Utorok, 17. júl, 2018 | Meniny má Bohuslav

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

V 13. kola trafili 9 zápasov Júlia Kucharičová a Anton Žáčik st. Poradie na čele: 75 - Ladislav Baláži, 73 - Jozef Zima, Vráble, Kolárovo, atď.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 13. kola

FC ViOn - FC Nitra 2:2 X
Zvolen - Sereď 0:0 X
Šaľa - Nové Zámky 0:2 2
Čeľadice - Kolárovo 1:0 1
Ivanka - Alekšince 0:3 2
Trstice - Váhovce 1:0 1
Chrenová - Žitavany 4:4 X
Kolíňany - ViOn C/Volkovce 2:1 1
ViOn D/Hostie - Hosťovce 2:1 1
Žihárec - Veča 3:0 1

Poradie po 13. kole

75 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce

73 - Jozef Zima, Vráble, Arpád Balogh, Kolárovo

72 - Ján Slíž, Beladice, Albín Tóth, Čakajovce, Ivan Lauko, Nitra

71 - Miroslav Lieskovský, Dušan Letko, Nitra, Daniel Jamrich, Kolíňany, Radoslav Henček ml., Branč

Článok pokračuje pod video reklamou

70 - Ernest Szombath, René Daniš, Nitra, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Gál, Žirany, Imrich Hrdlica, Báb

69 - Henrich Richter, Bratislava, Ján Babčan, Zbehy, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marián Koreň, Čeľadice

68 - Miroslav Fábry, Daniel Tasáry, Ľubomír Turňa, Boris Grežo, Nitra, Marek Paukov, Žitavany, Patrik Londák, Zl. Moravce, Anna Duczová, H. Kráľová, Cyril Slamka, Rišňovce, Miroslav Oslanec, Vráble

67 - Tibor Šmitala, Čab, Július Michalička, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, František Margetin, Rišňovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ján Weselowski, Hlohovec, Dušan Petrovič, Obyce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Mária Kajabová, Ivanka, Vincent Hunka, Lužianky, Emanuel Maňúch, Žirany, František Lörinc, Lúčnica, Erik Barát, Žitavany, Jozef Šercel, Váhovce, Pavol Králik, Zbehy

66 - František Bojda, Miroslav Brezina, Nitra, Milan Lazan, Juraj Csirik, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Búcora, Nové Sady, Katarína Vlčeková, Róbert Lipecký, Čakajovce, Vincent Komačka, Topoľčany, František Maťo, D. Obdokovce, Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Fiala, Branč, Jozef Šidó, Veľká Mača, Margita Pánisová, Ivan Kozár, Dušan Vnučko, D. Krškany, Andrej Hudec, Čeľadice, Karol Blažovič, Lužianky, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Michaela Benköová, Močenok

65 - Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Igor Drotár, Mária Sýkorová, Peter Kardoš, František Juhás, Nitra, Albert Lauro, Čeľadice, Milan Lukáč, Ludanice, Alex Lovaš, H. Saliby, Juraj Mészáros, Selice, František Sabo, Vinodol, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Miloš Remenár, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

64 - Dominik Slamka, Nitra, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Holták, D. Krškany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Miškovič, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Sandra Gálová, Žirany, Andrej Švihorík, Báb, Tomáš Klobučník, Lúčnica

63 - Lenka Sýkorová, Ľudovít Laca, Miro Raček, Nitra, Peter Gyepes, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Anton Viskup, Pusté Sady, Alexander Repta, Daniel Lörincz, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Michaela Žemberová, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Zeleňák, Šaľa, Matej Letko, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Labuda, Solčany, Ján Árgyusi, Neded, Lukáš Félis, Vráble

62 - Ladislav Nosian, Štefan Matesko, Daniel Mičík, Ľuboš Mičík, Roman Hradecký, Nitra, Ján Gažo ml., Ladislav Németh, Juraj Vojtek, Vráble, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Deák, Sľažany, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Dezider Vanko, Šaľa, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Macháč, Rišňovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Vrábel, Križovany, Marcel Čerman, D. Obdokovce

61 - Vladimír Papp, Vladimír Nemšovský, Milan Hajaš, Juraj Urban, Peter Plandora, Slavomír Kotrla, Ľuboš Baranec, Miloš Sýkora, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Peter Nagy, František Prešinský, Vráble, Jozef Baláž, Miroslav Šiška, Roman Sýkora, Šaľa, Andrejka Božiková, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Jozef Nikodem, Rišňovce, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Jozef Homola, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miloš Kukučka, Žitavany, Marián Mateička, Behynce, Jozef Filo, Mojmírovce, František Kausek, Klasov, Ivan Bakyta, Jarok, Zoltán Jancso, Vlčany, Vladimír Miškolci, Lehota, Róbert Stareček ml., Sereď, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V.

