Utorok, 19. február, 2019 | Meniny má Vlasta

Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole

Rozbehla sa očakávaná čitateľská súťaž MY Nitrianskych novín, v ktorej môžete vyhrať pekné ceny. Do prvého kola sa zapojilo 645 tipujúcich.

Na víťaza každého z 15 kôl čaká v redakcii kartón piva Corgoň. Na víťaza každého z 15 kôl čaká v redakcii kartón piva Corgoň. (Zdroj: Ladislav Odráška)

Správne tipy 1. kola

Senica - FC Nitra 0:1 2
Nitra jun. - Gabčíkovo 3:0 1
Galanta - Led. Rovne 0:2 2
Neded - Imeľ 2:0 1
Štvrtok n/O - Šoporňa 2:3 2
Jelka - H. Saliby 1:0 1
Vlčany - D. Obdokovce 1:0 1
Močenok - Žitavany 0:1 2
Abrahám/H. - V. Mača 0:7 2
Trnovec - Betonáris 1:4 2

Poradie po 1. kole

9 - Boris Lacika, Zbehy

8 - Štefan Duchoň, René Daniš, Ladislav Piška, Nitra, Marián Móri, Zuzana Ürge, Róbert Sedlák, Dezider Vanko, Šaľa, Jozef Vodný, Lukáš Kondela, Babindol, Ján Kóssi, Čifáre, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Ján Gažo ml., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marcel Vlček, Čakajovce, Jozef Masár, Zl. Moravce, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Mészáros, Selice, Lubor Kajaba, Ivanka, Marián Valla, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Bodi, Zbehy, Roman Margetin, Rišňovce, Pavol Török, V. Dolina, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marián Balko, Štitáre, Albert Lauro, Čeľadice, Michal Belaň, Svätoplukovo, Tomáš Švec, Pohranice, Ivan Kozár, Juraj Holták, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Hlohovec

7 - Vladimír Kompas, Patrik Andrášik, Dušan Letko, Stano Gábor, Roman Hradecký, Peter Plandora, Miroslav Lieskovský, Marián Barta, Bohuslav Bene, Dušan Novorolník, František Piška, Peter Cúcor, František Bojda, Ivan Lauko, Viera Lauková, František Grom, František Križan, Ernest Mako, Lukáš Mála, Pavol Krajčo, Janka Danková, Peter Kardoš, Nitra, Jozef Sklenár, Štefan Hipp, Nikola Méri, Pavol Uher, Ladislav Molnár, Peter Hipp, Július Miškovič, Mirka Tóthová, Jozef Danada, Šaľa, Jaroslav Kotrec, Daniel Čerman, Marcel Čerman, František Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Viliam Matejov, Peter Čepček, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Gabriela Szőkeová, Vráble, Peter Lukáč, Lehota, Milan Búcora, Peter Náhlik, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Mária Marušincová, Erik Fábry, V. Cetín, František Margetin, Rišňovce, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Róbert Lipecký, Čakajovce, Lýdia Augustíniová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Havetta ml., Vladimír Kováč, Lovce, Erik Barát, Marek Paukov, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Jacsa, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Jozef Šercel, Váhovce, Martina Hippová, Miloš Majdiak, Michaela Benköová, Močenok, Sandra Gálová, Marián Cifra, Ján Gál, Jozef Gál, Žirany, Imrich Hrdlica, Jaroslav Lazor, Báb, František Kausek, Klasov, Ladislav Baláži, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Vlado Jánošík, Roman Bulko, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Erik Candrák, Alekšince, Vincent Hunka, Lužianky, Jaroslav Viskup, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Kúdela, V. Dolina, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Deák, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Török, Pata, Bohuš Baják, Luźianky, Stanislav Debnár, Pavol Králik, Zbehy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, František Čaniga, Dražovce, Gabriel Šuba, Čechynce, Peter Pecho, Beladice

