Nedeľa, 21. apríl, 2019 | Meniny má Ervín

So železiarmi doma prehrali po 14 rokoch

Penalta to byť nemala, dušoval sa po stretnutí vionista Juraj Kotula.

Juraj Kotula hral na poste stopéra. Po jeho súboji s Kostelným sa pískala penalta a Podbrezová vďaka nej vyhrala 1:0. Juraj Kotula hral na poste stopéra. Po jeho súboji s Kostelným sa pískala penalta a Podbrezová vďaka nej vyhrala 1:0. (Zdroj: Jozef Bedej)

Vionisti majú veľmi zlú jar. V úvodných štyroch kolách nezískali ani bod, a to hrali trikrát doma. Nepodarilo sa im to ani doma pri Podbrezovej, pritom železiari vyhrali naposledy pri Žitave v roku 2004...

„Ťažko sa mi to hodnotí, odohrali sme slušný zápas, dali sme do toho všetko,“ hľadal slová obranca domácich Juraj Kotula. Práve stopér bol v jedinom gólovom okamihu, jeho stret s Kostelným posúdil rozhodca ako nedovolený. „Klasický normálny súboj. Keby som ho stiahol, nepoviem nič. Počas zápasu je takých situácií tisíc. Musím si to spätne pozrieť, ale podľa mňa to penalta nemala byť,“ vravel na margo jedenástkovej situácie.

Zlatomoravčania po tom, ako nepostúpili do hornej šestky, ako keby stratili motiváciu. „Súťaž nedohrávame, každý zápas je dôležitý. Chceli sme zvládnuť aj tento, urobili sme pre to maximum. Musíme sa z toho pozviechať a ísť ďalej,“ dodal „Koty“, ktorý nastúpil na poste stopéra. „Hralo sa mi dobre, ale môj výkon je nepodstatný. Škoda, že sme nedali gól.“

1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  4. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?

Plot rozdeľuje Nitranov. Jedni ho chcú, druhí nie. Oficiálne chráni zeleň

Pletivo za tisíce eur má chrániť zeleň. Postavili ho však najmä kvôli parkovacím miestam.

Plot  na okraji mestského trávnika. Vpravo sú nové bytové domy, vľavo "staré".

Sereď dobyla Žilinu, Alex Iván sa teší z historickej chvíle

Prekvapujúci výsledok sa zrodil pod Dubňom, kde nováčik Fortuna ligy prelomil zlú sériu.

Alex Iván na archívnej snímke zo zápasu proti Trnave.

Na privádzači R1 v Nitre by mal pribudnúť priechod pre chodcov

Problémom sa opakovane zaoberal Výbor mestskej časti Čermáň. Konštatoval, že ide o legitímnu požiadavku.

Ľudia sa už roky márne dožadujú priechodu pre chodcov.

Derby v Nitre rozlúskli až posledné sekundy (FOTO)

Futbalisti Nitry nevyhrali na jar ani na desiaty pokus. Proti susednému ViOnu ratovali bod až v 95. minúte.

Rozhodcovia ukázali, že nadstavovať budú tri minúty. Hralo sa však do 95. minúty, v ktorej vyrovnal Pavol Farkaš. Mužstvá si tak body podelili.