60 - Stano Gábor, Vladimír Kompas, Pavol Vörös, Ivanko Magdolen, Marián Grman, Milan Ružička, Ladislav Piška, Vlado Krajčovič, Ján Bernát, Nitra, Imrich Struhár, Viliam Félis, Renáta Bajneková, Vráble, Július Miškovič, Miroslav Mokráš, Šaľa, Patrik Benček, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Páleník, Prílepy, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Tibor Bene, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Švihorík, Pusté Sady, Ján Kozla, Žirany, Csaba Sándor, Kolíňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Magda Čmaradová, Sereď, Milan Roško, Dyčka

59 - Viera Lauková, Ľubica Tasáryová, Marianna Viskupová, Patrik Andrášik, Pavol Ďurina, Nitra, Róbert Sedlák, Jozef Pec, Marián Titka, Šaľa, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Gabriel Šuba, Čechynce, Dušan Gál, Klasov, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Záhorský, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Gál, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Pavol Pagáč, Ivanka, Matúš Vajzer, Báb, Emil Dubec, Žikava, Jozef Vodný, Babindol, Peter Strieška, Volkovce, Stanislav Packa, Močenok

58 - Mária Königová, Jaroslav Andrášik, Milan Púčik, Ján Šimun, Júlia Kucharičová, Ľudovít Černek, Pavel Hrnčár, František Dedič, Viliam Halla ml., Alexander Jurík, Dionýz Pecháček, František Benc, Jozef Kompas, Richard Magušin, Nitra, Jozef Karlubík, Róbert Ščepka, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Ján Félis, Žitavany, Ivan Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, František Čaniga, Dražovce, Alexander Mikláš, Jožko Černý, Marián Pauk, Rumanová, Lukáš Kondela, Juraj Šranko, Babindol, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Kuzmický, Ivanka, František Imre, Branč, Peter Sliška, Šurianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Bíro, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Pavol Török, V. Dolina, Dušan Švehla, Sereď, Miroslav Kováč, Vráble, Boris Boďo, Tajná

57 - Marián Mičík, Jozef Nosian, René Matyó, Jozef Ehrenhold, Monika Skalická, Ladislav Pindeš, Nitra, Dušan Babocký, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Filip Guzmický, Ivanka, Michal Bedeč, Žitavany, Vladimír Kováč, Lovce, Juraj Minárik, Obyce, Janka Tóthová, Zoltán Odráška, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Jozef Horňák, Rišňovce, Imrich Drozdák, Babindol, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Kristián Varga, František Laczko, Tešedíkovo, Štefan Hipp, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Štefan Tóth, Klasov, Štefan Šlosár, Golianovo, Marián Valla, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Michal Belan, Svätoplukovo, Jaroslav Lazor, Báb, Mária Mesárošová, Lehota, Vlado Lyžičiar, Podhorany

56 - Vladimír Galas, Erich Schober, Rado Vágai, Pavel Buš, Peter Krajčo, Anton Bulla, Dušan Novorolník, Peter Solčianský, Július Petrík, Dajana Borovská, Nitra, Ladislav Molnár, Peter Jobbágy, Ladislav Héviz, Pavol Uher, Peter Lehocký, Peter Gomboš, Šaľa, Ivana Kunkelová, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jeremiáš Vnuk, Gabriela Szökeová, Vráble, Stanislav Debnár, Zbehy, Gabriel Chrenko, Peter Török, V. Dolina, Dodo Augustín, Topoľčianky, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Marek Vlček, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Čakajovce, Gašpar Gál, Žirany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Milan Fridrich, Rumanová, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Vereš, Július Bradáč, Golianovo, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jozef Török, Pata, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

55 - Pavel König, Denisa Bakošová, Jozef Nemeš st., Michal Kucharovič, Jarmila Saidová, Ernest Mako, Nitra, Stanislav Skačan, Pavel Mihálik, Šaľa, Marta Kunkelová, Tibor Széker, Zl. Moravce, Jozef Andel, Jozef Hoppan, Vráble, Marek Fiantok, Ladice, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Erik Candrák, Alekšince, Marián Balko, D. Štitáre, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Erik Valent, T. Mlyňany, Ivan Ďurický, František Kóša, Branč, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Ladislav Németh, Táňa Šimková, Pavol Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Peter Vranský, Zbehy, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Július Szarka, Topoľnica, Štefan Dubnička, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Peter Frajka, Vieska n/Ž.

