Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

Tri body pre Čeľadice, Vydrany brali v Šuranoch

IV. LIGA JV: Kalná n/Hr. zvyšuje náskok. Neded má ďalšie jarné body. Čeľadice vyhrali len druhýkrát od septembra 2017.

Neded porazil Kolárovo, jediný gól strelil Gyula Kalmár. Neded porazil Kolárovo, jediný gól strelil Gyula Kalmár. (Zdroj: Milan Pospiš)

Veľký Meder - Kalná n/Hr. 2:3 (1:1). Prvá polhodina patrila domácim, po strele Gamkrelidzeho bolo 1:0. V ďalšej šanci nebezpečne pálil Cseh. Vyrovnanie prišlo pred prestávkou, keď sa po brejku presadil Chmelo. Po obrátke sa dlho hralo bez šancí. Až v 75. minúte premenil tú svoju Pánik a bolo 1:2. Krátko nato však z priameho kopu vyrovnával Gamkrelidze. O 3 bodoch pre hostí rozhodol napokon v závere Pacalaj.
Góly: 10. a 80. G. Gamkrelidze - 37. R. Chmelo, 75. J. Pánik, 89. J. Pacalaj. R Soboňa, 130. MŠK: Varga - Zadeh, Cseh (61. Kákics), Pöthe, Boya, Zvoncsár (78. Csölle), Gagič, Oláh (62. Mészáros), Gamkrelidze, Bujka (85. Király), Pisár. KFC: Guťan - M. Lackó (76. Kalman), Szép, Pacalaj, Chmelo, Turnai, Flídr, Pánik (82. Vida), Dávid (85. R. Lackó), Solčiansky (68. Jasenek), Dobiaš.

Hrušovany - Kozárovce 3:1 (1:0). Domáci začali vo svižnom tempe a mali niekoľko dobrých pokusov. Brejk hostí zlikvidoval brankár Holička. V 44. min. Poluch z 25 m krásne zatočil trestný kop - 1:0. Po obrátke prišiel trestňák hostí a Ďurovič hlavou vyrovnal. Potom sa pri šanci Kozároviec opäť vyznamenal Holička. V 73. min. Béger krásnym volejom nedal šancu brankárovi a skóre uzavrel Soboňa, ktorého pekne vysunul Barta. Hostia zanechali dobrý dojem, hrali otvorenú partiu.
Góly: 44. M. Poluch, 73. M. Béger, 78. D. Soboňa - 48. M. Ďurovič. OFK: Holička - Sipos, Kochan, Slíž, Poluch, Jankovič (85. Grman), Rusinko, Pavlovič (60. Hrnčár), Barta, Soboňa (83. Ryban), Béger. LOKOMOTÍVA: Doležaj - Skačan (46. Kotora), M. Lenard, Ďurina, Ďurovič, Bíňovský (85. Krajči), Londák, Víglaský, Krkoš (88. Hoľka), Demian, L. Švec (85. B. Lenard).

Tovarníky - Veľké Lovce 1:2 (0:2). Domáce mužstvo bolo od začiatku aktívnejšie, ale v 13. min. sa priamy kop z 35 m na prekvapenie všetkých odrazil od tyče k voľnému Mihokovi, ktorý poslal hostí do vedenia. Tovarníky znervózneli a hostia zvýšili náskok po premenenej penalte Prúčneho (po ruke domáceho obrancu). V druhom polčase sa hralo iba na jednu bránku, ale kontaktný gól prišiel až v 90. minúte. Na obrat to už nestačilo. Hostia vyťažili z minima maximum.
Góly: 90. D. Milić - 13. M. Mihók, 40. R. Prúčny (11 m). R Bogár, 100. OFK: Mikuláš - Sák (82. Bakoš), Schwarz, Lacika, Kapusta, Omelka (46. M. Rusňák ml.), Milić, V. Candrák, A. Candrák, M. Rusňák st., Kopún. TJ: Hužovič - Pavlatovský, Hajko, Endrödy, Lontoš, Ivan, Szolnoki, Bagala, Prúčny (88. Norovský), Marusič (51. Benyus), Mihók (82. Agh).

Pozrite si fotky zo zápasu: Fotogaléria: Neded - Kolárovo 1:0 Čítajte

Neded - Kolárovo 1:0 (1:0). Derby začalo minútou ticha za Zoltána Pápaya, potom prišla nededská ofenzíva, Gábriša a Kunovského skvelý Rom vychytal, ale po rohu bol na G. Kalmára prikrátky - 1:0. Brejky Kolárova ťahal rýchly Vanek, no hru mali v moci domáci, zapísali druhú jarnú výhru, opäť na nulu.
Gól: 15. G. Kalmár. R Černej, 350. FC: Wagner - Ambruš, Dlhý, T. Kovács, T. Szöcs (76. Nikolič), G. Kalmár (84. Szalay), Chalány, Ambassa (63. L. Kalmár), Guemache, Kunovský, Gábriš. FK: Rom - P. Máté, Halászik (81. A. Tóth), Pavlík, Leckési, Vanek, Sobonya (39. Mucha), Kókai, Zahoran, Renczés (71. Dóša).

