Piatok, 14. december, 2018 | Meniny má Branislava, Bronislava

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Maximum bolo 7 uhádnutých zápasov, trafili ich desiati tipujúci. Poradie na čele: 34 - Vlado Lyžičiar, 32 - Mirka Tóthová, František Andraško, atď.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 6. kola

Šaľa - Borčice 0:1 2
Svätý Peter - Hrušovany 1:4 2
Nevidzany - Báb 0:4 2
V. Cetín - ViOn C/Volkovce 3:2 1
Kolíňany - D. Obdokovce 0:0 X
Golianovo - Janíkovce 0:4 2
Šurianky - Jarok 1:3 2
Cabaj-Čápor - Svätoplukovo 1:1 X
Čierny Brod - Malá Mača 1:3 2
Trnovec n/V. - Selice 1:3 2

Poradie po 6. kole

34 - Vlado Lyžičiar, Podhorany

32 - Mirka Tóthová, Šaľa, František Andraško, Jelenec

31 - Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Michal Beláň, Svätoplukovo

30 - Štefan Bede, René Daniš, Ernest Mako, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Juraj Mészáros, Selice, Roman Margetin, Rišňovce, František Kóša, Branč, Miloš Majdiak, Močenok, Jožko Černý, Rumanová, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Boris Lacika, Zbehy, Erik Barát, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

29 - Ivan Lauko, Pavol Vörös, Jarmila Saidová, Slavomír Kotrla, Miloš Sýkora, Július Michalička ml., Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Lukáš Valent, Hosťovce, Tibor Glovenský, Košúty, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Koreň, Čeľadice, Michaela Benköová, Močenok, Marek Zeleňák, Branč, Juraj Holták, D. Krškany, Pavol Králik, Zbehy, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Marek Vlček, Čakajovce

28 - Vladimír Kompas, Patrik Andrášik, Štefan Duchoň, Bohuslav Bene, Nitra, Nikola Móri, Marián Móri, Pavol Javorka, Peter Hipp, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Valla, V. Zálužie, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Labuda, Solčany, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Samuel Lukáč, Sereď, Jana Gálová, Žirany, František Švihorík, Pusté Sady, Štefan Deák, Sľažany, Tomáš Švec, Pohranice, Alexander Mikláš, Rumanová, Vincent Komačka, Topoľčany, Róbert Lipecký, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice

27 - Rado Vágai, Dionýz Pecháček, Miroslav Fábry, Marián Mičík, Stanislav Billik, Vlado Krajčovič, Miroslav Lieskovský, Dušan Novorolník, František Piška, Ladislav Piška, Lukáš Mála, Nitra, Milan Roško, Dyčka, Štefan Tóth, Klasov, Anton Žáčik st., Svätoplukovo, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavel Babiak, Žitavany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Zuzana Ürge, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Alexander Repta, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Emil Dubec, Žikava, Henrich Richter, Bratislava, Ondrej Kozolka, Volkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vincent Hunka, Karol Blažovič, Lužianky, Attila Drozdák, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Anton Viskup, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Juraj Segíň, Sľažany, Albert Lauro, Čeľadice, Rudolf Macho, Kolíňany, Stanislav Debnár, Zbehy, Marián Pauk, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Viera Bradáčová, Golianovo, Gabriel Šuba, Čechynce

26 - Dušan Letko, Tomáš Levčík, Pavel Dojčár, Ľudovít Laca, Richard Magušin, Eduard Szabó, František Grom, Patrik Studený, Miro Raček, Janka Danková, Peter Kompas, Nitra, Štefan Hipp, Róbert Sedlák, Dezider Vanko, Šaľa, Peter Nagy, Martina Baková, Vráble, Jaroslav Kotrec, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Pavol Patkolo, Lúčnica, Juraj Hamar, Klasov, Alex Lovaš, H. Saliby, Mária Marušincová, V. Cetín, František Margetin, Jozef Horňák, Cyril Slamka, Rišňovce, Jozef Sperka, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Šabo, Marek Paukov, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Ambrus, Jaroslav Skačan, Žihárec, Marián Valla, V. Zálužie, Ján Štepiansky, Hostie, Vlado Jánošík, D. Krškany, Anna Duczová, H. Kráľová, Róbert Lešš jr., Močenok, Peter Andódi, Dlhá n/V., Ján Hegyi, Jelka, Jozef Török, Pata, Jozef Šidó, Veľká Mača, Daniel Lörincz, Štefan Fiala, Branč, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Peter Sliška, Šurianky, Milan Greguš, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Bohuš Konopásek, Rumanová, Andrej Hudec, Čeladice, Miroslav Močol, Hlohovec, Lukáš Kondela, Babindol, Helena Maková, Čakajovce, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