54 - Ľubomír Ballay, František Grom, Mária Kóšová, Anita Vallová, Ľudovít Konečný, Milan Borovský, Daniel Čerman, Juraj Náhlovský, Ján Doboš, Michal Hunka, Michal Lauko, Bohuslav Bene, Nitra, Jakub Chrenko, Ľubomír Novota, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Anton Majdiak, Močenok, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Kollár, Zbehy, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Jozef Sklenár, Šaľa, Csaba Nagy, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Lipovský, Báb, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Štepiansky, Hostie, Vlado Matušica, Hájske, Dušan Irsák, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Mário Slezák, Lukáčovce, Radek Kováčik, Vráble, Peter Korec, Rišňovce

53 - Jozef Gutai, Miloš Segéň, Štefan Duchoň, Ján Kmeťo, Pavol Krajčo, Vlado Sásik, Stanislav Billik, Stanislav Habáň, Nitra, Marián Móri, Ján Szöcs, Šaľa, Adam Bíro, Daniel Ivančík, Čakajovce, Anton Kazáň, Branč, Peter Tuhý, Machulince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Školník, Zl. Moravce, Vladimír Szegény, Ladice, Peter König, Ivanka, Erik Šimák, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Štefan Ambrus, Žihárec, Jozef Kúdela, V. Dolina, Adam Nádaský, Lužianky, František Chudý, Rišňovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Dávid Slíž, Dolná Streda, Filip Marinov, Rumanová

52 - Jozef Prešinský, Marián Benca, Zdenko Šimko, Marek Husivarga, Štefan Dekány, Eduard Szabo, Miriama Ďurinová, Milan Vörös, Nitra, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Jozef Martiška, Dražovce, Milan Greguš, Zbehy, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Švec, Pohranice, Ľudmila Verešová, Ivan Bradáč, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Bekéni, Šaľa, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Žiačko, Vráble

51 - Jozef Búcora, Šurianky, Jaroslav Belan, Nitra, Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Šaľa, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Dušan Gašparík, Machulince, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Ladislav Kéry, Volkovce, Matúš Čičo, Ivanka, Mário Pánis, Vlado Jánošík, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Jozef Kubáň, Alekšince, Viliam Moravčík, Kajal, Slavko Mikula, Zbehy, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Helena Kozlíková, Viera Bradáčová, Stanislav Majerčík, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Barát, Topoľčany, Pavel Kúsek, Žikava, Miroslav Bédi, Lúčnica, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Kubala, Belince

50 - Ivan Minárik, Milan Petráš, Erik Viskup, Ján Hnilica, Janka Danková, Nitra, Viktor Csizmadia, Jozef Lenčéš, Šaľa, Oskar Bíro, Ivan Kupec, Čakajovce, Peter Čepček, Irena Peťková, Zl. Moravce, Marián Straňák, H. Kráľová, Richard Konopásek, Rumanová, Michal Hájnik, Pusté Sady, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Glovenský, Košúty, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Milan Fúska, Branč, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Boris Lacika, Zbehy, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Attila Szolnoki, Dyčka, Michal Čery, Jelenec, Roland Babulic, Lukáčovce

49 - Štefan Bede, Ľuboš Šindler, Jakub Bernát, Nitra, Fero Libay, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Viskup, Rumanová, Marek Tigyi, D. Obdokovce, František Szolik, Šaľa, Peter Civáň, Golianovo, Ladislav Holečka, Ladice, Michal Palka, Cabaj-Čápor

48 - František Filo, Patrik Studený, Viliam Halla st., Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, František Kunkel, Gejza Dubaj, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Alojz Jenis, Žitavany, Václav Magáth, Podhorany, Jaro Fuska, Zbehy, Ladislav Babóti, Vlčany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Štefan Török, Branč, Sylvia Švecová, Peter Švec, Hostie, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Marián Labai, Mankovce

