Štvrtok, 16. august, 2018 | Meniny má Leonard

Rozohrali PP Invest Cup, poznáme štyroch postupujúcich

Vinodol, Cabaj-Čápor, Lapáš a Močenok postupujú do hlavnej fázy PP Invest Cupu, najväčšieho dorasteneckého turnaja na Slovensku.

V kvalifikácii PP Invest Cupu bojovalo 18 tímov o štyri postupové miesta. (Zdroj: Martin Kilian ml.)

PP Invest Cup má už dvadsať rokov svoje meno, v nitriansko-šalianskej-zlatomo-ravskej oblasti je len málo klubov, ktoré si ho nechajú ujsť. Ako po údenom sa dorasty zo štvrtej, piatej a šiestej ligy vrhli po prihláškach aj teraz, organizátori z MY Nitrianskych novín a ObFZ Nitra podľa zvyku rozdelili akciu na dva dni.

V nedeľu sa do mestskej haly na nitrianskej Klokočine nasťahovala kvalifikácia, prišlo osemnásť mužstiev a ani jedno neodišlo s hanbou, veď napríklad D. Krškany dali zabudnúť na jesenné skóre 6:133 a domov vzali dve remízy.

Článok pokračuje pod video reklamou

A postupové príbehy? V zápase pravdy skupiny E Sľažany viedli už 3:0, ale Vinodol otočil na 5:3 a radoval sa, mužstvu trénera Ľ. Vaškoviča dával tvár skvelý Maroš Uher. „Efko“ si privlastnil Cabaj-Čápor, svoj deň mal brankár Marek Hollý. V G-grupe okúzlili divákov grandiózne výkony Henricha Benka, najlepší starší dorastenec v oblasti potiahol Lapáš ďalej. V skupine H sa pretekalo o skóre, naj ho mal napokon Močenok s umelcom Šimonom Lenčéšom, keďže 7:1 zničil dovtedy prvé Kolíňany.

Vidíme sa na hlavnom turnaji!

Prečítajte si tiež: Fotogaléria z kvalifikácie PP Invest Cupu

SKUPINA E

Mojmírovce - N. Hrnčiarovce 2:0, A. Oláh, Henyig.
Vinodol - V. Zálužie 3:2, Uher 2, Kalužák - vlastný, Mego.
Sľažany - N. Hrnčiarovce 2:2, Minár, Barát - Kontroš, Holec.
Mojmírovce - Vinodol 2:5, Oláh, Solčan - Šišmiš 2, Uher, Lakatoš, Kalužák.
Sľažany - V. Zálužie 3:2, Béber, Petrík, Valuška - Mego 2.
Vinodol - N. Hrnčiarovce 3:1, Uher 3 - Czako.
Mojmírovce - V. Zálužie 6:4, Oláh 3, Henyig 2, Solčan - Vrabec 3, Žáčik.
Sľažany - Vinodol 3:5, Pružinský, Béber, Minár - Uher 2, Kalužák, Šišmiš, D. Kulháň.
V. Zálužie - N. Hrnčiarovce 2:0, Sklenár, Mego.
Sľažany - Mojmírovce 1:3, Fazekaš - Henyig 3.

1. Vinodol 4 4 0 0 16:8 12
2. Mojmírovce 4 3 0 1 13:10 9
3. Sľažany 4 1 1 2 9:12 4
4. V. Zálužie 4 1 0 3 10:12 3
5. N. Hrnčiarovce 4 0 1 3 3:9 1