Imeľ - Štúrovo 1:1 (0:1). Vo veľmi vypätom a nervóznom zápase vládol Imeľ. Do vedenia šli z prvej väčšej šance v 31. minúte hostia. Domáci s tromi šancami a jednou žrďkou pred polčasom dominovali. Hostia boli nervóznejší, na žlté karty vyhrali 9:0. Domáci vyrovnali až z penalty, ďalej márne dobýjali bránu súpera. Hosťujúci Baranyai išiel pod sprchy za dve podrazenia pred koncom zápasu.
Góly: 48. T. Oršolík (11 m) - 31. G. Tóth. R Berec, 150. ČK: 89. Baranyai (Š). TJ: Balogh - A. Simonics, Hübsch, Babicz (75. Maté), Oršolík, T. Bacigál, Gál, Kender, R. Csontos, Gajdoš, Lovász (63. Varga). MŠO: Straňák- Varga, Baka, Saláta, Tácsik (66. Urblík), Valent (46. Vavrík), Flender (62. Pintér), E. Molnár (81. Baranyai), P. Molnár, Balog, Tóth.

Čeľadice - D. Saliby 2:0 (1:0). Hostia hrozili z brejkov, ale nedeľa patrila Čeľadičanom, ktorých príhovor hrajúceho trénera Kotulu odbremenil od tlaku. Góly sa páčili, po dlhom aute do koncovky vletel Melo a spätný pas Valachyho trafil Klučár. Body pre domácich sedia, ale namočení sú stále obaja.
Góly: 3. M. Melo, 72. L. Klučár. R Fodor, 100. SLOVAN: Lacina - Ľ. Horváth, Lomen, Čiffáry, Kotula, Valachy, I. Farkaš (31. Ďuriš), Koprda, Čambal, Melo, L. Klučár (90. Dudyk). TJ: Valenský - M. Nagy, Lang, Göndör, R. Szabo, Freňák (70. Mudroch), Keszely (78. F. Varga), Prístavok, B. Szabó (66. M. Kiss), Sz. Halák, D. Bednár.

Šurany - Vydrany 0:2 (0:1). V úvode to na seba vzal Mukalenga, pekná akcia, 0:1, pre Šurany mohlo byť aj horšie, ale pri ďalšom góle hostí sa mával ofsajd. Domáci mali zopár šancí na vyrovnanie, ale Vydrany poistili, v celom zápase boli lepšie, machuľou na peknom výkone je len skrat Trajcsíka, ktorý udrel Tvrdoňa.
Góly: 11. L. Mukalenga, 68. L. Belkovics. ČK: 88. P. Trajcsik (V). R Obeda, 220. ŠK: Cvik - Kružlík, Turan, Vašek, Halás, Brath, Blaho, Janák (78. P. Prochaczka), Tvrdoň, Fehervári (67. Kacír), A. Procháczka (81. D. Mojko). FC: Kostič (65. Olejník) - Busánszky, Gnyp, Trajcsik, Molnár, Bíró (89. Nagy), Mukalenga, Belkovics, Gögh (90. Bondoa), Stojanovič (81. Komrheľ), Bögi.

H. Obdokovce - Sv. Peter 1:2 (0:1). Domáci po celý zápas dobýjali bránku súpera. Hostia hrali na brejky a po hrubých chybách domácej obrany strelil Svätý Peter do prestávky dva góly. Po zmene strán sa hralo na jednu bránku, hostia len odkopávali loptu. Domácim sa kontaktný gól podarilo streliť až v poslednej minúte.
Góly: 90. R. Dobrotka - 17. T. Cséplö, 45. D. Kianek. OTJ: Bránsky - Dobrotka, Uhrík, Kupec, Kuchtiak, Martonka (86. Michalec), Zsebi, Krajčír, Grznár (60. Bisák), Balážik, Košlab. OŠK: Bilkó - Tárnok, Cséplö, Kürthy (16. Péntek), Németh, Lakatoš, Kianek, Halász (70. Fiala), Pšenák, Krajčír, Jóba.

16. Čeľadice 17 3 5 9 18:30 14 (-13)

ZOSTAVA KOLA: M. Hužovič (V. Lovce) - A. Čiffáry (Čeľadice), M. Pacalaj (Kalná n/Hr.), Š. Ambruš (Neded) - L. Mukalenga (Vydrany), G. Gamkrelidze (Veľký Meder), D. Kianek (Sv. Peter), M. Poluch (Hrušovany) - M. Ďurovič (Kozárovce), D. Koprda (Čeľadice), R. Kender (Imeľ).

NAJLEPŠÍ STRELCI: 13 - D. Bednár (D. Saliby), J. Pánik (Kalná n/Hr.), L. Mukalenga (Svätý Peter), 12 - J. Jurky (V. Lovce), 11 - G. Tóth (Štúrovo), D. Kianek (Svätý Peter)

1. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  2. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  3. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  4. Hudbou proti holorubom.
  5. Ako sa mení dynamika firiem?
  6. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Behind every successful business lies a set of skilled people
  2. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  3. Ako sa mení dynamika firiem?
  5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 5 730

V bránkovisku Nitry už zahviezdili Česi Michal Fikrt či Vlastimil Lakosil, teraz prichádza na pódium David Honzík.

Hokejisti vyriešili situáciu v bránkovisku.

Po približne roku sa do radnice v Zlatých Moravciach vrátili úradníci.