský, Dionýz Pecháček, Ján Doboš, Michal Hunka, Dušan Novorolník, Richard Magušin, Vlado Krajčovič, Michal Lauko, Nitra, Imrich Struhár, Renáta Bajneková, František Prešinský, Vráble, Dezider Vanko, Miroslav Šiška, Šaľa, Jozef Nikodem, Jozef Záhorský, Rišňovce, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Ivan Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Kozla, Žirany, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Csaba Sándor, Kolíňany, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Kuzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, František Imre, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, Vladimír Miškolci, Lehota, Vlado Matušica, Hájske, Mário Slezák, Lukáčovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Vodný, Babindol

53 - Jaroslav Andrášik, Pavol Vörös, Viera Lauková, René Matyó, Jozef Ehrenhold, Monika Skalická, Alexander Jurík, Marianna Viskupová, František Benc, Jozef Kompas, Peter Solčianský, Stanislav Billik, Dajana Borovská, Nitra, Július Miškovič, Jozef Pec, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Peter Gomboš, Jozef Danada, Šaľa, Ema Benčeková, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Stanislav Debnár, Zbehy, Gabriel Chrenko, Pavol Török, V. Dolina, Anton Kazáň, Branč, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Baťala, Žitavany, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter König, Ivanka, Erik Šimák, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Horňák, Rišňovce, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Adam Nádaský, Lužianky, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Dávid Slíž, Dolná Streda, Boris Boďo, Tajná

52 - Vladimír Galas, Pavel König, Milan Púčik, Marek Husivarga, Jozef Nosian, Pavel Hrnčár, Ladislav Pindeš, Viliam Halla ml., Jarmila Saidová, Július Petrík, Bohuslav Bene, Nitra, Miroslav Mokráš, Peter Jobbágy, Štefan Hipp, Marián Titka, Šaľa, Ivana Kunkelová, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Šabo, Žitavany, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Jožko Černý, Rumanová, Lukáš Kondela, Babindol, Štefan Valovič, Rišňovce, František Laczko, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Sliška, Šurianky, Štefan Šlosár, Pavol Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, František Kóša, Branč, Jozef Török, Pata, Jaroslav Lazor, Matúš Vajzer, Báb, Dušan Švehla, Sereď, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Strieška, Volkovce, Stanislav Packa, Močenok

51 - Ján Šimun, Ľudovít Černek, Milan Borovský, Peter Krajčo, Milan Vörös, Nitra, Marta Kunkelová, Eva Lahučká, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ladislav Molnár, Ladislav Héviz, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jozef Búcora, Šurianky, Vladimír Kováč, Lovce, Ján Félis, Žitavany, Janka Tóthová, H. Kráľová, Marek Vlček, Milan Bíro, Čakajovce, Matúš Čičo, Ivanka, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Pecho, Beladice, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Kubáň, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Kozlík, Dalibor Bradáč, Golianovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Králik, T. Mlyňany

50 - Marián Mičík, Denisa Bakošová, Ján Kmeťo, František Dedič, Ernest Mako, Nitra, Jakub Chrenko, Ján Školník, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Stanislav Skačan, Pavol Uher, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Andel, Gabriela Szökeová, Vráble, Adam Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Filip Guzmický, Ivanka, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marek Fiantok, Ladice, Dodo Augustín, Topoľčianky, Anton Majdiak, Močenok, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Erik Valent, T. Mlyňany, Imrich Drozdák, Babindol, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ladislav Németh, Táňa Šimková, Golianovo, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jaroslav Skačan, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Tóth, Klasov, Július Szarka, Topoľnica, Marián Valla, V. Zálužie, Miroslav Bédi, Lúčnica, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Michal Čery, Jelenec

49 - Jozef Gutai, Júlia Kucharičová, Jozef Nemeš st., Ľudovít Konečný, Michal Kucharovič, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Gašpar Gál, Žirany, Erik Candrák, Alekšince, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Jaroslav Viskup, Rumanová, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Marián Móri, Šaľa, Štefan Dubnička, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, František Chudý, Rišňovce, Július Bradáč, Golianovo, Ján Lipovský, Báb, Peter Török, V. Dolina, Ján Štepiansky, Hostie, Dušan Irsák, Sereď, Radek Kováčik, Vráble

48 - Marián Benca, František Grom, Mária Kóšová, František Filo, Pavol Krajčo, Pavel Buš, Vlado Sásik, Janka Danková, Daniel Čerman, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Václav Magáth, Podhorany, Milan Greguš, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Sládeček, V. Zálužie, Andrej Repta, Branč, Jozef Sklenár, Šaľa, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ľudmila Verešová, Ivan Bradáč, Golianovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Hegyi, Jelka, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Attila Szolnoki, Dyčka, Filip Marinov, Rumanová, Peter Korec, Rišňovce