47 - Ján Kuchtiak, Júlia Urbanová, Peter Benca, Peter Slezák, Nitra, Ján Ligač, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Juraj Segíň, Sľažany, Slavomír Tóth, H. Kráľová, František Novák, Tešedíkovo, Tatiana Mifková, Šaľa, Robo Lešš jr., Močenok, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Ján Golha, Vráble, Jozef Bradáč, Golianovo, Jaroslav Petko, Piešťany

46 - Mário Macháč, Jozef Hudec st., Michal Garay, Ladislav Skalický, Nitra, Zuzana Ürge, Slavo Kališ, Šaľa, Ladislav Szekelyi, Branč, Roman Vrábel, Ivanka, Ladislav Varga, Topoľnica, Peter Duchoň, Golianovo

45 - Tibor Rakoncza, H. Saliby, Dezider Zaujec, Nitra, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Sára Selecká, Branč, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Igor Tkáč, Sereď, Peter Lukáč, Lehota

44 - Nina Mičíková, Pavel Čvirik, František Hrnčiar st., El Nino Libay, Lukáš Mála, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Monika Pápayová, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Miroslav Močol, Hlohovec, Tibor Pittich, Šaľa, Martin Földeši, Sereď, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Július Oláh, Matúškovo, Ivan Bileny, Rišňovce

43 - Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Ján Bíro, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ján Jambor, Rišňovce, Vladimír Chlpík, Golianovo, Milan Božik, Báb

42 - Lenka Škoblová, Dávid Said, Ľubica Homolová, Ján Hudec, Nitra, Peter Struk, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Tomáš Čičo, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Anna Ráczová, Pavel Radocha, Modrany, Boris Mesároš, Lehota, Filip Šmátrala, Sereď, Jozef Pecho, Žitavany

41 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Miro Račko, Lenka Königová, Slavomír Brna, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Bystrický, Ivanka, Ondrej Hupka, Čakajovce, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Peter Svitač, Telince, Matúš Sliška, Šurianky

40 - Jozef Drobec, Ľudovít Kováč, Marianna Letková, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Kučera, Šaľa, Miroslav Šiller, Golianovo
39 - Jozef Repa, Prílepy, Martin Kornutij, V. Zálužie, Michal Valášik, Hájske, Miroslav Havetta ml., Lovce
38 - Jozef Kóša, Peter Cúcor, Marian Barta, Nitra, Otília Fúsková, Lužianky, Roman Uher, Šaľa, Kornel Gál, Žirany, Marcel Hajaš, D. Krškany, Kristián Švec, Hostie, Patrícia Šranková, Ladislav Nagy, Vráble
37 - Andrej Kudamik, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Martin Tesár, D. Krškany, Štefan Popelka, Hájske, Anton Bábik, Rumanová, Michal Hitka, Martin n./Ž.
36 - Martina Segíňová, Sľažany, Juraj Német, D. Lefantovce, Marián Herceg, Pata, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Peter Matulník, Nové Sady
35 - Lena Kunkelová, Praha, Dušan Bogár, Galanta, Jožko Moder, Nitra
34 - Lukáš Gajdoš, Žitavany, Karol Ryba, Nitra, Peter Černák, Lúčnica, Aďka Vöröšová, Rumanová
33 - Lukáš Bennár, Hájske, Pavel Babiak, Žitavany, Dominik Greguš, Čakajovce, Ján Šantavý, Mojmírovce, Peter Eliáš, Lúčnica
32 - Marek Viskup, Rumanová, Peter Juhász, Kolíňany, Ľudovít Desat, Podhorany
31 - Štefan Petrovič, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Richard Vnučko, Aladár Kmeť, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Pavol Patkolo, Lúčnica
30 - Mário Čurgali, D. Krškany
29 - Roman Bilický, Preseľany, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany
28 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Žitavany, Jana Fazekašová, Podhorany, František Szpevár, Šaľa, František Piška, Bohuš Gombík, Nitra
27 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marek Hlava, Praha
25 - Milan Srnka ml., Čeľadice, Mária Látečková, Svätoplukovo, Silvester Lenčéš, Močenok
24 - Miroslav Mihalička, Velčice, Tomáš Nagy, Ladice, Pavol Žilák, Žihárec
23 - Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Čeľadice, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Šaľa, Roman Fazekaš, Podhorany, Karin Vajzerová, Vráble, Tibor Karabinoš, Golianovo
22 - Árpád Fazekaš, Neded
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Igor Kotora, Nitra, Monika Krištofová, Čeľadice
20 - Tibor Kovács, Neded, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Civáň, Golianovo
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Lukáš Vajzer, Vráble, Erik Fazekaš, Ladice
17 - Andrej Bednárik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lucia Richnáková, Šúrovce, Jaromír Slíž, Beladice
16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
15 - Róbert Maťo, Nitra
14 - Ivan Eliaš, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov
12 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Pápay, H. Kráľová
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Peter Jamrich „Bobi“, Klasov
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
8 - Iveta Matejová, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Martina Magdolenová, Michal Borovský, Margita Letková, Ján Palka, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce, Jozef Chudý, Rumanová, Ricsi Szarka, Topoľnica
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra, Milan Ďuriš, D. Obdokovce
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Lenka Reptová, Branč, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Ján Mičuda, Jozef Kováč, Nitra, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo, Katka Tokárová, Sľažany
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Samo Slamka, Milan Ratulovský, Daniela Tasáryová, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Dominika Božiková, Báb, Ivan Chohlík, D. Krškany, Martin Fúska, Zbehy, Michaela Mesárošová, Močenok
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Nina Letková, Julo Škobla, Nitra, Jozef Černý, Rumanová
2 - Peter Lajda, Ivanka, Radovan Polák, Topoľčianky, Matúš Turňa, Michal Motuz, Nitra
1 - Katarína Minarovičová, Behynce
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

