Pozrite si jednotlivé výsledky, kompletné a bohaté spravodajstvo bude v pondelok v MY Nitrianskych novinách.
SKUPINA A (1x15 min)
FC Nitra jun. – Imeľ 2:1, 12. Fabiš, 14. Záhon – 11. Csontos.
Galanta - Výber ObFZ Nitra 0:0.
Legionári VD reality – Imeľ 5:0, 2. Sloboda, 9. Kostoláni, 10. Paukner, 10. Oravec, 13. Dubeň.
FC Nitra jun. - Výber ObFZ Nitra 0:2, 10. vlastný (Ďurek), 13. Füle.
Legionári VD reality – Galanta 8:1, 1. Sloboda, 2. Oravec, 3. Šmehyl, 6., 9. a 13. Paukner, 7. Grman, 14. Dubeň – 15. Gányovics.
Imeľ - Výber ObFZ Nitra 3:2, 1. Balogh (br.), 5. a 12. Gál – 10. Majerčík, 11. Raček.
FC Nitra jun. – Galanta 3:2, 7. Záhon, 10. Dunda, 12. Zelenka – 2. Marafkó, 5. Molnár.
Legionári VD reality - Výber ObFZ 0:0.
Imeľ – Galanta 4:2, 7. a 11. Baša, 13. Babicz, 14. Boros – 3. V. Hübsch, 8. Bacigál.
Legionári VD reality - FC Nitra jun. 6:3, 1., 5. a 14. Paukner, 3. Grman, 11. Sloboda, 15. vlastný (Dunda) - 5. Šurnovský, 9. Galko, 13. Taiwo.
1. Legionári VD reality 4 3 1 0 19:4 10
2. FC Nitra jun. 4 2 0 2 8:11 6
3. Imeľ 4 2 0 2 8:11 6
4. Výber ObFZ Nitra 4 1 2 1 4:3 5
5. Galanta 4 0 1 3 5:15 1
SKUPINA B (1x15 min)
ViOn B Vráble – Šurany 1:3, 4. Šabík – 9. Cvik (br.), 12. Hrnčár, 13. Tvrdoň.
Šaľa – Čeľadice 2:5, 1. Herceg, 13. Prúčny – 3. Dudáš, 5., 8. a 13. Ryban, 6. Koprda.
Výber ZsFZ – Šurany 4:4, 9. Lacko (br.), 10. a 12. Neštrák, 14. Ivan – 2. Komora, 6. Kružlík, 8. Brath, 13. Blaho.
ViOn B Vráble – Čeľadice 3:2, 6. a 14. Mateus, 9. Marek – 1. Rácz, 10. Dudáš.
Výber ZsFZ – Šaľa 5:1, 3. Hrenák, 4. Neštrák, 7. Grebáč, 12. Iván, 15. Pecho – 11. Surányi.
Šurany – Čeľadice 2:5, 6. Blaho, 14. Kružlík – 1. Čambal, 4. Valachy, 5. Ryban, 7. a 9. Horváth
ViOn B Vráble – Šaľa 6:3, 2. Mateus, 3., 4., 9. a 11. Renan, 6. Rumanko – 1., 8. a 9. Herceg.
Výber ZsFZ – Čeľadice 4:4, 5. a 7. Iván, 5. Švajlen, 8. Pecho – 6. a 10. Dudáš, 11. Čiffáry, 14. Čambal.
Šurany – Šaľa 8:3, 4., 6. a 13. Hrnčár, 7., 10., 11. a 14. Halás, 15. Brath – 3. Masár, 3. Surányi, 15. Kolenčík.
Výber ZsFZ - ViOn B Vráble 3:0, 11. Kočiš, 14. Iván, 15. Korman.
1. Výber ZsFZ 4 2 2 0 16:9 8
2. Čeľadice 4 2 1 1 16:11 7
3. Šurany 4 2 1 1 17:13 7
4. ViOn B Vráble 4 2 0 2 10:11 6
5. Šaľa 4 0 0 4 9:24 0
ŠTVRŤFINÁLE (1x18 min)
Legionári VD reality – ViOn B Vráble 2:4, 9. a 14. Paukner – 4. Mi. Zrubec, 5. Husár, 14. a 15. Renan.
Imeľ – Čeľadice 2:2, na p. k. 1:2, 1. Oršolík, 12. Hübsch – 10. Dudáš, 16. Čiffáry.
Výber ZsFZ – Výber ObFZ Nitra 4:7, 2. Švajlen, 6. Kočiš, 13. Hrenák, 17. Grebáč – 11. a 18. Raček, 11. Ondrejka, 14. a 15. Kajaba, 16. Majerčík, 17. Porubský.
Šurany – FC Nitra jun. 3:4, 2. Kacír, 5. Blaho, 14. vlastný (Peseky) – 11. a 16. Zelenka, 13. Fabiš, 16. vlastný (Kacír).
SEMIFINÁLE (1x18 min)
ViOn B Vráble – Čeľadice 7:4, 3. a 10. Mateus, 5. a 12. Šabík, 11. Husár, 13. Renan, 16. Mi. Zrubec – 13. Valachy, 14., 16. a 16. Dudáš.
Výber ObFZ Nitra – FC Nitra jun. 5:9, 1. a 14. Porubský, 7. a 14. Fuska, 17. Füle - 4. Fabiš, 6., 10. a 11. Taiwo, 8. Zelenka, 12., 12. a 17. Ďurek, 16. Macho.
O 3. MIESTO (1x15 min)
Čeľadice – Výber ObFZ Nitra 3:3, na p.k. 2:1, 2. Koprda, 6. Plešivka, 10. Valachy - 8. Fuska, 11. Ondrejka, 15. Füle.
FINÁLE (1x20 min)
ViOn B Vráble – FC Nitra jun. 3:4, 3. Pichňa, 13. Šabík, 16. Mateus - 6. a 6. Šípoš, 11. a 17. Ďurek.