II. liga muži
Dunajská Streda - Exit Nitra 57:79 (23:38), Hodossy 21, Tkáč 15 - Medo 28, Darnadi 17, Štarke 13, Hindický 12, Hrnčiarik 9, Kapustík.
FEI STU Ba - Trenčín 91:53, Partizánske - Ivanka p.D. 75:73. Holíč - Levice B odložili.
1. FEI STU Ba 6 5 1 416:340 11
2. Exit Nitra 6 4 2 469:365 10
3. Holíč 5 4 1 423:315 9
4. Levice B 5 3 2 376:346 8
5. Partizánske 6 2 4 410:478 8
6. Dun. Streda 6 2 4 370:456 8
7. Trenčín 6 2 4 355:463 8
8. Ivanka p/D. 6 1 5 415:471 7
I. liga kadeti
Stretnutia Nitra - L. Mikuláš a Sereď - L. Mikuláš boli odložené na január.
1. Sp. N. Ves 10 9 1 818:654 19
2. Nitra 9 8 1 805:534 17
3. Žilina 10 7 3 835:644 17
4. Levice 10 7 3 872:730 17
5. Sereď 9 7 2 767:606 16
6. P. Bystrica 10 6 4 826:731 16
7. Inter 10 6 4 772:689 16
8. Svit 10 5 5 723:747 15
9. L. Mikuláš 10 4 6 708:760 14
10. Prievidza 10 3 7 723:775 13
11. Žiar n/Hr. 10 1 9 627:871 11
12. B. Bystrica 10 1 9 553:893 11
13. BSC 10 0 10 524:919 10
II. liga st. žiaci
Sereď - Pezinok 56:21 (30:12), Ištok 18, Juríček 13, Burianek 12, Kučera 4, Melicher 3, Oborák 2, Meszároš 2, Žídek 2; a 48:42 (26:26), Juríček 22, Ištok 8, Melicher 5, Meszároš 5, Žídek 4, Starko 2, Oborák 2.
OS st. minižiaci
Pezinok - BKM SPU Nitra 3:54 (3:36), Seman 14, Benci 14, Fehér 8, Kapustík 6, Polák 4, Dragún 4, Štefanka 2, Dzielava 2; a 13:61 (11:30), Seman 24, Benci 18, Kapustík 5, Vendžúr 4, Tábi 4, Fehér 2, Štefanka 2, Polák 2.
Inter - Lok. Sereď 69:31 (47:16), Vranovič 9, Kiss 8, Balogh 6, A. Majerník 4, Belička 2, Česár 2; a 52:38 (24:20), Vranovič 15, Česár 4, Kiss 4, Sárkány 4, Vlkovič 4, Balogh 3, A. Majerník 2, Sadlek 2.
Fándly Sereď - BSC 35:59 (22:39), Q. Truong 10, Mizera 8, Godály 7, Šarvaic 4, Hrubý 2, Pasternák 2, Pekarík 2; a 41:59 (24:34), Q. Truong 16, Mizera 6, Pasternák 6, Pekarík 6, H. Truong 3, Godály 2, Mlynárik 2.
Levice - Trnava 49:33 a 53:28.
Dohrávka: Fándly Sereď - Trnava 64:32 (38:14), Godály 14, Mizera 14, Pekarík 10, Q. Truong 8, Hrubý 6, Pasternák 6, Vranka 4, Šarvaic 2; a 52:32 (24:18), Q. Truong 12, Mizera 8, Pasternák 8, Mlynárik 6, Beno 4, Godály 4, Truong H. 4, Bédi 2, Pekarík 2, Šarvaic 2.
1. Inter 10 10 0 655:245 20
2. BSC 10 9 1 640:325 19
3. Nitra 10 6 4 494:383 16
4. Lok. Sereď 10 5 5 467:397 15
5. Levice 10 5 5 361:463 15
6. Fándly Sereď 10 3 7 392:528 13
7. Trnava 10 2 8 354:500 12
8. Pezinok 10 0 10 144:666 10
I. liga kadetky
Sereď - Poprad 61:55 (28:30), Bencelová 23, Koleňáková 18, Határová 11, Scherhauferová 5, Očadlíková 4, Bieliková, Jányová, Paulíková.
Sereď - Žilina 80:24 (40:13), Határová 16, Bencelová 15, Scherhauferová 13, Koleňáková 12, Bieliková 11, Paulíková 7, Očadlíková 4, Jányová 2, Malovcová.
1. Poprad 15 12 3 1219:678 27
2. YA Košice 14 13 1 1040:555 27
3. B. Bystrica 15 12 3 1007:596 27
4. Sereď 13 10 3 966:549 23
5. Spiš. N. Ves 13 10 3 827:679 23
6. Trnava A 15 8 7 931:850 23
7. Zvolen 15 7 8 1022:919 22
8. Slovan 15 6 9 829:996 21
9. Ivanka p.D. 14 4 10 761:981 18
10. Petržalka 15 3 12 784:1255 18
11. Žilina 15 2 13 602:1151 17
12. Trnava B 15 0 15 457:1236 15
OS ml. žiačky
BKM Junior UKF Nitra - Györ 29:53 (16:21), Záhradníková 8, J. Buchová 7, H. Rybárová 7, Sorádová 3, T. Rybárová 2, Ševčovičová 2; a 29:66 (22:30), H. Rybárová 14, Záhradníková 8, Ševčovičová 4, Sorádová 2, J. Buchová 1.
OS st. minižiačky
Žilina - Sereď 54:4 (50:4), Weissová 2, Helienková 2; a 52:2 (40:0), Žigová 2.