V 13. kole bolo maximum 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich dvaja: Júlia Kucharičová z Nitry a Anton Žáčik st. zo Svätoplukova. Prosíme ich o informáciu, či chcú žrebovať o kartón piva Corgoň, alebo im ho rozdelíme. Ozvite sa na tel. č. 0905 550 775.
Osem zápasov uhádlo 18 tipérov.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  3. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  5. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  1. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  2. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  3. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  4. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  5. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  9. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  10. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.
  1. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne 15 834
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí 13 081
  3. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie 9 732
  4. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice? 8 049
  5. Ulovte si last minute dovolenku so zľavou do 70% 7 638
  6. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení 6 111
  7. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia 4 479
  8. Iná tvár Mexika: Nocovanie s Indiánmi, dobrodružstvo v džungli 3 056
  9. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto 2 574
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu! 2 530

Hlavné správy z MY Nitra

Obchod s drevom zažíva turbulentné obdobie

Po rokoch, keď časť drevárskych firiem poukazovala na nedostatok dreva od štátnych lesov pre svoje prevádzky, sa v poslednom čase situácia obrátila.

Rekonštrukciu Univerzitného mosta opäť odsunuli. Práce ani v tomto roku nezačnú

Víťaza súťaže plánujú vybrať do konca kalendárneho roka. Naposledy sa hovorilo o júli.

Nitre chýbajú desaťtisíce ľudí, časť už ani nechodí na konkurzy

V Nitrianskom kraji sú tisícky voľných pracovných miest. Najväčší dopyt je po operátoroch a montéroch strojov a zariadení.

Víťaz Tesárskej penalty premenil 29 jedenástok

V Tesárskych Mlyňanoch sa v sobotu konal tretí ročník penaltovej súťaže.

Investor musí zbúrať celý Orbis, skelet nie je bezpečný

Statik neodporučil stáť pod stropom ani minútu. Má obavy, že spadne.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Investor musí zbúrať celý Orbis, skelet nie je bezpečný

Statik neodporučil stáť pod stropom ani minútu. Má obavy, že spadne.

Motorkár narazil na obrubník, zraneniam podľahol

Motorkár utrpel veľmi ťažký úraz hlavy, bol v bezvedomí. Po prevoze do nemocnice zraneniam podľahol.

Návrat do Fortuna ligy nevyšiel. Slovenský talent nevie, čo bude

Denis Baumgartner naplno trénuje so Samdoriou na sústredení.

Pohyby v FC Nitra

Prvý zápas s Trenčínom je odložený na neurčito. Na pozíciách v klube došlo k zmenám.

Vybrali SME

Už ste čítali?