6 - Rado Vágai, Miroslav Brezina, Michal Lauko, Ľubomír Turňa, Miroslav Fábry, Mariana Letková, Tomáš Levčík, Pavel Dojčár, Juraj Urban, Marián Mičík, Erich Schober, Stanislav Billik, Mária Königová, František Filo, Mária Kóšová, Ján Bernát, Jakub Bernát, Roman Sýkora, Karol Ryba, Michal Kucharovič, Júlia Kucharovičová, Patrik Studený, František Juhás, Adriana Zelenáková, Pavol Vörös, Marián Hartman, Ján Kmeťo, Pavel König, Jarmila Saidová, Anitka Vallová, Slavomír Kotrla, Peter Kompas, Nitra, Tatiana Mifková, Juraj Csirik, Jozef Baláž, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Pavol Javorka, Pavel Mihálik, Stanislav Skačan, Šaľa, Miroslav Oslanec, Ján Golha, Imrich Struhár, Martina Baková, Vráble, Peter Vašek, Pavol Pagáč, Peter Lajda, Ivanka, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Pavol Patkolo, Lúčnica, Juraj Hamar, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Ballay, Lužianky, Erika Tomášová, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Michal Bedeč, Jozef Baťala, Pavel Babiak, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Juraj Minárik, Dušan Petrovič, Obyce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Lukáš Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Tomáš Jankovič, Zvončín, Štefan Ambrus, Csaba Nagy, Jaroslav Skačan, Žihárec, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Alexander Repta, František Kóša, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Marek Zeleňák, Štefan Fiala, Ladislav Székely, Štefan Török, Branč, Tibor Glovenský, Košúty, Július Szarka, Topoľnica, Vojtech Takács, Peter Andódi, Dlhá n/V., Marián Labai, Mankovce, Miroslav Mrázik, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zuzana Lovászová, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, Gabiel Lešš, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Jozef Martiška, Dražovce, Milan Bíro, Milan Mako, Helena Maková, Albín Tóth, Čakajovce, Marián Herceg, Pata, Samuel Lukáč, Magda Čmaradová, Róbert Stareček, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Róbert Lešš jr., Močenok, Mário Čurgali, Erik Šimák, Dušan Vnučko, D. Krškany, Attila Drozdák, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Filo, Mojmírovce, František Švihorík, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ján Weselovski, Hlohovec, Alexander Kobza, Čechynce, Pavel Períček, František Kaufman, Cyril Slamka, Jozef Nikodem, Rišňovce, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Filip Dobiáš, Čeľadice, Juraj Segíň, Sľažany, Tibor Šmitala, Čab, Peter Sliška, Marek Fábry, Šurianky, Milan Greguš, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Alexander Mikláš, Bohuš Konopásek, Rumanová, Roland Babulic, Lukáčovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Lipovský, Báb, Ján Kozla, Žirany, Peter Matulník, Nové Sady, Boris Mesároš, Ľubomír Mikula, Mária Mesárošová, Lehota, Zoltán Jancso, Vlčany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Andraško, Jelenec, Marek Marcinkech, Vinodol, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

