Štvrtok, 24. máj, 2018 | Meniny má Ela
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Vo 4. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo sa podarilo 16 tipujúcim. Poradie na čele: 23 - Ján Kóssi, Čifáre, František Andraško, Jelenec, atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel Miroslav Bédi z Lúčnice nad Žitavou. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 4. kola

FC ViOn - Senica 2:2 X
Šamorín - Sereď 0:0 X
Šaľa - FC Nitra jun. 2:3 2
Oponice - Ivanka 3:0 1
Váhovce - Šoporňa 1:2 2
Klasov - Janíkovce 5:1 1
Golianovo - Rišňovce 1:2 2
Hájske - Svätoplukovo 1:2 2
Pohranice - Jelenec odložili
Martin n/Ž. - Obyce odložili
Michalovce - FC Nitra 4:0 1
Jacovce - Lapáš 1:3 2

Poradie po 4. kole

23 - Ján Kóssi, Čifáre, František Andraško, Jelenec

22 - Vlado Lyžičiar, Podhorany, Michal Beláň, Svätoplukovo, Ernest Mako, Nitra, Vlasta Klištincová, Sasinkovo

Článok pokračuje pod video reklamou

21 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Nikola Móri, Šaľa, Jeremiáš Vnuk, Vráble, René Daniš, Nitra

20 - Štefan Duchoň, Ladislav Piška, Ivan Lauko, Pavol Vörös, Július Michalička ml., Nitra, Marián Móri, Mirka Tóthová, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Tibor Glovenský, Košúty, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Šidó, Veľká Mača, Tomáš Švec, Pohranice, Alexander Mikláš, Rumanová, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Boris Lacika, Zbehy, Marek Vlček, Čakajovce

19 - Dionýz Pecháček, František Juhás, Lukáš Mála, Nitra, Milan Roško, Dyčka, Peter Vrabec, Čakajovce, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Erik Barát, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Mészáros, Selice, Roman Margetin, František Kaufman, Rišňovce, Pavol Török, V. Dolina, Vlado Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Peter Lajda, Ivanka, Juraj Kadlieček, Dražovce, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Miloš Majdiak, Michaela Benköová, Močenok, Peter Náhlik, Nové Sady, Jozef Filo, Mojmírovce, Jaroslav Viskup, Rumanová, Štefan Deák, Sľažany, Filip Dobiáš, Čeľadice, Marcel Čerman, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Pavol Králik, Peter Vranský, Zbehy, Viera Bradáčová, Golianovo, Miroslav Močol, Hlohovec, Jozef Gál, Žirany, Gabriel Šuba, Čechynce, Lukáš Kondela, Babindol, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

18 - Vladimír Kompas, Patrik Andrášik, Pavel Dojčár, Marián Mičík, Roman Hradecký, Mária Kóšová, Štefan Bede, Dušan Novorolník, František Piška, František Bojda, Alexander Jurík, Anton Kazáň, Jarmila Saidová, Slavomír Kotrla, Peter Kompas, Nitra, Erika Tomášová, Jozef Sperka, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Martina Baková, Vráble, Zuzana Ürge, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Vodný, Babindol, Juraj Hamar, Klasov, Peter Lukáč, Lehota, Katarína Vlčeková, Milan Bíro, Jozef Čentéš, Róbert Lipecký, Čakajovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Peter Tuhý, Machulince, Marek Paukov, Žitavany, Sandra Gálová, Žirany, Dušan Petrovič, Obyce, Emil Dubec, Žikava, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jaroslav Lazor, Báb, Ivan Bakyta, Jarok, Samuel Lukáč, Sereď, Vincent Hunka, Karol Blažovič, Lužianky, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Marián Koreň, Albert Lauro, Čeľadice, Peter Andódi, Dlhá n/V., Anton Viskup, František Švihorík, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Stanislav Debnár, Zbehy, Marek Zeleňák, Branč, Jožko Černý, Marián Pauk, Rumanová, Juraj Holták, Roman Bulko, D. Krškany, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