SKUPINA F

T. Mlyňany - D. Krškany 3:1, Baják, Hók, Rychtárik - Pycz.
Cabaj-Čápor - Tek. Nemce 5:0, Kováč 2, Čanaky, Šima, Arpáš.
Machulince - D. Krškany 2:2, Ivanička, Janovič - Šimák, Stojka.
T. Mlyňany - Cabaj-Čápor 3:4, Baják, Hók, Mihalička - Šíma 2, Vontorčík, Čanaky.
Machulince - Tek. Nemce 5:0, Ivanička, D. Hladík, Kozolka, Janovič, Pytel.
Cabaj-Čápor - D. Krškany 4:0, Žember 2, Kolečáni, Šíma.
T. Mlyňany - Tek. Nemce 4:2, Danko, Mihalička, Lipnický, Kiš - Ďurovič, Kováč.
Machulince - Cabaj-Čápor 0:2, Lauko, Kolečáni.
Tek. Nemce - D. Krškany 3:3, Ďurovič 2, Havran - Stojka 2, Pycz.
Machulince - T. Mlyňany 5:0, Ivanička 2, D. Hladík, M. Hladík, Drienovský.

1. Cabaj-Čápor 4 4 0 0 15:3 12
2. Machulince 4 2 1 1 12:4 7
3. T. Mlyňany 4 2 0 2 10:12 6
4. D. Krškany 4 0 2 2 6:12 2
5. Tek. Nemce 4 0 1 3 5:17 1

SKUPINA G

H. Kráľová - Branč 6:0, Hubinák 2, Valášik, Krajačič, Paulen, Hipp.
Lapáš - Pohranice 2:0, Moravčík, Kravár.
H. Kráľová - Pohranice 3:1, Zeleňák, Paulen, Krajačič - Bencz.
Lapáš - Branč 4:4, Pilka 2, Benko, Kravár - Svitač, Guzmický, M. Balázsi, K. Banda.
Branč - Pohranice 1:2, K. Banda - Bencz, Farkaš.
Lapáš - H. Kráľová 2:1, Pilka 2 - Zeleňák.

1. Lapáš 3 2 1 0 8:5 7
2. H. Kráľová 3 2 0 1 10:3 6
3. Pohranice 3 1 0 2 3:6 3
4. Branč 3 0 1 2 5:12 1

SKUPINA H

Kolíňany - Rišňovce/Báb 3:1, Tasáry 2, Gál - Vörös.
Močenok - Čifáre 6:0, Š. Lenčéš, Nagy, Hrivňák, Belovič, Vrabec, Minarech.
Kolíňany - Čifáre 6:0, Poliak, Lacika, Harbuľák, Baboš, Gyepes, Tasáry.
Močenok - Rišňovce/Báb 1:4, Straňák - Drozda, Kurej, Katrenčiak, Machovec.
Rišňovce/Báb - Čifáre 4:0, Švihorík 2, Machovec, Markovič.
Močenok - Kolíňany 7:1, Lenčéš 2, Hrivňák 2, Straňák, Nagy, Čanaky - Erdélyi.