5 - Július Michalička, Vladimír Zabák, Štefan Zabák, Boris Grežo, Ján Šimun, Ladislav Skalický, Vladimír Nemšovský, Ivan Švajčík, Ľuboš Mičík, Ľudovít Černek, Daniel Mičík, Ľudovít Laca, Richard Magušin, Pavol Čvirik, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Eduard Szabó, Ľuboca Tasáryová, Jozef Nosian, Ľuboš Šindler, El Ňiňo Libay, Milan Furka, Viliam Halla ml., Marek Husivarga, Alexander Jurík, Marián Grman, Jaroslav Belan, Juraj Čentéš, Michal Garay, František Hrnčiar st., Nina Mičíková, Anton Kazáň, Jozef Ehrenhold, František Dedič, Ľubomír Bartakovič, Dušan Jančovič, Jozef Prešinský, Denisa Bakošová, Štefan Matesko, Daniel Tasáry, Jaroslav Andrášik, Dezider Zaujec, Miro Raček, Mária Sýkorová, Ladislav Pindeš, Peter Solčiansky, Ján Doboš, Marián Benca, Stanislav Habáň, Miloš Sýkora, Nitra, Jakub Chrenko, Dušan Babocký, Jozef Sperka, Peter Struk, František Kunkel, Marta Kunkelová, Ján Školník, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Milan Lazan, Viktor Csizmadia, Miroslav Mokráš, Štefan Danada, František Szpevár, Samuel Skalický, Ján Szőcs, Miroslav Šiška, Adrián Danada, Tibor Križovič ml., Šaľa, Jozef Hoppan, Jozef Malý, Miroslav Vojtek „Ara“, Viliam Félis, Lukáš Félis, František Prešinský, Radek Kováčik, Jakub Vojtek, Jozef Andel, Vráble, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Eva Kováčová, Renáta Kováčová, Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Jozef Roško, Dyčka, Marcel Pánis, Mário Pánis, Fero Libay, Margita Pánisová, Martin Tesár, D. Krškany, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Mária Látečková, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ivan Ďurický, Andrej Repta, Branč, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Tóth, Katarína Vlčeková, Daniel Ivančík, Dominik Greguš, Ján Bíro, Čakajovce, Štefan Mravík, Ján Félis, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Róbert Darász, Bartolomej Szabo, Kristián Varga, Tešedíkovo, Laci Takács, Dlhá n/V., Nela Richterová, Malinovo, Štefan Varga, Topoľnica, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Lenka Ribarič, Ján Slíž, Beladice, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Török, V. Dolina, Ján Štepiansky, Hostie, Ján Zachariáš, Neverice, Dušan Bogár, Galanta, Ján Árgyusi, Gabriel Fazekaš, Neded, Monika Pápayová, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Peter Vrábel, Križovany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Jozef Štefák, Peter Macháč, František Chudý, Rišňovce, Marián Koreň, Marián Blaho, Čeľadice, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Anton Viskup, Michal Hájnik, Pusté Sady, Daniel Jamrich, Kolíňany, Stanislav Packa, Tomáš Minarovič, Močenok, György Jakubecz, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Minarovič, Behynce, Viktor Balko, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Michaela Žemberová, Nové Sady, Jaro Fúska, Zbehy, Adrián Černý, Malý Lapáš, Matúš Jančo, Jelenec, František Zíka, Šurany, Andrej Hudec, Čeladice, Matúš Čičo, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Ľudmila Verešová, Andrej Vereš, Július Bradáč, Štefan Šlosár, Viera Bradáčová, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

4 - Dionýz Pecháček, Jozef Drobec, Monika Skalická, Marianna Viskupová, Katarína Billiková, Vlado Krajčovič, František Benc, Dominik Slamka, Vladimír Galas, Ivanko Magdolen, Milan Púčik, Vladimír Papp, Eva Jonečková, René Matyó, Juraj Náhlovský, Lenka Sýkorová, Dávid Said, Vlado Sásik, Nitra, Rudolf Kéri, Anna Pauková, Jozef Jamrich, Kristián Frajka, Patrik Londák, Eva Lahučká, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Peter Nagy, Miroslav Kováč, Ladislav Szőke, Miroslav Vajzer, Ladislav Németh, Vráble, Michal Bachratý, Jozef Lenčéš, František Szolík, Emil Tatai, Jozef Karlubík, Jozef Pec, Milan Bekéni, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Ján Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Dávid Hamar, Klasov, Ivan Šimonek st., Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Miroslav Bédi, Lúčnica, Matúš Vajzer, Milan Božik, Báb, Anton Žáčik st., Anton Cibiry, Svätoplukovo, Alex Lovaš, H. Saliby, Lukáš Gajdoš, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Miloš Kukučka, Žitavany, Imrich Valent, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Tonka, Sľažany, František Novák, František Laczko, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Emil Dubec, Žikava, Jozef Barát, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Labuda, Solčany, Michal Palka, Vladimír Guláš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Janka Tóthová, Peter Odráška, Michal Šoka, H. Kráľová, Dušan Švehla, Dušan Irsák, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Michaela Dobišová, Močenok, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Adam Nádaský, Ivan Berec „Putin“, Štefan Peťovský, Lužianky, Marián Nemeš, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Marek Viskup, Richard Konopásek, Aďka Vöröšová, Rumanová, Marián Mateička, Behynce, Jozef Šrank, Jozef Balla, V. Lapáš, Ivan Kupec, Adam Bíro, Lukáš Bíro, Čakajovce, Roman Obložinský, Ivanka, Juraj Husár, Malý Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Michal Čery, Jelenec, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Tibor Panyik, Matúškovo, Marcel Hajaš, Dušan Podhradský, D. Krškany, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Ladislav Čekey, Pohranice, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Miroslav Kozlík, Miroslav Šiller, Pavol Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Slavko Mikula, Zbehy, Bartolomej Guľka, František Imre, Branč, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, Rišňovce