25 - Miroslav Brezina, Boris Grežo, Ľubomír Turňa, Mária Kóšová, Ľudovít Konečný, Ján Bernát, František Bojda, Viera Lauková, Alexander Jurík, Vladimír Galas, František Juhás, František Dedič, Ján Kmeťo, Stanislav Habáň, Peter Kardoš, Nitra, Ján Golha, Viliam Félis, Imrich Struhár, Vráble, Tatiana Mifková, Adrián Danada, Stanislav Skačan, Šaľa, Jozef Paukov, Ľubomír Králik, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Milan Fúska, Branč, Erika Tomášová, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Andrejka Božiková, Imrich Valent, Hosťovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Sandra Gálová, Juraj Bárek, Ján Gál, Jozef Gál, Žirany, Július Szarka, Topoľnica, František Kausek, Klasov, Dušan Petrovič, Obyce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Jaroslav Lazor, Báb, Dušan Bogár, Galanta, Peter Lajda, Ivanka, Milan Bíro, Čakajovce, Magda Čmaradová, Sereď, Erik Candrák, Alekšince, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Peter Náhlik, Nové Sady, Jaroslav Viskup, Rumanová, Daniel Jamrich, Kolíňany, Ján Weselovski, Hlohovec, Alexander Kobza, Čechynce, Martina Segíňová, Sľažany, Matej „Dixi“ Jánošík, Hruboňovo, Róbert „Dixi“ Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Zoltán Jancso, Vlčany, František Čaniga, Dražovce, František Maťo, D. Obdokovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Rehuš, Jozef Nikodem, Rišňovce, Peter Vranský, Zbehy

24 - Marianna Viskupová, Peter Plandora, František Filo, Pavel Čvirik, Marián Barta, Roman Sýkora, Pavel Búš, Peter Cúcor, Marek Husivarga, Marián Grman, Michal Kucharovič, Juraj Čentéš, Michal Garay, František Križan, Dezider Zaujec, Lenka Sýkorová, Ján Doboš, Anitka Vallová, Nitra, Jakub Chrenko, Dušan Babocký, Eva Lahučká, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Zeleňák, Jozef Danada, Šaľa, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Vodný, Babindol, Eva Kováčová, Čifáre, Miroslav Bédi, Lúčnica, Ľuboš Nagy, Jelenec, Milan Búcora, Peter Matulník, Nové Sady, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Vladimír Kováč, Lovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ján Jacsa, Žihárec, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Lubor Kajaba, Ivanka, Ľuboš Lacina, Anton Cibiry, Svätoplukovo, Marián Cifra, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Árgyusi, Gabriel Fazekaš, Neded, Marián Balko, Štitáre, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Jozef Kúdela, V. Dolina, Michal Hájnik, Pusté Sady, Filip Dobiáš, Čeľadice, Roland Babulic, Lukáčovce, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Andel, Vráble, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Valovič, Rišňovce, František Imre, Branč, Miloš Kukučka, Žitavany, Martin Tesár, D. Krškany

23 - Vladimír Zabák, Katarína Billiková, Ján Hudec, Dominik Slamka, Karol Ryba, Milan Púčik, Anton Kazáň, Denisa Bakošová, Juraj Náhlovský, Jaroslav Andrášik, Ladislav Pindeš, Nitra, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Štefan Danada, Július Miškovič, Šaľa, Jozef Hoppan, František Prešinský, Jakub Vojtek, Vráble, Renáta Kováčová, Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Mária Látečková, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Róbert Darász, František Laczko, Tešedíkovo, Csaba Nagy, Žihárec, Štefan Dubnička, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Bodi, Zbehy, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Marián Labai, Mankovce, Peter Török, V. Dolina, Milan Mako, Albín Tóth, Čakajovce, Ľubomír Straňák, Gabiel Lešš, H. Kráľová, Mário Čurgali, Mário Pánis, Ivan Kozár, Fero Libay, D. Krškany, Jozef Balla, V. Lapáš, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Gyepes, D. Obdokovce, Michaela Žemberová, Nové Sady, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Jozef Martiška, Dražovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Marek Fábry, Šurianky, Štefan Šlosár, Golianovo, František Kaufman, Rišňovce, Štefan Török, Branč