1. Močenok 3 2 0 1 14:5 6
2. Rišňovce/Báb 3 2 0 1 9:4 6
3. Kolíňany 3 2 0 1 10:8 6
4. Čifáre 3 0 0 3 0:16 0

AKO NASTÚPILI

VINODOL: K. Szöke - M. Kulháň, J. Bób, K. Kudrík, D. Kulháň, D. Lakatoš, Š. Kalužák, M. Uher, M. Lakatoš, M. Šišmiš.
MOJMÍROVCE: A. Adámek - D. Oláh, K. Meszároš, L. Kuruc, L. Solčan, A. Oláh, K. Kuki, S. Henyig, J. Mikula.
SĽAŽANY: M. Záchenský - R. Petrík, F. Klikáč, E. Barát, Pa. Pacher, M. Fazekaš, R. Minár, D. Pružinský, A. Béber, J. Valuška.
V. ZÁLUŽIE: Mi. Hollý - O. Mego, M. Žáčik, D. Bédi, D. Buchlík, P. Križan, J. Šípoš, F. Vrabec, A. Tirpák, A. Vozár, M. Áč, P. Sklenár, K. Karadi.
N. HRNČIAROVCE: M. Lauko - D. Magula, S. Kontroš, I. Czako, M. Pokorný, R. Domček, A. Kondé, M. Holec.
CABAJ-ČÁPOR: M. Holec, Ma. Hollý - D. Mikuš, S. Kolečáni, Ľ. Blaškovič, M. Demeš, L. Arpáš, A. Lauko, A. Čanaky, K. Šima, J. Žember, M. Kováč, T. Vontorčík.
MACHULINCE: P. Hollý - D. Cigáň, T. Pytel, P. Janovičk, M. Hladík, Š. Kozolka, F. Ivanička, D. Hladík, A. Haspra, M. Gálik, T. Belianský, T. Drienovský.
T. MLYŇANY: S. Homola - R. Domaniský, R. Danko, L. Baják, Š. Kiš, F. Valent, A. Rychtárik, D. Balko, J. Lipnický, E. Hók, M. Mihalička.
TEK. NEMCE: Ľ. Valkovič - O. Ďurovič, M. Valkovič, E. Datko, T. Dušička, M. Havran, O. Kováč, Škvarek, Pe. Pacher, V. Brieška.
D. KRŠKANY: M. Romanovský - M. Liko, S. Hojer, M. Stojka, E. Šimák, A. Pilo, K. Pilo, M. Brestovský, J. Nitriansky, P. Varga, L. Pycz, R. Fridrich.
LAPÁŠ: E. Škorec - J. Balla, D. Kišac, M. Kravár, I. Gál, H. Benko, D. Moravčík, P. Vozárik, S. Pilka, S. Prešinský, S. Valovič.
H. KRÁĽOVÁ: P. Hadnaď, J. Popelka - R. Paulen, M. Novosad, M. Hrádel, P. Kalina, J. Biháry, A. Valášik, A. Hubinák, A. Krajačič, M. Syseľ, J. Zeleňák, L. Hipp.
POHRANICE: M. Minárik - J. Gugh, A. Hamar, D. Ács, T. Vereš, R. Moravčík, F. Bencz, K. Tóth, J. Vago, P. Farkaš, J. Matyó.
BRANČ: M. Jánošík - S. Kozlár, R. Maťo, R. Bilo, P. Banda, Ma. Balázsi, R. Guzmický, D. Svitač, Ľ. Balázsi, K. Banda, T. Kónya, Mi. Balázsi.
MOČENOK: T. Čanaky, K. Odráška - J. Szorád, F. Vrabec, J. Hrivňák, M. Nagy, Š. Lenčéš, M. Minarech, M. Lenčéš, A. Straňák, P. Belovič, T. Chán.
RIŠŇOVCE/BÁB: P. Opold - F. Ševčík, P. Infner, A. Žitňák, M. Drozda, Š. Machovec, A. Vaško, M. Švihorík, F. Kurej, V. Markovič, M. Kováčik, M. Vörös, P. Vaško, Katrenčiak.
KOLÍŇANY: A. Nagy - K. Gál, E. Baboš, N. Gyepes, M. Lacika, L. Harbuľák, M. Erdélyi, P. Tasáry, L. Bús, K. Poliak.
ČIFÁRE: P. Cako, L. Kúti - M. Bogyo, R. Kiš, S. Žilka, M. Černák, J. Smidák, T. Suchý, A. Smidák, A. Kúti, E. Tököly, I. Soboňa, P. Svitač, T. Balog, V. Dvorský.

HLAVNÝ TURNAJ (21. 1.)

