Pondelok, 18. február, 2019 | Meniny má Jaromír

Váhovce doma excelovali (+VIDEO)

V. LIGA JUH: Vonku zabrali Janíky a Štvrtok n/O. V Pate padli dva krásne góly. Líder doma iba remizoval.

Horné Saliby doma porazili Šoporňu 3:1 a vedenie klubu blahoželalo bývalému predsedovi Michalovi Hovorkovi k jubileu. Horné Saliby doma porazili Šoporňu 3:1 a vedenie klubu blahoželalo bývalému predsedovi Michalovi Hovorkovi k jubileu. (Zdroj: tjhs)

Pata - Kostolné Kračany 1:1 (0:0), 62. T. Pilo - 75. A. Piros. Kvalitný zápas, zaslúžená remíza po dvoch výstavných góloch. Tomáš Pilo trafil z priameho kopu do vinkla, hosťujúci Piros kontroval strelou od brvna do siete. Hral sa otvorený futbal, pochvalu si zaslúžia obaja brankári. R Debnár, 150.

Načítavám video...

Jelka - Štvrtok n/O. 0:4 (0:3), 20. A. Šmahovský, 26. S. Fitos (11 m), 41. A. Žiška, 71. L. Varga. Domáci herne úplne prepadli. Všetky góly pramenili po domácich chybách, Štvrtok ukázal oveľa lepší futbal a zaslúžene viedol už do prestávky rozdielom triedy. Po obrátke sa už dalo na hru Jelky pozerať, mala aj šance, ale hostia kontrolovali zápas a stihli ešte zveľadiť skóre po peknej strele. R T. Gádoši, 150.

H. Saliby - Šoporňa 3:1 (3:1), 31. G. Szabo, 34. vlastný (Ondreička), 44. Zs. Czinege - 42. K. Vöröš (11 m). Domáci do prestávky z minima využili maximum. Tešili sa po dvoch priamych kopoch (2:0). Z penalty prišlo skorigovanie, ale po trme-vrme zvyšoval Czinege. Druhý polčas priniesol väčšiu snahu hostí niečo urobiť s výsledkom, Špánik tesne minul. Domáci sa stiahli a udržali dvojgólové vedenie. R Drábik, 200.

Trstice - Sap-Ňárad 2:1 (1:1), 44. D. Kozyr, 46. A. Borka - 11. E. Bartal. Skóre otváral po krížnej strele hosťujúci E. Bartal. Domáci sa po tomto góle napriek absencii štvorice hráčov zahryzli do súpera. Vyvrcholením ich snaženia bol gól po hlavičke Kozyra. Trstice mali raketový vstup do druhého dejstva, keď sa po peknej akcii presadil Borka. Hostia sa snažili o vyrovnanie, no domáci si tesné víťazstvo ustrážili. R Provodovský, 100.

Lehnice - Čenkovce 3:0 (1:0), 45. a 62. Z. Fekete, 66. D. Dekány. Domáci začali dobre, vypracovali si niekoľko príležitostí, ktoré však nevyužili. Zápas ovplyvnilo vylúčenie hráča hostí, po ktorom domáci na ihrisku jasne dominovali. ČK: 22. L. Hegedüs (Č). R Žember, 300.

Nový Život - V. Blahovo 0:0. Zápas popredných tímov tabuľky bol viac o bojovnosti. V prvom polčase sa obe mužstvá dostávali do šancí, no bez gólového efektu. Po zmene strán sa hra odvíjala medzi šestnástkami s minimom šancí. Záver zápasu neovplyvnilo ani vylúčenie hosťujúceho Stojku. ČK: 89. J. Stojka (V.B.). R Miakiš, 200.

Topoľníky - Janíky 0:2 (0:2), 8. M. Tink, 25. M. Kučera. Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, keď sa hlavou presadil Tink. Zakrátko bolo už 0:2, keď po chybe domácej obrany zvyšoval Kučera. Po zmene strán sa domáci snažili urobiť niečo s výsledkom, no nebolo im súdené streliť ani kontaktný gól. R Meszáros, 200.

Váhovce - Zlaté Klasy 7:1 (3:0), 17. a 68. T. Sedlák, 5. L. Javor, 34. T. Holub, 51. J. Benko, 63. A. Kvetan, 76. A. Boženík - 73. F. Rigó. Zápas mužstiev z dolnej polovice tabuľky mal jasný priebeh. Už do prestávky bolo 3:0. V druhom dejstve Váhovce ešte zvýšili obrátky a pripísali si jednoznačné víťazstvo. R Bulko, 150.

11. Jelka 20 6 4 10 17:31 22 (-11)
12. Štvrtok n/O. 20 6 3 11 21:38 21 (-9)
13. Váhovce 20 6 3 11 22:40 21 (-9)
14. Topoľníky 20 5 5 10 26:34 20 (-10)
15. Zlaté Klasy 20 6 2 12 18:41 20 (-7)
16. Sap-Ňárad 20 6 1 13 27:42 19 (-14)

NAJLEPŠÍ STRELCI: 25 – A. Barčák (Nový Život), 13 – A. Kállai (Kost. Kračany), 12 – M. Klenkovič (H. Saliby), Z. Fekete (Lehnice), 11 – Z. Németh (Nový Život), I. Miklóš (V. Blahovo), V. Pilo (Pata).

ZOSTAVA KOLA: M. Bánki (H. Saliby) - M. Špánik (Pata), D. Kozyr (Trstice), G. Szabo (H. Saliby), S. Juriš (Váhovce) - J. Kardoš (V. Blahovo), S. Fitos (Štvrtok n/O.), T. Lojdl (Janíky), T. Sedlák (Váhovce) - Á. Kállai (Kost. Kračany), Z. Fekete (Lehnice).

2. Noerr advised on WebSupport deal
  3. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri?
  4. Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019
  5. Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií
  6. eKasa prichádza na Slovensko
  7. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  8. 4 úkony, ktoré treba absolvovať po založení s.r.o.

Vrábľania môžu cez internet nahlasovať výtlky na cestách

Radnica požiadala aj tento rok obyvateľov, aby sa zapojili do monitorovania stavu komunikácií.

Rok od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej bude v Nitre tichý pochod

Začne sa 21. februára o osemnástej pred budovou Filozofickej fakulty UKF, na ktorej Ján aj Martina študovali.

Ján Kuciak.

Bubeníci z Campany Batucady pozývajú do fašiangového sprievodu

Latino bubeníci záujemcom 2. marca zadarmo požičajú nástroje.

Campana Batucada je súčasťou fašiangového sprievodu v Nitre už vyše 10 rokov.

Vianočné stánky sú na Agrokomplexe, mesto ho bude upratovať

Uskladnenie do konca apríla vyjde vyše 2-tisíc eur. Rovnako ako upratovanie.

Stánky naložili na kamión.

Nitra obarená guľášom zo železa

Jesenná súhra fuč. Prvá jarná Nitra gratulovala Podbrezovej, druhá bude musieť v Michalovciach už veci robiť opačne.

První vyhrání z kapsy vyhání, hovoria Češi. Nitrania viedli po góle novica Gatarića, ale Podbrezová zápas otočila.