Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

V treťom kole bolo maximum 8 uhádnutých zápasov, trafili ich šiesti tipujúci. Na čele je Juraj Mészáros zo Selíc s 18 bodmi.

Do aktuálnej súťaže sa už zapojilo 700 čitateľov. Do aktuálnej súťaže sa už zapojilo 700 čitateľov. (Zdroj: ki)

Správne tipy 3. kola

Sereď - Skalica 5:0 1
Prievidza - ViOn B Vráble 0:0 X
Čeľadice - D. Saliby 2:0 1
Lapáš - Alekšince 2:1 1
Jelka - Nový Život 0:3 2
ViOn C/Volkovce - Vlčany 3:0 1
N. Hrnčiarovce - Dyčka 0:4 2
Topoľčianky - Obyce 1:1 X
Šalgočka - Veľká Mača 0:5 2
Hody - Veča 1:6 2

Poradie po 3. kole:

18 - Juraj Mészáros, Selice

17 - Vlado Lyžičiar, Podhorany, Peter Lukáč, Lehota, Ernest Mako, Nitra, Vlasta Klištincová, Sasinkovo

16 - Patrik Andrášik, Štefan Duchoň, René Daniš, Ladislav Piška, Ivan Lauko, Pavol Vörös, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Glovenský, Košúty, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Michal Beláň, Svätoplukovo, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Gabriel Šuba, Čechynce, Boris Lacika, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

15 - Nikola Móri, Dezider Vanko, Mirka Tóthová, Šaľa, Sandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Jozef Vodný, Babindol, Juraj Hamar, Klasov, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Havetta ml., Lovce, Henrich Richter, Bratislava, Pavol Török, V. Dolina, Vlado Jánošík, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Anna Duczová, H. Kráľová, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Török, Pata, Michaela Benköová, Močenok, Albert Lauro, Čeľadice, Tomáš Švec, Pohranice, František Križan, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Vranský, Zbehy, Marek Vlček, Čakajovce

14 - Dionýz Pecháček, Roman Hradecký, Stanislav Billik, Štefan Bede, Marián Barta, Bohuslav Bene, Dušan Novorolník, František Piška, František Juhás, Lukáš Mála, Peter Kompas, Július Michalička ml., Nitra, Marián Móri, Ladislav Molnár, Zuzana Ürge, Róbert Sedlák, Pavol Javorka, Peter Hipp, Adrián Danada, Šaľa, Viliam Matejov, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, František Margetin, Roman Margetin, František Kaufman, Rišňovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Baťala, Pavel Babiak, Erik Barát, Marek Paukov, Žitavany, Peter Tuhý, Machulince, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Viliam Moravčík, Kajal, Jaroslav Skačan, Žihárec, Imrich Hrdlica, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Martina Baková, Vráble, Jozef Filo, Mojmírovce, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Deák, Martina Segíňová, Sľažany, Daniel Lörincz, Branč, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Stanislav Debnár, Pavol Králik, Zbehy, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, Roman Bulko, Dušan Vnučko, D. Krškany, František Čaniga, Dražovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Miroslav Močol, Hlohovec, Róbert Lipecký, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice

Skryť Vypnúť reklamu

13 - Vladimír Kompas, Ladislav Skalický, Dušan Letko, Mariana Letková, Stano Gábor, Pavel Dojčár, Marián Mičík, Richard Magušin, František Filo, Mária Kóšová, Ľubica Tasáryová, Roman Sýkora, František Bojda, Alexander Jurík, Michal Kucharovič, Júlia Kucharovičová, Štefan Matesko, Jarmila Saidová, Slavomír Kotrla, Nitra, Jozef Sklenár, Štefan Hipp, Jozef Baláž, Miroslav Mokráš, Jozef Pec, Pavel Mihálik, Šaľa, Dušan Babocký, Erika Tomášová, Jozef Sperka, Peter Čepček, Jozef Paukov, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Juraj Šranko, Lukáš Kondela, Babindol, Jaroslav Kotrec, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Hoppan, Ladislav Németh, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Peter Šponiar, Miroslav Mrázik, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Renáta Kováčová, Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ivan Ďurický, Alexander Repta, František Kóša, Branč, Mária Marušincová, Erik Fábry, V. Cetín, Andrejka Božiková, Imrich Valent, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Bedeč, Žitavany, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Bernardína Jobková, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Ambrus, Csaba Nagy, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Lubor Kajaba, Peter Lajda, Roman Obložinský, Matúš Čičo, Ivanka, Marián Valla, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Bodi, Zbehy, Roman Bilický, Preseľany, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Gál, Žirany, Jaroslav Lazor, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Bíro, Jozef Čentéš, Ján Bíro, Čakajovce, Samuel Lukáč, Magda Čmaradová, Sereď, Gabriel Galbavý, Gabiel Lešš, H. Kráľová, Miloš Majdiak, Močenok, Erik Candrák, Alekšince, Vincent Hunka, Lužianky, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Viskup, Jožko Černý, Bohuš Konopásek, Rumanová, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ján Weselovski, Hlohovec, Jozef Šidó, Veľká Mača, Milan Minarovič, Behynce, Juraj Segíň, Sľažany, Ivan Kozár, Erik Šimák, Martin Tesár, D. Krškany, Peter Sliška, Marek Fábry, Šurianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Slíž, Beladice, Ľubomír Mikula, Lehota, Zoltán Jancso, Vlčany, Viera Bradáčová, Golianovo, Vladimír Kertész, Svätoplukovo

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Miroslav Brezina, Ľubomír Turňa, Tomáš Levčík, Daniel Mičík, Pavol Čvirik, Miroslav Lieskovský, Ľudovít Konečný, Ján Bernát, Eduard Szabó, Jozef Nosian, František Benc, Karol Ryba, Viera Lauková, Michal Garay, František Grom, Patrik Studený, František Hrnčiar st., Milan Púčik, Anton Kazáň, František Dedič, Juraj Náhlovský, Dezider Zaujec, Janka Danková, Ján Doboš, Anitka Vallová, Peter Kardoš, Miloš Sýkora, Nitra, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Milan Lazan, Pavol Uher, František Szolík, Štefan Danada, Ján Szőcs, Július Miškovič, Jozef Danada, Tibor Križovič ml., Stanislav Skačan, Šaľa, Miroslav Oslanec, Ján Golha, Gabriela Szőkeová, Imrich Struhár, Jakub Vojtek, Jozef Andel, Vráble, Peter Vašek, Pavol Pagáč, Ivanka, Peter Frajka, Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Pavol Patkolo, Lúčnica, Milan Búcora, Nové Sady, Ivan Tóth, Peter Vrabec, Milan Mako, Čakajovce, Štefan Mravík, Žitavany, Tomáš Jankovič, Zvončín, Róbert Darász, Tešedíkovo, Laci Takács, Dlhá n/V., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Július Szarka, Topoľnica, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Peter Török, Jozef Kúdela, V. Dolina, Dušan Bogár, Galanta, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Šercel, Váhovce, Michal Šoka, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Mário Čurgali, Mário Pánis, Juraj Holták, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Marián Balko, Štitáre, Marián Koreň, Čeľadice, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Daniel Jamrich, Kolíňany, Stanislav Packa, Močenok, György Jakubecz, H. Saliby, Alexander Kobza, Čechynce, Bohuš Baják, Luźianky, Jozef Balla, V. Lapáš, Peter Gyepes, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Adrián Černý, Malý Lapáš, Michal Čery, Jelenec, Ján Kollár, Slavko Mikula, Zbehy, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Štefan Fiala, Branč, Ján Kozla, Žirany, Andrej Vereš, Golianovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Kubáň, Alekšince, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Nikodem, Rišňovce

