Streda, 5. október, 2022 | Meniny má Viera

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

Víťazom kola je František Chudý z Rišňoviec, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 83 - Ladislav Baláži, 82 - Anton Žáčik st., 81 - Arpád Balogh, atď.

Víťazom 14. kola je Zoltán Odráška z Hornej Kráľovej. Víťazom 14. kola je Zoltán Odráška z Hornej Kráľovej. (Zdroj: lo)

Správne tipy 15. kola

Prešov - FC ViOn 1:1 X
FC Nitra jun. - N. Zámky 2:0 1
Šaľa - ViOn B Vráble 1:1 X
Čeľadice - Kalná n/Hr. 0:2 2
Trstice - H. Saliby 1:0 1
H. Ohaj - ViOn C/Volkovce 1:3 2
Veľký Cetín - Žitavany 4:1 1
Močenok - Klasov 3:2 1
Čierny Brod - Tomášikovo 2:2 X
Betonáris Šaľa - Žihárec 4:0 1

Poradie po 15. kole

83 - Ladislav Baláži, Nitr. Hrnčiarovce

82 - Anton Žáčik st., Svätoplukovo

81 - Arpád Balogh, Kolárovo

80 - Dušan Letko, Nitra, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ján Slíž, Beladice, Albín Tóth, Čakajovce

SkryťVypnúť reklamu

79 - Anna Duczová, H. Kráľová, Bohuš Konopásek, Rumanová, Imrich Hrdlica, Báb, Boris Grežo, Nitra

78 - Ernest Szombath, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Dubeň, Lehota, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Babčan, Zbehy

77 - Ivan Lauko, Miroslav Lieskovský, Nitra, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Patrik Londák, Zl. Moravce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Zima, Vráble, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Koreň, Čeľadice

76 - Miroslav Brezina, Ľubomír Turňa, René Daniš, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Ondrej Haidu, Trnovec n/V., Mária Kajabová, Ivanka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Michaela Benköová, Močenok, Dušan Petrovič, Obyce, Emanuel Maňúch, Žirany

75 - Miroslav Fábry, Daniel Tasáry, Peter Kardoš, Nitra, Juraj Csirik, Miroslav Šiška, Peter Hipp, Šaľa, Tibor Šmitala, Čab, Milan Lukáč, Ludanice, Ján Weselowski, Hlohovec, Jozef Gál, Žirany, Cyril Slamka, Rišňovce, Milan Lazan, Matej Letko, Dušan Vnučko, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Šercel, Váhovce, Radoslav Henček ml., Branč, Miroslav Oslanec, Vráble

SkryťVypnúť reklamu

74 - Július Michalička, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Štefan Fiala, Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky, Andrejka Božiková, Zl. Moravce, František Lörinc, Lúčnica

73 - Ľuboš Mičík, Lenka Sýkorová, Mária Sýkorová, Nitra, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miloš Majdiak, Močenok, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Šidó, Veľká Mača, Juraj Mészáros, Selice, Margita Pánisová, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Andrej Hudec, Čeľadice, Marek Paukov, Žitavany, Miloš Remenár, Sereď

72 - Štefan Zabák, Vladimír Zabák, Anton Bulla, Dominik Slamka, František Juhás, Nitra, Gabriel Miškovič, Dezider Vanko, Šaľa, Matúš Jančo, Jelenec, Imrich Valent, Hosťovce, Albert Lauro, Čeľadice, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce, Michaela Žemberová, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Ivanka, Vincent Hunka, Karol Blažovič, Lužianky, Lukáš Félis, Vráble

SkryťVypnúť reklamu

71 - Štefan Matesko, Miloš Sýkora, Miro Raček, Nitra, Ladislav Németh, Juraj Vojtek, Vráble, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, František Margetin, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alex Lovaš, H. Saliby, Marián Pauk, Rumanová, Marcel Pánis, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Zoltán Jancso, Vlčany, Ľubomír Mikula, Vladimír Miškolci, Lehota, Daniel Lörincz, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Magda Čmaradová, Sereď

70 - Ladislav Nosian, Ľubica Tasáryová, Roman Hradecký, Igor Drotár, Ľudovít Laca, Nitra, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Erik Barát, Žitavany, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Milan Búcora, Nové Sady, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Július Miškovič, Šaľa, Peter Macháč, Rišňovce, Milan Bíro, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Nagy, Vráble, Pavol Králik, Zbehy