17 - Miroslav Brezina, Ladislav Skalický, Dušan Letko, Richard Magušin, Stanislav Billik, Vlado Krajčovič, František Filo, Ľudovít Konečný, Marián Barta, Bohuslav Bene, Roman Sýkora, Viera Lauková, František Grom, Patrik Studený, František Dedič, Miloš Sýkora, Nitra, Jakub Chrenko, Jozef Paukov, Jozef Masár, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Milan Lazan, Dezider Vanko, Pavol Javorka, Jozef Danada, Adrián Danada, Šaľa, Jakub Vojtek, Jozef Andel, Vráble, Jaroslav Kotrec, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Peter Šponiar, Miroslav Mrázik, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Dušan Gál, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Matúš Jančo, Jelenec, Milan Búcora, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Andrejka Božiková, Lukáš Valent, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Róbert Darász, Tešedíkovo, Štefan Ambrus, Jaroslav Skačan, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Alexander Repta, Daniel Lörincz, Branč, Lubor Kajaba, Ivanka, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Valla, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Henrich Richter, Bratislava, Ján Gál, Žirany, Ján Štepiansky, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol, Milan Šlosár, Čab, Ján Hegyi, Jelka, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Ivan Kozár, Martin Tesár, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Marek Fábry, Šurianky, Zoltán Jancso, Vlčany, František Čaniga, Dražovce, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Jozef Nikodem, Rišňovce

16 - Rado Vágai, Ľubomír Turňa, Miroslav Fábry, Tomáš Levčík, Ľudovít Laca, Pavel Čvirik, Ján Bernát, Ľubica Tasáryová, Peter Cúcor, Karol Ryba, Marek Husivarga, Vladimír Galas, Michal Kucharovič, František Križan, Ján Kmeťo, Juraj Náhlovský, Dezider Zaujec, Miro Raček, Lenka Sýkorová, Janka Danková, Ján Doboš, Nitra, Miroslav Oslanec, Ján Golha, Jozef Hoppan, Peter Nagy, Viliam Félis, Gabriela Szőkeová, Vráble, Štefan Hipp, Pavol Uher, Ladislav Molnár, Jozef Pec, Peter Hipp, Stanislav Skačan, Šaľa, Dušan Babocký, Peter Čepček, Zl. Moravce, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ivan Ďurický, Milan Fúska, Štefan Fiala, František Imre, Branč, Mária Marušincová, Erik Fábry, V. Cetín, František Margetin, Cyril Slamka, František Chudý, Rišňovce, Michal Bedeč, Jozef Baťala, Alojz Jenis, Miloš Kukučka, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Minárik, Obyce, Tomáš Karacsóny, Štefan Dubnička, Váhovce, Laci Takács, Dlhá n/V., Bartolomej Szabo, František Laczko, Tešedíkovo, Marián Valla, V. Zálužie, Peter Bodi, Zbehy, František Kausek, Klasov, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Dušan Bogár, Galanta, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Magda Čmaradová, Sereď, Róbert Lešš jr., Tomáš Minarovič, Močenok, Erik Candrák, Alekšince, Daniel Čerman, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab, Ján Weselovski, Hlohovec, Milan Minarovič, Behynce, Rudolf Macho, Kolíňany, Viktor Balko, Lužianky, Fero Libay, Róbert „Dixi“ Jánošík, D. Krškany, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Andrej Hudec, Čeladice, Ľubomír Mikula, Lehota, Vincent Komačka, Topoľčany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Peter Pecho, Beladice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Michal Hájnik, Pusté Sady, Peter Hamerlík, V. Dvorníky