11 - Rado Vágai, Vladimír Zabák, Štefan Zabák, Michal Lauko, Miroslav Fábry, Ján Šimun, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Laca, Erich Schober, Vlado Krajčovič, Peter Plandora, Pavel Búš, Peter Cúcor, Viliam Halla ml., Vladimír Galas, Nina Mičíková, Jozef Ehrenhold, Vladimír Papp, Jozef Prešinský, Ján Kmeťo, Daniel Tasáry, Pavel König, Miro Raček, Ladislav Pindeš, Peter Solčiansky, Stanislav Habáň, Nitra, Jakub Chrenko, Jozef Jamrich, Ján Školník, Kristián Frajka, Jozef Virág, Ľubomír Králik, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Vojtek „Ara“, Peter Nagy, Viliam Félis, Dávid Baláž, Vráble, Ján Šranko, Babindol, Eva Kováčová, Čifáre, Jozef Roško, Dyčka, Ľubomír Ballay, Viktor Balko, Lužianky, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ľuboš Nagy, Matúš Jančo, Jelenec, Gašpar Gál, Marián Cifra, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Katarína Vlčeková, Dominik Greguš, Albín Tóth, Čakajovce, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Tonka, Sľažany, Vladimír Kováč, Lovce, Peter Zeleňák, Šaľa, Martina Hippová, Tomáš Minarovič, Močenok, Bartolomej Szabo, František Laczko, Kristián Varga, Tešedíkovo, Nela Richterová, Malinovo, František Kausek, Klasov, Marián Labai, Mankovce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Milan Fúska, Marek Zeleňák, Ladislav Székely, Štefan Török, František Imre, Branč, Milan Roman, Čab, Jozef Štefák, Pavel Períček, Peter Macháč, Jozef Horňák, Cyril Slamka, František Chudý, Rišňovce, Dušan Irsák, Róbert Stareček, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Jozef Šrank, V. Lapáš, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Greguš, Zbehy, František Zíka, Šurany, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Lipovský, Báb, Margita Pánisová, D. Krškany, Andrej Hudec, Čeladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Matulník, Nové Sady, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, Vladimír Kubala, Belince, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Miloš Kukučka, Žitavany

10 - Boris Grežo, Ivan Švajčík, Ľuboš Mičík, Juraj Urban, Ľudovít Černek, Marianna Viskupová, Igor Drotár, Mária Königová, Jakub Bernát, Ľuboš Šindler, Milan Furka, Marek Husivarga, Marián Grman, Jaroslav Belan, René Matyó, Jaroslav Andrášik, Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, Marián Benca, Dávid Said, Nitra, Jozef Malý, Miroslav Kováč, Ladislav Szőke, František Prešinský, Vráble, Tatiana Mifková, Jozef Karlubík, Tibor Odráška, Miroslav Šiška, Margita Kališová, Milan Bekéni, Šaľa, Rudolf Kéri, František Kunkel, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Anton Žáčik st., Anton Cibiry, Svätoplukovo, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Miroslav Drahoš, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Ján Félis, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Ján Jacsa, Žihárec, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Andrej Repta, Branč, Štefan Dubnička, Váhovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Lenka Ribarič, Beladice, Jozef Barát, Topoľčany, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Labuda, Solčany, Ján Štepiansky, Hostie, Janka Tóthová, Peter Odráška, H. Kráľová, Anton Barčák, Abrahám, Róbert Lešš jr., Močenok, Daniel Čerman, František Maťo, D. Obdokovce, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Berec „Putin“, Štefan Peťovský, Lužianky, Michal Hájnik, Pusté Sady, Juraj Dubeň, Lukáš Mesároš, Lehota, Ivan Kupec, Helena Maková, Čakajovce, Michaela Žemberová, Nové Sady, Jaro Fúska, Zbehy, Michal Valášik, Hájske, Roland Babulic, Lukáčovce, Zara Čekey, Pohranice, Ľudmila Verešová, Július Bradáč, Štefan Šlosár, Vladimír Chlpík, Golianovo, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby

9 - Darina Lyžičiarová, Podhorany, Matúš Vajzer, Milan Božik, Báb, Alex Lovaš, H. Saliby, Jozef Drobec, Slavomír Brna, Marek Horváth, Ján Hudec, Dominik Slamka, Milan Ružička, Ľubomír Bartakovič, Denisa Bakošová, Nitra, Ján Bucheň, Peter Struk, Irena Petková, Patrik Londák, Zl. Moravce, Jozef Lenčéš, Viktor Csizmadia, Gabriel Miškovič, Šaľa, Radek Kováčik, Miroslav Vajzer, Ján Gažo ml., Vráble, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Šabo, Žitavany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ladislav Varga, Štefan Varga, Topoľnica, Vojtech Borka, Trstice, Michal Palka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Július Oláh, Matúškovo, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Barbora Matušicová, Hájske, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Adam Nádaský, Lužianky, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Marek Viskup, Aďka Vöröšová, Rumanová, Fero Libay, D. Krškany, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Adam Bíro, Lukáš Bíro, Čakajovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Miroslav Šiller, Dalibor Bradáč, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Ladislav Kéry, Volkovce, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Páleník, Prílepy