69 - Vladimír Papp, František Bojda, Juraj Urban, Ľuboš Baranec, Stanislav Billik, Nitra, Miroslav Mokráš, Peter Zeleňák, Marián Titka, Šaľa, Štefan Deák, Sľažany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Tibor Bene, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Jozef Filo, Mojmírovce, Alexander Mikláš, Rumanová, Alexander Repta, Branč, Róbert Lipecký, Čakajovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Čekey, Pohranice, Terka Tasáryová, Roman Obložinský, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Jozef Labuda, Solčany, Jaroslav Lazor, Báb, Sandra Gálová, Žirany, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Miloš Kukučka, Žitavany, Stanislav Packa, Močenok

68 - Daniel Mičík, Marián Grman, Slavomír Kotrla, František Dedič, Viliam Halla ml., Ladislav Piška, Vlado Krajčovič, Nitra, Jozef Pec, Jozef Baláž, Roman Sýkora, Šaľa, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Lukáš Kondela, Babindol, Dušan Gál, Klasov, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Kuzmický, Peter Vašek, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Andrej Maťo, Jarok, František Andraško, Jelenec, Štefan Šlosár, Golianovo, Alexander Kobza, Čechynce, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Virág, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Félis, Žitavany, Viliam Félis, Vráble

67 - Pavol Vörös, Milan Hajaš, Jozef Nosian, Marianna Viskupová, František Benc, Richard Magušin, Nitra, Lukáš Valent, Hosťovce, Imrich Struhár, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Karlubík, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Imrich Guzmický, Ivanka, Ján Kozla, Ján Gál, Žirany, František Čaniga, Dražovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Horňák, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., František Imre, Branč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Dušan Švehla, Sereď, Andrej Švihorík, Báb, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Vrábel, Križovany, Milan Roško, Dyčka, Juraj Šranko, Babindol

66 - Erich Schober, Ľudovít Černek, Viera Lauková, Peter Plandora, Pavel Hrnčár, Pavol Ďurina, Nitra, Ladislav Molnár, Róbert Ščepka, Pavel Mihálik, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Juraj Holták, D. Krškany, Marián Balko, D. Štitáre, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Viktor Balko, Lužianky, Peter Sliška, Šurianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Július Bradáč, Golianovo, Jana Gálová, Žirany, Juraj Valla, V. Zálužie, Michal Belan, Svätoplukovo, Róbert Stareček ml., Sereď, František Prešinský, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany, Patrik Benček, Zl. Moravce, Jozef Rehuš, Rišňovce

65 - Vladimír Kompas, Pavel König, Milan Púčik, Vlado Sásik, Ľudovít Konečný, René Matyó, Jozef Ehrenhold, Jarmila Saidová, Alexander Jurík, Ján Doboš, Ján Bernát, Nitra, Dušan Babocký, Ľubomír Novota, Eva Lahučká, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Anton Majdiak, Močenok, Janka Tóthová, H. Kráľová, František Švihorík, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Gašpar Gál, Žirany, František Kausek, Klasov, Jozef Záhorský, František Chudý, Rišňovce, Ladislav Németh, Golianovo, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Jozef Török, Pata, Dušan Irsák, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Kováč, Lovce, Jozef Vodný, Babindol

64 - Vladimír Nemšovský, Marián Mičík, Miloš Segéň, Ladislav Pindeš, Peter Solčianský, Nitra, Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Milan Kukučka, Jozef Šabo, Michal Bedeč, Žitavany, Milan Roman, Čab, Peter Sládeček, V. Zálužie, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ladislav Héviz, Šaľa, Csaba Nagy, Žihárec, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Tóth, Klasov, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavol Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Peter Strieška, Volkovce, Ján Gažo ml., Vráble

63 - Mária Königová, Zdenko Šimko, Stano Gábor, Denisa Bakošová, Jozef Nemeš st., Anita Vallová, Milan Ružička, Peter Krajčo, Dionýz Pecháček, Dušan Novorolník, Jozef Kompas, Nitra, Jozef Nikodem, Rišňovce, Peter Bodi, Ján Kollár, Zbehy, Gabriel Galbavý, Slavomír Syseľ, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Marek Vlček, Ivan Tóth, Čakajovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Milan Fridrich, Rumanová, Ivan Ďurický, Branč, František Laczko, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Lehocký, Šaľa, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ján Lipovský, Báb, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Hegyi, Jelka, Vladimír Szegény, Ladice, Peter Tuhý, Machulince, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miroslav Kováč, Vráble