15 - Boris Grežo, Vladimír Nemšovský, Ivan Švajčík, Daniel Mičík, Marianna Viskupová, Mária Königová, Peter Plandora, Miroslav Lieskovský, Eduard Szabó, Jozef Nosian, Ľuboš Šindler, František Benc, Dominik Slamka, Nina Mičíková, Milan Púčik, Jozef Ehrenhold, Štefan Matesko, Jaroslav Andrášik, Anitka Vallová, Stanislav Habáň, Peter Kardoš, Nitra, Tatiana Mifková, Juraj Csirik, Miroslav Mokráš, Ján Szőcs, Pavel Mihálik, Tibor Križovič ml., Šaľa, František Kunkel, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ladislav Németh, Dávid Baláž, Vráble, Peter Vašek, Roman Obložinský, Ivanka, Juraj Šranko, Babindol, Pavol Patkolo, Lúčnica, Renáta Kováčová, Čifáre, Ľubomír Ballay, Lužianky, Anton Žáčik st., Mária Látečková, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Alex Lovaš, H. Saliby, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Vladimír Kováč, Lovce, Tomáš Jankovič, Zvončín, Nela Richterová, Malinovo, Július Szarka, Topoľnica, Marián Cifra, Jana Gálová, Žirany, Roman Bilický, Preseľany, Peter Török, V. Dolina, Jozef Labuda, Solčany, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Janka Tóthová, Gabriel Galbavý, Gabiel Lešš, Michal Šoka, H. Kráľová, Milan Mako, Helena Maková, Albín Tóth, Čakajovce, Mário Čurgali, Mário Pánis, Erik Šimák, D. Krškany, Daniel Jamrich, Kolíňany, Róbert Stareček, Sereď, Alexander Kobza, Čechynce, Marián Mateička, Behynce, Jozef Balla, V. Lapáš, Tibor Šmitala, Čab, Peter Sliška, Šurianky, Michaela Žemberová, Peter Matulník, Nové Sady, Peter Macháč, Jozef Horňák, Rišňovce, Roland Babulic, Lukáčovce, Ladislav Székely, Branč, Andrej Vereš, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, František Maťo, D. Obdokovce, Slavko Mikula, Zbehy

14 - Vladimír Zabák, Ján Šimun, Mariana Letková, Stano Gábor, Katarína Billiková, Pavel Búš, Marián Grman, Jaroslav Belan, Júlia Kucharovičová, Michal Garay, František Hrnčiar st., Jozef Prešinský, Daniel Tasáry, Pavel König, Ladislav Pindeš, Peter Solčiansky, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Štefan Danada, Jozef Karlubík, Peter Zeleňák, Tibor Odráška, Július Miškovič, Šaľa, Jozef Jamrich, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Marianna Psotková, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Eva Kováčová, Čifáre, Jozef Roško, Dyčka, Gašpar Gál, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Ján Bíro, Čakajovce, Ján Félis, Jozef Šabo, Milan Kukučka, Žitavany, Miroslav Tonka, Sľažany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Csaba Nagy, Žihárec, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Barát, Topoľčany, Pavol Pagáč, Matúš Čičo, Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Šercel, Váhovce, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Marián Balko, Štitáre, Jozef Kúdela, V. Dolina, Dušan Irsák, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, György Jakubecz, H. Saliby, Pavel Períček, Rišňovce, Bohuš Baják, Luźianky, Jaro Fúska, Zbehy, Adrián Černý, Malý Lapáš, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Lipovský, Báb, Tibor Bene, D. Obdokovce, Zara Čekey, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Šiller, Stanislav Majerčík, Golianovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Török, Branč, Štefan Páleník, Prílepy

13 - Štefan Zabák, Michal Lauko, Erich Schober, Igor Drotár, Jakub Bernát, Ján Hudec, Viliam Halla ml., Denisa Bakošová, René Matyó, Marián Benca, Dávid Said, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Miroslav Kováč, Ladislav Szőke, František Prešinský, Radek Kováčik, Vráble, Peter Jobbágy, František Szpevár, Samuel Skalický, Milan Bekéni, Šaľa, Irena Petková, Marta Kunkelová, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ján Jacsa, Žihárec, Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Andrej Repta, František Kóša, Bartolomej Guľka, Branč, Lenka Ribarič, Beladice, Marián Labai, Mankovce, Peter Odráška, Slavomír Tóth, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Anton Barčák, Abrahám, Barbora Matušicová, Hájske, Jozef Šrank, V. Lapáš, Juraj Dubeň, Vladimír Miškolci, Lehota, Matej Letko, Margita Pánisová, D. Krškany, Ján Kollár, Zbehy, Tibor Panyik, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Adam Bíro, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Ľudmila Verešová, Miroslav Kozlík, Štefan Šlosár, Pavol Bradáč, Golianovo, Aďka Vöröšová, Rumanová, Vladimír Kubala, Belince, Imrich Guzmický, Ivanka, Attila Szolnoki, Dyčka