8 - Katka Billiková, Ivan Minárik, Štefan Dekány, Ľudovít Desat, Nitra, Ľuboš Plevka, Peter Jobbágy, Emil Tatai, František Szpevár, Samuel Skalický, Šaľa, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marta Kunkelová, Zl. Moravce, František Novák, Tešedíkovo, Jozef Homola, Hosťovce, Monika Pápayová, Ivan Tóth, Ernest Lenický, H. Kráľová, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, Dušan Švehla, Sereď, Vladimír Gombáš ml., Anton Majdiak, Močenok, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, František Švihorík, Pusté Sady, Matej Letko, D. Krškany, Richard Konopásek, Rumanová, Juraj Husár, Malý Lapáš, Jozef Martiška, Dražovce, Radoslav Mikle-Barát, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, František Bálint, Ivanka, Vladimír Miškolci, Lehota, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Peter Civáň, Ladislav Németh, Golianovo, Attila Szolnoki, Dyčka

7 - Ernest Szombath, Monika Skalická, El Ňiňo Libay, Juraj Čentéš, Júlia Urbanová, Pavol Krajčo, Ľudovít Kováč, Jozef Nemeš st., Tatiana Kuchárová, Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Attila Sonlajtner, Žirany, Anna Pauková, Zl. Moravce, Štefan Mrllák, Šaľa, Juraj Német, D. Lefantovce, Anton Viskup, Pusté Sady, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Marcel Hajaš, D. Krškany, Ján Jambor, Rišňovce, Árpád Fazekaš, Neded, Marián Blaho, Čeľadice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Sabo, Vinodol, Radoslav Henček ml, Branč, František Lörinc, Lúčnica

6 - Július Michalička st., Milan Borovský, Miro Račko, Peter Benca, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Milan Hajaš, Nitra, Jozef Kučera, Pavol Sedliačik, Marián Titka, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Michaela Dobišová, Vladimír Gombáš st., Močenok, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ivan Bradáč, Golianovo, Ladislav Nagy, Karin Vajzerová, Vráble, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Zsolt Kováč, D. Saliby

5 - Dušan Jančovič, Vlado Sásik, Milan Petráš, Miriama Ďurinová, Ľuboš Baranec, Eva Konečná, Peter Cyprián, Lukáš Schober, Miloš Segéň, Nitra, Patrícia Šranková, Lukáš Félis, Lukáš Vajzer, Vráble, Michal Bachratý, Roman Uher, Tibor Pittich, Peter Gomboš, Šaľa, Ivan Šimonek st., Dyčka, Ján Zachariáš, Neverice, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Peter Korec, Rišňovce, Ivan Magdolen, Janíkovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Tibor Horváth, Komjatice, Igor Tkáč, Sereď, Stanislav Roman, Bratislava, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Babčan, Zbehy

4 - Jozef Hudec st., Ivanko Magdolen, Eva Jonečková, Ivan Marci, Nitra, Dávid Hamar, Klasov, Lukáš Gajdoš, Žitavany, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Széker, Zl. Moravce, Terka Tasáryová, Ivanka, Branislav Pospiš, Šaľa, Tibor Berec, V. Lapáš

3 - Peter Ciprián, Milan Vöröš, Ľubomír Kleštinec, Marcela Hallová, Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Dominika Klčová, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Helena Kozlíková, Golianovo

2 - Ivan Šimonek ml., Dyčka, Jozef Kóša, Nitra, Ladislav Holečka, Ladice, Filip Marinov, Rumanová

1 - Igor Kotora, Martina Magdolenová, Samo Slamka, Mária Sásiková, Viliam Halla st., Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok

0 - Miloš Remenár, Sereď, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Katarína Malá, Vráble

V treťom kole bolo maximum 8 uhádnutých zápasov, trafili ich šiesti tipujúci: Dionýz Pecháček, Nitra, Ladislav Németh, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ján Bíro, Čakajovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Július Michalička ml., Nitra. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v najbližšom vydaní MY Nitrianskych novín (v utorok).

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 078
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 194
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 059
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 762
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 682
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 354
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 398
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 245
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 167
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 922
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?