62 - Jozef Gutai, Jozef Prešinský, Júlia Kucharovičová, Štefan Dekány, Michal Kucharovič, Stanislav Habáň, Nitra, Jozef Sklenár, Stanislav Skačan, Pavol Uher, Peter Gomboš, Marián Móri, Šaľa, Pavel Bachan, Jozef Paulovič, Ján Školník, Zl. Moravce, Renáta Bajneková, Gabriela Szökeová, Vráble, Adam Bíro, Čakajovce, Filip Guzmický, Pavol Pagáč, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Tibor Horváth, Komjatice, Adam Nádaský, Lužianky, Július Szarka, Topoľnica, Táňa Šimková, Stanislav Majerčík, Golianovo, František Kóša, Branč, Marián Valla, V. Zálužie, Pavol Török, Peter Török, V. Dolina, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Holečka, Ladice, Štefan Hrúzik, Hosťovce

61 - Marián Benca, Ján Hnilica, Pavel Buš, Eduard Szabo, Milan Borovský, Dajana Borovská, Michal Lauko, Ľuboš Šindler, Nitra, Tibor Szekér, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Varga, Topoľnica, Milan Greguš, Zbehy, Peter Jobbágy, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ivan Bradáč, Golianovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Vojtech Borka, Trstice, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Vlado Lyžičiar, Podhorany, Jozef Hoppan, Vráble, Marián Zlatňanský, Žitavany, Marek Fiantok, Ladice, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

60 - Vladimír Galas, Jaroslav Andrášik, Ivanko Magdolen, Ján Šimun, Štefan Duchoň, Monika Skalická, Nitra, Stanislav Debnár, Boris Lacika, Zbehy, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Anton Kazáň, Branč, Marián Straňák, H. Kráľová, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Michal Hájnik, Pusté Sady, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Erik Valent, T. Mlyňany, Štefan Ambrus, Žihárec, Peter Civáň, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Švec, Hostie, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Žiačko, Vráble, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ľuboš Plevka, Šaľa

59 - Jaroslav Belan, Milan Petráš, František Grom, Mária Kóšová, Peter Slezák, Daniel Čerman, Patrik Andrášik, Ernest Mako, Nitra, Tibor Odráška, Ján Szöcs, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Tomáš Lenický, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Alojz Jenis, Žitavany, Ladislav Kéry, Volkovce, Erik Candrák, Alekšince, Dušan Podhradský, Vlado Jánošík, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Štefan Valovič, Rišňovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Švec, Pohranice, Helena Kozlíková, Ľudmila Verešová, Golianovo, Daniel Ivančík, Čakajovce, Ján Jacsa, Žihárec, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Radek Kováčik, Vráble, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Pavel Kúsek, Žikava, Vladimír Kubala, Belince

58 - Ivan Minárik, Juraj Náhlovský, Viliam Halla st., Július Petrík, Bohuslav Bene, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Kunkel, Irena Peťková, Zl. Moravce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Ján Štepiansky, Hostie, Ladislav Vass, Baloň, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Jozef Lenčéš, Šaľa, Mária Marušincová, Veľký Cetín, Boris Boďo, Tajná, Peter Korec, Rišňovce

57 - Erik Viskup, Ján Kmeťo, Pavol Krajčo, Nitra, Štefan Hipp, Zuzana Ürge, Šaľa, Bohuš Baják, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Juraj Minárik, Obyce, Jaroslav Viskup, Filip Marinov, Rumanová, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž.