47 - Jaroslav Belan, Ján Kuchtiak, Miloš Segéň, Anita Vallová, Štefan Dekány, Peter Benca, Eduard Szabo, Jakub Bernát, Nitra, Jozef Žiačko, Ján Golha, Vráble, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Čepček, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Vladimír Szegény, Ladice, František Novák, Tešedíkovo, Marián Balko, D. Štitáre, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Andrej Maťo ml., Jarok, Robo Lešš jr., Močenok, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Jozef Kúdela, V. Dolina, Tomáš Švec, Pohranice, Viera Bradáčová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Michal Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vlado Jánošík, D. Krškany, Lukáš Mesároš, Lehota

46 - Mário Macháč, Milan Petráš, Erik Viskup, Štefan Duchoň, Miriama Ďurinová, Stanislav Habáň, Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Žitavany, Irena Peťková, Zl. Moravce, Marián Straňák, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Viktor Csizmadia, Šaľa, Roman Vrábel, Ivanka, Michal Hájnik, Pusté Sady, Jozef Martiška, Dražovce, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Helena Kozlíková, Peter Duchoň, Golianovo, Sylvia Švecová, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Pavel Kúsek, Žikava, Anton Kostoláni, Malý Lapáš

45 - Ivan Minárik, Zdenko Šimko, Štefan Bede, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Slavomír Tóth, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Richard Konopásek, Rumanová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Kéry, Volkovce, Tibor Glovenský, Košúty, Boris Lacika, Zbehy, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Chovanec, Šurianky, Vojtech Borka, Trstice, Igor Tkáč, Sereď, Marián Labai, Mankovce, Vladimír Kubala, Belince

44 - Jozef Prešinský, Júlia Urbanová, Ján Hnilica, Ladislav Skalický, Pavel Čvirik, El Nino Libay, Nitra, Tatiana Mifková, Tibor Odráška, Jozef Lenčéš, Šaľa, Oskar Bíro, Čakajovce, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Monika Pápayová, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Jaro Fuska, Zbehy, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Civáň, Golianovo, Martin Földeši, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Vass, Baloň

43 - Patrik Studený, Viliam Halla st., Ľuboš Šindler, Nitra, František Szolik, Zuzana Ürge, Slavo Kališ, Šaľa, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Ján Bíro, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ján Jambor, Rišňovce, Vladimír Chlpík, Jozef Bradáč, Golianovo, Peter Švec, Hostie, Roland Babulic, Lukáčovce

42 - Lenka Škoblová, Peter Slezák, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Alojz Jenis, Jozef Pecho, Žitavany, Tomáš Čičo, Ivanka, Tibor Pittich, Šaľa, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Štefan Török, Branč, Anna Ráczová, Pavel Radocha, Modrany, Boris Mesároš, Lehota, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Petko, Piešťany

41 - Miro Račko, Jozef Hudec st., František Hrnčiar st., Lenka Königová, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ladislav Szekelyi, Sára Selecká, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Bystrický, Ivanka, Ondrej Hupka, Čakajovce, Milan Božik, Báb

40 - Nina Mičíková, Dezider Zaujec, Michal Garay, Marianna Letková, Lukáš Mála, Nitra, Peter Struk, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Hlohovec, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Šiller, Golianovo, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Ladislav Varga, Topoľnica

39 - Jozef Drobec, Dávid Said, Ján Hudec, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Martin Kornutij, V. Zálužie, Peter Lukáč, Lehota, Michal Valášik, Hájske, Július Oláh, Matúškovo
38 - Ľubomír Králik, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Otília Fúsková, Lužianky, Kornel Gál, Žirany, Ľubica Homolová, Slavomír Brna, Nitra, Kristián Švec, Hostie, Ivan Bileny, Rišňovce
37 - Andrej Kudamik, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Tesár, D. Krškany, Štefan Popelka, Hájske, Anton Bábik, Rumanová, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín
36 - Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Kučera, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Peter Cúcor, Nitra, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Patrícia Šranková, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Peter Matulník, Nové Sady, Filip Šmátrala, Sereď
35 - Marcel Hajaš, D. Krškany, Dušan Bogár, Galanta, Peter Svitač, Telince, Matúš Sliška, Šurianky, Miroslav Havetta ml., Lovce
34 - Lukáš Gajdoš, Žitavany, Karol Ryba, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Černák, Lúčnica, Aďka Vöröšová, Rumanová
33 - Ľudovít Kováč, Marian Barta, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, Lena Kunkelová, Praha, Pavel Babiak, Žitavany, Dominik Greguš, Čakajovce, Ján Šantavý, Mojmírovce, Roman Uher, Šaľa, Peter Eliáš, Lúčnica
32 - Jozef Kóša, Nitra, Marek Viskup, Rumanová
31 - Štefan Petrovič, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Pavol Patkolo, Lúčnica, Michal Hitka, Martin n./Ž., Ladislav Nagy, Vráble
30 - Mário Čurgali, D. Krškany
29 - Roman Bilický, Preseľany, Ičko Čapkovič, D. Krškany
28 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Žitavany, Jana Fazekašová, Ľudovít Desat, Podhorany, František Piška, Jožko Moder, Nitra
27 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Aladár Kmeť, Nitra
26 - Peter Juhász, Kolíňany, František Szpevár, Šaľa
25 - Mária Látečková, Svätoplukovo, Silvester Lenčéš, Močenok
24 - Miroslav Mihalička, Velčice, Tomáš Nagy, Ladice, Pavol Žilák, Žihárec, Marián Varga, Sľažany, Bohuš Gombík, Nitra
23 - Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Milan Srnka, Čeľadice, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Šaľa, Roman Fazekaš, Podhorany, Karin Vajzerová, Vráble, Tibor Karabinoš, Golianovo
22 - Árpád Fazekaš, Neded
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Monika Krištofová, Čeľadice, Marek Hlava, Praha
20 - Tibor Kovács, Neded, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Civáň, Golianovo
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Lukáš Vajzer, Vráble, Erik Fazekaš, Ladice
17 - Andrej Bednárik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lucia Richnáková, Šúrovce, Jaromír Slíž, Beladice
16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
15 - Róbert Maťo, Igor Kotora, Nitra
14 - Ivan Eliaš, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov
12 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Pápay, H. Kráľová
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Peter Jamrich „Bobi“, Klasov
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
8 - Iveta Matejová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Martina Magdolenová, Michal Borovský, Margita Letková, Ján Palka, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce, Jozef Chudý, Rumanová, Ricsi Szarka, Topoľnica
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra, Milan Ďuriš, D. Obdokovce
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Lenka Reptová, Branč, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Ján Mičuda, Jozef Kováč, Nitra, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo, Katka Tokárová, Sľažany
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Samo Slamka, Milan Ratulovský, Daniela Tasáryová, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Dominika Božiková, Báb
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Milan Piovarči, Lužianky, Peter Trungel, Vráble, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Nina Letková, Julo Škobla, Nitra, Jozef Černý, Rumanová
2 - Peter Lajda, Ivanka, Radovan Polák, Topoľčianky, Matúš Turňa, Michal Motuz, Nitra
1 - Katarína Minarovičová, Behynce
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