22 - Štefan Zabák, Michal Lauko, Mariana Letková, Vladimír Nemšovský, Stano Gábor, Jakub Bernát, Ľubica Tasáryová, Jozef Nosian, František Benc, Jaroslav Belan, Štefan Matesko, Daniel Tasáry, Mária Sýkorová, Peter Solčiansky, Nitra, Milan Lazan, Pavol Uher, František Szolík, Jozef Karlubík, Jozef Pec, Ján Szőcs, Šaľa, Miroslav Oslanec, Gabriela Szőkeová, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Vašek, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Šponiar, Cabaj-Čápor, Ľubomír Ballay, Lužianky, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., Gašpar Gál, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Mravík, Michal Bedeč, Milan Kukučka, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Nela Richterová, Malinovo, Janka Tóthová, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Daniel Čerman, D. Obdokovce, Jozef Štefák, František Chudý, Rišňovce, Róbert Stareček, Sereď, Milan Minarovič, Behynce, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Tomáš Minarovič, Močenok, Dalibor Bradáč, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Slavko Mikula, Zbehy, Bartolomej Guľka, Branč

21 - Ján Šimun, Ladislav Skalický, Daniel Mičík, Peter Benca, Roman Hradecký, Igor Drotár, Mária Königová, Nina Mičíková, Jozef Ehrenhold, Jozef Prešinský, Pavel König, Marián Benca, Nitra, Jozef Baláž, Ladislav Molnár, František Szpevár, Samuel Skalický, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Malý, Ladislav Németh, Dávid Baláž, Vráble, Irena Petková, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vladimír Patúc, Vieska n/Ž., Matúš Vajzer, Báb, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tomáš Jankovič, Zvončín, Laci Takács, Dlhá n/V., Magdaléna Csizmadiová, Kráľová n/V., Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Štefan Varga, Topoľnica, Roman Bilický, Preseľany, Emanuel Maňúch, Žirany, Michal Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Dušan Švehla, Dušan Irsák, Sereď, Michal Šoka, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, György Jakubecz, H. Saliby, Bohuš Baják, Luźianky, Viktor Balko, Lužianky, Ivan Kupec, Ján Bíro, Čakajovce, Peter Macháč, Rišňovce, Roman Bulko, Marcel Hajaš, Margita Pánisová, D. Krškany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Andrej Vereš, Golianovo, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vladimír Kubala, Belince, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka

20 - Jozef Drobec, Miro Račko, Erich Schober, Ľuboš Šindler, Viliam Halla ml., Milan Ružička, Júlia Kucharovičová, René Matyó, Dávid Said, Nitra, Miroslav Mokráš, Gabriel Miškovič, Tibor Odráška, Šaľa, Marianna Psotková, Vieska n/Ž., Miroslav Kováč, Vráble, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Ivan Tóth, Daniel Ivančík, Čakajovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jaroslav Peťko, Piešťany, František Novák, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Andrej Repta, Ladislav Székely, Branč, Jozef Homola, Hosťovce, Alojz Jenis, Žitavany, Pavol Pagáč, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Vladimír Gombáš ml., Stanislav Packa, Močenok, Barbora Matušicová, Hájske, Gabriel Galbavý, Zoltán Odráška, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Jozef Šrank, V. Lapáš, Richard Konopásek, Aďka Vöröšová, Rumanová, Adrián Černý, Malý Lapáš, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Kozlík, Miroslav Šiller, Stanislav Majerčík, Vladimír Chlpík, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Radoslav Mikle-Barát, Bogdan Streer, N. Hrnčiarovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Páleník, Prílepy, Attila Szolnoki, Dyčka, František Lörinc, Lúčnica

19 - Ernest Szombath, Ľuboš Mičík, Ľudovít Černek, El Ňiňo Libay, Júlia Urbanová, Ľuboš Baranec, Nitra, Juraj Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Szőke, Vráble, Jozef Sklenár, Peter Jobbágy, Jozef Lenčéš, Miroslav Šiška, Tibor Križovič ml., Šaľa, Jozef Jamrich, Peter Struk, František Kunkel, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Lenka Ribarič, Beladice, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Vass, Baloň, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Matej Letko, D. Krškany, Jaro Fúska, Zbehy, Tibor Panyik, Matúškovo, Ľudmila Verešová, Pavol Bradáč, Golianovo, Lukáš Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, František Bálint, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice

18 - Július Michalička st., Slavomír Brna, Ivan Minárik, Jozef Nemeš st., Tatiana Kucharová, Nitra, Ľuboš Plevka, Emil Tatai, Marián Titka, Šaľa, Miroslav Vojtek „Ara“, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n./Ž., Ján Félis, Žitavany, Miroslav Tonka, Sľažany, Martina Hippová, Vladimír Gombáš st., Močenok, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozef Barát, Topoľčany, Peter Odráška, H. Kráľová, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Anton Barčák, Abrahám, Dominik Greguš, Adam Bíro, Stanislav Ivančík, Čakajovce, Juraj Husár, Malý Lapáš, Milan Božik, Báb, Ján Kollár, Zbehy, Michal Valášik, Hájske, Ferko Valent, T. Mlyňany, Július Bradáč, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, František Sabo, Vinodol

17 - Monika Skalická, Juraj Urban, Marek Horváth, Vladimír Papp, Ľudovít Desat, Peter Cyprián, Ivan Marci, Nitra, Viktor Csizmadia, Jozef Kučera, Šaľa, Rudolf Kéri, Patrik Londák, Zl. Moravce, Jozef Roško, Dyčka, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Adam Nádaský, Lužianky, Marek Viskup, Rumanová, Ján Jambor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Kozla, Žirany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Civáň, Ladislav Németh, Golianovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Terka Tasáryová, Ivanka, Ján Babčan, Zbehy

16 - František Hrnčiar st., Štefan Dekány, Milan Petráš, Miriama Ďurinová, Nitra, Patrícia Šranková, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Mrllák, Margita Kališová, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Varga, Topoľnica, Anton Majdiak, Močenok, Erik Fábry, V. Cetín, Erik Šimák, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka

15 - Milan Borovský, Ivan Švajčík, Ľubomír Bartakovič, Eva Konečná, Miloš Segéň, Dominika Klčová, Nitra, Ivan Barbušiak, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marián Blaho, Čeľadice, Tibor Széker, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Branislav Pospiš, Šaľa

14 - Milan Furka, Vlado Sásik, Nitra, Miroslav Vajzer, Vráble, Jakub „Ošky“ Oškerský, Dyčka, Tibor Pittich, Peter Gomboš, Šaľa, Pavel Períček, Rišňovce, Matúš Čičo, Ivanka, Ivan Bradáč, Golianovo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

13 - Ivanko Magdolen, Ľudovít Kováč, Michal Borovský, Nitra, Roman Uher, Pavol Sedliačik, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Marek Marcinkech, Vinodol, Ladislav Holečka, Ladice, Filip Marinov, Rumanová

12 - Július Oláh, Matúškovo, Helena Kozlíková, Golianovo, Milan Lenčéš, Nitra

11 - Marcela Hallová, Milan Vöröš, Nitra, Ján Šranko, Babindol, Ivan Šimonek ml., Dyčka, Mária Holečková, D. Streda, Peter Vrábel, Križovany, František Zíka, Šurany, Silvester Lenčéš, Močenok, Igor Tkáč, Sereď, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Tibor Berec, V. Lapáš, Zsolt Kováč, D. Saliby

10 - Peter Korec, Rišňovce, Milan Hajaš, Nitra, Stanislav Roman, Bratislava, Radoslav Henček ml, Branč
9 - Jozef Hudec st., Viliam Halla st., Nitra, Ján Gažo ml., Vráble, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany
8 - Monika Pápayová, H. Kráľová
7 - Igor Kotora, Pavol Krajčo, Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Anna Pauková, Zl. Moravce, Árpád Fazekaš, Neded
6 - Ľubomír Kleštinec, Adriana Zelenáková, Marián Hartman, Samo Slamka, Eva Turňová, Nitra, Marcel Pánis, D. Krškany, Michaela Dobišová, Močenok, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Karin Vajzerová, Vráble, Slavo Kališ, Šaľa
5 - Dušan Jančovič, Lukáš Schober, Alena Levčíková, Nitra, Lukáš Félis, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Ivan Šimonek st., Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Ján Zachariáš, Neverice, Vladimír Kozár, Veľký Lapáš, Ivan Magdolen, Janíkovce, Katarína Dobiášová, Čeľadice, Sofia Sonlajtnerová, Žirany, Ján Bíro ml., Čakajovce, Vojtech Mesároš, Lehota
4 - Dávid Hamar, Klasov, Jozef Kóša, Matúš Turňa, Nitra, Ičko Čapkovič, D. Krškany
3 - Milan Vöröš, Iveta Schoberová, Marek Bako, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Kristína Gajdošová, Galanta, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
2 - Július Pápay, H. Kráľová, Ján Szorád, Šaľa, Jožko Moder, Nitra
1 - Martina Magdolenová, Mária Sásiková, Nitra
0 - Miloš Remenár, Sereď