SKUPINA A: 8.00 Nové Sady - Janíkovce, 8.22 Ivanka - Cabaj-Čápor, 9.28 Nové Sady - Cabaj-Čápor, 9.50 Ivanka - Janíkovce, 10.56 Janíkovce - Cabaj-Čápor, 11.18 Ivanka - Nové Sady.
SKUPINA B: 8.44 Zbehy - Žitavany, 9.06 Šaľa ml. d. - Vinodol, 10.12 Zbehy - Vinodol, 10.34 Šaľa ml. d. - Žitavany, 11.40 Žitavany - Vinodol, 12.02 Šaľa ml. d. - Zbehy.
SKUPINA C: 12.24 Čeľadice - Výčapy-Opatovce, 12.46 Nevidzany - Močenok, 13.52 Čeľadice - Močenok, 14.14 Nevidzany - Výčapy-Opatovce, 15.20 Výčapy-Opatovce - Močenok, 15.42 Nevidzany - Čeľadice.
SKUPINA D: 13.08 Alekšince - Lužianky, 13.30 ČFK Nitra ml. d. - Lapáš, 14.36 Alekšince - Lapáš, 14.58 ČFK Nitra ml. d. - Lužianky, 16.04 Lužianky - Lapáš, 16.26 ČFK Nitra ml. d. - Alekšince.
ŠTVRŤFINÁLE: 16.50 A1 - C2, 17.13 D1 - B2, 17.36 C1 - A2, 18.00 B1 - D2.
SEMIFINÁLE: 18.23 víťazi 1. a 2. štvrťfinále, 18.46 víťazi 3. a 4. štvrťfinále.
O 3. MIESTO (1x15): 19.10.
FINÁLE: 19.30.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000 €
  5. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  6. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Slováci nakupujú viac slovenskej zeleniny a ovocia ako vlani
  2. Plánovaním financií vás ani prísnejšie podmienky nezaskočia
  3. Letná ponuka: Predplatné SME.sk len za 9,90 €
  4. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  5. Keď Slováci krotia morský vietor
  6. Ochrana pred tropickou horúčavou
  7. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  8. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  9. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  10. Škôlka od srdca
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 17 175
  2. Vizuálny smog je problém 10 377
  3. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 4 687
  4. Reportáž: Hranolky z McDonald’s sú zložené z 5 ingrediencií 4 229
  5. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov 3 755
  6. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 3 324
  7. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 197
  8. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 2 983
  9. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 2 606
  10. Historickým vláčikom sa prichádza previezť stále viac turistov 2 387

Hlavné správy z MY Nitra

Fotogaléria: ...a bude trávnik!

Futbalová mládež ČFK Nitra sa teší na nové, mäkučké ihrisko na Čermáni. Klásť ho začali dnes.

Vedci vyvinuli protiklieštové ponožky, predstavia ich v Nitre

Súčasťou expozície bude aj ukážka budúcich odevných doplnkov pre ľudí a postrojov pre domáce zvieratá s protikliešťovou ochranou.

Sezónu Nové divadlo otvorí hororom pre deti Čarodejnice

Po predstavení Anna Franková na festivale Palm of fest s hercami a divákmi diskutoval pražský rabín. Nitrianska herečka Lucia Korená, predstaviteľka Anny, mu pripomenula jeho sesternicu v jej veku.

Vytvorila puzzle a pexeso, propagujú históriu Zoborského kláštora

Štylizovanosť kresieb je zámer, aby sa príbeh čo najviac priblížil detskému návštevníkovi.

Gazdovi odovzdajú dožinkový veniec

Program spievania dožinkových piesní a odovzdávania dožinkového venca bude spojené s ochutnávkou makových periek a šúľancov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V lese sa prechádzal so psom, zviera mu z diaľky niekto zastrelil

Majiteľ tvrdí, že strieľal profesionál.

Prívalové dažde a povodne na Kysuciach spôsobili veľké škody

Silné dažde zničili cesty, zatopili pivnice a domy.

FOTO: Čelná zrážka osobného auta s kamiónom má už dve obete

Pri utorkovej nehode dopravnej nehode zahynuli dve ženy.

Hygiena zakázala kúpanie pri jánskom penzióne

Voda v jazierkach nevyhovela laboratórnym testom.

Vybrali SME

Už ste čítali?