56 - Rado Vágai, Peter Benca, Michal Garay, Miriama Ďurinová, Milan Vörös, Nitra, Viktor Csizmadia, Šaľa, Gejza Dubaj, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Milan Fúska, Branč, Slavko Mikula, Zbehy, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Lukáš Mesároš, Lehota, György Jakubecz, H. Saliby, Jaroslav Petko, Piešťany, Marián Labai, Mankovce, Ladislav Varga, Topoľnica

55 - František Filo, Janka Danková, Nitra, Matej Jánošík „Dixi“, Hruboňovo, Tatiana Mifková, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Lukáč, Lehota, Róbert Jánošík, D. Krškany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Miroslav Bédi, Lúčnica, Michal Čery, Jelenec

54 - Ľubomír Ballay, Júlia Urbanová, Štefan Bede, Jozef Hudec st., Pavel Čvirik, Michal Hunka, El Nino Libay, Ján Hudec, Nitra, Ján Ligač, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Oskar Bíro, Čakajovce, Richard Konopásek, Rumanová, František Szolik, Šaľa, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Vlado Matušica, Hájske, Mário Slezák, Lukáčovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Július Oláh, Matúškovo

53 - Jakub Bernát, František Hrnčiar st., Nitra, Ján Dúbravský, Zl. Moravce, Peter König, Ivanka, Erik Šimák, D. Krškany, Tibor Pittich, Šaľa, Dávid Slíž, Dolná Streda, Ján Golha, Vráble

52 - Marek Husivarga, Dezider Zaujec, Nitra, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Miroslav Močol, Hlohovec, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Štefan Török, Branč, Ivan Bileny, Rišňovce

51 - Ľudovít Kováč, Lukáš Mála, Nitra, Fero Libay, D. Krškany, Jozef Búcora, Šurianky, Matúš Čičo, Ivanka, Jaro Fuska, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Igor Tkáč, Sereď, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín

50 - Nina Mičíková, Marianna Letková, Nitra, Peter Struk, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Kučera, Šaľa, Miroslav Šiller, Peter Duchoň, Golianovo, Sylvia Švecová, Hostie, Roland Babulic, Lukáčovce
49 - Marek Tigyi, D. Obdokovce, Lucia Dolníková, Michal n/Žit., Ladislav Nagy, Vráble
48 - Patrik Studený, Ladislav Skalický, Dávid Said, Marian Barta, Nitra, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Václav Magáth, Podhorany, Jozef Štefák, Rišňovce, Bartolomej Szabó, Tešedíkovo, Lukáš Bíro, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Sára Selecká, Branč, Marcel Hajaš, D. Krškany, Vladimír Chlpík, Golianovo, Kristián Švec, Hostie, Matúš Sliška, Šurianky
47 - Jozef Drobec, Ján Kuchtiak, Jozef Kóša, Lenka Königová, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, František Novák, Tešedíkovo, Robo Lešš jr., Močenok, Jozef Bradáč, Golianovo, Peter Matulník, Nové Sady
46 - Mário Macháč, Slavomír Brna, Nitra, Ladislav Szekelyi, Branč, Roman Vrábel, Ivanka, Milan Božik, Báb, Slavo Kališ, Šaľa, Miroslav Havetta ml., Lovce
45 - Tibor Rakoncza, H. Saliby, Roman Uher, Šaľa, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michal Hitka, Martin n./Ž.
44 - Lena Kunkelová, Praha, Jozef Šebík, Topoľčianky, Monika Pápayová, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Cúcor, Nitra, Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Aďka Vöröšová, Rumanová
43 - Ján Bíro, Čakajovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ján Jambor, Rišňovce
42 - Tomáš Čičo, Ivanka, Lenka Škoblová, Ľubica Homolová, Nitra, Anna Ráczová, Pavel Radocha, Modrany, Boris Mesároš, Lehota, Patrícia Šranková, Vráble, Jozef Pecho, Žitavany
41 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Miro Račko, Jožko Moder, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Bystrický, Ivanka, Ondrej Hupka, Čakajovce, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Svitač, Telince
40 - Peter Odráška, H. Kráľová
39 - Jozef Repa, Prílepy, Martin Kornutij, V. Zálužie, Michal Valášik, Hájske
38 - Otília Fúsková, Lužianky, Kornel Gál, Žirany
37 - Andrej Kudamik, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble, Martin Tesár, D. Krškany, Štefan Popelka, Hájske, Anton Bábik, Rumanová, Pavel Babiak, Žitavany, Marián Varga, Sľažany
36 - Martina Segíňová, Sľažany, Marián Herceg, Pata, Jozef Gábor, Veľký Lapáš, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, František Piška, Bohuš Gombík, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany
35 - Dušan Bogár, Galanta
34 - Lukáš Gajdoš, Žitavany, Karol Ryba, Nitra, Peter Černák, Lúčnica
33 - Lukáš Bennár, Hájske, Dominik Greguš, Čakajovce, Marek Viskup, Rumanová, Ján Šantavý, Mojmírovce, Peter Eliáš, Lúčnica
32 - Milan Srnka ml., Čeľadice, Silvester Lenčéš, Močenok
31 - Štefan Petrovič, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Richard Vnučko, Aladár Kmeť, Nitra, Štefan Finta, Jarok, Pavol Patkolo, Lúčnica, František Szpevár, Šaľa
30 - Mário Čurgali, D. Krškany
29 - Roman Bilický, Preseľany, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Marek Hlava, Praha
28 - Mário Drienovský, Zl. Moravce, Marián Bachrony, Žitavany, Jana Fazekašová, Podhorany
27 - Jozef Tvrdoň, H. Krškany
26 - Tibor Karabinoš, Golianovo
25 - Mária Látečková, Svätoplukovo
24 - Miroslav Mihalička, Velčice, Tomáš Nagy, Ladice, Pavol Žilák, Žihárec
23 - Eva Gombášová, Močenok, Marián Blaho, Čeľadice, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Tibor Križovič ml., Šaľa, Roman Fazekaš, Podhorany, Karin Vajzerová, Vráble
22 - Árpád Fazekaš, Neded
21 - Michal Gajdoš, Nemčiňany, Michal Šoka, H. Kráľová, Laci Takács, Dlhá n/V., Igor Kotora, Nitra, Monika Krištofová, Čeľadice
20 - Tibor Kovács, Neded, Miroslav Vajzer, Vráble, Ján Civáň, Golianovo, Jaromír Slíž, Beladice
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
18 - Lukáš Vajzer, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Erik Fazekaš, Ladice
17 - Andrej Bednárik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lucia Richnáková, Šúrovce
16 - Pavol Danko, T. Mlyňany, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany
15 - Róbert Maťo, Michal Borovský, Nitra
14 - Ivan Eliaš, Nitra, Peter Bodi Jamrich, Klasov
12 - Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Dominik Bartakovič, Martin Krajčír, Margita Letková, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Pápay, H. Kráľová
11 - Miroslav Úradniček, Pata, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Martina Baková, Ján Tvrdý, Vráble, Roman Cina, Neverice, R. Hudec, Cabaj-Čápor, Peter Jamrich „Bobi“, Klasov
9 - Tomáš Levčík, Nitra, Marek Kutak, Lehota
8 - Iveta Matejová, Jozef Kováč, Nitra, Emil Rusnák, Beladice, Miroslav Sojka, Mankovce, Peter Orban, Golianovo
7 - Marek Fábry, Šurianky, Jozef Brath, Martina Magdolenová, Ján Palka, Nitra, Juraj Jánošík, Rišňovce, Jozef Chudý, Rumanová, Ricsi Szarka, Topoľnica
6 - Peter Pukan, Čeľadice, Michaela Ďurišková, Šurianky, Zdenek Gombík, Viktor Karabín, Eva Konečná, Nitra, Milan Ďuriš, D. Obdokovce
5 - Zuzana Zabáková, Lehota, Peter Popelka, Jarok, Lenka Reptová, Branč, Mária Pagáčová, Ivanka, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Prešinský, Ján Mičuda, Nitra, Eduard Balážik, Behynce, Dušan Šlosár, Golianovo, Katka Tokárová, Sľažany, Tomáš Fonody, Tehla
4 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriáš, Žitavany, Viliam Hrnčiar, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Pagačovič, Lužianky, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Nela Holtáková, Samo Slamka, Milan Ratulovský, Daniela Tasáryová, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n./Ž., Dominika Božiková, Báb, Ivan Chochlík, D. Krškany, Martin Fúska, Zbehy, Michaela Mesárošová, Močenok
3 - Mário Bucheň, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Hamar, Klasov, Eva Daniová, Čeľadice, Miroslav Machálik, Šaľa, Nina Letková, Julo Škobla, Milan Furka, Nitra, Jozef Černý, Rumanová, Roman Guzmický, Ivanka
2 - Peter Lajda, Ivanka, Radovan Polák, Topoľčianky, Matúš Turňa, Michal Motuz, Nitra
1 - Katarína Minarovičová, Behynce
0 - Ján Zaujec, Hruboňovo

Víťazom 15. kola je František Chudý z Rišňoviec, ktorý uhádol 8 zápasov. Sedem zápasov uhádlo 17 ľudí.