V 6. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, dokázali to desiati tipujúci: Július Michalička st., Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Štefan Danada, Šaľa, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Róbert Lešš jr., Močenok, Štefan Bede, Nitra, Eduard Szabó, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Pavol Králik, Zbehy, Jozef Martiška, Dražovce. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Čo majú študovať naše deti, aby si v budúcnosti našli prácu?
  2. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  3. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  4. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  5. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  6. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre
  7. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  8. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád
  9. Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti
  10. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia
  1. Problém s darčekom? 10 perfektných tipov na Vianočné darčeky!
  2. Slovensko bude vo svete reprezentovať projekt Zachráň včely
  3. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  4. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  5. Moderný hotel, kde sa cítite ako doma
  6. Vedecká rada k 80. výročiu SvF STU v Bratislave
  7. Stavebná fakulta STU má učebňu na 3D tlač a virtuálnu realitu
  8. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  9. Hovoriaci systém priblíži zrakovo znevýhodneným expozíciu múzea
  10. Slovensko spieva koledy
  1. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie 59 752
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 16 157
  3. First moment za skvelú cenu: Neapol, Capri, Pompeje, Ischia 11 293
  4. Takto vyzerá miesto, odkiaľ k nám putuje slovenské hovädzie 9 928
  5. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre 9 036
  6. Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur 5 791
  7. Geológ: recykláciu umelého kopca v Slnečniciach sledujeme denne 4 160
  8. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska 4 132
  9. Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch 3 892
  10. Nový cestovný poriadok ŽSR z vášho regiónu v denníku SME 3 707

Hlavné správy z MY Nitra

Fotogaléria z Winter Classic: Šaľa - HK Nitra

Skvelá myšlienka sa podarila. Päťsto divákov aj hráči na ľade sa bavili, vyhral hokej!

Už desať rokov dokazujú, že tvoriť môže každý

Tohtoročnou témou výstavy bol šport. Udelili aj špeciálne ceny.

Ozveny 6. ligy: Bodok si zopakoval polovičný primát

Vyrovnaná šiesta liga nemá jasného lídra. Prvých šesť tímov delia len 4 body a ešte aj siedma Lehota je na tom v tabuľke pravdy rovnako ako vedúce Dolné Obdokovce.

V Nitre vznikne integračné centrum pre ekonomických migrantov

Mesto sa zaviazalo, že poskytne 24-tisíc eur. O sídle zatiaľ nie je rozhodnuté.

Zrenovovali vzácny oltárny obraz

Demontovali ho ešte v júni. Na jeho miesto osadili repliku.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Fotografi vytvorili krásne zábery zasnežených Malých Karpát (galéria)

Skupina fotografov nám poskytla krásne scenérie zasnežených Malých Karpát.

Mladíci zbili taxikára, ukradli a zapálili mu auto

Dlhoročné tresty väzenia hrozia 19-ročnému Marošovi z Mútneho a 16-ročnému mladistvému z Brezy, obvinení sú zo zločinu lúpeže.

Zomrela posledná Bánovčanka, ktorá prežila holokaust

Posledná preživšia Bánovčanka Alžbeta Schicková, ktorá bola väznená od roku 1942 v pracovných a v koncentračných táboroch, zomrela 11. decembra vo veku 91 rokov.

Primátor Rajca zvolal staré zastupiteľstvo. Dal si preplatiť dovolenku

Ján Rybárik nemal na dovolenku čas pre vyťaženosť a prácu na rôznych projektoch.

Vybrali SME

Už ste čítali?