3 - Ernest Szombath, Milan Borovský, Slavomír Brna, Marek Horváth, Peter Ciprián, Igor Drotár, Ivan Minárik, Pavel Búš, Ján Hudec, Milan Ružička, Júlia Urbanová, Milan Vöröš, Štefan Dekány, Ľudovít Desat, Nitra, Ľuboš Plevka, Peter Jobbágy, Gabriel Miškovič, Tibor Odráška, Roman Uher, Pavol Sedliačik, Margita Kališová, Šaľa, Dávid Baláž, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ján Bucheň, Irena Petková, Zl. Moravce, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Ľuboš Nagy, Jelenec, Attila Sonlajtner, Žirany, Michal Hitka, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ladislav Varga, Topoľnica, Vojtech Borka, Trstice, Slavomír Tóth, Ivan Tóth, Ernest Lenický, H. Kráľová, Mária Holečková, D. Streda, Barbora Matušicová, Michal Valášik, Hájske, Anton Majdiak, Močenok, Juraj Dubeň, Lehota, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Korec, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Štefan Valovič, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Matej Letko, D. Krškany, Árpád Fazekaš, Neded, Zara Čekey, Pohranice, Ivan Bradáč, Dalibor Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Vladimír Miškolci, Lehota

2 - Miro Račko, Peter Benca, Ľubomír Kleštinec, Marcela Hallová, Nitra, Patrícia Šranková, Vráble, Štefan Mrllák, Tibor Pittich, Šaľa, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ladislav Vass, Baloň, Július Pápay, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Vladimír Gombáš st., Močenok, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, František Bálint, Ivanka

1 - Jozef Kóša, Jozef Hudec st., Igor Kotora, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ladislav Kéry, Volkovce

Víťazom 1. kola je Boris Lacika zo Zbehov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri?
  2. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  3. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  4. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  5. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  6. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  7. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  8. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  9. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  10. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  1. Slovensko má zasiahnuť robotizácia
  2. Viete, aké sú najlepšie možnosti sporenia pre mladých?
  3. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  4. Lídri farmárov? Jeden je spájaný so zločinom. A druhý?
  5. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  6. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  7. Ako založiť spoločnosť v Rakúsku
  8. Tatranská mliekareň prosperuje aj vďaka spolupráci s Tescom
  9. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  10. Noerr advised on WebSupport deal
  1. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 15 261
  2. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 13 368
  3. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 9 926
  4. Na dôchodok si možno sporíte zle. Šesť zásad správneho šetrenia 9 791
  5. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny 8 455
  6. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 6 400
  7. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici 4 944
  8. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 4 670
  9. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie 3 647
  10. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť 3 612

Hlavné správy z MY Nitra

Španielsky divadelný festival sa po rokoch konal v Nitre

Súťažilo sa o najlepšie predstavenie, najlepšiu španielčinu či najlepšieho herca.

Na divadelnom festivale predviedli žiaci z bilingválnych gymnázií znalosti i talent.

V nitrianskej nemocnici zomrel pacient s chrípkou

Na klinike anesteziológie a intenzívnej medicíny ležia v súvislosti s chrípkou už štyria pacienti.

Ilustračné foto.

Fotogaléria: Pohár ACT

Starší žiaci zo 14 klubov nitrianskej oblasti a dvoch oddielov z družobného olomouckého regiónu bojovali v nedeľu o poháre a trofeje.

Zbežania to dotiahli až k zlatej trofeji. V červenom drese Jozef Lazar.

Na Štúrovej ulici v Nitre má vzniknúť nová prevádzka na spracovanie autovrakov

Existujúca prevádzka sa má rozšíriť o zber, triedenie a zhromažďovanie nebezpečných odpadov.

Rybári, poľovníci a včelári sa stretnú na nitrianskom výstavisku

Množstvo noviniek pre rybárov, poľovníkov a včelárov predstaví jubilejný 10. ročník výstavy.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prezidentskí kandidáti vyrazili vlakom, aby spolu diskutovali

Diskusia prezidentských kandidátov vo vlaku.

Štátna cesta z Pezinka do Malaciek je úplne uzatvorená

Hasiči zasahujú pri požiari dodávky na Pezinskej babe

V nitrianskej nemocnici zomrel pacient s chrípkou

Na klinike anesteziológie a intenzívnej medicíny ležia v súvislosti s chrípkou už štyria pacienti.

Vybrali SME

Už ste čítali?