Uvedené poradie je zatiaľ neoficiálne. Prípadné námietky prijímame do piatka.
Ak vám nesedia body, napíšte do piatku na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

O poradí na 4.-7. mieste rozhodlo špeciálne pravidlo o vyššom počet lepších zásahov v jednotlivých kolách. Čiže porovná sa, koľkokrát kto trafil 10 bodov, koľkokrát 9 b, 8 b, atď. Podľa tohto pravidla obsadil 4. miesto Dušan Letko, pretože ako jediný raz uhádol 9 bodov.

Dušan Letko, Nitra 579574556434736
Daniel Jamrich, Kolíňany 688352774554754
Ján Slíž, Beladice 788554566535553
Albín Tóth, Čakajovce 677766584443544

Zdravíme tipérov

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slováci a peniaze: Na čo sporíme a koľko investujeme?
  2. Putinovi hackeri, biznis s krytmi a špekulácie s energiami
  3. Digitálne predplatné SME.sk so zľavou až -52%
  4. Certifikované vzdelávanie pomáha firmám v rozvoji zamestnancov
  5. Hasič vyrába knedle. Denne ich uvarí tisíc a má vypredané
  6. V Žiline projektujú železnice pre Londýn, Austráliu i Čínu
  7. Dôležitosť duševnej pohody
  8. Nakupovať viac ovocia a zeleniny sa oplatí každý deň
  1. Certifikované vzdelávanie pomáha firmám v rozvoji zamestnancov
  2. Putinovi hackeri, biznis s krytmi a špekulácie s energiami
  3. Digitálne predplatné SME.sk so zľavou až -52%
  4. Nivy oslávili prvé narodeniny a takmer 13 miliónov návštevníkov
  5. Zuzana Bednárová: V Prešove je ešte veľa vecí na zlepšovanie
  6. Dni nezábudiek prispejú na zachovanie prevádzky Linky dôvery
  7. Hasič vyrába knedle. Denne ich uvarí tisíc a má vypredané
  8. V Žiline projektujú železnice pre Londýn, Austráliu i Čínu
  1. Hasič vyrába knedle. Denne ich uvarí tisíc a má vypredané 13 647
  2. Notebook s dvomi obrazovkami. Ako dlho si naň budete zvykať? 7 324
  3. Púštne kráľovstvo: Prečo by ste mali navštíviť Jordánsko? 7 244
  4. Riskovali viac než iní. Jeden z nich sa slávy nedožil 5 940
  5. Nakupovať viac ovocia a zeleniny sa oplatí každý deň 5 930
  6. Piešťanská firma ovládla svet zubárskych kresiel 5 788
  7. Európska noc výskumníkov prináša zážitky s vedou opäť naživo 5 085
  8. Dôležitosť duševnej pohody 4 841

Blogy SME

  1. Martina Paulenová: Sama na samote
  2. Robert Puk: Komu ukradol parkovaciu politiku v Bratislave kandidát na primátora Bratislavy Rudolf Kusý?
  3. Ján Marton: Vlčanova politická tragédia sa dokonala na technickom oleji v PL krmivách.
  4. Denisa Tomíková: Nie je vodič ako vodič
  5. Pavel Macko: Nie násiliu v uliciach a extrémistickému teroru!
  6. Eva Gallova: Vtipy, tipy, frky
  7. Marek Kytka: Skvelý Slafkovský, ukážkový gól Tomáša Tatara, či hviezdne duo večera Nečas s Burnsom
  8. Peter Kuchár: Moja cesta do pekla... (I.)
  1. Matúš Lazúr: Čo bude špendlíkom ktorý spôsobí prasknutie realitnej bubliny? 6 723
  2. Jana Melišová: Keď sa chce, tak sa dá 💗 6 296
  3. Roman Kebísek: Malý prehľad prepadov Jánošíka, ku ktorým sa priznal 4 364
  4. Ján Valchár: Keď už aj propagandisti plačú... 4 052
  5. Ján Valchár: Gratulujeme, 60.000. A ruské tanky dostávajú defekty. 3 938
  6. Miroslav Kocúr: Progresívny fašizmus voči kresťanom? 3 765
  7. Ján Valchár: Mohylizácia ruských brancov. Presne podľa plánu. 2 990
  8. Peter Slamenik: Dubák sem, dubák tam. 2 756
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 48. - Arktída - Hubert Wilkins a Detroitská arktická expedícia 3/3 - rok 1928
  2. Jiří Ščobák: Co konkrétního se hovoří o finanční gramotnosti na Slovensku?
  3. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Ľudia nosia vo vreckách nože a ešte sa tým chvastajú.
  4. Jiří Ščobák: Plaval jsem přes Dunaj a byla to brnkačka!
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 47. - Arktída - Hubert Wilkins a Detroitská arktická expedícia 2/3 - rok 1927
  6. Jiří Ščobák: Energie a plyn: Zvládneme túto zimu v poriadku? Prečo je dôležité, aby trh s plynom fungoval ako celok? Odporučili by ste fixovať ceny energií?
  7. Jiří Ščobák: Ako sa nedať podviesť v online svete? (pustite/dajte prečítať aj svojim rodičom!)
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 46. - Arktída - Hubert Wilkins a Detroitská arktická expedícia 1/3 - rok 1926
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Šanca Zrubca v druhopolčasovom tlaku Veľkého Cetína v šlágri proti Dolným Krškanom.