12 - Juraj Urban, Ľudovít Černek, Peter Benca, Ivan Minárik, Milan Ružička, Juraj Čentéš, Júlia Urbanová, Vladimír Papp, Mária Sýkorová, Nitra, Rudolf Kéri, Peter Struk, Ján Školník, Patrik Londák, Zl. Moravce, Jozef Lenčéš, František Szolík, Gabriel Miškovič, Miroslav Šiška, Marián Titka, Šaľa, Jozef Malý, Vráble, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Michal Hitka, Martin n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, František Novák, Tešedíkovo, Martina Hippová, Močenok, Jozef Homola, Hosťovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Vojtech Borka, Trstice, Michal Palka, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Július Oláh, Matúškovo, Dušan Švehla, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Adam Nádaský, Lužianky, Dominik Greguš, Čakajovce, Richard Konopásek, Rumanová, Michal Valášik, Hájske, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Martiška, Dražovce, Marcel Hajaš, Dušan Podhradský, D. Krškany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Július Bradáč, Vladimír Chlpík, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Kubáň, Alekšince, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, František Bálint, Ivanka, Tibor Rakoncza, H. Saliby

11 - Ernest Szombath, Jozef Drobec, Ľuboš Mičík, Slavomír Brna, Marek Horváth, El Ňiňo Libay, Peter Cyprián, Nitra, Ľuboš Plevka, Viktor Csizmadia, Emil Tatai, Štefan Mrllák, Šaľa, Ján Šranko, Babindol, Matúš Vajzer, Milan Božik, Báb, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ladislav Varga, Topoľnica, Ladislav Vass, Baloň, Ivan Tóth, Ernest Lenický, H. Kráľová, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marián Nemeš, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Marek Viskup, Rumanová, Daniel Ivančík, Lukáš Bíro, Čakajovce, František Zíka, Šurany, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Dalibor Bradáč, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, Miroslav Piovarči, Lužianky, František Lörinc, Lúčnica

10 - Monika Skalická, Miro Račko, Milan Furka, Štefan Dekány, Ľudovít Desat, Nitra, Patrícia Šranková, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Margita Kališová, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Anton Majdiak, Vladimír Gombáš st., Močenok, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Juraj Husár, Malý Lapáš, Marek Marcinkech, František Sabo, Vinodol, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Civáň, Ladislav Németh, Golianovo, Radoslav Henček ml, Branč, Ján Babčan, Zbehy

9 - Milan Borovský, Ľubomír Bartakovič, Marcela Hallová, Milan Petráš, Ľuboš Baranec, Ľudovít Kováč, Ivan Marci, Tatiana Kuchárová, Dominika Klčová, Eva Konečná, Nitra, Miroslav Vajzer, Ján Gažo ml., Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Kučera, Pavol Sedliačik, Tibor Pittich, Šaľa, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Marián Blaho, Čeľadice, Ladislav Babóti, Vlčany, Terka Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ivanka

8 - Július Michalička st., Vlado Sásik, Nitra, Monika Pápayová, H. Kráľová, Ivan Bradáč, Golianovo, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Tibor Berec, V. Lapáš

7 - Ivanko Magdolen, Pavol Krajčo, Miriama Ďurinová, Jozef Nemeš st., Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Attila Sonlajtner, Žirany, Anna Pauková, Tibor Széker, Zl. Moravce, Roman Uher, Peter Gomboš, Šaľa, Árpád Fazekaš, Neded, Zsolt Kováč, D. Saliby

6 - Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Milan Hajaš, Eva Turňová, Nitra, Marcel Pánis, D. Krškany, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Igor Tkáč, Sereď, Helena Kozlíková, Golianovo, Stanislav Roman, Bratislava, Ladislav Holečka, Ladice, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Karin Vajzerová, Vráble, Branislav Pospiš, Šaľa

5 - Jozef Hudec st., Dušan Jančovič, Milan Vöröš, Lukáš Schober, Miloš Segéň, Nitra, Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Ján Zachariáš, Neverice, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Peter Korec, Rišňovce, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce

4 - Jozef Kóša, Matúš Turňa, Nitra, Dávid Hamar, Klasov, Silvester Lenčéš, Močenok, Filip Marinov, Rumanová

3 - Peter Ciprián, Milan Vöröš, Ľubomír Kleštinec, Igor Kotora, Iveta Schoberová, Marek Bako, Viliam Halla st., Milan Lenčéš, Michal Borovský, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Slavo Kališ, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Kristína Gajdošová, Galanta

2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa

1 - Martina Magdolenová, Samo Slamka, Mária Sásiková, Nitra

0 - Miloš Remenár, Sereď

Vo 4. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo sa podarilo 16 tipujúcim. Sú to: Ján Kóssi, Čifáre, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Peter Vrabec, Čakajovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Štepiansky, Hostie, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Fero Libay, D. Krškany, Marek Zeleňák, Branč, Dušan Podhradský, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Tomáš Lenický, H. Kráľová.

Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Šport

 


  1. Muža v Nitre zabil blesk. Zasiahol ho na námestí oproti kostolu 5 622
  2. Alekšince už oslavujú (+VIDEO) 742
  3. Nový Život spečatil triumf v lige (+VIDEO) 455
  4. Šperky vyrába z krvi, kostí, mlieka aj soli 390
  5. Borci v street workoute zápolili na ihrisku, ktoré postavili deti Foto 306
  6. Fotogaléria: Čechynce - Dyčka 4:1 280
  7. Úspešný víkend hádzanárskych nádejí zo Šale 251
  8. Cestu, ktorú opravila po výstavbe R1 Granvia, teraz ničí Jaguar 246
  9. Dieťa vliezlo pod autobus, nehodu neprežilo. Vodič o ničom nevedel 238
  10. Seredský zázrak. Zo skladu do prvej ligy 186

Najčítanejšie správy

Nitra

Muža v Nitre zabil blesk. Zasiahol ho na námestí oproti kostolu

Ľudia v neďalekej firme počuli silný úder hromu. Potom vonku videli ležať nehybné telo.

Alekšince už oslavujú (+VIDEO)

V. LIGA STRED: Víťaz súťaže je známy už štyri kolá pred koncom. Ivanka vyhrala piaty zápas v rade. Lapáš nevyhral už štyri kolá za sebou. Nevidzany získali druhé jarné víťazstvo.

Nový Život spečatil triumf v lige (+VIDEO)

V. LIGA JUH: Pata potvrdila povesť druhého najofenzívnejšieho mužstva. Jelka má korisť zo Šoporne. Z posledných šiestich tímov vyhrali až traja.

Šperky vyrába z krvi, kostí, mlieka aj soli

Zabudnite na zlato či striebro. Pojem šperk je dnes zrovnateľný s inými médiami, ako šperk môžeme vnímať drobnú plastiku - sochu alebo model architektúry.

Borci v street workoute zápolili na ihrisku, ktoré postavili deti

V iných kútoch Slovenska športovci za ihriskom cestujú denne aj desiatky kilometrov. V najväčšej dedine Nitrianskeho okresu si jej mladí obyvatelia postavili konštrukcie priamo v obci.

Blízke regióny

Počas jarmočného víkendu prepadli na rôznych miestach centra Levíc dvoch ľudí

Trojčlenná skupina si vytypovala 20-ročného muža. O hodinu neskôr iná trojica prepadla 23-ročnú ženu.

O limuzínu trnavského župana nie je záujem

Trnavský samosprávny kraj ponúkol na predaj auto župana so senzorom kvality ovzdušia, senzorom vlhkosti vnútorného priestoru, audiosústavou s deviatimi reproduktormi a ďalšími vychytávkami.

V úrade samosprávneho kraja končí pre nadbytočnosť štrnásť ľudí

Vedenie úradu sa s nimi dohodlo na skončení pracovného pomeru, dostanú aj odstupné.

Všetky správy

Prieskum AKO: Smeru sa nedarí zvrátiť pokles, nové strany výraznejšie nestúpli

Agentúra robila prieskum po ohlásení prezidenta Andreja Kisku, že nebude opätovne kandidovať.

Vláda schválila jednorazový štátny sviatok

Návrh zákona predloží do parlamantu ministerka kultúry.