Víťazom kola je Marcel Pánis z D. Krškán, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Sedem zápasov trafili štyria: Michal Kaplán, Stanislav Skačan, Miroslav Szlamka a Jozef Rehuš.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Seat Leon Sportstourer ponúka priestor aj charakter (test)
  2. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali
  3. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy
  4. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  5. Slováci zisťujú, že mať plán je dobrá vec
  6. Regionálne poklady nájdete aj v Kauflande
  7. Týchto 5 nehôd v domácnosti vás presvedčí - poistenie sa oplatí
  8. Chcete mať ekologickú domácnosť? Začnite od zelenej elektriny
  9. Šport je dôležitý pre fyzické aj mentálne zdravie
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Seat Leon Sportstourer ponúka priestor aj charakter (test)
  2. Mobilný zdvihák pre pacienta
  3. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy
  4. Otázky zo zubárskeho kresla: Zubné implantáty
  5. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali
  6. Únava, Stres ? Nízke libido ? Riešenie je jednoduché!
  7. Veľký úspech slovenskej kávy v medzinárodnej súťaži Great Taste
  8. Obľúbená značka YES! sa rozrastá o nové proteínové tyčinky
  9. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  10. Štyri znaky nesprávneho zateplenia a ako sa im vyhnúť
  1. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 25 682
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 312
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 15 714
  4. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy 11 717
  5. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu? 10 516
  6. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu 10 031
  7. Unikátny zážitok na Muránskej planine. Uvíta vás tisícka sysľov 10 003
  8. 5 digitálnych vychytávok, ktoré vám uľahčia štúdium 9 548
  9. Školský rozvrh s kalendárom prázdnin v denníku SME 9 366
  10. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali 7 182
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V okrese Nitra pribudlo 21 pozitívne testovaných

Keď nebudú stačiť lôžka na infekčnej klinike, pripravené sú ďalšie v chirurgickom pavilóne.

Odberné miesto pred Medirexom na Novomámockej.

Nitrianska galéria pripravuje jesennú časť cyklu besied so spisovateľmi

Moderátor diskusií Dado Nagy v priebehu novembra a decembra predstaví tvorbu viacerých literátov.

Cyklus besied Nitrianskej galérie pravidelne predstavuje popredných slovenských spisovateľov.

Veľké zmeny v kapele SYMFOBIA: Obľúbená speváčka skončila, skupina predstavuje novú tvár

Slovenská symfonická skupina sa počas leta bez koncertov nenudila.

Spolu s Erikou Strečkovou sa stane hlavnou tvárou a hlasom skupiny 24-ročná Dominika Hodáňová z Bratislavy.

V Nitre bude desať meteostaníc, dajú ich na stĺpy verejného osvetlenia

Prístroje inštalujú v rôznych časiach Nitry. Merania budú prístupné verejnosti.

Križovatka pred Mlynmi v centre Nitry.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na políciu volali desiatky ľudí kvôli konfliktu v Plaveckom Štvrtku

Situácia sa opakuje často. Pozrite si video zo zásahu.

FOTO: V Trenčíne búrajú ďalšiu starú vilku. Ktoré zaujímavé stavby zmizli počas poslednej dekády?

Prečítajte si, aké zaujímavé domy zbúrali v Trenčíne počas poslednej dekády.

Už ste čítali?