Prehliadka výborných futbalistov v ťaháku 7. ligy.


8 h
Ján Kocian už netrénuje FC ViOn, kvôli zdravotným ťažkostiam skončil na vlastnú žiadosť.

Čo je pravdy na príchode Galáda?


2 h

Je toho veľa, čo sa za viac ako 20 rokov existencie Nitrianskeho samosprávneho kraja nepodarilo vybudovať, dotiahnuť či zlepšiť.


3. okt
Prokurátor Jaroslav Maček a mestská právnička Oľga Hodálová pred súdom.

O žalobe chce sudkyňa rozhodnúť ešte pred komunálnymi voľbami.


16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Martina Paulenová: Sama na samote
  2. Robert Puk: Komu ukradol parkovaciu politiku v Bratislave kandidát na primátora Bratislavy Rudolf Kusý?
  3. Ján Marton: Vlčanova politická tragédia sa dokonala na technickom oleji v PL krmivách.
  4. Denisa Tomíková: Nie je vodič ako vodič
  5. Pavel Macko: Nie násiliu v uliciach a extrémistickému teroru!
  6. Eva Gallova: Vtipy, tipy, frky
  7. Marek Kytka: Skvelý Slafkovský, ukážkový gól Tomáša Tatara, či hviezdne duo večera Nečas s Burnsom
  8. Peter Kuchár: Moja cesta do pekla... (I.)
  1. Matúš Lazúr: Čo bude špendlíkom ktorý spôsobí prasknutie realitnej bubliny? 6 723
  2. Jana Melišová: Keď sa chce, tak sa dá 💗 6 296
  3. Roman Kebísek: Malý prehľad prepadov Jánošíka, ku ktorým sa priznal 4 364
  4. Ján Valchár: Keď už aj propagandisti plačú... 4 052
  5. Ján Valchár: Gratulujeme, 60.000. A ruské tanky dostávajú defekty. 3 938
  6. Miroslav Kocúr: Progresívny fašizmus voči kresťanom? 3 765
  7. Ján Valchár: Mohylizácia ruských brancov. Presne podľa plánu. 2 990
  8. Peter Slamenik: Dubák sem, dubák tam. 2 756
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 48. - Arktída - Hubert Wilkins a Detroitská arktická expedícia 3/3 - rok 1928
  2. Jiří Ščobák: Co konkrétního se hovoří o finanční gramotnosti na Slovensku?
  3. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Ľudia nosia vo vreckách nože a ešte sa tým chvastajú.
  4. Jiří Ščobák: Plaval jsem přes Dunaj a byla to brnkačka!
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 47. - Arktída - Hubert Wilkins a Detroitská arktická expedícia 2/3 - rok 1927
  6. Jiří Ščobák: Energie a plyn: Zvládneme túto zimu v poriadku? Prečo je dôležité, aby trh s plynom fungoval ako celok? Odporučili by ste fixovať ceny energií?
  7. Jiří Ščobák: Ako sa nedať podviesť v online svete? (pustite/dajte prečítať aj svojim rodičom!)
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 46. - Arktída - Hubert Wilkins a Detroitská arktická expedícia 1/3 - rok 1926

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu